PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک به غار علی صدر و کوه دماوند برای قرار گرفتن در جمع عجایب هفتگانه جدید

Giorgio Armani
28-08-2008, 23:28
در تاریخ 07/07/2007 انجمنی با نام new 7 wonders اقدام به معرفی 77 اثر طبیعی و جذاب جهانی کرد تا از میان آنها 21 اثر به عنوان فینالیست و در نهایت 7 اثر به عنوان عجایب هفتگانه جدید جهان برگزیده شوند.در این میان نام غار علی صدر و کوه دماوند از ایران هم به چشم میخورد.رتبه بندی این آثار بر اساس رای مردم از سراسر جهان صورت میگیرد که هر 2 روز یکبار uptodate می شود.فعلا غار علی صدر در مکان 21 جدول و کوه دماوند در جایگاه 25 قرار گرفته اند.شما دوستان ایرانی می تونین با رفتن به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید به آثار ملی طبیعی مون رای بدین.البته شما حداکثر 7 انتخاب دارین.این رو هم باید بگم که لزوما 21 اثر اول در رنکینگ به مرحله بعد راه پیدا نمی کنن.چرا که شرط ورود به مرحله بعد داشتن کمیته حمایت کننده رسمی برای هر اثره که این دو جاذبه ملی ما از همچین چیزی محرومن!!!!
به هر حال ما میخوایم غیرت ایرانیمون رو نشون بدیم.(شاید بخوایم...):47:
در ضمن اینم بگم که تا 30/12/2008 میتونین رای بدین.;):33:
نتایج نهایی در سال 2010 اعلام خواهد شد.:14:

Giorgio Armani
01-09-2008, 18:24
دوستان,سلام مجدد.خواهشا در مورد این موضوع مهم حداقل نظرتونو بگین!

Cleeev
12-09-2008, 07:17
من دارم میبینیم چیا هستن که رای بدم... رای اول و دومم همون ایرانیا هستن و برای بقیه دارم تو سایت مطالعه میکنم تا انتخاب کنم..........

ایول....... همه برید رای بدید...........

Giorgio Armani
15-09-2008, 20:32
ای ول cleeev جان.ما که می گیم کسی گوشش بدهکار نیست حداقل شما بگو بلکه بر و بچس تکونی بخورن!!!!:13::41: