PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل - the system has recovered from a serrious error

mehdi parsafar
23-12-2005, 10:43
وقتی من کامپیوتر رو روشن میکنم همیشه این ارور رو میدده
the system has recovered from a serrious error
لطفا منو راهنمائی کنین و بگین چکار باید بکنم که دوباره این ارور نیاد
ممنون

mehdi parsafar
23-12-2005, 11:44
یادم رفت بگم این ارور هم مییاد

Generic host process for Win32 services has encountered a problem and needs to close . we are sorry for the inconvenience .

ممنون

M.R.M
23-12-2005, 13:09
سلام دوست عزيز.
اين پيغام خطا به چندين علل مختلف ممكن است به وجود آيد كه مهمترين علت آن مشكلات سخت افزاري سيستم ميباشد. مشكلاتي از قبيل عدم كاركرد صحيح فن هاي سي پي يو و كارت گرافيك ( در صورت داشتن فن ) ، مشكلات هارد ديسك ، رم و مادربرد و ... كلا هر مشكل سخت افزاري ديگري كه ممكن است باعث شود ناگهان ويندوز شما در حين كاركردن با آن Shutdown بشود و يا هنگ كند.
پيشنهاد ميكنم شما براي شروع بررسي هاي خود فن هاي سيستم را كنترل نماييد ( مخصوصا فن سي پي يو را ، زيرا شايع ترين علت خطا از همين قسمت ميباشد ) و در صورتي كه مشكلي در آنها يافتيد آنها را تعمير نمايد. تنها كاري كه بايد انجام دهيد اين است كه ريشه مشكل را بيابيد. با اين كار مشكل شما برطرف خواهد شد.
ضمنا در مورد اين خطا و راه كارهاي پيگيري آن و رفع مشكل در انجمن بسيار بحث شده است. اگر جستجو نماييد نتايج مفيدي را بدست خواهيد آورد.
شاد و پيروز و موفق باشيد.

Amir_P30
23-12-2005, 14:36
با تشكر از محمدرضاي عزيز

از كي اين مشكل براي شما پيش آمد؟
ميشه بفرماييد

mehdi parsafar
23-12-2005, 19:03
دوست عزیز راستش از موقعی که سیستم رو خریدم این اتفاق افتاده
از راهنمائی همتون ممنون

مهدی 2007
23-12-2005, 19:11
من یه موقع این مشکل را داشتم ولی خود به خود این مشکل حل شد و الان ندارم تنها کاری که کردم ویروس Jeefo را از بین بردم البته فکر نمی کنم ربطی به آن داشته باشه

mahdy2021
23-12-2005, 19:26
ببخشيد وقت ترجمه ندارم ولي ترجمش سخت نيست!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]