PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چراق قوه w950

شلمان
26-08-2008, 22:04
ببخشید جایی پیدا نکردم که اینو نشون بدم :31:
خیلی حال کردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shahshahani
27-08-2008, 10:04
عزیز من لااقل کپی میکردی نوشته هاشو و آدرس یه فروم دیگه رو نمیدادی.البته در آخر هم از اون بنده خدا یه اسمی میبردی و تشکر میکردی.
من به جای شما از ابراهیم خان نویسنده اون مطلب تشکر میکنم.

شلمان
27-08-2008, 15:58
درسته ولی خود ایشون گفتن کهدوست ندارن از مطالبشون بدون نام کپی برداری شه

در ضمن جای دیگه ای پست نکنید اولین جایی که پست کردم همین جاست!
اگه کسی خواست و استقبال شد به طور کامل در نخستین فرصت توضیح میدم با عکسهای بیشتر!
درمورد تشکر هم حق با شما ست.منم انقدر از این کار خوشم اومده بود که یادم رفت تشکر کنم ازاینکه به جای من تشکر کردی ممنون

amirfelson
28-08-2008, 15:38
آقایون من که اونجا عضو نیستم حوصله پبت نام هم ندارم D: یکی زحمت بکشه از اون بنده خدا بخواد که کامل توضیح بده . من نمیدونم توی اون سوراخ چی باید به عنوان چراغ قوه قرار بگیره . زحمتشو بکشین بگین کامل آموزش بده TnX :D

شلمان
28-08-2008, 21:03
اسمش Led رنگشم سفیده.قیمتشم 200 تومنه
اگه حتی به عکساشم با دقت نگاه کنی متوجه کار ایشون میشی.
میدونم باورت نمیشه ولی شاید عضویت تو اونجا به سودتم باشه تا اینکه بگی یکی بگیره بزاره من بخونم.
خود ایشون گفتن دوست ندارن از مطالبشون کپی بشه

ronin368
16-02-2009, 23:47
با سلام خدمت دوستان عزیز
خوشحالم که دوستان از این کار خوششون اومده
و یه چیز دیگه که واقعا خوشم اومد این قضیه کپی نکردن مطلب بود(کپی رایت )
-------------------------------------------------------------------------------------------------
با تشکر دوباره اینم نمونه همون مطالبی که قبلا نوشته بودم:

چراغ قوه رویW950i(تعجب نکنید)هک سخت افزاری بدون هیچ گونه سوراخ کردنی!
با سلام خدمت همه
خوب به هر حال اینم یه نوع هکه دیگه کی میگه نیست!؟
در ضمن کار خودمه(شما هم اگه شهامت(یه کم بیشتر از شهامت)داشته باشید میتونید انجام بدید):whistle:
همون طور که گفتم هیچ سوراخی روی قاب ایجاد نمیشه و LED در حقیقت میره جای کانکتوری که برای آنتن خارجی هست(همون قسمت که میشه درش آورد) و کلید چراغ هم میره زیر صفحه کلید(keyboard) تقریبا زیر دکمه C کنار دکمه 9 (کلی فکر کردم که یکدفه به فکرم رسید !:thumbsupsmileyanim:Eureka)

از این چراغ حتی وقتی که گوشی خاموش هم هست میشه استفاده کرد چون مستقیم از باتری تغذیه میشه!

خوب بریم سر اصل مطلب یعنی عکسها:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن جای دیگه ای پست نکنید !
اگه کسی خواست و استقبال شد به طور کامل در نخستین فرصت توضیح میدم با عکسهای بیشتر!
ebrahim_ronin@yahoo.com

hamed1297
17-02-2009, 00:12
جالب بود مرسی.
ولی ادرس سایت یا فرومش هم یک جور بنویسی که به شکل نقطه چین نشه ممنون میشم.

ronin368
17-02-2009, 00:45
نوشتن آدرس یه فروم دیگه تا جایی که اطلاع دارم خلاف قوانین هست.
ولی من مطلب رو همونجوری که بود کپی کردم.
اگه سوال خاصی دارید در خدمتم.
موفق باشید.

shahshahani
17-02-2009, 11:11
جالب بود مرسی.
ولی ادرس سایت یا فرومش هم یک جور بنویسی که به شکل نقطه چین نشه ممنون میشم.

سلام حامد خان.
نقطه چين شدن آدرس كار تنظيمات فرومه كه اونم كار ادمين هاست.
البته چون الان اون فروم قيلتر شده شايد اين كار رو كردن...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشي.

sina 7535
06-04-2014, 16:34
عکس ها کو آقا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sina 7535
06-04-2014, 16:39
عکس ها کو آقا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟