PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی Bikini 3D Desktop Dancer به جای نرم افزار VirtuaGirl

Harry Potter
22-12-2005, 19:10
چند روز پیش نرم افزار جالب VirtuaGirl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو معرفی کردم که استقبال خوبی شد و دوستان خوششون اومد ;)
البته اون نرم افزار ایرادی که داشت، نداشتن کرک یا سریال درست و حسابی بود که نمی شد از مدل های بیشتر استفاده کرد و یا ... :blink:

حالا نرم افزار Bikini 3D Desktop Dancer رو به شما معرفی میکنم که با توجه به حجمی که داره (19 MB) باید کامل باشه و تمام خواسته های شما رو بر آورده کنه! :biggrin:

Bikini 3D Desktop Dancer 1.0 Full

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان مسولیت دانلود با خودتون هست، چون من این نرم افزار رو به خاطر حجمش و مشکلات دایل آپ دانلود نکردم!

mona khanoom
24-12-2005, 01:29
لینک خراب است

Harry Potter
24-12-2005, 01:51
همین الان تست کردم و سالمه.

شما یا دانلود از Rapidshare رو بلد نیستی که باید تاپیک زیر رو بخونی:

یا اینکه با ف ی ل ت ر مشکل داری که میتونی از این نرم افزار استفاده کنی:

shahbab
24-12-2005, 17:33
هری پاتر عزیز...
این برنامه هم کرک شده نیست..یعنی نمیشه بهش دنسر اضافه کرد

Harry Potter
24-12-2005, 18:02
هری پاتر عزیز...
این برنامه هم کرک شده نیست..یعنی نمیشه بهش دنسر اضافه کرد

آقا من واقعا شرمنده ام چون هر چی معرفی میکنم یه ایرادی داره!
این یکی هم همونطور که می بینید خودش نوشته نسخه Full ... حالا چرا دنسر اضافه نمیکنه من بی اطلاعم...

راستی یک سر به تاپیک VirtuaGirl بزن چون نحوه نصب و اضافه کردن مدل ها رو نوشتم (اون یکی 100% درسته چون خودم تست کردم)

signal
24-12-2005, 18:13
آقا از این برنامه ضد ف ی ل ت ر چطوری استفاده کنیم. آموزش نداره جایی

Harry Potter
24-12-2005, 22:05
آقا از این برنامه ضد ف ی ل ت ر چطوری استفاده کنیم. آموزش نداره جایی

چیز خاصی نیست، فقط دانلود و نصب کن بعد مثل Onspeed شما رو از ف ی ل ت ر رد میکنه.
البته عکس ها رو هم فشرده میکنه و باعث افزایش سرعت میشه.

shahbab
25-12-2005, 12:38
چیز خاصی نیست، فقط دانلود و نصب کن بعد مثل Onspeed شما رو از ف ی ل ت ر رد میکنه.
البته عکس ها رو هم فشرده میکنه و باعث افزایش سرعت میشه.
ما کردیم ..نشد!!

matrix1000
25-12-2005, 17:39
سلام

لینک خرابه. من با فیلتر مشکل ندارم و download کردن فایل از این سایت رو میدونم. چند بار فایل از این

سایت download کردم.ولی با دو کارت اینترنت(دو ISP) مختلف نتونستم از این لینک download کنم.

بیزحمت بفرمایید از کدوم ISP استفاده میکنید شاید جواب داد.اگر هم جایی دیگه لینک بذارید که چه بهتر.

ممنون.

Harry Potter
25-12-2005, 18:13
ما کردیم ..نشد!!

این یکی رو هم تست کن شاید شد: (ثبت نام کن، لینک دانلود و پسورد رو میفرسته به ایمیلت و بعد دانلود کن و نصب)

و البته اگر از مرورگری غیر از IE استفاده می کنید برای استفاده باید این پورت و IP را در تنظیمات وارد کنید.

127.0.0.1:5400

سلام
لینک خرابه. من با فیلتر مشکل ندارم و download کردن فایل از این سایت رو میدونم. چند بار فایل از این
سایت download کردم.ولی با دو کارت اینترنت(دو ISP) مختلف نتونستم از این لینک download کنم.
بیزحمت بفرمایید از کدوم ISP استفاده میکنید شاید جواب داد.اگر هم جایی دیگه لینک بذارید که چه بهتر.
ممنون.

باور کنید لینک سالمه
بهتره از نرم افزاری که در بالا معرفی کردم استفاده کنید شاید مشکلتون حل شد.
(در صورت استفاده از نرم افزار مدیریت دانلود ،اون رو هم روی پورت و آی پی گفته شده تنظیم کیند)

NINTENDO_DS
25-12-2005, 18:24
لينك سالمه ولي حجمش بالاست

matrix1000
28-12-2005, 01:41
باور کنید لینک سالمه
بهتره از نرم افزاری که در بالا معرفی کردم استفاده کنید شاید مشکلتون حل شد.
(در صورت استفاده از نرم افزار مدیریت دانلود ،اون رو هم روی پورت و آی پی گفته شده تنظیم کیند)

سلام

اول از همه با تشکر از شما بابت مطالب جالب چه آموزشی و چه غیره آموزشی (مثل طنز برره).

من چند بار دیگه امتحان کردم ولی نشد مثل اینکه لینک عوض شده. این نرم افزاری که گفتید امتحان

کنیم ، یعنی همین surfboost کارش مثل GetRight و DAP است؟ یا برای منظور دیگه است؟

ببخشید چون باهاش آشنایی ندارم پرسید.از راهنمایی شما ممنون. متشکرم

Harry Potter
28-12-2005, 02:15
سلام
اول از همه با تشکر از شما بابت مطالب جالب چه آموزشی و چه غیره آموزشی (مثل طنز برره).
من چند بار دیگه امتحان کردم ولی نشد مثل اینکه لینک عوض شده. این نرم افزاری که گفتید امتحان
کنیم ، یعنی همین surfboost کارش مثل GetRight و DAP است؟ یا برای منظور دیگه است؟
ببخشید چون باهاش آشنایی ندارم پرسید.از راهنمایی شما ممنون. متشکرم

سلام و ممنون از لطفی که دارید.
نرم افزاری که گفتم به شما کمک می کنه تا به سایت هایی که اشتباهی ف ی ل ت ر شدن دسترسی پیدا کنی.
اگر لینک دانلود برای شما کار میکنه نیازی به استفاده از این نرم افزار نداری.

* SadeGh *
01-01-2006, 20:29
سلام

لینک سالمه

ولی VirtuaGirl یه چیز دیگس

با تشکر

eng2006
02-05-2008, 22:37
این چیه اصلا یه کم توضح میدی کارشو؟