PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Lg Kf510

Ssarshar
01-09-2008, 14:18
سلام دوستان ... :11:

نمایندگی گلدیران تلکام هم کار خودش رو آغاز کرده و داره گوشی های مختلفی رو وارد میکنه !

که از جمله اونها KF510 هست که قیمتی واقعا مناسب داره 250000 تومان با گارانتی اصلی :5:

کلا این مدل پیشرفته شاین هست چیزهایی که خیلی توجه منو جلب کرد یکی کیفیت عالی و شفافیت فول
صفحه نمایش بود که الجی واقعا سنت شکنی کرده ! و همینطور تمهای جدید و بسیار کاربر پسند و زیبا

و بدنه تمام فلز و زیبای گوشی و همچنین ظرافت طراحی که واقعا بی نظیره !
در دو رنگ خاکستری و قرمز موجوده و من که واقعا خوشم اومد خیلی جالب بود ! :21:

- صفحه نمایش فایرگلاس ضد خش

- بدنه تمام فلزی و بسیار باریک ( 9/10 میلیمتر )

- کلیدهای راهبری لمسی و رقص نور جذاب

- تنظیم کننده هوشمند نور صفحه نمایش با نور محیط

- صفحه نمایش بسیار شفاف و بزرگ 2/2 اینچی QVGA TFT

- دوربین عکاسی 15/3 مگاپیکسل با فلاش و اتو فوکوس

- رادیو FM با RDS

- حافظه خارجی تا 4 گیگ ساپورت Micro SD

- بلوتوث 2.0 با A2DP

- پشتیبانی فرمتهای PDF , XLS , DOC , TXT , PPT

- منو فارسی

اینم یه سری عکس از این گوشی بسیار زیبا :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ssarshar
01-09-2008, 14:20
اینم چن تا عکس دیگه :

perjixen
01-09-2008, 17:52
به نظرم لیاقت اینو داره که جای شاین رو بگیره.............!!!
گوشی با کلاسی هم هست......... که امکاناتش هم خوبه........... فقط امیر حسین ، درباره بررسیش جایی خوندی........؟!؟!؟!
مشکل ، خاصی نداره............!؟؟!؟

ZONBE
01-09-2008, 18:01

منم موافقم

Ssarshar
01-09-2008, 20:00
گوشی با کلاسی هم هست......... که امکاناتش هم خوبه........... فقط امیر حسین ، درباره بررسیش جایی خوندی........؟!؟!؟!
مشکل ، خاصی نداره............!؟؟!؟

راستش باهاش کار کردم واقعا عالیه و نسبت به قیمتش ارزش داره .
رابط کاربری خوبی هم داره .

بیشتر از هرچیز از رزولوشن و شفافیت صفحه نمایشش حیرت کردم تقریبا در حد N78 بود !!

دوربینشم تو ریویو های مختلف خیلی بالاتر از حد انتظار عمل کرده .

از جاوا و فرمتهای مختلف هم خیلی خوب پشتیبانی میکنه !

من که هیچ نقص خاصی توش ندیدم .

saman65
01-09-2008, 21:52
ایول.واقعا با این قیمت و امکانات می ارزه.من که بی صبرانه منتظر ریلیز امنیای خودم KC910 هستم.:40::40:
به نظرم جای انجمن ال جی تو کلوپ خالیه...

LG:Life's Good:10:

poria_mc
01-09-2008, 21:55
سامان بد رفتی تو کار ال جی!
قضیه چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

perjixen
01-09-2008, 22:17
قضیه چیه؟
_
این ، اینجوریه......... هر چند وقت یه بار سوزنش روی یه چیز گیر میکنه..................!!!

بی صبرانه منتظر ریلیز امنیای خودم Kc910 هستم.
ای ، ........... به این زودی ، امینا رو فروختی...............؟!؟!؟ :دی.

از جاوا و فرمتهای مختلف هم خیلی خوب پشتیبانی میکنه !
یه سوال......... ال جی ، توی نصب برنامه های جاوا مثل سامسونگ درده سر نداره.........؟!؟!؟

Ssarshar
01-09-2008, 22:21
راستی نمایندگی گلدیران تلکام KC910 رو Coming Soon اعلام کرده بود گفتم بدونید !!! ...

الجی هم ادمو میچزونه تو نصب برنامه های جاوا ولی از ویوتی به بعد اینترفیس گوشیهای الجی تغییر کرد و کلا این مشکلاتم به مرور حل شد !

saman65
02-09-2008, 00:52
قضیه چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو که خودت میدونی:دی

این ، اینجوریه......... هر چند وقت یه بار سوزنش روی یه چیز گیر میکنه..................!!!

ولی این بار گیر نکرده.درست حسابی رفته تو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای ، ........... به این زودی ، امینا رو فروختی...............؟!؟!؟ :دی.

اوهوم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .من که بهت گفته بودم.سیستم عامل یا جاوا.یا ویندوز موبایل.منم جاوا+دوربین 8MP رو به ویندوز موبایل+دوربین 5MP ترجیح دادم.خداییش این یکی ال جیه دیگه واقعا هرچی من میخوام داره...
صفحه بزرگ و تاچ-دوربین عالی(8MP).(بهترین فیلم برداری تو گوشی ها)-فلش زنون-GPS-Wi Fi.و یه سیستم عامل جاوا که بشه یه دیکشنری روش نصب کرد.واقعا دیگه من هیچی از موبایل نمیخوام(فقط کاش یه فلش LED هم داشت...البته زیاد مهم نیست.یه زنون رو به 10 تا LED ترجیح میدم:5:

یه سوال......... ال جی ، توی نصب برنامه های جاوا مثل سامسونگ درده سر نداره.........؟!؟!؟

نه.مثل سونی اریکسون راحته.البته به قول دوستمون از ویوتی به بعد درست شده.من اونروز یه دیکشنری جاوا به پوریا جان دادم.از موقعی که دانلودش کرد تا نصب کرد و یه کلمه رو واسم ترجمه کرد 3 دقیقه بیشتر طول نکشید...

راستی نمایندگی گلدیران تلکام KC910 رو Coming Soon اعلام کرده بود گفتم بدونید !!! ...

ایول...

poria_mc
02-09-2008, 14:53
نه.مثل سونی اریکسون راحته.البته به قول دوستمون از ویوتی به بعد درست شده.من اونروز یه دیکشنری جاوا به پوریا جان دادم.از موقعی که دانلودش کرد تا نصب کرد و یه کلمه رو واسم ترجمه کرد 3 دقیقه بیشتر طول نکشید...
آره سامان جون اگه خواستی برات معنیه کلمه رو دوباره بذارم هم یه دو صفحه به تاپیک اضافه میکنه هم بار آموزشی داره:31:

Nabakhshoode
04-09-2008, 11:27
عجب دوربینی داره ! الحق که یکی از بهترین 3 مگا پیکسلیاست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ssarshar
04-09-2008, 11:51
عجب دوربینی داره ! الحق که یکی از بهترین 3 مگا پیکسلیاست :

من خودم بار اول که عکسا رو دیدم فک کردم 5 مگایی هست !

فوق العادست ! شفافیت و طبیعت تصویر + کمترین نویز موجود !!

میتونم به جرئت بگم تا بحال با کیفیت تر از این 3 مگایی وجود نداره !

واقعا انتظار یه همچین هنرنمایی روی این گوشی نبود !!!!

Nabakhshoode
04-09-2008, 17:42
من خودم بار اول که عکسا رو دیدم فک کردم 5 مگایی هست !

فوق العادست ! شفافیت و طبیعت تصویر + کمترین نویز موجود !!

میتونم به جرئت بگم تا بحال با کیفیت تر از این 3 مگایی وجود نداره !

واقعا انتظار یه همچین هنرنمایی روی این گوشی نبود !!!!

ال جی جدا تو کمرا فونها پیشرفت عجیبی داشته... همونطور که گفتی نویز عکسا خیلی کم بود و تصاویر خیلی با کیفیت بود. ضمن اینکه با وجود نویز کم رنگا رو الکی و بیش از حد پر رنگ نکرده بود ( دست کم در این زمینه از N73 خیلی بهتر بود )
حالا تازه این از کمرا فونهاش نیست و جزو گوشی های فشنش به شمار میره و این دوربینو داره... امکانات دیگشم مناسبه مثل ال سی دی با کیفیت و بزرگ + برخی قسمتایه بدنه فلزی + باطری قدرتمند + ظاهر شیک... 250 تومن واسه این خیلی مناسبه...!

Amoo Mohsen
07-09-2008, 16:33
نمایندگی گلدیران تلکام هم کار خودش رو آغاز کرده و داره گوشی های مختلفی رو وارد میکنه !

که از جمله اونها KF510 هست که قیمتی واقعا مناسب داره 250000 تومان با گارانتی اصلی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif

تا اونجایی که من یادم میاد ، تبلیغات در این فروم ممنوع هستش.

Highbury
07-09-2008, 16:55
گوشی واقعا شیکی هستش.کسی عکس از پکش نداره که توش چه چیزایی هستش؟
اگه5 مگاپیکسلی بود دیگه خیلی خوب میشد اونوقت 400 هم بود میشد روش حساب کرد.
کسی نخریده؟اسلایدش خوبه یا نه؟صداش چطوره؟فیلمبرداریش چطوره؟
در مورد قیمتش ایا مطمئنی؟چون قیمت جهانیش بالاتر از این حرفات
200-250 یورو ج س م آرنا قیمت داده.

Ssarshar
07-09-2008, 18:40
تا اونجایی که من یادم میاد ، تبلیغات در این فروم ممنوع هستش.

دوست عزیز تبلیغ با اطلاع رسانی خیلی فرق داره .... دقت کنید لطفا :41:

perjixen
09-09-2008, 10:06
توی بررسی این گوشی اومده ، توی فایل منجیر کمی ضعیف عمل میکنه.............!!!
کسی ، نظر خاصی در این باره نداره.............؟!؟!
و اینکه قیمت این گوشی چنده..........؟!؟! (آخرین قیمت).

Ssarshar
09-09-2008, 11:06
فایل منیجر تمام گوشیهای الجی ضعیفه !!! که اونم به نظر من چیز خیلی مهمی نیست !!!

قیمتشم 240 با گارانتی اصلی

perjixen
09-09-2008, 11:10
فایل منیجر تمام گوشیهای الجی ضعیفه !!!
ضعیفه ، دقیق یعنی چی..................!؟؟!؟ سرعتش کمه........ یا از لحاظ مدیریتی............؟!؟!
کمک ، قصد خرید داشته بیدم............!! :31:.

Nabakhshoode
09-09-2008, 20:39
کمک ، قصد خرید داشته بیدم............!!

رضا جان منم جزو کساییم که به شدت از این گوشی خوشم میاد و کلا گوشی تحریک کننده ییه اونم با این قیمت فقط تو رویوی فون آرنا به یه نکته یی برخوردی که عکساش از فاصله ی نزدیک و به خصوص در فضای بسته چندان جالب نمیشه ( به خاطر ادیت عکس به منظور رفع نویر تصاویر تا حدودی آبرنگی میشن و کلا کیفیت ایده آلی پیدا نمیکنن ) که البته این مورد تو عکسایه لند اسکیپ و واید و فضای بازش دیده نمیشه و کیفیت فوق العاده یی دارن این عکساش...
البته فون آرنا که کلا از عکساش انتقاد کرده چه عکسای در فضای باز چه در فضای بستش.... ولی من مخالفم عکسایه فضای بازش در حد بهترین 3 مگاست... ولی در فضای بستش ...

تو رویوی زیر بخش کمرا و نمونه عکسا یه نگاهی به عکس عروسک بنداز اصلا تعجب میکنی از اینکه عکسایه این گوشی باشه ( بس که کیفیتش پایینه )

Ssarshar
09-09-2008, 20:59
ضعیفه ، دقیق یعنی چی..................!؟؟!؟ سرعتش کمه........ یا از لحاظ مدیریتی............؟!؟!
کمک ، قصد خرید داشته بیدم............!! :31:.

از لحاظ مدیریتی خب یه مقدار ضعیفه در مقایسه با گوشیهای نوکیا و سونیک اریسکون

perjixen
09-09-2008, 21:15
البته، من این گوشی رو برای خودم نمیخوام............ به نظرم زنونست...........!! :دی.

عکساش از فاصله ی نزدیک و به خصوص در فضای بسته چندان جالب نمیشه
آره دیدم........... خوب هر گوشیه دوربینش یه جاهایی عالی کار میکنه........ و یه جاهایی هم پاشنه آشیل داره.........!!!
و کلا ، من خودم...... روی دوربین یه گوشی خیلی حساب باز نمیکنم.............!!

از لحاظ مدیریتی خب یه مقدار ضعیفه در مقایسه با گوشیهای نوکیا و سونیک اریسکون

پس سرعت عمل قابله قبوله............!! میشه یه مثال بزنی................!!

راستی ، بابا قیمت گوشی گویا حدود 330-40 ه ........ کی گفته 250..........؟!؟!؟ کسی قیمت مستند نداره............؟!؟!؟

Ssarshar
09-09-2008, 23:35
.................................................. .........

Ssarshar
09-09-2008, 23:44
البته، من این گوشی رو برای خودم نمیخوام............ به نظرم زنونست...........!! :دی.

آره دیدم........... خوب هر گوشیه دوربینش یه جاهایی عالی کار میکنه........ و یه جاهایی هم پاشنه آشیل داره.........!!!
و کلا ، من خودم...... روی دوربین یه گوشی خیلی حساب باز نمیکنم.............!!

پس سرعت عمل قابله قبوله............!! میشه یه مثال بزنی................!!

راستی ، بابا قیمت گوشی گویا حدود 330-40 ه ........ کی گفته 250..........؟!؟!؟ کسی قیمت مستند نداره............؟!؟!؟

سرعتش خوبه . خصوصا تو اینترفیس های جدید الجی . چه مثالی بزنم ؟ میخوای با سرعت لامبورگینی مقایسش کنم :27:

تو روی چی گوشی حساب بازی میکنی ؟؟؟؟؟؟!!!!! نکنه ..........:18:......... استغفرالله :21:

یه سر تشریف ببر نمایندگی الجی تو شریعتی ! :12: اونجا میفهمی که 250 هست !!!!

اگه به دخترونه بودن گوشی باشه که گوشی جنابعالی ( U700 ) دیزاین دخی پسند داره اونم تو رنج زیر 18 :1:

خب kf510 یه رنگ خاکستری داره که مردونس !!!! :47:

مخلصیم ( از نوع امیریش !!!!!! .... )

perjixen
10-09-2008, 13:05
یه سر تشریف ببر نمایندگی الجی تو شریعتی ! اونجا میفهمی که 250 هست !!!!

اصرار کردی ، باشه.....................!! :31:.

تو روی چی گوشی حساب بازی میکنی ؟؟؟؟؟؟!!!!! نکنه ................... استغفرالله

مخت رو............... اونو که نمیگم..........! :31:.

اگه به دخترونه بودن گوشی باشه که گوشی جنابعالی ( U700 ) دیزاین دخی پسند داره اونم تو رنج زیر 18

داداش، اون گوشی با کلاسه............. با پرستیجه........ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif ، ولی جدی ، شاید به قرمزش رو برای کسی بگیرم.............!!!

مخلصیم ( از نوع امیریش !!!!!! .... )

:31: ، ناموس منو مسخره میکنی............؟!؟! :31:.

perjixen
10-09-2008, 13:07
ببشخید.............!!

Apachi
12-09-2008, 20:22
من که دارم به این سامی و ال جی E مشوک میشم
قابلیت های یکسان تویه چند دستگاه بوی دسیسه میده احتمال میشه داد که این دو یک کارخانه مشترکی چیزی راه انداختن و دارن اضافه کاری می کنند
در کل به غیر از رنگش گوشی قشنگیه...

perjixen
13-09-2008, 08:51
آقای دپ ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) موافقم...........! ولی خوب هر دو کره ایی هستن ، دیگه......!!
اگه گوشی های پاناسونک و سونی توی ژاپن رو یه نگاه بندازی...... میبینی که اونا هم یه دسیسه هایی دارن...........!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ssarshar
13-09-2008, 10:44
آقای دپ ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) موافقم...........! ولی خوب هر دو کره ایی هستن ، دیگه......!!
اگه گوشی های پاناسونک و سونی توی ژاپن رو یه نگاه بندازی...... میبینی که اونا هم یه دسیسه هایی دارن...........!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رضا جوناون کافه دوغت کساد شده برو بهش برس دادا !!..... :21::27:

قرار بود در راستای هدفمند کردن امضات ! یه دونه قرمزشو بخری چی شد دادایی ؟!!! :18::5:

حالا رفتی نمایندگی شریعتی برای قیمت یا نه ؟؟؟

perjixen
13-09-2008, 11:28
رضا جوناون کافه دوغت کساد شده برو بهش برس دادا !!.....

اون ، جا مشتری خاص داره......... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ....!!

قرار بود در راستای هدفمند کردن امضات ! یه دونه قرمزشو بخری چی شد دادایی ؟!!!

از ، تو دیگه پنهون نیست که.......... دادا پولم ته کشیده........ طرف هم تفلدش نزدیکه..... و منم بی پولم........ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ..!!

حالا رفتی نمایندگی شریعتی برای قیمت یا نه ؟؟؟

هنوز نه................ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...!!

Ssarshar
15-09-2008, 20:19
دوستان اگه من این گوشیو گرفتن حاضرید یه ریویو ازش بزاریم یا ارزش نداره ؟!

reza_t
25-01-2009, 17:09
اونایی که با این گوشی کار کردن بگن که:
این گوشی از نظر صدا (بلندی و کیفیت) درچه حدیه؟
دوربینش در چه حدیه(با بقیه 3 مگا پیکسلی ها مقایسه کنید)؟
عمر باتریش چه جوریه؟
از نظر نصب برنامه های جاوا و نصب تم مشکلی نداره؟؟
در کل چه مشکلاتی داره ؟

Iman_m123
25-01-2009, 21:48
سلام

کیفیت صداش بد نیست ولی صدای بلندی نداره
( فقط یه اسپیکر داره همون که وقتی داری با تلفن صحبت میکنی صدای طرف رو میشنوی :31: )

دوربینش به نظر من از بقیه 3 مگا پیکسلی ها خیلی بهتره ( یعنی طبیعی تر عکس میگیره ) فکوسشم بد نیست

عمر باتریش هم متوسط هست بد نیست

برنامه های جاوا رو هم میشه روش نصب کرد ولی مثل سونی اریکسون نیست یکمی ضعیف تره
تم هم نمیشه روش نصب کرد !

بلوتوثش هم خوب نیست
یعنی نمینویسه از کی داری دریافت میکنی یا اگه تو موزیک پلیر باشی نمیتونی بلوتوث بگیری و ...

ولی در کل گوشی خیلی خوبیه

موفق باشی :11:

reza_t
25-01-2009, 23:46
کیفیت صداش بد نیست ولی صدای بلندی نداره
( فقط یه اسپیکر داره همون که وقتی داری با تلفن صحبت میکنی صدای طرف رو میشنوی )
یعنی واسه پخش آهنگ اسپیکر مجزا نداره؟

Iman_m123
27-01-2009, 10:13
یعنی واسه پخش آهنگ اسپیکر مجزا نداره؟

نه

همون 1 دونه رو بیشتر نداره ولی صذاشم بد نیست ...

موفق باشی :40:

reza_t
05-02-2009, 15:00
میشه برنامه های جاوا با حجم بالا رو هم روش نصب کرد( 1 یا 2 مگی مثل دیکشنری ها)؟

Iman_m123
05-02-2009, 15:13
سلام

میشه برنامه های جاوا با حجم بالا رو هم روش نصب کرد( 1 یا 2 مگی مثل دیکشنری ها)؟

بله دوست عزیز ولی یکمی طول میکشه
در ضمن بلوتوث هایی که میاد روی phone memory ذخیره میشه باید mark کنی بعد Move کنی توی اکسترنال مموری
و همچنین بازی ها و برنامه هایی رو که نصب میکنی روی phone memory نصب میشه

meghdaad
09-02-2009, 14:49
LG KC550
جاوا
2.2 اینچ، 240 در 400 پیکسل.
صفحه کلید بیرونی تاچ.
16 مگابایت حافظه داخلی
دوربین 3.15 مگاپیکسل، اتوفوکوس، فیلمبرداری QVGA:320x240.
فلش LED.
قیمت: با گارانتی اصلي گلدیران 2,050,000 ریال.:33:بدو که به حراج گذاشته شد.

kingm2
06-03-2009, 14:49
سلام . من kf510 خریدم اما وقتی میخوام عکس بگیرم خیلی عکسها تار میفته با این که دستم هم نمیلرزه ، تو محیط باز دوربینش عالیه ولی اگه بخوام تو اتاق عکس بگیرم کیفیتش از وی جی ای هم کمتر میشه ، مشکل کجاست ؟ همه تنظیماتش هم رو بهترین حالته، حالت عکس گرفتنش مثله night mode بقیه گوشی هاست ، خیبییلی کنده ! راهنمایی کنید لطفا

kingm2
06-03-2009, 14:55
سلام . من kf510 خریدم اما وقتی میخوام عکس بگیرم خیلی عکسها تار میفته با این که دستم هم نمیلرزه ، تو محیط باز دوربینش عالیه ولی اگه بخوام تو اتاق عکس بگیرم کیفیتش از وی جی ای هم کمتر میشه ، مشکل کجاست ؟ همه تنظیماتش هم رو بهترین حالته، حالت عکس گرفتنش مثله night mode بقیه گوشی هاست ، خیبییلی کنده ! راهنمایی کنید لطفا

Punisher_2008
07-03-2009, 21:08

شما چند خریدین؟

kamran agha
02-04-2009, 17:52
دوستانی که این گوشی رو دارن آیا این گوشی تم می خوره؟
و اگر نه آیا بین تمهای دیفالت گوشی تمی دارای زمینه روشن هم موجود هست؟
چون برای فرد میان سالی می خوام که مشکی چشماش رو اذیت می کنه

Iman_m123
03-04-2009, 10:13
خب گوشی که تم نداره و نمیشه هم روش نصب کرد
ولی بک گراند رو میتونی رنگ روشن انتخاب کنی

alex1000
03-04-2009, 12:38
سلام
دوستان من میخوام یک گوشی بخرم.
بین این گوشی و k850 شک دارم. شما نظرتون چیه؟
1. سرعت این گوشی نسبت به گوشی های سونی چطوره؟
2. گوشی های سونی هنگ ندارن، این چطور؟
3. کار با صفحه کلیدش چطوره؟ من موتورولا l6 دارم ولی چون عین این دکمه هاش تخت هستن برای تایپ باید با نوک انگشت فشار بدی و رو این حساب تایپ باهاش خیلی سخته!
4. باطری این گوشی که یکی از نقاط ضعفشه واقعا.کاش میشد باطریشو عوض کرد.:31:

2 مزیت نسبت به k850 داره، یک قیمتش و دوم ظاهرش که زیبا و خاصه.
این ویژگی دوم خیلی منو راغب کرده تا بگیرمش.

NINTENDO_DS
04-04-2009, 15:32
خب آخه اون 5 این 3 دوربینش اگر پول کافی داری و میخوای گوشیت شیک باشه ویوتی بگیر ولی کلا کار با این گوشی خیلی راحته سرعت ال جی متوسطه نه می شه گفت خوبه نه میشه گفت بده

khashak
04-04-2009, 19:42
سلام . من حدود یه هفته پیش این گوشی روگرفتم . خیلی گوشی شیک و خوشگلیه . دوربینشم خیلی خوبه . باهاش یه عکس گرفتم حجمش 2 مگ شد :18:. باتریشم خوبه و حدود سه روز جواب می ده . فقط یه مشگل داره که نمیشه فایلای بیشتر از 15 مگ رو با بلوتوثش گرفت . چون حافظه داخلیش 15مگه . کسی راه حلی برای این مشکلش نداره ؟؟؟؟:20:

Michael Ropy
04-04-2009, 21:40
خوب براش رم بخر دیگه!

Iman_m123
05-04-2009, 20:31
سلام
دوستان من میخوام یک گوشی بخرم.
بین این گوشی و k850 شک دارم. شما نظرتون چیه؟
1. سرعت این گوشی نسبت به گوشی های سونی چطوره؟
2. گوشی های سونی هنگ ندارن، این چطور؟
3. کار با صفحه کلیدش چطوره؟ من موتورولا l6 دارم ولی چون عین این دکمه هاش تخت هستن برای تایپ باید با نوک انگشت فشار بدی و رو این حساب تایپ باهاش خیلی سخته!
4. باطری این گوشی که یکی از نقاط ضعفشه واقعا.کاش میشد باطریشو عوض کرد.:31:

2 مزیت نسبت به k850 داره، یک قیمتش و دوم ظاهرش که زیبا و خاصه.
این ویژگی دوم خیلی منو راغب کرده تا بگیرمش.

سلام دوست عزیز
خب ما هم k850 داشتیم و هم kf510 داریم :31:
سرعتش بد نیست ولی خب یکمی طول میکشه که مثلا عکسها لود بشه
اینم هنگ نداره
به نظر من کار با صفحه کلیدش راحته و دکمه هاشم تخت نیست :27:
گوشی ما که باطریش خوب دووم میاره ( حدود 3-4 روز ) ولی اگر باهاش کار کنی خب 2 روز
در ضمن من باطری این گوشی رو با K850 مقایسه کردم : با kf510 آهنگ گوش میکردم حدود 5-6 ساعت یه خط از باطریش کم شد ولی با K850 که گوشی کردم 5-6 ساعت باطریش شد تقریبا 55 درصد

قیمتش فکر میکنم حدود 210 تومن باشه و از نظر بدنه هم که خیلی توپه ( استیل هست ) خیلی این گوشی بد بخت از دست افتاده

اگرم خواستی بگیری قرمزشو بگیر
در ضمن این گوشی با عکسش خیلی فرق داره

Iman_m123
05-04-2009, 20:34
سلام . من حدود یه هفته پیش این گوشی روگرفتم . خیلی گوشی شیک و خوشگلیه . دوربینشم خیلی خوبه . باهاش یه عکس گرفتم حجمش 2 مگ شد :18:. باتریشم خوبه و حدود سه روز جواب می ده . فقط یه مشگل داره که نمیشه فایلای بیشتر از 15 مگ رو با بلوتوثش گرفت . چون حافظه داخلیش 15مگه . کسی راه حلی برای این مشکلش نداره ؟؟؟؟:20:

نه دوست عزیز هیچ کاریش نمیشه بکنی :41:
فکر میکنم اگر با usb فایلاتو بریزی روی مموری دیگه مشکل نداره
در ضمن بازی ها و برنامه ها هم روی حافظه خود گوشی نصب میشه ( پس بازی رو که رفتی آخرش پاکش کن :10: :27: )

kingm2
06-04-2009, 18:54
شما چند خریدین؟

195 هزار تومن

kalepoook
14-05-2009, 23:28
:11:
تو این سایت که مخصوص ایران هست و برای شرکت ال جی میتونین گوشی تون رو آپدیت جدید کنید:31:
به راهنمایی دقت کنید،خود راهنما طریقه نصب و آپدیت گوشیو توضیح داده.

thecrow
20-05-2009, 00:40
آقا ما يه دونه از اين kf510 داريم
2 تا مشكل پيدا كرديم
يكي اينكه وقتي مي خوام از يه گوشي ديگه چيزي بهش بلوتوس كنم گوشي هنگ مي كنه و ديگه نمي شه كاريش كرد
دوم اينكه وقتي به كامپيوتر وصل مي كنمهيچ اتفاقي نمي افته و اغلب گوشي خاموش مي شه

ebi6630
30-06-2009, 12:02
با سلام به همه ی بچه های با حال این سایت.
من هر کاری می کنم نمیتونم برنامه ی جاوا روی گوشی (kf510) نصب کنم.اگه ممکنه راهنمایی کنید.

almgti_79
30-06-2009, 15:38
آقا ما يه دونه از اين kf510 داريم
2 تا مشكل پيدا كرديم
يكي اينكه وقتي مي خوام از يه گوشي ديگه چيزي بهش بلوتوس كنم گوشي هنگ مي كنه و ديگه نمي شه كاريش كرد
دوم اينكه وقتي به كامپيوتر وصل مي كنمهيچ اتفاقي نمي افته و اغلب گوشي خاموش مي شه

با این توصیفاتی که شما کردید, برد گوشیتون مشکل داره, ببرید برای گارانتی...

با سلام به همه ی بچه های با حال این سایت.
من هر کاری می کنم نمیتونم برنامه ی جاوا روی گوشی (kf510) نصب کنم.اگه ممکنه راهنمایی کنید.

برنامه های زیر سه مگابایت را میتوانید روی گوشیتون نصب کنید.....

NINTENDO_DS
08-07-2009, 09:50
منم چندتا سوال دارم
چندتا برنامه و بازی می شه رو این گوشی نصب کرد؟
رم بیشتر از 2 گیگ هم میخوره؟
قابشو میشه عوض کزد؟

FIRE5BOY
26-08-2009, 12:21
دوستان من میخوام یکی بخرم همهی بدی هاشو بگین که بعد از خریدم پشیمون نشم .

Iman_m123
26-08-2009, 13:04
دوستان من میخوام یکی بخرم همهی بدی هاشو بگین که بعد از خریدم پشیمون نشم .

سلام دوست عزیز
اگر از اول تاپیک پست ها رو بخونی متوجه میشی