PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل زیر نویس با فیلم Divx

fara1348
23-08-2008, 09:44
با سلام
فیلمهای Dvd را به Divx تبدیل میکنم .ولی زیر نویس با فیلم همخونی نداره
بعضی از فیلمهای Divx را دیدم که زیر نویس از فیلم جداست مانند منوی فیلمهای Dvd که اگه بخواهیم
میتونیم زیر نویس را به فیلم Divx اضافه کنیم . در این حالت زیر نویس بر روی فیلم حک نمیشه میتونید در باره این نرم افزار مرا راهنمایی کنید

ممنون و متشکرم

sinasalar2007
23-08-2008, 12:03
در رابطه با زیر نویس جداگانه :
ابتدا زیرنویس مورد نظرتو از سایت می گیری بعد زیر نویس و فیلم رو هم نام می کنی مثلا : نام فیلم:rambo.avi
نام زیر نویس : rambo.srt
بعد این دو فایل رو توی یک پوشه قرار میدی و با یک player فیلم مورد نظر رو با زیر نویس تماشا می کنی . اما اگر زیر نویس نخواستی می تونی فایل زیر نویس رو حذف یا به پوشه ی دیگه انتقال بدی .

huti_421
23-08-2008, 18:32
با سلام
فیلمهای Dvd را به Divx تبدیل میکنم .ولی زیر نویس با فیلم همخونی نداره
بعضی از فیلمهای Divx را دیدم که زیر نویس از فیلم جداست مانند منوی فیلمهای Dvd که اگه بخواهیم
میتونیم زیر نویس را به فیلم Divx اضافه کنیم . در این حالت زیر نویس بر روی فیلم حک نمیشه میتونید در باره این نرم افزار مرا راهنمایی کنید

ممنون و متشکرم

سینا جان ایشون زیر نویس رو به فایل متصل می کنن و یه فایل جدید به وجود میارن ...

دوست عزیز ابتدا باید ببینید با چه نرم افزاری این کارو کردین ...

با گفتن نام نرم افزار و مشکلتون در انجمن بحث های نرم افزاری و سیستم عامل که اینجاست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

می تونید از دوستان کمک بگیرین

ولی اگه درخواست نرم افزار تو این زمینه دارین سرچ بکنید :

usfelme
23-08-2008, 20:17
TMPGEnc DVD Author With DivX® Authoring v3.1.2.176 Retail

fara1348
24-08-2008, 08:45
سلام
من برای تبدیل فیلم DVD به DIVX از نرم افزار XILSOFT DVD Ripper و یا از نرم افزار inter DVD copy استفاده میکنم .فقط
مشکل اینجاست که زیرنویس بر روی فیلم حک میشه .
اقا سینا که راهنمایی کردن/ من فکر میکنم که این کار را فقط در کامپیوتر میشه انجام داد یعنی زیرنویس را با نام فیلم همنام کرد.ولی ایا این کار در دی وی دی پلیرهای خانگی که فرمت divx را پشتیبانی میکنه جواب میده یا نه.
در فیلمهای DVD انتخاب زبان زیر نویس دست خود ماست .ایا همین کار را میشه در فیلمای DIVX انجام داد.
شما فیلمهای DIVX خودتون را موقعی که در پیلیرهای خانگی نگاه میکنیدبه چه صورته / زیر نویس روی فیلم حک شده یا اینکه
زیر نویس را مانند فیلمهای DVD انتخاب میکنید . ممنون و متشکرم

usfelme
24-08-2008, 12:15
میخواین همون dvd رو با قابلیتهای dvd به divx تبدیل کنین:
dvd رو بدون زیرنویس ریپ کن(به صورت divx)زیر نویس رو با نرم افزار زیر بکش بیرون.بذار کنار فایل divx.بعدش با نرم افزاری که تو پست 4 معرفی شد یه divx بساز!
زیر نویس برای پلیر مثل سیستمه.فقط فونت فارسی رو ساپورت نمیکنه که باید از فرمت sub\idx برای زیر نویس استفاده کنید.
ImTOO DVD Subtitle Ripper 1.1.16.0708

اینجا رو هم ببین:

این سایت هم آموزشهایی داره: