PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمای طرح سوال در انجمن "مشاوره و راهنمایی برای خرید قطعات"

Stream
30-08-2008, 17:34
سلام

روال کار انجمن جدید به این شکل است که هر کاربر برای سوال خود یک تاپیک ایجاد خواهد کرد.

نکات مربوط به ایجاد تاپیک جدید:

در صورتی که قصد خرید یک قطعه را دارید، در انجمن مربوط به خرید همان قطعه در یک تاپیک جدید سوالات خود را مطرح کنید.

در صورتی که قصد خرید چند قطعه را دارید که در یک انجمن بررسی می شوند (مثل پردازنده و مادربرد) در انجمن مربوط به همان قطعات یک تاپیک جدید ارسال کنید.

در صورتی که قصد خرید چند قطعه را دارید که در یک انجمن بررسی نمی شوند (مثل مادربورد و کارت گرافیک) در انجمن مشاوره و راهنمایی برای خرید سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یک تاپیک جدید ارسال کنید.

وقتی سوالی را مطرح می کنید لازم نیست مرتب و هر چند ساعت یکبار پست هایی مثل "کسی نبود"، "کمک"، "جوابم چی شد" و ... ارسال کنید. صبر کنید تا به سوال شما پاسخ داده شود.

هنگام ارسال تاپیک جدید برای خرید قطعات حتما مشخصات سیستم خود، موارد استفاده سیستم، سطح انتظارات خود از سیستم و قطعات و میزان بودجه خود را ذکر کنید.

می توانید برای ارسال سوالات خود درباره خرید قطعات از قالب کلی زیر استفاده کنید:

سلام

من قصد خرید یک پردازنده/کارت گرافیک/ مادربورد/... را دارم. مشخصات سیستم فعلی:

پردازنده:
مادربرد:
رم:
کارت گرافیک:
پاور:
...

موارد استفاده از سیستم به ترتیب اولیوت عبارتند از:

بازی
رایت CD و DVD
اینترنت
...

انتظار دارم سیستم من در برنامه ها و کارهای زیر عملکرد مناسبی داشته باشد:

...
...
...
...

میزان بودجه من برای خرید این قطعه (یا قطعات) ... تا ... است.و برای ایجاد تاپیک در زیر مجموعه مشاوره و راهنمایی برای خرید سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم می توانید از قالب کلی زیر استفاده کنید:

سلام

من قصد خرید یک سیستم جدید را دارم. قطعاتی که می خواهم آنها را تعویض کنم:

پردازنده
کارت گرافیک
...
...

قطعاتی از سیستم قبلی که قصد دارم در این سیستم هم از آنها استفاده کنم:

...
...
...

موارد استفاده سیستم جدید عبارتند از:

...
...
...

انتظار دارم سیستم جدید من در برنامه ها و کارهای زیر عملکرد مناسبی داشته باشد:

...
...
...

میزان بودجه من برای خرید این سیستم/قطعات حدود ... خواهد بود.
با تشکر،
Stream به نمایندگی از تیم مدیریت انجمن سخت افزار