PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Safe mode

blackroos
21-12-2005, 23:36
سلام
من می خوام وقتی که سیستم با Safe mode هم بالا اومد برنامه ام به صورت اتوماتیک اجرا بشه مثل استارت آپ همین اگر ممکن یه کمی سریع جوابمو بدین البته من برنامه ام رو به یکی از فایل های اصلی ویندوز که چند ثانیه اجرا میشه بعد بسته میشه چسبوندم این فقط توی کامپیوتر خودم درست کار کرد ولی وقتی که همون فایل رو روی یک کامپیوتر دیگه کپی کردم نشد لطفا کمکم کنید خیلی احتیاج دارم . :rolleye:

تکنیک برتر
23-12-2005, 02:54
سلام دوست عزیز اگر می خواهی برنامه ات در تمامی کامپیوتر ها با بالا آمدن ویندوز اجرا شود از کد رجستری زیر استفاده کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

blackroos
23-12-2005, 14:48
سلام
آقای تکینک برتر من قبلا این کار رو انجام دادم این ولی این روش توي Safe mode عملي نيست . منون می شم اگر یک راه برای اجرای برنامه در Safe mode پیشنهاد کنید .
مخلصتون blackroos (رضا) :blush:

blackroos
04-01-2006, 00:06
سلام من خودم بعد از يک هفته سرو کله زدن با اين کامپيوتر تونستم راه حلي براي اين مشکل پيدا کنم اگر هم کسي مي خواد که بدونه بهم ايميل بزنه
مخلص همه هستيم

bithiah
04-01-2006, 20:33
دوست عزیز
حقیقتش من سوالتون رو خونده بودم و دنبال جواب هم گشتم، اما نتونستم چیز خاصی پیدا کنم. شما اگه به نتیجه ای رسیدین چرا اینجا اعلام نمی کنین تا همه دوستان استفاده کنند؟

Payman_62
05-01-2006, 00:30
bithiah راست ميگه همين جا بگو ديگه
راستي bithiah من 1 تاپيك زده بودم و در مورد resource مقاله آموزشی خواسته بودم هر چی منتظر موندم جواب ندادی خودم یه چیزایی یاد گرفتم ولی یه مقاله کامل میخوام داری؟

blackroos
09-01-2006, 20:35
سلام
خوب اين رو مي گم که که که آموزش مختصر مفيد گفته باشم
خوب من فايل برنامه ام رو با يکي از فايل هاي ويندوز که فقط در ابتداي ويندوز چند دقيقه اجرا ميشه و بعد بسته مي شه چسبوندم و در يک جاي ديگر ذخيره کردم . اين فايل userinit.exe در پوشه ي system32 است
بعد در ريجستري آدرس آجرا شدن فايل رو عوض کردم و مسير برنامه ي ساخته شده توسط خودم رو دادم .
آدرسش در ريجستري هم HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS
nt\CURRENTVERSION\winlogon است.
این هم یک برنامه که من به این روش درست کردم لطفا اگر درست اجرا شد به من خبر بدهید .
برای بستن برنامه باید پسورد "kiss " رو وارد کنید
برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

blackroos
10-01-2006, 17:34
عزیزان اگر میشه لطف کنید بگین برنامه درست اجرا شد یا نه منون

Payman_62
10-01-2006, 19:05
چرا رو خودت تست نميكني
بگو برنامت چي كار ميكنه با سيستم

blackroos
11-01-2006, 17:44
عزیز دل من رو سیستم خودم تست کردم و جواب میده می خوام ببینم رو سیستم دیگران هم اجرا می شه یا نه فقط همین من نمی خوام مردم آذاری بکنم .