PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با تغيير homepage مرورگر

hhhh_1360
22-08-2008, 23:06
سلام به دوستان عزیز اینترت اکسپلور را باز می کنم مستقیم وارد سایتی به نام کامبیز جان می شوم وقتی آدرس را در قسمت Home page عوض کنم می گذارم google باز که صفحه اینترت اکسپلور می بندم و باز می کنم باز وارد سایت کامبیز جان می شود مشکل از کجاست

mehdi_vsgh
23-08-2008, 08:14
خییییییییییییییلی باحاللللللللل بود...

کامبیز جان!!!

ببینم شما از این سایت چیزی خرید کردین ؟؟؟؟ نرم افزاری چیزی؟؟؟؟

بعضی نرم افزارها به طور خودکار ادرس Home page را عوض میکنن(مثل محصولات تک سافت) حتی اگر شما تغییرش بدین بازم خود به خود آدرس را عوض میکنن تنهاراهش پاک کردن این نرم افزاره

البته ممکنه تروجانی ویروسی ادواری چیزی روی سیستمت اومده

tabriz-info
23-08-2008, 09:49
درسته یک بار سیستمتون رو اسکن کنید

hhhh_1360
25-08-2008, 23:51
سلام دوست من و یندوز را عوض کردم و با ناد 32 سیستم را اسکن کردم و از سایتی هم خریداری نکردم

mehdi_vsgh
26-08-2008, 15:03
ینی هیچ نرم افزاری روی سیستمتون نیست؟؟؟

خود این نرم افزارها بعضیاشون home page را تغییر میدن....

DrXoX
26-08-2008, 15:28
سلام

این مشکل ورود اسپایور به سیستم شما هستش که از طریق بعضی از سایت ها وارد سیستم میشه آنتی ویروس اونو تشخیص نمیده ، برای رفع

مشکل باید از آنتی اسپایور استفاده کنید

starpars
26-08-2008, 16:22
شما كامپيوترت ويروس kazme_gheyz گرفته . اگه تو درايو C حالت نمايش پوشه هاي سيستمي رو فعال كني آيكن اين ويروس كه رنگش سفيد هست و به صورت مخفي هستش رو ميبيني . براي از بين بردنش هم يا بايد از يه آنتي ويروس آپديت شده استفاده كني و يا از ويروس كش مخصوص kazme_gheyz استفاده كني .
اينم لينك ويروس كش kazme_gheyz :
227 KB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبوسيله Viruskiller1.0.exe هم ميتوني ويروس رو بكشي و هم مشكلاتي كه ويروس بوجود آورده بر طرف كني مثل نيومدن regedit

saeedspy
02-07-2014, 16:30
با سلام
دوستان این ویروس نیست

این مشکل رو الان خیلی از ایرانی ها دارن , چون متعصفانه بعضی از وب مسترها با این کار فکر میکنند مثلا هنر کردن که Homepage کاربراشون رو تغییر میدن.

بنده همین مشکل رو داشتم و در انجمن نت فیکس مطرح کردم. جواب های متعددی دریافت کردم ولی کارساز نبود و در آخر آقای سعید صابری مدیر نت فیکس یک برنامه نوشتن که فقط با اجرا کردن آن homepage مرورگرهای Internet Explorer و Firefox به Google تغییر میکنند.
در ضمن Homepage اینترنت اکسپلورر هم قفل میکنه و دیگه کسی نمیتونه تغییرش بده.
اسم این نرم افزار Netfixed Google Set هستش.

لینک مطلب در نت فیکس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

دانلود فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فایل هم کاملا پاکه
برای اسکن فایل هم از سایت های زیر استفاده کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (سایت ویروس توتال فایل در این ضمنه ضعیفه. حتی یه فایل رجیستری هم بهش بدین 5 - 6 تا ایراد ازش میگیره)
فایل های پیوست شده

Mr.Pooya
02-07-2014, 17:50
سلام

بهتر هست در بخش مرورگر های اینترنتی ادامه بدید این بحث رو

موفق باشید