PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پول هست ماشین نیست

steps
25-08-2008, 22:32
اقا ما حدود 1ماه پیش مشاوره گرفتیم چی بگیریم ماشین که به نتیجه Cielo رسیدیم (با بودجه10 میلیون) ولی هرچی سیلو هست یا لگن شده یا پول خونشو گذاشته رو قیمت ماشین
العان من میگم ریو بگیریم ولی اسپانسرم(بابام) میگه ریو بدرد نمیخوره!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من اسپانسرم نظرش اینه که بریم از قشم ماشین بیاریم که خیلی به صرفه تر هست بعد سند گرو بذاریم و... بعد با یه کلک پلاک کنیمش (فک کنم بابام این کلک هارو خوب بلده)
حالا ریو بگیریم خوبه؟ یا ازقشم ماشین بیاریم؟!!!
اگه از قشم بیاریم چون ماشین ها از دبی به قشم میان با 10 میلیون چه ماشینی میشه گرفت دست دوم ولی مدل بالا؟

shahab_f
25-08-2008, 22:44
ببینم قشم مگه منطقه آزاد نیست؟
پس قیمت ماشینا باید به قیمت جهانی توش به فروش بره دیگه؟یعنی بدون گمرک , اگه این جوری باشه که شما می تونی با این پول کلی ماشین خوب بگیری, مثلا بالاترین تیپ تویوتا یاریس بگیری که الان توی جاهای دیگه فکر کنم طرفای 30 تومن می فروشند .

Farshadd
25-08-2008, 22:54
اقا ما حدود 1ماه پیش مشاوره گرفتیم چی بگیریم ماشین که به نتیجه Cielo رسیدیم (با بودجه10 میلیون) ولی هرچی سیلو هست یا لگن شده یا پول خونشو گذاشته رو قیمت ماشین
العان من میگم ریو بگیریم ولی اسپانسرم(بابام) میگه ریو بدرد نمیخوره!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من اسپانسرم نظرش اینه که بریم از قشم ماشین بیاریم که خیلی به صرفه تر هست بعد سند گرو بذاریم و... بعد با یه کلک پلاک کنیمش (فک کنم بابام این کلک هارو خوب بلده)
حالا ریو بگیریم خوبه؟ یا ازقشم ماشین بیاریم؟!!!
اگه از قشم بیاریم چون ماشین ها از دبی به قشم میان با 10 میلیون چه ماشینی میشه گرفت دست دوم ولی مدل بالا؟

منو هم با خودت میبری؟؟ قول میدم اذیت نکنم و بهونه نگیرم.

چه حالی میده. اگه بابات میتونه پلاک کنه زود پاشو برو بیار.

قیمت اونجا دستم نیست ولی فکر کنم با این پول... با این پول... با این پول بتونی یه تویتا کرولا 1.8LXi و هیوندای آوانته تمیز بگیری همچنین مزدا 323 تیپ فولش.
:11:

2299
26-08-2008, 00:19
منو هم با خودت میبری؟؟ قول میدم اذیت نکنم و بهونه نگیرم.

چه حالی میده. اگه بابات میتونه پلاک کنه زود پاشو برو بیار.

قیمت اونجا دستم نیست ولی فکر کنم با این پول... با این پول... با این پول بتونی یه تویتا کرولا 1.8LXi و هیوندای آوانته تمیز بگیری همچنین مزدا 323 تیپ فولش.
:11:

تو مجله ماشين نوشته بود تيوتا كمري 2007 22 خوردهاي كفم بريد حدود 20تومن ميكشن روش

steps
26-08-2008, 10:30
راستی یه ماشین باشه لوازم یدکییش باشه اینجا
وقیمتش تا 10 میلیون باشه
بلمه قشم منطقه ازاد هست و هرماشینی بگی هست واگر هم سفارش بدی برات تا فداشت از دبی میارن
من هم میگم یه ماشین دست دوم مدل بالا بگیریم که حداکثر10 میلیون باشه و کم مصرف هم باشه
بابام میگه مزدا3
کسی یه سایت سراغ نداره قیمت ماشین های خارجی (قیمت اصلیش) رو نوشته باشه؟

The Black Dahlia
26-08-2008, 10:50
من یه سایت دارم هم عکس داره هم قیمتشو تو توضیحاتش نوشته:netcarshow.com

franch
26-08-2008, 14:00
دوست عزيز اگه هزينه هاي گمرك و بقيه چيزاشو حساب كني قيمت تموم شده ماشين شايد از تو ايرانم بيشتر در بياد.

shahab_f
26-08-2008, 16:30
راستی یه ماشین باشه لوازم یدکییش باشه اینجا
وقیمتش تا 10 میلیون باشه
بلمه قشم منطقه ازاد هست و هرماشینی بگی هست واگر هم سفارش بدی برات تا فداشت از دبی میارن
من هم میگم یه ماشین دست دوم مدل بالا بگیریم که حداکثر10 میلیون باشه و کم مصرف هم باشه
بابام میگه مزدا3
کسی یه سایت سراغ نداره قیمت ماشین های خارجی (قیمت اصلیش) رو نوشته باشه؟

بابا من که گفتم تویوتا یاریس جز ماشین های روز اروپاست , بسیار کم مصرف , و بسیار ایمن , اینجام که داره وارد میشه , پس لوازم یدکی اش هست , حالا شاید کمیاب باشه .

دوست عزيز اگه هزينه هاي گمرك و بقيه چيزاشو حساب كني قيمت تموم شده ماشين شايد از تو ايرانم بيشتر در بياد.
خب توی قشم و کیش و اینجور جاها پول گمرک داده نمیشه دیگه , می تونی با 15 میلیون کمری بخری

Farshadd
26-08-2008, 16:34
بابا من که گفتم تویوتا یاریس جز ماشین های روز اروپاست , بسیار کم مصرف , و بسیار ایمن , اینجام که داره وارد میشه , پس لوازم یدکی اش هست , حالا شاید کمیاب باشه .

خب توی قشم و کیش و اینجور جاها پول گمرک داده نمیشه دیگه , می تونی با 15 میلیون کمری بخری

البته دوست عزیز دیگه اونجوریام نیست که با 15 تومن کمری بخری. زیر 22-23 تومن نمیشه. مگر 2006 و دست 2.

ضمنا اگه بخوای بیاری اینور باید مالیات بدی.

starpars
26-08-2008, 16:59
از قشم بخواي بياري اينور فكر نكنم الكي باشه يا بايد از طريق گمرك بياري كه كلي پولش ميشه و يا به صورت موقت كه اونم ازتون كلي تعهد و ضمانت و اين چيزا ميگيرن كه اگه مهلتتون تموم بشه و بر نگرديد حالتون گرفته ميشه . اگه ازتون ضمانت بخوان كه ديگه با عوض كردن پلاك هم كاري از پيش نمي برين در واقع اگه بر نگردين يا مهلتتونو تمديد نكنين يه فراري به حساب مياين .

مگر اينكه خيلي حرفه اي باشين و ضمانت ها و مدارك جعلي جور كنين كه اونم يه مشكل داره ، شما بايد رو سرتون جورابي چيزي بزارين وگرنه قيافتونو ممكنه يادشون باشه و برن چهره نگاري عكستونو درست كنن بزنن تو روزنامه كثير الانتشار :شوخي

steps
26-08-2008, 18:16
من بابام تو این زمینه وارده (اوسای پیچوندنه) میگفت واسه 6ماه اول سند میذاریم بعد 6ماه میچرخیم .تو همین 6ماه هم کار ماشین رو ردیف میکنیم (به من نگفت چطوری)

ولی من خودم میگم ریکس نکنیم وگمرک بدیم یا ماشین اوراق کنیم ولی بابام میگه پول مفت به اینا نمیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعد ماشین رو از قشم میخوایم بیاریم کرج
بعد ماشین های زیر 1800 سهمیه نمیدن؟
ایا به 1800 سهمیه میدن؟ چون کرولا 1800 بود و میترسم به مشکل بنزین بر بخوریم ولی یاریس 1300 که عالیه

starpars
26-08-2008, 18:30
خوب سندو چطوري ميخواين پس بگيرين بايد ماشينو بر گردونين يا نه

steps
26-08-2008, 19:04
خوب سندو چطوري ميخواين پس بگيرين بايد ماشينو بر گردونين يا نه

من نمیدونم
ولی به قوله معروف خدا بزرگه
وای فک کنم میخواد پول بده به کارمندها بعد ما چون قشک زیاد میریم تو گمرک یه اشنا داریم ( بازم نمی دونم بابام میخواد چی کار کنه)

راستی درباره بنزین توضیح میدید؟

Farshadd
26-08-2008, 19:09
سهمیه نهایتا تا آخر امسال باشه.

قرار هست که همه چی آزاد بشه.

franch
26-08-2008, 20:13
سهمیه نهایتا تا آخر امسال باشه.

قرار هست که همه چی آزاد بشه.
تاييد ميشه.