PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میخوام هندی کم بخرم !! خیلی عجله دارم !!

robert
27-08-2008, 23:58
سلام به همگی !

آقا من از هندی کم چیز زیادی بلد نیستم !!:41: فقط اینو بهتون میگم که 550 تومن مایه دارم و میخوام هندی کم بخرم که لرزه گیر داشته باشه و بشه همزمان با فیلمبرداری عکس هم گرفت و امکانات معمولی که دوربین های دیگه دارند رو هم داشته باشه !!
شما چه مدلی پیشنهاد میکنید ؟؟
در ضمن آیا مدلی وجود داره که بتونه هم روی هارد ضبط کنه و هم روی Dvd ؟

فردا شب باید برم جمهوری (( تهران )) و بخرمش !! خواهشا یه مرام بذارید و یه کمک کوچولو بمن لطف کنید !!:11::11:

REGISTERED USER
28-08-2008, 00:03
به نظرم شما از DV کن های پاناسونیک بگیر ... قیمت مناسب و بسیار با کیفیت ... من خودم GS 250 دارم

سونی مدل داره هم هارد و هم دی وی دی اما خیلی گرونه و full HD هست

robert
28-08-2008, 10:20
به نظرم شما از DV کن های پاناسونیک بگیر ... قیمت مناسب و بسیار با کیفیت ... من خودم GS 250 دارم

سونی مدل داره هم هارد و هم دی وی دی اما خیلی گرونه و full HD هست

ممنونم:11:
دیگه نبود ؟؟
کسی مارو راهنمایی نمیکنه ؟؟:41:

MILIN3M
28-08-2008, 11:08
سلام..
.

.
Sony DCR-HC96
هندی کم Mini DV سونی امیجر CCD ،HAD پیشرفته 3.3 مگاپیکسل بزرگنمایی اپتیکال 10X و دیجیتال 120X نمایشگر لمسی چرخان 2.7 اینچ
قیمت:۵۲۵,۰۰۰ تومان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه خواستی بگو تا مشخصاتشو برات بذارم ویژگی و غیره.....لرزه گیر هم داره..موفق باشی

robert
28-08-2008, 11:40
ممنون:11: لطف کردی :40:
هارد خور چی هست با این قیمت ؟؟
در ضمن من هنوز نمیدونم هارد خور بهتره یا Dvd خور !!:41:

MILIN3M
28-08-2008, 13:39
ممنون:11: لطف کردی :40:
هارد خور چی هست با این قیمت ؟؟
در ضمن من هنوز نمیدونم هارد خور بهتره یا Dvd خور !!:41:

دیگه نهوه استفادش شخصیه...اینو بخون
هارد خور یا DVDخور!
اول این که دقیقا نمی‌دانم که هارد دار بخرم بهتره یا این‌‌که روی دی وی دی ضبط کنه؟ با سواد خودم می‌دونم که هارد داشتن یک مقداری دردسر داره: ویروس، حساس به ضربه، استهلاک هد و … و این‌که بالاخره باید فیلمی که گرفتی رو خالی کنی و کپچر کردن فیلم هم دردسری هستش، ولی خوب خوبی که داره این هستش که خیالت راحت هست که در یک زمان خاص وابسته به دی‌وی‌دی نیستی و درجا می‌تونی چیزی که نمی‌خواهی رو پاک کنی یا ویرایشش کنی و خیلی زیاد هم فیلم بگیری بعدش اگر خواستی رو دی وی دی یا حتی یک هارد جدا می‌تونی فیلم‌ها رو داشته باشی، کلا اون‌هایی که هارد دارند سبک‌تر به نظر می‌رسند و جمع و جور تر. در ضمن نمی‌دونم که امکان سوختن دی وی دی در هنگام ضبط فیلم چقدر هستش
حالا یک جور دیگه اگر بخواهیم نگاه کنیم…
وقتی روی هارد مستقیم فیلم گرفته بشه باید حتما دی وی دی رایتر داشته باشی اگه بخواهی سریع بگذاری فیلم رو توی دی وی دی خون تا فیلم رو بتونی ببینی (البته در صورتی‌که دوربین رو همون لحظه کار داشته باشی) ولی اگه دی‌وی‌دی باشه سرع بدون نیاز به چیزی این کار انجام شده دیگه دلیلی نداره که دوربین رو معطل کنی برای دیدن فیلم یعنی این هم خوبی دی‌وی‌دی می‌شه
حالا این‌جا بستگی به کاری که می‌]واهی بکنی داره، آیا فیلمی که گرفتی راش هست و نیاز به تدوین داره؟ خوب پس هارددار بهتره فکر کنم، چون فیلم زیاد می‌گیری بعد می‌فرستی روی هاردت و اون‌جا تدوین و ویرایش و افکت گذاری می‌کنی ولی اگه دیویدی باشه باید دی وی دیها رو دونه به دونه بگذاری بریزی روی هارد بعد ویرایش کنی و دوباره رو دی وی دی ظبطش کنی

MILIN3M
28-08-2008, 13:43
در مورد هندی کمی که بهت معرفی کردم dv هست..
.
این رو بگم که کلاکیفیت نوار dv اصلا قابل مقایسه با dvd یا حتی hd نیستش یعنی خیلی بالاتره! ولی این کیفیت مثلا توی تلوزیون معمولی قابل فهم نیست و اگر روی پرده‌ی سنما یا تلوزیون‌ای بزرگ دیده بشه معلوم می‌شود
.
.
ولی
وقتی دستگاه تدوین نداری بنابراین اگر هم dv بگیری باید آخر سر بکشی رو کامپیوتر که بخواهی تدوینش کنی بنابراین بی خیال اگر خواستی کارگردان بشی یا فیلم ساز بعد می‌ریم روی dv .