PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدوم سيستم مديريت محتوا رو دوستان پیشنهاد می کنن

siafu
20-12-2005, 13:42
یک سیستم مدیریت سایت می خوام نصب کنم
میخواستم ببینم دوستان چی پیشنهاد می کنن
به نظر شما کدوم سیستم بهتره؟

siafu
20-12-2005, 19:51
میشه کمکم کنید

AHT
20-12-2005, 23:35
MyBB خوبه
ظاهرش هم قشنگه

mamalionline
20-12-2005, 23:59
یک سیستم مدیریت سایت می خوام نصب کنم
میخواستم ببینم دوستان چی پیشنهاد می کنن
به نظر شما کدوم سیستم بهتره؟
از پرتالهای آماده ای که در این زمینه هست استفاده کن .
البته اول باید مشخص کنی که میخوای چه کار کنی بعد پرتالت رو مشخص کنی .
بیشتر توضیح بده تا بیشتر راهنماییت کنم

hamidma
21-12-2005, 02:26
من phpnuck رو که نسخه فارسیش هم موجود هست رو پیشنهاد می کنم .برای توضیحات بیشتر می تونید به این ادرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و همچنین این ادرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید .البته اگه سوالی داشتید اینجا دوستان هستند و راهنمایی خواهند کرد. موفق باشید. :)

MyBB خوبه
ظاهرش هم قشنگه
می شه لطف کنید نمونه هایی از این کار رو ادرسشون رو بگذارید......

siafu
21-12-2005, 13:28
میشه بیشتر دربارهی Mybb توضیح بدی

AHT
21-12-2005, 20:13
لینک تاپیک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم نمونه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sajad
13-01-2006, 16:13
joomla یکی از بهترین سیستم های محتوا هست که نسخه فارسی هم داره .

Mohammad_Ahrari
13-01-2006, 19:17
من هم میگم مامبو

چون خیلی شبیه جوملا است ولی با ساپورت بهتر

و در کل عالیه

msm13
31-07-2007, 17:02
سلام سلام سلام سلام

آقا یکی نیومد از آخر درست حسابی اینارو با هم مقایسه کنه ما بفهمیم کدومی بهتره ؟؟:41::41:

ولی من شنیدم مامبو تو ایران ترکونده
مشتریش زیاده!!!:21::8:

Mohammad_Ahrari
31-07-2007, 23:12
من با همش کار کردم و مامبو رو بیشنهاد میکنم...سرعت بیشتر...بشتیبانی بیشتر...کار باهاش راحته...زیبایی..و....

امری داشتید در خدمتم

nima_divone
01-08-2007, 04:43
من که از جوملا خوشم نیومد یه جورایی مسخره است البته ببخشیدا که رک گفتم

nima_divone
01-08-2007, 04:49
میشه در مورد مامبو آموزشی ...چیزیه اگه وجود داره بگی یا در اختیار من قرار بدی ؟؟
اگه سایتشم بدی ممنون میشم

Mohsen khan
01-08-2007, 06:13
میشه در مورد مامبو آموزشی ...چیزیه اگه وجود داره بگی یا در اختیار من قرار بدی ؟؟
اگه سایتشم بدی ممنون میشم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

electronicavr
01-08-2007, 07:30
دوست من مامبو بهترينه ساپورت خوبي هم داره
در ضمن نسخه 4.6.2 اون هم با امكانات زيادي منتشر شده
:8:

Honradez
01-08-2007, 10:15
siafu عزیز سیستمهای مدیریت محتوا، دو نوع هستند:

1- مدیریت و ساخت وبسایت: سیستمهایی که توسط آنها میتوانید سایتی مثل P30world ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درست کنید. انواع این سیستمها: PHP-Nuke, Wordpress, MovableType, Joomla

2- مدیریت و ساخت انجمن: سیستمهایی برای ایجاد تالارهای گفتگویی مثل همین P30world Forums ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؛ مانند: MyBB, phpBB, SMF, IPB, VBulletin

درمورد هریک از این سیستمها، میتوانید نام آنرا در گوگل وارد کرده و لینک دانلود آنرا پیدا کنید.

قربان شما، بابک. :cool:

msm13
01-08-2007, 13:53
siafu عزیز سیستمهای مدیریت محتوا، دو نوع هستند:

1- مدیریت و ساخت وبسایت: سیستمهایی که توسط آنها میتوانید سایتی مثل P30world ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درست کنید. انواع این سیستمها: PHP-Nuke, Wordpress, MovableType, Joomla

2- مدیریت و ساخت انجمن: سیستمهایی برای ایجاد تالارهای گفتگویی مثل همین P30world Forums ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؛ مانند: MyBB, phpBB, SMF, IPB, VBulletin

درمورد هریک از این سیستمها، میتوانید نام آنرا در گوگل وارد کرده و لینک دانلود آنرا پیدا کنید.

قربان شما، بابک. :cool:

سلام

یعنی نمی تونیم که بوسیله امکانات دیگه مامبو فروم بسازیم ؟؟؟!!!!

راستی اگه با یکی از این سیستم ها کار کنیم بعدا بخوایم عوض کنیم به مشکل بر می خوریم یا نه ؟؟!!!:20:

amir abbas
01-08-2007, 19:20
مامبو سیستم مدیریت محتوا هست ولی باهاش نمیشه فورم ساخت. برای ساخت فورم میتونی کنارش مثلا phpbb هم نصب کنی و اینها رو به هم ربط بدی.

اگر از یه سیستم مدیریت محتوا استفاده کنی به این راحتی ها نمیشه رفت از یه سیستم دیگه استفاده کرد. شما یه دیتایبس خواهی داشت که با مامبو کار میکنه. نمیتونی این دیتابیس رو مثلا تو نیوک قرار بدی. باید دیتابیست رو تبدیل کنی که مبدل دیتابیس هم نیست یا اگر باشه خیلی کمه. مگر اینکه خودت برنامه نویس باشی و دیتابیست رو تبدیل کنی

J A V I D
01-08-2007, 19:28
تاپيك تو قبر باز در آوردين من يه بار اين كارو كردم داشتم اخراج مي شدم از سايت ! براي مقايه سيستم هاي مديريت محتوا به لينك زير يه سر بزنيد . قشنگ هر سيستمي رو بخوايد مي تونيد با يه سيستم ديگه مقايسه كنيد ...

Mohsen khan
01-08-2007, 21:18
تاپيك تو قبر باز در آوردين من يه بار اين كارو كردم داشتم اخراج مي شدم از سايت ! براي مقايه سيستم هاي مديريت محتوا به لينك زير يه سر بزنيد . قشنگ هر سيستمي رو بخوايد مي تونيد با يه سيستم ديگه مقايسه كنيد ...

يعني اين همه سيستم داريم
ماشاله

توي سايت زير هم مي توانيد
دموي كاربري و مديريت انواع سيستم را ببينيد

موفق باشيد
محسن

morteza76
04-08-2007, 03:09
مامبو استفاده کنی بهتره

bunny
18-08-2007, 19:19
به نظر من مامبو بهترینه:46:

فقط یه سوال داشتم
از لحاط ایمنی کدوم مناسبتره:5:
مثلا من شنیدم فیوژن اصلا خوب نیست
درسته؟؟؟

بای بای

afee1990
19-08-2007, 09:08
مامبو از لحاظ امكانات فوق العاده است و جوملا و ميترا از اين گونه برنامه ها كه شبيه مامبو هستند در ئاقع اونها را يه شركت مي زنه و هم خانواده هستند و قالب هاشون هم بهم مي خورن . مامبو خيلي پيچيده است و كار باهاش براي يه سايت آموزشي يا خبري بدرد مي خوره ولي اگه مي خواي يه سايت دانلود و گيم و يا ... درست كني بايد سراغ برنامه هاي ديگه بري .
به نظر من براي اين كار مي توني از مويبل تايپ يا وردپرس استفاده كني چون خيلي خوب و با امنيت و پر از قالب هاي مختلف هستند در واقع انعطاف پذيري بالايي دارند .
سيستم هايي مثل phpnuke - phpfusion - ipnnuke - ajanuke همشون از خانواده phpnuke هستند و پر باگ و اصلا از نظر امنيتي به درد نمي خورند ولي از نظر كارايي خيلي توپند و يه اشكال ديگشون هم اينه كه سايت هاي ساخته شده يا اونها خيلي دير لود مي شن .
واسه سايت هاي فروم هم مي توني از برنامه هاي مختلف مثل وي بولتين - پي اچ پي بي بي - ماي بي بي - صبا استفاده كني كه همشون به غير از وي بولتين رايگان هستند و قدرتمند .
اميدوارم صحبت هام تو رو راضي كرده باشه .

Mr.K2
19-08-2007, 09:27
منم از مامبو استفاده کردم خیلی گسترده هست و اگر یه سایت بزرگ داری بهتره از مامبو استفاده کنی و اگر آنچنان سایت بزرگی نداری بهتره بری سر سیستمهای دیگه .

متالیک
02-10-2007, 17:24
ژوپیتر فارسی juper.ir

darvish1900
02-10-2007, 19:00
e107 هم خیلی خوب

aligegar
03-10-2007, 19:58
من میخوام یه سایت شبیه سایت زیر بسازم به نظر شما از چی استفاده کنم؟

Rjoun
03-10-2007, 20:35

سلام
ميخواين خودتون سايت رو طراحي كنيد؟

farhadsafiri
05-10-2007, 12:18
سلام

بهترین سیستم محتوا e107 است قالب های زیاد + پلاگین های متنوع+ امکانات زیاد.

متالیک
05-10-2007, 14:49

فکر می کنم Movable Type یعنی MT