PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه Fexplorer

mohammad_1000
21-12-2005, 14:23
سلام

این برنامه یکی از بهترین و قدیمیترین برنامه های رایگان برای موبایل های دارای سیستم عامل سری 60 است . برنامه Fexplor erهمانطور که از نامش پیداست یک برنامه مدیریت فایل در رابط های کاربی سری 60 می باشد و به شما امکان می دهد که با فایل های موجود روی حافظه موبایل و کارتهای حافظه نصب شده روی آن به راحتی و با امکاناتی به مراتب بیشتر از برنامه File Manager ارائه شده توسط نوکیا ، کار کنید . از امکانات اولیه برنامه می توان به درست کردن دایرکتوری ، کپی و یا پاک کردن فایل ها اشاره کرد .

از نکات جالب این برنامه داشتن امکانات اضافی برای کارهای مختلف است که از این برنامه یک برنامه ضروری و همه کاره ساخته است . برای نمونه می توان به قسمتی برای نوشتن و ویرایش فایل های متنی ، قسمتی برای گرفتن عکس از صفحه موبایل که به درد نوشتن مقالات در مورد قسمتهای مختلف موبایل می خورد و همچنین امکانات تفریحی مثل عوض کردن لوگوی اپراتور موبایلتان در صفحه اول ، اشاره کرد .

همچنین شما می توانید هر نوع فایلی را به راحتی بوسیله این برنامه و به کمک SMS ، MMS ، InfraRed و یا BlueTooth به موبایل های دیگر انتقال دهید . این برنامه حتی اگر رایگان هم نبود ، بدون شک طرفداران بیشماری پیدا می کرد

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Malek_A
16-08-2006, 07:51
این فایلهای با پسوند sis رو چطوری اجرا کنم؟

masoud908
16-08-2006, 21:42
این فایلهای با پسوند sis رو چطوری اجرا کنم؟
ممنون.نرم افزار فوق العاده اي هست.من كه خيلي حال كردم باهاش