PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا

orlan2magic_66
28-08-2008, 13:25
خوب امروز قرعه کشی لیگ قهرمانانه
توی پست بعدی سید بندی رو میگم نظرتون رو در مورد همگروه های تیم مورد علاقتون بگید
قرعه کشی ساعت 8:30 برگزار میشه

orlan2magic_66
28-08-2008, 13:29
Pot one Chelsea, Liverpool*, Barcelona, Arsenal, Manchester United, Lyons, Inter Milan, Real Madrid

Pot two Bayern Munich, PSV Eindhoven, Villarreal, AS Roma, FC Porto, Werder Bremen, Sporting Lisbon, Juventus

Pot three Marseilles, Zenit St Petersburg, Steaua Bucharest, Panathinaikos, Bordeaux, Celtic, FC Basle, Fenerbahçe

Pot four Shakhtar Donetsk, Fiorentina, Atlético Madrid, Dynamo Kiev, Standard Liège*, CRF Cluj, AaB Aalborg, Anorthosis Famagusta, BATE Borisov

orlan2magic_66
28-08-2008, 13:31
من به عنوان یه رمی این گروه رو دوست دارم
بارسلونا - رم - بازل - دیناموکیف
بدترینشم اینه
منچستر - رم - فنرباغچه - اتلتیکو مادرید

orlan2magic_66
28-08-2008, 20:32
(Teams listed in order of seeding, 1-4)

Group A
Group B
Group C
Group D

Chelsea
Inter
Barcelona
Liverpool

Roma
W. Bremen
Sporting
PSV

Bordeaux
Pana.
Basel
Marseille

Cluj
Anorthosis
Shakhtar
At. Madrid

Group E
Group F
Group G
Group H

Manchester Utd
Lyon
Arsenal
R. Madrid

Villarreal
Bayern M.
Porto
Juventus

Celtic
Steaua
Fenerbahce
Zenit

Aalborg BK
Fiorentina
D. Kyiv
BATE

orlan2magic_66
28-08-2008, 20:35
یکم بد اومد وقت ندارم ویرایش کنم گروه ها مشخصه دیگه
چلسی رم بوردو کلوج!!!!!!!!!

MORINIO
28-08-2008, 20:53
کلوج

این تیم مال کجاست؟

vahid_civil
28-08-2008, 20:54
Sporting-Barcelona-Basel-Shakhtar

vahid_civil
28-08-2008, 20:55
Manchester Utd-Villarrea-Celtic-Aalborg BK

vahid_civil
28-08-2008, 20:58
گروه A:
چلسی، رم، بوردو، کلوج (؟)

گروه B:
اینتر میلان، وردربرمن، پاناتینایکوس، آنارتوسیس

گروه C:
بارسلونا، اسپورتینگ، اف سی بازل، شاختار

گروه D:
لیورپول، آیندهوون، مارسی، اتلتیکو مادرید

گروه E:
منچستر یونایتد، ویارئال، سلتیک، آلبورگ

گروه F:
لیون، بایرن مونیخ، استوا بوخارست، فیورنتینا

گروه G:
آرسنال، پورتو، فنرباغچه، دیناموکیف

گروه H:
رئال مادرید، یوونتوس، زنیت، باته (؟)

MORINIO
28-08-2008, 21:02
البته تیم آنارتوسیس هم از علامت (؟) میخواد:27:

تا حالا اسم این تیما به گوشم نخورده بود! کلوج-باته بوریسوف- آنارتوسیس

orlan2magic_66
28-08-2008, 21:39
کلوج اسم کاملش سی اف آر 1907 رومانیه

orlan2magic_66
28-08-2008, 21:40
خوبه گروه رم آسونه..یوونتوسم اوت میشه همین مرحله

orlan2magic_66
28-08-2008, 21:41
لامصب گروه اینتر رو ببینید تو رو خدا....اینتر وردربرمن، پاناتیناکوس یونان ،آنورتوسیس قبرس

charlize
29-08-2008, 03:31
گروه A:

گروه B:

گروه C:

گروه D:

گروه E:

گروه F:

گروه G:

گروه H:
رئال مادرید، یوونتوس، زنیت، باته
انصافا خودتون بگید کدوم گره از همه سختره....گروه H از همه سختر نیست؟؟؟
البته در کل گروهه خوبیه برای رئال و یووه...چون جفتشون میان بالا...اما در کل کدوم یکی از گروهه ها دوتا نام به این بزرگی رو تو خودشون دارن؟؟؟
دوتا تیمی که جمعا 11 بار قهرمان شدن...تعداد قهرمانی هم مهم نیست...اما از لحاظ اسمی چی؟؟؟

به نظر من این رده بندی گروه ها از سخت به آسونه...
1-گروه H(دو تا از بزگترین تیم ها توش هستن.زنیت هم تیم خوبی شده)
2-گروه D(همشون تغریبا تویه یه سطح هستن و تیم های خوبی هستن)
3-گروه F(انصافا میتونه سخترین گروه هم باشه.چون خیلی با هم اختلافی ندارن)
4-گروه G(آرسنال یخورده بالاتره.وگرنه بقیشون هم سطح هستن)
5-گروه B(اینتر و وردربرمن رقابت خوبی با هم میتونن داشته باشن.پاناتینایکوس هم میتونه برای اونا دردسر درست کنه)
6-گروه A(چلسی که یکی از بخت های قهرمانیه و هیچ.اما رم و بوردو رقابت جالبی میتونن داشته باشن)
7-گروه E(منچستر که صعود کرده.ویارئال و سلتیک رقابت خوبی میتونه باشه.)
8-گروه C(بعنوان یه طرفدار رئال اینو نمیگم.اما انصافا راحت ترین گروه رو بارسا داره.خیلی راحت صعود میتونه بکنه.اسپورتینگ هم شانس بعدیه.)

Meisam Khan
29-08-2008, 08:21
چلسي گروه خوبي داره.
كار چلسي راحته.

بردیا
29-08-2008, 10:15
ای بابا
بایرن مونیخ یه کم بدشانسی آورده ولی این پایینی اصلا تایید نمیشه

-گروه F(انصافا میتونه سخترین گروه هم باشه.چون خیلی با هم اختلافی ندارن)

کجا با هم اختلاف ندارن؟بایرن کجا و لیون و فیورنتینا کجا؟

franch
29-08-2008, 10:57
فعلا كه هر سال بارسلونا تو گروهاي اسوني مي افته. امسال هم مثل اينكه همينطور الكي الكي ميخواد بياد بالا.

charlize
29-08-2008, 13:54
ای بابا
بایرن مونیخ یه کم بدشانسی آورده ولی این پایینی اصلا تایید نمیشه

-گروه F(انصافا میتونه سخترین گروه هم باشه.چون خیلی با هم اختلافی ندارن)

کجا با هم اختلاف ندارن؟بایرن کجا و لیون و فیورنتینا کجا؟

سلام به شما...ولی جالبه که لیون سرگروه این گروهه!

jingool
30-08-2008, 00:22
ولی جالبه که لیون سرگروه این گروهه!
سلام...
از این مقایسه ای که کردی اصلا خوشم نیومد!!!

انصافا میتونه سخترین گروه هم باشه.چون خیلی با هم اختلافی ندارن
خیلی جالبه نه؟
این که بایرن و یوو سرگروه نیستن به خاطر حضور نداشتن تو سال قبل هستش!!!
وگرنه لیون و آرسنالو چه به سرگروهی...
مطمعن باش سال بعد میلان سر گروه نخواهد بود در صورت کسب سهمیه!!!

charlize
30-08-2008, 09:37
سلام...
از این مقایسه ای که کردی اصلا خوشم نیومد!!!

:دی

خیلی جالبه نه؟
این که بایرن و یوو سرگروه نیستن به خاطر حضور نداشتن تو سال قبل هستش!!!
وگرنه لیون و آرسنالو چه به سرگروهی...
مطمعن باش سال بعد میلان سر گروه نخواهد بود در صورت کسب سهمیه!!!
من نمیدونم شما تیم هارو با چی مقایسه میکنی؟!؟!
و گر نه این همون آرسناله که تویه این چند ساله خیلی خوب بالا اومده...
ولی یووه رو قبول دارم....بخاطر دو سال قبلیه...ولی برای بایرن اینو نگو!!
این نظر شخصی من بود...امیدوارم ناراحت نشده باشی!

mobin_mcdc2000
08-09-2008, 00:43
گروه A:

گروه B:

گروه C:

گروه D:

گروه E:

گروه F:

گروه G:

گروه H:
رئال مادرید، یوونتوس، زنیت، باته (؟)

گروه منچستر یونایتد خیلی اسون راحت نیست ولی بازم منچستر صعود میکنه عشق است منچستر یونایتد.

Alireza Taji
08-09-2008, 01:16
تصور لیگ قهرمانان بدون میلان خیلی سخت هست:37:
میلان نباشه و اون وقت ادم بشینه بازی تیمهای مثل فیورنتینا و بایرن مونیخ را ببینه!
حیف که میلان جای فیورنتینا نیست مگر نه بایرن ابکش بود!
من که گروه مرگی نمی بینم قدرتهای بزرگ پخش هستند...

گروه G:
مگه قرار نبود پورتو از لیگ قهرمانان به خاطر تبانی محروم بشه؟

sina1415
08-09-2008, 20:01
فقط بایرن

ایندفعه جام مال اونهاست

jingool
09-09-2008, 00:54
نچ...
جام مال باواریاست!!!دی:
نظر سنجی رو عشق است...این است تعصب دوچلندی به به...

Alireza Taji
09-09-2008, 01:07
نچ...
جام مال باواریاست!!!دی:
نظر سنجی رو عشق است...این است تعصب دوچلندی به به...
بایرن مونیخ؟!!!
عمرا...
من که فعلا تو نظر سنجی شرکت نکردم اما شانس رئال،لیورپول و چلسی را زیاد میدونم...

jingool
09-09-2008, 01:46
به شخصه به عنوان یه بایرنی دوست دارم تو مرحله بعد 1/8 با رئال بیافتیم...(کرکر خنده هست با رئال):27:
یا لااقل به تیم های اسپانیایی بخوریم...رئال از 100 کیلومتری گربه سیاه خودشو تشخیص میده!!!:31:
البته از خوش شانسی ما گربه سیاه بایرن هم امسال تو جام یوفاست چه شود این تورنومنت...:5:

jingool
09-09-2008, 02:00
بایرن مونیخ؟!!!
عمرا...
من که فعلا تو نظر سنجی شرکت نکردم اما شانس رئال،لیورپول و چلسی را زیاد میدونم...
لیورپول که کشکی هر سال میاد بالا حالا اون هیچی ...
چلسی هم همیشه این چند ساله جز 4 تا بوده ولی...
میمونه رئال که شانس بیاره تا قبل فینال بایرن حذف بشه اونوقت امیدی واسه قهرمانیش میشه داشت...

franch
09-09-2008, 09:54
بايرن امسال قهرمانه:8:

Alireza Taji
09-09-2008, 14:02
لیورپول که کشکی هر سال میاد بالا حالا اون هیچی ...
چلسی هم همیشه این چند ساله جز 4 تا بوده ولی...
میمونه رئال که شانس بیاره تا قبل فینال بایرن حذف بشه اونوقت امیدی واسه قهرمانیش میشه داشت...
بایرن عمرا جز چهارتا تیم اول قرار بگیره!
یعنی اگه بایرن بیاد بالا جام باشگاهها کیفیتش میاد پائین :27:
اگه به امار بخوایم رای بدیم لیورپول ، چلسی و داشت یادم می رفت اینترمیلان با مورینیو و رئال از شانسهای اول هستند...
من بازی از بارسا ندیدم اما اون را هم نمیشه دست کم گرفت...
بایرن از کی تا حالا گربه سیاه رئال مادرید شده؟

mohamad23
09-09-2008, 18:33
چقدر خوشم میاد امسال بایرن بیاد حال این تیمای پوشالی و پولکی مثل چلسی و رئال رو بگیره .:27:فقط غول های سرخ باواریا

franch
09-09-2008, 20:20
جناب alirezaخان حالا ببينو تماشا كن كه چطور امسال بايرن حال اينترو ليورپول و مخصوصا رئال و بگيره و قهرمان بشه.

messi_283
09-09-2008, 21:55
قهرمان امسال ليگ قهرمانان بارسلوناست:40: شك نكنيد

flatrish
09-09-2008, 22:44
الان شما دارید واسه مقام دومی کل کل میکنید دیگه:27:
آلمانیا که جدا جوکن تو جام باشگاه های اروپا هر چند وحشتناک عاشق الیور کانم
چند سال پیش که بایرن قهرمان شد یادتونه؟ یه بازی سرد و کسل کننده:41:

Alireza Taji
09-09-2008, 23:13
دوستان یک وقت بحث به بی راه نره و کسی حرفهای من را بد برداشت نکنه این حرفها فقط جنبه ی کری خونی داره مگر نه من ترجیح میدم حالا که میلان نیست و بارسا هم در حد همیشگیش نیست تیمی مثل زنیت بیاد قهرمان بشه...

جناب alirezaخان حالا ببينو تماشا كن كه چطور امسال بايرن حال اينترو ليورپول و مخصوصا رئال و بگيره و قهرمان بشه.
دو چشم اضافه هم قرض خواهم گرفت تا حذف بایرن را در همان مراحل ابتدایی ببینم:21:
امسال میلان که نیستش تا چهارتا بتون بزنه اما همین اینتر هم براتون کفایت میکنه:46:

mohamad23
10-09-2008, 00:26
اگه به امار بخوایم رای بدیم لیورپول ، چلسی و داشت یادم می رفت اینترمیلان با مورینیو و رئال از شانسهای اول هستند...

گفتی چلسی شانس قهرمانیه ولی بایرن مونیخ بیاد تا 4تا سطح بازیها میاد پایین خندم گرفت.چلسی همون تیمیه که بزرگترین افتخارش رسیدن به فینال لیگ قهرمانانه ولی بایرن 4 بار قهرمان این لیگ شده راستی اون موقع که بایرن قهرمان اروپا شد چلسی کجا بود؟در ضمن امسال خوشحالم که میلان نیست 2 سال پیشم که گور خرهای تورین نبودن .خیلی خوبه که تیمای مافیاییه ایتالیایی شانس کمی برای قهرمانی دارن.

franch
10-09-2008, 09:08
چند سال پیش که بایرن قهرمان شد یادتونه؟ یه بازی سرد و کسل کننده
حالا پارسال كه منچستر قهرمان شد واقعا ديديم چه بازي از خودش به نمايش گذاشت:27:
تمام بازي كه دست چلسي بود. دوتا ضربه هم كه به تيرش خورد . تو پنالتي هم كه با خر شانسي محض پيروز شد:27:

دو چشم اضافه هم قرض خواهم گرفت تا حذف بایرن را در همان مراحل ابتدایی ببینم
امسال میلان که نیستش تا چهارتا بتون بزنه اما همین اینتر هم براتون کفایت میکنه
ميلان كه به تيم پيرمردها تبديل شده:27:
اينتر هم كه خودت ميدوني هر چه قدر خرج كنه و هر چي مربي خوبم كه بياره خيلي زور بزنه تا يك هشتم مياد بالا.
چلسي و ليور پولم كه امسال زياد شاخ نيستن. رئال هم كه خوراكمونه .
نتيجه اينكه امسال چه بخواي چه نخواي قهرمانيم:8::5:

Alireza Taji
10-09-2008, 12:12
گفتی چلسی شانس قهرمانیه ولی بایرن مونیخ بیاد تا 4تا سطح بازیها میاد پایین خندم گرفت.چلسی همون تیمیه که بزرگترین افتخارش رسیدن به فینال لیگ قهرمانانه ولی بایرن 4 بار قهرمان این لیگ شده راستی اون موقع که بایرن قهرمان اروپا شد چلسی کجا بود؟در ضمن امسال خوشحالم که میلان نیست 2 سال پیشم که گور خرهای تورین نبودن .خیلی خوبه که تیمای مافیاییه ایتالیایی شانس کمی برای قهرمانی دارن.
شما تیم المانی را با تیم لیگ برتر انگلیس مقایسه می کنی؟ از لحاظ فنی تیم های انگلیسی قابل مقایسه با تیم های المانی نیستند(کاری به تیم ملی ندارم)
مشکل ایتالیایی ها اینه که کارشون را ملاء عام و اشکارا انجام می دند نه مثل تیم های المانی که در پشت پرده تبانی می کنند! مقاله روزنامه اشپیگل را که خوندی؟
ما کاری به گذشته نداریم الان را بچسب اژاکس هم زمانی قهرمان شد الان کجاست؟
چلسی چند ساله جز چهارتا بوده...
امسال اینتر هم با حضور مورینیو شخصیت قهرمانی پیدا کرده...

ميلان كه به تيم پيرمردها تبديل شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
اينتر هم كه خودت ميدوني هر چه قدر خرج كنه و هر چي مربي خوبم كه بياره خيلي زور بزنه تا يك هشتم مياد بالا.
چلسي و ليور پولم كه امسال زياد شاخ نيستن. رئال هم كه خوراكمونه .
نتيجه اينكه امسال چه بخواي چه نخواي قهرمانيم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
همین تیم پیرمردها در چند ساله اخیر جز پر افتخارترین ها بوده:8: و همواره در جمع چهار تیم...
اون پائولو مالدینی :40: به صدتا پودلسکی، فیلیپ لام می ارزه!
امسال چلسی با اسکولاری رئال با شوستر و اینتر با مورینیو شانس اول هستند...

franch
10-09-2008, 19:24
از لحاظ فنی تیم های انگلیسی قابل مقایسه با تیم های المانی نیستند(کاری به تیم ملی ندارم) امكاناتي كه باشگاههاي الماني دارن به مراتب بيشتر از همين تيمهاي انگليسيه. از ورزشگاههاي مجهزشون گرفته تا خيلي ازامكانات ديگشون.چلسي اين همه خرج كرده اخرش بعد 4 سال تو نسته نايب قهرمان بشه. ليور پولم كه هر سال ليگ برترو كلا ول ميكنه و با ضد فوتبال و از ترس اينكه مربيش اخراج نشه خودشو به زور تا اون بالاها ميكشونه.

مشکل ایتالیایی ها اینه که کارشون را ملاء عام و اشکارا انجام می دند نه مثل تیم های المانی که در پشت پرده تبانی می کنند! مقاله روزنامه اشپیگل را که خوندی؟مقاله روزنامه اشپيگل رو چرا به المانيا ربطش ميدي؟!
تو تا تيم ديگه با هم بازي كردن و داور مسابقه كه از يك كشور ديگه بوده شرط بندي كرده چه ربطي به المانيا داره؟!!

امسال چلسی با اسکولاری رئال با شوستر و اینتر با مورینیو شانس اول هستند...چلسي خيلي زور بزنه شايد ليگ برترو بگيره.اينتر هم تا بخواد تو اروپا شاخ بشه يك دو سه سالي كار داره . رئال هم كه وضعيتش كاملا مشخصه.
امسال جام مال عقابهاي باوارياست.

Alireza Taji
10-09-2008, 20:40
امكاناتي كه باشگاههاي الماني دارن به مراتب بيشتر از همين تيمهاي انگليسيه. از ورزشگاههاي مجهزشون گرفته تا خيلي ازامكانات ديگشون.چلسي اين همه خرج كرده اخرش بعد 4 سال تو نسته نايب قهرمان بشه. ليور پولم كه هر سال ليگ برترو كلا ول ميكنه و با ضد فوتبال و از ترس اينكه مربيش اخراج نشه خودشو به زور تا اون بالاها ميكشونه.
از لحاظ امکانات شاید که تازه تفاوتشون چشمگیر نیست اما از لحاظ کیفیت اصلا قابل مقایسه نیستند تو المان بایرن با کلی هزینه تونست به اینجا برسه و لیگ المان اگه بایرن نباشه سطحش از لیگ فرانسه هم پائین تر هست!
انگلیسی ها تو این چند سال اخیر همواره جز چهار تیم اول بودند و حداقل یک تیم را داشتند سال پیش هم که سه تیم انگلیسی بودند!
لیورپول تو انگلیس مشکل داره اما خوب میدونه چطور در اروپا بالا بیاد من هم کاری به شیوه بازیش ندارم اما به هر شکل خودش را بالا میکشه...

مقاله روزنامه اشپيگل رو چرا به المانيا ربطش ميدي؟!
تو تا تيم ديگه با هم بازي كردن و داور مسابقه كه از يك كشور ديگه بوده شرط بندي كرده چه ربطي به المانيا داره؟!!
چلسي خيلي زور بزنه شايد ليگ برترو بگيره.اينتر هم تا بخواد تو اروپا شاخ بشه يك دو سه سالي كار داره . رئال هم كه وضعيتش كاملا مشخصه.
امسال جام مال عقابهاي باوارياست.
مقاله روزنامه اشپیگل تنها بخشیش به جام جهانی 2006 که اون هم در المان بود ربط داشت اینطور که شنیدم اشپیگل مدارکی هم داره که تو فوتبال المان هم تبانی وجود داره همون چند سال پیش اون داوره را که یادتون هست؟

MORINIO
10-09-2008, 21:20
گفتی چلسی شانس قهرمانیه ولی بایرن مونیخ بیاد تا 4تا سطح بازیها میاد پایین خندم گرفت.چلسی همون تیمیه که بزرگترین افتخارش رسیدن به فینال لیگ قهرمانانه ولی بایرن 4 بار قهرمان این لیگ شده راستی اون موقع که بایرن قهرمان اروپا شد چلسی کجا بود؟

به قول یارو گفتنی گذشته رو بریز دور!!حالارو بچسب:21:

دو تا تیم محاله امسال قهرمان بشن یکی بایرن و اون یکی هم منچستر:27:

امسال بدون شک چلسی شانس اوله قهرمانیه بعدش رئال و بارسا و اینتر

amirtaker
11-09-2008, 10:13
خوبه گروه رم آسونه..یوونتوسم اوت میشه همین مرحله

باش تا اوت شیم.:31:

orlan2magic_66
12-09-2008, 00:30
هستیم داداش

jingool
12-09-2008, 00:52

جمله اول و دومت که نظر شخصیته...
ولی چیزی که جام باشگاه ها رو بی کیفیت میکنه نبود تیم هایی مثل بایرن - رئال - میلان - لیورپول و ... هستش!!! نه تیمی مثل چلسی...4 سال دیگه منچستر سیتی هم میشه عین چلسی...
حداقل قبل این که پست بدی برو بازی های رو در روی این 2 تا تیم یه نگاهی بنداز ببینم روت میشه بیای آمار رو این جا بگی؟...اون وقت میفهمی گربه سیاه رئال کیه!!! اگه روت نشد خودم آمار رو واست در میارم...
ما خودمونم قبول داریم گربه سیاه بایرن میلانه پس بدون قضیه تعصب نیست!!!
اگه یه آماری در بیاری میبینی که بایرن کلا جلوی تیم های اسپانیایی اصلا کم نیاورده یعنی خوراکشه...
بعدش انگلیسی ها...
اگر هم به ایتالیا نگاه کنی میبینی آمارش جلو میلان یه ذره بیریخته وگرنه...اصلا همین یوو نمیدونی چقدر با تیم های آلمانی خاطره داره...:27:
اسپانیایی هم که دیگه نگو رئال - بارسا - والنسیا و...
راستی یه جا گفتی اینتر با اومدن مورینیو شخصیت قهرمانی پیدا کرده!!!:18:
مگه شخصیت قهرمانی رو میشه از تو خیابون پیدا کرد که میگی با اومدن فلان کس الان شخصیت پیدا کرده...:31:
اینتر بره خدا رو شکر کنه اگه این برنامه ها برای یوو و میلان پیش نمیومد عمرا تا 20 سال آینده قهرمان ایتالیا میشد!!!
یکی در میون قهرمان ایتالیا یا میلان بود یا یوو...
...موفق باشی

Alireza Taji
12-09-2008, 17:03
جمله اول و دومت که نظر شخصیته...
ولی چیزی که جام باشگاه ها رو بی کیفیت میکنه نبود تیم هایی مثل بایرن - رئال - میلان - لیورپول و ... هستش!!! نه تیمی مثل چلسی...4 سال دیگه منچستر سیتی هم میشه عین چلسی...
حداقل قبل این که پست بدی برو بازی های رو در روی این 2 تا تیم یه نگاهی بنداز ببینم روت میشه بیای آمار رو این جا بگی؟...اون وقت میفهمی گربه سیاه رئال کیه!!! اگه روت نشد خودم آمار رو واست در میارم...
ما خودمونم قبول داریم گربه سیاه بایرن میلانه پس بدون قضیه تعصب نیست!!!
اگه یه آماری در بیاری میبینی که بایرن کلا جلوی تیم های اسپانیایی اصلا کم نیاورده یعنی خوراکشه...
بعدش انگلیسی ها...
اگر هم به ایتالیا نگاه کنی میبینی آمارش جلو میلان یه ذره بیریخته وگرنه...اصلا همین یوو نمیدونی چقدر با تیم های آلمانی خاطره داره...:27:
اسپانیایی هم که دیگه نگو رئال - بارسا - والنسیا و...
راستی یه جا گفتی اینتر با اومدن مورینیو شخصیت قهرمانی پیدا کرده!!!:18:
مگه شخصیت قهرمانی رو میشه از تو خیابون پیدا کرد که میگی با اومدن فلان کس الان شخصیت پیدا کرده...:31:
اینتر بره خدا رو شکر کنه اگه این برنامه ها برای یوو و میلان پیش نمیومد عمرا تا 20 سال آینده قهرمان ایتالیا میشد!!!
یکی در میون قهرمان ایتالیا یا میلان بود یا یوو...
...موفق باشی
چلسی الان بهترین بازیکنان را دور خودش جمع کرده و امار تو این چند سال توانائیش در بالا امدن را نشون میده... من خودم از چلسی متنفرم اما امسال خیلی شانس براش قائلم...
من امار تیم های المانی جلو تیمهای اسپانیایی را به یاد ندارم و اگه امارش را بذاری لطف کردی اما تا جایی که یادم میاد رئال تو فینال خوب حاله المانی ها را گرفت...
مگه پورتو که قهرمان اروپا شد قبلا حرفی برای گفتن داشت؟ این مورینیو بود که او را به اوج اروپا رسوند این مورینیو بود که چلسی را 4 سال در انگلیس و اروپا بی رقیب کرد اینتر من ازش متنفرم اما باید بگم تو این چند سال اخیر که خیلی تو فوتبال سرمایه گذاری کرده همیشه بازیکنان بزرگی داشته اما مربیهاش در حد نام و رسم بازیکنانش نبودند اما امسال علاوه بر اینکه بازیکنان قدرتمندی داره نیمکتش هم فوق العاده هست...
فعلا هم بایرن شما تو لیگ خودش مونده...
واقعا حیف که میلان نیست مگر نه چشم بسته میگفتم میلان امسال قهرمان هست...

franch
12-09-2008, 20:02
فعلا هم بایرن شما تو لیگ خودش مونده
عزيزم بايرن تازه يه مربي جوون و با كلاس رو اورده و يكم وقت ميخواد تا تيمو هماهنگ كنه.
شما بالا بري پايين بياي من همين جا بهت اعلام ميكنم كه امسال غولهاي باواريا قهرمان اروپا ميشن.

jingool
13-09-2008, 00:15
من امار تیم های المانی جلو تیمهای اسپانیایی را به یاد ندارم و اگه امارش را بذاری لطف کردی اما تا جایی که یادم میاد رئال تو فینال خوب حاله المانی ها را گرفت...
اگه دقت کرده باشی من گفتم آمار بایرن نه تیم های آلمانی...
این حرفت هم فکر کنم به خاطر فینال رئال - لورکوزن زدی...
اینم آمار بازی های رو در روی بایرن - رئال:
تعداد کل بازی :24
برد بایرن : 15
برد رئال : 7
مساوی : 2
----------------------
برد بایرن در زمین رئال : 6
برد رئال در زمین بایرن : 0
----------------------
شاید برم بقیه آمار ها رو هم در بیارم فعلا اینارو داشته باش...

jingool
13-09-2008, 00:25
فعلا هم بایرن شما تو لیگ خودش مونده...
الان این تیم های مدعی که گفتی مثل رئال و بارسا و لیورپول تو لیگ خودشون چیکار کردن؟
لیورپول که هر سال جز 4 تا تیم جام باشگاه ها هست همیشه تو لیگ برتر دست و پا میزنه 5 ام نشه نره یوفا...همش پلی آف بازی میکنه که...
رئال و بارسا هم که دیگه شروع فصل جدیدشون گفتن نداره...
کی گفته بایرن نتیجه بدی گرفته؟...
شروع خوبی نداشته ولی بد هم نتیجه نگرفته...
در ضمن شروع کار با مربی جدیده فعلا کار داره...بعد رو دور میاد...

Alireza Taji
13-09-2008, 04:04
اصلا این نظرسنجی بدون اسم میلان معنا نداره!:41: وای خدا لعنتت کنه انجلوتی که تیم را به این مصیبت دچار کردی...
می خواستیم جشن خداحافظی پائولو را در فینال اروپا و جام در دست ببینیم که نشد!

اگه دقت کرده باشی من گفتم آمار بایرن نه تیم های آلمانی...
این حرفت هم فکر کنم به خاطر فینال رئال - لورکوزن زدی...
اینم آمار بازی های رو در روی بایرن - رئال:
تعداد کل بازی :24
برد بایرن : 15
برد رئال : 7
مساوی : 2
----------------------
برد بایرن در زمین رئال : 6
برد رئال در زمین بایرن : 0
----------------------
شاید برم بقیه آمار ها رو هم در بیارم فعلا اینارو داشته باش...
افرین به بایرن خوب حاله این مادریدی ها:2: را گرفته...
اما با این حرفها بایرن قهرمان نمیشه :31:

franch
13-09-2008, 10:13
می خواستیم جشن خداحافظی پائولو را در فینال اروپا و جام در دست ببینیم که نشد
اين پائولوي شما بالاخره كي ميخواد خداحافظي كنه. يادمه هر وقت كه ميلان ميره فينال اروپا اين پائولوي شما ميخواد خداحافظي كنه.
بابا ديگه فوتبال هم يه سن و سالي داره واسه خودش. گفتن تا 38 سال نگفتن كه تا 50 سالگي ميشه فوتبال بازي كرد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alireza Taji
13-09-2008, 14:03
اين پائولوي شما بالاخره كي ميخواد خداحافظي كنه. يادمه هر وقت كه ميلان ميره فينال اروپا اين پائولوي شما ميخواد خداحافظي كنه.
بابا ديگه فوتبال هم يه سن و سالي داره واسه خودش. گفتن تا 38 سال نگفتن كه تا 50 سالگي ميشه فوتبال بازي كرد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد پائولو این طور حرف نزن که کلاهمون میره تو هم:47:
پائولو یک استثنا در فوتبال هست از هر نظر که نگاه کنی بی رقیب هست از زندگی خانوادگی گرفته تا تعصب به تیمش و بازیهاش...
پائولو تازه راه افتاده کجا فوتبال را بذاره کنار؟
حیف که تازگی ها همش مصدوم هست:13:

franch
13-09-2008, 18:54
پائولو تازه راه افتاده کجا فوتبال را بذاره کنار؟:18::18::18::18::ohno::ohno::wac::wac::w ac::wac:

الان منظورت پائولو مالدينيه ديگه؟؟!!!؟

jingool
13-09-2008, 22:41
پائولو یک استثنا در فوتبال هست از هر نظر که نگاه کنی بی رقیب هست از زندگی خانوادگی گرفته تا تعصب به تیمش و بازیهاش...
پائولو تازه راه افتاده کجا فوتبال را بذاره کنار؟
چش نخوره این پائولوتون...:31:
منظور فرانچ جان ایه که اگه وقت کرد بعد 10 سال تازه کم کم به فکر خداحافظی بیافته!!!
توجه کردی هر کی میاد میلان سن خداحافظیش میره بالا...:31:
نمونش همین کاستاکورتاتون...حیف که تو جوونی از فوتبال خداحافظی کرد...وگرنه آینده ی درخشانی پیش روش بود...:20:

Alireza Taji
14-09-2008, 14:25
چش نخوره این پائولوتون...:31:
منظور فرانچ جان ایه که اگه وقت کرد بعد 10 سال تازه کم کم به فکر خداحافظی بیافته!!!
توجه کردی هر کی میاد میلان سن خداحافظیش میره بالا...:31:
نمونش همین کاستاکورتاتون...حیف که تو جوونی از فوتبال خداحافظی کرد...وگرنه آینده ی درخشانی پیش روش بود...:20:
برم براش اسپند دود کنم چشم شما بایرنی ها شوره :31::10:
هرکی میاد تو میلان تا سنش به 33 میرسه تازه موتورش گرم میشه...

franch
14-09-2008, 19:44
برم براش اسپند دود کنم چشم شما بایرنی ها شوره :31::10:
هرکی میاد تو میلان تا سنش به 33 میرسه تازه موتورش گرم میشه...
مثل اينكه اين پيرمردها امسال موتورشون ياتاقان زده يعني تيم كلا نياز به يه تعمير اساسي داره:31:
دو بازي دو باخت .
رتبه اخر.:13:

Alireza Taji
15-09-2008, 01:26
مثل اينكه اين پيرمردها امسال موتورشون ياتاقان زده يعني تيم كلا نياز به يه تعمير اساسي داره:31:
دو بازي دو باخت .
رتبه اخر.:13:
درست میشه این انجلوتی به زودی میره و وضع بهتر میشه تیم هم هنوز هماهنگ نشده!
همین پیرمردها تو این چند سال همیشه یک پای نیمه نهایی بودند!:21:

M . Sayid
16-09-2008, 22:01
داستان میلان تو اروپا با لیگ ایتالیا خیلی فرق داره تو اروپا واقعا تیم از همه لحاظ اوج میگیره ولی تو لیگ ایتالیا اصلا خوب بازی نمی کنن
(منتظر بازی اتلتیکو مادرید- لیورپول هستم بدجور!! ببینم تو ویسنته کالدرون چه بلایی سر تورس میارن اگه خدا بخواد لیورپولو میبریم اون دوتا تیم که بیخیالشون این یکی حیثیتیه)

franch
17-09-2008, 11:17
نتایج لیگ قهرمانان اروپا

-گروه اول:
*چلسی 4- بوردو ٠
گل ها: لمپارد 14، جوکول 30، مالودا 82 و آنلکا 90

* آ.اس.رم ١- کلوچ رومانی ٢
گل ها: کریستیان پانوچی 1 و امانوئل کولیو 28 و 49 برای کلوج

-گروه دوم:
* وردربرمن آلمان ٠- فاماگوستا قبرس ٠

* پاناتینایکوس یونان ٠- اینترمیلان ایتالیا ٢
گل ها: مانچینی 27 و آدریانو 85

- گروه سوم:
* بارسلونا اسپانیا ٣- اسپورتینگ لیسبون پرتغال ١
گل ها: مارکز 21، اتوئو 60- پنالتی، ژاوی 87 برای بارسلونا و تونل 72 برای اسپورتینگ

* بازل سوئیس ١- شاختار دونتسک ٢
گل ها: دیوید ابراهم 90 برای بازل و لوئیس فرناندینو 25 و رودریگوئز 45 برای شاختار

- گروه چهارم:
* مارسی فرانسه ١- لیورپول٢
گل ها: لوریک کانا 23 برای مارسی و استیون جرارد 26 و 32- پنالتی

* آیندهوون هلند ٠- اتلتیکو مادرید اسپانیا ٣
گل ها: آگرو 9، 36 و مانیشه 54

franch
17-09-2008, 11:18
موریینیو: با دل و جان مقابل پاناتینایکوس برنده شدیم

به نقل از کوریردلو اسپرت، خوزه مورینیو اظهار داشت: بابت برد 2 بر صفر در آتن از شاگردانم تشکر می‌کنم که زحمت زیادی کشیدند.
این مربی پرتغالی که در فصل جاری جانشین روبرتو مانچینی شد، عنوان کرد: برای شروع یک دوره لیگ قهرمانان اروپا، ‌مقابل پاناتینایکوس عملکردی شایسته داشتیم. تمام بازیکنان گوش به فرمان من بودند و با دل و جان در این راه کوشیدند تا برنده شدند.
وی خاطر نشان ساخت: در این بازی از همان ابتدا نشان دادیم که لایق کسب برد هستیم. خوشحالم این انتظار با زدن دو گل ممکن شد.
تیم اینترمیلان سه شنبه شب در گروه دوم با گل های مانچینی 27 و آدریانو 85 به برتری مقابل پاناتینایکوس رسید.

franch
17-09-2008, 11:20
اتوئو: پنالتی کاملا سالم بود

به نقل از رویترز، ساموئل اتوئو، زننده گل دوم بارسلونا برابر اسپورتینگ لیسبون عنوان کرد: در محوطه جریمه حریف کاملا تعادل خود را از دست دادم و مسبب آن خطای حریف بود. دو بازیکن از لیسبون پرتغال مرا تحت فشار قرار دادند و مانع رسیدن من به توپ شدند.
وی افزود: این یک پیروزی شیرین خانگی بود و باعث شد از زیر فشارهای ناشی از ناکامی های اخیر خارج شویم.

franch
17-09-2008, 11:22
زلاتان: تاريخ تغيير مي‌كند

یوفا: زلاتان ابراهيموويچ مهاجم سوئدي اينتر پس از پيروزي اين تيم برابر پاناتينايكوس در ليگ قهرمانان اروپا گفت: زمان آن رسيده كه تاريخ را تغيير دهيم.

به گزارش یوفا: ابراهيمووچ كه نقش عمده‌اي در پيروزي 2 بر صفر اينتر برابر پاناتينايكوس در ليگ قهرمانان اروپا ايفا كرد، به خبرگزاري sky گفت: آنچه مهم بوده و ارزش دارد پيروزي و سه امتياز بازي است. اين پنجمين بازي من در دو سه هفته گذشته است و از اينكه پس از آسيب ديدگي زانو پيشرفت خوبي داشته‌ام خوشحالم. اميدوارم روز يكشنبه نيز همانند امروز خوب بازي كنم. با همه اينها مهمترين مساله سالم بودن از نظر جسمي است

franch
17-09-2008, 11:23
لمپارد: شروع خوبي داشتيم

یوفا: پس از پيروزي پر گل 4 بر صفر چلسي برابر بوردو در ليگ قهرمانان اروپا، "فرانك لمپارد" كه يكي از گل‌هاي اين تيم را در اين ديدار به ثمر رساند، گفت: قصد ما اين بود كه بازي را خوب آغاز كنيم.

به گزارش یوفا: هافبك 30 ساله چلسي در گفت‌وگو با شبكه تلويزيوني ITV انگليس گفت: سال گذشته كار را براي خودمان دشوارتر كرده بوديم اما امسال شروع خوبي داشتيم، بازيكنان خوب كار كردند البته آغاز نيمه دوم براي ما چندان خوب نبود اما بازي را خوب به پايان برديم.

لمپارد در ادامه گفت: مي‌خواستيم گل‌هاي بيشتري به ثمر برسانيم اما قصد نداشتيم بي‌گدار به آب بزنيم. زماني كه 2 بر صفر از حريف پيش بوديم اگر آنها يك گل به ثمر مي‌رساندند ممكن بود به بازي برگردند.

بهترين هافبك سال 2008 يوفا خاطرنشان كرد: سرمربي از اين نتيجه راضي خواهد بود اما چند مورد منفي نيز وجود داشت. با اين حال تلاش خوبي بود و نتيجه مناسب براي پايان هفته را به دست آورديم.

در همين حال، لوئيس فليپه اسكولاري سرمربي برزيلي چلسي نيز پس از اين پيروزي گفت: شروع فوق‌العاده‌اي بود اما مي‌دانيم كه بازي خيلي خوبي ارائه نداديم و برخي مواقع اشتباه‌هايي در كنترل توپ و حمله‌هاي سريع داشتيم اما نتيجه لازم را بدست آورديم.

اسكولاري كه نخستين حضورش در ليگ قهرمانان اروپا را تجربه مي‌كرد، گفت: زماني كه 2 بر صفر پيش افتاديم، مي‌خواستم توپ بيشتر در اختيار ما باشد و لزومي براي حمله كردن، نبود. به دليل اينكه قصد داشتم احاطه بيشتري به ميانه زمين داشته باشيم "بلتي" را وارد زمين كردم.

franch
17-09-2008, 11:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بنيتس: آيندهون و اتلتيكو روزهاي دشواري پيش رو دارند

یوفا: پس از پيروزي 2 بر يك ليورپول برابر المپيك مارسي در ليگ قهرمانان اروپا، سرمربي تيم انگليسي گفت: هدف ما به ثمر رساندن گل سوم و تمام كردن بازي بود. نتوانستيم اين كار را انجام دهيم و در پايان كمي هم خوش اقبال بوديم.

به گزارش یوفا: رافا بنيتس پس از بدست آوردن نخستين پيروزي در ليگ قهرمانان اروپا كه با گل‌هاي جرارد رقم خورد، گفت: حمله‌هايي كه از كناره‌ها روي دروازه ما به وجود مي‌آيد به من هشدار مي‌دهد كه تيم ما در خط دفاعي نياز به تقويت دارد و آمادگي ذهني نيز از اهميت بالايي برخوردار است. ما براي پيروزي و غلبه كردن بر سختي‌ها آماده‌ايم.

رافا در پايان خاطرنشان كرد: نخستين ديدار در هر گروه بسيار مهم است. اين نتيجه ما را يك گام به جلو سوق مي‌دهد. آيندهوون و اتلتيكو مادريد با وجود ما روزهاي دشواري پيش رو خواهند داشت.

در همين حال استيون جرارد هافبك طراح ليورپول كه هر دو گل تيمش را در اين ديدار به ثمر رساند در تمجيد از "رينا" دروازه‌بان و هم تيمي خود گفت: گل نخست من به خوبي به ثمر رسيد اما قهرمانان واقعي رينا و چهار مدافع تيم بودند.

كاپيتان ليورپول افزود: ما تحت فشار بوديم و با تماشاي مجدد نوار نيمه دوم اشتباه‌هاي خود و پاس‌هاي به مقصد نرسيده را مورد بررسي قرار خواهيم داد.

franch
17-09-2008, 11:25
گوارديولا: اين پيروزي را فراموش كنيد

یوفا: پس از پيروزي 3 بر يك بارسلونا برابر اسپورتينگ ليسبون در ليگ قهرمانان اروپا، سرمربي آبي و اناري‌پوشان گفت: پيروزي در ديدار نخست از اهميت بالايي برخوردار است، با اين حال ما فرصت‌هاي بسياري خلق كرديم اما نتوانستيم از تمامي آنها استفاده ببريم.

به گزارش یوفا: پپ گوارديولا سرمربي تيم بارسلونا گفت: راضي هستم چرا كه بازي را برديم و پيروزي همواره براي ما آرامش بخش است. اما ما يك بازي ديگر روز يكشنبه پيش رو داريم و نبايد زمان زيادي را براي فكر كردن راجع‌به اين پيروزي سپري كنيم.

گوارديولا پيرامون استفاده از پويول به عنوان مدافع چپ تيمش گفت: مي‌خواستم تيم كنترل بيشتري در سمت راست توسط آلوس داشته باشد چرا كه نفوذ‌هاي بيشتري را از او خواسته بودم. اين تغييرها يك تنوع تاكتيكي است. من بازيكنان خوبي در اختيار دارم كه مي‌توانند در پست‌هاي گوناگون توپ بزنند. به همين دليل مي‌توانم در مورد اين مسائل به خوبي تصميم بگيرم

franch
17-09-2008, 11:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اسپالتي: سازماندهي نداشتيم

یوفا: پس از شكست عجيب رم در خانه برابر اف‌سي‌كلوج، لوچيانو اسپالتي گفت: «تيم ما سازماندهي نداشت و حريف ما در حالي كه خوب كار كرد با خوش اقبالي نيز همگام شد.»

به گزارش یوفا: پس از پيروزي دو بر يك اف‌سي‌كلوج در خانه رم سرمربي تيم ايتاليايي گفت: «برخي مواقع خوب كار كرديم و در برخي مواقع هم خوب نبوديم.»

اسپالتي افزود: «در حالي كه تيم ما سازماندهي نداشت آنها خوب كار كرده و بخت نيز با تيم آنها يار بود. مشكل ما اين بود كه بازيكنان عصبي بودند و از همين لحظه همه چيز پيچيده شد.»

سرمربي رم كه تيمش در سري A ايتاليا هم خوب كار نمي‌كند، گتف: «برخي بازيكنان ما همچون ريسه خوب كار كرده و برخي ديگر نيز همانند باپتيستا ضعيف ظاهر شدند. با اين وجود همه آنها خوب كار كردند.»

اسپالتي در پايان خاطرنشان كرد: «خوشحالم كه بازيكنان متوجه مشكل موجود و اينكه بايد راه حلي براي آن پيدا كنيم، شدند. ما كمي جا خورده بوديم اما،‌توانايي بهتر شدن را داريم.»

تيم رم در ديدار بعدي خود در گروه A ليگ قهرمانان اروپا به مصاف بوردو مي‌رود

franch
17-09-2008, 11:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شگفتي آفريني "کلوج" برابر رم

یوفا: رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا در فصل جديد سه شنبه شب با برگزاري ديدارهاي چهار گروه نخست آغاز شد.

به گزارش یوفا: در مهمترين اين ديدارها چلسي با هدايت اسکولاري بوردو را در هم کوبيد و بارسلونا هم در خانه از سد اسپورتينگ ليسبون گذشت.

franch
17-09-2008, 11:28
آدريانو: "مورينيو" به همه اعتماد به نفس مي‌دهد

یوفا: پس از پيروزي اينتر برابر پاناتينايكوس در ليگ قهرمانان "آدريانو" مهاجم برزيلي اينتر گفت: «بيش از هر چيز از اينكه دوباره با پيراهن اينتر به ميدان مي‌رفتم خوشحال بودم و فكر گلزني را نمي‌كردم.»

به گزارش یوفا: آدريانو كه با بازگشت خود، گل دوم تيمش برابر پاناتينايكوس را به ثمر رساند، گفت: «مورينيو به من فرصت بازي كردن براي اين باشگاه را داد و اميدوارم بتوانم به همين روند ادامه دهم.»

مهاجم 25 ساله برزيلي در ادامه درمورد مورينيو افزود: «او به همه اعتماد بنفس مي‌دهد و به همه اطمينان مي‌دهد كه حضور هيچ بازيكني از ابتدا در زمين حتمي نيست. بنابراين ما در روز بازي مي‌توانيم به حضور در زمين اميدوار باشيم. زماني كه با چنين مربي‌اي كار مي‌كنيد به شما كمك مي‌كند كه به شرايط مناسب بازگرديد.»

آدريانو در پايان خاطرنشان كرد: «من همچنان بايد سخت تلاش كرده و به دوران اوج خود بازگردم. هر آنچه كه در توانم است در طول هفته انجام مي‌دهم. ماسيمو موراتي رييس باشگاه و هواداران شايسته بهترين بازي من هستند.»

franch
17-09-2008, 11:30
برنامه مسابقات امشب به این شرح است:

*گروه پنجم:
منچستریونایتد انگلیس - ویارئال اسپانیا
سلتیک اسکاتلند- آلبورگ نروژ

*گروه ششم:
المپیک لیون - فیورنتینا ایتالیا
استه‌وا بخارست رومانی - بایرن مونیخ آلمان :40:

*گروه هفتم:
پورتو پرتغال - فنرباغچه ترکیه
دیناموکیف اوکراین- آرسنال انگلیس

*گروه هشتم:
رئال مادرید اسپانیا - باتف روسیه سفید
یوونتوس ایتالیا - زنیت روسیه

Alireza Taji
17-09-2008, 13:13
franch جان ممنون از خبرها...
امیدوارم امشب با باخت تیمتون زحماتت جبران بشه:31:
نه شوخی کردم امیدوارم ببرید و لوکا تونی هم براتون بترکونه تا سروری ایتالیایی ها بر اروپا اثبات بشه:46:

شگفتي آفريني "کلوج" برابر رم
:16::16::16:
رم چه گندی زده...

amirtaker
18-09-2008, 10:26
خب یووه هم برد پیشنهاد میکنم این گل رو دانلود گل با هر سرعت اینترنتی که داری چون واقعا ارزشش رو داره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

franch
18-09-2008, 13:38
فوتبال جام باشگاههاي اروپا توقف منچستر، برتري مدعيان

یوفا: در دومين شب از مرحله گروهي جام باشگاههاي اروپا چهارشنبه شب ، ‪ ۸‬ديدار در شهرهاي مختلف اين قاره برگزار شد كه با توقف منچستريونايتد و كاميابي ديگر مدعيان همراه بود.

به گزارش یوفا: در رقابتهاي دومين شب ، تيم قدر منچستريونايتددر زمين خود متوقف شد اما ديگر مدعيان اين جام همچون رئال مادريد، بايرن مونيخ ،پورتو و يوونتوس مقابل حريفان خود به برتري رسيدند.

نتايج رقابتهاي جام باشگاههاي اروپا به اين شرح است:
( نام تيم‌هاي ميزبان نخست آمده است )

* منچستريونايتد انگليس صفر ويارئال اسپانيا صفر

* سلتيك اسكاتلند صفر آلبورگ دانمارك صفر

* ---- فرانسه ‪ ۲‬فيورنتينا ايتاليا ‪۲‬
گلهاي ---- : پكويين دقيقه ‪ - ۷۴‬بنزما دقيقه ‪۸۶‬
گلهاي فيورنتينا: جيلاردينو دقايق ‪۱۱‬و‪۴۲‬

* استه اوا بخارست روماني صفر بايرن مونيخ آلمان ‪۱‬
گل : ون بويتن دقيقه ‪۱۵‬

* پورتو پرتغال ‪ ۳‬فنرباغچه تركيه ‪۱‬
گلهاي پورتو : لوپز دقيقه ‪ - ۱۱‬گونزالس دقيقه ‪ ۱۴‬و لينو دقيقه ‪۹۰‬ گل فنرباغچه : كوئيزا دقيقه ‪۲۹‬

* دينامو كي يف اوكراين ‪ ۱‬آرسنال انگليس ‪۱‬
گل دينامو كي يف : بان كوئرا دقيقه ‪۶۴‬
گل آرسنال : ويليام گالاس دقيقه ‪۸۸‬

* رئال مادريد اسپانيا ‪ ۲‬باته باريسوف بلاروس صفر
گلها : راموس دقيقه ‪ ۱۱‬و رود وان نيستلروي دقيقه ‪۵۷‬

* يوونتوس ايتاليا ‪ ۱‬زنيت روسيه صفر
گل : الساندرو دل پيه رو دقيقه ‪۷۶‬