PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره برای ادامه تحصیل در رشته انیمیشن سه بعدی

hrgh2
30-08-2008, 17:41
با عرض سلام خدمت همه ی دوستان
بزارید اول از خودم بگم
اسم من حمید رضا هست و سال سوم ریاضی فیزیک را هم تموم کردم و میخوام برم پیش دانشگاهی
من میخوام در رشته ی گرافیک سه بعدی و انیمیشن ادامه تحصیل بدم فکر کنم باید در کنکور هنر شرکت کنم ( من هیچ اطلاعاتی در این مورد ندارم )
از دوستان میخوام که در مورد این رشته اطلاعاتی را در اختیارم بزارند اصلا همچین رشته ای در ایران هست
اگه هست من برای شرکت در کنکور برای این رشته چه کتابهایی را باید بخونم
جایگاه این رشته چه جوریاست
چه دانشگاه هایی این رشته را دارند
و هر چیز دیگه ای که بتونه بهم کمک کنه

ممنون میشم اگه سریعتر پاسخم را بدید
با تشکر:11:

Bil Gits
30-08-2008, 20:22
دوست عزیز به نظر من شما به رشته های رشته ی ریاضی توجه کنید بهتره.
چون فعلا در کشور ما کار هنری دردسر داره. اگر خیلی علاقه داری و فکر می کنی استعدادشو داری میتونی همراه با رشته ی ریاضیت بری کلاس یا سیدی آموزشی بخری یاد بگیری.
حرف منو گوش کن. علکی ریاضیتو ول نکن !

hrgh2
31-08-2008, 15:35
دوست عزیز به نظر من شما به رشته های رشته ی ریاضی توجه کنید بهتره.
چون فعلا در کشور ما کار هنری دردسر داره. اگر خیلی علاقه داری و فکر می کنی استعدادشو داری میتونی همراه با رشته ی ریاضیت بری کلاس یا سیدی آموزشی بخری یاد بگیری.
حرف منو گوش کن. علکی ریاضیتو ول نکن !

ممنونم دوست من به خاطر توجهت راستش من کار سه بعدی را تقریبا واردم
اینرا منم میدونم که توی ایران به هنر اهمیت نمیدند اما بازار کار 3d واقعا خوبه
راستش با چند نفر دیگه هم که مشاوره کردم همین حرف شما را بهم زدند اما مسئله این که من نمیخوام رشته ای را که بهش هیچ علاقه ای ندارم ادامه بدم میدونید که
بازم از شما ممنونم:11:

اما اگه یکی از دوستان کمی در مورد این رشته واسم توضیح بده خیلی ممنون میشم

farhad_realmadrid
31-08-2008, 21:26
منم مثل تو شدیدا به انیمشن سه بعدی علاقه منم خیلی زیاد
من امسال کنکور دادم و هدفم انیمشین است
متاسفانه تو ایران رشته خاصی ندارد که بخواد انیمشین یاد بدن
باید خودت تلاش کنی و یاد بگیری
اما بهتره رشته ریاضیت را ادامه بده و دانشگاه رشته کامپیوتر انتخاب کن مثل من.
مهم این است که دانشگاه را از دست نده.

مونامیشن
15-10-2012, 20:56
سلام حمید رضا
دوستان ظاهرا دل پری داشتن و متاسفانه این حرفا جواب واسه تو نشد!!!
من مختصر اطلاعاتی دارم ک امیدوارم برات مفید باشه.چرا تو ایران داره تهران و دامغان و مطمئنم.من خودم امسال انیمیشن دامغان قبول شدم!شما باید کنکور هنر بدی و به زیر گروه شماره 4 در هنر دقت کنی که شامل خوندن کتاب نمایش با ضریب 4،خلاقیت تصویری و درک عمومی هنر با ضریب 3 میشن!یعنی باید تمرکزتو بیشتر بزاری رو این دروس.در حال حاضر با عنوان تلویزیو و هنرهای دیجیتال شناخته میشه ک هم ب صورت متمرکز هست هم نیمه متمرکز.نیمه متمرکز یعنی مصابه داره و باید امتحان عملی صداوسیما رو بدی!
شما با یه سرچ ساده تو اینتنت میتونی کلی اطلاعات به دست بیاری.اتفاقا تو ایران کلی هم طرفدار داره و خیلی هم گرفته.خوبه که علاقه مندیتو دنبال میکنی.من فقط به خاطر اینکه جوابتو بدم عضو این انجمن شدم.
موفق و ثروتمند باشی:46: