PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : " نظر سنجي" شما از کدام راننده خوشتون مي ياد؟ چرا؟

arte
25-08-2008, 18:49
با سلام خدمت دوستان. همونطور که مي بينيد من اين تاپيک رو ايجاد کردم تا نظر و سليقه اعضاي انجمن اتومبيل رو در مورد رانندگان حرفه اي اتومبيل بسنجيم
امیدوارم که مدیران انجمن نیز با این تاپیک موافقت کنند:20:

arte
25-08-2008, 19:40
من به آلونسو, کيمي رايکونن و لوئب راي مي دم چون آلونسو با وجودي که اخيرا خيلي بد آورده در برابرشوماخر نشون داد که راننده تواناي هست. رايکانن هم يه بار قهرمان شده و جوونه با استعداديه. و کي هستش که از لوئب بدش بياد؟:8:

سباستین
25-08-2008, 19:54
من هم به ماسا, رایکانن و لوب رای دادم. به ماسا چون: آهسته و پیوسته به سمت بهتر شدن می ره. مثله بعضی دیگه فراز و فرود نداره.( اون موقعی هم که با شوماخر هم تیمی بود خیلی حقش ضایع می شد).
رایکانن چون: راننده با استیلیه ولی تو تیم مرسدس خیلی بد شانس بوده. با فراری ثابت کرد که در چه حدیه.
سباستین لوب چون: چند سال پیش که تازه لوب وارده "دبلیو آر سی" شده بود داشتم رالی می دیدم. تو یکی از کشور هایه شمال اروپا بود. مسیر برف و یخ بود. یهو یه سیتروئن زارا با 160-150 تا آمپر به پهلو از پشت پیچ ظاهر شد و تمامه پیچ رو با همون سرعت رو دریفت رد کرد. از اون روز دیوانش شدم.

سباستین
25-08-2008, 19:58
من به آلونسو, کيمي رايکونن و لوئب راي مي دم چون آلونسو با وجودي که اخيرا خيلي بد آورده در مواجهه با شوماخر نشون داد که راننده توانايه. رايکانن هم يه بار قهرمان شده و جوونه با استعداديه. و کي هستش که از لوئب بدش بياد؟:8:
تایید میشه. همه از سباستین خوششون می یاد:27:
--------------------------------------------------------------
در ضمن تاپیکه جالبی زدی. این روزها انجمنه اتومبیل خیلی راکده.
ولی من که فکر کنم همه به شوماخر رای بدن.

unartig
25-08-2008, 20:24
منم طرفدار شوماخر بودم اما چندسال پیش یکی ازراننده ها فردین بازی درمیاره و درحالیکه ازهمه جلوتربود میذاره شوماخرقهرمان بشه (تواون جام ظاهرا شوماخر اول نشده بودتااونموقع) کسی نمیدونه اون کی بوده؟ راننده هم برزیلی بود اگرمیدونیدبگیدمن به اون رای بدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

arte
25-08-2008, 20:46
منم طرفدار شوماخر بودم اما چندسال پیش یکی ازراننده ها فردین بازی درمیاره و درحالیکه ازهمه جلوتربود میذاره شوماخرقهرمان بشه (تواون جام ظاهرا شوماخر اول نشده بودتااونموقع) کسی نمیدونه اون کی بوده؟ راننده هم برزیلی بود اگرمیدونیدبگیدمن به اون رای بدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
فکر کنم 3 سال پیش درپیست مونت کارلو ،فیلیپه ماسای برزیلی که هم تیمی شوماخر بود بهش راه داد تا شوماخر در رده بندی امتیاز بهتری داشته باشه

سباستین
25-08-2008, 21:00
اون مسلبقه شوماخر که خیلی سر وصدا راه انداخت. شوماخر تو لپ آخر به جای اینکه از شیکن رد بشه, مسیر رو مستقیم رفت. نمی دونم چرا پیگردی واسش در نظر نگرفتن.( شاید هم گرفتن و من خبر ندارم)
از اینکه شوماخر کناره گیری کرده خیلی خوشحالم. چون جا واسه باقی باز می شه. ولی تو ایران که خیلی طرفدار داره.

Ship Storm
25-08-2008, 21:02
فرناندو آلونسو کارش واقعا جای تحسین داره به نظر من

arte
25-08-2008, 23:23
اون مسلبقه شوماخر که خیلی سر وصدا راه انداخت. شوماخر تو لپ آخر به جای اینکه از شیکن رد بشه, مسیر رو مستقیم رفت. نمی دونم چرا پیگردی واسش در نظر نگرفتن.( شاید هم گرفتن و من خبر ندارم)
از اینکه شوماخر کناره گیری کرده خیلی خوشحالم. چون جا واسه باقی باز می شه. ولی تو ایران که خیلی طرفدار داره.
فکر میکنم الان تو ایران هم شوماخر خیلی از طرفدارانش رو از دست داده البته باید نتیجه نظر سنجی رو دید:31:

amirr13
25-08-2008, 23:46
فکر کنم 3 سال پیش درپیست مونت کارلو ،فیلیپه ماسای برزیلی که هم تیمی شوماخر بود بهش راه داد تا شوماخر در رده بندی امتیاز بهتری داشته باشه

یه بار باریچلو راه داد

اونم خوب استراتژیه تیم بود نه دستور شومی

هنوز رو دست شوماخر راننده نیومده هر چند خیلیا سعی میکنن روش اونرو تثلید کنند ولی استاد مسلم سبک رانندگیه خودشه که البته بسیار هم خطرناکه(لیز دادن عقب ماشین در حد میلیمتری)

ماسا هم خوب کار کرده با توجه به این که فکر میکردن زیر سایه کیمی باشه خوب خودشو نشون داد

ولی کالن هم ایول داشت زمان خودش

اما میکا که اگه فرمولا رو ترک نمیکرد شاهد رقابت زیبایی بین اون و شومی بودیم

سباستین
26-08-2008, 01:12
وصفه داستانه شوماخر, وصفه شجریانه. ما خواننده خوب زیاد داریم ولی تا وقتی شجریان باشه, خواننده دیگه ای نمی تونه به اوج برسه. ( چون قبلا اشغال شده). شوماخر هم خیلی مسابقات گران پریکس رو تک بعدی کرده بود و همه می دونستن که بازم شوماخر قراره اول بشه. تا اینکه آلونسو قضیه رو منتفی کرد.
البته در مسلبقات " champion of champions" (اگه املاش درست باشه) که در فرانسه برگذار شد سباستین لوب تونست در سه گانه شوماخر رو شکست بده و قهرمان بشه. در قسمت رالی لوب, در قسمت فرمون وسط ( نمیدونم به اون ماشین ها چی می گن, شاید کارته گنده, یا فرمول کوچولو:46:) شوماخر, و در قسمت gt که ماشین هاش فراری 360 مودنا بود هم سباستین لوب برنده شد و با این تفصیر, شوماخر رو دو به یک شکست داد. جالب اینه که شوماخر تو پارکینگه خونش 360 مودنا رو داره.
من اعجوبه ای به نامه شوماخر رو تکذیب نمی کنم اما ستارگانه قدیمی افول می کنند و ابر نو اختران (لوب:40:) متولد می شن.

Farshadd
26-08-2008, 09:09
من که هیچ راننده ای نمیشناسم.

عشقم و آرزوم این بود و هست که بشم یه راننده حرفه ای خوب. ولی به دلیل مشکلات مالی نشد...

هی روزگار:41:

شما نمیدونید من چطوری میتونم با کمترین هزینه یه یه اسپانسر پیدا کنم؟؟ این کارخونه های ایرانی راننده نمیخوان؟؟

من پیست میخوام... من اسپانسر میخوام:19:

The Black Dahlia
26-08-2008, 10:15
من از آلونسو خوشم نمی یاد به نظرم لوب بهترین راننده ی دنیا ست چون کار راننده های رالی واقعا سخته
در ضمن چرا اسم رابرت کوبیسا ونیک هاید فیلد راننده های بی ام و رو نزاشتید اونا واقعا راننده های خوبین و واقعا خودشون رو ثابت کردن مخصوصا کوبیسا که تا الا در مقابل رایکونن تا الا کم نیاورده در ضمن لوئیس همیلتون چه خوبیی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

franch
26-08-2008, 14:01
صد دصد شك نكنيد كه شوماخر از بقيه بهتر بوده و خواهد بود.

سباستین
26-08-2008, 14:08
دوستان یه چیزه عجیب دیدم. والنتینو رسی(قهرمان چند دوره Moto gp) سواره یه بنزه AMG شده بود و داشت تو پیست time traile می زد. خبر ندارین که جنبه تبلیغاتی داشته یا واقعا قراره به DTM بپیونده؟:18:

سباستین
26-08-2008, 14:22
هنوز رو دست شوماخر راننده نیومده هر چند خیلیا سعی میکنن روش اونرو تثلید کنند ولی استاد مسلم سبک رانندگیه خودشه که البته بسیار هم خطرناکه(لیز دادن عقب ماشین در حد میلیمتری)

نمی دونم منظور از جمله بالا چیه ولی اگه منظورتون ته انداختن های مداوم ماشین های فورمولا و حرکت سریع معکوس فرمون بر عکس پیچ توسط راننده هستش باید عرض کنم که این کار سبکه شوماخر نیست و همه این کارو انجام می دن. ( چون دارن رو مرزه قابلیت تحمل شتاب جانبیه ما شینشون می رونن). ( رالف شوماخر گفته: یک راننده حرفه ای باید تصور اینکه با یک فرمون از پیچ رد بشه رو از سرش بیرون کنه)
مثله این می مونه که ما بگیم همه تو فشار دادنه پدال گاز از شوماخر تقلید می کنند.:11:

The Black Dahlia
26-08-2008, 15:37
دوستان یه چیزه عجیب دیدم. والنتینو رسی(قهرمان چند دوره Moto gp) سواره یه بنزه AMG شده بود و داشت تو پیست time traile می زد. خبر ندارین که جنبه تبلیغاتی داشته یا واقعا قراره به DTM بپیونده؟:18:
این روزا چیزی نیست که نشه باورش کرد من چند روز پیش خوندم مارادونا تو یه مسابقه نقشه خوان لوب شده بود البته فقط نمایشی کسی چه می دونه فردا می بینی علی دایی رفته فراری جای شوماخر رو گرفته!!!!!!!!!:31:

arte
26-08-2008, 16:01
من از آلونسو خوشم نمی یاد به نظرم لوب بهترین راننده ی دنیا ست چون کار راننده های رالی واقعا سخته
در ضمن چرا اسم رابرت کوبیسا ونیک هاید فیلد راننده های بی ام و رو نزاشتید اونا واقعا راننده های خوبین و واقعا خودشون رو ثابت کردن مخصوصا کوبیسا که تا الا در مقابل رایکونن تا الا کم نیاورده در ضمن لوئیس همیلتون چه خوبیی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راننده هايF1 همگي جزء بهترين ها هستند اما تو اين نظر سنجي اونايي که يک يا چند بار مقام اول تا سوم رو بدست آوردن و همچنين از بقيه شناخته شده ترند رو آوردم. ماسا هم هست چون اين روزها خيلي مطرح شده و هميلتون هست چون پارسال با اختلاف 2 امتياز در کل سوم شد.و همچنين اولين سياه پوستيه که مقام مياره و خيلي جوونه.

arte
27-08-2008, 02:32
بابا جان فقط همین... یعنی کس دیگه ای نمی خواد رای بده ونظرش رو بگه
به این انجمن نمیاد بچه هاش اطلاعاتشون کم باشه!:46:

Big-Boss
27-08-2008, 11:18
خدابیامرز Colin mcRai
بخاطر بازی DiRT

rami_hemi
27-08-2008, 14:02
کاش تو این لیست اسم آیرتون سنای فقید رو هم مذاشتین چون یکی از اعجوبه های فرمول1 بودو اگه زنده میموند شوماخر به این هد بزرگ نمیشد.
و اما دلایل
اول از همه فلیپه ماسای جوان :واقعا راننده تهاجمی هستش.بعضی وقتا خیلی حرفه ای و بعضی وقتا کاملا احساسی .
کیمی رایکونن:مرد یخی اعصاب فولادی رایکونن واقعا برام عجیب هستش .درست مواقعی که بیشتر راننده ها کنترل خودشون رو از دست میدن اون آرامش داره و همین موجب میشه راحتر رانندگی کنه و بتونه رقیباش رو مجبور به اشتباه کنه.
میکا هاکینن:به نظرم تنها رقیب جدی شوماخر بود در واقعا اون و شوماخر آخرین نسل راننده های افسانه ای بودن .ادم خندونی کخ کمی هم بد شانس بود.

لوییس همیلتون و آلونسو و حتی هیکی کوالینن به نظرم زیادجالب نیستن.همیلتون با همه مهارتش هنوز خیلی کم تجربه هستش
اشتباهش موقع خروج از پیت که کوبید پشت ماشین رایکونن وحشتناک بود .یعنی اون توی کنترل اعصابش واقعا مشکل داره .
شاید روبرت کوبیکا و خیلی های دیگه بهتر از اونا بتونن رانندگی کنن

The Black Dahlia
27-08-2008, 15:19
کاش تو این لیست اسم آیرتون سنای فقید رو هم مذاشتین چون یکی از اعجوبه های فرمول1 بودو اگه زنده میموند شوماخر به این هد بزرگ نمیشد.
و اما دلایل
اول از همه فلیپه ماسای جوان :واقعا راننده تهاجمی هستش.بعضی وقتا خیلی حرفه ای و بعضی وقتا کاملا احساسی .
کیمی رایکونن:مرد یخی اعصاب فولادی رایکونن واقعا برام عجیب هستش .درست مواقعی که بیشتر راننده ها کنترل خودشون رو از دست میدن اون آرامش داره و همین موجب میشه راحتر رانندگی کنه و بتونه رقیباش رو مجبور به اشتباه کنه.
میکا هاکینن:به نظرم تنها رقیب جدی شوماخر بود در واقعا اون و شوماخر آخرین نسل راننده های افسانه ای بودن .ادم خندونی کخ کمی هم بد شانس بود.

لوییس همیلتون و آلونسو و حتی هیکی کوالینن به نظرم زیادجالب نیستن.همیلتون با همه مهارتش هنوز خیلی کم تجربه هستش
اشتباهش موقع خروج از پیت که کوبید پشت ماشین رایکونن وحشتناک بود .یعنی اون توی کنترل اعصابش واقعا مشکل داره .
شاید روبرت کوبیکا و خیلی های دیگه بهتر از اونا بتونن رانندگی کنن
گل گفتی من عاشق کوبیکا و هاید فیلدم:10::40:

arte
28-08-2008, 00:02
نمی دونم گفتنش ضروری هست یا نه ، ولی شما می تونید به بیش از یک نفر رای بدید و لطفا دلیل خودتون رو هم برای این انتخاب بنویسید
ممنون

maaars
01-09-2008, 02:07
من فرمول 1 زیاد ندیدم . ولی دیدم لوئب تو رالی چیکار میکنه . ضمنا شوماخر راننره خوبیه ولی منو یاد علی دایی خودمون میندازه .

The Black Dahlia
02-09-2008, 21:05
من فرمول 1 زیاد ندیدم . ولی دیدم لوئب تو رالی چیکار میکنه . ضمنا شوماخر راننره خوبیه ولی منو یاد علی دایی خودمون میندازه .
ِهه هه هه هه هه هه هه هه هه
ما یه چیزی گفتیم

sina1415
03-09-2008, 01:44
فقط شوماخر

ارمغان جنون
04-09-2008, 17:02
شوماخر.......

corey
04-09-2008, 20:00
بدون شک اول شوماخر بعدش هم کیمی رایکونن البته از مونتویا هم خوشم میومد که دیگه خبری ازش نیست

vahid_vaezinia
06-09-2008, 03:04
مايکل شوماخر
فرناندو آلونسو
سباستين لوئب
کيمي رايکونن

aaaammmm87
06-09-2008, 08:58
من نمي دونم چرا اسم منو تو ليست نزاشتي

VR 46
23-05-2011, 10:27
سباستین وتل امسال خیلی خوب داره کار میکنه. البته من بیشتر تو کذ موتو جی پی هستم

- Saman -
06-06-2011, 16:51
صد اابته قهرما ن من Micheal Schumacher هست . كه هنوز هم بهترين راننده دنيا محسوب ميشه . با تجربه . متين . سريع . فروتن . با استعداد ذاتي ولي در عين حال بي رحم !

دوست عزيز :‌ كاش يادي از قهرمانان افسانه اي فر مول يك مثل آيرتون سنا ي فقيد مي كرديد . به نظر من شخصي مثل سنا نبوده و نخواهد آمد !

رانندگان افسانه اي ديگر‌‌: نيكي لادا . كه كه روزبرگ . ژاك ويلنوف . نلسون پيكه . آلن پروست . آلبرتو آسكاري . ديمون هيل و خوان مانوئل فاگيو ...