PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تــغـیـیــرات ایــجـاد شــده در انــجـمـن ( قـسـمـت هــشــتــم) - سال 87

Meisam
30-08-2008, 16:03
سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان عزیز ...
توی سال جدید سعی میکنیم که اتفاقات و تغییر و تحولاتی که در انجمن اتفاق میوفته رو در این انجمن
(انجمن اطلاعیه ها و اخبار انجمن) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اعلام کنیم ، که هم شما دوستان از آخرین تغییرات مطلع بشید و
هم بتونیم از زحمات دوستانی که ما رو در این تغییرات یاری کردند یک تشکر هرچند کوچیک انجام بدیم

اما قسمت هشتم تغییرات در سال 87 از این قرار است
تفکیک و جداسازی انجمن سخت افزار برای دسترسی راحتتر
و ایجاد نظم بهتر در تاپیک ها و مباحث مرتبط با موضوعات خاص

انجمن سخت افزار به یک سربرگ جدید منتقل شد و بخش های
مختلف در انجمن های مختلف با زیرشاخه های خودشون در این
سربرگ شروع به فعالیت کردند
تاپیک های موجود در انجمن سخت افزار سابق توسط مدیران
و همکاران عزیز این بخش تفکیک شده و به مرور زمان به این
انجمن جدید منتقل خواهند شد ، از این لحظه به بعد امکان
ارسال تاپیک جدید در انجمن سخت افزار سابق وجود نخواهد
داشت و دوستان بر طبق قوانین در انجمن های جدید سخت
افزاری تاپیک های خودشون رو ایجاد کنند (امکان ارسال پست
در تاپیک های موجود در انجمن سخت افزار سابق وجود خواهد
داشت)

اما انجمن سخت افزار در سربرگ جدید به شکل زیر است

مطالب عمومی سخت افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بحث و تبادل نظر پیرامون مطالب عمومی سخت افزار. معرفی محصولات، بررسی عملکرد و مقایسه آن ها
زيرمجموعه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پردازنده و رم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مادربرد و چیپست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کارت گرافیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هارد دیسک، اپتیکال درایوها و سایر ابزار ذخیره سازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کارتهای جانبی (صدا، مودم، تدوین، کپچر و ...) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کیس، پاور و سیستم های خنک کننده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مانیتور، کیبرد، موس، اسپیکر، ابزار بازی و سایر ابزارها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پرینتر و اسکنر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوربین دیجیتال و MP3 Player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سیستم های سرور و محصولات Workstation ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کارگاه سخت افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
محلی مطالب مربوط به تغییرات و بهینه سازی قطعات سخت افزاری، اورکلاک قطعات، ساخت خنک کننده ها، مود های سخت افزاری و ...
زيرمجموعه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اورکلاک پردازنده و رم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اورکلاک کارت گرافیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نرم افزارهای بنچمارک و مانیتورینگ سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سیستم های خنک کننده پیشرفته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درایورها و نرم افزارهای کنترل سخت افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشکلات سخت افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
محلی برای مطرح کردن مشکلات سخت افزاری سیستم و راه های شناسایی و برطرف کردن آن ها
زيرمجموعه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکلات مادربرد، پردازنده و رم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکلات کارت های گرافیک، تدوین و کپچر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکلات پاور، کیس و سیستم های خنک کننده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکلات کارت های جانبی و ابزارهای ورودی و خروجی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکلات عمومی، نرم افزارها و ابزارهای عیب یابی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشاوره و راهنمایی برای خرید قطعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
محلی برای مطرح کردن سوالات درباره خرید یا فروش قطعات، وضعیت بازار و اطلاع رسانی قیمت ها
زيرمجموعه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خرید پردازنده، مادربرد و رم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خرید کارت گرافیک و مانیتور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خريد ابزارهای ذخيره سازی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خريد كارت هاي جانبي و ابزارهای ورودی و خروجی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خرید کیس، پاور و سیستم های خنک کننده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشاوره و راهنمایی برای خرید سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشاوره و راهنمايي براي خريد لوازم صوتي و تصويري ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لپ تاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بحث و تبادل نظر پیرامون کلیه مسائل مربوط به رایانه های قابل حمل - لپ تاپ
زيرمجموعه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بحث و تبادل نظر درباره لپ تاپ ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سوالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مرجع دانلود درایورها و مباحث فنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشاوره و راهنمایی برای خرید لپ تاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جا داره در پایان از Stream ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز (مدیر محترم انجمن های سخت افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) که زحمات فراوانی رو برای انجمن های
سخت افزاری میکشند تشکر ویژه ای انجام بدیم و همچنین از همکاران نازنین و دوست داشتنی انجمن های
سخت افزاری که همیشه تلاششون برای پیشرفت انجمن بوده قدردانی کنیم و به همه کاربران فعال و پر تلاش
انجمن های سخت افزاری خسته نباشید بگیم

با تشکر
میثم به نمایندگی از تیم مدیران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

V A H I D
30-08-2008, 16:11
مرسی !! دست Stream درد نکنه !!! :دی

amin2000
30-08-2008, 16:11
سلام
خیلی ممنون از استریم جان و میثم جان و سایر همکار های این بخش
به امید پی سی وردی آبادتر از امروز

ممنون

MaFia_King
30-08-2008, 18:23
با سلام....

تشكر از تيم مديريت P30 ومديران و همكاران زحمت كش بخش سخت افزار .
گامي ديگر براي سربلندي و موفقيت P30 .
منتظر گامهاي بعدي هستيم.

||سپاس**

/.: يا حق":./

bahdar
30-08-2008, 19:46
ایول...جالب شده ... ممنون و خسته نباشید...

ravani_13
30-08-2008, 19:49
این درسته

دیگه وقتش شده بود که سخت افزار تخصصی تر دنبال بشه.

موفق.....

soheilsmart
30-08-2008, 20:44
تبریک میگم!
خوب شده!

mahn90
30-08-2008, 20:47
سال 87 خيلي داره واسه پي سي خوب ميشه ايول تبريم

REGISTERED USER
30-08-2008, 21:31
سلام تبریک میگم خصوصا به آرمان و میثم همکاران عزیز که زحمت زیادی برای اجرای این طرح کشیدند

امیدوارم بخش تخصصی تر و پربارت از همیشه باشد

موفق باشید

eAmin
30-08-2008, 21:46
انشالله فکر می کنم، دیگه کم کم کل پی سی به زودی و به مرور زمان متحول می شه!!!

شامل تمام بخشها و ... هم می شه.

باید صبر کنیم...

Benygh
31-08-2008, 00:15
این بخش واقعا نیاز بود که جدا بشه چون کاربران توی یک سردرگمی بودند مخصوصا کاربران جدیدی که با زدن پست در جا های اشتباه خیلی کار مدیریت رو سخت میکردند !

yasser1680
31-08-2008, 03:35
ما هم به نوبه خود از مدیریت انجمن و بخش سخت افزار برای آپدیت بخش سخت افزار تشکر می کنیم.

ali_ranger22
31-08-2008, 10:59
سلام
تبریک میگم این تغییر لازم بود برای تخصصی شدن بیشتر...

Saeed kmss-D
31-08-2008, 12:33
سلام...

منم همينجا از زحمات تيم مديريت و به خصوص ميثم جان و آرمان عزيز تشكر ميكنم!

به اميد پيشرفت بيش از پيش انجمن ها و پي 30 ورلد!

موفق باشيد♥♥♥

vahid_vaezinia
31-08-2008, 13:24
ممنون عالی شده خسته نباشید !

sinaset
31-08-2008, 21:53
سلام دوستان عزیز
منم از ارمان جان استاد عزیز و محترم
تشکر عرض می کنم بابت زحماتی که برای انجمن سخت افزار می کشن
و همچنین از همکار انجمن سخت افزار اقایی مهدی موسوی گل هم تشکر عرض می کنم
و باقی همکاران انجمن سخت افزار
و همچنین از میثم هم تشکر می کنم بابت این تغییرات

pes68
01-09-2008, 00:35
یه کم باعث سردرگمی میشه
به نظر من تغییر جالبی نبود

M659
01-09-2008, 11:07
بسیار خوب.
من هم از آرمان که واقعا اینجا زحمت میکشه و همین طور میثم عزیز و دیگر همکاران محترم انجمن سخت افزار تشکر میکنم و امیدوارم بستر مناسب تری برای فروم تهیه بشه چون واقعا در بعضی از ساعات روز سرور دچار مشکلات اساسی میشه.

takotok
02-09-2008, 21:11
سلام:11:

این تغییرات خیلی خیلی لازم بود . چون ما همواره باید کلی دنبال یک تاپیک مربوط می گشتیم... مخصوصا موقعی که یک چیزی از سخت افزار خراب می شد یا ... که انسان کلافه می شود و سریع می خواهد سوال کند کلی گیج می شد اما الان عالی هست .

:40:هچنین در اینجا فرصت را غنیمت می شارم و از آقا آرمان عزیز کمال تشکر و قدردانی می نمایم .:40:

aRThaS_08
03-09-2008, 13:09
تشکر میکنم مخصوصا از آرمان که زحمات زیادی برای انجمن سخت افزار میکشن :31:

RETURNEE
03-09-2008, 13:18
سلام

1. من که گفتم تغییرات برای بخش لپ تاپ ضروری بود و خیلی ممنون هستم که رسیدگی کردین و این بخش تخصصی تر و بهتر شده .

2. یه گله ی بزرگ داشتم : من اسم تاپیکم عوض شد منم گفتم این تاپیک که تغییر نام پیدا کرده ( از مشاوره به > معرفی ) دیگه جاش اینجا نیست یا اسمش رو به حالت قبل برگردونین یا اگه میخواین همین بمونه ببرینش تو تاپیک خودش ( اخه معرفی لپ تاپ جاش تو بخش خرید و مشاوره هست یا بخش بررسی و ... ؟ ) .

من چه حرفه نا پسند یا چه کاری بر خلاف قوانین انجام دادم که 10 روز بن شدم و الان با یوزر دیگه ای اومدم . اگه بگین خطای من کجا بوده ممنون میشم .

ravani_13 ( بن شده )

Stream
03-09-2008, 16:17
سلام

1. من که گفتم تغییرات برای بخش لپ تاپ ضروری بود و خیلی ممنون هستم که رسیدگی کردین و این بخش تخصصی تر و بهتر شده .

2. یه گله ی بزرگ داشتم : من اسم تاپیکم عوض شد منم گفتم این تاپیک که تغییر نام پیدا کرده ( از مشاوره به > معرفی ) دیگه جاش اینجا نیست یا اسمش رو به حالت قبل برگردونین یا اگه میخواین همین بمونه ببرینش تو تاپیک خودش ( اخه معرفی لپ تاپ جاش تو بخش خرید و مشاوره هست یا بخش بررسی و ... ؟ ) .

من چه حرفه نا پسند یا چه کاری بر خلاف قوانین انجام دادم که 10 روز بن شدم و الان با یوزر دیگه ای اومدم . اگه بگین خطای من کجا بوده ممنون میشم .

ravani_13 ( بن شده )
سلام دوست عزیز

شما درباره تاپیکتون با من صحبت کردید و من برای شما توضیح دادم روال فعالیت انجمن چگونه خواهد بود. شما بعد از توضیحات من هم همینطور ادامه دادید به زدن تاپیک و پیش گرفتن روالی که بر خلاف جهت فعالیت انجمن بوده و صرفا چیزی بوده که شما دوست داشتید یا فکر می کردید درسته. همین دلیل اصلی همون بن شدن 10 روزه بوده.

تاپیک معرفی هم بررسی میشه و در صورت نیاز یا اسمش تغییر می کنه یا منتقل میشه به انجمن مربوطه.

موفق باشید.

wing-mirror
16-09-2008, 00:53
من مطالب تاپیک "مشاوره و راهنمایی برای خرید مانیتور" را دنبال میکردم و بحث خیلی هم خوب پیش میرفت. بعد از اینکه این تاپیک بسته شد، همه پراکنده شدند و اگر بخواهیم اطلاعات بدست بیاریم باید کلی بگردیم. از آن روز من هرچه گشتم چیز مفیدی ندیدم. الان واقعا دوست دارم بدونم چند نفری که زیراکس گرفتن راضی هستن یا نه. اما دیگه اونا نتونستن مطلب بزنن و رفتن.

یک نکته دیگر: تاپیک بدون اعلان قبلی بسته شد و حتی تا چند روز توضیحی هم نگذاشتند که چرا بسته شده. این رفتار به نظر من درست نیست. اگر تغییر سیاستی هست تدریجی باشه بهتره.

من مطمئن هستم در مورد مانیتور این سیاست جدید که هر کسی سوال داشت، در یک تاپیک جدا مطرح کنه شکست میخوره. همین الان نشانه هاش پیداست. دوباره یکی دوتا از تاپیکها مطرح میشه و بالا میاد و همه سوالهاشون را همونجا مطرح میکنن و جواب میگیرن. فقط این وسط یه مدت همه سرگردان هستن.

اما یک حسن هم داره که چند تا تاپیک تخصصی ایجاد میشه. مثلا lcd و CRT جدا از هم بررسی میشن.

G LADIATOR
05-11-2008, 02:35
دستتوندرد نکنه کارای خوبی میکنید ها!!!1

alizshah
12-11-2008, 15:24
به به
خیلی نظم پیدا کردم

ravani_13
12-11-2008, 15:25
میبینیم که نیک منظم گشت این فروم .

خیلی بهتر شد .

مرسی .

adrenalin
12-11-2008, 17:01
به به عجب فروم منظم وباحالی شده خیلی ممنون
مرسی

bersam
12-11-2008, 17:46
من که هنوز به این نظم جدید عادت نکردم و شخصا اون قبلی رو بیشتر می پسندم !!!

Benygh
12-11-2008, 17:50
منظم شده !

amirepsilon
12-11-2008, 17:59
زودتر لازم بود :دی

Scary Feelings
12-11-2008, 18:04
nice ...thank you::)

Majid393
12-11-2008, 19:24
خیلی منظم و مرتب شده ....

ممنون ......

Oracle_Eldorado
12-11-2008, 19:35
منظم شده .
موفق باشید .

s-a-l-i-m
12-11-2008, 19:39
خیلی دمتون گرم........واقعا قشنگ تر شده.........و همچنین خواندنش بهتر

vahid_vaezinia
12-11-2008, 20:10
متنوع شده !

ممنون !

ali_ranger22
13-11-2008, 11:03
این تغییر برای حرفه ای تر کردن بعضی از قسمت ها خیلی لازم بود ...

gog2000
10-06-2009, 10:59
ممنون

ولی هنوزم مشکل داره و اگه یک سوال در مورد مشکلات نرم افزاری کامپیوتر داری معلوم نیست در کدوم تایپیک مطرح کنی

و یا یک مقاله اموزشی بخای لااقل من خودم سه تا انجمن مختلف پیدا کردم و معلوم نیس که کجا باید مطرح کنی و باید ببینی بازدید کدوم بیشتره اونجا بگی

که اگه همشون یک جا جمع بشن خیلی بهتر میشه

انجمن متفرقه هم مدت هاست بسته شده و نوشته به زودی این بزودی کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/