PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوری گمراه کردن مزاحم فوری

shaparake_shomal
28-08-2008, 12:44
من يه نرم افزار مي خوام واسه k750 که وقتي مزاحم زنگ مي زنه پيغام در شبکه موجود نمي باشد يا در دسترس نمي باشد پخش شه و اس ام اس هایی که می فرسته رو گوشي مزاحم deliver نده يعني فک کنه سيم کارت سوخت ، گوشي با همچين امکانات پيدا ميشه ؟

BLACK-BLACK
28-08-2008, 12:56
خیلی باحالی ها!
گوشی شما قابلیت Black List رو داره واصلا احتیاج به گوشی خاصی نیست میتونید در قسمت پذیرش تماسها ، تماس باخودتونو غیر فعال کنید یا فقط لیستی تهیه کنید که افرادی که اسمشون تو این لیسته بتونن باشما تماس بگیرن واگه این کارو بکنید کسایی که حق تماس باشماروندارن اگه با شما تماس بگیرن اصلا گوشی زنگ نمیخوره وفقط شمارشون تو گوشی ثبت میشه و در کل حق صحبت با شما رو نداشته باشند

در مورد SMS فکر کنم بشه سرویس پیام کوتاه رو از طریق اپراتور تلفن همراهتون غیر فعال کنید.

shaparake_shomal
28-08-2008, 19:52
داداش من فقط می خوام یه شماره رو تنظیم کنم که گوشیم زنگ نخوره ، ولی اینی که شما گفتی من باید شماره همه کسایی که می خوام جواب بدم رو اضافه کنم به لیستم من که شماره همه رو ندارم ، تازه من منظورم پخش در شبکه موجود نمی باشد یا در دسترس نمی باشد رو می خوام نه اینکه فقط رد تماس بشه

در مورد ----- کردن اس ام اس اگه کسی راهی سراغ داره خواهشا کمکم کنید در عذابم

mohammadarakie
31-08-2008, 19:02
اين طوريكه من فهميدم بهت جواب ميدم
كد زيررو وارد كن تا گوشيت دايورت بشه و هر كي زنگ بزنه ميگه شماره مورد نظر اشتباهه
ستاره..........21...........ستاره....... .....021..............مربع

Mahyar_p30
31-08-2008, 22:57
من يه نرم افزار مي خوام واسه k750 که وقتي مزاحم زنگ مي زنه پيغام در شبکه موجود نمي باشد يا در دسترس نمي باشد پخش شه و اس ام اس هایی که می فرسته رو گوشي مزاحم deliver نده يعني فک کنه سيم کارت سوخت ، گوشي با همچين امکانات پيدا ميشه ؟

سلام دوستان...

دوستمون نمی خوان که دلیور شه خودشون گفتن...
شاپرک شمال عزیز شما غیر از دایورت کردن شماره روی یه شماره ی دیگه کار دیگه ای نمی تونی انجام بدی...

موفق باشی...

shaparake_shomal
01-09-2008, 12:04
من قفط مي خوام تنظيم كنم يه شماره اس ام اس از ش به گوشيم نياد فقط يه شماره