PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند تا سال در مورد تبدیل عکس به کلیپ با Adobe Premiere Pro 2.0

بهنازی
27-08-2008, 18:47
با سلام
من میخوام چند تا عکس هستش تبدیل به vcd کنم با برنامه Adobe Premiere Pro 2.0حالا که عکسها رو وارد میکنم چجوری میتونم به یکباره چند تا افکت پشت سر هم اتومات به بین عکسها قرار بدم که مثل هم نباشن .
و یکی هم اینکه چجوری باید خروجی vcd بگیرم ؟
و همین طور اضافه کردن متن رو هم بگین ممنون میشم

با تشکر فراوان

khashy
28-08-2008, 16:40
سلام اول خدمتت عرض كنم كه پريمير چون برنامه حرفه يي هست برا اينكه چيزي مثل عكس رو با كيفيت خروجي بده نياز به سخت افزار خاص خودش داره! حالا اگه ميخواي حتما ميخواي با پريمير كني ميتوني از ترنسيشن برا افكت استفاده كني.
براي خروجي براي دستگاه vcd از export/adobe media encoder استفاى كنيد وتنظيمات اون رو به شكل زير كنيد
درقسمت فرمت
mpeg1 _vcd
در قسمت preset
pal vcd high quallity
رو انتخاب كنيد
(البته من برا اين جور كارا يوليد وديو استديو رو پيشنهاد ميكنم

khashy
28-08-2008, 16:44
راستي با تشكر از حسين آقا

بهنازی
28-08-2008, 21:20
ممنونم ولی قسمت اصلی سوال منو جواب ندادین :
1-چجوری میتونم به یکباره چند تا افکت پشت سر هم اتومات به بین عکسها قرار بدم که مثل هم نباشن .

2-و همین طور اضافه کردن متن رو هم بگین ممنون میشم

با تشکر فراوان

shahab47
29-08-2008, 11:21
چجوری میتونم به یکباره چند تا افکت پشت سر هم اتومات به بین عکسها قرار بدم که مثل هم نباشن .

-1نمی دونم پریمیر اکشن داره یا نه ولی من تا حالا به صورت اتومات نزاشتم همیشه زحمت کشیدم شمام فکر کنم باید زحمت بکشی

2- واسه اضافه کردن متن window======> title action البته تو cs3

تو نسخه های قبلی اگه یادم نرفته باشه f10 بزنی

حالا اون جایی که تو عکس قرمزه رو کلیک کن تا یه title بسازی و واسش اسم انتخاب کن
متن دلخواهتو تو قسمت مشکی بنویس هر افکتی خواستی بهش بده
حالا تو project اون قسمت که زرده متنی که نوشتی میاد و می تونی درگش کنی تو تایم لاین ویدئو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته من برا اين جور كارا يوليد وديو استديو رو پيشنهاد ميكنم

کلآ تایید میشه

mh2002ir
29-08-2008, 13:29
سلام خدمت دوست قدیمی
" بهنازی " شما توی پریمیر یک استوری بورد درست می کنید ( از منوی New ) سپس عکس ها تون رو ایمپورت می کنید و بصورت اتوماتیک کل عکس ها رو داخل تایم لاین می فرستید که بین تمامی عکس ها از یک ترانزیشن دیفالت ( که خودتون می تونید قبلا ان را تعریف کرده باشید ) قرار گرفته می شود.
در صورتی که همون ترانزیشن جواب کار شما رو بدهد که هیچ و در صورتی که می خواهید جلوه ها متفاوت باشد روی تک تک ترانزیشن ها دابل کلیک می کنید و ترانزیشن مورد نظر را تعریف می نمائید و یا ترانزیشن جدید بر روی ترانزیشن دیفالت می اندازید و خلاص
البته برای تبدیل عکس به فیلم من شخصا برنامه های ویزه این امر رو پیشنهاد می کنم تا پریمیر رو البته شما می خواهید تایتل هم قرار بدهید که پریمیر جواب این کار را به راحتی می دهد...

Hossein_nasa62
31-08-2008, 18:53
سلام خدمت دوست قدیمی
" بهنازی " شما توی پریمیر یک استوری بورد درست می کنید ( از منوی New ) سپس عکس ها تون رو ایمپورت می کنید و بصورت اتوماتیک کل عکس ها رو داخل تایم لاین می فرستید که بین تمامی عکس ها از یک ترانزیشن دیفالت ( که خودتون می تونید قبلا ان را تعریف کرده باشید ) قرار گرفته می شود.
در صورتی که همون ترانزیشن جواب کار شما رو بدهد که هیچ و در صورتی که می خواهید جلوه ها متفاوت باشد روی تک تک ترانزیشن ها دابل کلیک می کنید و ترانزیشن مورد نظر را تعریف می نمائید و یا ترانزیشن جدید بر روی ترانزیشن دیفالت می اندازید و خلاص
البته برای تبدیل عکس به فیلم من شخصا برنامه های ویزه این امر رو پیشنهاد می کنم تا پریمیر رو البته شما می خواهید تایتل هم قرار بدهید که پریمیر جواب این کار را به راحتی می دهد...

سلام

بله راهي جز اين كار فكر نكنم وجود داشته باشه
در كل بهتره هر افكت با تصوير همخوني داشته باشه
درمورد فارسي نوشتن در پيمير بايد حتما از فارسي ساز استفاده كنيد و بعد از وارد كردن به محيط تايتل حتما بايد باز دوباره فونت مورد نظر تون رو انتخاب كنيد