PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز ویستا

Saleh
02-09-2008, 00:19
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
من از قسمت معرفی نرم افزار در بخش سیستم عامل یک ویندوز ویستا دانلود کردم که سایزش 78 MB بود.
لینک تاپیک مربوطه که از اون جا دانلود کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این هم لینک خود فایل:

بعد از Extract کردن و بقیه قضایا یک فولدر با حجم 2.52 GB ساخته میشه که حاوی فایل های نصب ویندوز هست.
البته این ویندوز طبق گفته ها در تاپیک مربوطه SP1 هستش.
من با استفاده از فایل oscdimg.exe یک فایل ISO که بوتیبل هست رو ساختم.(تا اینجا همه چیز در ظاهر درست و بدون نقص انجام شد:20:)
و اما مشکل اینجانب این هست که وقتی از داخل Windows XP SP3 می خوام که ویندوز رو نصب کنم با پیغام زیر مواجه میشم:41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا من رو راهنمایی کنبد.
توضیحات اضافه:
1- من این کار رو از طریق Boot کردن سیستم هم انجام دادم و پیغامی با این مفهوم داد.
2- من روی کامپیوترم علاوه بر Windows XP SP3 یک ویندوز ویستا نسخه Extreme دارم که کاملا دستکاری شده هست.
قربان شما!:10:

reb
02-09-2008, 00:25
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
من از قسمت معرفی نرم افزار در بخش سیستم عامل یک ویندوز ویستا دانلود کردم که سایزش 78 MB بود.

واقعا انتظار داشتی نصب بشه؟ یعنی من ک 2و خورده ایی گیگ دانلود میکنم مخم تاب داره؟
سر کاری برادر

Saleh
02-09-2008, 04:32
واقعا انتظار داشتی نصب بشه؟ یعنی من ک 2و خورده ایی گیگ دانلود میکنم مخم تاب داره؟
سر کاری برادر

نه انتظار نداشتم ولی برام خیلی جالب بود که 2.52 GB بشه 78 MB. به همین دلیله که می خوام علتشو بفهمم. وگرنه اونی که فراوونه ویندوز ویستاست.
قربان شما!:10:

ORIGINAL
02-09-2008, 11:08
1. Click the Start button, and then type cmd in the Start Search box and press Enter.

2. At the command prompt, type “fsutil resource setautoreset true C:\” without quotation mark, and then press ENTER.

5. Reboot your machine and see if it works.

Saleh
03-09-2008, 00:23
1. Click the Start button, and then type cmd in the Start Search box and press Enter.

2. At the command prompt, type “fsutil resource setautoreset true C:\” without quotation mark, and then press ENTER.

5. Reboot your machine and see if it works.
با عرض سلام خدمت دوست عزیز و عرض تشکر به خاطر دادن جواب.
دوست عزیز من دستوری رو که شما لطف کردین رو دادم ولی با پیغام زیر مواجه شدم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن من Windows XP رو روی درایو D نصب کردم و دستور شما رو با \:D هم امتحان کردم ولی باز هم پیغام قبلی رو داد.
دوباره از شما تشکر می کنم:11:

ORIGINAL
03-09-2008, 13:40
اروری که گفتی راه حلش همینه که گفتم...اینجا رو نگاه کن

Newboys20
03-09-2008, 15:34
آره دقیقا راه حلش همینه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:31:

ORIGINAL
03-09-2008, 16:51
از dvd بوت ویستا این فرمانو بنویس...ببین میشه!!!

Saleh
03-09-2008, 23:58
اروری که گفتی راه حلش همینه که گفتم...اینجا رو نگاه کن

با عرض سلام خدمت دوستان با ید عرض کنم این دستور رو باید تو ویندوز ویستا وارد کرد بنده هم این کار رو کردم و پیغام داد که عملیات با موفقیت انجام شد.
ولی باز هم هنگام نصب پیغام قبلی رو میده.
نمی دونم شاید ایراد از فایلهای نصب هستش.:41:
باز هم متشکرم به خاطر وقتی که گذاشتین.:20: