PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هم آزاد هم دولتی

mmtshb
23-08-2008, 18:20
دوستان سلام
ایا میشه هم دانشگاه دولتی و هم آزاد رو با هم رفت مثلا من امسال دو تاشو امتحان بدم قبول شدم دو تا کارشناسی با هم برم در رشته های مختلف منظورم از نظر قانونیه منعی نداره؟:3::34:

ali...
23-08-2008, 18:29
منم سوال این دوست رو دارم
لطفا یکی جواب بده
اما فک کنم اگه بشه خیلی مشکل میشه منظورم حجم زیاد درساس

Maxwell_1989
23-08-2008, 18:57
وای...این کارو نکنیدا! یکی از دوستای من عمران آزاد خمینی شهر و مکانیک صنعتی اصفهان رو با هم میخوند.فهمیدن و بدبختش کردن.نمی دونم تا چند سال از کنکور دادن محروم شده.

vahid_civil
23-08-2008, 20:59
نمیشه که !!
شاید شما هنوز نیومدید دانشگاه داغید !!
بعدا که اومدید و توی یکیش موندید میفهمید من چی میگم!!
منم اولش از این فکرا میکردم!

ali...
24-08-2008, 02:35
با تشكر از راهنمايي دوستان
منم به اين نتيجه رسيدم كه خوندن 2تا رشته با هم خيال خامه

Arsa Persian
24-08-2008, 07:13
ببینید من یه دوستی دارم دانشگاه امیرکبیر-سال قبل رتبش اومد 800 و زد مهندسی پزشکی امیر کبیر بدین امید که بیاد با معدل الف آوردن رشته ی مکانیک هم بخونه چند هفته پیش دیدمش گفت به کل منصرف شده چون دیده خیلی سخته (این دوستم اراده ی فوق العاده ای تو دبیرستان داشت و تونست خودشو از حد متوسط به پایین به حد بالا بکشونه (البته اینو بگم که اون کنکوری سال قبل 86 بود ومن امسال 87) حالا این کاری که اون میخواست قبلا بکنه 3 مزیت داشت:

1-قانونی بود
2-در یک دانشگاه بود
3-واحد های مشترک دوباره پاس نمیشدند

که اگه شما بخواین اینجوری بخونید دور این سه تا مورد رو خط قرمز کشیدین دیگه

ولی از من میشنوید دولتی رو یه جوری بخونید که ثواب اون رشته ی دیگری رو بدین به رشته ی دانشگاه دولتی تا در آینده خیلی موفقتر باشید

:40::40::40:

mostafaeshghi
24-08-2008, 14:35
دوستان تا آنجا که من اطلاع دارم

طبق قوانین و آئین نامه های آموزشی دانشگاههای ایران این کار نشدنی و غیر قانونی است وکسی که این کار را انجام بده وبعدا متوجه بشند هر دو مدرک از درجه اعتبار ساقط میشه و فرد تا 5 الی 10 سال از کنکور دادن محروم میشه !

دو دانشجویی فقط در 1 صورت ممکن است

و آنهم اینکه در کنکور سراسری رتبه زیر 500 بیاورید آنموقع میتونید در دو انتخاب از انتخابهاتان ادامه تحصیل بدید که این کار هم نیاز به یه سری کار اداری داره که بهتره از مسئولان روابط عمومی سازمان سنجش سوال کنید !

قربانتان : مصطفی عشقی

mmtshb
24-08-2008, 20:55
دستتون درد نکنه من فقط قوانینشو می خواستم نه سخت و اسونشو .
اگه المپیادیا از پسش بر میان ما چرا نه.
متشکرم

Maxwell_1989
25-08-2008, 06:14
دو دانشجویی فقط در 1 صورت ممکن است

و آنهم اینکه در کنکور سراسری رتبه زیر 500 بیاورید آنموقع میتونید در دو انتخاب از انتخابهاتان ادامه تحصیل بدید که این کار هم نیاز به یه سری کار اداری داره که بهتره از مسئولان روابط عمومی سازمان سنجش سوال کنید !

قربانتان : مصطفی عشقی

بله یکی از دوستای من رتبه ش شد 77 برق و فیزیک صنعتی اصفهان رو با هم میخونه اونم با نمرات عالی...

mmtshb
25-08-2008, 17:46
بچه ها یه چیزی پیدا کردم.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برخی دستور العمل ها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در ضمن بعضیا فکر می کنند من در خیالم!در صورتی که اونا خیلی تنبل شدن فکر کنین ما روزانه چند ساعت وقتو هدر می دیم!
متشکرم دوستان

farhad_realmadrid
28-08-2008, 02:02
با این کار انتخاب 2 دانشگاه =محرومیت چند سال از کنکور و اخراجی از دانشگاه

چه کاری باید اول فکر کرد که آیا میتوان در 2 دانشگاه تحصیل کرد یا خیر جواب کاملا روشنه.