PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امکان فرستادن فکس از طریق کامپیوتر وجود داره ... ؟

ParsiKade
23-08-2008, 12:18
سلام،

دوستان می خواستم ببینم برنامه ای هست که بشه باهاش از کامپیوتر فکس زد ؟ ( تلفن رو به کامپیوتر وصل کرد، بعد مثلا توی Office کار رو انجام داد و توسط برنامه Send کرد ... اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم کمکم کنه ! :46:

zeus7610
23-08-2008, 12:23
بله این امکان وجود داره. شما می توانید در قسمت printer and faxes در کنترل پنل گزینه setup faxing رو بزنید. تنظیمات مربوطه که ساده است رو انجام بدین و بدین صورت شما در هر برنامه ای که خواستین می تونید گزینه print رو بزنید و fax رو انتخاب کنید که با دادن شماره تلفن برای شما فکس را ارسال می کند. البته مودم شما باید این قابلیت را داشته باشد که خوشبختانه 95% مودم ها دارند.
در ضمن برای کزینه های بیشتر و دریافت فکس و ارسال همزمان جندین فکس و ..... می توانید از نرم افزارهای Winfax و Fax Talk استفاده کنید که من با هر دو کار کردم و هر دو مناسب هست.

vahid_civil
23-08-2008, 13:00
روی مودم adsl هم کار میکنه؟
چون ما دیگه دیال آپمون غیر فعاله هنگام استفاده از ای دی اس ال .

j a n
23-08-2008, 13:31
روی مودم adsl هم کار میکنه؟
چون ما دیگه دیال آپمون غیر فعاله هنگام استفاده از ای دی اس ال .

نه فكر نمي كنم چون مودم هاي دايل آپ اين قابليت رو دارند
اما ADSl چنين قابليتي نداره

huti_421
23-08-2008, 18:43
سلام،

دوستان می خواستم ببینم برنامه ای هست که بشه باهاش از کامپیوتر فکس زد ؟ ( تلفن رو به کامپیوتر وصل کرد، بعد مثلا توی Office کار رو انجام داد و توسط برنامه Send کرد ... اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم کمکم کنه ! :46:

باید مودم Dial Up داشته باشید که قابلیت ارسال فکس اونوقت با استفاده از نرم افزار های مربوط می تونید فکس ارسال کنید و یا دریافت کنید :

تبدیل کامپیوتر به یک دستگاه فکس توسط Snappy Fax / تمامی ورژنها در اینجا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بهترین برنامه برای ارسال و دریافت فکس :

نرم افزاري براي فكس :

ParsiKade
24-08-2008, 10:56
zeus7610 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان،

ممنون از پاسخ شما، ولی من از ویندوز Vista استفاده می کنم و توی CP اون چیزی که شما گفتید وجود نداره ... فقط یه آیکن با نام " Printers " هست ...

huti_421 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان،

ممنون ...

فقط کار با این نرم افزارها راحت هست دیگه ؟ چون من واسه ی خودم نمی خوام ... و امکان تستش نیست. اگه نکته ای هست لطف کنید بگید. ممنون

zeus7610
24-08-2008, 12:06
zeus7610 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان،

ممنون از پاسخ شما، ولی من از ویندوز Vista استفاده می کنم و توی CP اون چیزی که شما گفتید وجود نداره ... فقط یه آیکن با نام " Printers " هست ...

huti_421 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان،

ممنون ...

فقط کار با این نرم افزارها راحت هست دیگه ؟ چون من واسه ی خودم نمی خوام ... و امکان تستش نیست. اگه نکته ای هست لطف کنید بگید. ممنون
شما اگه ویندوزتون XP باشه باید که گزینه ای به نام Printer & faxes داشته باشید. در ضمن کار با نرم افزارهای که من گفتم خیلی سادس. اکثرشون اصلا نیاز به کار خاصی ندارند. چون یک پرینتر مجازی را روی سیستم تعریف میکنند و در هر برنامه ای که می خواستین می تونید گزینه پرینت را بزنید و فکس خود را ارسال کنید.