PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : WarCraft2 - UIQ3

H M R 0 0 7
26-08-2008, 01:51
اینم از بازی معروف وارکرافت که محبوبترین بازی جهانه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نحوه نصب:
اول از همه این فایل 13 مگابایتی رو دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد از حالت فشرده درش بیارین و در مسیر مموری کارت توی \shared\Stratagus بریزید.یعنی: D:\shared\Stratagus

بعد فایلی که ضمیمه این پست کردم رو دانلود و نصب کنید
توجه :
1-زبان گوشیتون حتما باید English باشه که فکر کنم مال ما همشون همین باشن
2-ممکنه به خاطر اینکه این بازی رم زیادی میخواد روی P990 , M600 اجرا نشه یا به خوب کارنکنه

feryshad
26-08-2008, 13:34
بازی رو هم تو مموری نصب کنیم یا فرقی نداره؟

Hadi King
26-08-2008, 13:41
بازی رو هم تو مموری نصب کنیم یا فرقی نداره؟
دوست من حسيـــن جون گفتـــه ديگه توي مموري كارت :46:

در مسیر مموری کارت توی \shared\Stratagus بریزید.یعنی: D:\shared\Stratagus
موفق باشيد!:40:

feryshad
26-08-2008, 13:57
آخه دوتاست
یه فولدر 13 مگابایتی که آقا حسین گفتن تو مموری ذخیره بشه یکی هم فایل sis ـه نگفتن کجا نصب بشه

که ظاهرا باید تو همون مموری نصب بشه

amir_sa
26-08-2008, 16:40
اون فايل sis كه فرقي نداره كجا نصب بشه . هر جا دوست داري نصب كن ، من كه براي اينكه حافظه تلفنم زياد جا نداره تو مموري نصب ميكنم

elnaz radan
08-09-2008, 19:44
سلام من p990 دارم و با دايل آپ 13 مگابايت رو دانلود كردم.بازي بالا مياد اما وقتي رو استارت گيم كليك ميكنم.بازي خارج ميشه و اين ارور رو ميده :
َ
Application cloced

Application
stratagus

reason code
kern-exfc

reason number
3

خواهش ميكنم من اين بازي رو ميخوام.منو راهنمايي كنين و نگين كه ما كه گفتيم ممكنه كار نكنه يا كاريش نميشه كرد
خواهش ميكنم...

H M R 0 0 7
08-09-2008, 23:46
سلام من p990 دارم و با دايل آپ 13 مگابايت رو دانلود كردم.بازي بالا مياد اما وقتي رو استارت گيم كليك ميكنم.بازي خارج ميشه و اين ارور رو ميده :
َ
Application cloced

Application
stratagus

reason code
kern-exfc

reason number
3

خواهش ميكنم من اين بازي رو ميخوام.منو راهنمايي كنين و نگين كه ما كه گفتيم ممكنه كار نكنه يا كاريش نميشه كرد
خواهش ميكنم...

با سویس منیجر رم گوشیتون کلا خالی کل با level 3  بعد بازی رو اجرا کنو ببینم میشه یا نه

Hidden-H
09-09-2008, 00:11
با سویس منیجر رم گوشیتون کلا خالی کل با level 3 بعد بازی رو اجرا کنو ببینم میشه یا نه

سلام
شرمنده سوال خارج از مقوله می پرسم. منظور از level1 و 2 و 3 تو برنامه ی سویس منیجر چیه؟

elnaz radan
09-09-2008, 07:43
سلام.خسته نباشيد.از اينكه خيلي زود جوابمو داديد خيلي متشكرم.خب من swiss manager رو هم دانلود و نصب كردم.رم گوشيمم كلا خالي كردم.اما منم مثل آقاي هيدن سر از level ها در نياوردم.همين جوري بازي رو بالا آوردم اما هيچ تغيري نكرد دوباره بالا نيومد.لطفا يه توضيح كوچولو در موردش بگين.(من پسر خالم تازگي p1 خريده.منم از اون موقع هي بهش ميگفتم فرق p990 و p1 فقط تو دوربين و صدا و اين چيزاس و سيستم يكيه.حالا اين بازي رو مال اون بازي ميكنه ولي رو مال من نه.پس اگر نتونم اين بازي رو با p990 م بكنم خيلي ضايع ميشه.پس هر جور شده براي p990هم راش بندازين.توي ريدميش نوشته بود حتي رو m600 هم كار ميكنه چطوريه كه رو p990 كار نمي كنه؟مگه p990 چيش از m600 كمتره؟اوه خيلي حرف زدم ببخشيد.پس منتظر هستم كه شما اين بازي رو p990 ساپورت كنيد.با تشكر و تقديم احترامات.سينا .

sepand_salehi
09-09-2008, 08:05
سلام.خسته نباشيد.از اينكه خيلي زود جوابمو داديد خيلي متشكرم.خب من swiss manager رو هم دانلود و نصب كردم.رم گوشيمم كلا خالي كردم.اما منم مثل آقاي هيدن سر از level ها در نياوردم.همين جوري بازي رو بالا آوردم اما هيچ تغيري نكرد دوباره بالا نيومد.لطفا يه توضيح كوچولو در موردش بگين.(من پسر خالم تازگي p1 خريده.منم از اون موقع هي بهش ميگفتم فرق p990 و p1 فقط تو دوربين و صدا و اين چيزاس و سيستم يكيه.حالا اين بازي رو مال اون بازي ميكنه ولي رو مال من نه.پس اگر نتونم اين بازي رو با p990 م بكنم خيلي ضايع ميشه.پس هر جور شده براي p990هم راش بندازين.توي ريدميش نوشته بود حتي رو m600 هم كار ميكنه چطوريه كه رو p990 كار نمي كنه؟مگه p990 چيش از m600 كمتره؟اوه خيلي حرف زدم ببخشيد.پس منتظر هستم كه شما اين بازي رو p990 ساپورت كنيد.با تشكر و تقديم احترامات.سينا .

یک بار گوشیتان را Restart کنید. شاید رفع بشود. من هم وقتی که Caps Swich کار نمی کرد با ریستارت کردن مشکلم حل می شد.
باید بگم که رم گوشی P1 از رم گوشی p990 خیلی بیشتره. پس حق با پسر خالت است :31:

Captain_Nemo
12-09-2008, 13:22
من هر دو فایل رو دانلود کردم و ریختم تو مسیر گفته شده و فایل sis رو هم نصب کردم ولی ولی موقع اجرا پیغام میده که برنامه نمی تواند اجرا شود ... یعنی اصلا تو منوهاش هم نمیره ... رم خالی گوشی موقع اجرا حدود 14mb بود.

لطفاً راهنمائیم کنید...