PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LG KC910 With 8 megapixel

SAEED_BARCELONA
22-08-2008, 17:16
lg هم 8مگاپیکسلیه خودشو معرفی کرد!
صفحه 3 اینچ با رزولوشن 400*240 و 262000 رنگ
GPS
Wifi
Touch Screen
لنز Schneider-Kreuznach
Xenon Flash
فیلمبرداری VGA@30fps و QVGA@120fps
TV-out support
Xvid and DivX video playback
Dolby sound for the music
اکتبر میاد!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahyarSAMSUNG
22-08-2008, 17:25
آقا ایول به ال جی مطمئنم موتورولا رو هم گرفته . دومین گوشی ال جی که 120 فریم فیلم میگیره .

S A M S U N G
22-08-2008, 17:34
به به - LG ترکوند

این گوشی نمونه ارتقاء شده گوشی موفق Viewty هستش .

1. صفحه نمایش 3 اینچ با وضوح WQVGA و رزلوشن 400×240 پیکسل و قابلیت نمایش 262 هزار رنگ
2. دوربین دیجیتال 8.0 مگاپیکسل ساخت Schneider با قابلیت اتوفوکوس - فلاش زنون - تشخیص چهره ، لبخند ، چشمک - لرزگیر دست ، Geotagging - فیلمبرداری با وضوح VGA و 30 فریم در ثانیه و با وضوح QVGA و 120 فریم در ثانیه .
3. Wi-Fi
4. Built-in GPS receiver
5. HSDPA, 7.2 Mbps
6. TV-out
7. Flash UI
8. Dolby sound
9. پخش Xvid and DivX

خیلی عالیه ... واقعا گوشی ارزشمندی هستش .

mahyarSAMSUNG
22-08-2008, 17:42
لنز اشنایدر واقعا بهتر از کارل زایس و .... است . من تجربشو با ال جی شاین دارم . کیفیت عکس شاین بالا بود

poria_mc
22-08-2008, 17:46
لنز اشنایدر واقعا بهتر از کارل زایس و .... است . من تجربشو با ال جی شاین دارم . کیفیت عکس شاین بالا بود
منم تجربه اش رو با ویوتی دارم واقعا کیفیتش خوبه
نقطه ضعف ویوتی فقط وای فای و ساپورت رمش هستش که با اومدن این تکمیل شده!

rainysky50
22-08-2008, 17:47
نوشته تاچ ui و به سیمبین هم اشاره کرده!سیستم عاملش چیه؟؟؟؟یعنی اگه سیستم عامل داشته باشه اون هم سیمبین پس نوکیا باید بره غاز چرونی با tube 5800!!!ین omnia رو هم اگه سیستم عامل داشته باشه قورت میده و میرسه به 8 مگاپیکسلی innov8 سامسونگ!اونوقت چه جنگی میشه این وسط!!!!!

gmt325gh
22-08-2008, 17:47
ای بابا .... رفتم تاپیک و نوشتم .... بعد که اومدم بیرون می بینم 4 دقیقه تاخیر داشتم !!!!! :دی

poria_mc
22-08-2008, 17:51
نوشته تاچ ui و به سیمبین هم اشاره کرده!سیستم عاملش چیه؟؟؟؟یعنی اگه سیستم عامل داشته باشه اون هم سیمبین پس نوکیا باید بره غاز چرونی با tube 5800!!!ین omnia رو هم اگه سیستم عامل داشته باشه قورت میده و میرسه به 8 مگاپیکسلی innov8 سامسونگ!اونوقت چه جنگی میشه این وسط!!!!!
نوشته Flash UI
سیستمش باید همون سیستم ویوتی باشه!

mamad6280
22-08-2008, 17:53
ای بابا .... رفتم تاپیک و نوشتم .... بعد که اومدم بیرون می بینم 4 دقیقه تاخیر داشتم !!!!! :دی

قبلا هم یکی از دوستان اشاره کرده بود که تو پی سی صحبت ثانیه هاس 4 دقیقه که جای خود داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی بدون سیستم عامل فقط به درد عشق عکسا میخوره

S A M S U N G
22-08-2008, 17:54
سیستم عامل نداره . جاوا هستش .

هنوز Innov8 سامسونگ با داشتن سیستم عامل سیمبیان و حافظه بیشتر میشه گفت جلوتر هستش .

البته تاج رو خیلی ها ترجیح میدن به سیستم عامل .

منتظر مقایسه دوربین سامسونگ با اشنایدر هستم .

poria_mc
22-08-2008, 17:56
من خودم به شخصه طرفدار گوشی های ال جی هستم ولی بازم میگم Innov8 از خیلی جهات جلوتره

gmt325gh
22-08-2008, 17:59

هنوز Innov8 سامسونگ با داشتن سیستم عامل سیمبیان و حافظه بیشتر میشه گفت جلوتر هستش .

مقایسه جالبی باید بشه .
معمولا دوربین گوشیهای LG در حالت اتومات عکسای ضعیفتری نسبت به سامسونگ میگیرن. ولی اگه بلد باشی تنظیمات رو خودت انجام بدی عکسای فوق العاده ای می گیرن.

gmt325gh
22-08-2008, 18:04
من خودم به شخصه طرفدار گوشی های ال جی هستم ولی بازم میگم Innov8 از خیلی جهات جلوتره

مسلما innov8 به خاطر سیمبین بودنش خیلی امکانات و آزادی عمل بیشتری به آدم میده. ولی به همون نسبت هم قیمتش بالا تره. مسلما kc910 قیمت خیلی پایینتری نسبت به i8510 خواهد داشت. 700 یورو قیمتی نیست که عده زیادی حاظر باشن واسه گوشی بدن.

poria_mc
22-08-2008, 18:05
100% موافقم
اگه تنظیماتش درست باشه عکس های بهتری نسبت به بقیه میگیره ولی معمولا همه ی سوژه ها صبر نمیکنند تا شما دوربینت رو تنظیم کنی!

ali racer
22-08-2008, 18:07
اینم از ال جی !!
نوکیا هنوز در خواب بسر میبره !!!

باید سی پی یو خوبی داشته باشه چون
رو ساپورت میکنه !
و همچنین کیفیت صدای بالای دالبی !!

S A M S U N G
22-08-2008, 18:09
به غیر فلاش زنون فلاش Led واسه فیلمبرداری نداره ؟

کسی عکس از پشت گوشی ندیده ؟

gmt325gh
22-08-2008, 18:12

کسی عکس از پشت گوشی ندیده ؟

نه
فعلا که تو نت غیر از این دوتا عکس ازش چیزی نیست .
خیلی جا ها هم که عکس viewty رو انداختن !!!! ( البته اونا مال قبل از معرفی رسمی LG بوده):8:

ولی تو gsmarena که حرفی از دوتا فلش نزده بود. (بعید میدونم دوفلشش بکنن)

perjixen
22-08-2008, 18:29
پسر عجب چیزیه..................!!!
به نظرم ، برای امدهایی مثل من که از سیمبین دله خوشی ندارن......... این گوشی بهترین انتخابه.............!!!!
یه برگ برنده (یا فریبنده) ، مثل تاچ بودن رو داره............!!! این دکمه هاش هم با مزه ست.........!!!
لنز ، اشنایدر هم که معرف همه هست......... همون شاین و Viewty که به نظرم از هر لحاظ گوشی های شاخی هستن...........!!!
به نظرم ، توی عکسهای ماکرو ، این گوشی موفق تر از Innov8 باشه (تجربه یی که با گوشی های ال جی داشتم) ، ولی عکسهای روزشون باید دید..................!!!
یه برتری خوف هم مثل فلاش زنون داره......................!!!
فقط ، امید وارم ، پلتفرمش همون جاوا باشه.....................!!!
سعید جام مرسی.

R@R#M@N
22-08-2008, 18:36
مرسي الجي !!
بايد منتظر گوشيهاي سوني و نوكيا بمونيم (مخصوصآ نوكيا) چون سوني 8 اشو داده ولي يه گوشي هست بنام هيكارو كه بايد منتظر اون موند
ولي نوكيا ميخواد چه كنه ؟؟؟

Legend
22-08-2008, 20:00

ااااا!!!؟؟؟ امين چرا بن شده..؟؟؟:18::18:

perjixen
22-08-2008, 20:06
ولي نوكيا ميخواد چه كنه ؟؟؟

دیگه ، خیلی داره ، فس فس میکنه....................×!!×!×!×!×!×! !

ااااا!!!؟؟؟ امين چرا بن شده..؟؟؟

توی ، متفرقه ، تاپیک بود مربوط به خیابانی......... اونجا یه خورده تند برخورد کرد........!!!!!

SAEED_BARCELONA
22-08-2008, 20:06
فکر نکنم داشته باشه. اگه داشت میگفتن
---------------
رقابت داره سخت ترو سخت تر میشه.
ماه دیگه SE باز معرفی داره ببینینم چی معرفی میکنه. خیلی از این هیکارو تعریف میکنن.
و همچنان منتظر خبرای نوکیا هستیم. فعلا که 6600 رو باز سازی کرده!
جان خودم نوکیا یه چیزی معرفی کنه که gsmarena هنگ کنه. چه ربطی داشت!:دی

Nabakhshoode
22-08-2008, 22:04
دیگه ، خیلی داره ، فس فس میکنه...

حالا جالبه گفته شده تو بعضی سایتا که احتمالا N79 و N85 رو میخواد معرفی کنه تقریبا با همون امکانات N82 که خوب با توجه به تغییرات بازار و معرفی 8 مگهای متعدد از برندهای مختلف احتمال میدم تغییراتی تو امکاناتشون من جمله دوربین بده... ( گفته شده بود 18 آگوست معرفی مشن که خوب نشدن...) !

فکر نکنم داشته باشه. اگه داشت میگفتن
---------------
رقابت داره سخت ترو سخت تر میشه.
ماه دیگه SE باز معرفی داره ببینینم چی معرفی میکنه. خیلی از این هیکارو تعریف میکنن.
و همچنان منتظر خبرای نوکیا هستیم. فعلا که 6600 رو باز سازی کرده!
جان خودم نوکیا یه چیزی معرفی کنه که gsmarena هنگ کنه. چه ربطی داشت!:دی

عملا 6600 اسلایدم ادامه دهنده ی سبک 6500 اسلایده ضمن اینکه فکر میکنم 6500 به خاطر بدنه ی فلزی شیک تر باشه...
من فکر میکنم نوکیا علاوه بر ایجاد تنوع و معرفی گوشی های بیشتر در رده های مختلف بهتره یه فکریم به حال قیمتاش کنه ! الان رنج قیمتی برندهای مختلف رو تو ایران ببینید :
سونی و سامسونگ 3 مگا پیکسلیاشون زیر 200 تومنن ! نوکیا اکثرشون بالای 300 ( غیر از 5610 )
5 مگا پیکسلی های سونی و سامسونگ زیر 400 هستن و حتی دارن به 300 نزدیک میشن ( تازه G600 نیس و گر نه ارزونترین 5 مگا پیکسلی میشد که تازه دوربین فوقی هم داره و تو رویویی که من دیدم از مقایسش با N95 و... واقعا عکساش بهتر بود...)
اما نوکیا تمام 5 مگاش بالای 400 هستن...!
تو رنجهای پایینتر از 100 تومنم این مسالرو میبینیم...!
به نظرم امسال برای نوکیا در صورتی که نتونه این 4 ماه آخرو با معرفی گوشی های خوب تو همه ی رده ها مثل پارسال سونی باخت میده...! الان پرفروشترینایه نوکیا هنوزم 6300 و 6500 و N95 و N73 Music و N82 و... هستن ! که همشون واسه سال گذشته هستن !

Ali_BlueBoy
22-08-2008, 22:22
دیگه 8 مگا هم خز شد........دی:

گوشیه با حالیه ولی انگار که از رو دست سامونگ نیگاه کرده

آی 900 (استیلش) .آی8510 (دوربینش) اف 480 (سیستم عاملش)

ولی دوربین خوفی باید داشته باشه...

perjixen
22-08-2008, 22:31
گوشیه با حالیه ولی انگار که از رو دست سامونگ نیگاه کرده
آی 900 (استیلش) .آی8510 (دوربینش) اف 480 (سیستم عاملش)

علی جان ، خودمونیم........... سامسونگ هم این گوشی های تاچش رو از روی یه گوشی دیگه زده..............!!!!
این 8510 هم ، هم سیستم عاملش و هم طراحیش ، شبیه یه برندیه ................!!!!

poria_mc
22-08-2008, 22:59
علی جان ، خودمونیم........... سامسونگ هم این گوشی های تاچش رو از روی یه گوشی دیگه زده..............!!!!
این 8510 هم ، هم سیستم عاملش و هم طراحیش ، شبیه یه برندیه ................!!!!
شبیه چه برندیه؟(محض کنجکاوی) :دی

starblue7750
22-08-2008, 23:05
بابا این ال جی رسما داره حال می ده
واقعا گوشی هاش از نظر طراحی و کارایی خیلی عالی هست.
فکر کنم ضخامت این گوشی 14 mm هست و اولین گوشی دنیا هست که از سیستم Dolby sound استفاده می کنه که من در جایی خوندم که کیفیت پخش موسیقی را فوق العاده میکنه!!!
-------------------------------------------------------------
من قرار بود ماه پیش Ku990 رو بخرم ولی بدلیل مشکلات نتونستم
حالا قرار هست هفته بعد برم بخرم(100%)
به نظرتون من صبر کنم تا این گوشی بیاد یا برم همون ku990 رو بخرم؟
قیمت این گوشی تقریبا چقدر میشه؟
و ایا 100% اکتبر میاد یا احتمالی هست؟

S A M S U N G
22-08-2008, 23:41
i8510 هم 5.1 surround استفاده میکنه .

starblue7750
22-08-2008, 23:51
من فکر میکنم نوکیا علاوه بر ایجاد تنوع و معرفی گوشی های بیشتر در رده های مختلف بهتره یه فکریم به حال قیمتاش کنه ! الان رنج قیمتی برندهای مختلف رو تو ایران ببینید :
سونی و سامسونگ 3 مگا پیکسلیاشون زیر 200 تومنن ! نوکیا اکثرشون بالای 300 ( غیر از 5610 )
5 مگا پیکسلی های سونی و سامسونگ زیر 400 هستن و حتی دارن به 300 نزدیک میشن ( تازه G600 نیس و گر نه ارزونترین 5 مگا پیکسلی میشد که تازه دوربین فوقی هم داره و تو رویویی که من دیدم از مقایسش با N95 و... واقعا عکساش بهتر بود...)
اما نوکیا تمام 5 مگاش بالای 400 هستن...!
تو رنجهای پایینتر از 100 تومنم این مسالرو میبینیم...!
!

می دونی چرا گرون هستند؟!
فقط بخاطره سیستم عاملش!:41:

80 جور سیستم عامل داده بیرون
برای هر گوشی یه سیستم
سری60-70-80-90-100-....... و برای هر سری یه ورژن
مفدکی داره پول سیستم عاملشو می خوره

saeidsmxo
23-08-2008, 00:48
ديگه لازم شد کلوپ Lg احداث بشه.

جاش تو پي سي خاليه!

Nabakhshoode
23-08-2008, 01:14
می دونی چرا گرون هستند؟!
فقط بخاطره سیستم عاملش!

80 جور سیستم عامل داده بیرون
برای هر گوشی یه سیستم
سری60-70-80-90-100-....... و برای هر سری یه ورژن
مفدکی داره پول سیستم عاملشو می خوره

آخه فقطم مربوط به سیستم عامل نیست... من مثال میزنم یه گوشی نوکیا مثه 5310 قیمتش بیشتره از U600 و یا K770...
کلا سونی و سامسونگ بعد از مدتی بعضی گوشیاشونو به عنوان گوشی شاخص در نظر میگیرن و یه قیمت خیلی هوسی کننده هم براشون تعیین میکنن که خریدارا به شدت به خرید این گوشیا ( که معمولا گوشی های با امکانات مولتی مدیای مناسب + ظاهر عامه پسند + فروش خوب ) هستن ترغیب میشن... براتون یه مثال بزنم بد نیست :
سونی فک میکنم سال 2005 گوشی K750 رو فرستاد به بازار که با دوربین 2 مگ خیلی خوبش تونست طرفدارایه زیادی رو جذب کنه و خوب از همون زمان بود بحث دوربینایه مگا پیکسلی وارد رقابت جدیی شد که تا الانم ادامه داره... اما سال 2006 خوب گوشی های جدیدتر اومدن و سونی این گوشی رو که فروشش خوبم بود انتخاب کرد و قیمتشو به زیر 200 دلار آورد که تو کشور خودمون قیمتش به 160 تومنم رسید که نسبت به گوشی های با امکانات نسبتا مشابه برندهای دیگه ( حتی خود برندی سونی ) قیمت فوق العاده یی بود... سامسونگ همین کارو در مورد D600 کرد... و الانم تو 3 مگا میشه گوشی هایی مثل K770 و K800 ( و یا حتی اسمارت فونی مثل P1 ) و از سامسونگ گوشی های فوق العاده یی مثل U600 , U700 و D900 رو نام برد ! همین D900 یعنی دوربین 3 مگ خوب با اوتوفکوس + ال سی دی با کیفیت و کلا امکانات مولتی مدیای مناسب با فقط کمی بیشتر از 150 هزار تومن ! اما نوکیا تو کل سیستم عامل دارا و بدون سیستم عاملاش نگاه کنی قیمتا اصلا دنیای دیگه یی دارن اصلا من که تو گوشی های 2 و 3 و 5 مگش گوشی شاخصی که قیمت فوق العاده داشته باشه از نظر امکانات حتی 1 مورد تو این 2-3 سال سراغ ندارم... !
من به شخصه برندایه مورد علاقم سونی اریکسون و نوکیا هستن ( البته یاد و خاطره ی W810 باعث شده همیشه سونی واسم نوستالوژیک تر باشه...) ولی خوب امیدوارم سامسونگ پدری ازین نوکیا در بیاره و کاری کنه مجبور شه تنوعشو بیشتر کنه و این قیمتایه لعنتیشو به یه حد متعادل تری برسونه...
من تو یه مقاله یی میخوندم نوکیا فقط از گوشی های زیر 30 یوروییش 20% سود میکنه حسابشو بکن تو گوشی های بالای 200 یورو این رقم به چند درصد میرسه...!

amir2011
23-08-2008, 02:16
اینم از ال جی !!
نوکیا هنوز در خواب بسر میبره !!!

باید سی پی یو خوبی داشته باشه چون
رو ساپورت میکنه !
و همچنین کیفیت صدای بالای دالبی !!
من مطمئنم نوکیا در خواب به سر نمیبره...
در شرایطی که هنوز N96 ریلیز نشده تولد یک 8 مگاپیکسلی یک نوع خنجر به خود محسوب میشه...چیزی که نوکیا خیلی به اون توجه داره...نوکیا همین الانم به خاطر بازار خوب N95 8gb گوشی N96 رو ریلیز نمیکنه..!
ولی در کل گوشی فوقالعاده ای ال جی معرفی کرده...
ضمن اینکه فقط اینکه یک گوشی دوربین خوبی داشته باشه شامن موفقیت اون نیست مثلا ممکنه هیچ کدوم از این 8 مگا پیکسلی ها نتونند موفقیت Iphone رو که 2 مگاپیکسلیه بدست بیارند...

saman65
23-08-2008, 02:52

دقیقا مثل من.یه رقیب واسه i900 ام پیدا شد:دی

پسر عجب چیزیه..................!!!
به نظرم ، برای امدهایی مثل من که از سیمبین دله خوشی ندارن......... این گوشی بهترین انتخابه.............!!!!
یه برگ برنده (یا فریبنده) ، مثل تاچ بودن رو داره............!!! این دکمه هاش هم با مزه ست.........!!!
لنز ، اشنایدر هم که معرف همه هست......... همون شاین و Viewty که به نظرم از هر لحاظ گوشی های شاخی هستن...........!!!
به نظرم ، توی عکسهای ماکرو ، این گوشی موفق تر از Innov8 باشه (تجربه یی که با گوشی های ال جی داشتم) ، ولی عکسهای روزشون باید دید..................!!!
یه برتری خوف هم مثل فلاش زنون داره......................!!!
فقط ، امید وارم ، پلتفرمش همون جاوا باشه.....................!!!
سعید جام مرسی.
رضا من و بگیر(همین ال جیه تو دستمه میخوام بیام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

ديگه لازم شد کلوپ Lg احداث بشه.

جاش تو پي سي خاليه!

دقیقا...

perjixen
23-08-2008, 08:22
شبیه چه برندیه؟(محض کنجکاوی) :دی
شبیه ، ان 96 (به نظرم..........!!!)

رضا من و بگیر(همین ال جیه تو دستمه میخوام بیام )

وایسا.................!!!
نه چی میخوای بیای.......!؟!؟!؟؟!؟!؟؟! پس دعوت نامه......!؟!؟!؟؟! الان پیچوندی.......!؟؟!؟!؟! :31:

starblue7750
23-08-2008, 09:43
تو gsmarena نوشته:
ضخامت lg و سامسوتگ و SE بترتیب زیر است:
LG KC910=14mm 17.2mm= INNOV8 19.5mm = C905
و همچنین lg تا 8 گیگ ساپورت می کنه
بلوتوسش هم که ورژن 2 شده
پس هدف lg از ساخت این گوشی: رفع عیب ku990 به همراه استفاده از آخرین تکنلوژی
-------------
پارسال ما خواستیم PRADA رو بخریم به یه نفر که قرار بود به خارج بره هم سفارش دادیم
بعدا دیدیم که ال جی VIEWTY رو می خواد بده
ما هم صبر کردیم .الانم که می خوام VIEWTY رو بخرم داره KC910 رو میده
با این روال من نمی تونم گوشی بخرم!!

^^ HAMID ^^
23-08-2008, 17:36
اوه اوه !

کلفتشون C905 اه ! سنسورش چیه ؟ این 8 مگایی ها تازه وارد چه تنوعی دارن هیچی نشده ! C905 جاوای معمولی -- ماله ال جی جاوایه لمسی --ماله سامسونگ سیمبین -- الکس موتورولا ویندوز موبایل --جمعشون جمعه -- ماله نوکی هم شاید سیمبین لمسی -برو تو کار تنوع !

طرحش زشته خیلی تکراریه -- تو 2 سال آینده همه یه ال سیدی 3 اینچی میگیرن دستشون (آیفون- I900 - KC910--Tube--Alexaner و...)

B L A S T E R
23-08-2008, 18:33
به نظر من طراحیش از سونی و سامی قشنگتره...

SAEED_BARCELONA
23-08-2008, 23:44
می بینی حمید تورو خدار؟ خوبه SE راهو نشونشون داد. پسر چه حالی میده SE بیاد c905 کنسل کنه بعد یهگوشی بزنه رو همشونو تو امکانات کم کنه. آخر ضد حال به سامسونگو الجی میشه!

ali racer
23-08-2008, 23:52
می بینی حمید تورو خدار؟ خوبه SE راهو نشونشون داد. پسر چه حالی میده SE بیاد c905 کنسل کنه بعد یهگوشی بزنه رو همشونو تو امکانات کم کنه. آخر ضد حال به سامسونگو الجی میشه!

به جای این کار می تونه با پایین آوردن قیمت سی 90
بازار رو بگیره و 100 البته زودتر به بازار ارائه کردن اون (8510) بزودی تو انگلیس بفروش میرسه !

و یه گوشی 8 با سیستم عامل
والبته با فیلمبرداری بهتر تو کلاس اسمارت فون ها مثل 8510 سامسونگ بده بیرون

^^ HAMID ^^
24-08-2008, 05:56
c905 کنسل کنه بعد یهگوشی بزنه رو همشونو تو امکانات کم کنه

اون که عمرا کنسل نشه - یه چیز پرفروشی میشه حالا ( گوشی که چشم منو بگیره از اوناست که مثله کیک داغ فروش میره )-- 8 mp با امکانات هم شاید زد خدا رو چه دیدی ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SAEED_BARCELONA
24-08-2008, 12:19
8 mp با امکانات هم شاید زد خدا رو چه دیدی !
100% هم میزنه همچین چیزی.

همین طوریشم قیمتش تقریبا نصف 8510ـه!
---------
علی امضات منو کشته. اگه مثل چین بودیم چیکار میکردی؟!!

gmt325gh
24-08-2008, 13:17
بازار رو بگیره و 100 البته زودتر به بازار ارائه کردن اون (8510) بزودی تو انگلیس بفروش میرسه !

و یه گوشی 8 با سیستم عامل
والبته با فیلمبرداری بهتر تو کلاس اسمارت فون ها مثل 8510 سامسونگ بده بیرون

مطمئن باشین که سونی قیمت رو پایین نمیاره و اگر دیر تر از موعد ریلیز نشه زودتر نمیشه !!! در مورد 8 مگا پیکسلی سیستم عامل دار هم قطعا این کار رو میکنه ولی حداقل یک ماه بعد از ریلیز C905 معرفی بشه و ریلیزش میره تا اواسط 2009 !!!!!

سونی تازه داره میشه مثل سامسونگ 3 سال پیش که قبل از بقیه آخرین تکنولوژی رو روی گوشی هاش معرفی میکرد ولی اینقدر تو ریلیز کردن کند عمل می کرد که آخر از همه محصولش ارائه میشد !!!!

Michael Ropy
25-08-2008, 10:36
من جایی خوندم که سیستم عامل Kc910 نیز سیمبین است. به هر حال هنوز خیلی از چیزاش معرفی نشده.

poria_mc
25-08-2008, 12:45
من جایی خوندم که سیستم عامل Kc910 نیز سیمبین است. به هر حال هنوز خیلی از چیزاش معرفی نشده.
خیر دوست عزیز
سیستم عامل این گوشی همون سیستم عامل ویوتی هستش که ارتقا داده شده

gmt325gh
03-09-2008, 08:40
ای بابا ،
چرا ال جی خوابش برده ؟ نه عکسی ازش بیرون اومده نه تبلیغاتی کرده ، انگار نه انگار .... غلط نکنم ال جی هم مثل سونی یه حرفی زده توش مونده !!!!!

saman65
03-09-2008, 08:45
ای بابا ،
چرا ال جی خوابش برده ؟ نه عکسی ازش بیرون اومده نه تبلیغاتی کرده ، انگار نه انگار .... غلط نکنم ال جی هم مثل سونی یه حرفی زده توش مونده !!!!!

نه تو رو خدا نگو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .من دارم روز ها رو میشمارم که October بیاد و این گوشی ریلیز بشه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر نکنم...آخه اگه حرف بود تاریخ ریلیزش رو انقد زود نمیزاشت...

gmt325gh
03-09-2008, 08:56
من خودمم خیلی طلبه این گوشییم
ولی هر چی تو وب میسرچم نه عکس جدیدی ازش هست نه اطلاعات جدیدی نه تبلیغی نه پریویویی ..... انگار نه انگار

ali racer
03-09-2008, 09:34
مثل این که درز خبر این گوشی ال جی یه گاف تبلیغاتی
یا ابراز وجود ال جی تو رده 8 مگا پیکسلی ها بوده
والا 100% تا الان اطلاعاتی ازش منتشر میشد !!!!

poria_mc
03-09-2008, 10:31
نه تو رو خدا نگو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .من دارم روز ها رو میشمارم که October بیاد و این گوشی ریلیز بشه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر نکنم...آخه اگه حرف بود تاریخ ریلیزش رو انقد زود نمیزاشت...
سامان جون من جای تو بودم فردا میرفتم اول صبح Omnia رو میخریدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

perjixen
03-09-2008, 11:56
مثل این که درز خبر این گوشی ال جی یه گاف تبلیغاتی
یا ابراز وجود ال جی تو رده 8 مگا پیکسلی ها بوده
والا 100% تا الان اطلاعاتی ازش منتشر میشد !!!!
منم موافقم................ وگرنه ، این گوشی میتونه سطح انتظار خیلی ها رو پاسخ بده......... و ال جی میتونست با این گوشی توی 8 مگی ها بی رقیب باشه......... 8510 که سیمبین هست ، هیچ .......... سی 905 هم که سونی هست :27: ..... هیج ، پس این گوشی خوبیه.........!!!
دکمه هاش هم شبیه ، پاستیل میمونه.............؟!؟!؟ نکنه سامان برای همین خوشش اومده...........؟!؟!؟!:31:

سامان جون من جای تو بودم فردا میرفتم اول صبح Omnia رو میخریدم
بابا ، این پولش کجا بود.......... داره اینجو ری میگه ، ما فکر کنم ........... آره .....:46:......!!!

poria_mc
03-09-2008, 13:27
منم موافقم................ وگرنه ، این گوشی میتونه سطح انتظار خیلی ها رو پاسخ بده......... و ال جی میتونست با این گوشی توی 8 مگی ها بی رقیب باشه......... 8510 که سیمبین هست ، هیچ .......... سی 905 هم که سونی هست :27: ..... هیج ، پس این گوشی خوبیه.........!!!
دکمه هاش هم شبیه ، پاستیل میمونه.............؟!؟!؟ نکنه سامان برای همین خوشش اومده...........؟!؟!؟!:31:

بابا ، این پولش کجا بود.......... داره اینجو ری میگه ، ما فکر کنم ........... آره .....:46:......!!!
این سامان نشون نمیده وگرنه خیلی مایه دارتر از این حرف هاست
مگه نه سامان؟(USA Coming Soon) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyarSAMSUNG
03-09-2008, 17:00
سی 905 هم که سونی هست

:27::27::27::31::27:

saman65
03-09-2008, 22:55
این سامان نشون نمیده وگرنه خیلی مایه دارتر از این حرف هاست
مگه نه سامان؟(USA Coming Soon) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه بابا.دارم میرم اونجا که هر چه زودتر امنیای خودم.... رو بخرم و سریع برگردم.همین:31:

amin 3gp
03-09-2008, 23:22
به C905 بی احترامی نکنید که اگه بیاد دل همه نوکیایی ها میلرزه.

gmt325gh
04-09-2008, 01:10
به C905 بی احترامی نکنید که اگه بیاد دل همه نوکیایی ها میلرزه.

اون اگه ای که گفتی از اون اگه ها بودا !!!!!!!!

خدایی این گوشی ال جی حرف نداره واسه کسایی که نمی خوان گوشی سیستم عامل دار داشته باشن ولی در عین حال از gps و wifi استفاه میکنن . دوربینشم که دیگه حرفی واسه گفتن نمیذاره.

saman65
04-09-2008, 02:55

خدایی این گوشی ال جی حرف نداره واسه کسایی که نمی خوان گوشی سیستم عامل دار داشته باشن ولی در عین حال از gps و wifi استفاه میکنن . دوربینشم که دیگه حرفی واسه گفتن نمیذاره.

دقیقا خود من...
من که جاوا رو به سیمبیان ترجیح میدم(با اینکه سیمبیان بهتره)ولی جاوا واسم کافیه...که بتونم 1 دیکشنری نصب کنم.همین...:10:

mahyarSAMSUNG
04-09-2008, 08:35

سوتی دادیا . خوب اگه یه نفر سیستم عامل جاوا و جی پی اس و وای فای مورد نیازش باشه سی 905 هم کارشو راه میندازه . :d

gmt325gh
04-09-2008, 09:35
سوتی دادیا . خوب اگه یه نفر سیستم عامل جاوا و جی پی اس و وای فای مورد نیازش باشه سی 905 هم کارشو راه میندازه . :d

ای بابا کلید نکن دیگه !!!!
من که نگفتم سونی این چیزا رو نداره و فقط ال جی داره !!!!
ولی سونی 136 گرم وزنشه ، حدود 20 میل ضخامتشه و نمایشگرش سایز متوسط 2.4 اینچ رو داره (یه چیزی تو مایه های گوش کوب!!!) در حالی که الجی 114 گرم وزنشه ، 14 میل ضخامتشه ، نمایشگرش 3 اینچه و تاچه!!!

S A M S U N G
04-09-2008, 09:47
اولين عكسهاي رسمي منتشر شده KC910 ملقب به Viewty’s 8 megapixel Successor :

اينترفيسش منو كشته . خيلي خوشگله .

SAEED_BARCELONA
04-09-2008, 11:32
در حالی که الجی 114 گرم وزنشه ، 14 میل ضخامتشه ، نمایشگرش 3 اینچه و تاچه!!!
نازک هست ولی زیادی پتو پهنه. lcdیش نسبت به کل گوشی کوچیکه.
خوشم میاد سامسونگو الجی پشت گوشیو با بیلبورد اشتباه گرفتن!!

^^ HAMID ^^
04-09-2008, 11:35
من که نگفتم سونی این چیزا رو نداره و فقط ال جی داره !!!!
ولی سونی 136 گرم وزنشه ، حدود 20 میل ضخامتشه و نمایشگرش سایز متوسط 2.4 اینچ رو داره (یه چیزی تو مایه های گوش کوب!!!) در حالی که الجی 114 گرم وزنشه ، 14 میل ضخامتشه ، نمایشگرش 3 اینچه و تاچه!!!

سیستم عامل جاوای c905 خیلی باارزش تر از ماله ال جیه ( این به همه اثبات شده یکی از نقاط قوت گوشیهای اس ای سیستم عامل بی نقص جاواشونه--) بعلاوه اینکه پروژه کاپوچین هم به c905 اضافه شده -- سی 905 کی پد داره الجی نداره -- طبق عکس سامسونگ معلومه که ال جی لامپ led نداره و زنونش هم به نظر من کوچیکه نه ؟ سی 905 هم led داره هم زنونش گندست --واقعا حال میکنم با اس ای تو رده گوشیهای سایبرشات واقعا رو دوربین حرفه ای عمل میکنه همه امکانات لازم رو میزاره (حالا نگید فیلم برداری که منظور عکاسیه -- هروقت یه سری هندی کم زد اونوقت بیایید گیر بدیدqvga و فلان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) بعد گوشی اسلایدر رو هرچه قدر باریک بسارن بازم از بقیه کلفتره چون از اسمش پیداست--(اصلا گوشیهای ساخت ژاپن همه گندن مثلا w900 $ s700 ) --گوشی ال جی فقط یه ال سیدیه --
================================================== ====================

این گوشی رسما معرفی شده ؟ باید تو سایت ال جی بالخره یه خبری باشه ازش --- لینک اگه کسی داره اخ کنه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

poria_mc
04-09-2008, 15:22
دوستان بالاخره عکس های جدید منتشر شد(سامان جون چشمت روشن)

saman65
04-09-2008, 17:28
اولين عكسهاي رسمي منتشر شده KC910 ملقب به Viewty’s 8 megapixel Successor :

اينترفيسش منو كشته . خيلي خوشگله .

امیر جان یه دنیا ممنون:40:

منو هم کشت:31:تو عکس که اینتر فیسش یه جواریی مثل امنیاست...

خوشم میاد سامسونگو الجی پشت گوشیو با بیلبورد اشتباه گرفتن!!
شما هم یه فیلم برداری vga بزارین رو گوشیتون.که با فرمت mp4 فیلم برداری کنه...ِDivx نخواستیم:31:...بعد گوشی های جاواتون XviD وdivx هم پخش کنه.اونم با پلیر خودش...بعد اصلا بیاین پشت گوشیتون یه شاهنامه بنویسین ما قول میدیم بهتون گیر ندیم:27:
فعلا شما با فیلم برداری Qvga تون حال کنین.کم آوردین هم یه بوق بخرین مواقع اضطراری بوق بزنین:27:

سیستم عامل جاوای c905 خیلی باارزش تر از ماله ال جیه ( این به همه اثبات شده یکی از نقاط قوت گوشیهای اس ای سیستم عامل بی نقص جاواشونه--)

حمید جان از ویوتی به بعد سیستم عامل جاوای ال جی هم درست شده...دقیقا مثل se اه.

نه.مثل سونی اریکسون راحته.البته به قول دوستمون از ویوتی به بعد درست شده.من اونروز یه دیکشنری جاوا به پوریا جان دادم.از موقعی که دانلودش کرد تا نصب کرد و یه کلمه رو واسم ترجمه کرد 3 دقیقه بیشتر طول نکشید...

امشب هم قراره برم خودم از نزدیک با ویوتی کار کنم...

طبق عکس سامسونگ معلومه که ال جی لامپ led نداره و زنونش هم به نظر من کوچیکه نه ؟ سی 905 هم led داره هم زنونش گندست

حمید جان وقتی فیلم برداری ...(خجالت میکشم دقیقش رو بگم:31:)باشه به نظرت led به چه درد میخوره.تازه اونم تو شب.به نظر من که فقط به درد استفاده به جای چراغ قوه میخوره:31:

واقعا حال میکنم با اس ای تو رده گوشیهای سایبرشات واقعا رو دوربین حرفه ای عمل میکنه همه امکانات لازم رو میزاره (حالا نگید فیلم برداری که منظور عکاسیه -- هروقت یه سری هندی کم زد اونوقت بیایید گیر بدیدqvga و فلان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

خب بگین سری هندی کم هم بزنه:دی.فعلا که تو فیلم برداری حرفی واسه گفتن جلوی ال جی و سامسونگ نداره
واسه خیلی ها همون قدر که عکس گوشیشون مهمه فیلم برداریش هم مهمه...

گوشی ال جی فقط یه ال سیدیه --

مگه آیفون چی بود جز یه ال سی دی...

ولی این یه ال سی دی تاچ و زیبا+8mp دوربین.بهترین فیلم برداری.فلش زنون.صدای دالبی.و سایر امکاناتی که الان اکثر گوشی ها دارند مثل gps.wi fi.
یادم میاد c907 که معرفی شده بود یکی گفت که باید دست برنامه نویسش رو طلا گرفت که چجوری gps و wi fi رو تو سیستم عامل جاوا جا داده...حالا دست برنامه نویس این و باید فکر کنم الماس گرفت که علاوه بر اون دو تا.همچین اینترفیس قشنگی هم داره...

و در آخر کوچیک داش حمیدمون هم هستم...:40:

دوستان بالاخره عکس های جدید منتشر شد(سامان جون چشمت روشن)

چشم دلت روشن:31::40:

S A M S U N G
04-09-2008, 17:34
سایت رسمی LG :

این گوشی رسما معرفی شده ؟ باید تو سایت ال جی بالخره یه خبری باشه ازش --- لینک اگه کسی داره اخ کنه !

amin 3gp
04-09-2008, 18:34
c905 یه چیز دیگس با Face detection

^^ HAMID ^^
04-09-2008, 19:49
سامان دفعه آخرت باشه بر علیه پستهای من پست میدی :31:

divx و اینا همش پروتوکله --باید پول بدی بزاری رو گوشی که اس ای از این پولا نمیده در راستای کاهش قیمت --پورتوتایپ c905 هم فیلمبرداری vga میگرفت ولی به خاطر مسائلی کردنش qvga -- ها ال ای دی به چه درد میخوره ؟ وقتی شب بخوای فیلم بگیری تو تاریکی ال جی چیکار میتونه بکنه هیچی --تو تاریکی به عنوان چراغ قوه استفاده کنی مخصوصا این روزها که برق ما میرود- ماله شما چطور ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ---تازه همین ویدیو سی 905 میکروفون اختصاصی واسه ضبط صدا داره که ال جی نداره -- c905 تو فیلم برداری میتونست شاخی باشه ولی به خاطر یه سری سیاست غلط و ابلهانه نقطه ضعفش شد فیلم برداریش .
گوشیهای جاوای الجی از قدیم معروف بودن به انبار باگ ! جدیدا بهتر شد ولی بازم میلنگن --همین ویوتلی یه عکس میاره 30 ثانیه طول میده یه زوم رو عکس میکنه 15 ثانیه طول میده -- فایلمنیجرش هم مشکل داره---سرعتش نسبت به جاوای اس ای کمتره (اینا حرفای من نیست حرفای کسیه که گوشی رو داره )-- اصلا تو فروم خارجی مثلا esato بپرسید سیستم عامل اس ای بهتره یا الجی 97.25% میگن اس ای --

طرحشم که یه ال سیدیه --- دریغ از یه ذره فرق با طرح قبلی (ویوتلی ) -- آیفونم طرحش بیخود بود --روزگاریه که اکثرا از ال سی دیهای گنده استقبال میکنن -- آیفون خدا بیامرز اینو کشف کرد اونوقت همه برندها( جز سونی اریکسون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) مثله پشگل مدل آیفونی زدن .. منکه خوشم نمیاد ولی مطمئنم خیلیها خوششون میاد.

===================================
مثله اینکه هنوز معرفی رسمی نشده--مشخصتش تو سایت الجی نیست .

SAEED_BARCELONA
04-09-2008, 20:11
شما هم یه فیلم برداری vga بزارین رو گوشیتون.که با فرمت mp4 فیلم برداری کنه...ِDivx نخواستیم...بعد گوشی های جاواتون XviD وdivx هم پخش کنه.اونم با پلیر خودش...بعد اصلا بیاین پشت گوشیتون یه شاهنامه بنویسین ما قول میدیم بهتون گیر ندیم
فعلا شما با فیلم برداری Qvga تون حال کنین.کم آوردین هم یه بوق بخرین مواقع اضطراری بوق بزنین
ببینم تو همون سامانی نیستی که p1 داشتی، باهاش کلی حال میکردی بعد رفتی w910 گرفتی؟!!! وقتی x1 معرفی شد یادته چه حالی کرده بودی؟ شب خوابت نمیبرد. حالا چی شده رتی دنباله بیلبورد؟!

saman65
04-09-2008, 20:34

من نوکرتم حمید جون:40:.چشم .با اینکه یه جوابهایی داشتم ولی دیگه جواب نمیدم:40:
فقط در مورد ظاهر گوشی میگم که سلقه ایه.من تا حالا همش از این گوشی هایی که شما میگی داشتم.ولی از این به بعد میخوام همین lcd ها رو بگیرم.البته با اجازه شما:40:

ببینم تو همون سامانی نیستی که p1 داشتی، باهاش کلی حال میکردی بعد رفتی w910 گرفتی؟!!! وقتی x1 معرفی شد یادته چه حالی کرده بودی؟ شب خوابت نمیبرد. حالا چی شده رتی دنباله بیلبورد؟!

نه.من اون سامان نیستم.آخه من اول w910 گرفتم بعدش p1.:دی
شوخیدم.همونم.فقط یه کم لاغرتر شدم:27:
آره.با x1 خیلی حال کردم.ولی هیچ چیز مثل این kc910 چشم من و نگرفت:40:

mahyarSAMSUNG
04-09-2008, 20:46
نازک هست ولی زیادی پتو پهنه. lcdیش نسبت به کل گوشی کوچیکه.
خوشم میاد سامسونگو الجی پشت گوشیو با بیلبورد اشتباه گرفتن

این ایراد نیست .برای هر سیستمی این روزها نشونه ای در نظر گرفته شده که از اون نشونه ها برای اطلاع رسانی استفاده میکنن که این مشخصات رو با همین شکل روی ال سی دی ها دوربینهای دیجیتال و پریتنتر ها و ... میبیند که من چند نمونشو عکس گرفتم و میزارم .

^^ HAMID ^^
04-09-2008, 21:03
با اینکه یه جوابهایی داشتم ولی دیگه جواب نمیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

مگه من گفتم جواب ندید ؟ ( یعنی گفتم.... ولی مزاح کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من خوراکم مباحثست )

البته با اجازه شما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

من اجازه نمیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من چکاره بیدم اصلا ؟

در پست قبلی من منظور ویوتی هست اشتباه نوشتم (چه اسم ضایعی هم داره ویوتلی قشنگتر بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin 3gp
05-09-2008, 01:57
سامان من بودم گفتم باید دست برنامه نویس C905 رو طلا گرفت .الانم رو حرفم هستم.

ali racer
05-09-2008, 05:01
من فقط این سوال برام
پیش اومده نوشتن 4 خط اسکریپت جاوا(که البته با توجه به بازار نیومدن گوشی کارایی اون معلوم نیست!!) چه کاره شاقی هستش
که بخواین دست اون برنامه نویس رو طلاا بگیرین ؟؟
یه مهندس نرم افزار فوق لیسانس یا لیسانس که 4..5 سال کار کرده باشه براحتی می تونه این کارو انجام بده

saman65
05-09-2008, 08:10

پس برو اینترفیس kc910 رو هم ببین...(البته فعلا عکساش موجوده.1 ماه صبر کنین خودم ویدیوش رو میزارم:دی)

^^ HAMID ^^
05-09-2008, 08:57
پیش اومده نوشتن 4 خط اسکریپت جاوا(که البته با توجه به بازار نیومدن گوشی کارایی اون معلوم نیست!!) چه کاره شاقی هستش
یه مهندس نرم افزار فوق لیسانس یا لیسانس که 4..5 سال کار کرده باشه براحتی می تونه این کارو انجام بده

جان من این بحث رو دوباره راه ننداز . قبلا هم گفتم اگه 4 خط اسکریپت جاوا کاری نداره چرا هنوزم که هنوزه نوکیا کمیتش لنگه ؟؟ مقایسه کنید جاوای نوکیا ( یا برندهای دیگه رو ) رو با جاوای اس ای --لامصب از همه لحاظ جلوتره کارآمدی, سرعت ,اینترفیس, ساپورت برنامه --- توی گوشیهای اخیر با اینترفیس A200 مثلا w980 میتونه 14 تا برنامه و بازی جاوا رو همزمان اجرا کنه ! کدوم گوشیی جاوایی (غیر از سونی اریکسون) میشناسید که اینطوری باشه ؟؟

gmt325gh
05-09-2008, 09:49
جان من این بحث رو دوباره راه ننداز . قبلا هم گفتم اگه 4 خط اسکریپت جاوا کاری نداره چرا هنوزم که هنوزه نوکیا کمیتش لنگه ؟؟ مقایسه کنید جاوای نوکیا ( یا برندهای دیگه رو ) رو با جاوای اس ای --لامصب از همه لحاظ جلوتره کارآمدی, سرعت ,اینترفیس, ساپورت برنامه --- توی گوشیهای اخیر با اینترفیس A200 مثلا w980 میتونه 14 تا برنامه و بازی جاوا رو همزمان اجرا کنه ! کدوم گوشیی جاوایی (غیر از سونی اریکسون) میشناسید که اینطوری باشه ؟؟

این قسمت حرفت رو که میگی جاوای سونی از لحاظ ساپورت برنامه و پرسونالایز کردن از بقیه گوشی ها بهتره تا یه حدودی قبول دارم ...... ولی اینترفیس رو اصلا قبول ندارم، اینترفیس های سونی همیشه یکنواخت و کسل کنندن. عمرا اینترفیس فقط سامسونگ ( و این طور که از عکسهای kc910 پیداس ال جی ) از لحاظ مولتی تسکینگ هم بقیه مارک ها تا حدودی این اجازه رو میدن. و علتی که یکم محدودیت ایجاد میکنن اکثر مواقع به این دلیله که اگه گوشی جاوا بخواد امکاناتش زیاد باشه ، رو فروش گوشی های سیستم عامل دار اثر میذاره.
از لحاظ امکانات هم همینه ....... مثلا شما فکر می کنین wifi و gps رو گوشی جاوا گذاشتن شاخ فیل رو شکستنه ؟؟؟؟ علتی که رو گوشی ها ی جاوا این امکانات رو قبلا خیلی کمتر می دیدیم این بود که جزو امکانت لوکس محسوب میشدن. و کاربری کمتری داشتن.

SAEED_BARCELONA
05-09-2008, 10:35
این قسمت حرفت رو که میگی جاوای سونی از لحاظ ساپورت برنامه و پرسونالایز کردن از بقیه گوشی ها بهتره تا یه حدودی قبول دارم
تا حدودی قبول داری؟ باید خیلی قبول داشته باشی!

عمرا اینترفیس فقط سامسونگ
آها اون منوهای رنگارنگ که مثل تابلو نقاشی میمونه شد اینترفیس؟
در ضمن اینترفیس فقط زیبایی نیست برادر من، هر وقت راحت تونستی با گوشیت کار کنیو ازش لذت بردی اون موقع درسته. نه سامسونگو نوکیایی که با یه برنامه ساده جاوا مشکل دارن! الجیو نمیدونم ولی گمون نکنم وضعیتش بهتر از اون دوتا باشه

S A M S U N G
05-09-2008, 10:58
نه رابط کاربری و نه اینترفیس زیبای ( از قول بعضی دوستان ) به داد سونی اریکسون میرسه . سامسونگ با همین رابط کاربریش در جاوا و همین تابلوهای نقاشی روز به روز محبوبیت بیشتر میشه ولی برعکس سونی اریکسون با اون رایط کاربری عالی و بهترین اینترفیس ( از قول بعضی دوستان ) روز به روز داره به صفر نزدیک تر میشه .

سونی اریکسون حتی به خودش زحمت نداده یه کم روی اینترفیس C905 که اولین 8 مگاپیکسلیش هستش وقت بذاره و روش کار کنه ، سامسونگ اولین 8 خودشو با اینترفیس کاملا متفاوت با همه سیمبیان های موجود در بازار عرضه کرد .

راستی بحث سر 8 مگاپیسکلی شد اینو بگم INNOV8 با قیمت 399.99 یورو تا چند روز دیگه عرضه جهانی میشه ( نسخه 8 گیگابایت ) -> سایت CPW به زودی Unlocked میکنه .

حالا نوکیا و سونی اریکسون باید کلی حال کنن با این قیمت باورنرکردنی INNVO8 !!!!!!

perjixen
05-09-2008, 11:37
سونی اریکسون حتی به خودش زحمت نداده یه کم روی اینترفیس C905 که اولین 8 مگاپیکسلیش هستش وقت بذاره و روش کار کنه ، سامسونگ اولین 8 خودشو با اینترفیس کاملا متفاوت با همه سیمبیان های موجود در بازار عرضه کرد .

اینو ، هستم........... البته سونی توی زمینه رابط گرافیکی ، دسته کاربرش رو باز گذاشته.......... ولی بازم ، آدم ازش خسته میشه...............!!!

ali racer
05-09-2008, 12:23
حالا نوکیا و سونی اریکسون باید کلی حال کنن با این قیمت باورنرکردنی Innvo8 !!!!!!

ما که داریم حال میکنیم
ولی فکر نمیکنم با این قیمت سونی اریکسون و نوکیا اصلا حال کنند!!!

ضمنا مشکل 4 تا اسکریپ جاوا تو نوکیا های جدید بی سیستم عامل حل شده

اگرم بحث نوشتن برنامه و توان برنامه نویسی هستش سونی اریکسون باید اصلا حرفی نزنه
چون یه گوشی سیستم عامل دار نداره که بتونی یه فایل 5 مگی که بلوتوث کردی واسه کلهم گوشی های سیستم عامل دارشو
تو کمتر از 3 دقیقه سیو کنی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کاری که تو ان 70 (پر باگ ترین گوشی نوکیا) ماکزیمم 20 ثانیه طول داشت !!

Nabakhshoode
05-09-2008, 12:46
فکر کنم جاوا رو با جاوا اسکریپت اشتبا گرفتین ؟! جاوا ربطی به اسکریپت و جاوا اسکریپت نداره... جاوا یه زبان برنامه نویسیه گستردست که تو نوشتن برنامه ها مختلف کاربرد داره که تو برنامه های سرور ساید هم میشه ازشون استفاده کرد و همینطور ازین زبون واسه نوشتن پلتفرم گوشی های موبایلم استفاده میشه و الانم فروش گوشی های جاوای تمام برند ها خیلی بیشتر از گوشی های سیستم عامل دارشونه ( حتی تو برند نوکیا ! )
جاوا اسکریپتم که همین کداییه که تو سایتها و به خصوص وبلاگا زیاد استفاده میشه در واقع یه سری کدهای محدوده که میتونه کارای محدودی رو انجام بده...! البته یه تکنولوژی فوق العاده یی مثل ای جکس ( مثه همین فرم ارسال سریع تو تاپیکایه پی سی ورد که خیلیم مورد استفاده قرار میگیره ) از جاوا اسکریپت استفاده میکنن و خوب دیگه نیازی نیست برای فرستادن یه پست یا مثلا تو بعضی سیستمایه وبلاگ برای فرستادن یه کامنت کل صفحه لود شه و... ولی کلا این دوتا خیلی با هم فرق دارن !

R@R#M@N
05-09-2008, 13:02
دقيقآ !!
علي جان شما اينطور كه ميگي يه مهندس برنامه نويس كه 4 5 سال با جاوا كار كرده باشه و......‌ :

من فقط این سوال برام
يعني نوكيا ي خاك بر سر نتوسنسته يه مهندس به قول شما 4 5 سال با جاوا كار كرده باشه بياره و سيستم جاواي گوشيهاشو درست كنه ؟؟
لطفآ يكم منطقي فكر كن !!! بعد پست بده
بعدشم يه قسمت از زبان جاوا روي موبايل ها استفاده ميشه (همونچيزي كه نابخشوده هم گفت)
من شرط ميبندم روي همين جاوا خيلي سرمايه گذاري ميشه (البته شده كه پلتفرم A200 تونسته انقدر قوي بشه) و تا چند سال ديگه از سيمبين و.... ميزنه جلو !!
نميدونم اون فيلم كنفرانس جاوا رو يددين يا نه و اون گوشي سوني رو كه خيليها (از جمله خودم) منتظرشن !!

^^ HAMID ^^
05-09-2008, 15:48
اینترفیس های سونی همیشه یکنواخت و کسل کنندن. عمرا اینترفیس فقط سامسونگ ( و این طور که از عکسهای kc910 پیداس ال جی )

آها منظورت قشنگیه دیگه . خوب راست میگی الجی همچنین سامسونگ با اینترفیس فلش کاری شدش و منوهای رنگارنگ نقاشی مانند(آفرین سعید) خیلی نظر ملتو جلب میکنه چون قشنگه فقط همین ! بحث من سر رابط کاربردیه ! اگه دقت کرده باشی ماله سونی همه چی نظم خاصی دارن کابر گیج نمیشه یه چیزو میخواد استفاده کنه خیلی سریع به همه چی دسترسی داری -- برای بحث تنوع و زیبایی اومده چند تا تم با منوی فلش گزاشته -- در A200 امده سه نوع استایل برای منو گزاشته کاربر هر کدومو خواست انتخاب کنه --حداقل تم روش نصب میشه مثل سامسونگ نیست هیچی نزاره نصب کنی (قدیما که اینجوری بود گوشیهای جدیدشو نمیدونم) --فکر کنم دید شما از اینترفیس اس ای در حد A100 اولین ورژن باشه .

مثلا شما فکر می کنین wifi و gps رو گوشی جاوا گذاشتن شاخ فیل رو شکستنه ؟؟؟؟ علتی که رو گوشی ها ی جاوا این امکانات رو قبلا خیلی کمتر می دیدیم این بود که جزو امکانت لوکس محسوب میشدن. و کاربری کمتری داشتن

بله که کار مهمیه . برای گوشی که سیستم عامل نداره بخوای امکاناته جدیدی مثل وای فای (که 99% رو اسمارتفونها بوده) رو بهش اضافه کنی باید تو پلتفورمش تغییرات بدی برنامه نویسی کنی براش تعریف کنی از چه پروتوکلی استفاده کنه -- تا حالا کدوم گوشی جاویی داشتیم که وای فای داشته باشه DLNA رو هم ساپورت کنه ؟ یا پروژه کاپوچین -- با کدوم گوشی جاوایی میشه فیلمهای یوتیوب رو از سایت اصلی نگاه کرد( نه WAP) دانلود کرد یا تو یوتیوب آپلود کرد ؟؟ با C905 این کار شدنی هست.

رابط کاربری و نه اینترفیس زیبای ( از قول بعضی دوستان ) به داد سونی اریکسون میرسه . سامسونگ با همین رابط کاربریش در جاوا و همین تابلوهای نقاشی روز به روز محبوبیت بیشتر میشه ولی برعکس سونی اریکسون با اون رایط کاربری عالی و بهترین اینترفیس ( از قول بعضی دوستان ) روز به روز داره به صفر نزدیک تر میشه .

مگه همه چیز اینترفیسه ؟ سامسونگ که لامصب زارت و زورت گوشیهای رنگارنگ میده تو بازار میخوای محبوبیتش بیشتر نشه ؟ من نمیدونم ضرر نمیکنه هنوز دو تا 5 مگی نداده بیرون یه 5 مگی با سیمبین میده --- این همه گوشی رو اگه سونی اریکسون زیر برند خودش با اینترفیس خودش داده بود تو بازار الان اول بود. سرمایش خیلی زیاده سامسونگ شاید از نوکیام بیشتر باشه چون تو همه زمینه ها فعالیت میکنه, پشتوانش قویه .

INNOV8 با قیمت 399.99 یورو

چه ارزون ! قیمت پیش فروش C905 اه .

ضمنا مشکل 4 تا اسکریپ جاوا تو نوکیا های جدید بی سیستم عامل حل شده

کدوماش 6300 یا 5610 ؟:27:

اگرم بحث نوشتن برنامه و توان برنامه نویسی هستش سونی اریکسون باید اصلا حرفی نزنه
چون یه گوشی سیستم عامل دار نداره که بتونی یه فایل 5 مگی که بلوتوث کردی واسه کلهم گوشی های سیستم عامل دارشو
تو کمتر از 3 دقیقه سیو کنی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اولا که قلق داره مستقیم نباید سیو کنی --بعدشم 3 دقیقه دیگه عمرا -- حداکثر 40 ثانیه -- این مشکل هم تو UIQ جدید حل شده ولی سونی اریکسون یک سال و اندیه که گوشی از سری P نداده --سری 60 باید بیاد جلو UIQ نسل جدید لنگ بندازه (امیدواریم یه گوشی ازش در بیاد)

ali racer
05-09-2008, 16:11
فکر کنم جاوا رو با جاوا اسکریپت اشتبا گرفتین ؟! جاوا ربطی به اسکریپت و جاوا اسکریپت نداره... جاوا یه زبان برنامه نویسیه گستردست که تو نوشتن برنامه ها مختلف کاربرد داره که تو برنامه های سرور ساید هم میشه ازشون استفاده کرد و همینطور ازین زبون واسه نوشتن پلتفرم گوشی های موبایلم استفاده میشه و الانم فروش گوشی های جاوای تمام برند ها خیلی بیشتر از گوشی های سیستم عامل دارشونه ( حتی تو برند نوکیا ! )
جاوا اسکریپتم که همین کداییه که تو سایتها و به خصوص وبلاگا زیاد استفاده میشه در واقع یه سری کدهای محدوده که میتونه کارای محدودی رو انجام بده...! البته یه تکنولوژی فوق العاده یی مثل ای جکس ( مثه همین فرم ارسال سریع تو تاپیکایه پی سی ورد که خیلیم مورد استفاده قرار میگیره ) از جاوا اسکریپت استفاده میکنن و خوب دیگه نیازی نیست برای فرستادن یه پست یا مثلا تو بعضی سیستمایه وبلاگ برای فرستادن یه کامنت کل صفحه لود شه و... ولی کلا این دوتا خیلی با هم فرق دارن !

دقيقآ !!
علي جان شما اينطور كه ميگي يه مهندس برنامه نويس كه 4 5 سال با جاوا كار كرده باشه و......‌ :

يعني نوكيا ي خاك بر سر نتوسنسته يه مهندس به قول شما 4 5 سال با جاوا كار كرده باشه بياره و سيستم جاواي گوشيهاشو درست كنه ؟؟
لطفآ يكم منطقي فكر كن !!! بعد پست بده
بعدشم يه قسمت از زبان جاوا روي موبايل ها استفاده ميشه (همونچيزي كه نابخشوده هم گفت)
من شرط ميبندم روي همين جاوا خيلي سرمايه گذاري ميشه (البته شده كه پلتفرم A200 تونسته انقدر قوي بشه) و تا چند سال ديگه از سيمبين و.... ميزنه جلو !!
نميدونم اون فيلم كنفرانس جاوا رو يددين يا نه و اون گوشي سوني رو كه خيليها (از جمله خودم) منتظرشن !!

من با جاوا کار نکردم
ولی برنامه نویسی کردم !
اون با سی پلاس پلاس (که بیشتر تو سیمبین استفاده میشه)
محبوبیت جاوا بیشتر به خاطر روانی کار باهاشه نه به خاطر اسکریپ های محدودش
الان اینقدر کتابخانه توابع برای سی چارت معرفی شده که اصلا قابل مقایسه
نیست با کل اسکریپ های جاوا

ضمنا برای معرفی یه سخت افزار(مثل جی پی اس برای سی 905)
هیچ کار مشکلی نیست عزیزان چون
من تو دبیرستان با بیسیک از طریق فیش پرینتر سوزنی
برای تیم ساخت ربات دبیرستان کنترلل تعریف کردم

ضمنا گوشی های بی سیستم عامل نوکیا مشکل ندارن
اون سیاست نوکیاست که می خواد گوشی های سیستم عامل فروش کنن
والاپشتیبانی از ساپورت یه حجم محدود مشکلی نیست که نشه حلش کرد !!!

gmt325gh
05-09-2008, 18:17
بله که کار مهمیه . برای گوشی که سیستم عامل نداره بخوای امکاناته جدیدی مثل وای فای (که 99% رو اسمارتفونها بوده) رو بهش اضافه کنی باید تو پلتفورمش تغییرات بدی برنامه نویسی کنی براش تعریف کنی از چه پروتوکلی استفاده کنه -- تا حالا کدوم گوشی جاویی داشتیم که وای فای داشته باشه DLNA رو هم ساپورت کنه ؟ یا پروژه کاپوچین -- با کدوم گوشی جاوایی میشه فیلمهای یوتیوب رو از سایت اصلی نگاه کرد( نه WAP) دانلود کرد یا تو یوتیوب آپلود کرد ؟؟ با C905 این کار شدنی هست.

اتفاقا هیچ هم اینطور نیست.
وایفای (IEEE 802.11) از فرکانس 2.4 گیگا استفاده می کنه و بلوتوث (IEEE 802.15) هم از همین فرکانس استفاده میکنه و تنها تفاوت این دو از لحاظ سخت افزار فرستنده/گیرنده در توان و رنج کاریشون هست و در عمل کار زیادی روی سخت افزار گوشی لازم نیست بکنن.
تفاوت اصلی در مدولاسیون و پروتوکل هستش ، وایفای از 802.3 (packet routing یا ethernet یا TCP/IP ) استفاده میکنه در حالی که بلوتوث مثل USB کار میکنه (ارتباط سریال) . ولی با اینکه پروتوکل وایفای از بلوتوث پیچیده تره ، ولی اونقدری که فکر میکنین هم پیچیده نیست.
مسئله اینه که وایفای جزو تکنولوژی های نو و لوکس محسوب میشه و به همین دلیل کمپانیهای صاحب امتیاز قیمت های گزاف روش میگذارن . و شما باورتون میشه که جدی جدی شاخ فیل شیکستن می خوان وایفای رو گوشیتون بذارن !!!!!!
خواهش میکنم فنبوی بازی رو کنار بگذارین و یکم واقع بینانه تر به پستاتون فکر کنین.

Nabakhshoode
05-09-2008, 18:45
وایفای (IEEE 802.11) از فرکانس 2.4 گیگا استفاده می کنه و بلوتوث (IEEE 802.15) هم از همین فرکانس استفاده میکنه و تنها تفاوت این دو از لحاظ سخت افزار فرستنده/گیرنده در توان و رنج کاریشون هست و در عمل کار زیادی روی سخت افزار گوشی لازم نیست بکنن.
تفاوت اصلی در مدولاسیون و پروتوکل هستش ، وایفای از 802.3 (packet routing یا ethernet یا TCP/IP ) استفاده میکنه در حالی که بلوتوث مثل USB کار میکنه (ارتباط سریال) . ولی با اینکه پروتوکل وایفای از بلوتوث پیچیده تره ، ولی اونقدری که فکر میکنین هم پیچیده نیست.
مسئله اینه که وایفای جزو تکنولوژی های نو و لوکس محسوب میشه و به همین دلیل کمپانیهای صاحب امتیاز قیمت های گزاف روش میگذارن . و شما باورتون میشه که جدی جدی شاخ فیل شیکستن می خوان وایفای رو گوشیتون بذارن !!!!!!
خواهش میکنم فنبوی بازی رو کنار بگذارین و یکم واقع بینانه تر به پستاتون فکر کنین.

فقط یه سوال ! اگه وای فای و بلوتوث از یه فرکانس استفاده میکنن چرا بردشون متفاوته و در وای فای برد بیشتره ؟

من فکر میکنم منظور حمید اینه که اولا خوب سونی اولین شرکتی بوده که به افزودن امکاناتی مثل GPS و WiFi به پلتفرم جاوا اقدام کرده و کاریم به اینکه خود وای فای تا چه حد پیچیدست نداشته... ضمن اینکه برای کلا پلتفرم جاوا ساخت هر برنامه یی که ممکنه تو ویندوز موبایل و یا سیمبین باشه به خصوص برنامه هایی پیچیده تر مثل مثل Wifi و یا GPS به دلیل اینکه جاوا یه پلتفرمه و نه سیستم عامل کلا کار سختتریه و کمترم شرکتایه دیگه به این سمت رفتن ! به هر حال من بازم میگم افراد زیادی هستن که پلتفرم جاوا رو به سیمبین ترجیح میدن ( هر کدومم دلیل خاص خدشونو دارن ) و همینطور افرادی هستن که ممکنه براشون داشتن سیستم عامل مهم نباشه ولی امکانی مثل Wifi یا GPS به دردشون بخوره... به هر حال سونی داره رو این امر سرمایه میذاره... من کاری ندارم موفق میشه یا نه ولی من به این کار شرکت احترام میذارم...!

gmt325gh
05-09-2008, 20:18
فقط یه سوال ! اگه وای فای و بلوتوث از یه فرکانس استفاده میکنن چرا بردشون متفاوته و در وای فای برد بیشتره ؟

؟؟؟؟؟؟؟؟ نکنه داری برد وایرلس کامپیوترت رو با بلوتوث یو اس بی کامپیوترت مقایسه میکنی ؟؟؟؟!!!:18:
بلوتوث مستقیم اطلاعات رو از یو اس بی میگیره و بدون تغییر خاصی می فرسته ( یعنی UART + Tramnsmitter) در حالی که وایفیای یک روتر هست و نیاز به کلاک و حافظه و .... داره .
اما همه این حرف ها وقتی معنی میده که راجه به پی سی حرف بزنی !!!! در موبایل ها همه چیز با هم در یک پکیج قرار می گیره ( میکرو کنترلر ) و نیازی نیست براش کلاک و حافظه و .... جدا بذارن و شیر میکنن. پس می بینی که در عمل از لحاظ سخت افزاری تفاوت وایفای و بلوتوث خیلی کمه.

gmt325gh
05-09-2008, 20:47
ضمن اینکه برای کلا پلتفرم جاوا ساخت هر برنامه یی که ممکنه تو ویندوز موبایل و یا سیمبین باشه به خصوص برنامه هایی پیچیده تر مثل مثل Wifi و یا GPS به دلیل اینکه جاوا یه پلتفرمه و نه سیستم عامل کلا کار سختتریه و کمترم شرکتایه دیگه به این سمت رفتن ! به هر حال من بازم میگم افراد زیادی هستن که پلتفرم جاوا رو به سیمبین ترجیح میدن ( هر کدومم دلیل خاص خدشونو دارن ) و همینطور افرادی هستن که ممکنه براشون داشتن سیستم عامل مهم نباشه ولی امکانی مثل Wifi یا GPS به دردشون بخوره... به هر حال سونی داره رو این امر سرمایه میذاره... من کاری ندارم موفق میشه یا نه ولی من به این کار شرکت احترام میذارم...!

خوبه که خودتون هم دارین میگین که جاوا یک پلتفرم هست نه یک سیستم عامل ، سیستم عامل گوشی های به اصطلاح جاوا هر کدام مستقل و برای آن گوشی نوشته میشن. و این برنامه نویسی به زبان جاوا انجام نمیشه ، جاوا به عنوان یک پلتفورم برای develper هست که برنامه های جانبی ( بازی و ....) بنویسه. و منظور از اینکه یک گوشی جاوا ساپورت میکنه اینه که مترجم دستورات جاوا در سیستم عاملش قرار گرفته . نه اینکه اون گوشی سیستم عامل نداره!!! یا اینکه سیستم عاملش جاوا هست!!!!! یا اینکه به زبان جاوا براش سیستم عامل نوشته باشن !!!!!!!!! ( جاوا یه مجموعه کد رده بالا هست و به همین دلیل محدودیت های بسیار بالایی داره ، و به همین دلیله که تو برنامه های جاوا کمتر برنامه ای می بینیم که بتونه مثل برنامه های سیمبین و وینمو به سخت افزار گوشی دسترسی پیدا بکنه )

^^ HAMID ^^
05-09-2008, 23:29

آقا بحث من چیز دیگست --لازم نبود مقاله از ویکی پدیا بیاری ترجمه کنی : این متنش :

They use the same frequency range, but employ different modulation techniques. While Bluetooth is a replacement for cabling in a variety of small-scale applications, Wi-Fi is a replacement for cabling for general local area network access. Bluetooth can be taken as replacement for USB or any other serial cable link, whereas Wi-Fi is wireless Ethernet communications according to the protocol architectures of IEEE 802.3 with TCP/IP

کجای این متن نوشته پروتوکول وای فای از بلوتوث پیچیده تره ؟ از خودت اضافه کردی ؟ :27:

بحث من اینه :

برای گوشی که سیستم عامل نداره بخوای امکاناته جدیدی مثل وای فای (که 99% رو اسمارتفونها بوده) رو بهش اضافه کنی باید تو پلتفورمش تغییرات بدی برنامه نویسی کنی براش تعریف کنی از چه پروتوکلی استفاده کنه

اونوقت شما رفتی متن Bluetooth vs. Wi-Fi in networking رو از ویکی پدیا واسه من ترجمه کردی چه ربطی به بحث من داره ؟ تو پست من کلمه ای از سخت افزار میبینی ؟ حداقل مقاله رو درست بخون جواب نابخشوده جان و درست بده . سوال این بوده :

شما جواب دادی :

؟؟؟؟؟؟؟؟ نکنه داری برد وایرلس کامپیوترت رو با بلوتوث یو اس بی کامپیوترت مقایسه میکنی ؟؟؟؟!!!
بلوتوث مستقیم اطلاعات رو از یو اس بی میگیره و بدون تغییر خاصی می فرسته ( یعنی UART + Tramnsmitter) در حالی که وایفیای یک روتر هست و نیاز به کلاک و حافظه و .... داره .
اما همه این حرف ها وقتی معنی میده که راجه به پی سی حرف بزنی !!!! در موبایل ها همه چیز با هم در یک پکیج قرار می گیره ( میکرو کنترلر ) و نیازی نیست براش کلاک و حافظه و .... جدا بذارن

سوال چه ربطی داشت به تفاوت وای فای کامپیوتر و بلوتوث یو اس بی ؟ داره میپرسه چرا بردشون متفاوته شما چی جواب دادی .. باید میگفتی :

Wi-Fi uses the same radio frequencies as Bluetooth, but with higher power resulting in a stronger connection.

اون t آخر UART خودش مخفف transmitter هست (universal asynchronous receiver/transmitter ) بعلاوه transmitter دیگه چیه ؟ بعدش کلاک و حافظه بافر جزء ساختار UART هم هست چه فرقی داره با وای فای ؟ معمولا میکروکنترولر شامل UART ها هستند و فرقی نمیکنه گه موبایل باشه چه PC چه هر دستگاه دیگه ای !

:27: منم از شما خواهش میکنم پیرامون موضوعی که بحث میکنید اشراف داشته باشید نه اینکه هول هولکی یه موضوعی رو ربط بدین به یه بحث دیگه و یه مشت کلمات قلمبه و کلفت قاطی پستاتون کنید که به دیگران ثابت کنید ما هم ...آره :27:

من فکر میکنم منظور حمید اینه که اولا خوب سونی اولین شرکتی بوده که به افزودن امکاناتی مثل GPS و WiFi به پلتفرم جاوا اقدام کرده و کاریم به اینکه خود وای فای تا چه حد پیچیدست نداشتهضمن اینکه برای کلا پلتفرم جاوا ساخت هر برنامه یی که ممکنه تو ویندوز موبایل و یا سیمبین باشه به خصوص برنامه هایی پیچیده تر مثل مثل Wifi و یا GPS به دلیل اینکه جاوا یه پلتفرمه و نه سیستم عامل کلا کار سختتریه و کمترم شرکتایه دیگه به این سمت رفتن !

آ قربون آدم چیز فهم ! مبینی همه چیو به هم وصل میکنن -- حرف من اینه گوشی که سیستم عامل نداره بخوای امکاناته جدیدی مثل وای فای رو بهش اضافه کنی باید تو پلتفورمش تغییرات بدی برنامه نویسی کنی براش تعریف کنی از چه پروتوکلی استفاده کنه مگه غیر اینه ؟ ورژن A200 ساپورت نمیکرد این چیزا رو با تغییراتی که توش داده شد GPS و WIFI و پروفایل DLNA رو ساپورت کرد اسم پلتفورم هم اگه تو سایتا دیده باشین میگن آپدیت شده ی A200 بعد از ورژن بالاتری از جاوا استفاده میکنه دقیق یادم نیست ده و خورده ای بود که قبلیش هشت و خورده ای بود .. یا پروژه کاپوچین رو چند ماهه سونی اریکسون روش داره کار میکنه تا عملی بشه اونوقت میگن کار ساده ایه :27: بازی ها برنامه های فلش و یوتیوب و غیره ... رو فول ساپورت کنه یه همچین امکاناتی رو یه گوشی بدون OS واقعا شاهکاره !

نگاه کنید این حرف gsmarena ست در مورد وایر لس c905 :

The wireless capabilities of the C905 are further enhanced by the presence of SIP support (VoIP) and Network sharing. Those were a pleasant surprise

واسه اونام سورپرایز بوده .

Nabakhshoode
06-09-2008, 00:13
؟؟؟؟؟؟؟؟ نکنه داری برد وایرلس کامپیوترت رو با بلوتوث یو اس بی کامپیوترت مقایسه میکنی ؟؟؟؟!!!
اما همه این حرف ها وقتی معنی میده که راجه به پی سی حرف بزنی !!!! در موبایل ها همه چیز با هم در یک پکیج قرار می گیره ( میکرو کنترلر ) و نیازی نیست براش کلاک و حافظه و .... جدا بذارن و شیر میکنن. پس می بینی که در عمل از لحاظ سخت افزاری تفاوت وایفای و بلوتوث خیلی کمه.

سوال من اینقدا هم پیچیده نبود ! روتر و سوئیچ و پی سی و لپ تاپ نداره... نمیدونم اصلا بی خیال کلا فکر میکنم شما جوابارو میپیچونی اصلا کامپیوتر این وسط چی کاره بود ؟ من کی مقایسه کردم اصلا سوال من چیزی از مقایسه داشت؟! قضیه چیه ؟ کی ؟ کجا ؟

خوبه که خودتون هم دارین میگین که جاوا یک پلتفرم هست نه یک سیستم عامل ، سیستم عامل گوشی های به اصطلاح جاوا هر کدام مستقل و برای آن گوشی نوشته میشن. و این برنامه نویسی به زبان جاوا انجام نمیشه ، جاوا به عنوان یک پلتفورم برای develper هست که برنامه های جانبی ( بازی و ....) بنویسه. و منظور از اینکه یک گوشی جاوا ساپورت میکنه اینه که مترجم دستورات جاوا در سیستم عاملش قرار گرفته . نه اینکه اون گوشی سیستم عامل نداره!!! یا اینکه سیستم عاملش جاوا هست!!!!! یا اینکه به زبان جاوا براش سیستم عامل نوشته باشن !!!!!!!!! ( جاوا یه مجموعه کد رده بالا هست و به همین دلیل محدودیت های بسیار بالایی داره ، و به همین دلیله که تو برنامه های جاوا کمتر برنامه ای می بینیم که بتونه مثل برنامه های سیمبین و وینمو به سخت افزار گوشی دسترسی پیدا بکنه )

اولا صحبت من بازم فکر میکنم صحبتایه من اینقد پیچیده نبود و نیازی به اینهمه تفسیر نداشت و کلا بحث من تو یه فاز دیگه بود...!
من اولین باره میشنوم گوشی های جاوا جدا از پلتفرمی نصب بر روشون سیستم عامل دارن خوشحال میشم در مورد سیستم عاملایه گوشی های جاوای سونی و نوکیا و سامسونگ بیشتر بدونم و بدونم اصلا اسمشون چیه و توسط کدوم شرکت نوشته شدن ؟!

amin 3gp
06-09-2008, 00:40
من 1 روز نیومدم عجب بحث هایی راه افتاده. خوشبختانه حمید جان همه حرفای منو زده دمت گرم.

rainysky50
06-09-2008, 05:46
LG...Life'sGood:5::8:
سلام!کفم برید!باز هم الجی گل کاشت!احتمالا کارکنان بخش موبایل الجی بر سخنان جناب perjixen و saman65 توجه ویژه ای داشتن(8 مگاپیکسل و وای فای و جی پی اس و تاچ اسکرین و جاوا!!!!:31::31::27::27::21:

gmt325gh
06-09-2008, 09:36
آقا بحث من چیز دیگست --لازم نبود مقاله از ویکی پدیا بیاری ترجمه کنی

کجای این متن نوشته پروتوکول وای فای از بلوتوث پیچیده تره ؟ از خودت اضافه کردی ؟ :27:

اونوقت شما رفتی متن Bluetooth vs. Wi-Fi in networking رو از ویکی پدیا واسه من ترجمه کردی چه ربطی به بحث من داره ؟ تو پست من کلمه ای از سخت افزار میبینی ؟ حداقل مقاله رو درست بخون جواب نابخشوده جان و درست بده .

سوال چه ربطی داشت به تفاوت وای فای کامپیوتر و بلوتوث یو اس بی ؟ داره میپرسه چرا بردشون متفاوته شما چی جواب دادی ..

اون t آخر UART خودش مخفف transmitter هست (universal asynchronous receiver/transmitter ) بعلاوه transmitter دیگه چیه ؟ بعدش کلاک و حافظه بافر جزء ساختار UART هم هست چه فرقی داره با وای فای ؟ معمولا میکروکنترولر شامل UART ها هستند و فرقی نمیکنه گه موبایل باشه چه PC چه هر دستگاه دیگه ای !

:27: منم از شما خواهش میکنم پیرامون موضوعی که بحث میکنید اشراف داشته باشید نه اینکه هول هولکی یه موضوعی رو ربط بدین به یه بحث دیگه و یه مشت کلمات قلمبه و کلفت قاطی پستاتون کنید که به دیگران ثابت کنید ما هم ...آره :27:

آ قربون آدم چیز فهم ! مبینی همه چیو به هم وصل میکنن -- حرف من اینه گوشی که سیستم عامل نداره بخوای امکاناته جدیدی مثل وای فای رو بهش اضافه کنی باید تو پلتفورمش تغییرات بدی برنامه نویسی کنی براش تعریف کنی از چه پروتوکلی استفاده کنه مگه غیر اینه ؟ ورژن A200 ساپورت نمیکرد این چیزا رو با تغییراتی که توش داده شد GPS و WIFI و پروفایل DLNA رو ساپورت کرد اسم پلتفورم هم اگه تو سایتا دیده باشین میگن آپدیت شده ی A200 بعد از ورژن بالاتری از جاوا استفاده میکنه دقیق یادم نیست ده و خورده ای بود که قبلیش هشت و خورده ای بود .. یا پروژه کاپوچین رو چند ماهه سونی اریکسون روش داره کار میکنه تا عملی بشه اونوقت میگن کار ساده ایه :27: بازی ها برنامه های فلش و یوتیوب و غیره ... رو فول ساپورت کنه یه همچین امکاناتی رو یه گوشی بدون OS واقعا شاهکاره !

واقعا فکر می کنی رفتم از ویکی ترجمه کردم آوردم ؟؟؟؟؟!!!!!1:5:
اگر راجع به روتینگ یه چیزایی خونده باشی می بینی که روتینگ از ارتباط سریال پیچیده تره و لازم نیست حرفمو از ویکی پدیا کپی پیست کنم تا حرفم مستند باشه ( نکنه شما همیشه اینجوری پست می دی که فکر کردی ما هم مثل شماییم ؟!!!!)

سوال دوستمون نابخشوده این بود که چرا بردشون فرق می کنه ، منم ثابت کردم که فرقی در عمل برای موبایل نمیکنه ، بلکه در پی سی فرق می کنه ! که تازه در پی سی هم اگر برد وایفایمون PCI باشه فرق میکنه ، وگرنه تو جدیدتر ها خیلی خلاصه تر شدن !!!!

شماییکه هنوز نمیدونی که فرستنده و گیرنده UART برای ارتباط سیمی کافیه و برای بی سیم نیاز به مدولاتور+تقویت کننده +آنتن (=transmitter) هست لااقل از تو ویکی پدیا بخون بعد که یاد گرفتی اون موقه بیا واسه من UART رو معنی کن !!!!!!

من اولین باره میشنوم گوشی های جاوا جدا از پلتفرمی نصب بر روشون سیستم عامل دارن خوشحال میشم در مورد سیستم عاملایه گوشی های جاوای سونی و نوکیا و سامسونگ بیشتر بدونم و بدونم اصلا اسمشون چیه و توسط کدوم شرکت نوشته شدن ؟!

نمی دونم راجه به سیستم عامل چی میدونی ، ولی برنامه ای که رابط بین کاربر و سخت افزار میشه و امکانات اون سیستم رو در اختیار کاربر میذاره که کاربر نخواد صفر و یک به سیستم بده ، بهش میگن سیستم عامل ، و این برنامه بسته به اون میکرو یک بار در رام اون سیستم نوشته میشه و دفعات بعدی هر بار سیستم ران میشه اجرا میشه و علت اینکه سیستم عامل گوشی های به اصطلاح بدون سیستم عامل شناخته شده نیستن اینه که سیستم عامل هر کدوم از این گوشیها با گوشیهای دیگه تفاوت می کنه.
حتی قبل از این که جاوایی بیاد رو گوشی ها ( زمان 3310 رو عرض می کنم ) هم گوشی ها سیستم عامل داشتن. سخت افزار بدون برنامه عملگر (سیستم عامل) بی معنیه.

^^ HAMID ^^
06-09-2008, 11:22
واقعا فکر می کنی رفتم از ویکی ترجمه کردم آوردم ؟؟؟؟؟!!!!!1
اگر راجع به روتینگ یه چیزایی خونده باشی می بینی که روتینگ از ارتباط سریال پیچیده تره و لازم نیست حرفمو از ویکی پدیا کپی پیست کنم تا حرفم مستند باشه ( نکنه شما همیشه اینجوری پست می دی که فکر کردی ما هم مثل شماییم ؟!!!!)

سوال دوستمون نابخشوده این بود که چرا بردشون فرق می کنه ، منم ثابت کردم که فرقی در عمل برای موبایل نمیکنه ، بلکه در پی سی فرق می کنه ! که تازه در پی سی هم اگر برد وایفایمون PCI باشه فرق میکنه ، وگرنه تو جدیدتر ها خیلی خلاصه تر شدن !!!!

فکر نمیکنم مطمئنم .. خوب اشکالی هم نداره در جهتی استفاده بشه که اطلاع رسانی درست بشه نه اینکه برای اثبات حرفت جوره دیگه جلوه بدیش ... این نوشته زیر یعنی چی ؟

اگر راجع به روتینگ یه چیزایی خونده باشی می بینی که روتینگ از ارتباط سریال پیچیده تره

وایفای از ethernet یا TCP/IP ) استفاده میکنه در حالی که بلوتوث مثل USB کار میکنه (ارتباط سریال)

Ethernet خودش از نوع ارتباط سریاله که شما میخوای متفاوت جلوه بدی × تناقض×

بعدش چه ربطی داره روتینگ که کارش مسیریابی مثلا آی پی هست رو با ارتباط سریال مقایسه میکنی که نوعی از ارتباط هست ؟ اصلا چه ربطی به هم دارند که پیچیده تر باشه -- در Ethernet که از روتینگ استفاده میشه خودش مثالی از ساختار ارتباط سریاله ! اونوقت پیچیده تره ؟

درباره پرسش شما جواب دادی :

اولا که وای فای روتر نیست و روتر بخشی از سیستم وای فای هست که شما گفتی نیاز به کلاک و حافظه و فلان داره که همینا از UART متفاوتش میکنه ---

خود UART هم ساعت و حافظه و .... داره این ساختارش :

• a clock generator, usually a multiple of the bit rate to allow sampling in the middle of a bit period.
• input and output shift registers
• transmit/receive control
• read/write control logic
• transmit/receive buffers
• parallel data bus buffer

پس اینم ×تناقض×

در همون مقاله که شما درست نخوندیش نوشته معمولا UART ها شامل ساعت و حافظه و ...اجزای بالا هستند در میکرو کنترولر قرار میگیرند :
UARTs are now commonly included in microcontrollers
و نگفته در کامپیوتر اینجوری نیست در موبایل اینطوریه ---کلا اینجوریه ! در حالی که شما نوشتی :

اما همه این حرفا وقتی معنی میده که راجع به پی سی حرف بزنی !!!! در موبایل ها همه چیز با هم در یک پکیج قرار میگیره( میکرو کنترولر)

بازم ×تناقض×
حالا برو مطلب جمع کن جواب بده (ولی یادت باشه مقاله رو درست بخونی تا تناقض نگی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

=========================================

OK برگردیم به بحث تاپیک ... سایت SMAPE نوشته این گوشی واسط اکتبر وارد بازار میشه در حالی که دو گوشی از کمپانیهای رقیب C905 & i8510 زودتر وارد بازار میشن حتما یعنی سپتامبر.

ali racer
06-09-2008, 12:24
کجای کاری حمید ؟
فروش 8510 سامسونگ تو انگلستان آغاز شده

اورنج سیم فری شو میفروشه
ماهی 35 پوند 18 ماهه!!

^^ HAMID ^^
06-09-2008, 12:48
چیییییییییی میگی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی خوب میده ها جمعا میشه یک ملیون تو هیجده ماه --معامله خوبیه ! این سامسونگم خیلی بلا ه ! سریع ریخت تو بازار ببین کی گفتم اگه 2009 جای نوکیا رو نگرفت .

این سی 905 کی میاد ما بریم بخریم --- من 400 چوق بیشتر پول ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

starblue7750
06-09-2008, 13:39
گوشیهای جاوای الجی از قدیم معروف بودن به انبار باگ ! جدیدا بهتر شد ولی بازم میلنگن --همین ویوتلی یه عکس میاره 30 ثانیه طول میده یه زوم رو عکس میکنه 15 ثانیه طول میده -- فایلمنیجرش هم مشکل داره---سرعتش نسبت به جاوای اس ای کمتره

طرحشم که یه ال سیدیه --- دریغ از یه ذره فرق با طرح قبلی (ویوتلی ) -- آیفونم طرحش بیخود بود --روزگاریه که اکثرا از ال سی دیهای گنده استقبال میکنن -- آیفون خدا بیامرز اینو کشف کرد اونوقت همه برندها( جز سونی اریکسون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) مثله پشگل مدل آیفونی زدن ===================================

حمید جان:40:
اگه اینطور که میگی: اینترفیس se قشنگه - کار باهاش اسونه - سیستم عاملش حرف نداره - خیلی زیبا هست و ....
پس چرا فروشش کم شده؟؟؟؟؟؟:18:
الان lg در رده 4 ام هست و فقط با یک درصد اختلاف موتورولا در رده 3ام هست!!!
و se در رده 5!:41:
در مورد مدت زمان عکس گرفتن ویوتی چون من خودم دارم خیلی کمه.اگه اون رویویی که در مورد 5 مگاپیکسلی هاست رو ببینی سریع ترین گوشی در این زمینه هست(احتمالا گوشیی که تو گفتی سرعتش کمه LG KG920 هست که چون اولین 5 مگاپیکسلی جهان بود اشکالاتی داشت)

در ضمن
اولا بگم که قبل از آیفون LG PRADA بود که صفحه نمایش 3 اینچی لمسی داشت!
ثانیا الان گوشی های لمسی خیلی راحت تر از دیگر گوشی ها هستند ودنیا هم به این سو حرکت میکنه!

starblue7750
06-09-2008, 13:41
گوشیهای جاوای الجی از قدیم معروف بودن به انبار باگ ! جدیدا بهتر شد ولی بازم میلنگن --همین ویوتلی یه عکس میاره 30 ثانیه طول میده یه زوم رو عکس میکنه 15 ثانیه طول میده -- فایلمنیجرش هم مشکل داره---سرعتش نسبت به جاوای اس ای کمتره

طرحشم که یه ال سیدیه --- دریغ از یه ذره فرق با طرح قبلی (ویوتلی ) -- آیفونم طرحش بیخود بود --روزگاریه که اکثرا از ال سی دیهای گنده استقبال میکنن -- آیفون خدا بیامرز اینو کشف کرد اونوقت همه برندها( جز سونی ).

حمید جان:40:
اگه اینطور که میگی: اینترفیس se قشنگه - کار باهاش اسونه - سیستم عاملش حرف نداره - خیلی زیبا هست و ....
پس چرا فروشش کم شده؟؟؟؟؟؟:18:
و se در رده 5!:41:
در مورد مدت زمان عکس گرفتن ویوتی چون من خودم دارم خیلی کمه.اگه اون رویویی که در مورد 5 مگاپیکسلی هاست رو ببینی سریع ترین گوشی در این زمینه هست(احتمالا گوشیی که تو گفتی سرعتش کمه LG KG920 هست که چون اولین 5 مگاپیکسلی جهان بود اشکالاتی داشت)

در ضمن
ثانیا الان گوشی های لمسی خیلی راحت تر از دیگر گوشی ها هستند ودنیا هم به این سو حرکت میکنه!

^^ HAMID ^^
06-09-2008, 15:11
حمید جان
پس چرا فروشش کم شده؟؟؟؟؟؟
و se در رده 5!

در ضمن
ثانیا الان گوشی های لمسی خیلی راحت تر از دیگر گوشی ها هستند ودنیا هم به این سو حرکت میکنه

منظور من اینه وقتی مموریش پر میشه تو فایل منیجر سرعتش کم میشه -- 30 ثانیه طول میکشه عکس رو بیاره 15 ثانیه طول میکشه رو عکس زوم کنه این متنش :

the picture and file manager is not that wonderful after all. its performance decreases dramatically when ur memory card starts to fill up to the max point. the lag can be up to 30 seconds for a picture and abt 15s for zooming into a picture. that really irritating in a way if u take alot of snap shots here and dere.and another thing abt the file manager...for sounds and songs part...there seems to ba a big problem because u cant transfer a bunch of files into another folder at one go and thus u get a messy folder clustered with all sorts of songs that u put in. i tried to sort all the songs into the folders but it was incredibly irritating cus u have to do it one by one.

در مورد فروش یه بار قبلا توضیح داده بودم که همه چیز اینترفیس نیست -- تاخیر در ریلیز گوشی -- یه نقصی تو امکانات گزاشتن خودش باعث فروش گوشی میشه مثل همین رکورد فیلم qvg@30 هر کی میشنوه ضد حال میخوره میره سراغ گزینه های دیگه.
منم قبول دارم استفاده از گوشیهای لمسی راحتترند حرفی نیست ولی این طرحها به نظر من دیگه تکراری شده البته این نظر منه شاید خیلیها دوست داده باشند نظرشون محترمه.

saman65
06-09-2008, 22:13
کسی از قیمت احتمالی kc910 خبر نداره؟؟؟

mahyarSAMSUNG
07-09-2008, 09:42
حالا بزار معرفی رسمی بشه . بعد قیمت بخوا

saman65
07-09-2008, 11:07
حالا بزار معرفی رسمی بشه . بعد قیمت بخوا

معرفی چجوری دیگه؟(میخوای رئیس شرکت ال جی باهاتون تماس بگیره و این گوشی رو بهتون معرفی کنه؟:31:)یا نکنه از نظر شما وقتی ریلیز بشه میشه معرفی رسمی:27:

mahyarSAMSUNG
07-09-2008, 20:00
حواستم نبود که معرفی رسمی شده :d ولی خوب این سوالها چیه دیگه که قیمت چنده . دیگه این روزا میشه حدس زد که چه قیمتی داره . ویوتی که 600 تومن خوب این 800 تومن . که بعدا پایین تر هم میاد

saman65
08-09-2008, 06:37
حواستم نبود که معرفی رسمی شده :d ولی خوب این سوالها چیه دیگه که قیمت چنده . دیگه این روزا میشه حدس زد که چه قیمتی داره . ویوتی که 600 تومن خوب این 800 تومن . که بعدا پایین تر هم میاد

خب حالا ما پرسیدیم.عیبی داره؟:31:آخه من تا قبل این میخواستم تو همین ماه امنیا رو بگیرم.ولی حالا میخوام این رو بگیرم:31:.اونم تا اومد بازار...چون 1 ماه بی گوشی ام.دارم با یه گوشتکوب از همون سری N سر میکنم.:27:

Highbury
08-09-2008, 08:24
به نظر من سی905 به خاطر نرم افزار بهتر و قیمت کمتر به صرفه تر هستش.زیبا هم هست و طراحی تکراری نداره

^^ HAMID ^^
08-09-2008, 09:34
بابا من از یه جایی شنیدم میگفت این سنسوری که توش استفاده شده بزارید نسخه نهایی گوشی در بیاد همه گوشیها باید بیان جلوش لنگ بندازن . جنس لنزش مثل جنس صفحش ضد خشه -- میگن bestpic ش 8 تا عکس فول سایز میگیره حداکثر در نصف زمانی که i8510 سامسونگ یه عکس میگیره 8 ثانیه ( موبایل ریویو)

R@R#M@N
08-09-2008, 09:56
باید منتظر موند !!
ریویوو 8 خیلی خیلی دیدنی تر هست !!!

S A M S U N G
08-09-2008, 10:11
البته دوستان اشاره كنن كه Innov8‌ سيمبيان هستش و مسلما روي سرعت گوشي و دوربين تاثير ميذاره .

و اينكه نسخه بتا گوشي دست ريويو نويسان بوده تا الان . !

مخلصيم .

Ssarshar
08-09-2008, 12:36

divx و اینا همش پروتوکله --باید پول بدی بزاری رو گوشی که اس ای از این پولا نمیده در راستای کاهش قیمت --پورتوتایپ c905 هم فیلمبرداری vga میگرفت ولی به خاطر مسائلی کردنش qvga -- ها ال ای دی به چه درد میخوره ؟ وقتی شب بخوای فیلم بگیری تو تاریکی ال جی چیکار میتونه بکنه هیچی --تو تاریکی به عنوان چراغ قوه استفاده کنی مخصوصا این روزها که برق ما میرود- ماله شما چطور ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ---تازه همین ویدیو سی 905 میکروفون اختصاصی واسه ضبط صدا داره که ال جی نداره -- c905 تو فیلم برداری میتونست شاخی باشه ولی به خاطر یه سری سیاست غلط و ابلهانه نقطه ضعفش شد فیلم برداریش .
گوشیهای جاوای الجی از قدیم معروف بودن به انبار باگ ! جدیدا بهتر شد ولی بازم میلنگن --همین ویوتلی یه عکس میاره 30 ثانیه طول میده یه زوم رو عکس میکنه 15 ثانیه طول میده -- فایلمنیجرش هم مشکل داره---سرعتش نسبت به جاوای اس ای کمتره (اینا حرفای من نیست حرفای کسیه که گوشی رو داره )-- اصلا تو فروم خارجی مثلا esato بپرسید سیستم عامل اس ای بهتره یا الجی 97.25% میگن اس ای --

طرحشم که یه ال سیدیه --- دریغ از یه ذره فرق با طرح قبلی (ویوتلی ) -- آیفونم طرحش بیخود بود --روزگاریه که اکثرا از ال سی دیهای گنده استقبال میکنن -- آیفون خدا بیامرز اینو کشف کرد اونوقت همه برندها( جز سونی اریکسون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) مثله پشگل مدل آیفونی زدن .. منکه خوشم نمیاد ولی مطمئنم خیلیها خوششون میاد.

===================================

شما اول تلفظ ویوتی رو یاد بگیر بعد بیا اینجا علیه ویوتی اظهار نظر کن ! :21:
والا من ویوتی داشتم خیلی فوری و کمتر از 5 ثانیه عکس میاورد و همینطور تو زوم ! مگر اینکه دوستانی مثل شما فتواهای دیگه ای صادر کنند ! :2:
توقع داری مثلا گوشیهای لمسی چه شکلی باشن ؟! نکنه مثل x1 باشن که طرح صفحه کلیدش مث طرح سقف شمس العمارس ! :2::2:یا مثلا دبل 960 با اون دکمه های ژله ای و طرح گوشکوب مثلا خواسته بود از مدل دبل 950 تمایز پیدا کنه !! :2::2::2:

^^ HAMID ^^
08-09-2008, 13:31
شما اول تلفظ ویوتی رو یاد بگیر بعد بیا اینجا علیه ویوتی اظهار نظر کن !
والا من ویوتی داشتم خیلی فوری و کمتر از 5 ثانیه عکس میاورد و همینطور تو زوم ! مگر اینکه دوستانی مثل شما فتواهای دیگه ای صادر کنند !
توقع داری مثلا گوشیهای لمسی چه شکلی باشن ؟! نکنه مثل x1 باشن که طرح صفحه کلیدش مث طرح سقف شمس العمارس ! یا مثلا دبل 960 با اون دکمه های ژله ای و طرح گوشکوب مثلا خواسته بود از مدل دبل 950 تمایز پیدا کنه !!

بعد از سه روز اومدی دفاعیه تحویل میدی ؟ بله در جریان اسم ضایعش هستم - شما که یه 2 هفته هم نشد گوشی رو پس دادی - این حرفه کسیه که گوشیو داشته متن انگلیسیشو گزاشتم برو بخون (بخوای برات ترجمه می کنم) گفته مموری پر بشه سرعت بشدت کم میشه اونوقت میخواد عکس و بیاره جون میکنه -- صد رحمت به X1 که حداقل کیبورد داره جنس استیلش خداست تو طراحیشم نوآوری داشته --- نیومده خودشو راحت کنه یه السیدی رو ویندوز روش فلش کنه تحویل مردم بده --- در مورد 960 به اون کمر باریکی عرض شود که شما گوشتکوب مثله اینکه تا حالا ندیدی -منظور از دکمه های ژله ای منظورت براقه ؟ :27: (این دو تا با هم خیلی فرق دارن)
آقا این نظر من در مورد طرح این گوشی بود -- هر کی نظر دیگه ای داره واسه خودش نگه داره چون به من ربطی نداره و سر این موضوع با من بحث نکنید.

Ssarshar
08-09-2008, 14:22
بعد از سه روز اومدی دفاعیه تحویل میدی ؟ بله در جریان اسم ضایعش هستم - شما که یه 2 هفته هم نشد گوشی رو پس دادی - این حرفه کسیه که گوشیو داشته متن انگلیسیشو گزاشتم برو بخون (بخوای برات ترجمه می کنم) گفته مموری پر بشه سرعت بشدت کم میشه اونوقت میخواد عکس و بیاره جون میکنه -- صد رحمت به X1 که حداقل کیبورد داره جنس استیلش خداست تو طراحیشم نوآوری داشته --- نیومده خودشو راحت کنه یه السیدی رو ویندوز روش فلش کنه تحویل مردم بده --- در مورد 960 به اون کمر باریکی عرض شود که شما گوشتکوب مثله اینکه تا حالا ندیدی -منظور از دکمه های ژله ای منظورت براقه ؟ :27: (این دو تا با هم خیلی فرق دارن)
آقا این نظر من در مورد طرح این گوشی بود -- هر کی نظر دیگه ای داره واسه خودش نگه داره چون به من ربطی نداره و سر این موضوع با من بحث نکنید.

اولا که من ویوتی رو بخاطر کم عقلی و تنوع طلبی خودم فروختم و اشتباه هم کردم شاید دوباره یکی خریدیم !
حالا کو تا مموری پر شه !!

X1 نو آموری داره ؟!! واقعا جالبه !!! خصوصا در مقایسه با گوشی ضعیفی مثل امنیا !!! :27:

حالا که میبینی همون یه السیدی که روی ویوتی انداختن ! جزو پرفروش ترین گوشی ها تو انگلیس شده !!

کجای 960 کمر باریکه ؟ ما به F480 هم زورمون میاد بگیم کمر باریک اونوقت میگی به 960 کمر باریک !

خب ژله هم براقه دیگه ! و دکمه هاش کلا بسیار کلاس پایین تعبیه شده :21: .
دعا کنید ایکس 1 و سی 905 و بقیه گوشیهای به اصطلاح شاختون مث 960 نشه که همه ازش رویگردون بشن !
ما که دست به دعا شدیم ... ( چون خودمم واقعا سونی اریکسون رو دوست دارم ولی شما خیلی دو آتیشه ای )

^^ HAMID ^^
08-09-2008, 15:09
حالا کو تا مموری پر شه !!

هی هیـــــــــــــــــــــی ! چی شد عکس که 5 ثانیه ای میومد-- فتوای ما رو قبول کردی ؟! :27: واسه یه گوشی که سیستم عمل نداره یه عکس رو بخوای 30 ثانیه صبر کنی بیاره بدجور آزار دهندست.

X1 نو آموری داره ؟!! واقعا جالبه !!! خصوصا در مقایسه با گوشی ضعیفی مثل امنیا !!!

ببین داداش داری کاری میکنی فن بوی های همه برندها بیان اینجا درگیری بشه ..اسم گوشی دیگه رو نیار ولی خوب حالا که آوردی بگم که طرح I900 هم یه ال سیدی بیشتر نیست - اگه X1 نو آوری نداره پس اینا چیه ==> کیبورد خوشگلش -- ARC SLIDER -- دکمه های زیر ال سیدیش و از امکاناتش نمیخوام بگم ولی بدون همون رزولیشن ال سی دی X1 چهار برابر امنیاست ! تاچ آتوفوکوس ==> نوآوری تو دوریبن --- الان بچه مچه های سامسونگ میان تشخیص فلان و فلان و فلان به رخ میکشن (همینجا بحث تموم )

خب ژله هم براقه دیگه ! و دکمه هاش کلا بسیار کلاس پایین تعبیه شده

خوب همه بدونن هر گوشی دکمه هاش براقه بی کلاسه ! میگم چطوره دکمه گوشی ها رو از جنس پلاستیک دمپایی درست کنن که خیلی مات هست و کلی کلاس داره... خوبه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دعا کنید ایکس 1 و سی 905 و بقیه گوشیهای به اصطلاح شاختون مث 960 نشه که همه ازش رویگردون بشن !
ما که دست به دعا شدیم ... ( چون خودمم واقعا سونی اریکسون رو دوست دارم ولی شما خیلی دو آتیشه ای )

رویگردون ؟ هه هه ! همه خدا خدا میکنن این دو تا گوشی ریلیز بشه بدو بدو برن بخرن -- یکیش خود من !

اتفاقا من خیلی آدم منطقی هستم شما منو زیاد نمیشناسی . :27:

Ssarshar
08-09-2008, 15:23
هی هیـــــــــــــــــــــی ! چی شد عکس که 5 ثانیه ای میومد-- فتوای ما رو قبول کردی ؟! :27: واسه یه گوشی که سیستم عمل نداره یه عکس رو بخوای 30 ثانیه صبر کنی بیاره بدجور آزار دهندست.

ببین داداش داری کاری میکنی فن بوی های همه برندها بیان اینجا درگیری بشه ..اسم گوشی دیگه رو نیار ولی خوب حالا که آوردی بگم که طرح I900 هم یه ال سیدی بیشتر نیست - اگه X1 نو آوری نداره پس اینا چیه ==> کیبورد خوشگلش -- ARC SLIDER -- دکمه های زیر ال سیدیش و از امکاناتش نمیخوام بگم ولی بدون همون رزولیشن ال سی دی X1 چهار برابر امنیاست ! تاچ آتوفوکوس ==> نوآوری تو دوریبن --- الان بچه مچه های سامسونگ میان تشخیص فلان و فلان و فلان به رخ میکشن (همینجا بحث تموم )

خوب همه بدونن هر گوشی دکمه هاش براقه بی کلاسه ! میگم چطوره دکمه گوشی ها رو از جنس پلاستیک دمپایی درست کنن که خیلی مات هست و کلی کلاس داره... خوبه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رویگردون ؟ هه هه ! همه خدا خدا میکنن این دو تا گوشی ریلیز بشه بدو بدو برن بخرن -- یکیش خود من !

اتفاقا من خیلی آدم منطقی هستم شما منو زیاد نمیشناسی . :27:

اولا که ویوتی رو شما میتونی تو ریویوش تو جی اس ام آرنا ببینی !
ایکس 1 و دبل 960 هم طراحیش در مقابل امنیا هیچه ! از هرکی میخوای بپرس !
خب خودتم فلان و فلان و بهمان به رخ میکشی دیگه ! دیگ به دیگ میگه ته دیگ ! :21:

بحث تموم حالا هرچقدر میخوای فتوا بده مراجع افزایش پیدا کنن :46:

saman65
08-09-2008, 15:31
به نظر من سی905 به خاطر نرم افزار بهتر و قیمت کمتر به صرفه تر هستش.زیبا هم هست و طراحی تکراری نداره

طرحی تکراری نداره؟؟؟

به نظر من که همه این ها یه طرحه.با کمی جابه جایی دکمه ها و کوچیک و بزرگ کردنشون:10:(یا کوچیک و بزرگ کردن ال سی دی)

و ...

R@R#M@N
08-09-2008, 15:46
سامان خان اگه این تکراری هست میشه شما یه طرح بدی ؟؟؟
خاب اسلایدر باید همینجوری باشه !!! نکنه اسلایدرهای الجی همه باهم متفاوتند یا سامسونگ !!!
بابا دست بردارید !!! آخه کجای دبلیو 580 شبیه دبلیو 910 هست !! یا سی 905 !!
دبلیو 910 عریض تر هست از 580 !! سی905 هم که کلفتتره !!
اگه اینا باعث تغییر نیستن !! نظر شما رو راجعبه اسلایدرهای سامسونگ میخواستم بدونم !!!

^^ HAMID ^^
08-09-2008, 15:59
کی پدشو چرا نمیگی زمین تا آسون با بقیه فرق داره-- بالای اسلایدش هم به سمت داخل خمیدست که در این مورد فقط با w595 مشترکه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حتما باید بپرسم ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب خودتم فلان و فلان و بهمان به رخ میکشی دیگه !

ای بابا خودت طلبه دونستن بودی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بحث تموم حالا هرچقدر میخوای فتوا بده مراجع افزایش پیدا کنن

به احترام عکس امپراتور بحث تموم ....اتفاقا یه رساله دادم بیرون بگیر بخون اطلاعاتت زیاد میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyarSAMSUNG
08-09-2008, 16:42
به نظر من که همه این ها یه طرحه.با کمی جابه جایی دکمه ها و کوچیک و بزرگ کردنشون(یا کوچیک و بزرگ کردن ال سی دی)

به نظر من که راست میشه . شما گوشی موزیک فون سونی که دبلیو 910 و دبلیو 580 و ...باشه رو نگاه کن . و گوشی اس 500 سونی که مثلا گوشی خوشگل سونی هست رو نگاه کن ! چه فرقی با هم دارن ؟ جز اینکه موزیک فون رنگش نارنجی . فقط سونی روی دبلیو 980 یه طرح قشنگی داد که بخاطرش هم جایزه گرفت و همینطور سی 905 طرحش قشنگ.
ولی برای مثال این گوشی موزیک فون سامسونگ

اینم گوشی کمرا فون سامسونگ

اینم گوشی خوشگل سامسونگ

خداییش یه وجه تشابه با هم ندارن

S A M S U N G
08-09-2008, 17:27
خواهشا طراحی سونی اریکسون رو با سامسونگ مقایسه نکنین ، تنها گوشی زیبای سونی اریکسون W980 هستش .

تنها وجه مشترک این 2 برند تا الان دوربین گوشی هستش که بزودی مثل همیشه معلوم میشه کدوم گوشیها دوربین قوی دارن .

کلا سونی اریکسون در کلاس سامسونگ نیست که باهم مقایسه بشن .

مخلصیم .

poria_mc
08-09-2008, 18:00
این دوصفحه آخر هیچ پستی ربطی به این گوشی نداشته خواهشا این بحث رو تمومش کنید!

Highbury
08-09-2008, 20:44
اولا که ویوتی رو شما میتونی تو ریویوش تو جی اس ام آرنا ببینی !
خب خودتم فلان و فلان و بهمان به رخ میکشی دیگه ! دیگ به دیگ میگه ته دیگ ! :21:

بحث تموم حالا هرچقدر میخوای فتوا بده مراجع افزایش پیدا کنن :46:
گوشیهای سامسونگ خوشکلند ولی خداییش ایکس1 از زیباترینها هستش خیلی روی طراحیش کار شده.امنیا ویوتی و ...که بعد از ایفون امدند یه جور نمونه برداری از روی اون هستش
دبلوی960 بی ریخت نیست یه جورایی شیک و باکلاس نه سوسولی هستش و نه بی ریخت.
گوشیهای سونی اریکسون اگه توی طراحی اول نباشند بین سه تا برند اول هستش.

perjixen
08-09-2008, 20:55
دست ، دست ......... تاپیک قفل بشه..........!!
من این پتانسیل رو در شما ها ، میبینم............ آفرین ادامه بدید..................!!!
---------------------------------------
برای فرار از بار ، اسپم بودن پست:
خبر جدیدی از این گوشی نیست..............؟!؟!؟

saman65
08-09-2008, 21:03
دست ، دست ......... تاپیک قفل بشه..........!!
من این پتانسیل رو در شما ها ، میبینم............ آفرین ادامه بدید..................!!!

راست میگه.این بحث رو همین جا تمومش میکنیم.خواهشا اینجا نه دیگه از سامسونگ حرفی بزنید.نه سونی اریکسون نه نوکیا...فقط و فقط بحث در مورد Kc910 و ال جی...
بحث های مقایسه ای رو هم میشه یه تاپیک جدا زد.ممنون از همگی:40:

برای فرار از بار ، اسپم بودن پست:
خبر جدیدی از این گوشی نیست..............؟!؟!؟

صبر کن یه ماه دیگه ریلیز بشه.اینجا رو میترکونم:31:

راستی رضا چرا اون قسمتی رو که قرمز کردم با رنگ سفید نوشته بودی که ملت نبینن:19:

perjixen
08-09-2008, 21:23
صبر کن یه ماه دیگه ریلیز بشه.اینجا رو میترکونم
تو ، که خودت یه ماه دیگه........... که نمیتونی بیای........................ (امضات رو دیدی.....؟!؟!) :31:.

راستی رضا چرا اون قسمتی رو که قرمز کردم با رنگ سفید نوشته بودی که ملت نبینن
کمی ،حس کنجکاویشون بزنه بالا..............!! :دی.
اسپم ، ندیم.........

این ، گوشی ممکنه مولتی تاچ باشه..............!؟؟!؟!

rainysky50
08-09-2008, 21:32
.............................پاک شود

saman65
08-09-2008, 22:01
تو ، که خودت یه ماه دیگه........... که نمیتونی بیای........................ (امضات رو دیدی.....؟!؟!) :31:.

کمی ،حس کنجکاویشون بزنه بالا..............!! :دی.
اسپم ، ندیم.........

این ، گوشی ممکنه مولتی تاچ باشه..............!؟؟!؟!

آره.منظورم اینه که کم میام.یه ماه نه و 10 روز دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 18 سپتامبر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونجا قحطی نت که نیومده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازم میام.مگه میشه از فروم دل کند؟؟؟

S A M S U N G
09-09-2008, 11:57
3 عكس Live و جديد از KC910‌ :

Ali_BlueBoy
09-09-2008, 14:19
این محافظ لنزش چه جوریاس...؟؟!!

R@R#M@N
09-09-2008, 14:29
احتمالآ دورش میچرخه !!

Ali_BlueBoy
09-09-2008, 15:03
احتمالآ دورش میچرخه !!

این جوری که سرش گیج میره.......:دی

عکسی از دوربینش هنوز نیومده..؟؟؟

SAEED_BARCELONA
09-09-2008, 18:03
عکس اولو ببیند، امضای امیر هم ببینید. شکل آیکونای kc910 و 8510 تقریبا یه جوره. از لحاظ رنگو لعاب میگما. حالا نیاید بگید این جاوا اون سیمبین!
دوربینشم که زده بیرون

perjixen
09-09-2008, 18:34
عکس اولو ببیند، امضای امیر هم ببینید. شکل آیکونای kc910 و 8510 تقریبا یه جوره. از لحاظ رنگو لعاب میگما. حالا نیاید بگید این جاوا اون سیمبین!
دوربینشم که زده بیرون
طراحی دوتا ماله کره ست دیگه............... گوشی های ، ال جی و سامسونگ گه از لحاظ طراحی بدنه و چه از لحاظ محیط گوشی یه جورایی به هم شبیه اند.................!!
مثلا همین طرح این گوشی بی شباهت به اف 700 نیست......... البته با امینا هم میخونه.......... درباره سیستم گوشی هم که دیگه هیچی ، ایکونها و بقیه چیزاشون هم یه جورایی ، یکی هستن که کمی فرق دارن..........!!
البته، من نمیگم ، کدوم شبیه کدومه...... فقط شباهت مد نظره..........!! و معمولا امکانات مشابهی هم ارائه میشه....... مثلا همین پخش Divx که این مشهوده این بار سامسونگ از ال جی ، خط گرفته..............!!

S A M S U N G
14-09-2008, 12:14
اولين ويديو ( البته ويديو كه نه ) از KC910

S A M S U N G
17-09-2008, 09:24
سري عكسهاي LIVE و جديد از KC910 :

عكسهاي گرفته شده با KC910‌‌ :

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saman65
17-09-2008, 10:30
یه دنیا ممنون امیر جان....
کسی هلندی بلد نیست بره ریویو یی که این سایته گذاشته رو ترجمه کنه؟:دی

S A M S U N G
17-09-2008, 14:31
سامان جان انگليسش رو بخون راحتتر هستش :

saman65
17-09-2008, 17:03
بازم ممنون امیر جان.اگه خودت زحمتش رو بکشی قسمت های مهمش رو ترجمه کنی ممنون میشیم
اینم 4 تا عکس گرفته شده با این گوشی که امیر جان بالا گذاشتن. با اندازه واقعی(البته بعید میدونم سایزش همون باشه.انگار حجمش کم شده...)که آپلودش کردم:10:

saman65
03-10-2008, 06:22
یه ویدیو جالب از kc910 که چگونگی استفاده از و کارکرد قابلیت هایی همچون
Face Tracking, Blink Detection,Smile shot و Geo-Taging رو نشون میده....

اینم یه ویدیو دیگه که Toch shot,Image Stabilizer,Beauty shot,Art Shot دوربین این گوشی رو نشون میده

این ویدیو هم یه قابلت جالب این گوشی رو نشون میده Slow-motion Recording Up To 120 fps و ّfast-motion Recording Up To 5 fps.که با اولی میتونین صحنه ها رو آهسته رکورد کنین.مثل صحنه های آهسته فوتبال.دومی هم برعکسشه(فکر کنم این قابلیت جز واسه دوربینش.تو پلیرش هم وجود داره...

ostad reza
26-10-2008, 00:06
سلام.
من خودم ویوتی دارم ولی از وقتی این رو دیدم عاشقش شدم.چند تا سوال دارم.
تو بازار ایران هست؟ کجا؟ چند؟
قیمت بازار خارج چنده؟
از کجا میتونم قیمتشو تو چین پیدا کنم؟
ال جی بهتر از این هم زده؟؟؟؟؟

saman65
26-10-2008, 07:52
سلام.
من خودم ویوتی دارم ولی از وقتی این رو دیدم عاشقش شدم.چند تا سوال دارم.
تو بازار ایران هست؟ کجا؟ چند؟
قیمت بازار خارج چنده؟
از کجا میتونم قیمتشو تو چین پیدا کنم؟
ال جی بهتر از این هم زده؟؟؟؟؟
این گوشی هنوز ریلیز نشده
احتمالا حداکثر تا 2 هفته دیگه وارد بازار بشه و بعد 2 ماهی هم میاد ایران
قیمت تقریبیش 600$ دلاره.که وقتی بیاد ایران اون اول بالا 700 باید باشسه(ابنها همش حدسه ها:31:)
بهتر از این نزده.ولی یه 8 مگاپیکسلس دیگه زده که فیلم برداریش از این بهتره(720x480@30fps:10:

ostad reza
27-10-2008, 21:48
احتمالا حداکثر تا 2 هفته دیگه وارد بازار بشه
یعنی هنوز وارد بازار خارج هم نشده؟
از کجا میشه قیمت یه گوشی رو تو بازار خارج فهمید؟

saman65
28-10-2008, 02:08
یعنی هنوز وارد بازار خارج هم نشده؟
از کجا میشه قیمت یه گوشی رو تو بازار خارج فهمید؟

میری این سایت...

که تقریبا میشه گفت معتربرترین سایت در زمینه موبایله
بعد هر گوشی رو که میخوای انتخواب میکنی.همه مشخصاتش و وضعیش تو بازار رو نشونت میده
مثلا این Page KC910 ه.

status:Coming soon. Exp. release 2008, October

هر موقع جلو این Status نوشت ...Available. Released
بدون گوشی اومده تو بازار...

که بعد 1 یا حداکثر 2 ماه هم میتونی تو ایران بیبینیش:31:

arash299
05-11-2008, 13:52
سلام
کسی خبر نداره قیمت این گوشی الان چند هست؟؟

S@nti@go_s&k
31-12-2008, 19:54
سلام.................
ریویو جدید
از GSM AREANA

saman65
01-01-2009, 11:59
یکی گفته بود که ایران اومده
اینجا هم تقریبا 550$ ه

arash299
13-01-2009, 14:08
این گوشی با قیمت 480.000 تومان وارد ایران شد
هر کسی خرید حتما یک ریویو کامل از این گوشی بده

S@nti@go_s&k
14-01-2009, 00:41
سلام...............
درسته گوشی شاپ اوورده فکر میکنم بگردی ارزونتر از این هم پیدا میشه قیمتش وسوشه کنندست

momfilm
14-01-2009, 00:50

starblue7750
14-01-2009, 15:35
کاش من ويوتي نميگرفتم الان روش 40 تومن ميزاشتم اينو ميگرفتم

احمدصالح پور
15-01-2009, 17:36
کاش من ويوتي نميگرفتم الان روش 40 تومن ميزاشتم اينو ميگرفتم

مگه ویوتی رو چند گرفتی دوست عزیز؟؟؟؟قیمت روزش که بین 260تا 280هست(ویوتی)

arash299
16-01-2009, 20:46
شرکت کامتل هم بالاخره این گوشی رو آورد. قیمت با گارانتی 499 هزار تومان

saman65
18-01-2009, 07:24
500 تومان عالیه واسه بهترین 8 مگاپیکسلی ...

arash299
19-01-2009, 01:00
اگه این چیزی که gsmarena نشان داده درست باشه واقعا کیفیت عکس و فیلمش باید فوق العاده باشه!!!
کسی از دوستان نخریدش؟؟؟

yee_pesare
19-01-2009, 02:10
چند روزه وارد بازار شده و با گارانتی کامتل الان 450 تومان فکر کنم 2 3 هفته دیگه 400 بشه چون تازه اومده ولی دوستم گرفته و باهاش کار کردم.در مورد عکسش باید بگم عالی و و تو شبم توپ میگیره حتی تو نور کم کیفیتش عالیه فیلمبرداریشم کاملا مثل ویوتی. اینترفس خیلی راحت و تو دل بورو و با کیفیت صفحه عالی اصلا خسته کننده نیست در صفحه اصلی تمامه چیزائی که لازم داری مثل رادیو تقویم ساعت موزیک پلایر...میتونی بیاری و با دست جابه جا کنی مثله اف 480 بعضیاشم پائین صفحه است که مثل اچ تی سی دیاموند چپ و راست میره و خیلی کارو راحت کرده..از نظر اندازه و ضخامت خیلی مناسبه و خوشکله ضخامت 8510 سامسونگ و 905 اریکسون خیلی زیاده و با قیمت بالا 650 و 580 فقط پیکسون سامسونگ هم اندازه اینه از نظر ضخامت که اونم تو بازار 600 قیمتشه ولی بزرکتره.هر امکاناتی بخوای داره بجز سیستم عامل ولی فایل پی دی اف و وردو میخونه مثل اکثر گوشیهای ال جی . مثله سامسونگ تو ریختن برنامه های جاوا اصلا مشکل نداره.وقتی دست میگیری خیلی احساسه خوبی بهت میده.خزم که اصلا نمیشه و با کلاسه.صداشم بدون نویز و خیلی واضح و تقریبا بلند و تو گوش عالی ولی به 5800 نوکیا نمیرسه. باطریش متوسطه و اذیت نمیکنه.خودم اف 480 دارم و قبلشم اریکسون خیلی از اونا بهتره با امکانات کامل و مفید و قیمت خوب چند وقته دیگه راحت 380 تا 400.هرکی خوشش اومده شک نکنه.راستی تمام امکانات اینترنتی مثل hscsd 3g edge رو داره وسرعت اینترنتشم خوبه.wifi و gpsام داره و تا 8 گیگو ساپورت میکنه.

احمدصالح پور
19-01-2009, 18:50
چند روزه وارد بازار شده و با گارانتی کامتل الان 450 تومان فکر کنم 2 3 هفته دیگه 400 بشه چون تازه اومده ولی دوستم گرفته و باهاش کار کردم.در مورد عکسش باید بگم عالی و و تو شبم توپ میگیره حتی تو نور کم کیفیتش عالیه. اینترفس خیلی راحت و تو دل بورو و با کیفیت صفحه عالی اصلا خسته کننده نیست در صفحه اصلی تمامه چیزائی که لازم داری مثل رادیو تقویم ساعت موزیک پلایر...میتونی بیاری و با دست جابه جا کنی مثله اف 480 بعضیاشم پائین صفحه است که مثل اچ تی سی دیاموند چپ و راست میره و خیلی کارو راحت کرده..از نظر اندازه و ضخامت خیلی مناسبه و خوشکله ضخامت 8510 سامسونگ و 905 اریکسون خیلی زیاده و با قیمت بالا 650 و 580 فقط پیکسون سامسونگ هم اندازه اینه از نظر ضخامت که اونم تو بازار 600 قیمتشه ولی بزرکتره.هر امکاناتی بخوای داره بجز سیستم عامل ولی فایل پی دی اف و وردو میخونه مثل اکثر گوشیهای ال جی . مثله سامسونگ تو ریختن برنامه های جاوا اصلا مشکل نداره.وقتی دست میگیری خیلی احساسه خوبی بهت میده.خزم که اصلا نمیشه و با کلاسه.صداشم بدون نویز و خیلی واضح و تقریبا بلند و تو گوش عالی ولی به 5800 نوکیا نمیرسه. باطریش متوسطه و اذیت نمیکنه.خودم اف 480 دارم و قبلشم اریکسون خیلی از اونا بهتره با امکانات کامل و مفید و قیمت خوب چند وقته دیگه راحت 380 تا 400.هرکی خوشش اومده شک نکنه.راستی تمام امکانات اینترنتی مثل hsdpa 3g edgeرو داره وسرعت اینترنتشم خوبه.
دوست عزیز لطفا" یه کم دقیقتر در مورد باطریش توضیح بدین (اگه بتونین از دوستتون بپرسین )
ه با کار زیاد چقدر دووم میاره و با کار متوسط چقدر حدودا"؟؟؟؟؟

yee_pesare
20-01-2009, 00:15
چند روز که باهاش کار کرد ،کارکرد دقیقشو میپرسم و میگم ولی در حال عادی 2 روز الی 2 روزو نیم و در حالت کارکرد 1 روز و نیم الی 2 روز.البته الان کاملا مشخص نمیشه چون باطری بعد یک مدت کارکرد بهتر از روزهای اول میشه.

shahab_f
20-01-2009, 00:38
چه گوشی خوبیه ! قیمتشم عالیه !
(تعجب !! !! )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

momfilm
20-01-2009, 02:10
ولی من فکر کنم این رادیو نداره اون وقت چطوری تو صفحه اصلی بوده؟:18:

S@nti@go_s&k
20-01-2009, 06:55
سلام........
درسته قیمتش خیلی خوبه از این هم پایین تر میاد
اما به خاطر نداشتن سیستم عامل هم هست که اینقدر ارزونه
ولی دوربینش یکی از بهترین دوربین هاست هم در عکاسی هم در فیلمبرداری

arash299
20-01-2009, 21:58
البته ارزان بدون این گوشی نمی تونه امکانات خوب و قابل قبولشو انکار کنه! خود شرکت ال جی برای رقابت هم شده گوشی هاشو از برندهای دیگه ارزانتر کرده نمونش گوشی ویوتی هست که به خاطر پایین آمدن قیمیتش تا الان 5 میلیون فروش داشته که رقم قابل توجهی حساب میشه.

shahab_f
20-01-2009, 22:36
کسی می دونه وضعیت تایپ فارسی اش چجوریه ؟

yee_pesare
20-01-2009, 23:32
شما با چه مدرکی میگن رادیو نداره من خودم دیدم رادیوشو.در ضمن اگه یکم فکر کنی میبینی گوشی با این همه امکانات میشه رادیو نداشته باشه.با گارانتی اصلی فارسی داره و صفحه کلید Qwerty داره که اس ام اس دادنو راحت کرده برعکس اف 480 که Qwerty نداره.قیمت پائینشم که مطمئنا خیلی پائین تر میاد بخاطر سیستم عامل نیست بلکه بخاطر سیاست جدید شرکت ال جیه که میخواد مشتری جذب کنه و فروش خوبی داشته باشه باید برگ برنده نسبت به کمپانیهائی مثل سامسونگ و سونی....داشته باشه وگرنه سونی اریکسون c905 که 8 مگا پیکسله بعد گذشت 2 ماه 550 قیمتشه با ضخامت زیاد و قیافه زشت و m8800 پیکسون سامسونگ که تازه 15روزه اومده با دوربین 8 ،630 قیمتشه در حالی که جفتشون سیستم عامل ندارن.

yee_pesare
20-01-2009, 23:36
رادیو داره دوست عزیز با ار دی اس.قیمته پائینشم بخاطر سیستم عامل نیست بخاطر سیاست جدید ال جیه که میخواد مشتری جذب کنه و برگ برنده داشته باشه به سود کمتر قانعه تا فروشه بیشتری داشته باشه که در اصل سود بیشتری میکنه همونطور که دوستمون گفت ویوتی تا حالا 5 میلیون فروش داشته که رقم خیلی بالائی .سی 905 اریکسون که بعد دو ماه 550 قیمتشه و ام 8800 پیکسون سامسونگ که 630 تومنه و هر دو دوربین 8 دارن سیستم عامل ندارن.در مورد تایپ فارسی بگم که صفحه کلید کیوورتی لمسی داره و اس ام اس دادن راحته.

S A M S U N G
21-01-2009, 00:07
سلام به همگی .

منم با این گوشی کار کردم . در کل گوشی خوبی هستش ولی زیادی lg اومده اینترفیس رو شلوغ کرده . در کل اینترفیسش زیاد با ویوتی تفاوتی نداره .

و اینکه lg اعلام کرد در رتبه 3 برندها قرار گرفت .

به ترتیب نوکیا با فروش 470 میلیون گوشی در رتبه اول
سامسونگ با فروش 200 میلیون گوشی در رتبه دوم
الجی با فروش 100 میلیون گوشی در رتبه سوم
موتورولا با فروش 99.9 میلیون گوشی در رتبه چهارم
و سونی اریکسون با فروش 96.6 میلیون گوشی در رتبه پنجم

تبریک به طرفداران این برند !

سونی اریکسون هم .... !

مخلصیم .

momfilm
22-01-2009, 18:49
دوستان الان قیمت جدید LG KC910 را از بازار گرفتم 460 هزارتومان که فکر میکنم عالیه:33:
در ضمن دیجی کالا هم داره 465 میده

S@nti@go_s&k
24-01-2009, 16:52
با تشکر از مدیران محترم
بابت تاسیس انجمن ها ی الجی
چند عکس از این گوشی زیبا به همراه مشخصات کامل kc910 lg

3 اینچ صفحه نمایش
256 هزار رنگ
دوربین عکاسی 8 مگاپیکسلی
دوربین فیلمبرداری 30 فرم vga و 120 فرم qvga
wifi
gps
fm radio with rds
قابلیت خواندن divx__xvid
tv out
شتاب سنج
100 مگ حافظه داخلی

استبداد
24-01-2009, 17:58
منتظر هستم تا این گوشی بیاد و اگه شد بگیرمش

علاوه بر امکانات زیاد

دوربینش هم که از 3 تا 8 مگاپیکسل دیگه ( 2 تا سامسونگ و 1 کی سونی اریکسون ) شناخته شد توی ریویو ی فکر کنم gsmarena

S@nti@go_s&k
24-01-2009, 18:03
دوربین شاخی داره مخصوصا فیلمبرداریش
حرف نداره
قیمتش فکر میکنم 450 باشه

S@nti@go_s&k
24-01-2009, 18:08
عکسهای گرفته شده توسط رنیور

S@nti@go_s&k
24-01-2009, 18:08

s-a-l-i-m
24-01-2009, 18:31
من برای این از گوشی هایه ال جی حمایت می کنم...:چون علاوه بر امکانات توپ قیمت مناسبی دارند.........واقعا مفت هستند...در این حد...

استبداد
24-01-2009, 18:35
450 چی؟

اگه یورو باشه
خیلی هم مفت نیست

rozy_1500
24-01-2009, 18:49
450 هزار تومان
تو ایران هم اومده

S@nti@go_s&k
24-01-2009, 18:52
نه استبداد جان 450 هزار تومن

momfilm
24-01-2009, 19:51
برای فعال کردن دوربین عکاسی؛هم میشه با فشار کوچکی بروی کلید شاتر اون فعال کرد وهم کنار زدن کاور نیز خودبخود دوربین فعال میکنه پس با هر دو روش فعال کردن دوربین قابل اجراست

Mojtaba N87
24-01-2009, 21:38
سلام. عکس ها هیچ کدوم واسه من لود نشد!

Legend
24-01-2009, 22:02
سلام. عکس ها هیچ کدوم واسه من لود نشد!

شاید سرور Tinypic برات فیلتره..:13:

yee_pesare
24-01-2009, 22:09
واقعا ال جی گوشیهائی خوشکل با امکانات و قیمت مناسب داره مثل ویوتی،kf510،secret،kc550،kf700، الانم که kc910 اومده با قیمت 450 و کلی امکانات باهاش کار کردم اینترفیسش خیلی جذابه ضخامتو اندازشم خیلی مناسبه.
دوربین 8 با فلش زنون و لرزشگیر و قابلیت تشخیص لبخند و فیلمبرداری 320در 240 ،120 فریم و 640 در 480 30فریم
امکانات اینترنتی کامل مثل wifi.3g.edge
قابلیت نمایش فایلهای dvd همچنین نمایش فایلهای آفیس و pdf
سیستم صدای دالبی موبایل (dalby mobile)که اولین گوشی هست که داره و a .gps
ما که خیلی حال کردیم یه مدتم بگذره قیمتش میاد پائین تازه کلیه امکانات ضروری تو صفحه اول هست که میتونی با دست بکشی.

shahab_f
24-01-2009, 22:10
مگه این کلوپش نیست ؟

S@nti@go_s&k
24-01-2009, 23:44
مگه این کلوپش نیست ؟

سلام................
امروز وقتی انجمن الجی تشکیل شد فکر نمیکردم که تایپیکهای دیگه انتقال داده شه اینجا و این تایپیکو زدم
حالا اگر عیبی نداره همینجا ادامه میدیم
مجتبی جان عکسهارو جای دیگه آپلود میکنم:11:

saman65
25-01-2009, 05:06
آره.یه کلوپ جدا لازم بود واسش.منم تبریک میگم به خودم و همه هوادارن ال جی بابت تاسیس کلوپش.همچنین یه تشکر ویژه از مدیران هم لارمه
راستی هوادارن رنویر بزرگ سرتون رو باید بالا بگیرینا: دی.رنویر تو مجموع فیلم برداری و عکاسی بهترین 8 مگاپیکسلی شد...

احمدصالح پور
25-01-2009, 09:25
با تبریک به همه دوستان و با تشکر از همه مدیران محترم و پیگیریهای mojtaban87عزیز ال جی تو فیلمبرداری که فعلا" روی همه گوشی ها رو کم کرده شاید به همین زودیا از 120 فریم هم فیلمبرداریش رو افزایش بده .

S@nti@go_s&k
25-01-2009, 10:41
سلام.......

S@nti@go_s&k
25-01-2009, 10:59

Highbury
29-01-2009, 14:22
توی سونی اریکسون سمت چپ گوشی یه چیزی بود که میچرخوندیم که صفحه بالا پایین میرفت توی این گوشی چه حوری میشه بری به صفحات پایین تر؟

Highbury
30-01-2009, 00:30
مشکل نصب برنامه های جاوا نداره؟
اینترفیسش شبیه به کوکی هستش؟اینترفیسش چطوره؟
کسی خریده؟توی کارتنش چی داره؟کیف چرمی هم داره؟سرعتش چطوره؟
صداش چطوره؟

Michael Ropy
30-01-2009, 07:34
توی سونی اریکسون سمت چپ گوشی یه چیزی بود که میچرخوندیم که صفحه بالا پایین میرفت توی این گوشی چه حوری میشه بری به صفحات پایین تر؟
مشکل نصب برنامه های جاوا نداره؟
اینترفیسش شبیه به کوکی هستش؟اینترفیسش چطوره؟
کسی خریده؟توی کارتنش چی داره؟کیف چرمی هم داره؟سرعتش چطوره؟
صداش چطوره؟تو این گوشی برای پایین بالا کردن باید از سمت راست بالا نگه داری بیاری پایین (مثل اسکرول بار). مشکل نصب جاوا نداره، اینترفیس کوکی و رنویر هر دو فلش هست فکر نمی کنم فرقی بکنند. اینترفیسش خیلی خوشگل و جذابه باید از نزدیک ببینی تا بفهمی چی میگم. در مورد بقیه چون من نخریدمش نمی تونم نظری بدم.

بهتره این ریویوو رو از جی اس ام آرنا ببینی:

kalepoook
08-04-2009, 14:03
سلام
هرکی رنیور یا ویوتی برای فروش داره لطف کنه پیغام بده ممنون.

S0R3N4
02-05-2009, 18:57
دوستان
این گوشی اومده بیرون؟قیمتش چنده؟
از 8510 سامسون بهتره؟

.::Farshad::.
02-05-2009, 19:05
درود

دوستان
این گوشی اومده بیرون؟قیمتش چنده؟
از 8510 سامسون بهتره؟

بله ، قیمتش هم با گارانتی ماکروتل فکر کنم 370 تا 400 باشه .
بستگی داره که ملاکتون چی باشه ، بگید تا بهتر راهنماییتون کنیم .

در ضمن بحث پیرامون این گوشی خیلی وقته که در تاپیک زیر دنبال می شه

سرزنده و شاداب باشید

S0R3N4
03-05-2009, 19:04
درود

بله ، قیمتش هم با گارانتی ماکروتل فکر کنم 370 تا 400 باشه .
بستگی داره که ملاکتون چی باشه ، بگید تا بهتر راهنماییتون کنیم .

در ضمن بحث پیرامون این گوشی خیلی وقته که در تاپیک زیر دنبال می شه

سرزنده و شاداب باشید

دوربين عكاسي و فيلمبرداري اولين ملاك!!(نسبت به i8510 سامسونگ)
زيبايي و باكلاسيش دومي
صداي با كيفيت و بلند سومي
خروجي تلويزيون-سيستم عامل-هدفون-سرعت گوشي هم واسم مهمند!

همه ي اينا نسبت 8510 سامسونگ چطوره؟

.::Farshad::.
03-05-2009, 19:26
درود

دوربين عكاسي و فيلمبرداري اولين ملاك!!(نسبت به i8510 سامسونگ)
زيبايي و باكلاسيش دومي
صداي با كيفيت و بلند سومي
خروجي تلويزيون-سيستم عامل-هدفون-سرعت گوشي هم واسم مهمند!

همه ي اينا نسبت 8510 سامسونگ چطوره؟

پاسخ شما را در تاپیک زیر داده ام :

پایدار و شاد باشید

shapoor120
08-05-2009, 00:31
با سلام خدمت همه دوستان
دوستان عزيز جای هيچ شکی نيست که kc910 گوشيه خوب و زيبا با امکانات کافيه اما
اين گوشی دو تا اشکال داره
اول باطری نسبتاً ضعيفشه
و دوم عملکرد ضعيفه فلاش زنونه اين گوشيه که در تاريکی کيفيت عکس خوبی نداره (نويز زياد) که البته سونی اريکسون c905 از نظر فلاش زنون عملکرد بهتری داره ( اين مطالب در سايت- GSMArena_com بررسی و گفته شده)
حالا اگه اين اشکالات وارد باشه باطريشو که کاری نميشه کرد اما آيا ميشه با درايورهای جديد مشکل فلاش رو حل کرد، يا با تنظيمات ايزو عکس بهتری در تاريکی گرفت؟

Michael Ropy
08-05-2009, 05:54
من یادمه مقداد جان یه عکسی گذاشته بود که که حتی بهتر از n82 عکس گرفته بود (فلاش). بهتره خودون بگن. در مورد باتری هم فکر نمی کنم آنچنان هم ضعیف باشه، بالاخره تاچه و مصرف داره و مقداد گفته بود در خالت عادی تا 3 روز نگه می داره.

shapoor120
08-05-2009, 13:14
مقداد جان کيه؟
عکس هايی که ميگين صفحه چنده؟ من 8 صفحه آخرو ديدم تو هميناست؟

خوب حالا بحثه خودمون:
من مطمئنم که فلاش زنون توی گوشيای سونی اريکسون خيلی قويتر از بقيه هان (خودم تجربه شو دارم)
گوشيه n82 هم گوشيه خوبيه اما توی تاريکی عکس خوبی نميگيره و اين يکی از مشکلاتشه!
حالا در مورد باطری بايد اين مطلب رو بگم که معمولاً باطری يکی از مشکلات گوشي های پيشرفته هست همونطور که وقتی n95 اومد مشکل باطری داشت که البته اين مشکل در n96 حل شد
من شنيدم که باطری گوشيه رينور وقتی که باهاش فيلم يا عکس ميگيريم خيلی زود خالی ميشه!

کسی جديدا قيمت رينورو گرفته؟ مثل اينکه قيمتش با گارانتيهای مختلف خيلی فرق ميکنه؟ من تازگی يه جا قيمت گرفتم بهم گفت 480 به يارو گفتم چه خبره؟! به من ميگه گارانتيش فلانه و ... به نظر شما ارزش داره آدم با گارانتی گرونتر بگيره يا نه احتمال خراب شدنش زياد نيست بگردم يه جا بی گارانتی پيدا کنم بخرم؟:8:

shapoor120
08-05-2009, 13:24
من یادمه مقداد جان یه عکسی گذاشته بود که که حتی بهتر از n82 عکس گرفته بود (فلاش). بهتره خودون بگن. در مورد باتری هم فکر نمی کنم آنچنان هم ضعیف باشه، بالاخره تاچه و مصرف داره و مقداد گفته بود در خالت عادی تا 3 روز نگه می داره.

مقداد جان کيه؟

خوب حالا بحثه خودمون:
من مطمئنم که فلاش زنون توی گوشيای سونی اريکسون خيلی قويتر از بقيه هان (خودم تجربه شو دارم)
حالا در مورد باطری بايد اين مطلب رو بگم که معمولاً باطری يکی از مشکلات گوشي های پيشرفته هست همونطور که وقتی n95 اومد مشکل باطری داشت که البته اين مشکل در n96 حل شد
من شنيدم که باطری گوشيه رينور وقتی که باهاش فيلم يا عکس ميگيريم خيلی زود خالی ميشه!

کسی جديدا قيمت رينورو گرفته؟ مثل اينکه قيمتش با گارانتيهای مختلف خيلی فرق ميکنه؟ من تازگی يه جا قيمت گرفتم بهم گفت 480 به يارو گفتم چه خبره؟! به من ميگه گارانتيش فلانه و ... به نظر شما ارزش داره آدم با گارانتی گرونتر بگيره يا نه احتمال خراب شدنش زياد نيست بگردم يه جا بی گارانتی پيدا کنم بخرم؟ :8:

Michael Ropy
08-05-2009, 13:30
مقداد جان کيه؟

خوب حالا بحثه خودمون:

کسی جديدا قيمت رينورو گرفته؟ مثل اينکه قيمتش با گارانتيهای مختلف خيلی فرق ميکنه؟ من تازگی يه جا قيمت گرفتم بهم گفت 480 به يارو گفتم چه خبره؟! به من ميگه گارانتيش فلانه و ... به نظر شما ارزش داره آدم با گارانتی گرونتر بگيره يا نه احتمال خراب شدنش زياد نيست بگردم يه جا بی گارانتی پيدا کنم بخرم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اولین دارنده ی رنوار در فروم! این تاپیک رو ایشون تاسیس(!) کردند. عکس هارو پیدا میکنم میزارم. در مورد فلش با شما موافقم، سونی اریکسون فلاش های خفنی داره. رنوار هم اونقدر قوی نیست ولی رضایت بخشه. اون 480 هم حتما یارو مست بوده یا.... الان قیمت عادی حداکثر 400 هست. قیمت های 340 - 360 - 380 هم گفتن پیدا میشه. (همشون با گارانتی کامتلند).

awsedrft
15-05-2009, 00:07
سلام
در مورد جی پی اس سوال داشتم.
آیا برنامه جی پی اس این گوشی قوی هست؟ منظورم اینه چون سیمبین نیست برنامه بسیار قوی smartcomgps روش نصب نمیشه که تمام نقشه های شهرهای ایران و جاده ها را داره.
میخواستم بدونم برنامه این گوشی برای GPS چیه و آیا نقشه شهرهای ایران و جاده ها را داره یا نه؟
چه برنامه ای مربوط به GPS میشه روش نصب کرد و آیا برنامه های قوی هستند ؟( در حد smartcomgps)

Mohammad Yek110
07-04-2011, 13:17
من رنوار دارم.خیلی هم از فیلمبرداریش راضیم.فقط خواستم بپرسم آیا میشه بازی های motion based براش دانلود کرد؟
از کجا دانلود کنم؟اگه از p30worldخودمون باشه ممنون تر میشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!:31:

S_ALI_A
08-04-2011, 00:18
من کلا 5-6 تا بازی حرکتی خیلی خیلی ساده پیدا کردم که روی گوشیهای الجی و سامسونگ کار میکنن. کلا گوشیهای جاوای سامسونگ و الجی مخصوصا توی بازیهای حرکتی و محدودیت حجم باید جلوی سونی اریکسون لونگ بندازن. هرکی هم بیاد غیره این بگه اصلا حرفشو گوش نمیدم چون تجربه کردم که میگم. الانم الجی دارم