PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك ! ميخوام برم دنبال طراحي صفحات وب

Nvidia
21-12-2005, 10:17
سلام.
دوستان من به طراحي صفحات وب خيلي علاقه دارم . ولي نميدونم چطوري و از كجا شروع كنم كسي هست كه منو راهنمايي كنه و منبعي ، كتابي ، نرم افزاري چيزي معرفي كنه تا من شروع كنم ؟
ممنون ميشم اگه جوابمو بدين !

Elfin-D
21-12-2005, 14:39
براي ياد گرفتن طراحي صفحات وب شما ابتدا بايد به زبان htmlمسلط بشد.بعد از اون به سراغ php و aspبريد و بعد از اون اگه يكي از بانكهاي اطلاعاتي مثلaccess يا sql رو هم ياد بگيريد تبديل به يك برنامه نويس و وب كار حرفهاي ميشد.راجع به منبع هم من كتابهاي انتشارات ناقوس رو پيشنهاد ميكنم!

neyrizboys
26-02-2006, 17:55
با فرانت پيج خيلي راحت ميتوني طراحي كني. نياز چندان ضروري به آشنايي با اچ تي ام ال رو هم نداري...

arthuhzard
11-03-2006, 17:45
خوب شما رو راهنمايي ميكنم:
برنامه فرانت پيج رو باز كنيد.
يه سند جديد باز كنيد
بعد در حالت Design هر چي خواستي بنويس، جدول بكش.به سندت بك گراند بده. همينجور ادامه بده و بعد از اون يه وبلاگ باز كن
بهش يه قالب انتخاب كن
كد قالب رو كپي كن تو حالت Code.بعد ويرايش كن و ور برو.
ايني كه گفتم بهترين روش براي شروع طراحي وب هستش.مطمئن باش اگه علاقه داشته باشي حتما موفق ميشي.
اصلا هم نگران نباش اگه از كدها سر در نياوردي.
هر راهنمايي ديگه داشتي بگو.

hatef_4541
12-03-2006, 02:31
اين كه شما گفتي بيشتر كپي بود ! اين دوستمون گفت ميخواد ياد بگيره !
راهنمايي جناب p-uI╛l3 تقريبا كامل بود ! :happy:

arthuhzard
13-03-2006, 07:34
اصلا اينطور نيست. اگر ميخواهي يك Coder باشي بايد اول Designer باشي.
جناب p-uI╛l3 گفت شما اول بايد به زبان html مسلط باشي و بعد بري سراغ طراحي وب!خوب اين نميشه كه هم علاقه اش رو از دست ميده و هم خسته ميشه.
دوما جناب Nvidia گفت كه ميخواد از اول شروع كنه.من بهترين روش رو بهشون توصيه كردم.
جناب Nvidia من همه جوره در خدمتگذاري حاظرم.و هر روز چند بار به سايت سر ميزنم.

Elfin-D
13-03-2006, 12:40
جناب p-uI╛l3 گفت شما اول بايد به زبان html مسلط باشي و بعد بري سراغ طراحي وب!خوب اين نميشه كه هم علاقه اش رو از دست ميده و هم خسته ميشه
خب شما پيشنهادت چيه؟
منظورت از ديزاينر اين بود كه يك چيزي از گرافيك سر در بياره؟؟
مگه طراحوب بدون دونستن گرافيك هم طراحه
اون صحبتهايي كه من كردم با فرض اين بود كه كمي از گرافيك سر در ميارن و براي ياد گرفتن ادامه،به سراغ كدينگ برن