PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بلد نيستم بازي روي گوشيم نصب كنم!

hamed_bati2000
20-12-2005, 11:07
با سلام خدمت اساتيد من بلد نيستم چطوري بازي روي گوشيم نصب كنم گوشي من 6260 هست و البته بازيهايي مثل Need For Speed كه فقط 1 فايل SIS هست را مثل Theme ها نصب مي كنم ولي بازيهايي مثل Fifa2006 كه چندين فايل و فولدر داره را بلد نيستم نصب كنم و نمي دانم كدام فايل را بايد نصب كنم يا اصلا بايد از حالت زيپ باز كرد يا همانطور با زيپ فرستاد روي موبايل اين و 1 راهنمايي كنيد ممنون مي شوم تشكر

NINTENDO_DS
20-12-2005, 11:58
شما بايد برنامه fexplorer رو كه تو سايت معرفي شده نصب كنيد بازي فيفا با پسوند jar هست پي فايل زيپ رو باز كنيد و فايل jar رو خارج كرده و اون رو تو قسمت سيستم بخش install كپي كنيد بعد مموري رو داخل گوشي بزاريد و گوشي رو روشن كرده به برنامه fexplorer برويد فايل مذكور انجاست ان را باز كرده install كنيد و بعد بازي رو گوشي شما ريخته خواهد شد همين راحت بود؟ موفق باشيد

mohammad_1000
20-12-2005, 13:26
خوب درسته ولي شايد اين دوستمون رم ريدر نداشته باشه شايد اينفرارد داشته باشه خوب با اين فرارد بايد اون فايل جار رو سند كني تويه گوشيت و بعد ميره تويه اين باكست و اونجا ازت ميپرسه كه ميخاي اينيستال بشه شما بايد گزينه ي يس رو بزني چند بار ازت يس و نو ميخاد كه شما همشو يس ميزني

hamed_bati2000
21-12-2005, 09:39
شما بايد برنامه fexplorer رو كه تو سايت معرفي شده نصب كنيد بازي فيفا با پسوند jar هست پي فايل زيپ رو باز كنيد و فايل jar رو خارج كرده و اون رو تو قسمت سيستم بخش install كپي كنيد بعد مموري رو داخل گوشي بزاريد و گوشي رو روشن كرده به برنامه fexplorer برويد فايل مذكور انجاست ان را باز كرده install كنيد و بعد بازي رو گوشي شما ريخته خواهد شد همين راحت بود؟ موفق باشيد سلام دوست عزيز از توضيح كه دادي ممنون ولي من مموري روي گوشي ندارم و منظورم كل بازيهايي هست كه بر روي كامپيوتر وقتي داخل فولدرشان ميرويد بيش از 1 فايل دارند و نمي دانم به اينها چي مي گويند ولي يكسري ديگر از بازيها همانطور كه گفتم فقط با نصب 1 فايل SIS انجام مي شوند فيفا را براي مثال گفتم و Fexplorer را گرفتم ولي كلاً 1 مقدار توضيحتان گيج كننده بود لطفا ابتدايي تر توضيح بدين من در اين زمينه مبتدي هستم!

NINTENDO_DS
21-12-2005, 10:57
اگه منظورتون يك سري فايل جاوا است اگه مطمئنين كه شبيه هم نيستند بايد همه رو اينستال كنيد مثلا بازي فيفا 2004 4 تا فايل جاوا داره كه بايد همشون نصب شن

amir si
17-01-2006, 00:38
منم 3220 دارم ولي بلد نيستم بازي توش بريزم ارور ميده مي نويسه .jad نداري اين برنامه بالا رو نصب كنم مشكلم حله؟
لطفا راهنمايي كنيد...

Marichka
17-01-2006, 00:47
سلام
منم با بازيهايي كه به صورت زيپ شده هستند مشكل دارم چون گوشيم اين فرمت (زيپ) رو نميشناسه.
اگه ممكنه راهنماييم كنين

Meisam
17-01-2006, 01:17
سلام
منم با بازيهايي كه به صورت زيپ شده هستند مشكل دارم چون گوشيم اين فرمت (زيپ) رو نميشناسه.
اگه ممكنه راهنماييم كنين
سلام ...
فایل زیپ رو Extract میکنی ... توش یه فایل هست با پسوند jar ... اون فایل رو مستقیم وارد گوشی کن و اجراش کن ...
ممنون :)

Marichka
17-01-2006, 02:18
خیلی ممنون آقا میثم متوجه شدم.
در ضمن تولدتون رو هم تبریک می گم :happy:

amir si
17-01-2006, 19:40
من كاري كه گفتي كردم توي مبايل ريخته شد ولي بازم ارور ميده مينويسه : خطاي فايل

بازي هايي كه تو مبايله يك jad. هم داره ولي اونايي كه من دانلود كردم فقط jar.هست ...

لطفا راهنمايي كنيد...

amir si
17-01-2006, 19:41
من كاري كه گفتي كردم توي مبايل ريخته شد ولي بازم ارور ميده مينويسه : خطاي فايل

بازي هايي كه تو مبايله يك jad. هم داره ولي اونايي كه من دانلود كردم فقط jar.هست ...

لطفا راهنمايي كنيد...

siavash alavi
17-01-2006, 21:14
منم اين كار رو كردم ولي نشد
توي مموري اينستال فايل را كپي كردم اما گوشي را كه روشن ميكنم اين فايل ديده نميشه

amir si
18-01-2006, 15:58
آقا جان نميخواي جواب ما رو بدي ؟؟؟ :sad: