PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گالری عکس اتومبیل های خاص در ایران

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6

Ezel
21-04-2010, 15:22
این رویس رویس نیست ؟

ARASH66
21-04-2010, 21:12
این رویس رویس نیست ؟
بله دوست عزیز این رولزرویس Rolls-Royce Phantom Coupe هست.

NaKhoda BiBaK
21-04-2010, 21:48
اینا چیه بابا !!!
آبادان رو کردن منطقه آزاد ...

ماشین رو میدن چقدر ارزون !
ما یک تویوتا کمری خریدیم 12 میلیون !
گمرکی نداره ...

بیا و ببین ...
از هر 10 تا ماشین تو خیابون 4-5 تاش خارجی توپ هست !
خود من تا حالا 2-3 تا فراری و لامبورگینی دیدم تو شهر ...

تو خیابونا که راه میری انگار اروپایی !!!
همه ماشینا خارجی ...
فقط مشکلش اینه که 45 کیلومتر بیشتر نمیتونی از شهر خارج بشی !!

malaki_mall
21-04-2010, 22:03
چرا این ماشینایی که تو کبرا 11مثل پشکل ریخته تو ایران پلاک موقت میشن؟

Amin-Nasim
23-04-2010, 09:46
سلام
من یک سفر چند روزه به شیراز داشتم
یه روز که رفته بوم باغ ارم ناگهان جلوی در ورودی یک SUV بسیار زیبا رد شد
متاسفانه نشد عکس بگیرم
نفهمیدم چی بود
چراغ های عقبش بسیار باریک بود و رنگش نقره ای بود
ایا دوستان شیرازی می دونن این ماشین چیه

hamed malekpour
23-04-2010, 11:33
من هم در تبریز توی یه پنپ بنزین یه ماشین دیدم اسمش نیسان بود وسواری 4درب که خیلی شیک بود وچراغ های پشتش یکمی بزرگ وکشیده بود اگه عکسی از دارین بگذارید؟

isbn
23-04-2010, 12:18
من هم در تبریز توی یه پنپ بنزین یه ماشین دیدم اسمش نیسان بود وسواری 4درب که خیلی شیک بود وچراغ های پشتش یکمی بزرگ وکشیده بود اگه عکسی از دارین بگذارید؟

فک نم منظورتون نیسان تینا هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ear.jpg

Guts
23-04-2010, 12:28

WOW ‌‌‌‌:27::27::27:

taghi_ramzi
23-04-2010, 14:02
تو تهران هوندا/آکورا NSX هست ؟ مدلش چندان مهم نیست.

hamed malekpour
23-04-2010, 15:11
آره خود این ماشین بود قیمتش چنده؟

rami_hemi
23-04-2010, 19:17
نیسان تینا برو نمایندگی سایپا یا پارس خودرو از اونجا کاملا شرایطش رو میگن چیزی نزدیک 45 میلیون فکر کنم باشه .

poria_mc
23-04-2010, 22:35
نیسان تینا برو نمایندگی سایپا یا پارس خودرو از اونجا کاملا شرایطش رو میگن چیزی نزدیک 45 میلیون فکر کنم باشه .
رامین با این قیمت 3 تا برام بخر!:31:
قیمتش حدود ها 53 هستش و اولین سری هم قراره تو خرداد تحویل داده بشه!

---------- Post added at 10:35 PM ---------- Previous post was at 10:35 PM ----------

رامین با این قیمت 3 تا برام بخر!:31:
قیمتش حدود ها 53 هستش و اولین سری هم قراره تو خرداد تحویل داده بشه!

Guts
23-04-2010, 23:05
من هنوز تو کفه اون رویلس‌رویسه هم فقط کاپوتش رو ببنید، واقعاً لوکسه.

T.K
24-04-2010, 11:56
سلام به همه
یه BMW X6 رنگ سفید تو خیابان هزار و یکشب دیدم.خب چیزی بود.فک کنم Xdrive 50 بود.متاسفانه به دلیل عجله ای که داشتم نتونستم عکس بگیرم.

Amin-Nasim
24-04-2010, 13:26

فک نم منظورتون نیسان تینا هست

من گفتم یک SUV دیدم
چراغ های عقبش بسیار باریک بود

SAEED_BARCELONA
24-04-2010, 13:48
ود من تا حالا 2-3 تا فراری و لامبورگینی دیدم تو شهر ...

جدی؟:دی کجا دیدیشون؟؟؟

Aref_2008
24-04-2010, 17:39
سلام

الان 2 تا از این کیا سراتور کوپه ها تو خونهمون افتاده ولو حوصله ام نبود ازشون عکس بگیرم از اینترنت چند تا عکس پیدا کردم ..

عجیب قشنگه ها :21:

:21::27:

isbn
24-04-2010, 19:44
سلام
متاسفانه نشد عکس بگیرم
نفهمیدم چی بود

کسی هم جواب شمارو نداد من جواب آقای hamed malekpor رو دادم
یکم دقت کنید:46:

satttanism
24-04-2010, 20:47
سلام

الان 2 تا از این کیا کراتور کوپه ها تو خونهمون افتاده ولو حوصله ام نبود ازشون عکس بگیرم از اینترنت چند تا عکس پیدا کردم ..

عجیب قشنگه ها :21:

:21::27:

این ماشین قشنگه (البته سراتو درسته) ولی به نظر من جنسیس کوپه خیلی قشنگ تر و با عظمت تر هست
مخصوصا این رنگ های آسی که داره

Contractor
24-04-2010, 21:00
این رویس رویس نیست ؟
:31:

چرا این ماشینایی که تو کبرا 11مثل پشکل ریخته تو ایران پلاک موقت میشن؟

متاسفانه نشد عکس بگیرم
نفهمیدم چی بود

الان 2 تا از این کیا کراتور کوپه ها تو خونهمون افتاده ولو حوصله ام نبود ازشون عکس بگیرم

به نظر من جنسیس کوپه خیلی قشنگ تر و با عزمت تر هست
بچه ها موافقین درخواست بدیم تا اسم تاپیک را بذارند «آخر جوک و طنز؟»:31:

Contractor
25-04-2010, 05:12
پیشاپیش ببخشید که بحث فرعیه

من هنوز تو کفه اون رویلس‌رویسه هم فقط کاپوتش رو ببنید، واقعاً لوکسه.
والا ارزش خرید نداره با اون قیمتش.فقط واسه انگلیسیهای میلیاردر که با ماشینهای اصیل کشور خودشون حال میکنند مناسبه.طراحیش را بذار کنار طراحی آوانتگارد اون SUV ب ام و پشت سرش... تکنولوژی طراحی موتورهای بسیار پیشرفته ی ب ام و کجا و رولزرویس کجا.حداقل رولز رویس سیلورسراف یخورده طراحیش قابل هضم بود طراحی بدنه ی این را با دو جعبه نوشابه هم نمیشه هضم کرد
امکانات و داخلش را ببینی متوجه منظورم میشی
رولزرویس اگه یخورده بیشتر با زمان جلو میرفت کارش به اینجا نمیکشید که شاخه ی بنتلی ازش جدا شه و به کمپانیهای دیگه فروخته شه و خودشم 10 دست بین کمپانیهای مختلف بچرخه.شرط میبندم توی بحرانهای اقتصادی آینده آخرش به کمپانیهای صد تا یه غاز چینی و هندی فروخته میشه.مثل برند هامر و ولوو و....
قضیه ی مورگان پلاسشونه که تا سال 2004 که 40 سال از ساختش میگذشت با همون قیافه ی قدیمی و شاسی دست ساز چوبی!!! و فقر شدید امکانات داخلی ساخته میشد.فقط به فقط وفادار به همه سنتهای کلاسیک مسخره ی انگلیسی دهه ی 30!!!!!!
Morgan Plus 8 - 2004

poria_mc
25-04-2010, 10:22
سلام
متاسفانه نشد عکس بگیرم
نفهمیدم چی بود
اون اتومبیلی که دیدی اینفینیتی بوده و اگه راننده اش رو هم میدیدی متوجه میشدید که متعلق به فوتبالیست ارزنده کشورمون:31: یعنی مهرزاد معدنچیه!

والا ارزش خرید نداره با اون قیمتش.فقط واسه انگلیسیهای میلیاردر که با ماشینهای اصیل کشور خودشون حال میکنند مناسبه
فعلا که فروش رولزرویس تو کشورهایی مثل آمریکا و فرانسه خیلی بیشتر از خود انگلیس بوده!

تکنولوژی طراحی موتورهای بسیار پیشرفته ی ب ام و کجا و رولزرویس کجا
موتور های رولزرویس رو هم ب ام و تولید میکنه!:31: کلا رولزرویس متعلق به ب ام و هستش!

طراحی بدنه ی این را با دو جعبه نوشابه هم نمیشه هضم کرد

طراحیش را بذار کنار طراحی آوانتگارد اون SUV ب ام و پشت سرش
طراحی های ب ام و و رولزرویس و مینی همه در دپارتمان طراحی ب ام و در مونیخ انجام میشه!

قضیه ی مورگان پلاسشونه که تا سال 2004 که 40 سال از ساختش میگذشت با همون قیافه ی قدیمی و شاسی دست ساز چوبی!!! و فقر شدید امکانات داخلی ساخته میشد.فقط به فقط وفادار به همه سنتهای کلاسیک مسخره ی انگلیسی دهه ی 30!!!!!!
ماشین انگلیسی یعنی اصالت و سنت! کسی اسلحه نذاشته پشت سرت که بری مورگان بخری! این ماشین ها مشتری خاص خودشون رو دارن! ماشین انگلیسی بدون اصالت همونقدر تعجب آوره که پرشیا لوکس! یا مثلا سمند پرقدرت و ایمن!:31:

corey
25-04-2010, 10:58
رولزرویس و میباخ در حال حاضر سوپر سدان های دنیا تولید میکنن و قرار بود میباخ سالی 1500 دستگاه برسه و رولزرویس 1000 دستگاه !!!!!!!!!!!!
فروش میباخ با اون امکانات و طراحیش به قدری فاجعه بار بود که فعلا خبری از نسل آیندش نیست و کلا یه برند اضافی تو مرسدس شده
از اون طرف رولزرویس با فروش عالی خودش مشتری های جدیدی هم کسب کرد و کار به جایی رسید که رولزرویس GHOST هم تولید کرد و البته مدل های فوق العاده فانتوم کوپه و دراپ هد که تو بازار آزاد قیمت های فوق العاده بالایی دارن

رولزرویس زیر مجموعه ب ام و هست و طراحیش توسط دپارتمان ب ام و ولی توسط خود انگلیسی ها صورت میگیره
فلفسه رولزرویس تکنولژی در عین اصالت هست و دلیلی نداره برای مدل فانتوم کوپه که نهایت تکنولژی هست یه طراحی فضایی و عجیب غریب در نظر بگیره و تازه مشتری های رولزرویس هم این دوست ندارن

از نظر فنی هم که توسط ب ام و ساپورت میشه
بیشترین مشتری های رولزرویس همون طور که پوریا عزیز گفت علاوه بر بازار اصلیش که آمریکا و روسیه بود الان چین و کشورهای حوضه خلیج فارس هستن

ضمنا به اعتقاد بسیاری از کارشناسان در حال حاضر قشنگ ترین اتومبیل های اسپرت استون مارتین و قشنگ ترین سدان ها جگوار که هر دو از انگلیس هستن میسازن

اینم 2 تا خودروی خاص که یکی بچه ها تو تبریز عکسشون رو گرفته :

عکس ها باز نمیشه

.:2M:.
25-04-2010, 11:08
عکس ها باز نمیشه
لینکها اصلاح شد ...

Guts
25-04-2010, 11:28
پیشاپیش ببخشید که بحث فرعیه

والا ارزش خرید نداره با اون قیمتش.فقط واسه انگلیسیهای میلیاردر که با ماشینهای اصیل کشور خودشون حال میکنند مناسبه.طراحیش را بذار کنار طراحی آوانتگارد اون SUV ب ام و پشت سرش... تکنولوژی طراحی موتورهای بسیار پیشرفته ی ب ام و کجا و رولزرویس کجا.حداقل رولز رویس سیلورسراف یخورده طراحیش قابل هضم بود طراحی بدنه ی این را با دو جعبه نوشابه هم نمیشه هضم کرد
امکانات و داخلش را ببینی متوجه منظورم میشی
رولزرویس اگه یخورده بیشتر با زمان جلو میرفت کارش به اینجا نمیکشید که شاخه ی بنتلی ازش جدا شه و به کمپانیهای دیگه فروخته شه و خودشم 10 دست بین کمپانیهای مختلف بچرخه.شرط میبندم توی بحرانهای اقتصادی آینده آخرش به کمپانیهای صد تا یه غاز چینی و هندی فروخته میشه.مثل برند هامر و ولوو و....
Morgan Plus 8 - 2004
بابا رولس‌رویز رو با X3 مقایسه میکنی!!!؟! مثل مقایسه پیکان با مرسدس E کلاسه! موتور رولس‌رویز هم همونطور که دوستان گفتن با آخرین تکنولوژی‌های BMW ساخته میشه، موتور این فانتوم کوچولو هم یه موتور 6.7 لیتری V12 هست با قدرت خروجی 453 اسب بخار و شتاب 0-100 حدود 5.7 ثانیه نکته مهم در مورد این موتور نیروی تورک بالاشه که 75٪ این نیروی در دور موتور فقط 1000 rpm فراهم میشه!!!!
نکته مهم قیمت این خودرو هست و دلیل اصلی کف بریدن منم به همین خاطره، قیمت مدل پایه این ماشین 408 هزار دلاره، حالا قیمت پایه X3 چقدره؟! حدود 35 هزار دلار یعنی به عبارت دیگه بیش از 11-12 تا X3 بده تا یه فانتوم بهت بدم!!!!!

.:HAMED:.
25-04-2010, 16:20
ميشه بگي اين كجاش عجيبه؟؟؟؟
راستي اين عكسه تو خيابون ايرداك به فلكه بازار هستش و درست مقابل اون گل فروشيه و نرسيده به اون آژانس هواپيماييه
ميشناسم هاااااا:دي

.:2M:.
25-04-2010, 18:55
ميشه بگي اين كجاش عجيبه؟؟؟؟
راستي اين عكسه تو خيابون ايرداك به فلكه بازار هستش و درست مقابل اون گل فروشيه و نرسيده به اون آژانس هواپيماييه
ميشناسم هاااااا:دي شما میشه بگی عکسهای دیگه ای که تو این تاپیک کجاش عجیبه ؟!!!
بابا این تاپیک تاپیک خودروهای گرون قیمت و نادر تو ایران هستش . این مدل از بنز هم گرونترین مدل بنز تو ایرانه که نزدیک 350 میلیونه !
آره ، دقیقا همونجاست ... ! :دی

mamadclub
25-04-2010, 19:04
خیلی با اتوموبیلهاش حال کردم
حتما یکیشو میخرم:31:

25-04-2010, 20:17
شما میشه بگی عکسهای دیگه ای که تو این تاپیک کجاش عجیبه ؟!!!
بابا این تاپیک تاپیک خودروهای گرون قیمت و نادر تو ایران هستش . این مدل از بنز هم گرونترین مدل بنز تو ایرانه که نزدیک 350 میلیونه !
آره ، دقیقا همونجاست ... !
مگه نميگن "اين چيز عجيبي نيست!" از اين استفاده كردم
آره خونمون اين نزديكيه خب هر روز رفت آمد ميكنم
اي بابا نديد بديدش كه نيستيم همچين ميگي گرون قيمت آدم فكر ميكنه چيه اين
اين قيمتش دقيقا 282 ميليون و 400 تمنه كه الان تو اين گالري هما ميدن 287 تمن (همون فلكه بارنج چنب چتر آبي)
امكانات خاصي هم نداره.چون اسمش بنزه و موتورش طلاست اين قيمت روشه
صبر كني من قيمت تك تكشونو ازشون ميپرسم(گمرك و ...)
الان هما از اون بنزهايي كه مد نظرت هستش نداره ولي قيمتش 330 ميليونو 600 تمنه كه هما باز ميده 337 تمن
اونم بنز sl هستش .يكي از رفقا از مدل glk وارد كرده بودن (باباش جانبازه) كه ميگفت مك لارنه (دروغ) دادن به يكي از نمايشگاها پرادو گرفتن.اين بنزه قيمتش 370 تمن بود و هست

taghi_ramzi
25-04-2010, 20:21
بنز SL110 کدومه؟
یه عکس ازش لطف می کنید ؟

poria_mc
25-04-2010, 21:59
بنز SL110 کدومه؟
یه عکس ازش لطف می کنید ؟

صرفا یه اشتباه بود! بنز SL با مدل جدید با موتور 350 استارت میخوره!(تو برخی کشورها با 280 هم شروع میشه!) و به مدل 65 AMG ختم میشه!(Black Series!)

26-04-2010, 17:40
سري بنز اس ال :

farshad bugatti
26-04-2010, 17:44
ايشون همون بنز اس ال 110 هستن

تو عکس که مشخصه SL63 است....!!!!!
SL110 دیگه از کجا اومده؟!!!!!!!!!!1

26-04-2010, 17:57
مثلا ميشه بگي واسه چي اينقده تعجب كردي؟؟؟
اصلا بشه بنز سي ال اس و هر چي بنزه
همه شون طلان
يكي از ديگري بهتر
به گفته دوستمون 110 اشتباهه
خلاصه مطلب سري اس ال!
حله!!!؟؟؟
sl

poria_mc
26-04-2010, 21:25
دوستان میشه این بحث رو تمومش کنید؟ تاپیک کلا به بیراهه داره میره!

Ezel
28-04-2010, 18:14

دوستان کسی میدونه این چه ماشینیه ؟ طی یک تعقیب و گریز طاقت فرسا در خیابان دماوند (که البته 2-3 باری نزدیک بود به کام مرگ کشیده شویم :دی) به سختی ازش عکس گرفتم .

rami_hemi
28-04-2010, 18:40
دوج وایپر srt-10 هستش این ماشین .

amir_eshgh01
11-05-2010, 02:04

دوستان کسی میدونه این چه ماشینیه ؟ طی یک تعقیب و گریز طاقت فرسا در خیابان دماوند (که البته 2-3 باری نزدیک بود به کام مرگ کشیده شویم :دی) به سختی ازش عکس گرفتم .

سلام برو بچ
چرا این پلاکش این شکلیه؟
چه پلاکیه؟

hamed malekpour
11-05-2010, 11:23
خوب پلاک گذر موقته دیگه..

farshad bugatti
11-05-2010, 13:56
سلام برو بچ
چرا این پلاکش این شکلیه؟
چه پلاکیه؟

این ماشین تو اونور اب خریداری شده و به ایران اورده شده و چون به صورت موقت پلاک شده و به قول معروف مهمونه و باید مدتی بعد خاک ایران رو ترک کنه!

farshad bugatti
14-05-2010, 18:37
به این میگن یه ماشین عروس درست و حسابی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
خیلی باهاش حال کردم
چی هست این ماشین ؟

این ماشین اسمش رولزررویس فانتوم کوپه که 411 هزار یورو قیمت داره و به اصفهان اورده شده!

تعداد سیلندر: 12
تعداد سوپاپ: 48
حجم موتور: 6749 سی سی
حداکثر قدرت: 453 اسب بخار
حداکثر نیروی تورک:531 پوند-فوت
شتاب صفر تا 96: 5.9 ثانیه
حداکثر سرعت: 250 کیلومتر بر ساعت
گیربکس: 6 دنده اتوماتیک

Farshadd
16-05-2010, 00:08
با کاربراینی که کل کل بیخودی روزهایاخیر این تاپیک را ادامه دهند اخطار داده خواهد شد.

لطفا روی موضوع تاپیک متمرکزباشید.

اینبار پست های بیهوده اخیر پاک شد.

saman 99
17-05-2010, 22:23
تو یکی از شهرستانهای اطراف ما یه لامبورگینیmurcielago. پلاک شده هست.میخواستم بدونم چقدر میارزه؟

Diego
17-05-2010, 23:19
تو یکی از شهرستانهای اطراف ما یه لامبورگینیmurcielago. پلاک شده هست.میخواستم بدونم چقدر میارزه؟
Murciélago و مگه اجازه پلاک میدن؟ :18:

saman 99
17-05-2010, 23:35
حالا که دادن.پارسال آوردن.پلاکش ایران 28 هست.نمیگم که خودتون ببینید مال کجاست!راستش منم اولش باورم نمیشد!صاحبش کشاورزه.لطفا قیمتشو بگید چون هرکی یه چیزی میگه.

poria_mc
18-05-2010, 16:15
اصولا هر قیمتی داشته باشه باید به همون میزان واسه پلاک کردن و عوارض و مقداری هم برای عوارض بند پ پرداخت کرده باشن! مثلا اگه ماشین تو دوبی 200 هزار دلار خریده شده باشه الان حدودا 420-430 میلیون قیمت داره!

MehranVB
20-05-2010, 16:36
فکر میکنم از نظر قانونی ممنوع باشه! چون ماشینایی که از هشت سیلندر بیشتر هستن و یا حجم موتور بالای 6000 (عدد دقیقش رو یادم نیست) یا تولید امریکا باشن و ... اجازه پلاک شدن ندارن. اگه دوستان قانون دقیقش رو میدونن بگن چون من خیلی دوست دارم بدونم دقیقاً چه خودروهایی میتونن وارد شن!

poria_mc
20-05-2010, 22:37
فکر میکنم از نظر قانونی ممنوع باشه! چون ماشینایی که از هشت سیلندر بیشتر هستن و یا حجم موتور بالای 6000 (عدد دقیقش رو یادم نیست) یا تولید امریکا باشن و ... اجازه پلاک شدن ندارن. اگه دوستان قانون دقیقش رو میدونن بگن چون من خیلی دوست دارم بدونم دقیقاً چه خودروهایی میتونن وارد شن!
اصولا شما با همون بند پ قانون واردات میتونید ماشین رئیس جمهور آمریکا The Car #1 رو هم پلاک کنید! فقط یک کم هزینه داره! یک کم هم باید مخ زدن بلد باشید!

Electronic-Arts
20-05-2010, 23:08
اصولا شما با همون بند پ قانون واردات میتونید ماشین رئیس جمهور آمریکا The Car #1 رو هم پلاک کنید! فقط یک کم هزینه داره! یک کم هم باید مخ زدن بلد باشید!
حالا بند پ چی هست قانونش؟

2299
20-05-2010, 23:18

قوانین بند پ اول اینکه باید گردن کلفت باشه
بمقدار لازم شیرینی بچها باید داده بشه
بمقدار لازم باید مخ زنیت قوی باشه
و باز هم بند پ کلفت باشه
کلا تو دو چیز معنی میشه 1 پ گردن کلفت باشه 2 پول داشته باشی :دی

taghi_ramzi
20-05-2010, 23:24
یعنی باید پارتی و آشنا داشته باشید
اگه پارتی و پول باشه ، خود جرج بوش رو هم میتونید وارد و شماره کنید و سوار شید !

به قسمتی از گفتگوی احتمالی توجه کنید :
- آقا من می خوام این ماشینو شماره کنم ...
- نمیشه ، چون این ماشین حجم و قدرت موتورش بالای استاندارد قانونه
- منو آقای ... معرفی کرده خدمتتون
- آها ! بنده ارادت دارم خدمت ایشون . می خوام کمکتون کنم ولی این ماشین نمایندگی نداره
- حالا نمیشه ما نمایندگی شو خشکه حساب کنیم ؟

و الی آخر!

poria_mc
20-05-2010, 23:31
یعنی باید پارتی و آشنا داشته باشید
اگه پارتی و پول باشه ، خود جرج بوش رو هم میتونید وارد و شماره کنید و سوار شید !

به قسمتی از گفتگوی احتمالی توجه کنید :
- آقا من می خوام این ماشینو شماره کنم ...
- نمیشه ، چون این ماشین حجم و قدرت موتورش بالای استاندارد قانونه
- منو آقای ... معرفی کرده خدمتتون
- آها ! بنده ارادت دارم خدمت ایشون . می خوام کمکتون کنم ولی این ماشین نمایندگی نداره
- حالا نمیشه ما نمایندگی شو خشکه حساب کنیم ؟

و الی آخر!
باورت نمیشه ولی دقیقا همین مکالمه ای که اینجا نوشتی رو من تو بندر شهید رجایی شاهدش بودم!:31:

Dr.FANOOS
20-05-2010, 23:40
پارتی دوست من.چیزی که هم من هم تو ا آخر عمر بهش نیاز داریم البته توی کشورمون متاسفانه!

farshad bugatti
25-05-2010, 18:19
دوستان نمیدونم این ماشین خاصه یا نه !!! ولی خوب من تا حالا توی شهر ازش ندیدم !!!
اینو تقریبا 1.5 سال پیش توی شهرستان گرفتم !!!

تو تهران که من خودم شخصا دوتاشو با پلاک ملی دیددم و چند تا عکس هم تو اینترنت دیدم که پلاک ملی هستش
قیمت این ماشین با عوارض گمرکی و پلاک 45 الی 55 میلیون تمام شده!

ess_1362
26-05-2010, 11:33
تو تهران که من خودم شخصا دوتاشو با پلاک ملی دیددم و چند تا عکس هم تو اینترنت دیدم که پلاک ملی هستش
قیمت این ماشین با عوارض گمرکی و پلاک 45 الی 55 میلیون تمام شده!

بله دوستان این ماشین اتومبیل خاص نیست!!

به شخصه دو مدلش را با رنگهای مختلف و با پلاک ملی در شیراز هم دیدم

البته به همراه انواع آئودی TT و ....

البته من دقیقا در باغی که در همسایگی ما هست یک اتومبیل رولزرویس مدل 1957 سراغ دارم که حدود نیم قرن هست که در پارکینگ سر پوشیده باغ آرمیده

متاسفانه صاحب اصلی این اتومبیل خیلی وقیته که مرده(نزدیک نیم قرن) و باغبان این باغ هم اصلا به من اجازه نمیده که از ماشین عکس بگیرم و هر وقت که به در باغ مراجعه می کنم با سگهای وحشیش میاد دم در و .....

امیدوارم که یکجوری بشه از این اتومبیل چند تا عکس هر چند با موبایل بگیرم

تا اوجایی که یادم هست عکسش خیلی به این شباهت داره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pooria.rio
27-05-2010, 16:35
اینم داشته باشین بد نیست
زمان : 15:12
89/03/02
شهرک آپادانا

T.K
28-05-2010, 00:56
با سلام به دوستان
ما چند وقت پیش یه پست دادیم که فورد موستانگ شلبی و از این حرفا ...

بعد این پست پاک شد!!(دلیلش رو نمیدونم!!)
حالا گفتیم عکساش رو بذاریم شاید دوستان باورشون بشه یا این که تصور نکنن ما پست الکی میدیم.
آخه یه ماشین 50 هزار دلاری ارزش اینو داره من بیام بابتش خالی ببندم!!که بگم من ماشین خاص دیدم .
خداییش داره یا نه؟!

حالا این حرفا رو بی خیال
چون فوتوشاپم خرابه نتونستم عکس ها رو ریسایز کنم .به همین دلیل لینک میذارم.
از کیفیت پایین عکس ها هم پیشاپیش عذر خواهی میکنم.

isbn
01-06-2010, 19:10
سلام
اینم یه هامر ماله کارواش مهرداد تو فلکه 1 تهران پاریس:31:
جالبه از این ماشین به عنوان تبلیغات کارواش استفاده میکنه.
البته ببخشید که عکس کیفیت نداره تو ماشین بودم دستم تکون خورد

poria_mc
01-06-2010, 20:48
ماشاالله اون کارواش تو تهران پارس عجیب معروفه! آمارش به محله های دیگه هم رسیده! فکر میکنم یه مدت هم یه موستانگ هم جلوش بود! درسته؟

isbn
01-06-2010, 22:48
ماشاالله اون کارواش تو تهران پارس عجیب معروفه! آمارش به محله های دیگه هم رسیده! فکر میکنم یه مدت هم یه موستانگ هم جلوش بود! درسته؟

درسته طرف از این عشقه ماشیناس فک کنم برا تابستون لامبور گینی بیاره:31:

---------- Post added at 11:48 PM ---------- Previous post was at 11:47 PM ----------

دوربین 5800که خوبه چرا این جوری عکس گرفته شده حتما با سرعت عکس گرفتی؟

آره عقب ماشین دوستم بودم فلکه اولم بگیر بگیر بود اونم یهو گاز داد دستم تکون خورد ایجوری شد:31:

ARASH66
02-06-2010, 21:37
یک لندروور رنج روور سفید رنگ فکر کنم از نوع sport 2010 تو خیابان فرشته دیدم می چرخید (واقعا زیباست) ، همونو دوباره دیدم اومده بود هنرکده کیانفر دیدم، اتفاقا یه R8 طلایی هم داخل هنرکده کیانفر بود.
Land Rover Range Rover Sport

Diego
26-06-2010, 19:36
جمس یوکان در کنار فورد

عکس اولی رو فکر کنم escalade هستش :11:

rami_hemi
26-06-2010, 20:34
escaladae کادیلاک هستش عزیز ولی نکته خوبی رو اشاره کردی

Sharim
26-06-2010, 21:13
اقا یکی به من بگه این هامر چند قیمته؟خیلی ازش خوشم میاد.

نسل های مختلفی داره ، زیر 200 تا 300 پات در میاد بخوای بیاری . یکی از اقوام یکی از دوستان نه چندان آشنا !! یدونه H2 دست 2 از دبی آورده بود اینطور که خودش میگفت 210 پاش آب خورده بود .

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:12 PM ----------

اون gmc چه فازی میده !!

farshad bugatti
26-06-2010, 22:39
اون z350 ماشین مورد علاقه منه ..:40: دو تا سوال...
1- چرا پلاکش اینجوریه؟؟ ماله کجاست؟؟؟
2- قیمتش چند درمیاد با عوارض ورود؟؟؟
چون از باکو به صورت موقت اومده...
با گمرک فکر کنم 50 -60 تومن تموم بشه!

poria_mc
26-06-2010, 22:55
نسل های مختلفی داره ، زیر 200 تا 300 پات در میاد بخوای بیاری . یکی از اقوام یکی از دوستان نه چندان آشنا !! یدونه H2 دست 2 از دبی آورده بود اینطور که خودش میگفت 210 پاش آب خورده بود .

دوستان خواهشا اگه از قیمت اطلاع ندارن یا مطمئن نیستن پست ندن!
با 200-300 تومن میتونید جت فالکون رو نمره ملی کنید!:31: چه خبره؟؟؟ هامر h2 زرد رنگ با مجوز تردد 6 ماهه 94 تومن در اومده!

Sharim
27-06-2010, 11:10

:18:
ها ؟؟؟؟؟!!!

اگر انقدر باشه من فردا میرم میخرم !!
قیمتی که من دادم مطمئنه ولی مال الان نیست . خیلی وقت پیش بود . اولین هامری بود که من شنیدم آوردن توی ایران .نمیدونستم انقدر افت قیمت داشته !

اینتوری واقعا ارزش خرید داره نسبت به واشین هایی که الان داره توی ایران فروش میره .

ممنون و معذرت بابت اشتباهم .

றД ĵ ĭ Đ
27-06-2010, 16:46
کسی از این فراری آبیه تو اصفهان عکس نداره ؟ عجب غولیه لامصب صدای موتورش شیشه های خونرو میلرزونه !

farshad bugatti
27-06-2010, 16:49
کسی از این فراری آبیه تو اصفهان عکس نداره ؟ عجب غولیه لامصب صدای موتورش شیشه های خونرو میلرزونه !
فراری زرد که الان تو اصفهان هست اما ابی رو نمیدونم!

GAME-GTR
27-06-2010, 19:36
چون از باکو به صورت موقت اومده...
با گمرک فکر کنم 50 -60 تومن تموم بشه!

از باکو اومده نباید پلاک گذر موقت بشه ؟

farshad bugatti
28-06-2010, 18:55
از باکو اومده نباید پلاک گذر موقت بشه ؟

اکثر ماشینایی که از باکو و ترکیه به تبریز میومدن که بیشتر از ترکیه میان و الان هم زیاده (به خاطر کار و بیزینس) اونا رو گذر موقت نمیکردن!
اما الان یه قانون جدید گذاشتن و من هر کدومشو که میبینم گذر موقت شده هستش (از سال 89)

kiyani_behzad
28-06-2010, 20:15

فراری زرد که الان تو اصفهان هست اما ابی رو نمیدونم!

زرد یدونه شرولت کوروت پلاک اصفهان هست و یدونه لامبورگینی گالاردو بود که فکر میکنم وقتش تمام شد، فراری سرمه ای هم مدل F430 اسپایدر هست توی نمایش ستایش توی سعادت آباد میزاه بعضی وقت ها خونشون هم چهار باغ بالا هست:

mohsen.ghasemi
09-07-2010, 11:01
منم دیشب تو مشهد بلولر سازمان آب یه ائودی tt زرد نمره تهران دیدم عجب چیزی بود...
قبلا هم یه موستانگ توی ابوطالب دیدم.

Mohammad King
11-07-2010, 14:18
مار افعی در تهران

farshad bugatti
14-07-2010, 14:37
نه قبلا چند تا اومده و رفته!
اینم مال 1 - 2 سال پیشه قبلا هم عکسشو بچه ها گذاشته بودن!

Guts
15-07-2010, 01:12
این دو یا سومین رنگ r8 هستش که به این رنگ به صورت گذر موقت اورده شده این هم مدلی هست که پارسال اومده بود!

البته قبلا چند تا عکس از این گذاشته بودم!

این قدیمیه البته فکر کنم الان دیگه تو ایران نیست، چون من اینو سال پیش تو انقلاب دیده بودم، می‌یومد اونجا صاحبش احتمالاً ورزش می‌کرد (کدوم احمقی با این ماشین میاد ورزش :31: من R8 داشتم می‌دادم یکی بیاد ورزشم بده)

boozzai
20-07-2010, 15:38
مطمئن هستید که این فورده؟
اون آرم جلوش آرم شورلت نیست!:31:

S@nti@go_s&k
20-07-2010, 15:44
اشتباه لپی بوده

البته خیلی شبیه فورده :دی

ولی خوب شورلته

shahab_f
21-07-2010, 23:21
اینم یه کوروت نابود شده ، با 206 تصادف کرده تو خیابون ایران زمین مثه اینکه :
--------
اینم قبل از تصادف :
/

zzrrrrrrrrr
23-07-2010, 11:05
من موقع تصادف اونجا بودم 206 راه نداده بود اينم اومده بود از سمت چپ چسبونده بود به 206 يه دفعه اي از به عقب 206 بعد 206 رفت تو جدولاي سمت راست اينم نابود شد حيف اين ماشين كه دست ايناس دو تا دختر ديد دستو پاشو گم كرد:18:

GAME-GTR
23-07-2010, 19:56
پلاک گذر موقت برای چه ماشیناییه ؟
مناطق آزاد یا اونایی که از کشورای دیگه میان ؟

Penryn
23-07-2010, 20:01
پلاک گذر موقت برای چه ماشیناییه ؟
مناطق آزاد یا اونایی که از کشورای دیگه میان ؟
در اصل که مال اونور آبیاس
محدودیت خودروهای آمریکایی بیشتر از بقیس و بهشون فقط مجوز 1 ماهه میدن

nokian9612
23-07-2010, 20:07
خيلي خوبه !!!!!
Tank Youuuuuuuu

GAME-GTR
24-07-2010, 15:08
در اصل که مال اونور آبیاس
محدودیت خودروهای آمریکایی بیشتر از بقیس و بهشون فقط مجوز 1 ماهه میدن

فکر نکنم. چون تو همین تاپیک عکس یه 350z و یه براباس با پلاک باکو و دبی هست.
از طرفی تو آبادان هم ماشینای پلاک کویت با همون پلاک کویت میان و میرن.
فکر میکنم مال مناطق آزاد باشه. چون من 323 مزدا گذر موقت هم دیدم. که از کیش اومده بود.
مورانو و پرادو ، هایلوکس ، لنسر و...
فکر نکنم مزدا 323 ماشینی باشه که مردم برن از اونور آب بیارن.
کسی اگه بیشتر میدونه توضیح بده.

farshad bugatti
24-07-2010, 15:36
فکر نکنم. چون تو همین تاپیک عکس یه 350z و یه براباس با پلاک باکو و دبی هست.
از طرفی تو آبادان هم ماشینای پلاک کویت با همون پلاک کویت میان و میرن.
فکر میکنم مال مناطق آزاد باشه. چون من 323 مزدا گذر موقت هم دیدم. که از کیش اومده بود.
مورانو و پرادو ، هایلوکس ، لنسر و...
فکر نکنم مزدا 323 ماشینی باشه که مردم برن از اونور آب بیارن.
کسی اگه بیشتر میدونه توضیح بده.
اون نیسان z350 که پلاک باکو هستش و در تبریزه و هر ماشینی که با پلاک باکو و ترکیه میاد اکثرا با پلاک اون کشور میان!
البته قبلا تو تبریز خیلی بود اما فکر کنم قانون از سال 89 عوض شده و من از سال جدید اون ماشینایی که میان با پلاک گذر موقت میبینم!
گذر موقت برای ماشینایی هستش که از اونور اب میاد فرقی نمیکنه که امریکایی باشه یا اروپایی .
اونایی هم که با پلاک اصلی میان برگه تردد دارن.

BBNHFAK
25-07-2010, 15:13
تو چالوس یه لنسر اوولوشن سفید دیدم
فکر کنم نسل قبلش بود

بی باک بی بال
26-07-2010, 20:57
اینم بی ام دبیلو سری با اتاق جدید در تبریز

عکسی با این حجم گذاشت فقط در صندوق معلوم خسته نباشی:31:
خدایی عکس می گذارید حجمشو کم کنید

ARASH66
28-07-2010, 13:26
این سری 5 جدید بی ام دبلیو است.
توی تهران من سیاسیشو دیدم.

farshidmm
29-07-2010, 13:20
دوستان ظاهرا چند روز پیش یک پورشه در یکی از خیابان های تهران تصادف کرده بوده
عکسی ازش ندارید؟

Davood_titan
29-07-2010, 13:29
بابا ایول یه این BMW

Penryn
29-07-2010, 13:47
بابا ایول یه این BMW
قابل نداره
حالا که از ماشینم خوشت اومده میذارم یه بوق بزنی

عکسی با این حجم گذاشت فقط در صندوق معلوم خسته نباشی:31:
خدایی عکس می گذارید حجمشو کم کنید
آخه تو از ماشین چی حالیت میشه:31:
من از عکس بزرگه نکات خیلی ظریفی دستم اومد که اصلاً توی عکس کوچیکه حتی متوجه وجودش نمیشی
عکس باید با وضوح بالا باشه تا با زوم کردن روی المانهای مختلفش کلی مطلب راجع به فرم طراحی دست آدم بیاد ((البت منظورم بی باک نیست چون از عکس 4*3 همونی میفهمه که از عکس 4000*3000))

29-07-2010, 17:47
کسی bmw x5 «دیده تو ایران؟
جدن دستت درد نكنه
در اسرع وقت برات بي ام دبيليو كانسپت ايكس 6 عكس ميگيرم .تو محلمون دوتا هست

poria_mc
30-07-2010, 00:06
یه اتاق جدیدش تو بالای میدون هروی همیشه پارک بود که الان جاشو داده به یه 730 اتاق جدید! یه اتاق قدیمش هم با نمره گرجستان همون طرفها میپلکه که اگه شد فردا ازش عکس میگیرم!

حامد جان! ماشینی که تولید انبوه شده و 2 تاش هم تو محل شماس که دیگه کانسپت نیست برادر!

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

یه اتاق جدیدش تو بالای میدون هروی همیشه پارک بود که الان جاشو داده به یه 730 اتاق جدید! یه اتاق قدیمش هم با نمره گرجستان همون طرفها میپلکه که اگه شد فردا ازش عکس میگیرم!

حامد جان! ماشینی که تولید انبوه شده و 2 تاش هم تو محل شماس که دیگه کانسپت نیست برادر!

errmii
30-07-2010, 16:53
این عکس کجاش سه در چهاره؟
فکر کنم عراق باشه درسته؟

taghi_ramzi
30-07-2010, 17:21
این جگوار Xj220 می باشه و حتی اگه عراق هم باشه بازم جالبه، چون ماشین گرونقیمتیه که تیراژ تولیدش هم پایین بوده.
ضمنا ً این ماشین تا قبل از عرضه مک لارن اف وان ، رکورددار بیشترین سرعت بین ماشینهای تولید انبوه بوده.

30-07-2010, 19:18
اي بابا عجب سوتي شد من از نگاه قديميتري نگريدم ولي در كل حال داشتم عكسشو ميگيرم

armin_goooodboy
02-08-2010, 12:03
ما همچنان منتظر عکس های bmw x5 در ایران هستیم

farshad bugatti
02-08-2010, 21:00
ما همچنان منتظر عکس های bmw x5 در ایران هستیم
X5 زیاد هم ماشین خاصی نیست
تو تبریز تا 1ماه یکیش میپلکید
من چند تا عکس از X5 تو تهران دارم که مربوط به 1 سال پیشه! اگه بخوای برات میزارم.

ARASH66
05-08-2010, 11:55
این لامبو و فراری کجا می چرخن؟
اینجا اصلا کجاست؟

Penryn
05-08-2010, 15:05
عقبی فکر کنم دیابلو باشه با پلاک ایران ؟درسته ؟
لامبورگینی کانتاچه lamborghini countach
بیشتر یه ماشین کلاسیک و عتیقه محسوب میشه! تولید 1974–1990
شاه یدونه تو کلکسیونش داشت.بجای ساختن مملکت بفکر کلکسیون ماشین جمع کردن بود:31:

Penryn
05-08-2010, 16:20
كانتاش شاه الان دست نيكولاس كيج هست:31:
خدا پدرتو بیامرزه چی دست نیکولاس کیجه
داره در کنار بقیه ی ماشینهای درباره در کاخ موزه نگهداری میشه:46: فکر کنم رنگشم سیاه بود
سالی یه دوبار هم میارنش تو نمایشگاه خودروهای کلاسیک که هر سال برگزار میشه:46:
عکساش تو همه ی سایتهای خودرویی هستش:46:
همینجا هم بگردی بایس باشه:46:

shifter
05-08-2010, 16:38
خدا پدرتو بیامرزه چی دست نیکولاس کیجه
داره در کنار بقیه ی ماشینهای درباره در کاخ موزه نگهداری میشه:46: فکر کنم رنگشم سیاه بود
سالی یه دوبار هم میارنش تو نمایشگاه خودروهای کلاسیک که هر سال برگزار میشه:46:
عکساش تو همه ی سایتهای خودرویی هستش:46:
همینجا هم بگردی بایس باشه:46:
اهان شرمندم...
مدلشو اشتباه گفتم!
لامبورگيني ميورا ي شاه الان دست نيكولاس كيج هست!:46:

taghi_ramzi
05-08-2010, 16:59
بله درسته
این ابلها لامبورگینی میورای شاه و چندین ماشین خاص دیگه رو اواسط دهه 90 میلادی گذاشتن برای فروش و یه دلال اهل دبی خریدتش.
اینجا توضیحات کاملش هست:

اون لامبورگینی کانتاش بالایی هم فکر کنم همونیه که کیت کاره و داشبورد 206 داره !

taghi_ramzi
05-08-2010, 20:29
این که کانتاش اصل نیست ! این کیت کار کانتاشه (اگه من درست شنیده باشم و با توجه به داشبورد ضایعش)
یه ماشین موتور وسط معمولیه که بدنه کانتاش روش نصبه.
احتمالاً پونتیاک فیرو یا شایدم تویوتا mr2

omid lp
05-08-2010, 20:33
خیلی ماشینه با ارزشیه فقط خدا کنه دست ادمش بیفته اون ضبطو بیلبییلکای 206 بد جوری تو ذوق می زنه .
نمیدونم 911carrera s مدل 1967مشکیه رو دیدین یا نه ولی فوق العاده جمعش کردن .

armin_goooodboy
06-08-2010, 07:30
X5 زیاد هم ماشین خاصی نیست
تو تبریز تا 1ماه یکیش میپلکید
من چند تا عکس از X5 تو تهران دارم که مربوط به 1 سال پیشه! اگه بخوای برات میزارم.

سلام. ممنون میشم بذاری

farshad bugatti
06-08-2010, 19:05
سلام. ممنون میشم بذاری

حالا نمیدونم دلیل تعجب شما از اومدن x5 به ایران چیه؟!
این عکس های x5 مربوط میشه به اوایل امسال که تو تبریز بود! حالا جدا از اون خیلی به تهران اوردن که عکس هاشو پیدا نکردم اگه پیدا کردم تو پست شخصی برات میزارم!
جالب تر از x6، x5 هستش که قبلا به تعداد بی شمار به ایران به صورت گذر موقت اومده بود که الان هم وارداتش ازاد شده و با پلاک ملی دارن میچرخن!

اینم ایفینیتی در تبریز:

armin_goooodboy
09-08-2010, 07:04
حالا نمیدونم دلیل تعجب شما از اومدن x5 به ایران چیه؟!
این عکس های x5 مربوط میشه به اوایل امسال که تو تبریز بود! حالا جدا از اون خیلی به تهران اوردن که عکس هاشو پیدا نکردم اگه پیدا کردم تو پست شخصی برات میزارم!
جالب تر از x6، x5 هستش که قبلا به تعداد بی شمار به ایران به صورت گذر موقت اومده بود که الان هم وارداتش ازاد شده و با پلاک ملی دارن میچرخن!

سلام
آقا ممنون
خیلی لطف کردی
آخه من عاشق استیل x5 هستم
مگه x5 هنوز وارداتش آزاد نشده؟
قیمت تموم شدش اگه تو ایران بیاد با پلاک ملی حدودا چقد میشه؟

09-08-2010, 08:18
حول و هوش 170 تا 190
فرشاد جان اينجا كه شهريار خودمونه ناقلا
اقلا سعي كن سوژه هات طرفاي پرين اعتصامي باشه يا فروغي كه باكلاستر باشه اينطوري آبرومون ميره
البته الان خيلي فرق كرده

BBNHFAK
10-08-2010, 22:37
این یکی که نسل قبلیه!!!!!!!

11-08-2010, 10:26
بچه ها خواهشا لينك عكسو بذاريد فقط من ديال آپم خيلي برام سخته 10 تا عكس با هم لود بشن برام
كسايي هستن كه مشكل منو دارن لطفا اهميت بدين
ممنون

Penryn
11-08-2010, 10:48
بچه ها خواهشا لينك عكسو بذاريد فقط من ديال آپم خيلي برام سخته 10 تا عكس با هم لود بشن برام
كسايي هستن كه مشكل منو دارن لطفا اهميت بدين
ممنون

عکساش کوچک و کم حجمه
اشکال از هاست عکسا هستش که مثل اینکه برای بعضیا مثل من فیللتره

hamid_diablo
12-08-2010, 10:21
سلام دوستان
کسی از ماشینهای انگلیسی تو ایران عکس داره ؟
منظور اتومبیلهایی مثل بنتلی لوتوس جگوار مک لارن

shutdown
12-08-2010, 11:12

---------- Post added at 12:09 PM ---------- Previous post was at 12:07 PM ----------

---------- Post added at 12:10 PM ---------- Previous post was at 12:09 PM ----------

---------- Post added at 12:10 PM ---------- Previous post was at 12:10 PM ----------

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:10 PM ----------

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:11 PM ----------

12-08-2010, 12:53
بچه ها تورو خدا فقط لينك عكساتونو بذاريد لطفااااا!
كسايي هستن مثل من كه سرعت اينترنتشون خيلي خيلي پائينه
شات داون عزيز ممنون ميشم اگه پستتو ويرايش كني

farshad bugatti
12-08-2010, 14:56

Prince_Amin
12-08-2010, 16:53
این چیه؟؟جدیده یا کلاسیکه قدیمیه؟؟!!!

றД ĵ ĭ Đ
12-08-2010, 17:02
عجب چیز ضایعی هست : دی

Lamanta
12-08-2010, 18:56
فکر کنم مورگان باشه

Penryn
12-08-2010, 19:44

فکر کنم مورگان باشه

مورگان آئرو بایست باشه
یه ماشین انگلیسی کاملاً پایبند به اصالتها!!
حالا اینکه خوبه بعضی مدلای جدید مورگان خیلی قیافشون ضایعتر از این حرفاس مثل مورگان pedalcar
جالبه بدونین همه ی مراحل مونتاژ بعضی مدلهای مورگان با دست انجام میشه و حتی شاسی چوبی داره:18:

taghi_ramzi
12-08-2010, 20:57
مورگان قبلاً یه ماشین تولید می کرد به اسم مورگان پلاس 8 که از 1964 تا 2004 تولید می شد
اونها ماشین رو به شیوه ی 70 سال قبل با شاسی چوبی و خط تولید دستی تولید می کردن.
هر کسی که این ماشین رو سفارش می داد ، 8 سال باید تو نوبت دریافت منتظر می موند.
مجله ماشین تو یکی از شماره های سال 72یا73 گزارش کاملی از تولید مورگان پلاس 8 چاپ کرده بود.

این مدلی که وارد ایران شده مورگان آئرو 8 اسمشه که شاسی آلومینیومی داره و موتور 8 سیلندر بی ام و.

Amin-Nasim
13-08-2010, 12:43
عجب ماشین جالبیه این مورگانآئرو 8
این ماشین 3 تا برف پاکن داره

Penryn
16-08-2010, 23:43
مورگان قبلاً یه ماشین تولید می کرد به اسم مورگان پلاس 8 که از 1964 تا 2004 تولید می شد

دوستان این پست را نگاه کنین

farshad bugatti
17-08-2010, 15:24

نام: Aero 8
مشخصات این ماشین:
موتور 8 سیلندر وی شکل (bmw)
حجم موتور 4.8 لیتر
قدرت: 367 اسب بخار
شتاب صفر تا 100 : 4.5 ثانیه
حداکثر سرعت : 270

جدیده اما طراحیش کلاسیکه!

HellScre4m
18-08-2010, 00:23
بله جدیدا ماشین های مدرن طرح کلاسیک زیاد شدن.واقعا که لنگه ندارن

Mr.K2
21-08-2010, 13:09
یه BMW Z4 چند روز پیش دیدم ، خیلی خوشکله ، 2 در اسپرت زیبا فقط حیف از پشت تونستم عکس بگیرم فقط ..

اگر از قیمتشو اینا هم خبری دارین بگین ببینیم چقدی پولشه ... :دی

WaTeRsTyLeR
22-08-2010, 00:09
یه BMW Z4 چند روز پیش دیدم ، خیلی خوشکله ، 2 در اسپرت زیبا فقط حیف از پشت تونستم عکس بگیرم فقط ..

اگر از قیمتشو اینا هم خبری دارین بگین ببینیم چقدی پولشه ... :دی

این که مدل قدیمیشه که بنظر منم خیلی زشته مدل جدیدش خوشگله

farshad bugatti
29-08-2010, 16:19

Penryn
29-08-2010, 16:46
فیلتره
داخل megapic.ir میذاشتی

Amin-Nasim
06-09-2010, 15:39
می دونم ربطی به این تایپ نداره اما ماشین 300 میلیونی کریم باقری چیه ؟

farshad bugatti
06-09-2010, 15:55
می دونم ربطی به این تایپ نداره اما ماشین 300 میلیونی کریم باقری چیه ؟
فورد هستش اما مدلشو نمیدنم! چون منم فقط شنیدم!
اما تو یه مصاحبه که جدیدا باهاش شده بود گفته بود 2 تا ماشین داره که یکی بی ام دبلیو و دیگری لندکروزر هستش!
البته با وجود این ماشینا همچنان پژو 504 قرمز خودشو نگه داشته!

taghi_ramzi
06-09-2010, 16:03
من شنیدم از این ماستنگ جدیدا داره.

farshad bugatti
06-09-2010, 16:31
من شنیدم از این ماستنگ جدیدا داره.
نه دیگه این یک شایعه هستش!
در ضمن این بحث رو اینجا ادامه ندید چون اصلا به تاپیک ربط نداره! منم جوابشون رو دادم که پستشون بی جواب نمونه!

Mojtaba-MCI
09-09-2010, 08:24
همه میدونن که توو کیش کلا ماشین و قیمت ماشین مسئله ای نیست و اونجا اکثر ماشین ها رو با قیمت اصلیش پلاک میکنن و البته چون اونجا هم جز ایرانه:دی و اسم تاپیک ماشینای خاص توو ایرانه این عکسا رو میزارم!
من یه چندتایی از اینا اونجا دیدم که واقعا زیبا و استثنایی بودن!
یه چند جور مدل دیگه هم دیدم که نشد عکسشونو بگیرم!

chevrolet camaro ss

خیلی دنبال رنگ زردش بودم که پیدا نکردم:دی!

Mojtaba-MCI
09-09-2010, 16:31
یه آئودی R8 سفیدم دیدم ، دقیقا مثل اونی که عکسش توو پست 500 هست... + یه چندتا دیگه که یادم نیست.

Penryn
09-09-2010, 17:08
منم یه ویرون و میباخ دیدم.تازه کادیلاک مخصوص کاخ سفیدم دیدم .... همونی که تاپیک واسش هست... + یه چندتا دیگه که یادم نیست.
چقدر زحمت کشیدم نه?!؟

امير موسر
09-09-2010, 17:21
من دیروز تو باکری یه دوج شارژر سفید دیدم پلاک موقت ولی دوربین نداشتم عکس بگیرم ! چنده ؟!

Mojtaba-MCI
09-09-2010, 19:44
منم یه ویرون و میباخ دیدم.تازه کادیلاک مخصوص کاخ سفیدم دیدم .... همونی که تاپیک واسش هست... + یه چندتا دیگه که یادم نیست.
چقدر زحمت کشیدم نه?!؟
نمیدونم چرا بعضیا اینقدر بی ظرفیت بازی درمیارن!
جدا نمیدونم!
اصولا دنبال دردسر میگردن!
من گفتم زحمت کشیدم؟!سعی کنید کمتر بدون فکر حرف بزنید...
به موضوع تاپیک فکر کنید ، به حرفایی که میزنید فکر کنید ، به جواب هایی که قراره بشنوید فکر کنید و بعد جواب بدید.
متاسفم!

Amin-Nasim
09-09-2010, 20:00
پلاکشو خودم پاک کردم...

خب زودتر میگفتی ما رو هم ضایع نمی کردی:41:

Mojtaba-MCI
09-09-2010, 20:08
خب زودتر میگفتی ما رو هم ضایع نمی کردی:41:
ضایع؟!
نه بابا ضایع چرا:دی!
من قبلا هم وقتی عکسی از ماشینا میزاشتم یکی دوتا حرف پلاک رو پاک میکردم...
خیلیا اینکارو میکنن:46:.

Penryn
09-09-2010, 20:16
نمیدونم چرا بعضیا اینقدر بی ظرفیت بازی درمیارن!
جدا نمیدونم!
من گفتم زحمت کشیدم؟!سعی کنید کمتر بدون فکر حرف بزنید...
به موضوع تاپیک فکر کنید ، به حرفایی که میزنید فکر کنید ، به جواب هایی که قراره بشنوید فکر کنید و بعد جواب بدید.
متاسفم!
منم نمیدونم چرا بعضیا اینقدر بی ظرفیت بازی درمیارن!
جدا نمیدونم!
من گفتم زحمت نکشیدی؟سعی کنید کمتر بدون فکر حرف بزنید...
متاسفم!

Mojtaba-MCI
09-09-2010, 20:27
منم نمیدونم چرا بعضیا اینقدر بی ظرفیت بازی درمیارن!
جدا نمیدونم!
من گفتم زحمت نکشیدی؟سعی کنید کمتر بدون فکر حرف بزنید...
متاسفم!
نه مستقیم نگفتی ، ولی میتونم بپرسم معنی این جمله چیه(به خصوص اون علامتای آخرش!!!)؟! :

چقدر زحمت کشیدم نه?!؟
========================================
چرا موضوع تاپیک رو به بیراهه میبرید؟!
بیخیال این موضوع!فایده نداره...

Mojtaba-MCI
10-09-2010, 07:58
بچه های تبریزی عزیز ، اقا امروز ولی عصر یه ماشین دیدم کفم برید ، چی بود واقعا ...
این ماشین تو NFS MW یادتون هست ؟ عین همین به رنگ خاکستری تو پروین اعتصامی ... :18::18:

خیلی سریع رد شد تا موبایل بیارم بالا رفته بود ! اگه کسی از دوستان دیده بی زحمت بزاره عکسش رو ، مرسی ...
منم فقط توو NFS دیدمش ، اسمش Carrera GT هست اگه اشتباه نکرده باشم.
عکسای اینترنتیش که خیلی جالبن :

================================================== ================================================== ==

AThEisT
10-09-2010, 08:36
مورگان ائرو 8

yashgin128
10-09-2010, 08:49

---------- Post added at 12:09 PM ---------- Previous post was at 12:07 PM ----------

---------- Post added at 12:10 PM ---------- Previous post was at 12:09 PM ----------

---------- Post added at 12:10 PM ---------- Previous post was at 12:10 PM ----------

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:10 PM ----------

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:11 PM ----------

بچه ها این لامبورگینی هست یا نه؟ r8 دیگه درسته ؟(شرمنده من خیلی اطلاع ندارم) این عکسا مال کجان(کدوم شهر)؟قیمتش چنده؟
کفم برید

armin_punisher6
10-09-2010, 08:51
مورگان ائرو 8

این داخل ایرانه؟:18::18::18::18:

Penryn
10-09-2010, 09:51
بچه ها این لامبورگینی هست یا نه؟ r8 دیگه درسته ؟(شرمنده من خیلی اطلاع ندارم) این عکسا مال کجان(کدوم شهر)؟قیمتش چنده؟
کفم برید
پشتش درشت نوشته که لامبورگینیه
R8 که آئودیه!
تهرونه
قیمتشم زیاده پولت نمیرسه:31:

مورگان ائرو 8

جایزه ی زشت ترین و چندش آورترین ماشین دنیا رو بگیره بازم کمشه
ضمناً یه جستجویی کردم ببینم طراح این ماشین کی بوده که اینقدر هنر سرانگشت و سلیقه بخرج داده! :31:
بعد ساعتها جستجو تونستم دو تا عکس از این طراح چیره دست گیر بیارم>>>>

:34::22:

Amin-Nasim
10-09-2010, 10:00
این داخل ایرانه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این ماشین در luxry car دوبی هست
چند پست قبل عکس هست البته در ایران

Mojtaba-MCI
10-09-2010, 10:04
مورگان ائرو 8

یادمه توو تخت گازم گفته بودن این مدل مشکل لوچی داره:دی!
ولی توو مدل جدید این ظاهر افتضاح چراغا رو بهتر کردن!!!

RealDesigner
12-09-2010, 13:25
علتش اينه كه قيمتش خيلي بالاست
تو zoomit.ir بررسي كرده اين پورشه 911 كاررا رو
خيلي ماشين خفنيه
پرشتاب ترين ماشيني هست كه مجوز ورود به كشور رو داره

farshad bugatti
13-09-2010, 11:35
نه عزیز!
این 911 ه!
اینی که میگیم کاررا جی تی هست! اینه:

حالا هر چی که باشه مال خیلی وقت پیشه و بار ها عکسش رو دوستان اینجا گذاشتن و در موردش هم بحث شده.
ممنون.

Ascari
15-09-2010, 20:28
این ماشین دوسته دوستم بود

carrera

ARASH66
16-09-2010, 21:13
فورد موستانگ جی تی و فراری

تو نت می چرخیدم اینو دیدم (منبعش مشخصه).
این جا دقیقا کجاست؟

farshad bugatti
17-09-2010, 13:44
این جا دقیقا کجاست؟

از رو اون کد اول تلفن بغل بانک سپه که رو نمایشگاه زده میتونی منطقش رو شناسای کنی!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
این عکس مال چند وقت پیشه! گفتم هم پستم رو تکمیل کنم و هم این تاپیک رو از کسالتی در بیارم!

Penryn
17-09-2010, 19:22
از رو اون کد اول تلفن بغل بانک سپه که رو نمایشگاه زده میتونی منطقش رو شناسای کنی!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
این عکس مال چند وقت پیشه! گفتم هم پستم رو تکمیل کنم و هم این تاپیک رو از کسالتی در بیارم!

یه جای دیگه آپ کن عزیزم.این هاست خوبه>> megapic.ir
عکسش برای خودت چون از داخل کش مرورگرت فراخوانی میشه دیده میشه برای دیگران اینجوریه>>

farshad bugatti
20-09-2010, 15:39

nima1111
22-09-2010, 20:36
اين ماشين مشكي اسمش چيه؟؟؟

Diego
23-09-2010, 15:19
اين ماشين مشكي اسمش چيه؟؟؟

مزراتی گرن توریسمو هستش.(maserati gran turismo)
با 4700 سی سی حجم موتور و 430 اسب بخار قدرت و قیمت هم دور و بر 140 هزار دلار برای فول آپشنش.
(ضمناً ایتالیایی هست)

farshad bugatti
23-09-2010, 17:49
این عکسها همشون مال امسال هستش! ببینید و حال کنید!

اینم کامارو RS 2010 تو تبریز! عکس ها مال دیروزه!

shifter
23-09-2010, 18:12
اون نارنجيه چيه؟:18:
سپر جلوش كشت منو...:19:
اون فراري 599 چه برقي ميزنه!! فرشاد اين نمايشگاه تو تبريزه؟!

farshad bugatti
23-09-2010, 18:16
اون نارنجيه چيه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
سپر جلوش كشت منو...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
اون فراري 599 چه برقي ميزنه!! فرشاد اين نمايشگاه تو تبريزه؟!

پورشه کاین! با کیت چیز!:31: یادم رفته!
هنر کده کیانفر تو تهرانه!

Amin-Nasim
23-09-2010, 19:19
پورشه کاین! با کیت چیز![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یادم رفته!
هنر کده کیانفر تو تهرانه!

کیت منصوری

minizoro
24-09-2010, 00:31
یکی دو هفته پیش - تبریز - خ شهناز
سه تا دیگه عکسشم اینجاس -- 4 مگ
minizoro.persiangig.com/pics/mashin_axi/New%20folder.rar

Guts
24-09-2010, 17:31
هامرم شد ماشین آخه، گذرموقتش رو یکی می فروخت 25 تومن H2 ولی کسی نمی خرید.

brave_ie
24-09-2010, 18:25
کسی بنز s65 دیده؟ من دیدم به نظرم خیلی خفن بود
قیمتش چنده؟(البته نمیخوام بخرما)

Diego
24-09-2010, 18:29
هامرم شد ماشین آخه، گذرموقتش رو یکی می فروخت 25 تومن H2 ولی کسی نمی خرید.

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
کف میکنیمممممممممممممممممممم م!!!!!!!!!(در حد تیم ملی اسپانیا!)
-----------
البته حق با شماست،چون عشق ماشینها،ماشینهای هامر رو فراتر از یه اتوموبیل میدونن.
به قول یکی از ویدئو های تبلیغاتی هامر:
این یه ماشین 4X4 نیست،این یه هامر است!

Guts
24-09-2010, 18:42
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
کف میکنیمممممممممممممممممممم م!!!!!!!!!(در حد تیم ملی اسپانیا!)
اگر بدرد میخورد که تولیدش متوقف نمیشد، همین H2 ها صدی 30 تا میسوزنه راحت، کیفیت ساختشونم اصلاً جالب نیست فقط بدرد همون ماشین های نظامی میخوره اونم H1.

farshad bugatti
24-09-2010, 19:36
اگر بدرد میخورد که تولیدش متوقف نمیشد، همین H2 ها صدی 30 تا میسوزنه راحت، کیفیت ساختشونم اصلاً جالب نیست فقط بدرد همون ماشین های نظامی میخوره اونم H1.
دوست عزیزم اقای Guts ببخشید که اسمتون رونمیدونم!
من در جواب پست شما فقط میتونم اینو بگم که قابلیت های افرودی هامر یک level بالاتر از سایر افرود ها هستش!
اگه خوب در مورد این ماشین مطالعه کنید اصلا قطع تولید اون به محبوبیتش ربط نداره!
هامر یک اعجوبه در صنعت خودروسازی و ماشین افرود ها هستش که واقعا بینظیره! بخصوص مدل H2 که هر ماشین بازی ارزوی داشتنش رو داره!
در ضمن
جای این بحث ها اینجا نیست.
لطفا اگه میخواین در مورد هامر صحبت کنید تو پیغام خصوصی یا یک تاپیک ایجاد کنید. ممنون.

Penryn
25-09-2010, 06:51
دوست عزیزم اقای Guts ببخشید که اسمتون رونمیدونم!.[/B]
اسمش Guts هستش دیگه.نمیدونم چه اصراریه تو فورومهای ایرانی به اسم واقعی همدیگه رو صدا کنن
و اما بعد!
Guts راست میگه.هامر جز بار اضافی چیزی رو دوش جنرال موتورز نبود بدلایل متعدد.بهمین علت حتی Tata Motors نیز از خرید این گنده وک سرباز زد فعلاً AM General داره تو هند منتاژش میکنه
خوب ببخشین بحث ادامه دار شد .xxتمامxx

MehranVB
25-09-2010, 13:34
چرا من توی خیابون سورنا دیدم و جالب اینکه پلاک شده بود!
موتورش 12 سیلندر و 6000 و تقریباً یکی از لوکس ترین مدلای بنزه و قیمتش هم حدود 200 هزار دلاره (یعنی اگه بیاد تو ایران چیزی حدود 400 تومن یا بیشتر میشه).

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ----------

چرا من توی خیابون سورنا دیدم و جالب اینکه پلاک شده بود!
موتورش 12 سیلندر و 6000 و تقریباً یکی از لوکس ترین مدلای بنزه و قیمتش هم حدود 200 هزار دلاره (یعنی اگه بیاد تو ایران چیزی حدود 400 تومن یا بیشتر میشه).

hashemi_ali_reza
25-09-2010, 15:02
البته ممكنه كه فقط كيت بدنه S65 رو داشته باشه و موتور و قسمت هاي ديگه اون S350 يا S500 باشه ....چون همونطور كه مي دونيد ، محصولات AMG مرسدس رو هم مي شه به صورت مجموعه كامل كيت بدنه و موتور دست ساز AMG خريد (مثل S65 يا S63) و هم مي شه كه تنها كيت بدنه AMG رو روي مدل هاي پايه مثل S350 يا S500 نصب كرد و موتور اون به صورت استاندارد باقي بمونه . علاوه بر اين ، متاسفانه اكثرا در ايران ، شماره درج شده در پشت ماشين رو با مدل هاي بالاتر عوض مي كنن . مثلا لوگوي S350 رو بر مي دارند و به جاي اون S600 يا S65 مي چسبونن ! روي همين حساب تشخيص S65 واقعي يك كم مشكله ...

من خودم حتي يكبار يه S65 جلوي نمايشگاه تو تخت طاووس ديدم . اولش خيلي ذوق زده شدم . البته در ظاهر هم خيلي شبيه S65 بود . اگزوزهاي چهارگانه و نوشته V12 BITURBO رو گلگيرهاي جلو ... اما وقتي داخل ماشين رو ديدم همان S350 بود !!! يعني فقط يك سري تغييرات در ظاهر S350 داده بودند...
البته محصولات AMG واقعي به صورت انگشت شمار به صورت پلاك شده در تهران هستند . اگه يادتون باشه مجله ماشين در چند شماره قبل يه SL65 AMG پلاك شده رو در تهران آزمايش فني كرده بود .

taghi_ramzi
25-09-2010, 16:16
فراریه انزوئه؟

farshad bugatti
25-09-2010, 16:26
فراریه انزوئه؟
فراری f430 هستش.

MehranVB
26-09-2010, 07:18
بالاتر از سیدخندان یه مغازه هست که بالاش بزرگ نوشته "به خدا اینجا نمایشگاه نیست، تعمیرگاهه!" و عکس یه جوونی هم اونجا چسبیده که فکر کنم صاحب 6 تا ماشین داخل مغازست: مک لارن، لامبورگینی، هامر، پورشه و فکر کنم یه X6 و فراری هم بود. من نتوستم عکس بگیرم، کسی گذرش خورد بگیره!

Amin-Nasim
26-09-2010, 20:15
بالاتر از سیدخندان یه مغازه هست که بالاش بزرگ نوشته "به خدا اینجا نمایشگاه نیست، تعمیرگاهه!" و عکس یه جوونی هم اونجا چسبیده که فکر کنم صاحب 6 تا ماشین داخل مغازست: مک لارن، لامبورگینی، هامر، پورشه و فکر کنم یه X6 و فراری هم بود. من نتوستم عکس بگیرم، کسی گذرش خورد بگیره!

فکر منظورتون ارت سنتر کیانفر باشه

shahab_f
28-09-2010, 18:12
هنرکده(!) کیانفره . عکساش توی گذرموقت دات کام هست

minizoro
28-09-2010, 22:50
آقا امروز یه بنز دیدم کانویرتیبل اوووفف چه بود ...

راستی بنز سی 200 که فک نکنم کسی بخاد عکسشو؟ چون یکی دو تا اینجا هست ...

سلام تو تبریز دیدی دیگه ؟

من دو سه روز پیش دیدم هنگ کردم بد جوری ی ی ی ... معرکه بود تو خیابان توانیر شمالی - دانشکده ...
آره .. الانم تو کفش هستم ... چهار راه لاله بود...

mehryazdan
28-09-2010, 23:30
منم اون کامارو دیدم تو چهار راه طالقانی ولی دمت گرم رسما رفتی تو چشم یارو عکس گرفتی

minizoro
29-09-2010, 01:36
شانس آوردم که ترافیک بود و تونستم عکس بگیرم ... اول از عقبش عکس گرفتم بعد دیدم ترافیکه دویدم رفتم از جلو عکس گرفتم ... اگه بد نمیشد یه چند تا دیگه هم میگرفتم :دی ... طرف یه فیگورش مونده بود بگیره ... :دی همینجوریشم یه نیمچه فیگوری گرفته ...

راستی حتما اون فایل که دو تا عکس دیگه هم داره توش اونم بگیرید هااا

minizoro
29-09-2010, 23:14
اینم سایر عکسهای فولکس passat تو پارکینگ دانشگامون ... که دوست عزیزم گذاشته بود یکیشو گفتم کامل کنم

minizoro.persiangig.com/pics/mashin_axi/folex.rar

یه تعداد عکس دیگه ام هست از Porsche Cayenne و Benz CLS و BMW 330i و چند تای دیگه که اکثرا تو تبریز هست که اگه بشه میذارم ...

farshad bugatti
29-09-2010, 23:47
خواستم این عکس ها رو بعدا در اینجا قرار بدم اما دیدم که این تاپیک گرم شده با این عکس ها باز یه حالی به بازدید کنندگان بدم!

لامبورگینی مورسیه لاگو LP640 هامان در تهران!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BBNHFAK
30-09-2010, 20:37
یه تعداد عکس دیگه ام هست از Porsche Cayenne و Benz CLS و BMW 330i و چند تای دیگه که اکثرا تو تبریز هست که اگه بشه میذارم ...
فکر نکنم 330i و CLS ماشین خاصی باشن ها:13:

امير موسر
19-10-2010, 23:52
اسم اسن ماشین چییه ومی شه دو سه تا عکس از پشت وبغلش در انجمن آپ کنید؟

دوج شارژره تو یاهو SEARCH کن پر از عکساشه ! ( DODGE CHARGER )

midnight1234
20-10-2010, 06:28
DODGE اخرشه تو forza3 ماشینه محبوب منه..چه تاپیک باحالیه فکر نمی کردم این ماشین تو ایران وارد شده باشه چه دلی دارن مخصوصا طرف پورشه بدون سقف رو همینجوری ول کرده رفته!!
پورشه هم باحال بود از صاحب هاشونم عکس می گرفتین:31:

Diego
22-10-2010, 21:41
یه کوروت قرمز رنگ هم تو کیش من دیدم.

rozy_1500
22-10-2010, 22:13
قیمت های دقیق دوج چارجر چقدره
فکر کنم بین 15 الی 20 میلیون باشه درسته؟

Rasam 360
25-10-2010, 00:19

BMW X6 وحشی شده توسط هامان
مکان : روبه روی اتومجتبی، خیابان شریعتی
زمان : امروز !

ali1011
10-11-2010, 19:28
بابا کسی نیست یه عکس شکار کنه؟؟؟!!!!!
اینم یه لامبورگینی دیگه در تهران که اخیرا وارد شده!

سلام دوست عزیز متاسفانه عکسهایی که شما آپلود کرده اید هیچکدام قابل نمایش نیستند!

فورد موستانگ در خیابان ساحلی شیراز

شورولت کوروت در پیاده روی خیابان زند شیراز

10-11-2010, 20:22
ببينيد از علي يادبگيريد عكسارو لينك كرده
فرشاد جونم ديال آپ زياده تو انجمن هوامونو داشته باش

Amin-Nasim
11-11-2010, 13:58
فورد موستانگ
البته با تاخیر دو ماهه
نمایشگاه تویینیگ و اپشن شهریور 89

18-11-2010, 11:11
فرشاد جونم اينجا روبروي مسجد هستش ديگه تو همافر اين ايكس 6 هم ماله مهرداد.م هستش دوست خودمه
راستي ماشينه خودت چيه اينجا؟

27-11-2010, 17:55
تصاویر جدیدترین آئودی R8 وارد شده به ایران

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](9).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](6).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](8).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](10).jpg

27-11-2010, 18:54
هامر H2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](6).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).jpg

farzan.B
02-12-2010, 20:10
آقایون این هامر اون ور چنده ؟؟؟

Javadgenral
02-12-2010, 21:08

جوووووون عجب چیزی.... قیمت اینا چقدره ؟؟

Diego
02-12-2010, 23:27
قیمتش توی خارج از 110 هزار دلار هم بالاتره.بستگی به آپشنهایی داره که سفارش میدی.

farshad bugatti
03-12-2010, 11:09
پای بی ام و X1 هم به ایران باز شد...!

اینم پورشه کایمن در رشت!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Penryn
13-12-2010, 20:11
سلام
اینم یه جیگر:40: تو خیابان هنگام به سمت بابائی شرق به غرب البته این رفت مینی سیتی من رفتم سمت غرب:31:

ببخشید دیگه هم گوشیم کیفیت نداشت هم اینکه ماشینم جون نداشت که برم از جلوش عکس بگیرم:11:

اینا که همش یجورن! :39:خوب یکیشو میذاشتی دیگه!

isbn
13-12-2010, 20:43
اینا که همش یجورن! :39:خوب یکیشو میذاشتی دیگه!

دیگه گفتم از هر زاویه بگیرم بذارم:31: کلا از پشت :31:
بابا جر دادم ماشینو طرف کلا همش تو شتاب بود :27:
حالا بازم ببخشید گفتم همشو بذارم دیگه که یکیش توش بلاخره خوب در بیاد.:31:

mr_khodaei2008
02-01-2011, 18:33
دوستان كسي تا حالا پورشه cara gt را ديده و ازش عكسي داره بزاره

يه سوال چطور به اين ماشينها مجوز تردد ميده مثل لامبورگيني با اون همه ابهتش

Diego
02-01-2011, 19:44
دوستان كسي تا حالا پورشه cara gt را ديده و ازش عكسي داره بزاره

يه سوال چطور به اين ماشينها مجوز تردد ميده مثل لامبورگيني با اون همه ابهتش

به صورت گذر موقت وارد میشن.

farshad bugatti
13-03-2011, 21:21
دوستان جدیدا کامارو ss 2010 زیاد شده اگه کسی تونست ازش عکس بگیره بذاره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

اینم چون شما گفتین یدونه عکس ازش میزارم

عکس: فرشاد سجادیان

bahar73
26-03-2011, 15:01
من چند بار پورشه توی خیابون دیدم اما شب بود و نتونستم درست ببینمش میشه عکس پورشه هم بزارید:46:
ممنون:20:

shahab_f
31-03-2011, 22:23
یه شورولت کوروت زرد رنگ پلاک شده دیدم توی ولنجک، پلاکشم ایران 13 بود. کسی عکس نداره ازش؟ ایران 13 برای کجاست؟
=========
----------

من چند بار پورشه توی خیابون دیدم اما شب بود و نتونستم درست ببینمش میشه عکس پورشه هم بزارید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پورشه که زیاده ، وقتی نمایندگی داره تو ایران دیگه خاص نیست که. کدوم مدل بود حالا ؟ کاین و پانامرا که زیادند، خصوصا کاین

solo8
31-03-2011, 23:41
یه شورولت کوروت زرد رنگ پلاک شده دیدم توی ولنجک، پلاکشم ایران 13 بود. کسی عکس نداره ازش؟ ایران 13 برای کجاست؟
ن

13 واسه اصفهانه...

rami_hemi
03-04-2011, 04:54
این کوروت تنها مورد پلاک شده هستش
البته موارد دیگه از ماشینهای خاص که پلاک گرفتن هم وجود داره

armin_goooodboy
03-04-2011, 08:49
سلام
چند روز پیش قشم بودم
شورلت اونجا زیاد بود
یکی هم عکس گرفتم

زیاد با ماشین ها آشنایی ندارم اما فکر می کنم این شورلت کامارو 2010 باشه

ARASH66
03-04-2011, 12:52
دوستان یکی دوتایی لامبورگنی هست تو شهر همدان میگن پلاک هم شده عکسی کلیپی ازش ندارین؟
راستی مگه پلاک هم میشه 10 و 12 سیلندر؟

Guts
09-04-2011, 21:59
اینم همینطوری میزارم...(میدونم خاص نیس)
مزدا 6 پلاک اروند

این مدل قدیمیشه جدیداش خیلی خشنگ شده.

Переклад не
12-04-2011, 13:26

farshad bugatti
22-04-2011, 10:46

چلنجر و موستانگ تو تهران!

و اینم پانامرای منصوری تو فرشته تهران !!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] images%2Fzc2ym8ua0qmo3mkpd5a.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] images%2Fz0xiyu07utzjell2bejt.jpg)

30vil
01-05-2011, 20:08

Vahid67
01-05-2011, 22:11

این پلاکش دولتیه؟

30vil
01-05-2011, 22:35
این پلاکش دولتیه؟

ّبله هامر با پلاک دولتی:18:

farshad bugatti
07-05-2011, 21:22
نیسان GTR در مشهد! این روزا غوغا راه انداخته!!
این عکس رو دوستمون undr تو یک تاپیک دیگه قرار داده بودن که من گفتم تو تاپیک اصلی بزارم.

Penryn
08-05-2011, 17:43
نیسان GTR در مشهد! این روزا غوغا راه انداخته!!
این عکس رو دوستمون undr تو یک تاپیک دیگه قرار داده بودن که من گفتم تو تاپیک اصلی بزارم.

ریویوهای GTR رو هنوز ندیدم و نخوندم ولی کسی میدونه دلیل وجود دومین شفت انتقال نیرو در این خودرو چیه.توی عکس زیر مشخصه.

نکنه 4WD هستش و این شفت برای انتقال نیرو به دیفرانسبل جلو هست؟؟ ضمناً نکته ی جالبش اینه برای تعادل وزنی بهتر بصورت موتور جلو و جعبه دنده عقب طراحی شده!!

farshad bugatti
09-05-2011, 16:17
ریویوهای GTR رو هنوز ندیدم و نخوندم ولی کسی میدونه دلیل وجود دومین شفت انتقال نیرو در این خودرو چیه.توی عکس زیر مشخصه.

نکنه 4WD هستش و این شفت برای انتقال نیرو به دیفرانسبل جلو هست؟؟ ضمناً نکته ی جالبش اینه برای تعادل وزنی بهتر بصورت موتور جلو و جعبه دنده عقب طراحی شده!!
GTR د 4WD هستش و این باعث شده تا هندلینگش هم خیلی بهتر بشه! حتی تونسته تو پیست خودشون تونست لامبورگینی مورسیلگو رو شکست بده! واقعا ماشین جالبیه!

meshkiposh2200
09-05-2011, 21:11
تا هالا کسی MAC LAREN SLR BENZدیده

Переклад не
09-05-2011, 21:43
آره اگه اشتباه نکنم 3 سال پیش یه بنز نقر ای کوپه که اونوقتا فکر میکردم مکلارنه حالام فکر میکنم مکلارن بود که تو محله ی ولیعصر میپلکید

farshad bugatti
09-05-2011, 22:11
نیسان التیما و کرایسلر (شیراز)

تا هالا کسی MAC LAREN SLR BENZدیده

2 تا که عکسشو دیدم این یکیش اون یکی رو هم قارا دادم تو این تاپیک فقط پیدا کردنش سخته:)

Pami
10-05-2011, 09:26
چرا نمیشه روش حساب کرد ؟ من کلیپ سوسک کردن Audi R8 رو هم دیدم که تو پیست مفتضحانه جلوی GTR شکست میخوره .

ARASH66
10-05-2011, 10:20
چرا نمیشه روش حساب کرد ؟ من کلیپ سوسک کردن Audi R8 رو هم دیدم که تو پیست مفتضحانه جلوی GTR شکست میخوره .

خودشون تو ژاپن تست کردن معلوم نیست همه شرایط یکسان و درست بوده باشه.
ملاک هم فقط سرعت نیست، ولی خب اینطوری که زاپنی ها تست کردن همه رو تو پیست گرفته.

farshad bugatti
12-05-2011, 14:53
مورگان!

بدون شرح!

Переклад не
12-05-2011, 15:03
عکست بازم فیلتره
تو یه جای دیگه آپش کن

ARASH66
13-05-2011, 10:23
خاص نیست ولی تکه، خودم گرفتم، محل اکباتان
Audi A4 Sline 2005

mstf666
13-05-2011, 11:51
بی ربط به این تاپیک نیست

Penryn
14-05-2011, 13:46
شاید خیلی خاص نباشه ولی جریان مرسدس EMC در کلاس E چیه؟اولین باره همچین پسوندی رو دیدم!
با فیلتر sharpen فوتوشاپ شارپنس عکس رو بالا بردم تا واضحتر باشه

ARASH66
14-05-2011, 16:29
Penryn عزیز اینطور که من از نت متوجه شدم به محصولات بنز پخش شده از امارت UAE، میگن EMC

farshad bugatti
14-05-2011, 20:06
EMC مخفف emirates motor company هست و اونایی که تو ایران میبینید سفارش خلیج فارس هستن

Penryn
15-05-2011, 18:13
EMC مخفف emirates motor company هست و اونایی که تو ایران میبینید سفارش خلیج فارس هستن
با این حساب بطور عمده دو دسته مرسدس داخل کشور داریم:سفارش خیلج فارس و تولید ایرانخودرو.درسته؟

fariborz_1
15-05-2011, 18:49
یه سوال
البته می دونم ربطی به این موضوع نداره
بیژن طراح معروف ایرانی سه رنگ از بوگاتی رو طراحی کرده ؟

nafe-bandar
17-05-2011, 23:51
با این حساب بطور عمده دو دسته مرسدس داخل کشور داریم:سفارش خیلج فارس و تولید ایرانخودرو.درسته؟

مگه ایران خودرو هم بنز میزنه ؟!

یه سوال توی آسیا چند تا کشور هست که به قول خودمون خیابوناش برعکس باشه :31: ؟

ARASH66
18-05-2011, 10:15

البته جای این سولات اینجا نیست ولی کشور هند به خاطر مسائل سیاسی قدیمش مشابه انگلستان خیابوناش برعکس هست.

Penryn
18-05-2011, 16:52

چندین ساله عزیزم.و فقطم کلاس E.کاملا زیر ذره بین کنترل کیفی دایملر آلمان
اینکه امسالم مونتاز میکنه یا بخاطر تحریمها تعطیل کرده خبری نیست

البته جای این سولات اینجا نیست ولی کشور هند به خاطر مسائل سیاسی قدیمش مشابه انگلستان خیابوناش برعکس هست.

کشورهای همسود(مشترک المنافع) که 53 کشور و 30 درصد جمعیت دنیا هستند خودروهاشون فرمون سمت راسته به استثنای کانادا.کشورهای همسود در گذشته مستعمره ی انگلیس بودن بجز دو تاشون و وجه اشتراکشون اینه که همگیشون الیزابت دوم رو بعنوان رییس کشور قبول دارن!
از فرشاد خان(farshad bugatti) عذرخواهی میشه بخاطر این صحبتهای حاشیه ای ولی مفید!

farshad bugatti
18-05-2011, 18:23
بنز رو تاپ خودرو مونتاز میکنه زیر نظر ناظران دایلمر! دوستمون penryn عزیز هم توضیح دادن!
البته به صورت وارداتی هم به کشور وارد شده

Amin-Nasim
09-06-2011, 10:03

وقتی خودم هم این خبرو شنیدم باور نکردم و یک دوستی هم قبلا گفته بودند تو تهران دیدند که این خبر کذبه و دروغی بیش نبود ولی تو این چندروز گذشته به همه جا سر زدم از جمله آرت سنتر کیانفر و طی صحبتهای که با یکی از کارکنان اونجا در این زمینه داشتم گفتند احتمال ورود این ابر خودرو تو ایران طی ماهای اخر سال وجود داره.
چندروز پیش طی صحبتی که با عوامل ورود خودروهای گذر موقت داشتم و صحبتهای مشکوک اونها پی بردم احتمالا نزدیک این مرز خبرهای وجود داره که هنوز کسی از اونها بیخبره و خودروهای نزدیک مرزه بندرعباس و بندر گناوه بوشهر وجود دارند که تا حالا وارد این مرز خاکی نشند و فقط طی دوروز وارد و خارج شدند و فقط اسمی از اونها بوده.
بعد از دو سه روز صحبت پی در پی با این عوامل تونستم از زیر زبونشون بکشم که آیا بوگاتی وارد ایران شده یا نه.
شاید باور کردنش سخت باشه ولی بوگاتی ویرون به مدت دوروز مهمون خاک ایران بوده و بعد از دوروز از مرز بندر بوشهر به سمته کویت رفته و دیگه کسی خبری از اون نداره و فقط یه عکس از این ماشین وجود داره که تو هیچ سایتی و هیچ جای موجود نیست و به سختی تونستیم این عکسرو از ایشون بگیریم.
حالا درست یا غلط بودنش پای خودتون ولی به نظرم باید تا چند ماهه آینده خبری باورنکردنی بشونویم که شاید درکش برایه هممون سخت باشه
در ضمن هرچی درمورد صاحب این ماشین ازشون سوال پرسیدم جواب ندادن و تفره رفتن یعنی یه جوری پیچوندن ولی احتمالا مال نزدیکان سرا ن کویت و قطر بوده که برای اینکه پول کمتری بدن از طریقه مرز ایران ماشینو رد کردند(به دلایل سیاسی)
هر چند عوارض گمرکی برای ما زیاده ولی سیاست کشور ما رو این چیزهابرای افراد خاص فرق میکنه
حالا قضاوت با خودتون....
یا حق...
نویسنده mamad7025

این رو تو گذر موقت.کام دیدم
اون کارخونه و اون جرثقیلی که بوگاتی رو می بره تقریبا می شه فهمید که ایرانه

nafe-bandar
09-06-2011, 11:02
بندر عباس رو خبر ندارم
خودم بوشهرم، گمرک بوشهر که چیزی نیومده، از یه نفر پرسیدم فکر کنم گناوه هم نیومده باشه، البته 100% مطمئن نیستم...

farshad bugatti
09-06-2011, 14:03
چیزی غیر ممکن نیست!
اومده و از ایران رد شده و حقیقت داره.

D r i v e r
09-06-2011, 15:44
چندین ساله عزیزم.و فقطم کلاس E.کاملا زیر ذره بین کنترل کیفی دایملر آلمان
اینکه امسالم مونتاز میکنه یا بخاطر تحریمها تعطیل کرده خبری نیست

کشورهای همسود(مشترک المنافع) که 53 کشور و 30 درصد جمعیت دنیا هستند خودروهاشون فرمون سمت راسته به استثنای کانادا.کشورهای همسود در گذشته مستعمره ی انگلیس بودن بجز دو تاشون و وجه اشتراکشون اینه که همگیشون الیزابت دوم رو بعنوان رییس کشور قبول دارن!
از فرشاد خان(farshad bugatti) عذرخواهی میشه بخاطر این صحبتهای حاشیه ای ولی مفید!

این آبی ها همون فرمون راست ها هستن یا مشترک المنافع ها؟
چون ژاپن هم فرمون ماشین هاش سمته راسته :40:

Penryn
10-06-2011, 12:47
درسته , کشورهای مشترک المنافعند اونا

Electronic-Arts
10-06-2011, 13:40

قرمز همیشه فرمون چپ بوده و هستن
نارنجی قبلا فرمون راست بودن ولی الان فرمون چپ هستن
آبی همیشه فرمون راست بوده و هستن
بنفش قبلا فرمون چپ بوده ولی الان فرمون راست هست
سبز در یک دوره زمانی جاده هاشون قوانین مختلفی داشته مثلا تو یه جاده از سمت چپ میرفتن و تو یه جاده دیگه از سمت راست ولی الان فرمون چپ هستن

taghi_ramzi
11-06-2011, 22:55
من امروز پشت یه تریلی یه تعداد میتسوبیشی لنسر (عادی ،نه لنسر اولوشن) مدل 2006 یا 2007 دیدم که داشت می رفت سمت تبریز
اینها برای مصرف داخلی وارد شدن یا از ایران رد می شن ؟

shahab_f
11-06-2011, 23:36

این رو تو گذر موقت.کام دیدم
اون کارخونه و اون جرثقیلی که بوگاتی رو می بره تقریبا می شه فهمید که ایرانه
مطالبی که ذکر کردین درسته. دنیای خودرو هم تایید کرده که یک ویرون از ایران رد شده تا به کویت بره، اما لاستیکاش زمین نخورده.
حالا که صحبت ویرون شد، در شماره اخیر مجله ماشین نوشته بود که منصوری (MANSORY) در فکر راه اندازی یه نمایندگی تویه ایرانه که تمام محصولات حتی ویرون رو ارائه کنه. من فقط نقل قول کردم والا به نظر خودم بسیار بعیده.

راستی تو سایت پیتکو نوشته واردات خودرو آزاد شد ! از این به بعد خودرو ای خارجی زیادی خواهید دید پس خودتونو واسه گزارش در آینده آماده کنید
دقت کنید که واردات با همون تعرفه ی 90% سابق آزاد شد!

D r i v e r
12-06-2011, 23:00
من امروز پشت یه تریلی یه تعداد میتسوبیشی لنسر (عادی ،نه لنسر اولوشن) مدل 2006 یا 2007 دیدم که داشت می رفت سمت تبریز
اینها برای مصرف داخلی وارد شدن یا از ایران رد می شن ؟
یه تعدادی پلاک سیاسی فکر کنم برای سفارتخونه ها وارد شد
خیلی وقت ها هم فقط رد میشن
بعضی هاشون هم که شاید توی مزایده ها فروش برن

rami_hemi
12-06-2011, 23:19
بیشتر اون ماشینهایی که ملشون پایین هست به مقضد جمهوری های خود مختار جدید شمالی میره
در مورد اون فراری هم فراری 4 در نداره نمیدونم شما چی دیدید ولی شاید پانامرا دیدید

joe_satriani
01-07-2011, 22:54

با سلام
این و درست دارم میبینم؟؟؟؟؟ :18:

shahab_f
01-07-2011, 23:07
باید فوتوشاپ باشه. پلاک شدن یه ویرون چیزی نیست که از زیر دست مجلات و علاقه منداد در بره

Scrat
03-07-2011, 01:30
عزیزان !!

به عدد های سمت چپ پلاک گذر موقت بوگاتی ویرون نگاه کنید !!

1
---
88

یعنی این ماشین دو سال پیش ایران بوده ؟!!! عکس دستکاری شده است و کسی که دستکاری کرده خبری از نحوه ی شماره گذاری پلاک گذر موقت نمیدونسته که بر اساس زمان مجوز تردد خودرو هست و به قولی سوتی داده است .

بی باک بی بال
03-07-2011, 05:17
عکس اصلا این هست

Amin-Nasim
03-07-2011, 09:01
اگر به اون عدد 2 نوشته شده روی پلاک توجه و با بقیه پلاک های گذر موقت مقایسه کنید
میشه فهمید که فتوشاپه

پلاک های گذر موقت تمام سفید رنگ هستن
اما این 2 رنگه هم زرد هم سفید.

از سال 88 به بعد (تقریبا مه های تیر یا مرداد ) پلاک های گذر موقت تمام سفید رنگ شدن
قبل از این پلاک های گذر موقت دو رنگ بودن