PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تصادفهايي که هر روز مي بينيد تو اين تاپيک تعريف کنيد

jamshidjap
30-08-2008, 19:58
امروز صبح يه تصادف ديدم . تصادف خفني نبود ولي جالب بود.

داشتم صبح ميرفتم سر کار ديدم يه اتوبوس وسط فلکه سوم تهرانپارس توي چمنا لا بلاي درختا گير کرده .بود. اتوبوس ترمز بريده بود واز قسمت بالايي ميدون که يک خيابون سر پاييني هستش وارد ميدون شده بود و تمام زنجيرها و نرده ها و صندلي هاي اطراف ميدن رو کنده بود و چند تا درخت نگون بخت رو شکونده بود و وسط ميدون گير کرده بود . خدا رو شکر به کسي آسيب نرسيده بود چون کسي تو ميدون نشسته نبود . رانندش هم معلوم نبود کجا رفته بود

متاسفانه يادم نبود از صحنه عکس بگيرم

maaars
30-08-2008, 21:16
من تو جاده یه تصادف دیدم که یه رونیز شاخ به شاخ زده بود به سه تا ماشین. (رونیز زده بود به یه 206 و 2 تا ماشین هم از پشت خورده بودن به 206 ) و جالب اینجاست که راننده ماشین سومی هم مرده بود. معلوم نیست چند تا سرعت داشتن که همشون مردن.

Mojtaba N87
31-08-2008, 16:56
گفتم دوباره تاپیک نزنم .

نظرتون در مورد این تصادف ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چیه؟

maaars
01-09-2008, 02:18
عکس ها جالب بودن. من هم عکس های خوبی از تصادفاتی که دیدم گرفتم ولی چون عضو جدیدم نمیتونم بذارم. بعدا که خودمونی شدم عکسارو میذارم.

Öracle
01-09-2008, 07:59
یه بار تو کرمانشاه ، قسمت کمربندی ، داشتیم میرفتیم ، یه اتوبوس ولو جلوی ما بود یه پیکان هم سمت راست اتوبوس ولی یه خورده جلوتر . یه دفعه یه نفر از توی جاده دوید بره اونطرف پیکان هم به خاطر اینکه نزنه به یارو پیچید طرف اتوبوس . اونم زد به کمر پیکان و پیکان یه غلت خورد . حیف که گوشیم تو جیبم بود وگرنه یه فیلمی میگرفتم .