PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد مادر برد ابیت

ELESSAR
19-12-2004, 19:55
سلام به همه
دوستان و اساتید محترم و ساقی عزیز !هر کسی که مادر بورد های ابیت ebitکار کرده ممکنه به من راجع به کیفیت اونا توضیحی بدن؟ منظورم اینه که کسی میدونه جایگاه این مادر بورد ها از نظر کیفیت بین بقیه مادر بورد هاکجاست ؟در مقایسه با گیگا و ایسوز و سولتک و ...اصلا جزو مادر برد های برتر هست و یا ارزش خریدن داره؟
مرسی از همه

saghy
20-12-2004, 01:33
سلام
شركت ABIT يكي از توليد كنندگان بزرگ مادربرد ؛ كارت هاي گرافيكي ؛ تجهيزات صوتي تصويري و شبكه پيشرفته ؛ ايستگاه هاي كاري ميباشد . محصولات اين شركت در رده هاي بالا بوده و اكثرا نيز داراي قيمتهاي بالا تر نسبت به همرديفان خود قرار دارند .
دوست عزيز السار ... بهتر بود نوع پردازنده خود را نيز اعلام ميكرديد تا بهتر بتوانيم به شما كمك كنيم . در هر حال چند مورد تجربه شده خودم را برايتان مينويسم
ABIT AN7 جهت پردازنده AMD با پشتيباني تا 3200 و رم 400 و درگاه گرافيكي 8x همچنين داراي ورودي و خروجي SPDIF و همچنين درگاه IEE1394 و ساتا ميباشد .اين مادربرد را من تست كردم كارايي خيلي خوب و بي دردسري داره قيمت اون هم در حدود 98 هزار تومانه . همچنين سري NF7 آن نيز كه داراي ساتا نيز هست بسيار عالي بوده و قيمت آن نيز در حدود 68 هزار تومانه . برد هاي ابيت همه گونه آن چه اينتل يا اي ام دي بسيار خوب عمل ميكنن و ميشه همرديف يا بالاتر از ايسوس به آن نمره داد . مادربردهاي سولتك را من نپسنديدم و مادربردهاي گيگا در سري پردازنده هاي اي ام دي چنگي به دل نميزنند و اينتل آن نيز بد نيست . متاسفانه سري هاي جديد مادربردهاي گيگا رو به ضعف كيفيتي گذاشته اند و شركت پشتيبان ايراني و قديمي آن نيز جديدا بسيار بد عمل ميكند به جهت گارانتي !
مادربردهاي ابيت در ايران تحت پشتيباني شركت شاب بوده و تا كنون كه خوب عمل كرده اند.
براي دريافت مشخصات كامل و طيف وسيع محصولات به آدرس زير مراجعه كنيد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ELESSAR
20-12-2004, 11:19
مرسی ساقی عزیز. من بردی برای سی پی یو های اینتل lga775ولی با چیپ 865 می خوام که بتونه از agp8xو رم ddr پشتیبانی کنه.اگه چیزی سراغ داری ممنون میشم معرفی کنی . بهر حال بازم خیلی خیلی مرسی از توجهت.

Amir_P30
20-12-2004, 12:58
ABIT امسال در رده بندي بهترين مادربورد ها مقام اول رو تونسته بدست بياره.
مادربورد قابليه :wink: