PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بالا آمدن کامپیوتر

madira
24-08-2008, 13:10
سلام دوستان . امروز برای pc من مشکلی بوجود آمده. وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم تمامی قطعات روشن می شوند ولی چیزی در صفحه مانیتور نشون داده نمیشه.هیچگونه صدایی هم موقع روشن شدن نمی آد(مشکل از رم نیست) در ضمن وقتی کامپیوترو روشن میکنم در این حالت چراغ هارد روشن میمونه .
ممنمن میشم از دوستانی که بتونن کمکم کنن.
منتظر راهنماییهاتون هستم.

Arsa Persian
24-08-2008, 16:55
این مشکل برای من هم بوجود اومده بود بردم تعمیرگاه گفتن چیپست مادربوردت سوخته :41:
برای تست این مشکل می توانید درب کیس را برداشته و چند ثانیه بعد از روشن کردن کامپیوتر (حدودا 10 ثانیه بعد) دستتون رو روی چیپست بذارید اگه خیلی داغ بود چیپست سوخته

:11:تشکر شما باعث دلگرمی است:11:

hardware2000
24-08-2008, 18:08
مشکل از کارت گرافیکه شک نکنید . برای اینکار اگر گرافیک ان برد دارید گرافیکتون از اسلات بر دارید و به ان برد وصل کنید یک یک کارت گرافیک دیگه خریداری کنید مشکلتون بر طرف خواهد شد.

DAN271
24-08-2008, 21:34
من با Hardware موافقم، از گرافیک باید باشه.

pcjon
07-09-2008, 06:52
جون دلم کابل هارد رو دربیار هم برق وهم ادی رو کامپیوتر رو روشن کن اگه بالا اومد که هیچ اگه نه رم رو عوضکن اکه نشد سی پی ئو رو در ار دوباره جا بزن بازم اگه نشد یه گرافیک نو ومطمین بنداز تست کن اگ نشد که مینت مرخصه

اگه با باز کردن هارد بالا اومد دوبار کابلهارو ببندی فکر کنم بالا بیاد اگه بازم بالا نیومد هارد رو بده برات پارتیشن کنن امیدوارم حل بشه

قربون شما