PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست کمک..!

mositemp
28-08-2008, 16:34
سلام.
من داشتم از نرم افزار کاربردی Maxtor استفاده می کرم که ناخواسته روی دکمه Ereas full drive زدم (البته میخواستم درایو c را فرمت کنم) که تمام درایو ها و همچنین پارتیشن ها رو حذف کرد.(البته من فورا پردازش رو کنسل کردم به 1 درصد هم نرسیده بود) .حالا اگه راه حلی برای این مشکل دارید ممنونم.واگه هم یک برنامه خیلی عالی برای ریکووری سراغ دارید ممنون میشم.

Arsa Persian
28-08-2008, 16:42
راه حلی نداره دیگه همه چیز پرید و رفت:18:
برای رکاوری هم برنامه های Get Data Back که هم واسه Fat32 هست و هم NTFS البته اونم معلوم نیست جواب بده چون اگه اطلاعاتتون توسط برنامه Shred شده باشن قابل بازیابی هم نیست
که اونو باید تو قسمت درخواست نرم افزار دنبالش باشید

Arsa Persian
28-08-2008, 16:47
البته باید اینو بگم که برای استفاده از برنامه Get Data Back باید یه ویندوز نصب کنید البته پارتیشن بندی نفرمایید چون در اینصورت اصلا امیدی نمی مونه بعد از داخل ویندوز عمل ریکاوری رو انجام بدید
و یک پیشنهاد مهم:در بخش نرم افزار مطرح کنید که آیا برنامه ی رکاوری تحت داس هستش یا نه اگه بود اونو بگیرید خیلی براتون بهتره

glc_engineer
29-08-2008, 14:11
البته باید اینو بگم که برای استفاده از برنامه Get Data Back باید یه ویندوز نصب کنید البته پارتیشن بندی نفرمایید چون در اینصورت اصلا امیدی نمی مونه بعد از داخل ویندوز عمل ریکاوری رو انجام بدید
و یک پیشنهاد مهم:در بخش نرم افزار مطرح کنید که آیا برنامه ی رکاوری تحت داس هستش یا نه اگه بود اونو بگیرید خیلی براتون بهتره

خيلي خوشحال شدم ديدم يك دوستي كه داراي اطلاعات فني نسبتا خوبي هست به جمع افراد فعال در زمينه هاردديسك در اين تاپيك اضافه شده

موفق باشين