PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سونی‌اریکسون S700i

mohammad_1000
21-12-2005, 22:44
سلام

گوشی موبایل سونی‌اریکسون مدل S700i یکی از گوشی های بسیار خوب و جدید موجود در بازار میباشد که با توجه به قیمت ان(در حدود ۳۰۰ هزار تومان) و امکانات عالی و کیفیت ساخت خوب ٬ انتخاب خوبی برای یک گوشی است. البته لازم ب‌کر است که این گوشی جزو گوشی های سیستم عامل دار نیست.

بدون تعارف ميگم اگر به برنامه ها و محيط سيمبين عادت کرده ايد S700i چيزي جز يک کابوس براي شما نخواهد بود . ولي سيمبين بودن ايراداتي مثل تداخل نرم افزاري و ... رو هم به همراه داره که در S700i از آنها هيچ خبري نيست . ضمن اينکه خيلي از برنامه هاي سيمبين به صورت پيش فرض درون s700 وجود دارند

یکی از بهترین قابلیت‌های این موبایل امکان عکس‌برداری با کیفیت 1.3 مگاپیکسل می‌باشد. در حالت افقی شما می‌توانید یک دوربین کامل داشته باشید. در حالت عمودی نیز یک تلفن، ارگانایزر، سیستم بازی و سیستم پیغام‌رسانی خواهید داشت.

دکمه‌های این موبایل در داخل آن قرار دارند و در صورت نیاز می‌توانید آن را باز کرده و از صفحه‌کلید استفاده نمایید. بعلاوه به راحتی می‌توانید بوسیله تکنولوژی Bluetooth™ عکس‌ها و دیگر چیزها را در اختیار دیگران بگذارید و بوسیله کارت حافظه Memory Stick Duo™ به ذخیره اطلاعات بپردازید.

موبایل S700i سونی‌اریکسون دارای قابلیت QuickShare™ است که قابلیت‌های زیادی برای انتقال اطلاعات به دیگران به شما می‌دهد. بعلاوه بوسیله دوربین داخلی این موبایل شما در هر لحظه می‌توانید عکس گرفته، ذخیره کنید و برای دیگران ارسال نمایید.

برخي از مهمترين امكانات اين محصول عبارتند از :

سیستم تصویر و پیغام‌رسانی
ضبط صدا، گالری تصاویر، جلوه‌های تصویری، دفترچه تلفن تصویری، پشت‌صحنه تصویری، صفحه‌نمایش نوری روشن، دوربین، SMS بلند (برای پیغام متنی)، پیغام چندرسانه‌ای (MMS(Multimedia Messaging))، الگوهای آماده MMS، صفحه‌نمایش الگویی،EMS ، Screensaver، نمایشگر تصویریاب، ورودی متن پیشگویانه و رادیو اف ام استریو
سرگرمی
سازنده ملودی/ میدی (MusicDJ™)، بازی، دانلود بازی، 40 نوع صدای پلی‌فونیک، قابلیتJava ، پخش MP3، ویدئو MPEG4
اتصالات
Sync ML، پورت مادون‌قرمز، GPRS، انتقال اطلاعات با سرعت بالا، پشتیبانی از USB، پشتیبانی از کابل RS232، منطبق با کامپیوتر شخصی، منطبق با کامپیوترهای اپل، تکنولوژی بی‌سیم Bluetooth™
اینترنت
cHTML، WAP 1.2.1، WAP 2.0،WTLS ، تنظیمات OTA
کنترل‌ها
اعلام ارتعاشی، دکمه دوربین، کلید‌های اینترنت، کلید‌های راهبری، منوی میانبر، Icon Desktop 12، حالت خواب، شماره‌گیری سریع، کلیدهای انتخابی، کلیدهای کنترل صدا در طرفین، امکان شماره‌گیری اتوماتیک، پست صوتی، قفل سیم‌کارت، کنترل صدا، مشاهده وضعیت
سیستم ارگانایزر
یادداشت دستورالعمل، تقویم، ماشین‌حساب، کرونومتر، ساعت، اطلاعات تماس‌ها، حافظه داینامیک، ساعت هشداردهنده، تایمر، دفترچه تلفن، کنفرانس تلفنی،PIM Sync ، لیست تماس‌ها
خصوصیات دیگر
بیش از 7 ساعت زمان مکالمه، بیش از 300 ساعت حالت آماده به کار و وزن (با باطری) 137 گرم با باطری استاندارد BST-27 در شبکه GSM 900.
بیش از 7 ساعت زمان مکالمه، بیش از 300 ساعت حالت آماده به کار و وزن (با باطری) 137 گرم با باطری استاندارد BST-27 در شبکه GSM 1800.
بیش از 7 ساعت زمان مکالمه، بیش از 300 ساعت حالت آماده به کار و وزن (با باطری) 137 گرم با باطری استاندارد BST-27 در شبکه GSM 1900

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

syamak790
27-12-2005, 14:59
سلام
Memory Stick Duo 512 مگا بايتم اومد .
ميگن كه 1 گيگم اومده و راست و دروغش با خودشون . اما 512 رو مطمنم .

soheil
27-12-2005, 22:07
من یه s700 دارم ولی چند روزه با هاش مشکل پیدا کردم
الان هم رم موبایل هم مموری استیک هر کدوم حدود 30 مگ خالی دارن
ولی وقتی میخوام فایلی رو به مموری انتقال بدم پیغام میده که رم باید خالی بشه
یا مثلا هیچ فایلی رو نمیتونم رینیم کنم
وقتی هم که فایلی رو با بلوتوث میگیرم, کامل دریافت میکنه ولی اخرش بجای اینکه بره تو اینباکس یا اینکه سیو کنه پیغام کانکت فیلد میزنه

فقط جان من هر چه سریع تر یه راهنمایی بکنید
مرسی

ali tabatabaei
01-01-2006, 15:19
سلام
من طريقه نصب نرم افزار بر روي اين گوشي را مي خواهم ممنون ميشم كمك كنيد

rami_hemi
03-01-2006, 21:49
سلام mohammad
در مورد w550
اطلاعاتی دارین

mgh95
13-01-2006, 12:44
سلام
Memory Stick Duo 512 مگا بايتم اومد .
ميگن كه 1 گيگم اومده و راست و دروغش با خودشون . اما 512 رو مطمنم .
اگر مطمئن هستید که مموری از نوع duo هست نه duo pro , ممنون میشم آدرس فروشگاه رو بدید .

mehdi_mahan
15-01-2006, 10:18
گوشيه خوبيه ولي هم از نظر قيمت نزديك به K750i هست در صورتي كه K750i واقعا يه سر و گردن بالاتره!
يه مشكل ديگه هم كه داره اينه كه بعد از باز شدن خيلي ديگه بزرگ ميشه!