PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای تطبیق تصاویر

jelodarian.h
24-08-2008, 21:15
با سلام خدمت تمام دوستان عزیز.
من می خوام 1 تصویر ارسالی از دوربین رو به چند تا خروجی بفرستم.
خروجی هام 5 تا تلویزیون و 2 تا ویدئو پروژکشن است.(مجموعا 7 تصویر) که هر کدوم در 1 طبقه(یا محل دیگری) است.
نوع تلویزیون ها و اینچ اونا و نوع ویدئو پروژکشن ها همگی متفاوتند. سیم های انتقال تصویر مورد استفاده هم سیم آنتن قوی است با طول تقریبی هر تصویر 30 متر. سیم دوربین هم سیم شیلد خوبه با طول 30 متر.
من اینا رو با یک مدار ساده که خودم درست کردم به هم وصل می کنم. این مدار شامل یک تقسیم کننده 1 به 6 و یک تقسیم کننده 1 به 3 است. تصویر دوربین، داخل یه میکسر کوچولو میره و از میکسر به تقسیم 1 به 6.
2 تا از 6 تا به 2 تا ویدئو پروژکشن میره، سومی به کپچر، چهارمی و پنجمی به تلویزیون اتاق کنترل، ششمی هم به تقسیم 1 به 3 میره که در فاصله 20 متری تقسیم 1 به 6 است و 3 خروجی(تقسیم 1 به 3) به سه تا تلویزیون میره. علت استفاده از تقسیم 1 به 3 صرفه جویی در طول سیم های به کار رفته است. (البته شکل اون رو در ادامه آوردم).
مشکلی که دارم اینه:
تا وقتی 4 تا تصویر می گیرم مشکلی نیست و تصاویر سالم و شفاف اند اما به محض اینکه تصاویر از 4 تا بیشتر میشه، تصویر اضافه شده پرش داره و کیفیت اون خیلی نامناسبه.
همچنین اگه ویدئو پروژکشن تو مدار باشه این مشکل حادتر شده و حتی با گرفتن 4 تصویر نیز پرش ایجاد میشه.
البته با 2 تا خروجی میکسر کوچولو (2 ورودی دو خروجی) بهترین کاری که میشه کرد اینه که یکی از اونا رو به 1 ویدئو پروژکشن داد و از دیگری نیز 3 تا تلویزیون گرفت اما باز هم 3 تلویزیون و 1 ویدئو پروژکشن میمونه و حوضش.
گفتن 1 ویدئو بیار تو مدار مشکل برطرف میشه که نشد.گفتن سیم هات رو قوی تر کن باز هم مشکل حل نشد. گفتن یکی از تلویزیون ها مشکل داره، تک تک از مدار خارج کن ببین مشکل از کودومه باز هم مشکل پیدا نشد.
حالا میگن تقسیم کنندت رو تغییر بده. (یه تقسیم 60000 تومانی بخر)
می خواستم بدونم کسی می تونه 1 راه حل اساسی با حداقل هزینه و با اطمینان کامل از جواب دادن اون به ما بده. اگه لطف کنیین آدرس دقیق خرید وسائل و قیمت حدودی اون رو هم بگین که عالی میشه.
این کار در یکی از هیات مذهبی شهرستان که سعی میکنه همراه با ارایه مطالب روز و به درد بخور مردم، امکانات صوتی تصویری خوبی نیز داشته باشه انجام میشه.
عکسی از نمای کلی طرح رو کشیدم و در آدرس زیر قرار دادم. با حجم 46 کیلو بایت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif:1 3:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mh2002ir
25-08-2008, 23:05
سلام
بیشتر توضیح بدی کمکت می کنم
اولا تصویر شما چندتاست
فقط یک دوربین داری ؟
میکسر کارش چیه ؟
یعنی 2 تا دوربین رو یک دوربین میکنه ؟
همه این کانال ها قراره هم زمان خروجی بدن ؟
و ....

h_radnoosh
31-08-2008, 21:00
میکسر برای جابجا کردن تصاویره.
3 تا 4 دوربین دارم.
همه همزمان باید خروجی بدن.

jelodarian.h
31-08-2008, 21:04
میکسر برای جابجا کردن تصاویره.
3 تا 4 دوربین دارم.
همه همزمان باید خروجی بدن.

mh2002ir
01-09-2008, 22:27
سلام دوست عزیز
با سوئیچر های دوربین های مدار بسته کار کردین ؟
این سوئیچرها به این شکل عمل می کنند که مثلا 10 تا ورودی تصویر ( دوربین - پلیر و .... ) بهش وصل میشه و 2 خروجی میتونه داشته باشه و هر کدوم از کانال ها فعال باشه اون دوربین در حال خروجی دادن است.
البته من فردا توضیحات شما رو یکبار دیگه چک می کنم و تا اونجایی که بتونم نقشه رو پیاده می کنم و کمکت می کنم

jelodarian.h
01-09-2008, 23:07
با تشکر از توصیحات شما.
با سوئیچر های دوربین های مدار بسته کار نکردم. تعداد ورودی های من 4 تاست، که سویچر فوق جواب میده اما مورد مهم برای من تعداد خروجی است. من 6 تا 8 تا خروجی دارم که هر کدوم آنها فرکانس تصویری خاصی دارند که باعث پرش در تصاویر میشه.
در واقع من در ورودی مشکلی ندارم و مشکل اصلی در خروجی هاست. یعنی 6 تا 8 تا تصویر خروجی سالم میخواهم که همگی 1 تصویر را نشان میدهند.
اگه نام دستگاه های پیشنهادی خود را بگذارید ممنون میشم.