PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شوک : چه کسی راست می گوید ؟ ((( نگاه شبکه ی 3 به معترضین )))

nel
24-08-2008, 11:14
سلام دوستان

از جلوی تلوزیون رد شدم چشمم افتاد به شاهین فلاکت تو شبکه ی 3

تبلیغ برنامه ی شوک بود که به زودی قراره از شبکه 3 پخش بشه

همیشه نگاه وزارت فرهنگ و ارشاد به این گونه افراد بسته بوده به نظرتون ایا این یکی فرق میکنه

اینجا محل بحث در مورد این برنامه ی متفاوته که حتی امکان داره مجریش مثل فرزاد حسنی ممنوع التصویر هم بشه

خلاصه ی تمام پست ها در پست اول

m.s.f
24-08-2008, 11:23
به زودی قراره از شبکه 3 پخش بشه

وقتی شروع نشده چطور نظر بدیم ؟!

eng.j.mehrdad
24-08-2008, 11:31
مطمئن باش که توش جز افکار مسخره خودشون چیز دیگری رو تایید نخواهند کرد و همه را یک کج روی و غربی خواهند دانست
هیج برنامه ای از این رسانه ملی (!) پخش نخواهد شد مگر از فیل. تر دوستان عزیزمان بگذرد و فیلشان روی محتوا تر بزند ...

نتیجه :
این هم مثل 1000 برنامه چرت دیگه ...

EHSANRF
24-08-2008, 11:45
واقعا فلاكت رو تلويزيون نشون داده؟؟؟؟؟؟

nel
24-08-2008, 18:11
اره و مطمین باش بازم تبلیغ میکنه
پست ها که بیشتر بشه با نقل قول غیر مستقیم همه رو تو پست اول می ذارم

V A H I D
24-08-2008, 18:15
نتوسنتم هیچی نگم !! (حالا انگار چی می خوام بگم !! :دی )
خیلی مسخرس ! فرض کنید بیان اهنگ هایی که مشکل دارن رو بزارن !! :دی
همش باید بوق بزنن !! :دی فقط همین فلاکت معتاده دیگه می خوان به کی گیر بدن ؟؟؟ از لحاظ لایریک که نمی تونن زیاد گیر بدن چون
واقعا هیچ کاریش نمی تونن بکنن نمی تونن بگن چی می گن که !

nel
24-08-2008, 18:54
عزیزم لایریک چیه؟

Inter
24-08-2008, 19:06
همش باید بوق بزنن !! :دی فقط همین فلاکت معتاده دیگه می خوان به کی گیر بدن ؟؟؟ از لحاظ لایریک که نمی تونن زیاد گیر بدن چون

دوست عزیز خود شما الان فهمیدید که چی گفتید؟

خوبه خود شما قبول دارین بعضیاشون مورد دارن.

در ضمن تا چیزی پخش نشده نمی شه نظری داد.:13:

V A H I D
24-08-2008, 19:26
دوست عزیز خود شما الان فهمیدید که چی گفتید؟

خوبه خود شما قبول دارین بعضیاشون مورد دارن.

در ضمن تا چیزی پخش نشده نمی شه نظری داد.

بله !! :دی
اون قسمتی که بولد کردی منظورم لایریکش بود !! مثلا به نظرت تلویزیون می اد بگه این ها می گن ....... ( فحشن اینا !! :دی )
مطمنان نمی تونه
این ها می خوان زندگی شون رو زیر سوال ببرن اون جوری که شنیدم !! مثلا می خوان بگن شیطان پرستن !!!!
حالا باید ببینیمچی ساخت !!
(دفعه ی دیگه که جوابمو می دی درست متنو بخون! اگه نمی تونی بگو برات بخونم!! )

عزیزم لایریک چیه؟
همون شعرش !!

Inter
24-08-2008, 19:34
.................

درگیری همین جا تموم بشه بهتره

حالا کی میخواد پخش کنه کسی خبری داره؟

روح سگ ولگرد
24-08-2008, 19:41

واقعا نمی فهمم این چه بحثیه راه انداختید

تلویزیون ایران هم چیزیه که بشه دربارش حرف زد؟
بحث راه میندازید درباره ی ترانه ی مادری؟؟؟

وقتتون براتون مهم نیست پول اینترنتتون که مهم هست.

روح سگ ولگرد
24-08-2008, 19:44
جالبه

2 تا انتخاب تو نظر سنجی هست:: آره و خیر

جفتش رو هم می تونید انتخاب کنید. :))

S A M
25-08-2008, 11:14
اقا معلوم شد که کی میده؟

arash_3tar
25-08-2008, 11:57
نکته ی انحرافی بوده:31::27:
جالبه

2 تا انتخاب تو نظر سنجی هست:: آره و خیر

جفتش رو هم می تونید انتخاب کنید. :))

elham_007
25-08-2008, 12:00
اقا معلوم شد که کی میده؟

به زودی ..... :31:

فردا ( سه شنبه ) ساعت 22/20.....

Scary Feelings
25-08-2008, 23:36
سلام به همهی دوستان لازم به ذکر است که فلاکت الان 2 ساله که ترک کرده و با زدن شرکت اساتید ریکوردز میخواد دوباره برگرده .دی
راستی چرا همه گفتن که شوک رو قبول دارن؟ شوک هم خوبه هم بد اینم حرف خود فلاکت درباره برنامه راستی حرف هایهبرنامه رو جدی نگیرید اخطار میدم جدی نگیرید

خبر فوری فارسی ننوشم که در یاهو سند کنین

Shahin Felakat: Barnameye Shok Barnameye Ke Shahin Felakato Reza Pishro Toosh Hozoor Dashtan , In Shabake Ba Onvane Inke Mikhan Kari Konan Rap Mojavez Rahat`tar Begire Az Ba In Rap Kon`haa Mosahebe Kard Ke Bad Az Mosahebe Tablighesho Too TVie Iran Didan Ke Taze Fahmidan Reza Rooygary Tahie Konandeie In Barname Dooroogh Gofte Va Khaste Ke Felakato Va Pishro Va Rap Kon`haaie Digaro Kharab Kone bezoodi etelate bishtar o dar bax98.ir midim .. Lotfan Ino Send To All Konin Ta Hame Bedunan , Nazarin Intori Harkasi Harkari Zedde Rap Bokone .. .Man Mikham Ke Bezoodi az In
Barname Shekayat Bokonam
اینم ساعت پخش برنامه فقط دعا کنین که به رپ فارس توهین نکنن چون زنگشون میزنم و هر چی از دهنم در بیاد بهشون مگیم!

[شوک]

تهیه کننده:حمید نوبهار

سه شنبه 5/6/87ساعت

چهار شنبه 6/6/87ساعت 22:20

mahdy2021
25-08-2008, 23:48
من چند ساعت قبل از این تاپیک یه تاپیک تو بخش اخبار زده بودم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با موضوع پديده شيطان پرستي با ويژگي هاي مدرن، ساخت مستند شوك از 7خردادماه آغاز شد.

محمدصادق زماني ـ مدير توليد شوك ـ در گفت وگو با خبرگزاري ايسنا، با اعلام اين خبر اظهار كرد: افرادي انتخاب شده براي مصاحبه در اين مستند، كساني هستند كه در گروه هاي شيطان پرستي بوده اند. وي با بيان اينكه علاوه بر مصاحبه وضع ظاهر اين افراد نيز به تصوير كشيده مي شود، مخاطب اصلي شوك را جوانان ونوجوانان ذكر كرد.

زماني درباره پژوهش هاي انجام شده براي ساخت اين مستند گفت: منبع اصلي تحقيقاتي شوك، پايان نامه دكتراي آقاي جواد ادبي درباره عرفان هاي نوظهور و ساتنيسم است كه در يكي از كشورهاي اروپايي انجام شده است.
مديرتوليد مستند شوك، اين مستند را گزارشي ذكر كرد كه سعي مي شود با داستان تلفيق شود.
وي با اشاره به همكاري نهادهاي مختلف با ساخت اين مستند گفت: شوك با حمايت هاي ويژه نهادهاي مختلف فرهنگي، مذهبي، سياسي و اجتماعي ساخته مي شود. زماني در پايان زمان پخش شوك اظهار كرد: به علت افزايش فعاليت گروه هاي شيطان پرستي براي عضوگيري در تابستان، اين برنامه در اين فصل روي آنتن مي رود.

اين مستند قرار است در13قسمت 25 دقيقه اي ساخته شود، اما در مرحله اول پنج قسمت از آن توليد مي شود. فرشاد شكيبي كه پيش از اين مستندهايي چون كراك،مد شده، فست فود را ساخته است، اين بار شوك را كارگرداني مي كند. حميد نوبهار هم تهيه اين مجموعه مستند را براي پخش از شبكه سه سيما برعهده دارد.
=================

پخش: از شبکه 3 سیما
سه شنبه 5/6/87***ساعت 22:20

چهار شنبه 6/6/87***ساعت 22:20

mahdy2021
25-08-2008, 23:55
سلام به همهی دوستان لازم به ذکر است که فلاکت الان 2 ساله که ترک کرده و با زدن شرکت اساتید ریکوردز میخواد دوباره برگرده .دی
راستی چرا همه گفتن که شوک رو قبول دارن؟ شوک هم خوبه هم بد اینم حرف خود فلاکت درباره برنامه راستی حرف هایهبرنامه رو جدی نگیرید اخطار میدم جدی نگیرید

خبر فوری فارسی ننوشم که در یاهو سند کنین

Shahin Felakat: Barnameye Shok Barnameye Ke Shahin Felakato Reza Pishro Toosh Hozoor Dashtan , In Shabake Ba Onvane Inke Mikhan Kari Konan Rap Mojavez Rahat`tar Begire Az Ba In Rap Kon`haa Mosahebe Kard Ke Bad Az Mosahebe Tablighesho Too TVie Iran Didan Ke Taze Fahmidan Reza Rooygary Tahie Konandeie In Barname Dooroogh Gofte Va Khaste Ke Felakato Va Pishro Va Rap Kon`haaie Digaro Kharab Kone bezoodi etelate bishtar o dar bax98.ir midim .. Lotfan Ino Send To All Konin Ta Hame Bedunan , Nazarin Intori Harkasi Harkari Zedde Rap Bokone .. .Man Mikham Ke Bezoodi az In
Barname Shekayat Bokonam
اینم ساعت پخش برنامه فقط دعا کنین که به رپ فارس توهین نکنن چون زنگشون میزنم و هر چی از دهنم در بیاد بهشون مگیم!

[شوک]

سه شنبه 5/6/87ساعت

چهار شنبه 6/6/87ساعت 22:20

شما حالت خوبه؟
این سند2ال های یاهو دیگه خیلی مسخره شدن :5:

عزیزم یکم فکر کنید بعد سریع کپی پیست کنید . فرض کن من به فلاکت بگم می خوام در مورد رپ صحبت کنم بعد بیام ازش در مورد شیطان پرستی بپرسم؟

نمی دونم اینایی که این سند2ال هارو می فرستن کیو خر فرض کردن؟
بیننده ها؟فلاکت؟صداوسیما؟
یا شایدم خودشون .... :31:

------------------
به یه نکته جالب تو پست خودت توجه کن:
Taze Fahmidan Reza Rooygary Tahie Konandeie In Barname

Ehsanpark
26-08-2008, 00:18
(هنوز شوک پخش نشده که من این نظرو میدم!)

خب طبق معمول یه برنامه مسخره دیگه!

این روزا کسی هست که ندونه رپ چیه؟

نه...

برنامه شوک داره یه کاری میکنه که کل ایران بهم بریزه(موسیقی)

اول کدوم رپر یا گروه رپ شیطان پرستن؟

یاس؟تهی؟تتلو؟:16:یا رضایا؟

شاید یه سریا بگن متال و راک شیطان پرستیه!:18:

باید مواظب حرف زدنشون باشن!

نه...متال شیطان پرستی نیست.اتفاقا متال یا راک یا زیر مجموعه این سبک ها کاملا پرمحتوا و غنی هستند.

در ضمن متال هیچ ربطی به رپ نداره و در خارج متال بازا با رپرها دشمن خونین هستن.نه تو ایران با این مافیا

بازی مسخره حسام استپس و اینا...

2pack رو متال بازا ترور کردن چون خیلی گنده شده بود.

حالا اینا چه ربطی دارخ به شوک؟

شوک داره متال خارجی رو با رپ فارسی قاطی میکنه!که دیگه باید منتظر نتایجش بود...

Ehsanpark
26-08-2008, 00:40
در ضمن اینا به رپرهایی که یه جورایی سبک خیابونی دارن گیر دادن مثل پیشرو و فلاکت...

Scary Feelings
26-08-2008, 00:48
شما حالت خوبه؟
این سند2ال های یاهو دیگه خیلی مسخره شدن :5:

عزیزم یکم فکر کنید بعد سریع کپی پیست کنید . فرض کن من به فلاکت بگم می خوام در مورد رپ صحبت کنم بعد بیام ازش در مورد شیطان پرستی بپرسم؟

نمی دونم اینایی که این سند2ال هارو می فرستن کیو خر فرض کردن؟
بیننده ها؟فلاکت؟صداوسیما؟
یا شایدم خودشون .... :31:

------------------
به یه نکته جالب تو پست خودت توجه کن:
Taze Fahmidan Reza Rooygary Tahie Konandeie In Barname
عزیز چرا خون الوده خودت رو کثیف میکنی؟:41:
خوب که خودت میگی کپی پیس
منم این حرف رو بعنوان یکی از مطلب هایی که الان هست گذاشتم وگرنه من از کجا بدونم تهیه کننده کیه ؟منشی صحنه کیه اشپز کیه اصلا من کیم تو کی هستی؟:20:
حالا یه خورده اب بخور خوب شی:11:

Scary Feelings
26-08-2008, 00:52
در ضمن اینا به رپرهایی که یه جورایی سبک خیابونی دارن گیر دادن مثل پیشرو و فلاکت...

میگم اگه اینا سبکشون خیابونی هست پس حتما هیچکس سبکش خداست ! نه عزیز این دوتا رو بخاطر معروف و محبوب بودنشون در ایران میخوان خراب کنن راستی این حرفت رو جایی نزنی ! بهت میخندن:27:این دوتا جزو بهترین رپر هایه جهانن:21::40:

Ehsanpark
26-08-2008, 01:01
میگم اگه اینا سبکشون خیابونی هست پس حتما هیچکس سبکش خداست ! نه عزیز این دوتا رو بخاطر معروف و محبوب بودنشون در ایران میخوان خراب کنن راستی این حرفت رو جایی نزنی ! بهت میخندن:27:این دوتا جزو بهترین رپر هایه جهانن:21::40:

شنیدی میگن باید در یه جایی رو گل بگیرن؟
باید در رپ فارسی رو بتون بریزن!
فلاکت کیه بابا اون موقع که ما از ترس مامورا قایمکی رپ گوش میکردیم اینا کجا بودن؟
وقتی یه بچه 7 ساله میاد رپ میخونه:18:و همین سروش لشگری برای فیت دادن از من 8 میلیون میخواد فاتحه این رپ خوندست.

Scary Feelings
26-08-2008, 12:34
بالاخره خوب میخوان اینا رو خراب کنن درسته اینا هم معروفن مطمعن باش اگه شماره تلفن مستقیم داشته باشه اولین نفری که بهشون زنگ میزنه منم راستی این دمویه برنامه هست دانلود کن تا بفهمی میخان چه گندی به رپ بزنن !رپ رو با راک اشتباهی گرفتن!
:منبع سایت رپفا:

AU900
26-08-2008, 13:08
مگه جنه که قبولش ندارید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟

babak_deghat
26-08-2008, 13:29
تا اونجایی که من نمونه های این برنامه رو دیدم، باید از همین برنامه های پر از دروغ مزخرفی باشه که برای شستشوی مغزی و پر کردن وقت تلویزیون به کار میره

Alireza Taji
26-08-2008, 16:45
بهتر بذارید پخش کنند بعد در موردش بحث کنیم.
اما بر اساس تجربه طبیعی هست که یک مستند کاملا یک طرفه و فقط برای تخریب رپ باشه.

Ehsanpark
26-08-2008, 21:53
خب اولین نظر بعد از شوک...
به نظر من یه برنامه مضخرف ولی سرگرم کننده بود...
چقدر خاطره زنده کرد...!آهنگای مارلین منسون و رضایا و پیشرو و....
این برنامه رو اصلا قبول ندارم چون کاملا یه طرفه بود.
هر چیزی که گفتن تو ایران اتفاق افتاده و میوفته ولی ربطی نداره رپ و متال رو با شیطان پرستی قاطی کنن.
متال و راک مجوز هم داره نمونش آهنگ های گروه شهر شلوغ (Mad City) و همین رضا یزدانی تیتراژ سریال مرگ تدریجی یک رویا.
(البته کارهای رضا یزدانی شباهت زیادی به راک غربی نداره)

mahdy2021
26-08-2008, 21:56
دقیقا همونی بود که من انتظار داشتم

کسی با یاس و ... کاری نداره
مخالفت با همه ی آدمهای کثیف و معتاد هست .بحث کلی تر از این حرفاست که رپرها بیان ازش دفاع کنن

البته شک دارم کسی جرات دفاع از شیطان پرستی رو داشته باشه

@R3Z
26-08-2008, 22:00
کسی با یاس و ... کاری نداره
پس این همه رپ رپ که میکردن باد هوا بود؟؟!!

.::. RoNikA .::.
26-08-2008, 22:02
برنامه ای مزخرف در عین حال سرگرم کننده
اینقدر تبلیغات برای این برنامه صورت گرفت و گفته شد قراره رپرها زیر سوال برن و ... گفتم حالا چه برنامه ایه
خیلی مشتاق بودم ببینم و از رپ دفاع کنم :دی
اما هیچ ربطی به رپ نداشت ...
هدف اصلی برنامه نشون دادن شیطان پرستی در کشور، عدم تربیت درست و شاید تا حدودی اصالت بود

ولی خدایی اون پسره که شیطان پرست بود و می گفت خدا وجود نداره و دوست داشت با بقیه مردم تفاوت داشته باشه و ... مخش تاب شد :دی

mahdy2021
26-08-2008, 22:03
یعنی شما می خوای بگی کل رپ و رپرها منزه و پاکن؟
هیچ نوع انحرافی ندارن؟ معتاد توشون نیست؟
کسی که یه ربع فحش میده اصلا حالت طبیعی داره؟

joey jordison
26-08-2008, 22:21
واقعا مزحرف بودش و مزخرف مزخرف!!!
من با رپ کاری ندارم ولی ما متالرها عادت داریم این مزخرفات را ببینیم:27:
حالا هم نوبت شما رپر هاست:27: ولی قاطی کردن متال با رپ یک توهین هست یک توهین بزرگ:19:
و این بر و بچه های سوسول هم بهتره با شنیدن چندتا اهنگ برن اون شکلی بشن:27:راستی این رپرها راست راستکی تیشرت دو متری میپوشن و یک شلوار گشاد بزرگ بزرگ:2:
ولی شوخی کردم به دل نگیرید!!!راستی تو تهران پسرها این جوری هستند:27:

sd70
26-08-2008, 22:43
عجب عتيقه جات و بچه سوسول هايي رو نشون ميداد.

خدا ميدونه چقدر از اين بچه سوسول هاي اين ريختي بدم مياد.

Alireza Taji
26-08-2008, 23:29
مگه نشون داد؟
من ندیدم :44:
تکرار داره؟

Chameleon
26-08-2008, 23:38
ولی خدایی اون پسره که شیطان پرست بود و می گفت خدا وجود نداره و دوست داشت با بقیه مردم تفاوت داشته باشه و ... مخش تاب شد :دی
تاب شد یا تاب داشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی من از همشون متنفر شدم با اون ریخت و سر و وضعشون
حالم به هم خورد
واقعا برای یک مرد خیلی زشته که اینقدر شخصیت خودشو خوار کنه

mostafaeshghi
27-08-2008, 00:00
تکرار داره؟! اگر بله ! کی هست ؟!

ثسمت دوم برنامه کی پخش میشه ؟!

فقط دو قسمته ؟!

Ehsanpark
27-08-2008, 00:01
مگه نشون داد؟
من ندیدم :44:
تکرار داره؟

تکرار فک نکنم ولی یه 13 قسمتی میشه بشین ببین.

دقیقا به رپرهایی گیر دادن که خیابونی میخونن.اگه زدبازی هم اینجا بود یه گیر اصاصی میدادن.

mahdy2021
27-08-2008, 00:04
تکرار داره؟! اگر بله ! کی هست ؟!

ثسمت دوم برنامه کی پخش میشه ؟!

فقط دو قسمته ؟!
من که پست در این مورد ص اول داده بودم! اگر می خوندید توضیح کامل وجود داشت

با موضوع پديده شيطان پرستي با ويژگي هاي مدرن، ساخت مستند شوك از 7خردادماه آغاز شد.

محمدصادق زماني ـ مدير توليد شوك ـ در گفت وگو با خبرگزاري ايسنا، با اعلام اين خبر اظهار كرد: افرادي انتخاب شده براي مصاحبه در اين مستند، كساني هستند كه در گروه هاي شيطان پرستي بوده اند. وي با بيان اينكه علاوه بر مصاحبه وضع ظاهر اين افراد نيز به تصوير كشيده مي شود، مخاطب اصلي شوك را جوانان ونوجوانان ذكر كرد.

زماني درباره پژوهش هاي انجام شده براي ساخت اين مستند گفت: منبع اصلي تحقيقاتي شوك، پايان نامه دكتراي آقاي جواد ادبي درباره عرفان هاي نوظهور و ساتنيسم است كه در يكي از كشورهاي اروپايي انجام شده است.
مديرتوليد مستند شوك، اين مستند را گزارشي ذكر كرد كه سعي مي شود با داستان تلفيق شود.
وي با اشاره به همكاري نهادهاي مختلف با ساخت اين مستند گفت: شوك با حمايت هاي ويژه نهادهاي مختلف فرهنگي، مذهبي، سياسي و اجتماعي ساخته مي شود. زماني در پايان زمان پخش شوك اظهار كرد: به علت افزايش فعاليت گروه هاي شيطان پرستي براي عضوگيري در تابستان، اين برنامه در اين فصل روي آنتن مي رود.

اين مستند قرار است در13قسمت 25 دقيقه اي ساخته شود، اما در مرحله اول پنج قسمت از آن توليد مي شود. فرشاد شكيبي كه پيش از اين مستندهايي چون كراك،مد شده، فست فود را ساخته است، اين بار شوك را كارگرداني مي كند. حميد نوبهار هم تهيه اين مجموعه مستند را براي پخش از شبكه سه سيما برعهده دارد.
=================

پخش: از شبکه 3 سیما
سه شنبه 5/6/87***ساعت 22:20

چهار شنبه 6/6/87***ساعت 22:20

فعلا زمان همین 2 قسمت فقط اعلام شده

arte
27-08-2008, 02:51
بابا اگه ما یاد گرفته بودیم که همه چی رو درست ببینیم و درست انتقاد کنیم که اینجا نبودیم!:41:
من با صداو سیما کاری ندارم که عادت داره یه سری شخصیت مجازی درست کنه وبعد هم حسابی بکوبدشون! من میگم. آخه مگه ما معتاد تو سایر اقشار جامعه نداریم! یا مثلا یه تیپ های از همین دور بری هامون لباس فرم دو متری نمی پوشن که حالا چون اینا تیشرتشون دومتریه ما باید شاکی بشیم!
موسیقی این کشور مشکلش به خاطر رپر هاست یا به خاطر اینه که به همه ء سبک های موسیقی فرصت یکسان نمیدن فرهنگ مردم چه طوری ممکنه تحت خطر غرب زدگی قرار بگیره وقتی که اصولاً فرهنگ سازی وجود نداره( بابا جان من فکر نمیکنم تو غرب مردم هنوز یاد نگرفته باشن تو خیابون آشغال نریزن:31:)
بلاخره باید یه حق انتخابی وجود داشته باشه وقتی یارو چشم باز میکنه دور تادورش همین چیزهاست وخبر هم از هنر وفرهنگ برتر نداره به نظرتون چی رو انتخاب میکنه!:8:

red_avalanche
27-08-2008, 15:21
خداییش خیلی برنامه اشون ابلهانه بود مخصوصا اونجا که فقط یه مصرع از آهنگ kein lust رامشتین رو ترجمه کرده بودن. از همه باحالتر آرایش مو پسرا بود که عین هم بود حاظرم شرط ببندم یه سری برو بکس بسیج مسجد بلال رو اورده بودن گریم کرده بودن. یا مثلا اون دختره خالی میبست به من به زور قرص و مشروب میدادن. همه میدونیم که تو مهمونی همه خوره بازی میکنن چیزی به کسی نمیدن میرن توالت قایمکی میخورن که به کسی ندن. اون دوستی هم که میگه یه سری رپرها معتادن فکر نمیکنه که مثلا تو صنف راننده ها چقدر معتاد هست تازه هیچ خواننده ای با اعتیادش کسی رو نمیکشه اما میدونید که چقدر تو جاده ها راننده های خمار و نشئه ملت رو به کشتن میدن. چسبوندن رپ و راک و سیتنیسم و فحشا که دیگه آخرش بود. به جان خودم فکر کنم کارگردانش مهران مدیری بوده. :31:

shahrokh_sib
27-08-2008, 15:23
مزخرف بود همه چیز رو با هم قاطی کرده بودن
.........

اون جوجه رپره کی بود؟؟؟؟

ولی با فری استایل رضا حال کردم....

Alireza Taji
27-08-2008, 15:24
تکرار فک نکنم ولی یه 13 قسمتی میشه بشین ببین.

دقیقا به رپرهایی گیر دادن که خیابونی میخونن.اگه زدبازی هم اینجا بود یه گیر اصاصی میدادن.
13 قسمت؟!!!:18:
چه خبره؟
شب برق رفت نشد ببینشم فقط امیدوارم امشب این اتفاق نیفته!

Ehsanpark
27-08-2008, 16:21
خداییش خیلی برنامه اشون ابلهانه بود مخصوصا اونجا که فقط یه مصرع از آهنگ kein lust رامشتین رو ترجمه کرده بودن. از همه باحالتر آرایش مو پسرا بود که عین هم بود حاظرم شرط ببندم یه سری برو بکس بسیج مسجد بلال رو اورده بودن گریم کرده بودن. یا مثلا اون دختره خالی میبست به من به زور قرص و مشروب میدادن. همه میدونیم که تو مهمونی همه خوره بازی میکنن چیزی به کسی نمیدن میرن توالت قایمکی میخورن که به کسی ندن. اون دوستی هم که میگه یه سری رپرها معتادن فکر نمیکنه که مثلا تو صنف راننده ها چقدر معتاد هست تازه هیچ خواننده ای با اعتیادش کسی رو نمیکشه اما میدونید که چقدر تو جاده ها راننده های خمار و نشئه ملت رو به کشتن میدن. چسبوندن رپ و راک و سیتنیسم و فحشا که دیگه آخرش بود. به جان خودم فکر کنم کارگردانش مهران مدیری بوده. :31:

با نظرت موافقم.دیدی دی علی و چستر از لینکین پارک رو نشون داد؟:18:باید آهنگای اونارو معنی میکردن:21:

13 قسمت؟!!!:18:
چه خبره؟
شب برق رفت نشد ببینشم فقط امیدوارم امشب این اتفاق نیفته!

اگه برق رفت هم نگران نباشید من میگیرم آپلود میکنم میزارم.شاید هم خلاصه 13 قسمتو.

zooey
27-08-2008, 16:41
به نظر من این برنامه یه مخلوط مسخره از رپ و متال و شیطان پرستی بود که برای تفریح و خندیدن مناسبه .... ;)....اینا هرچی دستشون رسیده بود پخش کردن از linkin park گرفته تا متالیکا و Merlin Manson و Rasmus و......

mahdy2021
27-08-2008, 21:08
10 دقیقه دیگه شروع میشه!

باز کسی نیاد اینجا بگه خبر نداشتم!

@R3Z
27-08-2008, 22:13
بله
امروز سوژه خنده های دیگری از این برنامه دیده شد.
یه نمونش اینکه یارو گفت ریتم بندری میذارن بعد حرف رکیک میزنن بلافاصله کنسرت یاس([!!!) رو گذاشتن
سوژه دیگه رو آهنگ ما یه مشت سربازیم هیچکس بوق میذاشتن!!!(یعنی سروش داشته فحش میداده!!)
فلاکت هم تو برنامه امروز بود دی:
در ضمن بچه ها یاس از مواد خوشش میاد!!(سوژه جالبیه)

saeed_cpu_full
27-08-2008, 22:34
کسی لینک دانلود قسمت دوم این برنامه رو داره ؟
آخه برقمون پرید ! :41:

چقدر سر قسمت اولش خندیدیم :31:
اونجا که فری استایل رضا پیشرو رو گذاشت :31:

victorman
27-08-2008, 22:38
خب من الان این برنامه رو دیدم
واقعا باید به اینجور برنامه ها گفت مزخرف که فقط بلدن به یه مشت پیرزن و پیرمرد چیزهایی رو بگن که اصلا حقیقت نداره
ما جونا که خودمون میدونیم اینا همش حرف مفته

بابا اعصاب ادم رو اینا.... !!! برنامه درست کردن رپ و راک و متال و اینا رو همه رو کردن شیطون پرست ! اونوقت چی میخورن مدفوع خودشون رو ! بعد چی کار میکنن خود کشی !!! رفتن به رپه میگن شیطون پرست ؟!!! به متاله میگن رپ ! نقش مثبت رو هم پدر روحانی داره با سید !!!

ronaldinho_bs10
27-08-2008, 22:38
خدایی خیلی برنامه مزخرفیه !
یه مشت سربازش که دیگه واقعا پایه خنده بود !
اینا واقعا قبل ساختن برنامه میشینن فکر کنن !! بعید بدونم!

ReZa DN
27-08-2008, 22:42
با این برنامه همه چیز بدتر میشه رابطه معکوس داره خیلی چرته برنامه

Inter
27-08-2008, 22:46
آقا یه سوال : معنی حرفایی یا ترانه هایی که می خونن چیه؟

می خوام خداوکیلی جواب بدین چند درصد فحشه؟

من خودم نمی دونما فقط واسه اطلاع می خوام بدونم :10:

در ضمن مضامین اشعارشون رو لطفاً بگین چیه

مثلاً این مارلین منسون لبّ کلامش چیه؟

morix_001
27-08-2008, 23:02
داشت می گفت که یاس معتاده !
دیروز هم کلی به اون دختره خندیدم که می گفت : تو مهمونی رفتم و مشروب خوردم ولی روسریم رو در نیووردم !!!
برا اون پسره مه گفت 58 روزه مادرم مرده دلم سوخت ...

victorman
27-08-2008, 23:07
آقا یه سوال : معنی حرفایی یا ترانه هایی که می خونن چیه؟

می خوام خداوکیلی جواب بدین چند درصد فحشه؟

من خودم نمی دونما فقط واسه اطلاع می خوام بدونم :10:

در ضمن مضامین اشعارشون رو لطفاً بگین چیه

مثلاً این مارلین منسون لبّ کلامش چیه؟

لب کلام منسون رو تو یه ساعت دو ساعت یا یه روز دو روز نمیشه بیان کرد منسون یه فلسفه بزرگ داره

اگه حوصله داشته باشی و این تاپیکو تا آخر بخونی فکر کنم به جواب همه سوالات برسی

saeed_cpu_full
27-08-2008, 23:14
اون برنامه ی دیشبش که ضایع بازی بود :31:

دختره میگفت بهم مشروب دادن خوردم ، بهم قرص دادن خوردم ، بهم ............. :دی
پسره میگفت 6 سال پیش با کراک شروع کردم :دی کراک 6 ماه آدم رو میکشه این چجوری 6 سال پیش با کراک شروع کرده بود :31:
ولی اون فری استایلی که از رضا پیشرو نشون دادن باحال بود ( زده بودند گروه های زیرزمینی ) :31::31:

nafe-bandar
27-08-2008, 23:35
چرا مجلس آسیب شناسی شیراز رو نشون ندادن؟
چرا اونجایی که یه دختر محجبه بلند میشه از رپ طرفداری میکنه رو نشون ندادن؟
اینا میخوان همه چیز رو به شیطون پرستی ربط بدن

حالا خودمونیم
سایت ******* خیلی ادعای رپش میشد اومده از شوک تعریف کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
شاهین فلاکت که همش میگه رپ وضعش خرابه چطور حاضر شد با اینا مصاحبه کنه؟
واسشون فری بره ؟
واقعا که ؟!؟!؟!

REGISTERED USER
27-08-2008, 23:35
برنامه مفیدی بود ... به هر حال پخشش خوبه ...

اونا براشون یاس و هیچکس تا کسانی که رپ رو به گند کشوندند از لحاظ ادب ، فرقی نداره ... رپ کن رپ کنه ... چون همشون از یک خانواده اند ( حرف همشون)

امیدوارم یکم بیشتر کار کنند روی این برنامه ها

در ضمن بیشتر بحث روی اعتیاد و رابطه نامشروع و فرهنگ بیگانه هست تا رپ !!!! چه گیری دادید ها !

@R3Z
27-08-2008, 23:36
از همه جالبتر اونجا بود که دیشب ذغال قلیونو داشتن میچرخوندن زیرش نوشته بود مجلس گروه های انحرافی!!!من که از خنده روده بر شده بودم

bof
27-08-2008, 23:48
واقعا که برنامه تبلیغیو مزخرفی بود,همه چیزو با هم قاطی کرده بودن.:13:

sina_f
28-08-2008, 00:20
به نظر من اصلا طرف صحبت کارشناس ها ما نبودیم
چون کارشناس میگفت پدر و مادر ها باید این کارو بکنن
یکی میگفت این پارتی ها جو بدی دارن چون
1-مخفیانه هستن
2-هیچ نظارتی (مواد و..)نیست
3-شاد بودن جرمه

Masoud_mw
28-08-2008, 00:46
همون كاري رو كه اوايل انقلاب با ماركسيسم و سوسياليسم و كمونيسم كردن الان دارن با شيطان پرستي انجام ميدن . عموم مردم انديشه واقعي بزرگان كمونيسم رو نميدونن و ذهنيت غلطي دارن . شما بريد اينجا رو يه نيگا بندازيد ببينيد اين چيزيه كه دارن تو مخ مردم فرو ميكنن ؟ الان خيلي ها فكر ميكنن كسي كه شيطان پرسته به دنبال جنگ با خدائه .

nafe-bandar
28-08-2008, 02:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس از همون سایت که گفتم

Alireza Taji
28-08-2008, 02:36
خیلی از این شاخه به اون شاخه میپره!
اخه شیطان پرستی چه ربطی به رپ داره؟
می خواند دوباره یک طرحی راه بندازند تا جوانها را بگیرند برای همین این را گذاشتند تا جامعه را اماده کنند!

The Joker
28-08-2008, 02:58
میگن که این برنامه بدجوری زده تو پر رپر ها !

خوشبختانه من Tv تماشا نمی کنم

omid.k
28-08-2008, 03:14
منم ندیدم ولی اوصافی که شنیدم حاکی از یه برنامه یابلهانه و یه طرفه به قاضی رفته ی دیگه از تلویزیون بود
نمونه ی قبلیش که دیدم یه برنامه در مورد هری پاتر بود

AOM
28-08-2008, 10:28
اینکه بخوان رپ و متال و شیطان پرستی و پارتی و موادو اینا رو با هم مخلوط کنن که کاره اشتباهیه همون مامان بابا ها که اکثرا هیچی نمیدونن میشینن نگا میکنن یه دو تا فش به کلشون میدنو میرن.
ولی فکنم شوک کاری به این چیزا نداشته باشه.کلا راه و روش مختلفو نشون میده.نمیخواد قاطیشون کنه.میگه یکی اول میره تو این گروهها بعد از یه جا دیگه سر در میاره.
بعدشم مثل مواد که خالص خالصش کم گیر میاد این گروه ها هم بعد از یه مدت از فلسفشون جدا میشن میرن دنبال کارای دیگه(فکنم بعضیاشون)حالا تو یه گروه پیدا کن که خالصه خالص دنبال فلسفه ی اصلیش باشه.(البته من نمیدونم این حرفم تا چه حد درسته دوستان اطلاعات بیشتری دارن بگن تا شبهات بر طرف شه)

Ehsanpark
28-08-2008, 11:02
ببينيد تمام چيزايي كه ميگن درسته و اتفاق ميوفته!ولي خيلي بي ربط دارن ربطش ميدن به موسيقي!حالا تو پارتي 2 تا آهنگ رپ ميخونن دليل نمي شه كه.بعد هم متال هم شيطان پرستي نيست!سبك بلك متال شيطان پرستيه.وگرنه اگه باور نمي كنيد بريد معني آهنگ Duality از Slipknot رو بخونید در مورد گل و گیاه و شکوفست!!این برنامه کاملا یکطرفه بود.
فقط نمی دونم چرا پای یاس و حتی آهنگ یه مشت سرباز رو وسط کشیدن!!
اینا که ایران پرست و وطن دوستن!جالب بود وقتی میگفت میخوام برم دستا بالا بالاتر 0 2 1 که و... بوق میزدن!!:18:

sina_f
28-08-2008, 12:36
پدرها و مادرها که این آهنگ ها رو گوش نمی دن
تدوینگر و کارگردان هم اینها رو نشون میده و به جاش بوق می زنن
یا slipknot نشون میدن ولی معنی شعر رو نم گن
واین می تونه روی پدر ومادر تاثیر بذاره
که نذارن فرزندان این سبک رو گوش کنن که یه وقت معتاد و انحرافی و شیطان پرست نشن!!!!

آرش-19
28-08-2008, 12:57
در اینکه همچین گروهای رو میشه پیدا کرد شکی نیست.
ولی اصلا ربطی به موسیقی نداره.
هدف این برنامه چیزی جز تخریب رپ و راک و متال نبود.
تو قسمت اول یه تیکه موسیقی نازنین رضایا و بعد فری استایل پیشرو
تو قسمت دوم آهنگ یه مشت سرباز سروش و یاس و فلاکت
در مورد رپ کسی رو میارن ازش سوال میکنن که نمیتونه خوب حرف بزنه, س زبونش میزنه
بعد میاد هرچی رپرو از دم معتاد میکنه, میگه یاس خوشش از مواد میاد !!!
حالا منی که همیشه آهنگهای متال و رپ با صدای بلند, چه تو اطاقم چه تو ماشین گوش میدم
تکلیفم با مردم چی میشه؟

arte
28-08-2008, 13:17
واقعا برنامه مزخرفیه! برای اختلاف انداختن بین دو نسل جوونها و پدر مادر هاشون ساخته میشه ! از فردا هر کسی هم اعتراض کنه باباش میاد سراغش چیه می خوای بری معتاد بشی.!!!

shahrokh_sib
28-08-2008, 14:00
از اين حرفها بگذريم ديشب اون که داشت روي تخت فري استايل شاهين رو اجرا ميکرد به نظر من شاهين نبود درست ميگم؟؟؟

hamidras
28-08-2008, 14:53
چيز مزخرفي بود باور كن خودشونم نفهميدن اين موضوعات چه ربطي به هم داشت!

S A M
28-08-2008, 15:05
امشب هم میده؟

sina_f
28-08-2008, 15:44
نه رفت تا سه شنبه هفته دیگه

nel
28-08-2008, 16:04
دوستان نظرتون چیه اسم تایپیک رو به شوک: فیلم سینمایی یا مستند تغییر بدیم؟
فکر کنم کسایی که باهاشون صحبت می کرد حرفاشون اماده بود

starpars
28-08-2008, 16:09
يه سوال :
رضا عطاران تو تيتراژ فيلم هايي كه ميسازه و خودش ميخونه چه سبكي ميخونه مگه همين رپ نيست ، اعتراض اجتماعي هم هست ديگه مثل همين 3x4

morix_001
28-08-2008, 16:11
دقیقا اونجایی که تو آهنگ یه مشت سربازیم بوق می زد رو می نویسم :
می خوان برن بوققق ( دستا ! ) بالا بالا تر
بوققق ( 1 2 0 ) بالا تا عبد
یه بوققق ( مشت ) سرباز باحال ...

از این 3 تا بوقی که زده فقط یکیش می تونه با منطق باشه ! اونم 021 که به خاطر این که تبلیغ نشه بوق بزنند ولی بقیه رو نمی دونم برا چی سانسور کردند !؟!

ali_manutd_2007
28-08-2008, 16:13
من برنامه رو نديدم . ولي مطمئنم مثل بقيه‌ي برنامه‌هاي مزخرف تلويزيونه ... اينا كه چيزي براي عرضه ندارن ، فقط كارشون تخريب ديگرانه

hamidras
28-08-2008, 16:15
يادت بخير مستند هري پاتر :دي تو هم تو همين تيريپا بودي

saman_dexter
28-08-2008, 16:18
بابا بی خیال این فقط یه برنامه مزخرف و غیر واقعی بود ! همشون از خودشون بودند کاری به سبک ها ندارم هر چیزی خوب و بد داره رپ و متال و پاپ و ... اینکه یه خواننده توی هر سبکی اونور دنیا مواد بکشه یا بره یه کاری کنه یعنی کل سبک و موزیک ایراد داره ؟؟؟ اینا خودشون هم نمی فهمن چی می گن هیچ کدوم حرف درست و حسابی نمی زنن .... اینا کلا می گن آقا به هیچی فکر نکنید سرتونو بکنید توی گوشه خودتون و حرفهای ما رو دربست قبول کنید همه شیطان پرستن همه بدن همه جیزن فقط ما هستیم که خوبیمم کفش و شلوار قشنگ نپوش تی شرتی که دوست داری رو نپوش مثل املها بیا بیرون یقتم تا آخر ببند تا بشی بنده ی دوست داشتنی خدا عطر هم به خودت نزن گلاب کافیه !

nel
28-08-2008, 16:19
برنامش کلا بوق بود
کنسرت یاس رو تو دبی نشون میده میگه پارتی غیر اخلاقی در تهران!!!!!!!!!!!!!!!!1111

Mojtaba-MCI
28-08-2008, 16:31
من برنامه شو دیدم...
خیلی هم بی محتوا و پوچ نبود!
اتفاقا برعکس ، از خوب راهی رسیده بود به هدف اصلی...
کافیه که یه کم واقع بینانه تر و بدور از تعصب وحشتناکی که به رپ(و سایر ژانرهای خوانندگی)دارید به موضوع نگاه کنید!(که عمرا نگاه کرده باشید ، می دونید چرا اینو می گم؟!چون از رای دادنتون تابلو هست)...
اون کسایی رو که نشون داد همشون یه جورایی هم سن و سالای خودمون بودن که از کجا به کجا رسیده بودن!
اگه خوب به حرفایی که می زدن دقت می کردید اینقدر تند و الکی نمی گفتین که برنامه ش چرت بوده و فلان...

mahdy2021
28-08-2008, 17:49
نه رفت تا سه شنبه هفته دیگه
این برنامه 5 قسمت بود که در 2 قسمت خلاصه و پخش شد و تمام

بر فرض هم که بیشتر بود! نکنه فکر کردی شب اول ماه رمضون میان در مورد شیطان پرستی برنامه پخش می کنن؟ :31:

---------------
---------------
---------------

Amin
28-08-2008, 19:57
سلام
درگیری و توهین و بی احترامی به هر نحوی ممنوعه
چه کسی که خوشش نمیاد
چه کسی که عاشقشه !

باید بتونه خودشو در مقابل نظرات مخالف کنترل کنه

چقدر خوب میشد همه به هم احترام میزاشتن

اصلا دوست ندارم تاپیک ببندم

کسی به این وضع ادامه بده مجبور میشم باهاش برخورد کنم

vahid123
28-08-2008, 21:29
کلا تابلو بود این قضیه که میخان خراب کنن این سبک رو!! دلیلش هم اینه که توی تعدادی از این آهنگ ها انتقاد مستقیم کردن از آقایون!!!

پس اصلا نباید تعجب کرد!

مثلا فردا توی ماشین نشسته باشی و آهنگ رپ گوش بدی! باباتون بهتون میگه دیگه حق نداری از اینا گوش بدی چون فردا یا شیطان پرست میشی یا معتاد!!!!!!!! :27:

sina_f
28-08-2008, 22:57
اصلا یادم رفته بود

راستی یه گره دیگه هم نشون داد که کمی چاق بودن کسی می د.نه اون چه گروهی بود؟
یه تاپیک هم تو متفرقه درست شده یه نگاهی بش بندازین.

Mahdi_P30
28-08-2008, 23:12
سلام
درگیری و توهین و بی احترامی به هر نحوی ممنوعه
چه کسی که خوشش نمیاد
چه کسی که عاشقشه !

باید بتونه خودشو در مقابل نظرات مخالف کنترل کنه

چقدر خوب میشد همه به هم احترام میزاشتن

اصلا دوست ندارم تاپیک ببندم

کسی به این وضع ادامه بده مجبور میشم باهاش برخورد کنم
من نمی دونم چرا پست من این وسط پاک شد ، آخه من فقط نظرمو گفتم ، تو این تایپیک به کسی توهین نکردم
ولی اگه صد بار دیگه پستم پاک بشه بازم نظرمو می گم:
من از رپ حالم بهم میخوره و به نظر من (تاکید میکنم به نظر من) گند زده به موسیقی!!!
نه تو شعرش شادی هست نه نشاط!!
این یه اظهار نظر شخصیه ، نه توهین به کسیه نه چیز دیگه ای!!!
اگه شما تعصب روی رپ داری ، اون یه حرف دیگست!!!

hamidras
28-08-2008, 23:33

من از رفيقم پرسيدم اسمشو گفت ولي اسم وحشتناكي داشت يادم نيست
فقط ميدونم آلمانين!

newmusic
29-08-2008, 00:27
اون یارو چاق که لباسشم سفید بود کرواتم داشت
تکنو می زد اسم اون خواننده چیه

FrankSerpico
29-08-2008, 16:23
میشه یکی به من توضیح بده تو این نظر سنجی هم می تونی 2تا گزینه رو بزنی هم اینکه تو رای گیری الان خیر 65 تاس و 79% و بلی 25 تاس و 39% !!!

nel
29-08-2008, 18:11
میشه یکی به من توضیح بده تو این نظر سنجی هم می تونی 2تا گزینه رو بزنی هم اینکه تو رای گیری الان خیر 65 تاس و 79% و بلی 25 تاس و 39% !!!

اینم از عرضه ی بالای مدیریت سایته
ذرصذ ها کرکر خندست
مدیریت که ستاره هاشو با اسپم جمع می کنه جز پاک کردن پست بقیه چه کاری بلده؟

Amin
29-08-2008, 18:29
دلیلش اینه که بعضیا به هر دو گزینه رای دادن !!!

اینم از عرضه ی بالای مدیریت سایته
ذرصذ ها کرکر خندست
مدیریت که ستاره هاشو با اسپم جمع می کنه جز پاک کردن پست بقیه چه کاری بلده؟
نخیر
این از سواد بالای زننده تاپیکه که برای دو گزینه که کاملا با هم تناقض دارن
انتخاب چندگانه رو فعال کرده
-----------------------------------
شما چی ؟
به جز اینکه آیدی جدید بسازی (nel اصلی) و باهاش اسپم بدین کار دیگه ای بلدین ؟

تکرار بشه این آیدیتون هم میره کنار آیدی (nel اصلی)

【ツ】

Alireza-Plasma
29-08-2008, 18:45
دوستان کسی نمیدونه تبریز هم از این جلسات هست یا نه ؟

SAMET_nel
29-08-2008, 18:51
چرا جوک میگی پسر خوب چه ربتی به شوک داره؟

اونایی که باهاشون مصاحبه می شد تابلو بود پر شده بودن وگر

وگرنه تو خانواده خودتون چند تا جوون از رپ متنفرند؟؟؟؟
تو این برنامه یه جوون هم طرفداری رپ رو نکرد
یارو به یاس تیکه میندازه
ناامید کنندست

WaTeRsTyLeR
30-08-2008, 01:15
این بابا رفته از 4 تا بچه که اسمشونم نمیتونن بنویسن سوال میبرسه.اهنگای متال میزاره میگه رب اینا دیگه کین.اهنگایی که اصلا فحش نداره وسطش بوق میزنه.چیو میخوان ثابت کنن؟

mostafaeshghi
30-08-2008, 08:43
اصلا یادم رفته بود

یه تاپیک هم تو متفرقه درست شده یه نگاهی بش بندازین.

اسم اون گروه هست :

Ramesstein

elendil
30-08-2008, 09:02
من با این برنامه با تمام انتقادایی که توی تاپیکای مختلف کردم موافقم چون باعث میشه که کسایی که از رپ چیزی نمیدونن جلب توجه بکنه برای اونا و بیان سراغ رپ و گوش دادنش

red_avalanche
30-08-2008, 13:04
میدونید چیه دوستان؟! اینا همش بیزینسه. یه چند تا آدمی که خلاقیت و فکر جدید ندارن و رفتن تو رشته سینما و فیلم سازی با سهمیه بسیج و امتحان عقیدتی دادن ( اونایی که دانشکده صدا سیما رفتن برای امتحان میدونن.) میخان پول در بیارن میرن سر مدیرای خنگ صدا سیما هم که اکثرشون نظامی هستن و از فرهنگ اندازه من سرشون میشه کلاه میذارن که ما میخایم جلو تهاجم فرهنگی رو با برنامه فرهنگی بگیریم. یه پول کلانی میگیرن کلی هم تبلیغات و یه سری کلیپ هم از اینترنت ور میدان میذارن کنار هم اسمشو میذارن برنامه فرهنگی. پای ثابتشم یه روحانی مهربون که اونم تقریبا از تغییرات صد سال اخیر دنیا خبر نداره و به زور میخاد خودشو به جوونا نزدیک نشون بده. خوشبختانه اینقدر بی محتوا هست برنامه هاشون که خانواده های سنتی و پای ثابت تلویزیون هم باورشون نمیشه و فقط سوژه پرچونگی زنها تو آرایشگاه ها و مردها سر کلاس دانشگاه برای نخابیدن میشه. من نه برای جوونا که مسوولا اینقدر در موردشون کم اطلاعن نه برای تلویزیون ملی ایران که خودشو تا سطح شبکه های پخش اجناس چرت و پرت که بین تبلیغات دوربین مخفی و تصادفات نشون میده پایین اورده بلکه دلم برای پول یامفتی که دست این آدمای بی استعداد افتاده میسوزه. کجا سروش لشکری با دست خالی کلیپ ما همه سربازیم رو میسازه که حس میهم دوستی جوونا رو تحریک میکنه و کجا این برنامه سازا که با کلی پول نمیتونن بچه های خودشونم به باور برسونن.:41:

Mahdi_P30
30-08-2008, 13:10
من با این برنامه با تمام انتقادایی که توی تاپیکای مختلف کردم موافقم چون باعث میشه که کسایی که از رپ چیزی نمیدونن جلب توجه بکنه برای اونا و بیان سراغ رپ و گوش دادنش
منم موافقم ، چون باعث میشه کسایی که از رپ متنفرند ، بیشتر متنفر بشند!!!:8:

elendil
30-08-2008, 13:52
منم موافقم ، چون باعث میشه کسایی که از رپ متنفرند ، بیشتر متنفر بشند!!!

تفاوت در عقاید همیشه از ابتدای خلقت وجود داشته ولی خب

من برنامه شو دیدم...
خیلی هم بی محتوا و پوچ نبود!
اتفاقا برعکس ، از خوب راهی رسیده بود به هدف اصلی...
کافیه که یه کم واقع بینانه تر و بدور از تعصب وحشتناکی که به رپ(و سایر ژانرهای خوانندگی)دارید به موضوع نگاه کنید!(که عمرا نگاه کرده باشید ، می دونید چرا اینو می گم؟!چون از رای دادنتون تابلو هست)...
اون کسایی رو که نشون داد همشون یه جورایی هم سن و سالای خودمون بودن که از کجا به کجا رسیده بودن!
اگه خوب به حرفایی که می زدن دقت می کردید اینقدر تند و الکی نمی گفتین که برنامه ش چرت بوده و فلان...

بعضی از رپر ها هم بودن که معتاد شدن ولی بعدش ترک کردن

Amin
31-08-2008, 00:16
سلام
آقای Mahdi_P30
هدف شما تو این تاپیک چیه ؟
اظهار نظر ؟
که خب فکر کنم همه متوجه منظور شما شدن
پس دلیل پافشاریتون چیه ؟
چرا دوست دارین الکی بحث رو کش بدین ؟ بحثی که هیچکدوم از طرفین کوتاه نمیان
کاش همونقدر که دوست دارین به عقاید شما احترام بزارن ... به عقاید دیگران احترام میزاشتین
شما از رپ متنفرین ؟
منم متنفرم
اما دلیلی نمیبینم که با گفتن کلماتی تند به طرفدارانش توهین کنم

اینجا انجمن فیلمه
و درباره برنامه شوک داره بحث میشه
دفعه دیگه خواستین نفرت خودتون از سبک رپ رو فریاد بزنین برین انجمن موسیقی

---------------------------------------------------------
نظر من
برنامه شوک
برنامه چرتی بود
واسه مخ شویی کسایی که به جز چند تا اسم چیزی نشنیدن و نمیدونن
دیگه هر کسی میدونه
که رپ و متال و شیطان پرستی 3 تا مقوله جدا از هم هستن
که اصلا ربطی به هم ندارن
...
تمام

Mahdi_P30
31-08-2008, 01:40
ويرايش شد!
دوست من شما هم توهين كرديد!

Amin
31-08-2008, 02:03
دوست عزيز ، جناب مدير ، من اينجا به كي توهين كردم؟
چرا ما تا يكم احساس قدرت ميكنيم ، دلمون ميخواد هر غلطي كه دوست داريم انجام بديم(اينو كلي گفتم)
من هميشه توي پستام ميگم به نظر من ، ولي از اين به بعد ميگم به نظر من و با موافقت مدير!!
دوست من اينجا اينترنته ، من به عنوان كاربر حق دارم نظر بدم ، شمام به عنوان مدير اختيار داري پست منو پاك كني ، ولي پاك كردن بيخودي شخصيت خودتون رو خدشه دار ميكنه
اون دو تا پستي كه از من پاك كردين فقط جواب دوستمون بود
ولي چون با عقايد شما در تضاد بود پاك كرديد
بقيه هم خيلي دوست دارن پستاي مخالفشونو پاك كنن ولي مثل شما قدرتشو ندارن
در ضمن پست زير خط شما توهين به اشخاصيه كه تو نظر سنجي بالا بله رو انتخاب كردند
پس لطفا منو متهم به توهين نكنين!!
امان از يه اپسيلون قدرت!!
بله خیلی جوابای بامعنی داشت رد و بدل میشد
که اگه این پستها پاک نشده بود همینجوری ادامه پیدا میکرد : بله خب ... ولی خب ... همین که هست ...............
-----------------------------------------------------

بله ، کاملا قبول دارم ، ولی خب...!!!
>>>>
شما هم نظراتت خیلی خیلی تفاوت داره :D:D:D:D
>>>>
من نظر خاصی نداشتم
فقط گفتم از رپ و زیر مجموعه هاش خوشم نمیاد که خیلیها نظرشون همینه
شما اینجا رو نبین ، اینجا اینترنته عزیز من
ولی از سبکای دیگه خوشم میاد
یعنی اینترنت قانون نداره دیگه ؟
شما به عنوان یه کاربر نظرتو دادی (حتی تو پست اول که اظهار نظر کردین پستتون پر از تنش بود)
تموم شد
نمیدونم چرا دوست داری تکرار کنی ؟
میخوای مانور بدی ؟
دوست داری جلب توجه کنی که مخالفا بهت بی احترامی کنن؟ ... (متاسفانه الان اینجوریه)
به هرحال
به قول شما
الان من قدرت دارم
و میگم اگه حرف جدیدی ندارین
اگه در مورد برنامه نمیخواین صحبت کنین
پست جدید ارسال نکنین
چرا ؟
چون نمیخوام این تاپیک هم مثل 5-6 تا تاپیکی که تو انجمن متفرقه بود نابود بشه

تکرار میکنم
اینجا انجمن فیلمه
نه موسیقی

Mahdi_P30
31-08-2008, 02:40
بله خیلی جوابای بامعنی داشت رد و بدل میشد
که اگه این پستها پاک نشده بود همینجوری ادامه پیدا میکرد : بله خب ... ولی خب ... همین که هست ...............

یعنی اینترنت قانون نداره دیگه ؟
شما به عنوان یه کاربر نظرتو دادی (حتی تو پست اول که اظهار نظر کردین پستتون پر از تنش بود)
تموم شد
نمیدونم چرا دوست داری تکرار کنی ؟
میخوای مانور بدی ؟
دوست داری جلب توجه کنی که مخالفا بهت بی احترامی کنن؟ ... (متاسفانه الان اینجوریه)
به هرحال
به قول شما
الان من قدرت دارم
و میگم اگه حرف جدیدی ندارین
اگه در مورد برنامه نمیخواین صحبت کنین
پست جدید ارسال نکنین
چرا ؟
چون نمیخوام این تاپیک هم مثل 5-6 تا تاپیکی که تو انجمن متفرقه بود نابود بشه

تکرار میکنم
اینجا انجمن فیلمه
نه موسیقی

بله دوست من ، براي ما انجمن فيلمه ، براي بقيه انجمن سياسي و موسيقي وحمايت از رپ و متال!!
در ضمن من گفتم شما اختيار پاك كردن داريد و منم حق پست دادن دارم
چطور استنباط كرديد كه من ميگم اينترنت بي قانونه؟

aminalex
01-09-2008, 11:29
از همه عذر می خوام ولی همه از موضوع فاصله گرفتن . این که یکی از رپ خوشش میاد یا رپ گوش میده دلیل شیطان پرستی یا معتاد بودن نیست. همون طور که تو خود برنامه هم گفتن الان تو همه ی جهان گروه های شیطان پرستی با یه گروه رپ خاص شناخته میشن یا طرفداره یه گروه رپ خاص هستن که این تو ایران هم تقریبان هست. هم چنین حتما که همه ی رپر ها معتاد نیستن . . اما بیش ترشون یا شیطان پرستن یا معتادن و یا روابط نا مشروع دارن که اینا 100 % تو ایران هم هست چون ملت ما تو این جور چیزا دوست داره از غرب تقلید کنن ... اما شاید فقط 10 % افرادی که رپ گوش میدن این چیز ها رو میدونن به همین خاطر این یه برنامه ی مفید واسه جوون ها بود . و اون ادمی که برنامه رو ندیده بهتره اظهار نظر نکنه البته من نمی گم همه اش درستبود اما در کل مثبت بود

shadli_m7
03-09-2008, 08:21
ا ين برنامه شوک (يا همون مستند !!) کاملا برنامه مذخرفي بود . نه از اون جهت که با رپ مخالفت کرده بود بلکه کار بسيار بسيار ضعيفي بود که سازنده هاش اندازه يه بچه دبيرستاني در مورد سبک ها نميدونستن . برنامه اي در مورد رپ بود ، اونوقت خواننده هاي سبک هاي راک و متال نشون مي دادن !!! کي گفته رپرا شيطان پرستن ؟ اين گروهی از متاليستا هستن که به تاريکي اعتقاد دارن.
که همه ي رپر قبل نوشتن مواد مصرف مي کنن !!! من نمي گم همه رپرا خوبن و کارشون عاليه . نه و بعضياشون واقعا مذخرفن . اما اين دليل نمي شه رپراي خوب رو هم زير سوال بود چون اينا سبکشون رو دوست ندارن . جوونايي با لباساي آنچناني که هنوز چسب موشون خشک نشده رو تو خرابه ها نشون مي ده و مي گه ببنين کارشون به ويرانه ها کشيده !! ماهم باورمون شد . هدف از ساخت اين برنامه چيز ديگه اي بود .

Lovelyman
03-09-2008, 08:30
شما هنوز دارین درباره ی این مذخرف تو سر و کله ی هم دیگه میزنید؟!
ول کنید بابا!!!
هرکسی نظری داره دیگه حالا شما یه سلیقه ای داریم منم یه سلیقه حالا سلیقه ی من به مزاج دوستان حکومتی خوش نیومده دیسش کردن! :دی

سازنده هاش اندازه يه بچه دبيرستاني در مورد سبک ها نميدونستن
به بچه دبیرستانی ها توهین نکن!:31:

سلام
آقای Mahdi_P30
هدف شما تو این تاپیک چیه ؟
اظهار نظر ؟
که خب فکر کنم همه متوجه منظور شما شدن
پس دلیل پافشاریتون چیه ؟
چرا دوست دارین الکی بحث رو کش بدین ؟ بحثی که هیچکدوم از طرفین کوتاه نمیان
کاش همونقدر که دوست دارین به عقاید شما احترام بزارن ... به عقاید دیگران احترام میزاشتین
شما از رپ متنفرین ؟
منم متنفرم
اما دلیلی نمیبینم که با گفتن کلماتی تند به طرفدارانش توهین کنم

اینجا انجمن فیلمه
و درباره برنامه شوک داره بحث میشه
دفعه دیگه خواستین نفرت خودتون از سبک رپ رو فریاد بزنین برین انجمن موسیقی

---------------------------------------------------------
نظر من
برنامه شوک
برنامه چرتی بود
واسه مخ شویی کسایی که به جز چند تا اسم چیزی نشنیدن و نمیدونن
دیگه هر کسی میدونه
که رپ و متال و شیطان پرستی 3 تا مقوله جدا از هم هستن
که اصلا ربطی به هم ندارن
...
تمام

همین پست!!! تمام

mahdy2021
03-09-2008, 09:01
فقط یه سوال اینجا باقی میمونه !!!

افرادی که شیطان پرست میشن -حالا ایرانی یا خارجی- شیطان پرست به دنیا میان؟
یا شب می خوابن و صبح بلند میشن می بینن شیطان پرست شدن؟

یا اینکه وارد شدن در گروههای به ظاهر ساده و در هر زمینه ای ، و القای یاس و نا امیدی در زندگی ، براشون دنیارو پوچ و بی مفهوم میکنه

من تعجب از اینه چرا بعضی فکر می کنن این برنامه در مورده رپه !!! رپ فارسی هنوز در حدی نیست که کسی بخواد به نفع یا ضررش برنامه تلویزیونی بسازه
پخش شده ولی هنوز در حد پاپ و سنتی توی ایران خواهان و طرفدار نداره

nel
05-09-2008, 21:13
امروز پسر عمم اومد گفت شیطان پرست نشدی؟؟
فابل توجه کسانی که می گفتند برنامه بی تاثیره

yasser1680
07-09-2008, 02:37
برنامه های مثل شوک یا چراغ خاموش فقط در راستای حمایت از دولت و پاکسازی گندکاری دولت تهیه و بخش میشن.

تو کشورهای اون ور آب شبها آموزش اسکریپ نویسی موتور گرافیکی رو میزارن ، اینجا میان برنامه های مبارزه با حجاب رو میزارن!

nel
08-09-2008, 09:02
برنامه های مثل شوک یا چراغ خاموش فقط در راستای حمایت از دولت و پاکسازی گندکاری دولت تهیه و بخش میشن.

تو کشورهای اون ور آب شبها آموزش اسکریپ نویسی موتور گرافیکی رو میزارن ، اینجا میان برنامه های مبارزه با حجاب رو میزارن!

کدوم کشور ها؟
ارمنستان هم اونور ابه