PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اور كلام كردن سی پی یو آ ام دی

alireza_2000
23-12-2005, 00:51
دوستان من یه cpu amd 2800 دارم 64 بیت و میخوام overclock کنم از سرعتش راضی نیستم --چطور این کار

رو بکنم یه مقدار احساس کندی تو سرعتم دارم main هم soltek هستش --توی setup در قسمت cpu عدد

200 mhz رو مشخص کرده و بیشتر هم میشه کرد اما میخواستم بدونم چطور محاسبه میشه کرد و تا چه عددی

میشه زیاد کرد که cpu رو نسوزونه و یه performance خوب به من بده --همه میگن amd مال حرفه ای ها

هستش اما من با intel سرعت بهتری احساس میکردم--آقایون متخصص لطفا کمک کنید --ممنون میشم

و آیا بکنم یا خیر ؟

sub-zero
23-12-2005, 01:13
دوستان من یه cpu amd 2800 دارم 64 بیت و میخوام overclock کنم از سرعتش راضی نیستم --چطور این کار رو بکنم یه مقدار احساس کندی تو سرعتم دارم main هم soltek هستش

و آیا بکنم یا خیر ؟
سلام"

عليرضا جان درباره اورکلاک کردن پردازنده قبلاً دوستان خوبمون x-rayوali_boujari توضيحات کاملی رو ارائه دادن.
به اين تاپيک ها سر بزن.

OverClock ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش OverClocking پردازنده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اما آيا مطمئن هستی که اين کندی سرعت مربوط به CPU هست؟ و با اورکلاک درست ميشه؟

alireza_2000
23-12-2005, 01:23
cpu من 745 هستش اما من با نرم افزارهایی مثل catia و solid work برای مدل سازی کار میکنم و کارت گرافیکم هم geforce 6600 gt ddr3 128 هستش اما حتی windows من سریع نمیاد بالا میتونه بخاطر fat32 بودن درایو c باشه

HamidFULL
25-12-2005, 14:06
alireza_2000 عزيز به اين سادگی ها نيست که اينجا بگيم بايد شما يه سری Information داشته باشی و ما اينجا نحوه OC کردن
رو بگيم