PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اموزش نحوه ی تعویض باتری هندزفری های نوکیا ad-43

ELVIS PRESLEY
28-08-2008, 11:17
همون طور که میدونین ریموت هندز فری های مدلهای ad-43 یا هندز فری های ان 95 یا 5700 یا ...... دارای باتری هستند . که بعد مدتی استفاده تموم میشه و در این موقع دیگه دکمه های کنترل کار نمیکنند و فقط صدای اهنگ میاد.
چون خیلی از بچه ها این مشکل رو دارن گفتم این تاپیک رو بزنم تا هر دفعه نیاز به توضیح دوباره نباشه.

همون جور که تو عکس میبینید اول از همه پین دسته ی ریموت رو در بیارین.(با سوزن)البته این پین تو خالیه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از برداشتن دسته زیرش یه پیچ هست. اونو باز کنین. بعد صفحه ی جلو رو بلند کنید.

حالا باید برد رو بردارین. اول قسمت انتهایی رو بلند کنین بعد قسمت فیش رو رو به داخل فشار بدین تا سوکت فیش ازاد بشه.

بعد از بلند کردن کامل برد (حواستون به سیم ها باشه.)باتری رو بلند کنید.(زیرش چسب داره. با پیچ گوشتی یا چاقو بندازین زیرش و بلندش کنین.)

بعد باتری رو عوض کنین. شماره ی باتری 2032 یا 2025 یا 2023 هست.
باتری نو رو با توجه به قطباش بزارین سر جاش.(فقط بغل باتری رو بگیرین . چون ای باتری ها حساسن و اگه دستتون به قطباش بخوره خالی میشن)

بعد هم همه ی کارایی رو که کردین برعکس انجام بدین.
تمامممممممممممممممممممممم ممممممممممم.

ircome
25-11-2013, 02:36
سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییون

من یه باطری فندزفری مدل نوکیا n95 میخوام - اطلاع دارین باطریشو از کجا میتونم تهیه کنم ؟ فروشگاه آنلاین یا خرید اینترنتی باشه عالی میشه . روی باطریش نوشته wj 08-04

ممنونم