PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد WinRar

KING iMAN
31-08-2008, 00:52
سلام دوستان.
چند روز پیش یه فیلم رو دانلود کردم.وسطش برق رفت و بعد که اومد ادامه دادم دانلود رو و از ادامش دانلود کردم و تموم شد.فایلش راره.حالا که میخوام با وینرار اکسترکتش کنم ارور میده.
آیا نرم افزاری هست که بشه باهاش فایلهای آسیب دیده رو اکسترکت کرد؟
ممنون میشم اگه هست بذارین وگرنه باید بشینم از اول 700 مگابایتو دان کنم.

KING iMAN
31-08-2008, 00:57
ایم عکس ارور :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایدون
31-08-2008, 01:00
مگه یک فایل بوده؟ اگر بعله که مجبوری دوباره دانلود کنی اگر خیر که ببین کدوم پارتش ایراد داره همونو دوباره دانلود کن البته نرم افزار هست که میگه درست میکنم ولی خالی بندیه

KING iMAN
31-08-2008, 03:33
مشکلم دقیقاً همینه که یک فایل بوده.
یعنی هیچ نرم افزاری نیست این مشکل لعنتی رو حل کنه؟

nightmare
31-08-2008, 03:49
اين نرم افزار به درد کساني که تو کار دانلود فيلم هستن مي خوره
فيلم ها اگر بدون فشرده سازي شدن آپلود شده باشن خيلي راحت مي توان آنها را از روي سرور با نرم افزار هاي گوناگوني مشاهده کرد ولي اگر فيلم دانلودي شما به وسيله نرم افزار winrar فشرده و قسمت قسمت شده باشد شما بايد همه پارت هاي فيلم رو دانلود کنيد تا بتوانيد آن را ببينيد
اين کار باعث به مشکل خوردن ميشه
ولي با استفاده از نرم افزار RAR Movie Player Version 8.09 اين مشکل به سادگي حل مي شه
به طوري که شما مي تونين فقط يکي از پارت هاي فيلم رو دانلود کنيد و بعد از بررسي کيفيت ، زبان دوبله و .... به ادامه دانلود خود بپردازيد . م. --------.com

دانلود :

تا بعد ...

KING iMAN
31-08-2008, 10:43
ممنون دوست عزیز.
این نرم افزار انقد قویه که میتونه یه پارت ناقص رو اکسرکت کنه؟یا طور دیگه ای عمل میکنه؟

nightmare
31-08-2008, 11:01
ممنون دوست عزیز.
این نرم افزار انقد قویه که میتونه یه پارت ناقص رو اکسرکت کنه؟یا طور دیگه ای عمل میکنه؟

سلام دوست خوبم .

خیر این نرم افزار چیز رو Extract نمی کنه . فقط فیلم هایی رو که داخل فایل های Rar هست نشون میده . چون این قابلیت رو داره که پارت های ناقص رو هم فیلم داخلشون رو نشون بده ، گفتم شاید بتونه کمکت کنه . ( یعنی داخل عکسی که قرار دادی دیدم یه فایل AVI بود . )

برای Extract کردن اون فایل rar هم ، از برنامه های دیگه تست بگیر .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
شاید کمکی کنن . :10:

تا بعد ...

KING iMAN
31-08-2008, 12:31
آها.خوب اگه بتونه پخشش کنه بازم خوبه.من فقط میخوام فیلم رو ببینم.ممنون دوست عزیز.همینو تست میکنم.

KING iMAN
31-08-2008, 12:35
موقع نصب این ارور رو دااد و نصب نشد.آنتی ویروسم نمیذاره نصب شه.چرا؟

reb
31-08-2008, 12:37
این که تروجانه

nightmare
31-08-2008, 14:26
دوست خوبم اینکه آنتی ویروس به هر فایلی گیر میده دلیل بر ویروس بودن اون فایل نیست . ممکنه کد های موجود در یک فایل گاها شبیه به دستور العمل های ویروس ها باشن اما دلیل بر این نیست که ویروس باشن .

آنتی ویروس شما از تکنولوژی Smart Scanning استفاده می کنه و این احتمال رو داده که اون فایل ویروس باشه و حذفش کرده . اما من اینطور فکر نمی کنم .

از برنامه ی Rar Movie Player خیلی ها استفاده می کنن و مشکلی هم نداشتن . میتونی در موردش توی گوگل سرچ کنی .

بهر حال من که خدای نکرده قصد نداشتم سیستم شما رو تخریب کنم . فقط یه برنامه معرفی کردم تا شاید بتونه کمکی بکنه .
پیشنهاد میکنم آنتی ویروستون رو موقتا غیر فعال کنید و برنامه رو نصب کنید . در هر صورت میل خودتونه .

راستی من خودم چندبار ازین برنامه استفاده کردم و مشکلی نداشتم .

تا بعد ...

KING iMAN
31-08-2008, 18:05
ممنو دوست عزیز.
البته مشکل من با اون فایل رار بدون احتیاج به هیچ نرم افزار جانبی و از طریق تنظیمات WinRar با راهنمایی یکی از دوستان حل شد اما از این نرم افزار RarPlayer خیلی خوشم اومده و میخوام حتماً تستش کنم.پس نصبش میکنم.

nightmare
31-08-2008, 18:15
ممنو دوست عزیز.
البته مشکل من با اون فایل رار بدون احتیاج به هیچ نرم افزار جانبی و از طریق تنظیمات WinRar با راهنمایی یکی از دوستان حل شد اما از این نرم افزار RarPlayer خیلی خوشم اومده و میخوام حتماً تستش کنم.پس نصبش میکنم.

میتونم بپرسم آیا از طریق تنظیمات Repair در خود Winrar درستش کردی ؟ :20:

KING iMAN
01-09-2008, 01:07
موقع اکسترکت کردن توی تنظیمات WinRar گزینه ی Keep Broken Files رو فعال کردم.بهمین سادگی.

M A R S H A L L
01-09-2008, 17:33
راستش عجیب اینه منم دقیقاً مشکل شما رو دارم اما متاسفانه با فعال کردن Keep Broken Files مشکلم حل نمیشه.
درست بعد از 65% اکسترکت دقیقاً همین ارور دوستمون رو میده.

خودم احتمالی که میدم اینه که چون winrar من ترایال بود الان اکسپایر شده.
دوستان منم این 700 میگابایتم الان رو هواست.ممنون میشم راهنمایی کنید

KING iMAN
02-09-2008, 03:35
عزیز واسه منم حتی بعد از فعال کردن Keep Broken Files باز ارور رو داد اما وقتی رفتم تو پوشه ی مقصد دیدم فایلم رو واسم اکسترکت کرده و کامل هم پخش میشه!

M A R S H A L L
03-09-2008, 00:32
عزیز واسه منم حتی بعد از فعال کردن Keep Broken Files باز ارور رو داد اما وقتی رفتم تو پوشه ی مقصد دیدم فایلم رو واسم اکسترکت کرده و کامل هم پخش میشه!
خوب همين!
ماله من فقط 400/700 ميگ از فيلم رو پخش مي كنه.

KING iMAN
03-09-2008, 02:53
پس شما آدم بدشانسی هستی! :دی
حالا فیلم شما هم تک لینک و یکپارچه بود؟

M A R S H A L L
07-09-2008, 15:59
پس شما آدم بدشانسی هستی! :دی
حالا فیلم شما هم تک لینک و یکپارچه بود؟
آي گفتي اگه بدوني چقد بدشانسم!
راستي حالا چه ربطي به شانس داره؟
آره تك لينكه.