PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ w350

S0r0ush666
26-08-2008, 23:32
سلام...
آقا هر كي w350 داره من سوال دارم؟؟؟؟
اين گوشي را من 2 هفته قبل خريدم با گارانتي پارس كامتل ،‌مشكلي كه داره اينه كه اين گوشي دوربين داره و من همه جا خوندم كه فيلمبردازي هم ميكنه اما اين گوشي من فيلمبرداري نداره!!!!!!!!:13:
به هر كي هم نشان دادم تعجب كرد ولي وقتي به فروشنده گفتم اون 1،2 تا ديگه را هم چك كرد ولي همه اونا همين طوري بودن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! يعني عكس مي گيره ولي هيچ جا براي فيلمبرداري نداره!!! حتي در كاتالوگ خود گوشي هم فيلمبرداري نوشته ولي اين جوري نيست؟؟؟؟؟چرا؟؟؟
فروشنده گفت كه بايد بدي آپديت كنند تا درست بشه ولي يكي ديگه ميگه با فلش هم درست ميشه؟؟؟به نظرتون چيكار كنم؟ اصلا بدم گارانتي؟؟؟؟ گارانتي چند ماهي داره تا تمام بشه

admiral_cavandish
31-08-2008, 10:59
گوشیتو چند خریدی؟ چه رنگیها داشت منم می خوام یکی بگیرم در موردش بیشتر بگو
متاسفانه من نمیدونم مشکلت چطور حل میشه. امیدوارم بچه ها(اساتید) کمکتون کنن.
اگه فیلمبرداری نداشته باشه باید قیمتش خیلی بیات پایینتر اما سوالی که هست ارزونترین گوشیهای سونی اریکسون فیلمبرداری رو دارند.

hussain
31-08-2008, 16:34
عجب چطور ممکن است که فیلم برداری نکنه؟

S0r0ush666
01-09-2008, 00:12
خوب من تعجب كردم كه ارزانترين گوشي سوني اريكسون فيلمبرداري داره ولي اين نداره !!!!!!!!1
من با گارانتي 18 ماهه 215 هزار تومان گرفتم! ببين اگر مي خواهي بخري ،‌ دوربين برات مهم نيست و فقط براي خوشگلي ميخواي بخر وگرنه من اصلا توصيه نمي كنم ، با 200 تومان ميشه k810 و k800 و k880 خريد كه خيلي بهترن ! گول خوشگلي اش را نخور