PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بعد از مدت ها سکوت:معرفی دو 5 مگاپیکسلی دیگر از نوکیا!!!

saman65
25-08-2008, 21:11
بعد از معرفی 4 گوشی 8 مگاپیکسلی از 4 برند معروف(سونی اریکسون.سامسونگ.موتورولا وال جی)در حالیکه همه منتظر 8 مگا پیکسلی نوکیا بودند نوکیا 2 گوشی 5 مگاپیکسلی دیگر معرفی کرد!!!

Nokia N85 and N79

Nokia N85 will have dedicated game keys and support for N-gage platform for a great gaming experience. The handset will pack an exiting 2.6” 16M AMOLED display, which will be the largest of its kind among GSM phones. In addition the N85 will feature a 5 megapixel camera, WLAN and 3G with HSDPA support. A microSD card slot will allow expanding the built-in memory. The built-in GPS will allow geo-tagging of the photos taken with the camera.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه جورایی همون N81 با دوربین 5 مگاپیکسل...و ال سی دیش هم از نوع AMOLED هست که نمیدونم چیه:دی

The Nokia N79 is supposed to be a fashion-oriented handset with replaceable back covers. It will also come with a 5 megapixel camera, which will be complemented by a dual LED flash and a protective cover. Among the other features are Wi-Fi, GPS and 3G as well as a microSD card slot. A 4GB card is expected to come in the retail package.

اینم که به نظر نمیاد چیز جدیدی داشته باشه.
به گفته GSM Arena ماه دیگه ریلیز میشن!

منبع:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک اصلی خبر:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Legend
25-08-2008, 21:26
خسته نباشه... همه دارن 8 ميزنن اين 5 ميزنه...! البته معلوم نيست چي ميخواد بده..:40:
ولي اين N85 دكمه هاي بازيش كجاست؟ كه زده واسه N-Gage هست...Slide دوطرفه داره؟؟

^^ HAMID ^^
25-08-2008, 21:27
پس از مدت ها سکوت---- گوگوش میخواند :دی برای خواب معصومانه ی عشق :31: جووووووون اون سبزه چه خوشگله ( آخه میدونید من رنگ سبز و خیلی دوست دارم :27:)

Majid393
25-08-2008, 21:28
از جلوی n79 عکسی موجود نیست ؟؟؟؟ :دی

saman65
25-08-2008, 21:38
خسته نباشه... همه دارن 8 ميزنن اين 5 ميزنه...! البته معلوم نيست چي ميخواد بده..:40:
ولي اين N85 دكمه هاي بازيش كجاست؟ كه زده واسه N-Gage هست...Slide دوطرفه داره؟؟

آره.سونی هم 2 هفته پیش 2 تا 5 دیگه معرفی کرد.البته بعد از معرفی 8 مگا پیکسلیش.
ولی بعید نیست یهو نوکیا هم 8 مگاپیکسلیش رو معرفی کنه.شاید میخواد اینا رو معرفی کنه و زود ریلیز کنه تا یه کم سر ملت رو با اینا گرم کنه و وقت بیشتری داشته باشه که رو 8 مگاپیکسلیش کار کنه!:31:

نه عزیز.عکسی نیست.هنوز به طور رسمی معرفی نشده

ali racer
25-08-2008, 21:49
آره..هنوز به طور رسمی معرفی نشده
فردا به صورت رسمی معرفی میشن

SAEED_BARCELONA
25-08-2008, 22:42
خدا پدر طراح n81 بیامرزه. اگه نوکیا اینو نداشت میخواست چیکار کنه؟؟/

mostafa_khan001
25-08-2008, 22:48
جووووووون اون سبزه چه خوشگله ( آخه میدونید من رنگ سبز و خیلی دوست دارم :27:)
پدر تفاهم بسوزه
سبز اون هم وقتی فسفری باششهههههههههه:40:
اما طرحهاش که تکراریه.مخصوصا اون ان81 اش!!!:31:

amir2011
26-08-2008, 02:40
به نظر من گوشیهایی هستند که موفقیت خوبی رو از لحاظ تجاری برای نوکیا در پی داره چون علاوه بر امکانات مناسب از نظر طراحی ظاهری هم به گونه ای هست که مورد توجه بیشتر مردم قرار میگیره...
مثلا اون N85 با اون رنگ منحصر به فرد احتمالا نظر بیشتر خانومها رو جلب میکنه...

خدا پدر طراح n81 بیامرزه. اگه نوکیا اینو نداشت میخواست چیکار کنه؟؟/
خوب مطمئننا نوکیا زمانی که اون گوشی رو طراحی کرده برای اون طرحش برنامه های زیادی داشته و به این راحتی یک طرح موفق رو رها نمیکنه...
تازه باز نوکیا داره روی طرحی که خودش زده مانور میده شما ببین چه گوشیهایی که از روی Iphone یا طرح های بقیه برند ها کپی برداری کردند...

S A M S U N G
26-08-2008, 07:27
شما ببین چه گوشیهایی که از روی Iphone یا طرح های بقیه برند ها کپی برداری کردند...

با اين وجود Tube كپي از iPhone هستش .

كلا فكر نميكنم يه كمپاني اينقدر ضعيف باشه كه بياد كپي كنه .

در مورد اين 2 گوشي واقعا تكراري هستن .

مخلصيم .

saman65
26-08-2008, 12:24
به نظر من گوشیهایی هستند که موفقیت خوبی رو از لحاظ تجاری برای نوکیا در پی داره چون علاوه بر امکانات مناسب از نظر طراحی ظاهری هم به گونه ای هست که مورد توجه بیشتر مردم قرار میگیره...
مثلا اون N85 با اون رنگ منحصر به فرد احتمالا نظر بیشتر خانومها رو جلب میکنه...

خوب مطمئننا نوکیا زمانی که اون گوشی رو طراحی کرده برای اون طرحش برنامه های زیادی داشته و به این راحتی یک طرح موفق رو رها نمیکنه...
تازه باز نوکیا داره روی طرحی که خودش زده مانور میده شما ببین چه گوشیهایی که از روی Iphone یا طرح های بقیه برند ها کپی برداری کردند...

طرح موفق...:27:
ببخشین سونی اریکسون کدوم گوشیش رو از رو آیفون ساخته؟؟؟

ali racer
26-08-2008, 13:16

طراحی موفق یعنی فروش :31: و فروش یعنی اعتبار
و هر 3 تای اون ها یعنی نوکیا

ان 85 با OLED, 16M colors
240 x 320 pixels, 2.6 inches
:31:
اف ام ترنسمیتر یادم رفت !!
ریلیز هم اکتبر ......

R@R#M@N
26-08-2008, 13:36
عكساشم ببينيد :

ن73 خودمون

ن81 خودمون :دي

ali racer
26-08-2008, 15:00
بهراد جان نظرت در مورد گوشی های بالا چیه ؟ اسم اونا رو چی میزاری ؟

saman65
26-08-2008, 15:35
بهراد جان نظرت در مورد گوشی های بالا چیه ؟ اسم اونا رو چی میزاری ؟

حرف حساب جواب نداره...W880 رو هم میتونی به گروه بالا اضافه کنی.
تازه K750.w700.w800.w810 و .. هم توی یه گروهند:دی

^^ HAMID ^^
26-08-2008, 16:43
تو همه برند ها همین قضیه هست -- کافیه به گوشیهای سامسونگ موتورولا نوکیا سونی اریکسون و .... نگاه کنید -- سیاست جدید نوکیا سیاست قبلا سونی اریکسون = استراتژی کپی پیست :31:

saman65
26-08-2008, 21:43
تو همه برند ها همین قضیه هست -- کافیه به گوشیهای سامسونگ موتورولا نوکیا سونی اریکسون و .... نگاه کنید -- سیاست جدید نوکیا سیاست قبلا سونی اریکسون = استراتژی کپی پیست :31:

دقیقا.بازم حرف حساب جواب نداره:دی:31:

amir2011
27-08-2008, 00:22

من هر چی تو پستم گشتم ندیدم حرفی از سونی اریکسون زده باشم..!؟

Kolang
27-08-2008, 00:31
از n85 اش خوشم اومد

کلا فقط نوکیا
گوشیه که فقط دوربین نیست...(دوربین 5 مگ که عالیه...)
gps و wlan و خروجی تلویزیون و سیستم عامل جدید و توپ ...

دیگه از سیمبین 9.2 به بعد کسی بهونه هنگ کردن هم نمیتونه بیاره :دی

ali racer
27-08-2008, 00:51
به سلامتی دوستان و نوکیا
ان 96 هم از سپتامبر فروشش تو ایالات متحده شروع میشه
حدود 800 دلار !

noisymind
27-08-2008, 17:28
به سلامتی دوستان و نوکیا
ان 96 هم از سپتامبر فروشش تو ایالات متحده شروع میشه
حدود 800 دلار !

چقدر زود! يه كم ديگه هم صبر ميكرد خب. عجله كار شيطونه!‌ D:

sarmast65_ata
27-08-2008, 18:56
نمی دونم بعضی از حرفا از کجا منشاء میگیره قصد تخریبه یا نه واقعآ از ته دله دارین دعوا میکنید که چرا نوکیا گوشی تکراری میزنه؟حالا مگه الان که داره تکراری میزنه فروشش اومده پایین؟N82 اومد همه گفتن کپیه N73 هستش ولی داریم میبینیم فروشش بالاست و دست هر کسی میبینیم یدونه N82 هستش.N96 رو زد همه گفتن کپیه N81 هستش ولی همین کسایی که این حرف رو میزنن آرزو میکنن این گوشی زودتر بیاد.N95 8gig رو زدن گفتن کپیه ............ حالا نوبت این 2 تا گوشی هستش که همه بگن کپیه حالا مگه طراحی N81 ضعیف بوده که دارین میگین کپیه؟مگه طراحی N73 ضعیفه که میگین N78 کپیه؟نمی دونم واقعآ ولی مگه دوربین 5 مگاپیکسلی ضعیفه؟ما فکر کنم به اعداد نگاه میکنیم الان اگه دوربین 10 مگاپیکسلی داشت همه میگفتن به به دیدی نوکیا کل داره می خوابونه دیدی دوربین 10 هم اومد رو گوشی ها؟من سوالم اینجاست اصلآ چرا باید دوربین بالا روی گوشی باشه نمیگم نباشه ولی 5 هم بالاست و شاید بشه گفت با 8 اینقدرها فرق نداره که سرش بحث بشه نمی دونم خوشحال میشم بفهمم طراحی N81 ، N96 ، N85 و یا طراحی N73 ، N82 ، N79 ، N78 ضعیفه یا نه؟یا اگه طراحی کپی یا کمی فرق داشته باشه اینکار بده یا نه؟این کپی توی تمام دستگاه هایی هست که داره تولید میشه ماشین BMW هم توی هر سری یه طراحی خاص خودشو داره و نمیان کل طراحی رو توی هر مدل عوض کنن نمی دونم شاید من دارم اشتباه میکنم!!!

^^ HAMID ^^
27-08-2008, 20:03
why are you so angry ? :d کپی رو همه میکنن و عیب هم اصلا نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] -- اسلایدر های اس ای رو نگاه کنید 90 درصد شبیه همند-- دیگه کمپانی نمیتونه طرح هونگ گوشی بزنه ! چه عیبی داره طرحهایی که مردم دوست دارن دوباره تکرار بشه ؟ -- من خیلی دوست دارم سونی طرح w900 رو دوباره زنده کنه -- طرح چرخشی خیلی چیز باحالی بود.

R@R#M@N
27-08-2008, 20:37
ا اگه طراحی کپی یا کمی فرق داشته باشه اینکار بده یا نه؟
دقيقآ حميد حرفمو زد !!
در كل بازم حميد گفته ولي من يه بار ديگه ميگم (چون دوسش دارم:دي) :

سیاست جدید نوکیا سیاست قبلا سونی اریکسون = استراتژی کپی پیست

amir2011
27-08-2008, 20:52
نمی دونم بعضی از حرفا از کجا منشاء میگیره قصد تخریبه یا نه واقعآ از ته دله دارین دعوا میکنید که چرا نوکیا گوشی تکراری میزنه؟حالا مگه الان که داره تکراری میزنه فروشش اومده پایین؟N82 اومد همه گفتن کپیه N73 هستش ولی داریم میبینیم فروشش بالاست و دست هر کسی میبینیم یدونه N82 هستش.N96 رو زد همه گفتن کپیه N81 هستش ولی همین کسایی که این حرف رو میزنن آرزو میکنن این گوشی زودتر بیاد.N95 8gig رو زدن گفتن کپیه ............ حالا نوبت این 2 تا گوشی هستش که همه بگن کپیه حالا مگه طراحی N81 ضعیف بوده که دارین میگین کپیه؟مگه طراحی N73 ضعیفه که میگین N78 کپیه؟نمی دونم واقعآ ولی مگه دوربین 5 مگاپیکسلی ضعیفه؟ما فکر کنم به اعداد نگاه میکنیم الان اگه دوربین 10 مگاپیکسلی داشت همه میگفتن به به دیدی نوکیا کل داره می خوابونه دیدی دوربین 10 هم اومد رو گوشی ها؟من سوالم اینجاست اصلآ چرا باید دوربین بالا روی گوشی باشه نمیگم نباشه ولی 5 هم بالاست و شاید بشه گفت با 8 اینقدرها فرق نداره که سرش بحث بشه نمی دونم خوشحال میشم بفهمم طراحی N81 ، N96 ، N85 و یا طراحی N73 ، N82 ، N79 ، N78 ضعیفه یا نه؟یا اگه طراحی کپی یا کمی فرق داشته باشه اینکار بده یا نه؟این کپی توی تمام دستگاه هایی هست که داره تولید میشه ماشین BMW هم توی هر سری یه طراحی خاص خودشو داره و نمیان کل طراحی رو توی هر مدل عوض کنن نمی دونم شاید من دارم اشتباه میکنم!!!

ضمن اینکه من اضافه کنم بر فرض که کاملا کپی N81 باشه..!
من خیلی ها رو میشناسم که محو طراحی n81 بودند ولی فقط به خاطر دوربین رفتند N82 رو گرفتند...حالا بد شده نوکیا میخواد همه علا قه مندانش رو راضی کنه...

noisymind
27-08-2008, 21:28
ضمن اینکه من اضافه کنم بر فرض که کاملا کپی N81 باشه..!
من خیلی ها رو میشناسم که محو طراحی n81 بودند ولی فقط به خاطر دوربین رفتند N82 رو گرفتند...حالا بد شده نوکیا میخواد همه علا قه مندانش رو راضی کنه...

نه. چه اشكالي داره؟ خيلي هم خوبه. مثلا من خودم دوست دارم به قول دوستمون طراحي W900 دوباره زنده بشه و اينبار با امكانات جديد. تو نوكيا هم از طراحي N70 خيلي خوشم ميومد همينطور مثلا N93 . چه اشكال داره دوباره با امكانات جديد بيان خب؟
ولي مشكل اينجاست كه بعضي از دوستان قبلا به يك برند ديگه همش همين گيرو ميدادن:21: و الان ميگن اشكالي نداره. خب ما هم كه از اول ميگفتيم اشكالي نداره:46:
همينطور كه ميگيد وقتي يك طراحي يا اصلا يك مدل محبوب ميشه ، كمپاني نمياد زود اون طرح رو بريزه دور!! همين اتقاق براي مثلا W800 , W810 , .... براي سوني اريكسون افتاد كه موفق هم بود.

نه كه اين دو تا گوشي هم گوشي هاي خوبي هستن و همه چيز كه فقط دوربين نيست:20: ولي خب بعضي از دوستان مثلا يك چيزهايي تا زمان معرفي K850 ( كه طول كشيد ) ميگفتن كه حالا برعكس...

از قديم گفتن چيزي كه عوض داره گله نداره:10: