PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تیزر های تلویزیون با چی ادیت مونتاژ و افکت گذاری میشن

Farzad.wow
25-08-2008, 22:25
سلام بچه ها من تو کار انیمیشنم ... بعد میخوام بدونم تیزر های تلویزیون با چی ادیت مونتاژ و افکت گذاری میشن..

چون من به پریمیر تریدی مکس واردم ... وقتی فکر می کنم ..میبینم بعضی از این افکت ها با هیچ نرم افزاری جور نمی شه ... اگه می شه راهنمایی کنین....:11::40:

mh2002ir
25-08-2008, 22:59
سلام ؟
مثلا ؟

shahroozvaz
26-08-2008, 17:18
با سلام دوستمون راست میگه ، سئوال شما خیلی کلیه ... اگر بیشتر توضیح بدید بهتر میشه شما رو راهنمایی کرد . اما همینقدر بدونید که بسیاری از افکت های خاص و موشن گرافیک های پیچیده رو باید با برنامه افتر افکت اجرا کنید و نمی توانید از برنامه های تدوین مثل پریمیر و ... برای این کار استفاده کنید موفق باشید

Hossein_nasa62
26-08-2008, 20:58
بيشتر اين افكت ها با افتر افكت ساخته ميشن
براي نوشته ها هم از سويچ مكس استفاده ميشه

Farzad.wow
27-08-2008, 06:30
مثلا تبلیغاتی که یه فیلمو رو یه آبجکت 3d میندازن .... و با اون Motion ... می شه ... البته این با مکس می شه ... می خوام بدونم با بقیه هم می شه...

KhepeleSibilo
27-08-2008, 08:47
بیشتر این افکتها به صورت سخت افزاری هستن، یعنی برای اینکار ها از فیلم های کپچر شده و روی هارد استفاده نمیشه، بلکه کارتها ورودی های متعدد دارن و مثل مسابفات فوتبال ، افکت همونجا به تصویر اضافه میشه
کارتهای اونها هم هر کدوم نرم افزار خودش رو داره ، معمولا همین نرم افزار های معمولی هست که کارخونه تولید کننده کارت، ابزار هایی اضافی تر رو به اونها اضافه کرده