PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطا در ارسال میل با کلاس phpmailer

elyass
29-08-2008, 23:54
سلام
من ازphpmailer استفاده میکنم. ولی این پیام رو میده. چی کار کنم؟ یعنی چی؟
Language string failed to load: instantiate

neopersia
30-08-2008, 03:04
چک کن ببین پوشه language که فایل مربوط به زبان مورد استفاده توش هست رو آپلود کردی

elyass
02-09-2008, 23:42
ببخشید ولی حالا این پیام رو میده
Mailer Error: Could not execute: /usr/sbin/sendmail

neopersia
03-09-2008, 00:01
مثل اینکه نتونسته sendmail رو برای ارسال ایمیل پیدا کنه.
ممکنه چند تا دلیل داشته باشه:

سرور شما امکان ارسال ایمیل رو برای شما در نظر نگرفته باشه.
آدرس پوشه sendmail تو سرور شما چیز دیگه ای باشه. که باید آدرس دقیق رو از کنترل پنل هاست پیدا کنید و به برنامه بدید
در صورتی هم که سرور ویندوز باشه به جای sendmail باید از smtp استفاده کنید

شما چک کنید ببینید مشکل کدوم یکی هست تا مشخص بشه از کدوم متد کلاس mailer باید برای حل مشکل استفاده کنیم

elyass
03-09-2008, 00:08
یه سوال ممکنه مشکل ازeasy php باشه.اخه تو کامپیوترم هست و هنوز تو هاست اجراش نکردم

neopersia
03-09-2008, 00:22
پس مشکل همینه دیگه
شما میل سرور ندارید تا برنامه باهاش ارتباط برقرار کنه
احتمالاً تو سرور مشکلی پیش نمیاد و کار میکنه اما اگر میخواید تو لوکال تست کنید باید میل سرور نصب کنید
میتونید از ArGoSoft Mail Server نسخه رایگان تو لوکال استفاده کنید

elyass
03-09-2008, 00:28
در موردش بیشتر توضیح میدی لینک دانلودی چیزی داره؟

neopersia
03-09-2008, 00:43
راحت با سرچ کردن پیدا میشه!
آدرس دانلودش اینه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حجمشم در حدود 1 مگ بیشتر نیست
یه میل سرور هست که برای شبیه سازی میل سرور هاست میتونی ازش استفاده کنی تا بتونی با php تو لوکال ایمیل بفرستی
تنظیمات خاصی هم نداره فقط باید تو option آدرس localhost رو بهش معرفی کنی بعد چند تا جساب کاربری براش بسازی مثلاً اگه نام کاربری test باشه همه ایمیلهایی رو که به آدرس test@localhost بفرستی به وسیله برنامه شناسایی میشه
برای دیدن ایمیلها هم میتونی از اینترفیس خود برنامه استفاده کنی. آدرسش هم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست البته باید easyphp رو غیرفعال کنی تا بتونی بهش دسترسی داشته باشه. راه راحتتر اینه که تو option پورت مربوط به web interface رو تغییر بدی مثلاً 8080 بعد با آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید راحت در زمان اجرای easyphp میتونی ایمیلها رو با اینترفیس برنامه چک کنی

فقط وقتی از این میل سرور استفاده میکنی قبل از فراخوانی متد ارسال ایمیل باید این متد رو اجرا کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rhoda
08-04-2010, 11:14
سلام من ميخوام يه فرم را از طريق ايميل روي local ارسال كنم و نرم افزاري هم كه كفتيد نصب كردم . من اونا در درايو c شاخه program file نصب كردم ولي تنظيمات اونا بلد نيستم اگه ممكنه كامل توضيح دهيد .بعد از اجراي برنام اين پيغام چاپ ميشه
.Mailer error: Language string failed to load: connect_host
اگه ممكنه واضح راهنمايي كنيد چون نميدونم بايد چكار كنم.
ممنون

HKCP_22
07-05-2010, 15:08
با سلام
لطفا كسي اگه ميدونه بطور كامل بگه چطور يه صفحه ارسال فرم به ايميل ميشه ساخت. من چند نمونه كه دوستان معرفي كرده بودن رو انجام دادم اما هيچكدوم اجرا نمي شد.(منظورم خود فرم نيست مشكلم فايل action اونه مثلا با php)
با تشكر