PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار مدیریت محتوای سی دی

keshish
23-08-2008, 09:22
با سلام و خسته نباشید
من شنیدم نرم افزاری برای مدیریت محتوای سی دی وجود دارد که اطلاعاتی از سی دی مشخصی را تهیه می کند.
لطفاً این نرم افزار را معرفی کنید و اگر لینک دانلود هم وجود دارد منو بیشتر شرمنده کنید.

ضمناً به نظر من اگر هر کسی که درخواستی داشته باشد و بیاد اینجا تاپیکی باز کند که تعداد تاپیکهای این انجمن بسیار بالا می رود.شاید بهتر باشه هرکسی که نرم افزاری خواست از طریق پیغام خصوصی به مدیر این بخش اطلاع دهد تا مدیر در تاپیکی که فقط خودش اجازه ورود متن دارد،نرم افزار را معرفی کند.

با تشکر

AK1
23-08-2008, 13:54
با سلام

دوست عزيز توضيح كامل از برنامه اي كه خواستي ندادي !!

برنامه براي ايجاد ايندكس از سي دي و دي وي هستش كه با ايجاد ليست فايلهاي كامل در آرشيو و ديريت فايلهاي داخل سي دي و دي وي دي كمكمون مي كنه ( نمي دونم منظورتون اين بود يا نه..)
براي اطلاعات بيشتر و دانولد:
CD Bank Cataloguer | محتویات اطلاعات سی دی خود را به صورت بانک اطلاعاتی در بیاورید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

در ضمن محدوديتي براي ايجاد تاپيك براي انجمن وجود نداره
ايجاد تاپيكهاي مستقل براي هر برنامه باعث راحتي سوال كننده و پاسخ دهنده ميشه درضمن درخواست هاي تكراري رو مي تونه كم كنه
مهمترين مورد در نوع درخواست اينكه يكي دونفر و يا شخص خواستي مسئول پاسخ دادن سوالها نيست انجمن محيطي رو فراهم مي كنه كه عديهاي مشكلات رو مطرح كنند و عديه اي به اونا كمك كنن

مدير انجمن مسئوليت نظم و اجراي قوانين رو داره

موفق باشي

keshish
24-08-2008, 12:49
ممنون از راهنماییتون
فکر می کنم این نرم افزار کارمو راه بندازه.
من یه کیف سی دی بزرگ دارم و می خوام یه راهنما داخل کیف بذارم.سی دی ها شماره گذاری بشن و تو لیست مشخص باشه که داخل اون سی دی چی هست.حالا این برنامه باید تشخیص بده که داخل سی دی چی هست و بشه از اون پرینت گرفت.
نمی دونم خوب توضیح دادم یا نه.