PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄ ™ HP اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

isbn
24-04-2010, 20:25
سلام
باس رم و cpu اچ پی 2300
چنده؟
به من گفتن
Cpu:1066
ram:1333
درسته؟
بعد بلاخره گرافیک 512 شد یا 1 گیگ؟

lovelord2020
24-04-2010, 21:27
گرافيك 1گيگ
Graphics card1GB Nvidia GeForce GT 320M - For i7 Processors

shiraldin
25-04-2010, 00:41
تو رنج 800 تومان سبک و داغ نکنه و مخ داشته باشه چی خوبه؟!
14 اینچ فک کنم سبک تره دیگه !

arashvalinia
25-04-2010, 13:05
سلام. میشه راجع به این مدل لپ تاپ hp منو راهنمایی کنید.
hp pavilion dv3-2165ee:41:

ALI SAGHI
26-04-2010, 12:50
دوستان من dv6-1235 دارم و ويندوزش قبلا ويستا بود فقط همين قدر ميتونم بگم كه اچ پي هر مشكلي كه داشت مال ويندوزش بود الان ديگه با سون هم كمتر گرم ميشه هم دووم باتريش بيشتر شده. هم ديگه هنگ نميكنه. خيلي عالي شده.
قبلا با وايرلسش نميتونستم برم تو اينترنت و توي شبكه كردن هم مشكل دارم ولي الان كامل حل شه. باورتون ميشه؟
تمام درايوراش هم از سايت اچ پي دانلود كردم. اگه ويندوز شما ويستا هست همين امروز بريد 7 نصب كنيد كه بيشتر از اين اذيت نشين.
من ديگه آخرا ويستام به هر بهونه اي هنگ ميكرد ديگه يه فيلم هم نميتونستم ببينم. باتريش در عرض 90 دقيقه تموم ميشد و به خاطر هنگ كردن همش درصد سي پي يوش بالاي 70 بود و زير لپ تاپ بي نهايت داغ ميشد ولي الان توي كارهاي سنگين هم از 50% بالاتر نميره و داغ هم نميكنه دووم باتري هم 110 دقيقه شده.
ببخشيد كه وقت تون رو گرفتم ولي باور كنيد اگه اينارو نمي گفتم به كارخونه اچ پي مديون بودم چون خيلي بهش فوش داده بودم.

lovelord2020
26-04-2010, 13:55
hp بهترين برند تو دنياست
من چهارمين اچ پيمو خريدم

eng2006
26-04-2010, 16:23
hp بهترين برند تو دنياست
من چهارمين اچ پيمو خريدم
به سلامتی
چه مدلی خریدی؟
من 2190 خریدم ولی بعدا که شنیدم ایسوز n61jq مانیتور ال ای دی داره کمی دو به شک شدم که نکنه اشتباه کرده باشم

---------- Post added at 04:23 PM ---------- Previous post was at 04:21 PM ----------

hp بهترين برند تو دنياست
من چهارمين اچ پيمو خريدم
به سلامتی
چه مدلی خریدی؟
من 2190 خریدم ولی بعدا که شنیدم ایسوز n61jq مانیتور ال ای دی داره کمی دو به شک شدم که نکنه اشتباه کرده باشم

lovelord2020
27-04-2010, 19:54
ممنونم.
هنوز نديدمش .عموم اين دفعه بياد ايران مي اره.
envy15 سري beats edition
والا مدلش رو نمي دونم.تو سايت اچ پي مشخصاتشو انتخاب كردم همون رو ايميل كردم .البته شك دارم همون رو بياره چون عادت داره هر چيزي من مي گم بهترشو بياره
core i 17 1.7
8g ddr3 من فكر مي كنم 16 گيگ رم سفارش بده
5.4g ati
blue ray rw
و ....
يه همچين چيزايي

دوست عزيز سخت نگير.قبل خريدن بايد دقت مي كردي.اگه انقدر مانيتور واست مهم بود vaio مي گرفتي نه اچ پي
ولي اگه خيلي اذيتت مي كنه سفارش بده يه مانيتور ديگه بيارن و مانيتورش رو عوض كن.
كه به نظر من انقدرام ديگه بد نيست.سخت افزار قويش همراه با اسم اچ پي جبران مانيتورو ميكنه...
اچ پي انتخاب خيلي خوبيه.:46:

eng2006
27-04-2010, 20:43
vaio هم سایز بزرگتر از 14 بک لایت هست

lovelord2020
28-04-2010, 09:34
بك لايت يا غير بك لايت كيفيت مانيتورش حرف نداره.از تمام لپ تاپ ها بهتره تو اين مورد وايو

lovelord2020
28-04-2010, 18:56
دوستان كسي اطلاع داره كدوم مدل اچ پي كه تو ايران موجوده ساخت امريكاست و چيني نيست؟

newhamed
29-04-2010, 15:54
دوستان سلام
من با بودجه 1250000 تومان بین دو مدل زیر گیر کردم
خواهش میکنم راهنمایی کنید خیلی ضروریه آخه شنبه میخوام بخرم

گزینه 1: hp pavilion dv6 2155
گزینه 2: hp pavilion dv6 2190

لطفا توضیح بدین فرق cpu در این دو مدل تا چه حده آخه cpu اولی core i5 2.53 up to 3 هستش و دومی core i7 1.6 up to2.8
لطفا بگید کدوم بهتره
گرافیک و رم هر دو یکی هست
هارد اولی 640G با سرعت 5400و هارد دومی 500G با سرعت 7200
و اینکه اولی فینگر پرینت داره ولی دومی نداره
خواهشا فوری جواب بدین
ممنون(خواهشا مدلهای دیگه پیشنهاد ندید چون تصمیمم رو گرفتم فقط نظرتون رو راجع به این دوتا بگید)

lovelord2020
29-04-2010, 23:11
Core i7 قوي تره
در مورد توليد حرارت هم بيشتر گرما توليد مي كنه

هارد با سرعت 7200 هم حرارت بيشتري توليد مي كنه
حجم هارد هم اگه كمه با يه هارد پرتابل قابل جبرانه
فينگر پرينت هم انچنان مهم نيست چون زيادم قابل اطمينان نيست مي شه دورش زد

نظر من 2190 به خاطر سي پي يو قوي تر
اگه مي خواي با سي پي يو Core i5 بگيري dv3 بگير امكاناتش بيشتره.قيمتشم همين قدره.

xfati
30-04-2010, 04:54
دوستانی که میخان لپ تاپ بخرن صبر کنن تا این مدل های جدید HP ENVY وارد بازار ایران بشه البته فکر کنم یه مدلش فعلا باشه که یه 13 اینچ و 2 تا 15 اینچ هست که کارایییییی واقعا محشری دارن و واقعا قوی هستن چون cpu و کارت گرافیکشون از نوع پروفیشنال هست که فعلا یه کم گرونه و اگه صبر کنید حتما مدل های جدید و بهترش میان در حال حاضر یکی از بدی هاشون نداشتن درایور اپیتیکال هست که اونم میشه اکسترنال تهیه کرد
این توضیحی که یکی از سایت های معتبر دربارشون چاپ کرده بد نیست ببینید
لپ تاپی زیبا و متفاوت با نمایشگر 15اینچ و قدرتمندتر از مک بوک

این بار قصد داریم جدیدترین لپ تاپ اچ پی سری Envy را به شما معرفی می کنیم. لپ تاپ 15 اینچی Hp Envy با بدنه ایی ظریف و باریک از مواد فلزی بسیار سبک ساخته شده که در نوع خود بی نظیر است. در سایه پردازنده قدرتمند Intel Core i7 و کارت گرافیک ATI نسبت به بسیاری از رقبای خود در کلاس لپ تاپهای سبک مانند Mackbook Pro پیشرو است. این لپ تاپ نظر تمامی علاقمندان به کامپیوترهای همراه سبک و کاربرانی که بدنبال خلاقیت و نوآوری هستند، جلب می کند. با وجود 2.35کیلوگرم وزن نمی توانید آن را به مدت طولانی روی پاهای خود قرار دهید، چراکه بدنه دستگاه دمای بالایی دارد، ضمن اینکه عمر باتری آن کوتاه است و پس از دو ساعت شارژ باتری به اتمام می رسد. این لپ تاپ نمایشگر شیک و قشنگی دارد و سیستم صوتی آن فوق العاده ایده آل است، اما میزان گرمای تولید شده کمی آزاردهنده است. سرزمین رایانه

طراحی
لپ تاپ های سری Envy جزء سیستم های جدید اچ پی محسوب می شوند. مدل Envy 13 که پیشتر به بازار آمد مجهز به نمایشگر 13 اینچی ست و حالا اچ پی با ساخت Envy 15 یک لپ تاپ زیبای 15 اینچی را به تمام کاربران سراسر دنیا هدیه می کند. این لپ تاپ از مواد آلومینیومی قهوه ایی-خاکستری و روکشی از منیزیوم ساخته شده که ما را به یاد مک بوکهای اپل می اندازد. درب نمایشگر آن جذاب و دوست داشتنی است و روکش آن جلای خاصی دارد. این لپ تاپ در ابعاد 15.0 x 9.6 x 1.0 اینچ و وزن 2.35کیلوگرم طراحی شده که حدود 0.9 گرم سبکتر از مک بوک 15 اینچ است، البته فراموش نکنید که مک بوک مجهز به درایو اپتیکال داخلی است. لپ تاپ Envy 15 در مقایسه با سونی وایو NW و Alienware M15x به لحاظ وزن و ضخامت، سبکتر و باریکتر است. سرزمین رایانه

صفحه کلید، پدلمسی و گرما
صفحه کلید این لپ تاپ از چیدمان بسیار خوبی برخوردار است و رنگ کلیدها با بدنه دستگاه کاملاً هماهنگ است. کلیدها اصلاً موج ندارند و بازخورد خوبی از خود نشان می دهند، با این حال به نظر برخی کاربران تایپ کردن با آن کمی ناجور است. اولین ستون کلیدهای سمت چپ به میانبرهای برنامه های کاربردی مانند کلید ماشین حساب، ایمیل و Web browser و اولین ستون از کلیدهای سمت راست به کلیدهای Page up/down, Home و Delete اختصاص یافته است. پدلمسی در قسمت وسط جادستی و کمی متمایل به راست تعبیه شده و دسترسی به آن کاملاً آسان است. اما حواستان باشد هنگام تایپ کردن دستتان تصادفی با پد برخورد نکند، البته توصیه می کنیم برای جلوگیری از این کار، بهتره که دستتان کاملاً روی بدنه قرار نگیرد و کمی بالاتر باشد. کلیدهای موس Envy 15، مانند مک بوک کاملاً مجزا هستند با این حال پدلمسی جذابیت خود را از دست نداده است. کاربرانی که هنگام تایپ کردن معمولاً با یک دست یا تعداد معدودی از انگشتان خود کار می کنند، عملکرد پد را کاملاً می پسندند و قابل تحسین است. اما افرادی که برای کلیک کردن فقط از یک انگشت دست و از انگشت دیگر برای جابجاکردن اشاره گر موس استفاده می کنند، با این سیستم خیلی راحت نیستند و کار با آن برایشان خسته کننده است. علاوه بر این کلیدهای آن کمی صدا می دهند. این پد از امکانات multitouch gestures پشتیبانی می کند و امکان بزرگنمایی و چرخش تصویر را با کمک انگشتها فراهم می نماید.

یکی از ویژگیهای آزارنده این سیستم گرمای بدنه دستگاه و جادستی است که امکان تایپ کردن را دشوار می کند. بطورکلی دمای زیاد جادستی موجب ناخوشایندی کاربران می شود، بویژه برای آنهایی که مرتب تایپ می کنند آزارنده است. با افزایش عملکرد سیستم و انجام کارهای روزانه دمای بدنه دستگاه نیز افزایش می یابد، بطوری که در چنین شرایطی توصیه می شود آنرا روی پاهای خود قرار ندهید. سرزمین رایانه

نمایشگر و بلندگو
لپ تاپ Envy 15 همانطور که از نامش پیداست مجهز به نمایشگر 15 اینچ با کیفیت HD Full و رزولوشن 1920 X 1080 است که تصاویر آن فوق العاده درخشان و کیفیت عکس ها خارق العاده است. این نمایشگر مجهز به سنسور نور است که میزان درخشندگی تصویر را با توجه نور محیط تنظیم می کند. علیرغم عدم تجهیز درایو اپتیکال داخلی، کیفیت تصویر صفحه نمایش واقعاً ستودنی است. این لپ تاپ عکس ها، ویدئوها و برنامه های مولتی مدیا را با کیفیتی بسیار عالی، شفاف، روان اجرا می کند. بمنظور تست کیفیت و رنگ تصویر، فیلم Dark City را با یک درایو خارجی اجرا کردیم که نتیچه کاملاً رضایت بخش بود، تصاویر با کیفیت بسیار عالی و فاقد هرگونه نویز اجرا شد. شما می توانید فیلم ها و سریالهای موردعلاقه خود را با رزولوشن 1080p و 720p تماشا کنید و از کیفیت عالی تصویر لذت ببرید. چنانچه مایلید DVD یا Blu-rayهای خود را ببینید پس لازم است یک درایو اپتیکال خارجی تهیه کنید. سرزمین رایانه

سیستم صداگذاری این لپ تاپ قدرت فوق العاده ایی دارد و موسیقی موردعلاقه تان را با بهترین کیفیت اجرا می کند. البته اگر چه بلندی صدای آن محدود است اما از کیفیت بسیار خوبی بهره مند است. این بلندگوها پرقدرت، قابل توجه و تحسین برانگیزاند و موجب رضایت کاربران می شود. کیفیت صدای آن با توجه به فناوری HP Beats و نصب نرم افزار و سخت افزارهای مخصوص و ارتقاء یافته موجب بهبود کیفیت صدای بلندگوها شده است. اچ پی، همچنین در این لپ تاپ فناوری محدود Beats Edition تعبیه کرده که همراه با فناوری Beats موجب ارتقاء بلندگوها شده است. سرزمین رایانه

پورتها و دوربین
همانطور که انتظار داشتیم در لپ تاپ Envy 15 تمامی پورتهای موردنظر کاربران تعبیه شده است. این پورتها که عملکردهای مختلفی دارند رضایت کاربران را برآورده می کند. دو عدد پورت USB، HDMI، مبدل ترکیبی eSATA/USB، پورتهای خروجی/ورودی 3.5mm بلندگو، اترنت و شیار قفل Kensington، همگی در سمت راست سیستم تعبیه شده اند. علاوه بر آن، این لپ تاپ به کارت خوان حافظه 2کاره، کارتهای SD، MMC و پورت VGA تجهیز شده است. در این سیستم یک دوربین داخلی تعبیه شده است که کارایی خوبی دارد و تصویر واضح و روشنی را نشان می دهد. سرزمین رایانه

عملکرد
پردازنده پرقدرت 1.6 GHz Intel Core i7-720QM، حافظه 6GB DDR3 RAM و کارت گرافیک مخصوص ATI Radeon HD 4830 از دیگر ویژگیهای این سیستم می باشد که موجب شده عملکرد کلی دستگاه حیرت انگیز گردد. لپ تاپ اچ پی با عملکردی باورنکردنی از بین رقبای خود سرآمد همه است. تست PCMark Vantage که عملکرد کلی سیستم را برآورد می کند، بر روی این دستگاه به اجرا گذاشته شده که نتیجه ی آن کسب 6,173 امتیاز است، بعبارتی امتیاز آن دو برابر میانگین است و نسبت به امتیاز( 15-inch 2009 MackBook Pro 3,525) جایگاه ارزشمندی دارد. سرزمین رایانه

.

این لپ تاپ فقط در مقایسه با سایر سیستم های تست شده امتیاز بالایی دارد و از لپ تاپAlienware M15x (6,543) امتیاز کمتری بدست آورده است. سرزمین رایانه
لپ تاپ اچ پی به هارد دیسک 500GB, 7200 rpm تجهیز شده و تحت سیستم عامل ویندوز 7 پس از 1دقیقه و 13ثانیه بوت می شود.

همانند دیگر لپ تاپها، تست LAPTOP Transfer نیز بر روی این سیستم اجرا شد که نتایج بدست آمده با قرار زیر است:
MBps و در ASUS G51J با سرعت 27.2 MBps کپی شد. در ادامه بررسی عملکرد سیستم، فایل ویدئویی 5:05 به وسیله برنامه HandBrake از فرمت MPEG-4 به فرمت AVI تبدیل شد که مدت زمان رمزگذاری سیستم تاحدودی قابل قبول بود. سرزمین رایانه

لپ تاپ Envy 15 قادر است این فایل را تنها در عرض 3 دقیقه رمزگذاری کند که سرعت آن دوبرابر سرعت میانگین لپ تاپهای این گروه (6:59) است، با این وجود، سرعت آن کمتر از MackBook Pro (1:08) یا Alienware M15x (2:40) است. علاوه بر این، برنامه Oxelon Media Converter را بر روی این دستگاه اجرا کردیم که نتایج بدست آمده واقعاً قابل ملاحظه بود. سرزمین رایانه

عملکرد گرافیکی
کارت گرافیک ATI Mobility Radeon HD 4830 همراه با حافظه گرافیکی مخصوص 1GB امکان اجرای برنامه های مولتی مدیا با کیفیت خوب و تأثیرگذار را فراهم می کند. این لپ تاپ در تست 3DMark06، 7,236 امتیاز گرفت که بیش از دوبرابر میانگین (3,208) و بالاتر از امتیاز MackBook Pro (5,921) است. همچنین در تست 3DMark Vantage، این دستگاه موفق به دریافت امتیاز بسیار خوب 4,113 گردید که نتیجه قابل قبولی را رقم زد.

باتوجه به اینکه این سیستم یک لپ تاپ مخصوص بازیهای رایانه ایی نیست، اما قادر است عملکرد گرافیکی بسیار خوب و قابل توجهی ارائه دهد. بازی معروف Far Cry 2 با رزولوشن 1024 x 768، و با سرعت فریم 95 fps اجرا می شود که بیش از سه برابر میانگین (30 fps) و بیشتر از MacBook (59 fps) است. بازی پرطرفدار Call of Duty: World at War نیز در این سیستم قابل اجراست، که سرعت فریم آن در رزولوشن های 1024 x 768 و 1920 x 1080 به ترتیب 69 fps و 25 fps می باشد. سرزمین رایانه

عمرباتری و شبکه Wi-Fi
لپ تاپ Envy 15 مجهز به باتری با عمر 2 ساعت و 5دقیقه می باشد که یک ساعت و 26دقیقه کمتر از میانگین (3:31) است. اما خوشبختانه اچ پی برای این سیستم یک باتری 9 سلولی با عمر مفید 5 ساعت درنظرگرفته که کابران می توانند در صورت نیاز آنرا جداگانه تهیه کنند. این سیستم از کارت شبکه بی سیم Intel WiFi Link 5100 802 پشتیبانی می کند و قادر است در فاصله های 15 و 50 فوت از روتر، اطلاعات را به ترتیب با سرعت 18.7 و 10.9 مگابایت در ثانیه انتقال دهد. سرزمین رایانه

بطورکلی این لپ تاپ با چندین نوع پیکربندی عرضه می گردد و بسته به نوع پیکربندی آن قیمتهای متفاوتی دارد. برای مثال شما می توانید به جای پردازنده 1.6GHz Intel Core i7-720QM از پردازنده 1.73GHz Core i7-820QM استفاده کنید. همچنین می توانید با پرداخت مبلغ بیشتر به جای حافظه ی RAM 6GB، حافظه 8GB را بر روی دستگاه تان نصب کنید. علاوه بر موارد فوق، امکان استفاده از هارد 160GB SSD/250GB hard drive combo یا دوعدد هارد 160GB SSD فراهم شده است. لازم به ذکر است که هارد SSD نسبت به هاردهای معمولی کمی گران است. سرزمین رایانه
اچ پی همچنین، ورژن Beast Limited Edition لپ تاپ Envy 15 را با بدنه ایی کاملاً مشکی و لوگوی قرمز Beats by Dr.Dre، معرفی کرده است. این مدل مجهز به هدفون های Beats by Dr. Dre، دو خروجی استریو، DVD burner خارجی و نرم افزار Dj Traktor می باشد. سرزمین رایانه

اچ پی نیز مانند سایر شرکتهای تولید کننده کامپیوترهای همراه، طیف گسترده ایی از نرم افزارهای کارآمد و موردنیاز کاربران را در سیستم های خود نصب می کند. در لپ تاپ Envy 15 نرم افزارهای مختلفی از قبیل HP ProtectSmart (برای حفاظت از هارد در برابر آسیب های احتمالی)، HP MediaSmart (برای گرفتن عکس و فیلم) و Corel Video Studio و Paint Shop Pro برای ویرایش عکس و فیلم گنجانده شده است. شما همچنین می توانید از نرم افزار صوتی Beats by Dr.Dre که امکان جستجوی خروجی های صوتی سیستم و تنظیم صدا بوسیله ی اکولایزر را فراهم می کند، استفاده کنید. احتمالاً مفیدترین نرم افزار سیستم StarDock UI می باشد، که دارای آیکون های quick-launch برای اجرای سریع برخی برنامه های کمکی است. علاوه بر این، می توانید از امکانات متنوع ویندوز 7 نیز بهره مند گردید. سرزمین رایانه

نظربدهید
این لپ تاپ دارای نمایشگر 15 اینچی با قابلیت نمایش تصاویر فوق العاده شفاف، عملکردی مطلوب و طراحی منحصر به فرد می باشد. عمر باتری آن چندان رضایت بخش نیست اما می توانید با نصب یک باتری 9 سلولی آنرا به یک کامپیوتر دستی و همراه همیشگی تبدیل کنید. این لپ تاپ به نسبت دمای بالایی دارد و درصورتی که بخواهید به مدت طولانی از آن استفاده کنید، توصیه می کنیم آن را روی پاهای خود قرار ندهید. اگر شما یک طراح حرفه ایی هستید یا عمدتاً کار ویرایش عکس و فیلم را انجام می دهید، جالب است بدانید که عملکرد گرافیکی سیستم قدرتمندتر از MacBook Pro 15 است. سرزمین رایانه

نقاط قوت:
عملکرد سریع
طراحی زیبا، شیک و سبک
نمایشگر HD جذاب و فریبنده
بلندگوهای بسیار باکیفیت

تحلیل وبررسی : گروه نرم افزاری سرزمین رایانه

.................................................. ...........................................
اینم لینک صفحه این توضیخ بسیار خفن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

lovelord2020
30-04-2010, 08:26
دوست عزيز تا اين مدل تو امريكا از رده خارج نشه و مشكلاتش بر طرف نشه امكان حضورش كمه اين ورا.اگه بياد هم مشكل داراشو مي فرستن اين ورا يا از رده خارجارو
اگه يه دوري تو بازار بزني تمام لپ تاپ ها موجود اچ پي گرافيك هاي 230 دارن در صورتي كه سايت سازنده اصلا اون مدلارو ديگه عرضه نمي كنه.
در مورد خاورميانه هميشه يا جديدترينا مي اد واسه تست يا از رده خارجا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$scp_fmt$&$pb=is{HPShopping/proc_intel?scl=1}&$ss=15.6&$wt=5.17&$sid=is{HPShopping/nx309av_main?scl=1}

Operating system
The main control program of your system. See Productivity Software category for Office applications.

Choices:
Windows 7 Home Premium 64-bit
Windows 7 Professional 64-bit Processor
A faster processor supports more efficient operations and applications performance.

[
Choices:
Intel(R) Core(TM) i5-430M Dual Core processor (2.26GHz, 3MB L2 Cache) with Turbo Boost up to 2.53GHz
Intel(R) Core(TM) i5-520M Dual Core processor (2.40GHz, 3MB L2 Cache) with Turbo Boost up to 2.93GHz
Intel(R) Core(TM) i5-540M Dual Core processor (2.53GHz, 3MB L2 Cache) with Turbo Boost up to 3.06GHz
Intel(R) Core(TM) i7-720QM Quad Core processor (1.6GHz, 6MB L3 Cache) with Turbo Boost up to 2.8 GHz
Intel(R) Core(TM) i7-820QM Quad Core Processor (1.73GHz, 8MB L3 Cache) with Turbo Boost up to3.06GHz Memory
Use more programs at once and make them run faster with more memory

Choices:
4GB DDR3 System Memory (2 Dimm)
6GB DDR3 System Memory (3 Dimm)
8GB DDR3 System Memory (4 Dimm)
16GB DDR3 System Memory (4 Dimm) Hard drive
Store your applications, data, digital music and digital photos on your hard disk drive

Choices:
320GB 7200RPM SATA Hard Drive with HP ProtectSmart Hard Drive Protection
500GB 7200RPM SATA Hard Drive with HP ProtectSmart Hard Drive Protection
640GB 5400RPM SATA Hard Drive with HP ProtectSmart Hard Drive Protection
410GB 5400RPM SATA Dual Hard Drive (SSD 160GB + 250GB 5400RPM)
320GB Dual Solid State Drive Flash Modules (SSD 160GB + SSD 160GB) Graphics card
Bring your favorite applications and games to life

Choices:
1GB ATI Mobility Radeon(TM) HD 5830 Graphics - For i7 Processors
1GB ATI Mobility Radeon(TM) HD 5830 Graphics - For i5 and i7-620M Processors Display
The window to applications, the Internet and more

Choices:
15.6" diagonal High Definition LED HP Brightview Widescreen Display (1366x768)
15.6" diagonal Full High Definition LED HP Anti-glare Widescreen Display (1920x1080)
15.6" diagonal Full High Definition LED HP Ultra Brightview Widescreen Display (1920x1080) External optical drive
External optical drive is needed to access DVD or CD media; doesn't include internal optical drive.

Choices:
External Tray Super Multi 8X DVD+/-R/RW w/Double Layer Support with 2 USB Ports
External Slot Blu-Ray ROM with SuperMulti DVD+/-R/RW Double Layer with 2 USB Ports Personalization
Choose the way you would like your HP PC to look (includes Microphone).

Choices:
Webcam Only Networking
PC includes a network port for broadband Internet connectivity. Internet access sold separately

Choices:
Intel Wireless-N Card with Bluetooth Included Software Bundle
Creative software titles to enjoy anywhere

Choices:
HP QuickWeb, Corel VideoStudio Pro X2, Corel Paintshop Pro X2, Stardock My Colors Keyboard
Stylish design that can meet the needs of your personal and professional lifestyle.

Choices:
HP Keyboard Primary battery
The right battery can keep you and your Notebook PC working longer

Choices:
6 Cell Lithium Ion Polymer Battery (standard)
Extra 6 Cell Lithium Ion Polymer Battery (standard)
One 6 Cell Lithium Ion Polymer Battery + One 9 Cell HP Envy Slim Fit Extended-Life Notebook Battery Accessories
Get the most from your new system with high-quality, tested and approved accessories

Choices:
50% OFF! HP Pavilion additional 120W AC Adapter
HP HDMI to VGA Display Adapter OS and recovery media
Feel at ease with an OS backup CD at your fingertips. Please choose the same OS as selected above.

Choices:
System Recovery DVD with Genuine ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Windows 7 Home Premium 64-bit
System Recovery DVD with Genuine ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Windows 7 Professional 64-bit Productivity software
Get the tools you need to save time and improve your productivity

Choices:
No Productivity Software
$20 OFF! Microsoft(R) Office Basic 2007
$30 OFF! Microsoft(R) Office Home and Student 2007
$50 OFF! Microsoft(R) Office Small Business 2007
$50 OFF! Microsoft(R) Office Professional 2007 Security software
Activation required and code is in the notebook box with documentation.. Stay protected from the latest online threats when connecting to the Web.

Choices:
$20 OFF! Norton Internet Security(TM) 2010 - 15 Month Subscription (activation required)
Norton 360(TM) - 15 Months (product activation required)
Norton Internet Security(TM) 2010 - 2 Year Subscription (activation required)
Norton Internet Security(TM) 2010 - 3 Year Subscription (product activation required) Photo & Movie Editing Software
Bring your pictures to life or create videos and movies.

Choices:
Cyberlink DVD Suite Premium 6
Roxio PhotoShow
$30 OFF! Corel(R) PaintShop(TM) Pro X3
Adobe(R) PhotoShop(R) Elements 8
Adobe(R) Premiere(R) Elements 8
Adobe(R) Photoshop(R) Elements 8 & Adobe Premiere(R) Elements 8 Back-up & media management
Protect your valuable files. Synch up with mobile devices and convert media.

Choices:
$10 OFF! Roxio BackOnTrack 3
$10 OFF! Roxio BackOnTrack 3 Deluxe [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Business[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] drive External[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Magnesium alloy casing with HP Metal Etching technology[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Life up to 6.0 hours ( 6 + 9 cell slice)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] card reader 2-in-1 integrated Digital Media Reader[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] memory slots 0[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Memory Expansion 16GB[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3 USB (3rd shared with eSATA port), HDMI, RJ-45[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Ports N/A[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Magnesium alloy casing (metal)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Drive Protection HP ProtectSmart protects the hard drive & data[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Beats internal stereo speakers[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] STAR Qualified No[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 120W AC[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 14.96" (W) x 9.60" (D) x 1.04" (H)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1.04"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5.17 lbs[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Card External 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN RJ-45 connect[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Card Slot N/A[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Drive External (Optional)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] HP Pavilion Webcam[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] SW Norton Internet Security 60-day subscription[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] SW HP MediaSmart puts Entertainment at your fingertips[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1-year Premium Support[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 30-Days Free Limited Software, 1-year limited hardware

astrix
30-04-2010, 21:02
دوستان سلام
خوبین؟
اقا من می خوام dv6-1390 رو بگیرم به نظره خودم خوبه
به نظر شما چه طوره؟
ارزش خرید داره؟
آخه قیمتش شده 1040000 چطوره؟
اگه قبلا این موضوع طرح شده میگید که کدوم تاپیک و کدوم پست رو ببینم
ممنونتون میشم:27:

farshad2star
30-04-2010, 22:04
سلام
من یه 2170 گرفتم باتریش بیشتر از 1:40 جواب نمیده
بدون کار فقط روشن گزاشتمش
این طبیعی هست؟
اگه نیست باید چیکا کنم
دوستم یه وایو fw292c1 داره
نزدیک 4 ساعت شارژ نگه می داره

lovelord2020
30-04-2010, 22:16
1390 يه خورده قديمي نشده؟
يه سيستم 64 بيتي بگيري به نظر من بهتره

1:40 خيلي كمه.باطري مشكل داره به نظر من
بدون اينكه كاري كني بايد 4ساعت نگه داره باطري استاندارد اچ پي 6 سلولي معمولي
اين استانداردي هست كه اچ پي مي گه اما مال من 2.5 ساعت نگه مي داره
زياد روش به عنوان لپ تاپ قابل حمل كه با باطري كار مي كنه نمي شه حساب كرد
بيشتر يه كامپيوتره كه مي توني راحت تر جا به جاش كني
زمان بازي 20 دقيقه زمان فيلم نگاه كردن 60 تا 70 دقيقه....مال من اينجوريه

darkzside
01-05-2010, 21:44
[QUOTE=astrix;4901219]دوستان سلام
خوبین؟
به نظر شما چه طوره؟
ارزش خرید داره؟
ممنونتون میشم:27:[/QUO
به نظرمن لب تب خوبی اما با اومدن مدلهای جدید نمیصرفه.....بیشتر از همه هم با سی پی یو اون مشکل دارم ...یعنی به نظرم قدیمی شده

darkzside
01-05-2010, 21:56
دوستان سلام
من با بودجه 1250000 تومان بین دو مدل زیر گیر کردم
خواهش میکنم راهنمایی کنید خیلی ضروریه آخه شنبه میخوام بخرم

گزینه 1: hp pavilion dv6 2155
گزینه 2: hp pavilion dv6 2190

لطفا توضیح بدین فرق cpu در این دو مدل تا چه حده آخه cpu اولی core i5 2.53 up to 3 هستش و دومی core i7 1.6 up to2.8
لطفا بگید کدوم بهتره
گرافیک و رم هر دو یکی هست
هارد اولی 640G با سرعت 5400و هارد دومی 500G با سرعت 7200
و اینکه اولی فینگر پرینت داره ولی دومی نداره
خواهشا فوری جواب بدین
ممنون(خواهشا مدلهای دیگه پیشنهاد ندید چون تصمیمم رو گرفتم فقط نظرتون رو راجع به این دوتا بگید)

سلام من امروز یه مدل 2190 رو تست کردم از نظر ظاهر و سرعت که عالی بود....اما جوابcore i5 در اصل 2هسته ای هستش اما core i74هسته ای فیزیکی در core i5 دو هسته داریم که به صورت مجازی 4 هسته شناسونده میشه......فرقشونم بیشتر تو رندر و کلا کارای سنگین معلوم میشه....در مورد اینکه کدوم بهتره مسلما i7 اما اول از همه تو باید انتظاراتتو از لب تابی که میخوای بخری مشخص کنی ممکنه همون i5 که قیمت کمتری هم داره پاسخ گوی تمامی نیاز هات باشه.....در مورد هارد حتما سعی کن دور بالا باشه یعنی 7200 ...فینگر پرینتم چندان کارایی نداره ...حتا در بعضی مواقع دردسر سازه.....خلاصه اینکه سقف توقعاتتو مشخص کن بعد بخر ...امیدوارم کمک کرده باشم

lovelord2020
02-05-2010, 11:04
[QUOTE=astrix;4901219]دوستان سلام
خوبین؟
به نظر شما چه طوره؟
ارزش خرید داره؟
ممنونتون میشم:27:[/QUO
به نظرمن لب تب خوبی اما با اومدن مدلهای جدید نمیصرفه.....بیشتر از همه هم با سی پی یو اون مشکل دارم ...یعنی به نظرم قدیمی شده

با اون بودجه سري استديو دل بيشتر مي صرفه
با سي پي يو Core i7
ram ddr3
و ....

pooriya_hp
03-05-2010, 19:21
دوستان كسي اطلاع داره كدوم مدل اچ پي كه تو ايران موجوده ساخت امريكاست و چيني نيست؟
دوست عزیز باید بگم که:
تمام مدل های hp ساخت چین اما با لیسانس آمریکا هستند

alfa0988
05-05-2010, 16:52
يه سوال از دوستان: اينكه hp2190 اولاعمر باتريش چقدره و دوما اينكه آيادر شرايط عادي هم خيلي داغ ميكنه؟
ا مثل اينكه دو تا شد خب به بزرگي خودتون ببخشيد

pooriya_hp
08-05-2010, 19:26
اکثرین لپ تاپ های جدید داغ میکنن و هیچ مشکلی ایجاد نمیشه

lovelord2020
08-05-2010, 22:22
نه دوست عزيز داغ كردنش مشكل ايجاد مي كنه.ولي 2190 در شرايط عادي داغ نمي كنه.

mahyarSAMSUNG
08-05-2010, 23:41
خداییش بعد از سامسونگ اچ پی رو قبول دارم . میبینم که از نظر تعداد پست و مشاهدات اچ پی جلوتر از بقیه تاپیکهاست . من مدلهای اچ پی رو که میبینم واقعا پیش رفت رواحساس میکنم . مخصوصا مدل 1090 . نظرتون دربارش چیه ؟ 6 گیگ ddr 3 با سی پی یو آی 7 . و 18.4 اینچ ال سی دی ! راستی ال سی دی داره یا ال ئی دی ؟ مثل اینکه فول اچ دی هم هست درسته ؟ کسی میتونه بگه که مصرف باتریش چطوریه ؟ همش باید تو شارژ باشه ؟ یا مثلا بخوایم با اتوکدی 3d کار کنیم 1 ساعته خالی میشه مثل dell ؟!

artara74
09-05-2010, 11:55
برای این لپ تاپ ها میشه باتری قوی تر تهیه کرد؟ قیمتش چقدر میشه؟ تا چند سل هست؟

Mehrdad092000
09-05-2010, 17:10
برای این لپ تاپ ها میشه باتری قوی تر تهیه کرد؟ قیمتش چقدر میشه؟ تا چند سل هست؟
اره میشه
تو سایته خوده لپتابت برو و تو مدلش ببن تا چقدر میشه
اکثرن 9Cell

lovelord2020
09-05-2010, 19:17
اج پي مگه 9 سلولي هم داره؟
6 و 12 داره ها!

'POP'
09-05-2010, 19:51
خداییش بعد از سامسونگ اچ پی رو قبول دارم . میبینم که از نظر تعداد پست و مشاهدات اچ پی جلوتر از بقیه تاپیکهاست . من مدلهای اچ پی رو که میبینم واقعا پیش رفت رواحساس میکنم . مخصوصا مدل 1090 . نظرتون دربارش چیه ؟ 6 گیگ ddr 3 با سی پی یو آی 7 . و 18.4 اینچ ال سی دی ! راستی ال سی دی داره یا ال ئی دی ؟ مثل اینکه فول اچ دی هم هست درسته ؟ کسی میتونه بگه که مصرف باتریش چطوریه ؟ همش باید تو شارژ باشه ؟ یا مثلا بخوایم با اتوکدی 3d کار کنیم 1 ساعته خالی میشه مثل dell ؟!
بعد از چند ماه استفاده می‎‌تونم بگم کیفیت ساخت و پشتیبانی درایورها خوب هست گرچه استفاده از برنامه‌ی ParetoLogic DriverCure برای دسترسی آسان‌تر به آخرین درایورهای سخت‌افزاری پیشنهاد می‌شه
LCD نسل بالا و بسیار شفاف و پرنور و با عمق تاریکی بسیار خوب هست که کاملا مورد توجه سایر لپ‌تاپ‌داران قرار می‌گیره ؛ هر چند از نوع LED LCD نیست و طبعا مصرف انرژی بیشتری داره اما باید دونست که هنوز در 18.4 اینچی‌ها استفاده از نور پس‌زمینه‌ی LED عمومیت پیدا نکرده

اج پي مگه 9 سلولي هم داره؟
6 و 12 داره ها!
4 سلولی هم داره
روی DV8-1090ev چهار سلولی نصبه
شاید نمایندگی‌های فروش بخاطر بالا نرفتن بیش از حد بهای تمام شده از نوع سفارش بوستون(4Cell) وارد کردند که برای یک لپ‌تاپ جایگزین دسکتاپ که معمولا به برق شهری دسترسی داره چندان حائز اهمیت نیست
گرچه در جایی دیدم نوشته بود: " عمر مفید باتری آن 3 تا 5 سال بیشتر از باتری های دیگر است" که جای تامل داره

isbn
09-05-2010, 19:58
سلام این 2300 با چه گارانتی معتبر هست ایران اچپی که اصلا نیاورده .

آیا الان بهترین لپ تاپ اچ پی این 2300 هست.

lovelord2020
09-05-2010, 22:17
تو سري dv6 اره.گارانتي خاصي وجود نداره . گاررانتي هاي شركتي.مي توني يه مقدار هزينه كني بيمه كنيش كه خيالت راحت شه.
من 37 تا سفارش دادم بيارن . تو قرار داد يك سال تعويض واسه من امكانش هست فقط نه كسايي كه واسشون سفارش دادم.

هفته ديگه هم مي خوام يه دونه همين جا بگيرم ببينم چه جوريه.مي گن وارد كنندش مهتاب لپ تاپه! انقدر بچه ها از اقاي افشار تعريف كردن منم راغب شدم برم يكي از ايشون بگيرم واسه تست!

در كل مدلاي قوي تر dv6 تا الان نيومده تو ايران به صورت عمده.حتي از dv7 و شايد 8 هم سرتره.

jimmy zirkesh
10-05-2010, 02:49
سلام دوستان
میخواستم بدونم بین hp dv-2190 با sony f116 کدومشونو بخرم؟

lovelorn91
10-05-2010, 16:38
سلام این 2300 با چه گارانتی معتبر هست ایران اچپی که اصلا نیاورده .

آیا الان بهترین لپ تاپ اچ پی این 2300 هست.

نیاورده؟
کی گفته اینو؟
آورده،اینم لینکش،البته نه اون مدلی که با رم 8g هستش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو سایتا وقتی configesho می خونی، خوبه، ولی من زیاد تعریفی نشنیدم ازش

dashhamid1366
10-05-2010, 17:04
سلام دوشتان کسی اطلاعات تکمیلی از این مدل داره:5:
hp dv7 2185dx

DV 7 2185 DX
نام محصول
Intel
تولید کننده پردازنده
Core 2 Quad
نوع پردازنده
Q9000
مدل پردازنده
2 GHz
مدل پردازنده
1066
سرعت Front Side Bus
6 MB
حافظه L2 Cache
6 GB
حافظه RAM
500 GB
ظرفیت هارد دیسک

DV 7 2185 DX
نام محصول
Intel
تولید کننده پردازنده
Core 2 Quad
نوع پردازنده
Q9000
مدل پردازنده
2 GHz
مدل پردازنده
1066
سرعت Front Side Bus
6 MB
حافظه L2 Cache
6 GB
حافظه RAM
500 GB
ظرفیت هارد دیسک

ram:6g
cache:6m
500g hard
17inche
led

ATI Radeon 4650
DDR III
3g
:11::11::11::40:
این هم لینک نمایش اطلاعات تو بانک لب تاپ ایران

lovelord2020
10-05-2010, 22:10
نیاورده؟
کی گفته اینو؟
آورده،اینم لینکش،البته نه اون مدلی که با رم 8g هستش

تو سایتا وقتی configesho می خونی، خوبه، ولی من زیاد تعریفی نشنیدم ازش

اين كه هيچ شباهتي به 2300 كه ما ديديم نداشت

از چه لحاظ تعريفي نشنيدي؟

mortezaon
10-05-2010, 22:32
من با اچ پ يموافقم مدل dv5

lovelord2020
10-05-2010, 22:39
دوست عزيز dv5 هم مثل hdx ديگه از خط تولد اچ پي خارج شده
اون سري خيلي داغ مي كرد.چايگزينش dv6 هست با 0.2اينچ اختلاف سايز

mh.attari
11-05-2010, 09:27
دوست عزيز dv5 هم مثل hdx ديگه از خط تولد اچ پي خارج شده
اون سري خيلي داغ مي كرد.چايگزينش dv6 هست با 0.2اينچ اختلاف سايز
دوست گلم من 1070 dv5 دارم برای کارای عادی اصلا داغ نمیکنه
در کل من سری جدیدشم دیدم تفاوتی ایجاد نشده اسم فرق کرده
و به جرات میتونم گم قطعاتی که در سری ای که من خریدم استفاده شده خیلی خیلی خیلی بهتر از سری جدید هست
البته مانیتور ها روز به روز پیشرفت میکنن و باید بگم از این نظر نه به پای led نمیرسه

lovelord2020
11-05-2010, 11:25
حق با شماست اما من فقط دليل حذف اون سري رو عرض كردم
منم dv5 1155ee dashtam
dv6 2020 ev , hdx 1020ee هم داشتم
كيفيت ساخت قديميا خيلي بهتره

روكش ال سي دي اون دو تا مدل باعث انعكاس نور مي شد اما ظاهر بهتري داشت

دي وي 5 وقتي باهاش بازي كني گرماش تا 100 درجه مي ره بالا كه باعث خرابي دستگاه مي شه .

mh.attari
11-05-2010, 13:22
حق با شماست اما من فقط دليل حذف اون سري رو عرض كردم
منم dv5 1155ee dashtam
dv6 2020 ev , hdx 1020ee هم داشتم
كيفيت ساخت قديميا خيلي بهتره

روكش ال سي دي اون دو تا مدل باعث انعكاس نور مي شد اما ظاهر بهتري داشت

دي وي 5 وقتي باهاش بازي كني گرماش تا 100 درجه مي ره بالا كه باعث خرابي دستگاه مي شه .
من تست گرما نکردم ولی تایید می کنم مشکل گرما تو بازی هایی وجود داره ولی در کار کرد معمولی نه
کلا 9600 کارت گرافیکی هست که گرمای زیادی تو بازی ها ایجاد میکنه حالا رو هر سیستمی باشه
دلیل دیگر گرما نوع طراحی هست که بدنه گرما رو به خود بگیره (از نظر من کار مسخره ای هست ولی من متخصص نیستم)
یه چیز جالب هم بگم هیچ وقت ترجیح ندادم لپتاپ رو روی پاهام بزارم و این خودش یکی از بزرگترین معایبی هست که دارند( همه ی لپتاپهای قوی همینطوری هستن)
واسه همین دوست دارم اپد رو تست کنم ببینم اونم گرمایی داره؟(فکر نکنم داشته باشه اخه سیستمی نداره که)
در کل من در لپتاپ های مختلف به این نتیجه رسیدم که گیم بازی کردن مخصوص pc هست(میشه رو لپتاپم بازی کرد ولی من ترجیح میدم با یه مونیتور 22اینچی بازی کنم یا مطلبی بخونم تا یه 15.4)
ولی یه نکته در مورد حداقل برند hp هایی که کار کردم بگم( جدیدا رو نمیگم ها) سری های قدیمی hp تا dv5 هاش به طرز باورنکردنی از قطعات عالی زمان خودشون تشکیل شدن مثلا چطور من اگر هاردی بخرم فقط wd میخرم چون کیفیتش خوبه و باید بگم تو hp ها سعی میشه از قطعات خوب استفاده شه(همه ی سری ها رو نمیدونم) ولی hp من یه نقطه ی ظعف داره و اون هم مانیتورش هست من sony رو بیشتر میپسندم و نمیدونم چرا وقتی شرکت سازنده ی منیتورم رو جستجو میکنم lg فیلپس میزنه مگه میشه؟

dashhamid1366
11-05-2010, 15:10
سلام دوشتان کسی اطلاعات تکمیلی از این مدل داره:5:
hp dv7 2185dx

DV 7 2185 DX

نام محصول
Intel

تولید کننده پردازنده
Core 2 Quad

نوع پردازنده
Q9000

مدل پردازنده
2 GHz

مدل پردازنده
1066

سرعت Front Side Bus
6 MB

حافظه L2 Cache
6 GB

حافظه RAM
500 GB

ظرفیت هارد دیسک

DV 7 2185 DX

نام محصول
Intel

تولید کننده پردازنده
Core 2 Quad

نوع پردازنده
Q9000

مدل پردازنده
2 GHz

مدل پردازنده
1066

سرعت Front Side Bus
6 MB

حافظه L2 Cache
6 GB

حافظه RAM
500 GB

ظرفیت هارد دیسک

ram:6g
cache:6m
500g hard
17inche
led

ATI Radeon 4650
DDR III
3g
:11::11::11::40:
این هم لینک نمایش اطلاعات تو بانک لب تاپ ایران

دوستان کسی جواب من رو نمیده:41:

eng2006
12-05-2010, 22:09
من 2190 خریدم 1300 تومن
اما الان که توی فروم گشتم میبینم که بعضیا میگن که hp خرابی زیاد داره و سرطانه
این جدول هم گذاشتن

حالا نمیدونم شاید چون فروش اچ پی زیاده امار خرابی زیاد تری هم داره
همه میگن سونی یا ایسوز
پشیمون شدم چرا ایسوز نگرفتم
هرکس یه چیزی میگه
کسانی که hp دارن بگن راضی هستن؟

Mehrdad092000
12-05-2010, 22:27
من 2190 خریدم 1300 تومن
این جدول هم گذاشتن

همه میگن سونی یا ایسوز
هرکس یه چیزی میگه
بیخیال دیگه گرفتی دل چرکین نشو
HP چون تو ایران بیشتر refurbish میارن امار خرابیم بیشتره
asus کارش بهتره

alireza306
13-05-2010, 09:23
نه بابا اين حرفا نيست.hp تو جهان فروشش زياده.خوب معلومه برگشتي شم زياده.
بعدشم شما اميدوني منبع اين فابل كجاست.درسته(آمارش)
خوب يه شركت مثلا توشيبا فروشش كمتره خوب برگشتيشم كمتره.
من 2300 دارم.ازش راضيم.داغ كردنش طبيعيه،لب تاب مال داغ كردنه چون سيستمش با دسكتاپ(كامپيوتر رو ميزي) فرق ميكنه.من يه لب تاپ ديدم دماي cpu به 87 رسيد.ولي سالمه.سيستم اگه به حد خطرناك برسه خودش زيست ميكنه.

SAEEDSAMSUNG
13-05-2010, 12:04
من 2300 دارم.ازش راضيم.داغ كردنش طبيعيه،لب تاب مال داغ كردنه چون سيستمش با دسكتاپ(كامپيوتر رو ميزي) فرق ميكنه.من يه لب تاپ ديدم دماي cpu به 87 رسيد.ولي سالمه.سيستم اگه به حد خطرناك برسه خودش زيست ميكنه.

نه دوست عزیز من مدل سونی 4 هسته ای (دقیق نمیدونم مدلش چی بود ) رو دیدم به اندازه HP داغ نمینه.

داغ کردنش غیر عادیه . دوستم 2020 داره میگه جرات ندارم بیشتر از 1 ساعت باهاش بازی کنم.

Penryn
13-05-2010, 17:49
من 2190 خریدم 1300 تومن
این جدول هم گذاشتن

همه میگن سونی یا ایسوز
هرکس یه چیزی میگه
نمودارت قدیمیه.جدید چی داری؟؟

نه دوست عزیز من مدل سونی 4 هسته ای (دقیق نمیدونم مدلش چی بود ) رو دیدم به اندازه HP داغ نمینه.

داغ کردنش غیر عادیه . دوستم 2020 داره میگه جرات ندارم بیشتر از 1 ساعت باهاش بازی کنم.
چون گرافیکش قویه یکم داغ مشه طبیعیه.اون سونی که میگی حکماً 9600GT یا ضعیفتر رویش بوده
نکنه اچ پی داخل لپتاپاش بخاری کار میذاره و سونی یخچال؟؟
اصلاً این حرفا مبنای عقلی نداره

pooria_googooli
14-05-2010, 00:50
من خودم hp2170 دارم و اینکه میگن نمیشه زیاد باهاش بازی کرد به نظر من درست نیست . من تست کردم مشکلی پیش نیومد . به عقیده من داغ کردن طبیعیه وگرنه یه شرکت بزرگ مثل hp قاعدتا از ماها بیشتر حالیش میشه . اگه غیر طبیعی بود یه فکری میکرد براش.

eng2006
14-05-2010, 10:15
مرسی دوستان یکم دلگرم شدم.ولی موقع بازی خیلی داغ میکنه خوب قطعات الکترونیکی هم که به گرما حساس هستند و اسیب میبینند

بد نیست این پست ها هم بخونید

یه سری پایه لبتاب توی بازار هست چطوره؟ یکی از دوستام میگفت "چون برقش رو از لبتاب میگیره موجب خرابیش میشه و پایه نخر"
اخه توی بازار هم اچ پی خیلی کم شده حالا نمیدونم دلیلش چیه
راستی refurbish یعنی چی؟

pooria_googooli
14-05-2010, 12:46
hp کم شده چون کارخونش تحریممون کرده .مطمئن باش hp قطعه ای نمیذاره که با داغ کردن به این زودیا آسیب ببینه . در کل من که راضیم .

kamranvah
15-05-2010, 09:50
من قبلا یک HP خریده بودم DV4 1125la . بیست روز نشده از نظر سخت افزاری خراب شد. دادم خود سرویس HP که تعمیرش کنند. گفتند که سر یک ماه بهتون تحویل میدیم. باور بفرمایید 4 ماه معطل شدم!! بعد به من گفتند یکی دیگه بهت میدیم مدل DV4 1425la. لابد دیگه درست بشو نبوده! HP ها خیلی زود خراب میشن. اما لپ تاپ های خیلی خوبی هستند اگه خراب نشوند. چون به نظر من کارشون خیلی درسته (از نظر سرعت و غیره). بیشتر نوع خرابی ها هم خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر در هنگام کار است که من باهاش مواجه شدم. میگن که میکروپروسسورش چیز جالبی نیست و سریع از کار میفته.

hajmasoud
15-05-2010, 11:49
راستی refurbish یعنی چی؟

تعریف Refurbished (بازنگری شده)؛ تفاوت این مدل دستگاه با مدلهای دیگر در دو نکته است:
1- بعضاً ممکن است در خط تولید یک مدل کالا، یک سری از محصولات دچار نقص فنی شوند. در چنین شرایطی، کارخانه سازنده اقدام به جمع آوری این دسته از محصولات کرده و پس از عیب یابی و رفع نقص، آنها را با شماره فنی جدید (که معمولاً در کالاهای hp با حرف R در آخر شماره فنی مشخص می شود) وارد بازار می کنند، که اصطلاحاً آن را Refurbished می نامند.
2- در حالت دوم ممکن است بعضی از محصولات hp مدتی در کارخانه یا نمایندگی های عمده فروش این شرکت مانده (که معمولاً کمتر از یک سال است) و دچار کهنه گی شوند. به همین دلیل به سیستم کارخانه برگشت داده شده و پس از اطمینان از سلامت محصول و تعویض بسته بندی، با اضافه کردن حرف R به آخر شماره فنی، وارد چرخه فروش می شوند.

hadi2073
15-05-2010, 22:11
ببخشیدا ولی خیلی حرفتون خنده دار بود
اینا اعداد به درصده پس کمیت یا تعداد فروش معنی نداره بلکه کیفیت مهمه

Mehrdad092000
15-05-2010, 22:23
ببخشیدا ولی خیلی حرفتون خنده دار بود
اینا اعداد به درصده پس کمیت یا تعداد فروش معنی نداره بلکه کیفیت مهمه
موافقم 100 درصد

SAEEDSAMSUNG
16-05-2010, 00:55
دوستانی که این مارک لب تاپ رو دارن میخوام خواهشا یه کم از کیفیت ال ای دیش برام بگن. و یه مقایسه ای با مارک های دیگه داشته باشن. ممنون خیلی برام مهمه

kamranvah
16-05-2010, 08:55
دوستانی که این مارک لب تاپ رو دارن میخوام خواهشا یه کم از کیفیت ال ای دیش برام بگن. و یه مقایسه ای با مارک های دیگه داشته باشن. ممنون خیلی برام مهمه

به نظر من کیفیت صفحه ی اچ پی خوب و قابل قبول هست. من لپ تاپ HP دارم و کیفیت صفحه نمایش لپ تاپ من از صفحه ی نمایش لپ تاپ DELL که دوستم داره و قیمتش اندازه ی برای منه خیلی بیشتره. البته باید در هنگام خرید لپ تاپ دقت کنی که صفحه ی نمایشش High Definition باشه. خیلی صفحه ی شفافی داره. البته سونی هم میگن خوبه.

eng2006
16-05-2010, 12:09
سریال دستگاه اچ پی رو در چه سایتی باید وارد کنیم تا بفهمیم که وضعیتش چطوری بوده برگشتی بوده یا نه
و اینکه سریال رو از کجا بیاریم؟

mortezaon
17-05-2010, 12:55
من دنبال كسي مي گردم كه اين مدل رو داره HP TouchSmart tx2 من مي خوام بخرمش ولي هيچ اطلاعاتي ازش ندارم
با تشكر

Mehrdad092000
17-05-2010, 15:50
سریال دستگاه اچ پی رو در چه سایتی باید وارد کنیم تا بفهمیم که وضعیتش چطوری بوده برگشتی بوده یا نه
تو خده لژتابايه hp يه قسمت داره ايكون hp داره ... اونجا بري وضيت شروع گارانتي و پايانشو نوشته.همچنين اگه واسه تعمير هم رفته باشه نوشته
سايت hp ساپورت هم ميتوني بري

lovelord2020
20-05-2010, 13:39
يعني كجاش؟

isbn
21-05-2010, 16:10
سلام
این سری envy تو ایران هست یا نه؟ آخه تو سایت myhp زده برا فروش ولی قیمت نداره!!

mahyarSAMSUNG
21-05-2010, 16:28
آیا فروش لپ تاپ اچ پی زیاده ؟ کسی از آمار فروش تولید کنندگان لپ تاپ خبر داره ؟ من تا اونجایی که میدونم
1 . toshiba
2 . sony
3 . hp
4 . dell
هستش . اگه میتونه کسی بهم بگه سامسونگ تو لیست چندمه :31:

lovelord2020
22-05-2010, 22:41
سلام
این سری envy تو ایران هست یا نه؟ آخه تو سایت myhp زده برا فروش ولی قیمت نداره!!

خير envy13‌تو مدلاي خاورميانه هست نه 15

اما مدل 15اينچي رو مي توني به صورت شخصي خودت بياري
اين مدل خيلي داغ مي كنه
تا جايي كه نمي توني باهاش تايپ كني
پد مولتي تاچ داره فكر مي كنم عين مدلاي جديد اچ پي مانيتورشم مولتي تاچ شده باشه تو مدل پايه
.....

شكل ظاهريش واقعا جذابه
من يه دونه دارم بئات اديشن با رم 16 و سي پي يو كور اي سون 1.73
....
البته ازش استفاده نكردم و قصد ندارم استفاده كنم.گذاشتمش واسه فروش 3 تومن...
در كل من پيشنهاد نمي كنمش مگه اينكه خيلي علاقه به داشتن يه مدل خاص داشته باشي

reza.mansori
23-05-2010, 07:51
دوستان نظرتون در مورد لپ تاپ های سری جدید mini چی است ؟

BBNHFAK
25-05-2010, 16:24
آیا فروش لپ تاپ اچ پی زیاده ؟ کسی از آمار فروش تولید کنندگان لپ تاپ خبر داره ؟ من تا اونجایی که میدونم
1 . toshiba
2 . sony
3 . hp
4 . dell
هستش . اگه میتونه کسی بهم بگه سامسونگ تو لیست چندمه :31:
این لیست شما برای ایران شاید درست باشه ولی تو جهان از لحظ فروش
1-HP
2-Dell
3- Sony
بقیه ش رو هم نمی دونم - و سامسونگ هم تو زمینه لپتاپ حرف زیادی برای گفتن نداره
-------------------------------------------------------------------------------------------------
حالا سوال خودم :
کسی درباره سری های تاچ اسکرین اچ پی اطلاعاتی داره؟؟؟

GAME-GTR
25-05-2010, 17:26
HP DV6 - 2005

قیمت این مدل تو بازار چنده ؟

majid_3ma
25-05-2010, 17:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] kala .com/Reviews/notebooks/Details.asp?PId=NO-HP-PavDV6-2005

mohsenfhm
25-05-2010, 20:37
باطری‌های «چینی» برای HP مشکل آفرین شد!

به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی Tgdaily،شرکت hp با توجه به اخطار موسسه کیفیت آمریکا مجبور به فراخوانی و تعویض باطری یک سری از مدل‌های نوت بوک خود شد.
این فراخوانی به دلیل استفاده از باطری لیتیوم ساخته شده در کشور چین است که گویا به دلیل استفاده از مواد بی‌کیفیت از می سال ۲۰۰۹ تا کنون در حدود ۳۸ مورد گرم شدن بیش از حد نوت بوک و منفجر شدن باطری گزارش شده است که در ۱۱ موارد به کاربر و در سایر موارد به اموال کاربران خسارت وارد شده است.

با توجه به گزارش درج شده در وب سایت این شرکت نزدیک به ۱۲۴ هزار باطری با توجه به نمودارهای زیر باید تعویض گردند.
البته اگر کاربران ایرانی دارای این مدل از نوت بوکها باشند تنها کاری که از دستشان برمیآید تعویض فوری باطری و خرید باطری به خاطر صدمات احتمالی جانی و مالی است .

pooya_30
26-05-2010, 08:43
با سلام خدمت دوستان عزیز.
تا سقف 1.300.000 برای کارهای گرافیکی مثل فتو شاپ و بازی و مانیتور حد اکثر 15 چی پیشنهاد میکنید

lovelord2020
26-05-2010, 22:26
دوست عزيز جديدترين مدل وارداتي اچ پي dv6-2000bto هستش
با بهترين گرافيك موجود تو مدلاي داخل كشور
قيمتش 20 تومن بيشتر از بودجتونه
اما مانيتورش 15.6 اينچيه
در مورد اچ پي زياد رو مدلاي dv4 كه يه سايز كوچيكتره نمي شه مانور دادو چيزه خاصي پيدا كرد توشون
در حال حاضر بهترين و در دسترس ترين مدل كه با نوع كاربريتون سازگار باشه اين مدله
اما توجه داشته باش لپ تاپ كنسول بازي نيست
اگه قصد بازي كردن داري مي توني با اين مبلغ پول يه مانيتور 42اينچي با كيفيت اچ دي و يه كنسول بازي توپ واسه خودت بگيري هم لذتش بيشتره هم خيلي مسائل كه با لپ تاپ خواهي داشتو نداري مثل داغ كردن موقع بازي و .....

lovelord2020
28-05-2010, 20:06
dv6-2000bto قيمتش شد 1230000

كسي مي دونه چرا قيمت لپ تاپ هاي اچ پي انقدر افت كرده؟
دليلش فقط توليد نشدن اين سري مدلاست و عرضه مدلهاي جديد با وزن كمتر و همون سايز قبلي و امكانات جديدشونه كه واسه ويندوز سون طراحي شدن يا كيفيتش افت كرده وداره شبيه دل مي شه؟

omid_o2o3
29-05-2010, 14:30
من این مدت همه فکرم رو این چند مدل بوده:
dv6-2155
dv6-2300
dv6-2190
ولی وقتی صحبت دوستان خوندم ..ترسیدم....اینکه مثلا عمر مفید Hp کلا 2 ساله و خیلی داغ میکنه و می سوزه و....

لطفا منو راهنمایی کنید....

omid_o2o3
29-05-2010, 14:38
کمک کنید منو

lovelord2020
29-05-2010, 17:52
نه دوست عزيز لپ تاپ مثل گوشي موبايله اگه يه گوشي رو مي توني بيستر از 2 سال نگه داري لپ تاپ رو هم مي توني داغ كردنم مربوط به اچ پي نيست تقريبا همه برند ها داغ مي كنن زمان بازي
اما تو كاراي معمولي داغ نمي كنه اصلا
من تجربه 4 تا اچ پي رئ داشتم
جز envy15 كه يه مقدار داغ مي كنه اما نه تا اون حد كه باعث ريست شدن سيستم بشه پس باعث مشكل نيست

arash_2006
29-05-2010, 18:44
سلام دوستان
کسی تجربه dv6-2190 رو داره؟
من قصد خرید این مدل رو دارم
به نظر شما چه معایب یا مزایایی داره؟
تو این رنج قیمت انتخاب خوبی هست؟
با تشکر

raahi
29-05-2010, 20:13
می خوام یه لپ تاپ بخرم . اما در حال حاضر نمی دونم tablet pc بخرم که صفحه اش لمسیه یا یک لپ تاپ معمولی ؟!

برداشت خودم اینه که tablet pc مثلا HP TouchSmart TX2 یا HP TouchSmart Tm2 یا چیزی شبیه به اینها همون کارایی لپ تاپ های معمولی را دارند و علاوه بر آنها قابلیتهایی دارند که لپ تاپ های معمولی ندارند . بنابراین بهتره که tablet pc بخرم . که هم لپ تاپ داشته باشم و هم تبلت.

لطف کنید اگر اشتباه می کنم یا اطلاعات تکمیلی دارید راهمایی کنید.

با توجه به اینکه من اگه بخرم در شرایط مختلف ( سر کلاس ، مترو، مسافرت ، پشت میز ، نشسته ، ایستاده و... ) به منظور مطالعه و تایپ و یادداشت برداری ، کار با اینترنت ، دیدن فیلم ، گوش کردن موسیقی ، نرم افزارهای آفیس ، و ... می خوام ازش استفاده کنم ، بهتر نیست که tablet pc بخرم که قابلیت لمسی و مسطح شدن رو داره؟

این مدل چطوره؟

HP EliteBook 2740p Tablet PC

Processor:

Intel® Core™ i7 Processors with Turbo Boost Technology
Intel® Core™ i5 Processors with Turbo Boost Technology

Maximum memory:

Upgradeable to 8 GB

Internal drives:

SATA II (5400 rpm)
From: 160 GB
Up to: 250 GB
Solid State Drive
From: 80 GB
Up to: 160 GB

Display type:

12.1"

Graphics:

Intel® HD Graphics
Microsoft DirectX 10 (Shader 4.0) and OpenGL 2.0 capable

Energy efficiency:

ENERGY STAR® qualified configurations available

یا این :

HP's TouchSmart tm2]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] el_on_white_%281%29_540x459.jpg

Product name HP Touchsmart TM2-1070US Intel Core 2 Duo 12.1" Notebook PC
Operating System Windows 7 Home Premium 64-Bit Edition
Processor Type Intel Core 2 Duo
Processor Speed 1.3 GHz
Processor Model

SU7300
Processor Cores Dual Core
Display Type Rotating Touch Screen Display
Display Backlight LED Display Backlight
RAM 4.0 GB RAM
Screen Size/Resolution 12.1" 1,280 x 800
High Definition Capable Screen Yes
Hard Drive 320.0 GB Hard Drive
Wireless Network 802.11b/g/n
Integrated WebCam/Microphone Yes
RAM Shared with Video Yes
Pointing Device Touch Pad
Biometric Security Features Integrated Biometric Fingerprint Security
Laptop Weight 4.72 Lbs
USB Ports 3 USB Ports
USB Port Version USB Port Version 2.0
Wired Network Interface 10/100Mb Ethernet Network Interface
Other Storage/Expansion Slots

5 in 1 Integrated Digital media reader supports: Secure digital(SD), Multimedia cards, Memory Stick, Memory Stick Pro, or xD Picture Cards.
Battery Type 6 Cell Lithium-Ion Battery
RAM Expandability Expandable to 8.0 GB RAM
Video Memory Up to 1,695 MB Shared Video RAM
3D Graphics Video Type

Intel Graphics Media Accelerator 4500MHD
HDMI Port Yes
Bus Speed 800 MHz Bus
Cache Memory 3 MB Level 2 Cache
Enhanced Sound

Altec Lansing with Dolby Advanced Audio

lovelord2020
29-05-2010, 22:32
2190 دوستان كه در موردش صحبت مي كردن تنها مشكلشون مانيتور بود كه مربوط به تمام مدلاي 15.6 اينچي اچ پيه
مدل خوبيه اما 2170 و 2000bto‌بهتره

در مورد تبلت هم نخر دوست عزيز دوستاني كه استفاده كردن به هيچ عنوان راضي نبودن
مشكل داغ كردن داره بعد 1 سال بايد بندازيش دور

اگه لپ تاپ با قابليت مولتي تاچ مي خواي بورو سراغ dv3 2380 ‌يا يه خورده صبر كني تمام سري هاي جديد اچ پي مانيتور تاچ دارن تمام سايز ها
tx2 يه جورايي شبيه پاكت پي سي هاست با امكانات خيلي بيشتر
ارزش قيمتشو نداره البته اگه مشكل داغ كردن نداشت متفاوت بود شرايط
هر قشري از اين نوع لپ تاپ استفاده نمي كنه بشتر مال ادماي با كلاسه كه خواستشون از نوت بوك كار هاي خيلي ساده هست
در كل تفاوتاش چرخيدن مانيتورشه كه با اينكه خيلي بدرد بخوره اما بعد مدتي باعث مشكل ميشه يه جورايي لق مي شه و مي ره رو اعصاب تو سايت اچ پي هم هست اين موضوع
سيم كارت مي خوره . كوچيك و قابل حمله . مي توني به صورت صوتي بهش دستور بدي. .. با سون سازگاري كامل داره. ...عمر باطريش از مدلاي بزرگتر به مراتب بيشتر شارژ نگه مي داره..

lovelord2020
30-05-2010, 21:59
2300 سايت ايران اج پي در اصل 2100Cto هستش

emtex
31-05-2010, 00:07
بچه ها سلام,,امروز رفتم یه hp 2190 خریدم با گارانتی مغازه دار که آشنامونم بود 1300,اسرار داشت ایسوز بردارم اما من گفتم جاست اچ پی:31:,,خریدم اومدم خونه شارژش تموم شد,,اومدم بزنم شارژ دیدم سر شاخش 3 تاییه:sad::sad:,,ساعتم 12 شب:31:,,نتونستم زیاد کار کنم باهاش,,فقط 10 دقیقه,,خلاسه دوستان اگه سوالی هست در خدمیتم,,اگرم راهنمایی یا توصیه ای داشتین بم بگید لطفاُ..

lovelord2020
31-05-2010, 07:53
مباركت باشه
فقط اچ پي

raahi
31-05-2010, 09:09
2190 دوستان كه در موردش صحبت مي كردن تنها مشكلشون مانيتور بود كه مربوط به تمام مدلاي 15.6 اينچي اچ پيه
مدل خوبيه اما 2170 و 2000bto‌بهتره

در مورد تبلت هم نخر دوست عزيز دوستاني كه استفاده كردن به هيچ عنوان راضي نبودن
مشكل داغ كردن داره بعد 1 سال بايد بندازيش دور

اگه لپ تاپ با قابليت مولتي تاچ مي خواي بورو سراغ dv3 2380 ‌يا يه خورده صبر كني تمام سري هاي جديد اچ پي مانيتور تاچ دارن تمام سايز ها
tx2 يه جورايي شبيه پاكت پي سي هاست با امكانات خيلي بيشتر
ارزش قيمتشو نداره البته اگه مشكل داغ كردن نداشت متفاوت بود شرايط
هر قشري از اين نوع لپ تاپ استفاده نمي كنه بشتر مال ادماي با كلاسه كه خواستشون از نوت بوك كار هاي خيلي ساده هست
در كل تفاوتاش چرخيدن مانيتورشه كه با اينكه خيلي بدرد بخوره اما بعد مدتي باعث مشكل ميشه يه جورايي لق مي شه و مي ره رو اعصاب تو سايت اچ پي هم هست اين موضوع
سيم كارت مي خوره . كوچيك و قابل حمله . مي توني به صورت صوتي بهش دستور بدي. .. با سون سازگاري كامل داره. ...عمر باطريش از مدلاي بزرگتر به مراتب بيشتر شارژ نگه مي داره..

از اطلاعاتتون ممنون
اما من منظورم این نیست که فقط صفحه لمسی باشه بلکه می خوام قابلیت روتیت 180 درجه و قرارگیری روی کیبورد رو داشته باشه تا بشه باهاش به عنوان یک Tablet تمام عیار کار کرد.

اگه بیشتر راهنمایی کنید ممنون می شم

در ضمن دوستان رو به دیدن و شرکت در تاپیک زیر دعوت می کنم.

با عنوان بررسی لپ تاپ های لمسی یا Tablet PC ها

mshokoohfar
31-05-2010, 12:00
بچه ها من درايو ريكاوريم پاك شده و دي وي دي هاي ريكاوريم هم كار نمي كنه بچه ها غير از نصب ويندوز جديد راهي واسه ريكاوري هست.مرسي

lovelord2020
31-05-2010, 20:27
دوست عزيز جناب raahi من اطلاعاتم در همين حد بوده
خودم فقط چند هفته از tx2 استفاده كردم تو اون چند هفته هم فقط پزشو دادم

اما نظر دوستان رو مي ذارم از يه تاپيك ديگه(نکات مثبت و منفی لپ تاپ ها از نگاه صاحبان خود ( همه شرکت کنید ) ) شايد به كارت اومد:

نقل قول:Farzad101

نقل قول:

نوشته شده توسط Raptor 2009 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سری hp tx شامل tx1000 tx2000 tx2500 tx2
مزایا:
-خروجی های کامل
-کوچکی و سبکی
-کلا مزایاش خوبه، البته معایبش مزایاش رو کامل خنثی میکنه

معایب:
-داغترین لپتاپی که تا به حال دیدم، اگه کار بکشید ازش، بیشتر از 2 ثانیه نمیتونید دستتون رو روی گوشه سمت راست بالاش بگذارید
-نویز، فن هاش تقریبا همیشه در حال کارن و در دمای بالا به اندازه ی یک دسکتاپ صدا میدن
-صفحه ی تار و به شدت انعکاسی، طوری که در بیرون و نور آفتاب به هیچ وجه قابل کار نیست

من tx2700 HP دارم

به اين نكات دوست خوبم اينو اضافه كنم

1. حرارت زياد باعث جدا شدن كارت گرافيكي و خراب شدن اين لپ تاپ پس از يك سال و نيم ميشه و ديگه هيچ راهي نداره.

2. وزن و قطر زياد نسبت به سايز كوچك

3. حرارت بسيار زياد مثل كوره يا اجاق !!!

4. سرعت كم در ويندوز ويستا

لذا شديدا توصيه ميكنم نخريد و مثل من 1.5 ميليون تومان ضرر نكنيد تا حالا 1500 تاش خراب شده . و بعدش فقط بايد بندازيد دور .

از دوستانم عذر مي خوام بابت كپي كردن مطالبشون

emtex
01-06-2010, 00:48
بچه ها بازم سلام,,فووووووووووووووووووو وووووووووق العادست,,واقعاٌ یه لپ تاپ تمام عیاره,,امروز ریکاوری گرفتم از درایوش,,سه تا دی وی دی شد.الانم دارم با اون این پست رو میدم
کسایی که واسه تحقیق میان درنگ نکنن,,برند لپ تاپ فقط HP

emtex
03-06-2010, 02:31
بچه ها سلام بازم,من ریکاوری گرفتم 3تا دی وی دی شد,,الان ویندوزم سر یه داستانی ویروسی شده,,الان میخوام با اونا ویندوز بریزم؛ببخشید سوالم مبتدی بود یا که جاش اینجا تبود..
چطور باید با این دی وی دی ها کار کنم؟

emtex
04-06-2010, 18:10
ترو خدا یکیییییییییییییییی بهم زنگ بزنه:31: که نه,,یکی جواب بده لطفاٍ......

nimamani
05-06-2010, 22:55
کسی در مورد dv7 که 17 اینچی هست اطلاعاتی داره؟

lovelord2020
06-06-2010, 07:56
چه اطلاعاتي مي خواي؟
فرقش با dv6 تو وزن و اندازه مانيتور و 2 تا هاردي هست كه ساپورت مي كنه
برتري خاصي نسبت به dv6 نداره به خاطر وزن بيشترش علاقه مند كمتر و در نتيجه واردات و تنوع مدل كمتري داره
البته اين نكته رو هم بگم سري هاي جديد 17 اينچي وزنش كمتر شده كه حالا حالاها بعيد مي دونم بياد اينجا

emtex
06-06-2010, 23:16
یعنی کسی نمیخواد به من جواب بده؟؟؟؟؟:41:

emtex
07-06-2010, 20:56
من ریکاوری گرفتم 3تا دی وی دی شد,,الان ویندوزم سر یه داستانی ویروسی شده,,الان میخوام با اونا ویندوز بریزم ؛و ویندوزمو مثل روز اول کنم؛ببخشید سوالم مبتدی بود یا که جاش اینجا تبود..
چطور باید با این دی وی دی ها کار کنم؟

emtex
09-06-2010, 01:38
انقدر ور رفتم تا ok شد:31:

gilmourish
09-06-2010, 08:03
سلام ، دوستان لطف کنن نظرشون رو راجع به این لپ تاپ بگن
چیزی که هست میخوام تو اجرای برنامه های گرافیکی کم نیاره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داش حسین
10-06-2010, 00:48
سلام
DVDWRITER لپ تاپم کار نمی کنه می خونه ولی رایت نمی کنه .این اتفاق از وقتی افتاد که ویندوز7 ریختم.حالا باید چیکار کنم تا درست بشه؟ رفتم دنبال driver گفتم شایدباید اونو بریزم تا درست بشه ولی پیدانکردم (بقیه driverها رو پیدا کردم مثله WEBCAM )فکر کنم برای writerنداره.به نظر شما باید چیکار کنم؟
راستی مدلش هم اینه:dv6-1125
پیشاپیش هم از راهنماییهاتون ممنونم.

san82
10-06-2010, 01:51
من می خوام یه لپ تاپ 13 اینچی بگیرم حول حوش 800 _900 به نظر این دو مدل تو hp موجود استHP DV3-2165 وHP ProBook 4310s
کدوم بهتره چرا دومی سبک تره؟

ali_nnn13
10-06-2010, 23:49
سلام به همگی...

لپتاپ های HP-Pavilion-DV6-2300 که توی ایران بفروش میره چه رنگیه ؟ کلا" چه رنگ هایی داره ؟

بهترین گارانتی چیه ؟

موفق باشید...:11:

lovelord2020
11-06-2010, 08:37
اچ پي گارانتي زياد خوبي تو ايران نداره
رنگ بندي نداره 2300 فعلا تك رنگه مشكي براق با يه سري طرح دايره اي شكل پشتش (قيافش خوشكله) و پايين سمت چپ كيبردش
گارانتي قابل: قبول ايران اچ پي خوبه
ماي اچ پي هم بد نيست
ايران اچ پي بيمه مي كنه لپ تاپو توسط بيمه ايران شايد از اين نظر خوب باشه
ولي به پاي گارانتي هايي مثل ايران رهجو (سوني ) نمي رسه

san82
11-06-2010, 12:56
من می خوام یه لپ تاپ 13 اینچی بگیرم حول حوش 800 _900 به نظر این دو مدل تو hp موجود استHP DV3-2165 وHP ProBook 4310s

لطفا جواب بدهید:19:

gilmourish
12-06-2010, 06:35
سلام ، دوستان لطف کنن نظرشون رو راجع به این لپ تاپ بگن
چیزی که هست میخوام تو اجرای برنامه های گرافیکی کم نیاره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان لطفا جواب بدین اگه میشه اضافه بر اون بگید که چه مدلی رو پیشنهاد میدین واسه اینکه کار من راه بیفته تا سقف 1300

rpf
12-06-2010, 12:03
سلام دوستان..

لطفا عکس از 2190 بزارین..( عکس واقعی ).. چون بیشتر اونایی که تو اینترنت اند شبیه نقاشی هستن....

Mohammad
12-06-2010, 12:17
دوستان لطفا جواب بدین اگه میشه اضافه بر اون بگید که چه مدلی رو پیشنهاد میدین واسه اینکه کار من راه بیفته تا سقف 1300

هفته پیش یکی از دوستان به پیشنهاد من HP DV6 2190 گرفت ... با یه پرینتر Canon اشانتیون نصف قیمت و گارانتی یک ساله ی بین الملل + گارانتی خود اونجا در اومد نهایتا 1300 ! من پیشنهاد می کنم این مدل رو بگیرید ... لپ تاپ کاملی هست !

---------- Post added at 12:17 PM ---------- Previous post was at 12:15 PM ----------

سلام دوستان..

لطفا عکس از 2190 بزارین..( عکس واقعی ).. چون بیشتر اونایی که تو اینترنت اند شبیه نقاشی هستن....

کلا سری DV6 یه شکل هستند و خیلی تفاوت ظاهری ندارند ... طرح پشتشون و استفاده از پلاستیک مشکی !

rpf
14-06-2010, 17:45
2300 هارد 320 گیگ داره یا 500 گیگ ؟؟؟

چون تو دیجی کالا زده 320 گیگ !!!!

mahmood1361
14-06-2010, 19:44
2300 هارد 320 گیگ داره یا 500 گیگ ؟؟؟

چون تو دیجی کالا زده 320 گیگ !!!!

من از شركت ايران hp خريدم كه هاردش 500 بود
ولي ديجي كالا با هارد 320 موجود داره
موفق باشيد

---------- Post added at 08:44 PM ---------- Previous post was at 08:41 PM ----------

سلام به همگی...

لپتاپ های HP-Pavilion-DV6-2300 که توی ایران بفروش میره چه رنگیه ؟ کلا" چه رنگ هایی داره ؟

بهترین گارانتی چیه ؟

موفق باشید...:11:

كلا همه سري هاي pavalion موجود در بازار طراحي يكسان دارند و رنگشون هم مشكي
ولي در كل طراحي جالبي دارند راضي كننده است

چيزي به عنوا بهترين گارانتي وجود نداره
به نظر بنده همه شون پول زور و مفتي از مصرف كننده مي گيرن سودشون تو همين گارانتيشونه
ولي باز هم ايران hp

موفق باشي

m.behnam
15-06-2010, 08:07
یکی از دوستام میخواد لپتاب HP بخره
اون وقت میخواست بدون قیمت مدلهای
HP Envy15-1007ev
HP ENVY 15 beats limited edition series
HP ENVY 17 series
چند هست و فرقشون تو چی هست ؟؟

lovelord2020
15-06-2010, 09:31
envy 17؟سری 17 اینچی هم واسه ان وی ساختن؟
من ان وی 15 بات دارم
فرقشو با مدل معمولیش یهت می گم
رنگ بدنه فرق می کنه که مشکیه
و فرقش قسمتاییه که مربوط به ساپورت صوتی و استفاده از تکنولوژی باته
و یه هدست وایرلس 250 دلاری هم داره همراه با لپ تاپ فرق انچنانی نداره
مال هم نهایت کانفیگ قابل سفارشه
ولی مشکل داغ کردن داره
این سزی مثل سری tx2 خیلی داغ می کنه که خیلی اذیت کننده و ذوق کور کنه

فاکتور های خوبش کانفیگ فوق العاده و وزن و ظاهر جذابشه
مشکلشم داغ کردنه
و تا رم 16 رو ساپورت می کنه
من تا حالا بیشتر از 9 گیگ از رمشو نتونستم پر کنم
استفاده ای نداره 4 تا رم 4 گیگ
مخصوصا اینکه حتما باید از ویندوز 64 بیتی استفاده کنی که باعث می شه نتونی نسخه 64 بیتی تمام نر افزاراتو پیدا کنی
یه سری عیب ها داره که باعث می شه از 3 ملیون پولی که هزینه مردی پشیمون شی

tantan09
15-06-2010, 10:50
envy 17؟سری 17 اینچی هم واسه ان وی ساختن؟
من ان وی 15 بات دارم
فرقشو با مدل معمولیش یهت می گم
رنگ بدنه فرق می کنه که مشکیه
و فرقش قسمتاییه که مربوط به ساپورت صوتی و استفاده از تکنولوژی باته
و یه هدست وایرلس 250 دلاری هم داره همراه با لپ تاپ فرق انچنانی نداره
مال هم نهایت کانفیگ قابل سفارشه
ولی مشکل داغ کردن داره
این سزی مثل سری tx2 خیلی داغ می کنه که خیلی اذیت کننده و ذوق کور کنه

فاکتور های خوبش کانفیگ فوق العاده و وزن و ظاهر جذابشه
مشکلشم داغ کردنه
و تا رم 16 رو ساپورت می کنه
من تا حالا بیشتر از 9 گیگ از رمشو نتونستم پر کنم
استفاده ای نداره 4 تا رم 4 گیگ
مخصوصا اینکه حتما باید از ویندوز 64 بیتی استفاده کنی که باعث می شه نتونی نسخه 64 بیتی تمام نر افزاراتو پیدا کنی
یه سری عیب ها داره که باعث می شه از 3 ملیون پولی که هزینه مردی پشیمون شی
یعنی همشون اینقدر داغ می کنن؟ از نطر کلی نسبت به قیمت نمی یرزه؟

lovelord2020
15-06-2010, 20:06
چی بگم والا
مال من داغ می کنه به حدی که نمی تونی باهاش تایپ کنی حتی
ارزیشش نسبت به قیمت و والا چی بگم
اگه با 16 گیگ رم بگیری می ارزه
اما کاربردی داره واست؟
من تجربه شخصیمو گفتم تو سایت اچ پی که می گشتم مدل 17 اینچیشم دیدم واسم تازگی داشت
تو نتم اگه بگردی مشکل داغ کردنش و حتما می بینی که تو ذوق می زنه
ممکنه این مشکل حل شده باشه یا مربوط به لپ تاپ من باشه اما نمب دونم چی بگم
از کجا می خوای این مدا رو بگیری؟
خود امریکا اگه بگیری ساپورتش جبران این مشکل رو می کنه
اما این جاها برات چند برابر در می اد
منم با توجه به این که این لپ تاپو کادو گرفتم و هیچ کس تو ایران همچین مدلی نداره دارم باحاش حال می کنم
اما دنبال یه مدل dv6 هم هستم و ان وی پرتابل بودنشه که برام مهمه
در کل از داغ کردن صرفه نظر کنی بی نظیره
واسه من 2 هزار 600 دولار در اومد که کادو بود یعنی 0
تو این قیمت همچین لپ تاپی نمی تونی از هیچ برندی پیدا کنی
از کجا می خوای بگیری؟این مهمه!

mh.attari
15-06-2010, 21:10
دوستان من یه بار این مشکل داغ کردن رو حل کنم
هیچ لپتاپی با مشخصات بالا امکان نداره داغ نکنه پس این گرما کجا باید بره؟
اگر می خواید داغ نکنه سری ضعیف رو بگیرید که سیستم پایینی داشته باشند
به شخصه لپتاپی بالای 1500 تا 2 ندیدم که داغ نکنه اگر دیدید بگید ما هم بدانیم و بگیم

lovelord2020
15-06-2010, 22:44
الان حل شد!؟!؟
دوست عزيز داريم راجع به envy صحبت مي كنيم
لپ تاپ نديده نيستيم كه ندونيم همه توليد حرارت مي كنن.البته اين موضوع رو بگم من از 2020ev dv6‌هم استفاده كردم داغ نمي كرد در شرايط عادي! من اون موقع 1560000 خريده بودمش بالاي 1.5
ان وي داغ كردنش غير طبيعيه
اگه دقت كرده باشي گفتم مثل tx2 ‌داغ مي كنه
tx2 كانفيگ بالايي نداره بخواد داغ كنه!

mh.attari
15-06-2010, 22:52
الان حل شد!؟!؟
دوست عزيز داريم راجع به envy صحبت مي كنيم
لپ تاپ نديده نيستيم كه ندونيم همه توليد حرارت مي كنن.البته اين موضوع رو بگم من از 2020ev dv6‌هم استفاده كردم داغ نمي كرد در شرايط عادي! من اون موقع 1560000 خريده بودمش بالاي 1.5
ان وي داغ كردنش غير طبيعيه
اگه دقت كرده باشي گفتم مثل tx2 ‌داغ مي كنه
tx2 كانفيگ بالايي نداره بخواد داغ كنه!
لورد جان بنده منظورم شما نبودید شما استاد مایی کسانی که در مورد داغ کردن سوال کردن رو منظورم بود
والا مک بووکشم با 9600 گرما داشت شدید تو گیم
میشه بگید چطوری غیر طبیعی یعنی همیشه فن ها سرعت بالایی دارند؟
من خودم لپتاپ رو هیچ وقت نمی زارم رو پام حتی قدیمیترین مدل هارو چون اونا هم گرماشون رو حس میکنم ولی اگر بسوزونه دیگه حرف دیگه ای هست
مثلا من dv5 1070 یادم هست تو گیم بعضی وقتا داشت دیگه میسوزوند دستو که روش میزدی

---------- Post added at 11:52 PM ---------- Previous post was at 11:52 PM ----------

راسی یه مدل سونی هم داشتیم مال n سال پیش بود گرماش با گرمای حالای لپتا ها یکی بود دی:

lovelord2020
16-06-2010, 08:29
گرماي ان وي مربوط به گيم نيست يا شايد مال من فقط اين جوريه
چون نياز به گيم نيست واسه داغ كردنش
تو كاراي معمولي هم داغه
مثلا وقتي داري تو ورد يه چيزي تايپ مي كني زياد طول نمي كشه كه از تايپ كردن پشيمون شي
مثل 1070 گرماش تا 100 درجه نمي رسه تو كاراي سبك ولي نمي توني ديگه دستتو رو لپ تاپ بذاري چون مي سوزه دستت

ولي يه مساله اي هم هست
اگه خيلي داغ كنه خودش ريست مي شه مال من به اون مرحله نرسيده ولي گرماش به حدي هست كه خودم پشيمون مي شم خاموشش مي كنم مي رم سراغ پي سي يا اون يكي لپ تاپم

من از ان وي جاي تبلت قبليم استفاده مي كنم
و شايد نيم ساعتي شبا واسه موزيك.
هدستش بي نظيره
امكانات صوتي و مولتي مداش جز بهتريناست
مانيتورش هم مثل اچ پي هاي داخل كشور نيست كه همه ازش ايراد بگيرن
من مي تونم به جرات اينو بگم در حد اپله . لپ تاپ قبليمو وقتي كنار يه وايو مي ذاشتم هر كي مي ديد مي رفت سراغ وايو ولي الان اين خبرا نيست
تا حالا خيلي ها خواستن لپ تاپمو ازم بخرن تا 4 تومن هم پيشنهاد داشتم
تو معايبش يادم رفت اكسترنال بودن بلوري رايترشو بگم
البته من هنوز ازش استفاده نكردم چون دي وي دي هاي ريكاوري رو هم ارجينال دارم
بقيه موارد رو هم هارد هاي پرتابل و كول ديسكا هستن نياز به سي دي و دي وي دي و بلو ري ندارم

نظر كليمو دفعه قبل هم گفتم
اگه ساپورت مناسب داشته باشي و بتوني هر زمان نياز شد از گارانتي اچ پي استفاده كني فوق العادست
در غير اين صورت ريسكش بالاست
عمر مفيد tx2 رو دوستان 1سالو نيم گفتن بعد بايد بندازيش دور مال من هنوز 1 ماهش هم نشده
ولي اميدي هم ندارم به 1.5 سال برسه
البته 3 سال گارانتي داره كه از اين نظر تا 4 سال خيالم راحته

san82
16-06-2010, 15:25

کسی جوابمو نمی دونه؟

Pami
16-06-2010, 16:25
کسی جوابمو نمی دونه؟

برای مشاوره خرید به تالار مشاوره مراجعه کنید دوست عزیز ، اینجا محل دریافت مشاوره خرید نیست

emtex
16-06-2010, 21:14
بچه ها چند نفر ازم عکس از لپ تاپمو خواستن که میزارم براتون,,,فقط ببخشید که کیفیتش پایینه آخه x6 رو زدن:41: الان استاره داداشم دستمه..:20::8::40:

]

little.cabana
16-06-2010, 21:52
سلام. من می خوام که 2000bto رو بگیرم. اما بعضی از دوستان (!) گفتن که 320 بدرد بازی کردن نمی خوره!!!!
دوستان کی لپ تاپ 2000bto رو داره یا کارت گرافیک اش 320 هست ؟!
- فرق گرافیک 230 با 320 رو توی بازی بفرمائید ؟!
فکر کنم که لپ تاپ 2000bto و 2300 گرافیکشون 320 باشه.

ممنون

lovelord2020
16-06-2010, 21:53
مدل لپ تاپت چيه؟
من كه نتونستم هيچ كدوم رو ببينم
:(

lovelord2020
16-06-2010, 22:05
سلام. من می خوام که 2000bto رو بگیرم. اما بعضی از دوستان (!) گفتن که 320 بدرد بازی کردن نمی خوره!!!!
دوستان کی لپ تاپ 2000bto رو داره یا کارت گرافیک اش 320 هست ؟!
- فرق گرافیک 230 با 320 رو توی بازی بفرمائید ؟!
فکر کنم که لپ تاپ 2000bto و 2300 گرافیکشون 320 باشه.

ممنون

گرافيك 2000 320 هستش
لپ تاپ وسيله بازي نيست كه اخه
اما نه 230 نه 320 به درد بازي كلا نمي خورن
البته مي توني باهاش تقريبا همه بازي هارو اجرا كنيا

نظر يكي از دوستانو كه 2300 داره و از لپ تاپش تست گرفته واست مي ذارم

اقا حميد با اجازه:

سلام
دوستان دیشب با نرم افزار 3dmark 06 کارت گرافیک Hp dv6 2300 که کارت gt 320 و رم 8 گیگ داره رو تستوندم.
نتایج دلسرد کننده بود. کلی غصه خوردم.

برای رزولیشن 1366 و با فعال بودن antialising روی 8 AA و انتخاب همه تیک های تست ها نتایج به قرار زیر بود :

با تنظیمات پیشفرض نرم افزار نتایج زیر حاصل شد:

اينم باز تظر كلي دوستمون راجع به لپ تاپشه قسمت گرافيك رو فقط كپي مي كنم:

از لحاظ گرافیک هم فقط در بازی های سنگین اونم در حالت های ماکزیمم کم میاره. در بقیه مسائل آخ نمیگه.
رو راست بگم تنها مشکلش باتریش و وزنش هستش.

little.cabana
16-06-2010, 22:16
1. گرافيك 2000 320 هستش
------------------------------------------------------------------------------

2. از لحاظ گرافیک هم فقط در بازی های سنگین اونم در حالت های ماکزیمم کم میاره. در بقیه مسائل آخ نمیگه.
رو راست بگم تنها مشکلش باتریش و وزنش هستش.

1. دوست عزیز من کارم دوبعدی هست، البته بدم نمیاد بعضی موقع ها بازی ام بکنم :31:
2. خودت تست کردی ؟ توی نرم افزار منظورم نیست! توی یه بازی سنگین مثل crysis چطوره ؟
خداروشکر با باتری و وزنش خیلی مشکل ندارم.

san82
17-06-2010, 13:19
برای مشاوره خرید به تالار مشاوره مراجعه کنید دوست عزیز ، اینجا محل دریافت مشاوره خرید نیست

من تا به حال فقط دو بار جواب سوالاتم داده نشده که هر دو بارش اینجا بوده،من مشاوره خرید نمیگیرم می پرسم چرا Probook سبکه؟!
قسمت اچ پی نسبت به بقیه قسمت ها مثل فوجیتسو زیمنس خیلی ضعیفه

emtex
17-06-2010, 13:30
سلام 2190 هستش داداش,,تست کردم عکسارو جواب داده ها,,من به دوستای گلم 2190 رو پینهاد میکنم,,واقعا عالیه,,نه تو بازی کم میاره نه تو گرافیک,,با 5 تا برنامه ی در حال اجرا سی پی یو رو 0تا3 میچرخه,,استثناییــــــــــ ــــــــــــه:20::8:

little.cabana
17-06-2010, 18:26
دوستانی که گرافیک 320 دارن یه تست از سیستم توی بازی ارائه می دهند ؟! یه بازی قوی !!!!
که اگه گرافیک 320 خوب نیست نگیریم ؟!

lovelord2020
18-06-2010, 10:50
من ان وي دارم در حال حاضر

ولي يه دي وي 6 مي گيرم تست مي كنم واست

little.cabana
20-06-2010, 13:46
گرافيك 2000 320 هستش

آخر این دوتا مدل گرافیک خوبه یا نه لورد جان ؟!

lovelord2020
20-06-2010, 21:27
چه بدي داري عزيزم؟
به درد گيم نمي خوره
البته مي توني باهاش تمام بازي هاي روز رو اجرا كنيا
ولي صرفا واسه گيم بخواي! مدلاي بهتري هست
در كل راضي كنندست
من اگه بخوام لپ تاپ بگبرم اين سري گرافيك واسم كافيه در كنار رم حد اقل 8 و سي پي يو core i 7

s4t4n
22-06-2010, 11:19
سلام به همه

راستش من می خوام یه ان وی بگیرم ، کار هام هم بیشتر برنامه نویسی های سه بعدی توی دات نت هست و بیشتر به پردازشگر قوی نیاز دارم و از طرفی هم برای ایجاد ویندوز مجازی با وی ام ویر به رم بالا نیاز دارم ، گه گاه هم بازی می کنم ، برای همین بهترین لپ تاپی که پیدا کردم ان وی بود ، ولی حالا هر چی تو بازار می گردم نیستش ، ایران نوت بوک گفت 3 تا آوردم 2 روزه فروخته شد ، یکی هم گفت باید سفارش بدی برات از دبی بیارن ، حالا چی کار کنم به نظرتون ، جایی هستش که با کانفیگ I7 و 5830 بشه این لپ تاپ رو پیدا کرد ، یا این که برم سراغ اسوس G51JX و یا در نهایت N61JQ ، اگه کسی می دونه کجا می فروشن بگن ، راستی تجربه کار باهاش چجوریه ، می دونم که زیاد داغ می کنه ولی خوب غیز از داغ کردن منظورم هست ، به نظرتون میشه تو ایران مدل 1110EA رو پیدا کرد ؟؟؟

mah.kam11
23-06-2010, 01:20
من hp مدل pavilion dv6 دارم و هم از ظاهرش و هم کار آییش راضی ام.

lovelord2020
23-06-2010, 17:13
ان وي اگه از داغ كردنش كه مربوط به كانفيگ وجنس بدنه مي شه صرفه نظر كني و اكترنال بودن بلوري رايتر يا دي وي ذدي رايترش برات مهم نباشه بهترين انتخابه
اما اگه اينجاها پيدا نمي كني نرو دنبالش چون ساپورت خوبي نخواهد داشت
اگه قرار باشه سفارش بدي هم بيارن كلي الافت مي كنن بعدشم چند برابر بهت مي فروشن
در مورد اونجايي كه گفت 3 تا اورده هم سفارش به اج پي در مورد مدلاي سفارش امريكا و اروپا تعداد 50 تاييه تو سايت اچ پي هم مي توني ببيني

من ان وي دارم اذيتم مي كنه
البته باطري فوق العاده اي داره كه به عنوان يه لپ تاپ پرتابل محشره در كنار كانفيگ روياييش
تو ايران مي توني precision دل رو راحت تر و مطمئن تر بگيري با كانفيگ در حد ان وي m6500

M6500 1.73~3.06 8
16GB
1000++
17 WUXGA 2.5  1GB nVidia Quadro FX2800
7 UL
CPU( i7-820QM)/win XP / WB / BL / FP / 9Cell / (silver)

كانفيگ رو از ليست قيمت زيگورات كپي كردم اگه بد كپي شد ببخشيد
مدلاي مشابه زياده تو برناي ديگه
ان وي ارزونترينشون تو دنياست
ولي تو ايران از اين خبرا نيست

s4t4n
23-06-2010, 20:11
با تشکر از راهنمایی شما دوست عزیز وایومن ؛

تصمیم گرفتم Asus G73JH بگیرم ، ولی گویا فعلا" قیمتش غیر واقعی هست .

بازم تشکر ، اگر ان وی خوش قیمت که گارانتی ها بیارن دیدین به بنده پیام بدین تا 2-3 هفته دیگه ، خیلی ممنون

lovelord2020
24-06-2010, 14:24
من hp مدل pavilion dv6 دارم و هم از ظاهرش و هم کار آییش راضی ام.

دوست عزيز پاويليون دي وي سيكس سري لپ تاپه نه مدل

artzavil
25-06-2010, 21:04
سلام دوستان من دانشجوی معماری هستم.. دنبال لب تاپی میگردم که cpu core i7 رم بالا و گرافیک بالا داشته باشه.. بنظرتون کدوم مدل های hp بدردم میخورن؟ خواهشن کمکم کنین آخه هرکس یه چیزی میگه.. ممنون

lovelord2020
26-06-2010, 07:59
اينجام چيزهاي بيشتري مي شنوي
اما به نظر من 2380 از سري دي وي تري عاليه
چون تو معماري هيچ طراحي سازه اي انجام نمي شه و به اناليزاي سنگين احتياج نيست كه كور اي سون نياز داشته باشي

اگه به قول يكي از استاتيد دانشگاهيم موقع دانشجويي , قراره بشي مهندس يقه سفيد برو سراغ 2300 دي وي سيكس 8 گيگ.پرتابل بودن لپ تاپ از الويت هات حذف مي شه.به خاطر وزن اين سري
ولي من dv3-2380 رو باز پيشنهاد مي دم
كاربردي تره به خاطر وزن كمتر.مشخصاتشم قابل قبوله
تو سايز خودش يكي از بهتريناست.

artzavil
26-06-2010, 12:02
lovelord جان خیلی ممنون از راهنمایی ولی فکنو توضیحاتم کم بوده. من با برنامه های گرافیکی خصوصا 3dmax و Vray کار میکنم سیستم خونم خیلی خوبه ولی چون خیلی وقتا خونه کار نمیکنم باید لب تاپ خوبی داشته باشم که تو رندر گرفتن کم نیاره. بین 2300 & 2170& 2190 موندم.. نمیدونم کدوم بهتره.. اگر از این 3 مدل بهتر هم هست بگین..

lovelord2020
26-06-2010, 14:53
از اون لحاظ
خوب 2300 8گيگ از اوناي ديگه خيلي بهتره
مخصوصا تو رندر گرفتم رم قوي تر بيشتر كمك مي كنه2190و 2170 كانفيگ مشابهي دارن فرقشون ظرفيت هارد و فينگر پرينته
هر سه تا مدل هم سري 2100 dv6 ‌هستن

---------- Post added at 02:53 PM ---------- Previous post was at 02:51 PM ----------

حالا من يه سوال بي ربط بپرسم
مي دوني خصوصيت بارز يه ويلا به سبك انگليسي چيه؟
جز سالن گرد؟

artzavil
26-06-2010, 15:17
والا من اطلاعاتم تو این زمینه زیاد نیست.. آخه ما بچه های معماری از هرکدوم یه بخشیو میچسبیمو میریم جلو منم زیاد وارد سبکای معماری نمیشم که یه وقت رو طراحیام تاثیر نذارن ولی یه آمار میگیرم..
بیزحمت یه قیمت از این مدل که گفتی میدی؟ و اینکه از کجا بگیرم بهتره و خیالم راحته؟

babriii
27-06-2010, 14:13
سلام

کار گرافیکی ندارم
ویندوز نداشتم برام مهم نیست
سی پی یو هم core 2 due برام کافیه

فقط دوس دارم مارک HP باشه

کش حداقل 2 داشته باشه رم هم همین طور

چه مدل هایی پیشنهاد میکنید؟

lovelord2020
27-06-2010, 22:39
babrii jan mablagh befarmaiid?

دوست عزيز منم ديگه به اون اطلاعات نيازي ندارم مرسي.مشتريم وقتي بهش قيمت دادم كم مونده بود سكته كنه
حالا خوبه بنز سوار بود اونجوري كرد.مي خواست چون كارش دانشجويي بود با 2 تومن سرو تهشو هم بياره.منم بهش 0.1 قيمت يه كار اجرايي دادم اونم در رفت:D
سبك انگليسي سالن گرد داره
همراه با فضا هاي كاملا خصوصي
وارد كه مي شي يه باكس هست بعد از اون وارد فضاي خونه مي شي
و ..
اما قيمت 2300 8گيگ برات 1450000 در مي اد اما نمي تونم انجا جايي رو پيشنهاد بدم چون خلاف مقرراته
بابت 4 گيگ رم اضافه حدود 250 تومن اضافه تر داري پول مي دي واسه اين مدل
مدل خوش كانفيگ و البته كميه تو بازار

artzavil
28-06-2010, 15:18
خیلی ممنون.. یه سوال دیگه, بنظرت یه لب تاپ با مشخصات بالا بگیرم یا سیستم خونه رو ارتقا بدم یه لب تاپ متوسط یگیرم؟ آخه همه دوستام میگن سیستم خونم خوبه فقط ارتقا بدم و یک لب تاپ بگیرم که وقتی به pc دسترسی ندارم کارمو راه بندازه.. نظرت چیه؟ اچ پی مدلی داره که قیمتش حدود 1تومن باشه و بشه باهاش 3dmax کار کرد؟

lovelord2020
29-06-2010, 21:27
اين خيلي منطقي تره
2300 8 گيگ كاملا جايگزين كامپيوتر خونه مي شه
كانفيگ قوي داره كه كامپيوتر هاي خونگي كمتر از هم چين قدرتي برخوردارن
اما اگه قراره كامپيوتر خونه رو ارتقا بدي و بري سراغ يه لپ تاپ متوسط منطقي تره
البته هزينه اي كه مي كني همون قدره
هر تو تا رو با هم انجام بدي
اگه قراره لپ تاپ متوسط انتخاب كني پس پرتابل بودن لپ تاپ در درجه اهميت بالاتري قرار مي گيره
چون وزنش بايد جوري باشه بتوني حملش كني
برو سراغ سري هاي 13 اينچي
من نظرم رو dv6-2380 هستش
اما 2360 هم كارتو راه مي ندازه و تو همون قيمته
اينو هم در نظر داشته باش سيستماي جديد همشون كارتو راه مي ندازن
پس اولويت بندياتو يه خورده دسته بندي كن
صرفا راه انداختن كارت كه نمي شه
شرايط ديگه اي مد نظرت نيست؟

babriii
30-06-2010, 12:06
babrii jan mablagh befarmaiid?

دوست عزيز منم ديگه به اون اطلاعات نيازي ندارم مرسي.مشتريم وقتي بهش قيمت دادم كم مونده بود سكته كنه
حالا خوبه بنز سوار بود اونجوري كرد.مي خواست چون كارش دانشجويي بود با 2 تومن سرو تهشو هم بياره.منم بهش 0.1 قيمت يه كار اجرايي دادم اونم در رفت:D
سبك انگليسي سالن گرد داره
همراه با فضا هاي كاملا خصوصي
وارد كه مي شي يه باكس هست بعد از اون وارد فضاي خونه مي شي
و ..
اما قيمت 2300 8گيگ برات 1450000 در مي اد اما نمي تونم انجا جايي رو پيشنهاد بدم چون خلاف مقرراته
بابت 4 گيگ رم اضافه حدود 250 تومن اضافه تر داري پول مي دي واسه اين مدل
مدل خوش كانفيگ و البته كميه تو بازار
هرچی ارزون تر بهتر :D

اون حداقل ها رو برام براورده کنه

cpu AMD چطوره؟

توضیح اینکه کار من چندان سنگین و گرافیکی اینا نیست فقط بخاطر مارک HP میخوام بخرمش هرچی هم طرحش خوشگلتر باشه بهتره

lovelord2020
30-06-2010, 21:57
خوب اچ پي ظاهر قابل قبولي داره
من از سري 13 اينچي خيلي خوشم مي اد
envy13 و dv3
ولي قيمتاش بالاست
اچ پي برند مشهوريه شايد تو برند هاي شناخته نشده تر بتوني كانفيگ بالا تر و قيمت مناسب تري پيدا كني
يه سري لپ تاپ ارزون بود جونيپر بود اگه اشتباه نكنم
اما مدلاي اج پي با كانفيگ پايين :
من مبلغ رو تا سقف 1 مليون در نظر مي گيرم
نظر يكي از فروشنده ها ايسر بود
ولي من شنيدم ديويدي رايتراش تمام سري ها مشكل داره(فقط شنيدما)
dv3-2165
dv3-2360 touch
dv3-2105
dm3-1040
g61-121
g62-455
dv6-2140
dv6-2130
dv6-2133

Imantec
01-07-2010, 07:05
سلام بچه ها
من رو سیستمم hp dv6 یه ویندوز 7 اصل و یه ویندوز 7 آلتیمات خودم نصب کردم
نوبت قبلی که این ویندوز آلتیمیت رو نصب کردم Finger Reader راحت کار میکرد ولی اینباری که همون رو دوباره نصبش کردم میگه Finger Reader Not Detect
البته تو اون ویندوز اصلیه کار میکنه و مشکل نداره
آخرین درایورش رو نصب کردم چون کار نکرد پاکش کردم و نسخه ی قدیمیش رو نصب کردم بازم میگه شناسایی نمیشه
آیکونش تو System Tray یک ضربدر کوچک قرمز روش اومده خلاصه
شما یه همچین مسآله ای برخورد نکردین هیچکدوم؟

eng2006
01-07-2010, 11:59
سریال دستگاه اچ پی رو در چه سایتی باید وارد کنیم تا بفهمیم که وضعیتش چطوری بوده برگشتی بوده یا نه ؟ و اینکه دست 2 بوده یا نه؟

lovelord2020
01-07-2010, 15:29
سريال كه پشت لپ تاپ هستش
بايد تو سايت اچ پي وضعيت لپ تاپ رو چك كني!
دسته دو بودنش كه معلوم نمي شه ولي برگشتي بودنش چرا و دفعاتي كه رفته واسه گارانتي
خيلي وقته لپ تاپتو گرفتي تازه به فكر چك كردنش افتادي؟
2190 مگه نداشتي؟

m007007
02-07-2010, 21:38
سلام
یه سوال کلی داشتم البته شاید چون hp مد نظرم هست به ااینجا ربط اشته باشه.
برای خروجی از لپ تاپ به تلویزیون lcd به وسیله hdmi ایا خروجی همون رزولوشن اون فیلم خواهد بود توی tv؟یا کمتر میشه؟؟
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.

eng2006
03-07-2010, 00:09
2190
اخه امتحان دانشگاه داشتم وقت نشد
حالا کدوم قسمت سایت اچ پی وارد کنم؟
ممکنه لینک رو بزاری
ممنون

aminhacker
03-07-2010, 19:55
لپ تاپ 2380 مد نظرمه لطف کنین راهنمایی کنین که درایوراش رو سیستم عامل اوبنتو نصب می شن ؟
چون باید روش اوبنتو نصب کنم میخوام ببینم مشکلی نیس ؟
حدودا چند قیمته ؟
انتخاب خوبی که هس نسبت به 1558 دل ؟

truman
05-07-2010, 18:38
سلام
من یه لپ تاپ hp مدل g60-440us دارم . مشخصاتش رو سرچ کردم . اینها بودند

Hardware
Product Name G60-440US
Product Number NW144UA#ABA
Microprocessor 2.10 GHz Intel Pentium Processor T4300
Microprocessor Cache 1MB L2 Cache
Memory 3072MB
Memory Max 4096MB
Video Graphics Intel Graphics Media Accelerator 4500M
Video Memory Up to 1309MB
Hard Drive 320GB (5400RPM)
Multimedia Drive LightScribe SuperMulti 8X DVD±R/RW with Double Layer Support
Display 16.0" Diagonal High Definition HP BrightView Display (1366x768)
Fax/Modem High speed 56k modem
Network Card Integrated 10/100 Ethernet LAN
Wireless Connectivity 802.11a/b/g/n WLAN

Sound Altec Lansing

Keyboard 101-key compatible with full size keyboard with integrated numeric keypad
Pointing Device Touch Pad with On/Off button and dedicated vertical scroll Up/Down pad
External Ports 5-in-1 integrated Digital Media Reader for Secure Digital cards, MultiMedia cards, Memory Stick, Memory Stick Pro, or xD Picture cards
3 Universal Serial Bus (USB) 2.0
1 Headphone out
1 microphone-in
1 HDMI
1 VGA (15-pin)
1 RJ-11 (modem)
1 RJ -45 (LAN)

Other Devices HP Webcam with integrated microphone

Dimensions 14.88" (L) x 9.9" (D) x 1.38" (min H)/1.72" (max H)
Weight 6.57 lbs
Security Kensington MicroSaver lock slot
Power-on password
Accepts 3rd party security lock devices

Power 65W AC Adapter
6-Cell Lithium-Ion battery

Back to top
Software
Operating System:
Genuine Windows Vista Home Premium with Service Pack 1
Security and Support:
Symantec Norton Internet Security 2009 (including 60 days complimentary live update)

HP Help & Support

HP Recovery Manager

HP Total Care Advisor
Multimedia:
HP DVD Play

Muvee Reveal

Cyberlink DVD Suite

Adobe Acrobat Reader

HP Games Powered by Wild Tangent
Productivity and Finance:
Microsoft Works

Microsoft Office 2007 Home and Student Edition: 60 Day Trial Version
Internet Solutions:
HP Total Care Set Up

Microsoft Internet Explorer

راستش من از این چیزها سر درنمیارم خیلی . فقط می خواستم از کسانی که دقیقتر و حرفه ای تر می دونند درباره ی قطعات مهمش نظر بدند . cpu . vga . ram . lcd . طوری که من هم متوجه بشم . اینها چقدر قدرت دارند ؟ در خصوص بازی تا چقدر می تونند ساپورت کنند ؟ ممنون میشم توضیح بدین برام

lordfarid
05-07-2010, 20:22
سلام نظرتون راجب این مدل چیه ؟ HP Pavilion DV7 T-3300
کیفیت صفحه ی اچ پی ها خوب هست ؟
بعد این مدل کانفینگی داره که سی پی یو i7 یا i5 و گرافیکت سری 5 ati باشه ؟

lovelord2020
05-07-2010, 20:53
سلام
dv6 سري جديدش مشخصاتي كه مي خواي رو داره
مدلاي خاورميانه هم شامل شده
من از اين مدل خوشم اومده
cpu:core i7 1.6 up to 2.8
ram:6g ddr3
vga:ati 5650 1g up to 3750m
hdd:640g
وزنش هم 2.45كيلو
سري 3000 دي وي سيكس از گرافيك اي تي اي استفاده شده توش
همراه با تغيير ديزاين بدنه
بعضي مدلا مانيتور مولتي تاچ هم داره(وزن 2795گرم)
الان وقت ندارم بعدا كانفيگ تمام مدلارو واستون مي ذارم
همراه با لينكي كه يكي از دوستان خواسته بودن

---------- Post added at 08:53 PM ---------- Previous post was at 08:53 PM ----------

مدل يادم رفت:
dv6-3061ee

lordfarid
05-07-2010, 20:57
مرسی
من یه مدلی میخوام که صفحس حتما 17 باشه . تو سری 6 هم صفحه ی 17 هست ؟

reza3600
06-07-2010, 01:20
سلام
نظرتون در مورد HP Pavilion dv5-1040eo و HP Pavilion dv5-1070es چیه؟
الان قیمتشون چنده؟
میشه در مورد نوع رم و سی پی یوش توضیح بدید؟ وزنش چه قدره؟
چه طوری توی سایت hp در مورد این مدلا اطلاعات کسب کنم. وقتی سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنه که مرتبط با این دو مدل باشه.
ممنون

Imantec
06-07-2010, 09:15
سلام
نظرتون در مورد HP Pavilion dv5-1040eo و HP Pavilion dv5-1070es چیه؟

از رده خارج شده عزیز

truman
06-07-2010, 13:22
جواب ما رو هم بدید بد نیستا

reza3600
06-07-2010, 14:00
سایتی غیر از رایان صبا هست که قیمت لپ تاپ های اچ پی رو داشته باشه.

majid_3ma
06-07-2010, 16:12
HAMPARD.COM

reza3600
07-07-2010, 10:21
ایا توی لپ تاب های hp دکمه ی خاصی هست تا با زدن اون بشه فهمید سخت افزار سیستم چی هست. مثلن رمش چند گیگه و ddr3 هست یا نه و یا مثلن مونیتورش LED هست یا نه؟ و اصلن اینکه چند ساعت با لپ تاپ کار شده؟

Mehrdad092000
07-07-2010, 16:35
ایا توی لپ تاب های hp دکمه ی خاصی هست تا با زدن اون بشه فهمید سخت افزار سیستم چی هست. مثلن رمش چند گیگه و ddr3 هست یا نه و یا مثلن مونیتورش LED هست یا نه؟ و اصلن اینکه چند ساعت با لپ تاپ کار شده؟
شما از خود ویندوز ببین خوب
اما اگه میخوای دقیق ببینی تا مارک قطعات
این برنامرو بگیر

reza3600
07-07-2010, 23:30
شما از خود ویندوز ببین خوب
اما اگه میخوای دقیق ببینی تا مارک قطعات
این برنامرو بگیر

سلام نمیخاستم که جلوی فروشنده برنامه نصب کنم برای همین گفتم. گفتم شاید دکمه ای باشه که بشه فهمید.
ممنون

f-secure
08-07-2010, 06:53

سلام نمیخاستم که جلوی فروشنده برنامه نصب کنم برای همین گفتم. گفتم شاید دکمه ای باشه که بشه فهمید.
ممنون
همون ابتدا که سیستم را روشن کردی میری داخل تنظیمات بایوس و صفحه ای داره به اسم system information
با دکمه ی Esc باید برای داخل ستاپ بایوس

toliveistodie
17-07-2010, 11:06
سلام.
از نظر قیمت کدوم ارزش داره ؟
2360 ..........................یک و صد
2170..........................یک و چهار صد

( برای استفاده معمولی )
ممنون.

h_zaman06
20-07-2010, 12:32
من یه نت بوک سبک می خوام زیر 2.2 کیلو
کارم هم بیشتر نت هست + فتوشاپ + کمی هم نرم افزارهای برقی معمولی

توی اچ پی ها چه مدلی پیشنهاد میکنید ؟

خودم به این 2تا مدل رسیدم :
hp probook 4310
hp pro book 530
مخصوصا دومی ... نظر شما چیه ؟ خوب هست ؟ قیمتش دقیقا چند هست ؟ تو سایت اچ پی که خودم کانفیگ کردم شد 820 دلار

یه راهنمایی بکنید
با تشکر 

ali_rv
20-07-2010, 15:22
دوستان من از طرفدارای پر و پا قرص مک بودم ولی به علت مشکلات مالی که دچارش شدم و تصادفی که کردم نیمی از بودجه ای که براش کنار گذشته بودم هپولی هپو شد و پرید و حالا محبورم لپ تاپ دیگه ای بخرم . بعد از کلی گشتن دو تا مدل پیدا کردم که خواستم نظر شما رو هم جویا بشم و اگه نظر مثبت دارین بخرم . کاربری من کلن اینها هست

فتوشاپ
موسیقی گوش کردن
فیلم دیدن
برنامه کورل درا
دانلود اینترنت
عکس دیدن
وب گردی بصورت خفن
بازی های سبک در حد ماهی یکی دو بار جی تی ای بازی کنم فقط
نوشتن توی وورد آفیس به فارسی
چت کردن به حد مرگ

اینا کارایی هس که من میکنم حالا دو تا سیستم به من پیشنهاد شده . نظر شما دوستان چیه :

HP PAVILION DV6 2190

HP PAVILION DV6 2300

اولیش قیمتش هس 1230 و دومی هس 1500

در مورد اینکه آیا داغ میکنه و صدا هم داره و یا دی وی دی وقتی توش میذاریم نیگا کنیم صدا میده هم لطفن بهم بگین . ازتون سپاسگذار میشم خیلییییییییییییی
:40::10:

capitan black
24-07-2010, 12:26
دوستان 2190 چجوریه؟...خوبه به نظرتون؟...میخوام بگیرم البته اهل گیم نیستم بیشتر برای کارای مهندسی و پردازشی...مرسی

pooriya_hp
24-07-2010, 13:56
دوستان من از طرفدارای پر و پا قرص مک بودم ولی به علت مشکلات مالی که دچارش شدم و تصادفی که کردم نیمی از بودجه ای که براش کنار گذشته بودم هپولی هپو شد و پرید و حالا محبورم لپ تاپ دیگه ای بخرم . بعد از کلی گشتن دو تا مدل پیدا کردم که خواستم نظر شما رو هم جویا بشم و اگه نظر مثبت دارین بخرم . کاربری من کلن اینها هست

فتوشاپ
موسیقی گوش کردن
فیلم دیدن
برنامه کورل درا
دانلود اینترنت
عکس دیدن
وب گردی بصورت خفن
بازی های سبک در حد ماهی یکی دو بار جی تی ای بازی کنم فقط
نوشتن توی وورد آفیس به فارسی
چت کردن به حد مرگ

اینا کارایی هس که من میکنم حالا دو تا سیستم به من پیشنهاد شده . نظر شما دوستان چیه :

HP PAVILION DV6 2190

HP PAVILION DV6 2300

اولیش قیمتش هس 1230 و دومی هس 1500

در مورد اینکه آیا داغ میکنه و صدا هم داره و یا دی وی دی وقتی توش میذاریم نیگا کنیم صدا میده هم لطفن بهم بگین . ازتون سپاسگذار میشم خیلییییییییییییی
:40::10:
سلام،به امید خدا مشکلات مالی هم حل میشه (( خدا بزرگه ))
در کل لپ تاپ های hp،لپ تاپ های خوبی هستند که من خودم از طرفداران پروپا فرضش هستم.
قطعاتی که در لپ تاپ های hp بکار میره واقعا قطعات درجه 1 هستند.
به نظر من HP PAVILION DV6 2300.
یکی از مشکلات بلپ تاپ های hp همین داغ کردن هست که در کل لپ تاپ های hp برای بازی کردن پیشنهاد نمیشن.
مشکل داغ کردن رو میشه با رعایت چند نکته حل کرد.
صدا ممکنه از هارد یا فن باشه که اینها اونجوری صدا نمیدن که ادم رو اذیت کنه.
تمام رام ها زمانی که دیسک رو قرار میدیم صدا میده.

artzavil
24-07-2010, 14:20
سلام اساتید.. hp envy15 تو ایران گیر میاد؟ اگر آره با چه قیمتی و کجا؟
خیلی فوریه
ممنون

lovelord2020
25-07-2010, 09:14
نه ان وي 15 جز پارت خاور ميانه نيست
اگه بياد قاچاق مي اد
با قيمت خيلي زياد
ولي 14 رو مي توني سفارش بدب
با وزن و قيمت مناسبتر
و ساپورت تو دوبي

artzavil
25-07-2010, 10:12
14 کانفیگش چجوریه؟ 15 تو مالزی هم نیست؟ پسر خالم اونجاست میتونه بفرسته.. تو سایت اچ پی زده بود 1398$ بنظرت چقد گمرکی میخوره؟ یعنی تموم شدش چند در میاد؟

h_zaman06
25-07-2010, 20:35
دوستان دنبال خرید این مدل هستم : hp probook 5310 m
قیمتی که ازش به دست آوردم بین 880 تا 1050 تومن هست ... این اختلاف قیمت 200 تومنی کمی منو مشکوک کرده ... کانفیگ همه قیمت ها یکی بود ... ولی قیمت ها اینقدر فرق می کرد .

حالا می خواستم ببینم راهی وجود داره که فهمید نوت بوک ریفربیش هست ؟
نظرتون چیه در مورد این مدل ؟

با تشکر

lovelord2020
25-07-2010, 21:26
14 کانفیگش چجوریه؟ 15 تو مالزی هم نیست؟ پسر خالم اونجاست میتونه بفرسته.. تو سایت اچ پی زده بود 1398$ بنظرت چقد گمرکی میخوره؟ یعنی تموم شدش چند در میاد؟

قيمت سايت اچ پي مربوط به مدل پايه هستش خودت كانفيگ كردي؟
فرق 14 و 15 تو 3 مورده
يكي ساپورت رم كه 14 8 گيگه ولي 15 16 گيگ
دومي كارت گرافيك كه فرق انچناني هم ندارن با هم
سومي تاريخ معرفي اين دو سري
13 و 15 جز سري اول ان وي هستن
14 و 17 هم سري جديد ترش

تو مالزي نمي دونم
حتما مي شه
فكر مي كنم مستقيم از سايت اچ پي مي توني سفارش بدي
اما اينجا نه
كلي فروشنده بهت وعده سر خرمن مي دن اخرشم هر كي مي اد يه بهانه اي مي اره
فكر كن من يه مدل پارت امريكا و اروپا مي خواستم
طرف گفت ما تنها نماينده اچ پي خاورميانه ايمو نمايندگي دوبي مال ماست و اين حرفا
اخر سر برگشته مي گه مي دوني واسه خريد بايد 50 تا سفارش بديم نمي صرفه
فكر كن طرف با اون همه كلاس گذاشتن حتي نمي دونست خريد چندتاييه
برگشتم گفتم خوب مي دونم مگه شما نمي دوني بعد رفت جمش كنه گفت واسه ما اينجوري نبود

در مورد قيمت
اگه دقت كرده باشي خيلي از مدلا تو ايران قيمتش كمتر از قيمت فروش 50 تايي كه تو سايت اچ پي زده هستش در مورد ان وي امكان داره 2 برابر هم بدن اينجا

اشكال بازار ايران اينه از رده خارجه

در مورد ان وي چند تا مطلب تو همين بحث گذاشته بودم
بد نيست ببيني به كارت مياد

artzavil
26-07-2010, 01:42
آره خودم کانفیگ کردم.. مطلبارو خوندم هم کانفیگ خوبی داره هم پرتابله هم ظاهر خوبی داره.. اینجا هم یه آشنا پیداا کردم که میگه 24ساعت لب تاپو تست میکنه اگر مشکل نداشته باشه گارانتیش میکنه.. تنها عیبش داغ کردنشه که فکر کنم با کول پد حل بشه البته شما تو این چیزا استادی.. راستس گرافیک gt230 قویتره یا gt320؟

enriquefk2
26-07-2010, 03:06
آره خودم کانفیگ کردم.. مطلبارو خوندم هم کانفیگ خوبی داره هم پرتابله هم ظاهر خوبی داره.. اینجا هم یه آشنا پیداا کردم که میگه 24ساعت لب تاپو تست میکنه اگر مشکل نداشته باشه گارانتیش میکنه.. تنها عیبش داغ کردنشه که فکر کنم با کول پد حل بشه البته شما تو این چیزا استادی.. راستس گرافیک gt230 قویتره یا gt320؟
gt230 قویتره

lovelord2020
26-07-2010, 21:56

چه قيمتي مي ده؟يعني چند دصد گرون تر يا ارزون تر از سايت اچ پي!
از اون لپ تاپ ويتناميا كه نيست؟
يعني چي 24 ساعته تست مي كنه؟
اگه منظورت اينه 24 ساعته وارد مي كنتش ادرسشو به منم بده برم ازش بگيرم چيزي كه مي خوامو

تو تو خاورميانه نمي توني كانفيگ كني لپ تاپو بعد بگبريا
بايد مدل لپ تاپي كه بيشترين شباهت به چيزي كه مي خوايو داره پيدا كني همونو سفارش بدي

لپ تاپو بايد جلو خودت باز كنه بعد كارايي كه وظيفشه رو انجام بده
درستش اينه پولو مي گيره بعد جعبه رو باز مي كنه و باقي كار ها

ظاهر خوب و پرتابل بودن كه الان مربوط مي شه به تمام سري هاي جديد اچ پي
وزن كم شده تو مدلاي جديد اچ پي
اما مشكل گرمايي كه من با ان وي داشتم بيشتر از كول پد بود
يه جورايي حس بدي مي داد بهم.تا جايي كه كادو دادمش

230 يا 320؟ الان اين دو سري رو لپ تاپ هاي اچ پي ديگه نيست
پس فرقي نمي كنه واست

thelastblack
26-07-2010, 22:23
دوستان ما خواستیم یه لپ تاپ بخریم از یکی خواستیم گفت یه hp داریم با این مشخصات قیمت هم 680 هزار تومن:
core2duo 2GHz 1mb
Graphic: Intel
Ram: 2GB
HDD: 250
15'

نمیدونین مدلش چیه؟ قیمتش خوبه؟ لینکی چیزی ازش پیدا نکردم تو سایت hp چیزی نبود......
ممنون

enriquefk2
27-07-2010, 08:04
دوستان ما خواستیم یه لپ تاپ بخریم از یکی خواستیم گفت یه hp داریم با این مشخصات قیمت هم 680 هزار تومن:
core2duo 2GHz 1mb
Graphic: Intel
Ram: 2GB
HDD: 250
15'

نمیدونین مدلش چیه؟ قیمتش خوبه؟ لینکی چیزی ازش پیدا نکردم تو سایت hp چیزی نبود......
ممنون
این کانفیگی که نوشتی بیشتر به HP Compaq 6730s شبیه اینجارو ببین خودشه یا نه

MS3D
28-07-2010, 16:54
سلام،
چطور می تونم ویندوز XP رو روی Hp Dv5-1155ee نصب کنم؟

artzavil
29-07-2010, 10:32
منظورش اینه که 24 ساعت دستگاه پیششون میمونه اگر عیب و ایرادی نداشته باشه اون موقع گارانتی میکن..
امروز قیمتو از مالزی گرفتم, ماشالا به ایران خودمون, 1900دلاره اونجا, مثل اینکه قسمت نیست..
230 یا320 رو اگه یادت باشه راجع به 2300 و 2190 پرسیدم, برا اون میخوام.. هنوز نتونستم تصمیم بگیرم

thelastblack
29-07-2010, 11:37
من یه compaq 510 گرفتم ..... به نظرتون چطوره؟واسه کارای عادی میخواستم کار خفن ندارم.....
680 گرفتم....

armin_punisher6
29-07-2010, 13:18
ببخشید از دوستان تا حالا تونسته تو 2170 سیستم عامل مک نصب کنه؟

lovelord2020
29-07-2010, 18:26
منظورش اینه که 24 ساعت دستگاه پیششون میمونه اگر عیب و ایرادی نداشته باشه اون موقع گارانتی میکن..
امروز قیمتو از مالزی گرفتم, ماشالا به ایران خودمون, 1900دلاره اونجا, مثل اینکه قسمت نیست..
230 یا320 رو اگه یادت باشه راجع به 2300 و 2190 پرسیدم, برا اون میخوام.. هنوز نتونستم تصمیم بگیرم

نه 230 نه 320
برو سراغ سري جديد dv6
3060-3063 با توجه به رنگ مورد علاقه انتخاب كن
فقط نپرس كجا دارن چون خودمم نتونستم تو ايران پيدا كنم

star_1000
31-07-2010, 19:23
سلام خسته نباشید
میخوایتم اگه میشه یه مدل در حدود 1300-1400 بهم معرفی کنید
واسه برنامه نویسی و بازی
یکی از دوستان مدل HP Pavilion DV-6-2300 رو بهم معرفی کرد. میخواستم بدونم ایا مدل بهتر از این هم وجود داره؟(البته توی محدوده قیمتی که گفتم)
با تشکر

mina_
31-07-2010, 20:17
سلام
بچه ها من میخوام لپ تاپ hp dv6 2190 بگیرم...
منتهی موندم از ایران اچ پی بگیرم یا بست بای {[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]}
بست بای 70 هزارتومن ارزون تر میده گارانتیش هم همپارد هستش اما ایران اچ پی با گارانتی خود شرکت ایران اچ پی هستش...
حالا من موندم چیکار کنم،درسته که ایران اچ پی سابقه زیادی داره اما به خاطر قیمت مناسبتر دارم وسوسه میشم از بست بای بگیرم...
حالا نظر شما چیه؟
کسی تا حالا از بست بای لپتاپ گرفته؟

mina_
31-07-2010, 20:19
سلام
منتهی موندم از ایران اچ پی بگیرم یا بست بای {[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]}
بست بای 70 هزارتومن ارزون تر میده گارانتیش هم همپارد هستش اما ایران اچ پی با گارانتی خود شرکت ایران اچ پی هستش...
حالا من موندم چیکار کنم،درسته که ایران اچ پی سابقه زیادی داره اما به خاطر قیمت مناسبتر دارم وسوسه میشم از بست بای بگیرم...
حالا نظر شما چیه؟

Gilopa
31-07-2010, 20:47
سلام
حالا نظر شما چیه؟

سلام خسته نباشید
میخوایتم اگه میشه یه مدل در حدود 1300-1400 بهم معرفی کنید
واسه برنامه نویسی و بازی
یکی از دوستان مدل HP Pavilion DV-6-2300 رو بهم معرفی کرد. میخواستم بدونم ایا مدل بهتر از این هم وجود داره؟(البته توی محدوده قیمتی که گفتم)
با تشکر

خیلی خوشگله این مدل..حسودیم شد بهتون کاش پولشو داشتم اینو میخریدم:41:

میگم فکر حملش رو کردین ؟ 3 کیلوگرم وزنشه .. یادتون باشه بلوتوث هم نداره .. مودم هم نداره پس شما باید از مودم اکسترنال استفاده کنید حتما .. البته اگر اهل دیال آپ هستید
پردازنده و کارت گرافیک فوق العاده ای واسه بازی خورها مخصوصا داره ... طراحیش هم حرفی برا گفتن نداره واقعا! زیبا و شیکه

یادتون باشه شما دارید واسه یه لپتاپ با امکانات سخت افزاری بالا پول میدید پس باید تناسب رو بین پول پرداختی و کاری که قرار هست ازش بکشید بر قرار کنید کانفیگ core i7 برای افراد حرفه ای و کسانی بدرد میخوره که کار سختی از لپتاپتشون میکشند و به قولی مثل دسکتاپ ازش خرکاری میکشند

در مورد گارانتی
من رفیقم لپتاپش رو از ایران اچ پی خرید(البته نه این مدل ) حالا شما بستگی داره چقدر برات مساله پشتیبانی و گارانتی مهم باشه .. من به شخصه فقط در نوت بوک و کامپیوتر شدیدا به گارانتی حساس هستم و حاضرم پول اضافه هم بدم بر عکس تو چیزای دیگه مثل موبایل اصلا گارانتی برام مهم نیستش ..:11:

artzavil
01-08-2010, 00:21
to: lovelord
جدید اومده؟ 2هفته دیگه پولم آماده میشه.. میگردم پیدا میکنم.. یه سوال میپرسم تکراریه ولی ببخشید.. یکی میگه اچ پی خوبه یکی میگه خدمات نداره برو سونی بگیر.. واقعا سرگیجه گرفتم..

mina_
01-08-2010, 00:43
خیلی خوشگله این مدل..حسودیم شد بهتون کاش پولشو داشتم اینو میخریدم:41:

میگم فکر حملش رو کردین ؟ 3 کیلوگرم وزنشه .. یادتون باشه بلوتوث هم نداره .. مودم هم نداره پس شما باید از مودم اکسترنال استفاده کنید حتما .. البته اگر اهل دیال آپ هستید
پردازنده و کارت گرافیک فوق العاده ای واسه بازی خورها مخصوصا داره ... طراحیش هم حرفی برا گفتن نداره واقعا! زیبا و شیکه

یادتون باشه شما دارید واسه یه لپتاپ با امکانات سخت افزاری بالا پول میدید پس باید تناسب رو بین پول پرداختی و کاری که قرار هست ازش بکشید بر قرار کنید کانفیگ core i7 برای افراد حرفه ای و کسانی بدرد میخوره که کار سختی از لپتاپتشون میکشند و به قولی مثل دسکتاپ ازش خرکاری میکشند

در مورد گارانتی
من رفیقم لپتاپش رو از ایران اچ پی خرید(البته نه این مدل ) حالا شما بستگی داره چقدر برات مساله پشتیبانی و گارانتی مهم باشه .. من به شخصه فقط در نوت بوک و کامپیوتر شدیدا به گارانتی حساس هستم و حاضرم پول اضافه هم بدم بر عکس تو چیزای دیگه مثل موبایل اصلا گارانتی برام مهم نیستش ..:11:

من برا دانشگاه میخوامش،اصلا اهل بازی نیستم،رشتم کارشناسی کامپیوتر هستش، تو خونه همش پشت کامپیوتر رومیزیم،در ادامه مطمئنا لازم میشه SQL SERVER,...رو روی لپ نصب کنم برا همین مجبورم لپتاپی بگیرم که قدرت بالایی داشته باشه...
در مورد گارانتی من شنیدم همپارد خوبه ایران اچ پی هم خوبه منتهی من علت این اختلاف قیمت رو نمیفهمم!!!تازه خودتونم میدونین که تو ایران گارانتی به معنای واقعی وجود نداره.
والا نمیدونم از یه طرف میگم هیچ گرونی بی علت نیست از یه طرف میگم گرون بودن دلیل بهتر بودن یک کالا نیست...
بازم سوال قبلمو مطرح میکنم:
بست بای(تو مجتمع پایتخت) با گارانتی همپارد،70 تومن ارزون تر
یا
ایران اچ پی با گارانتی ایران اچ پی؟

pooriya_hp
01-08-2010, 10:25
جدید اومده؟ 2هفته دیگه پولم آماده میشه.. میگردم پیدا میکنم.. یه سوال میپرسم تکراریه ولی ببخشید.. یکی میگه اچ پی خوبه یکی میگه خدمات نداره برو سونی بگیر.. واقعا سرگیجه گرفتم..
عزیز من در خوبی hp و sony هیچ شکی نیست.
sony یکم قیمتش بالا هست ولی hp پول قطعش هست که من hp رو پیشنهاد می کنم.
گارانتی هم یه چیز مسخره ی هست که هزارتا شرط و شروط داره که آخرش هم برای تعمیر ازت پول می گیرن من 5 سال لپ تاپ دارم تمام لپ تاپ های که خریدم hp بوده و هیچکدوم گارانتی نداشتند.
در کل پیشنهاد من hp هست.
موفق باشی

MS3D
01-08-2010, 13:52
سلام
دوستان اگه میشه جواب این پست رو زودتر بدید ممنون می شم:

Gilopa
01-08-2010, 22:42
من برا دانشگاه میخوامش،اصلا اهل بازی نیستم،رشتم کارشناسی کامپیوتر هستش، تو خونه همش پشت کامپیوتر رومیزیم،در ادامه مطمئنا لازم میشه SQL SERVER,...رو روی لپ نصب کنم برا همین مجبورم لپتاپی بگیرم که قدرت بالایی داشته باشه...
در مورد گارانتی من شنیدم همپارد خوبه ایران اچ پی هم خوبه منتهی من علت این اختلاف قیمت رو نمیفهمم!!!تازه خودتونم میدونین که تو ایران گارانتی به معنای واقعی وجود نداره.
والا نمیدونم از یه طرف میگم هیچ گرونی بی علت نیست از یه طرف میگم گرون بودن دلیل بهتر بودن یک کالا نیست...
یا

در مورد لپتاپ شرکتی که ازش گارانتی میگیرید خیلی مهمه
مثلا تو دل یه شرکت داریم به نام زیگورات و چند تا شرکت دیگه هم که ادعای گارانتی دارند .. اما زیگورات پول بیشتر میگیره اما پشتیبانیه واقعی در عمل انجام میده .. این رو از رضایت خریداراش میتونید متوجه شید ..اون قدیم بود که گارانتی خیلی مهم نبود الان فرق کرده :11:

در مورد hp کلا خیلیی گارانتیهاش به نظرم قوی نیست.. اما باز بهتره دوستانی که از این مدل خرید داشتند جواب بدند !

artzavil
02-08-2010, 22:30
lovelord عزیز یه سایت پیدا کردم که نوشته واسه فروش داره.. قیمت هم زده
اینم دو تا از مدلاش:
سيستم عامل: Windows 7 Home Premium 64bit
پردازنده: Intel Core i5-430M 2.26GHz - 3MB Cache
RAM: 6GB DDRIII
کارت گرافیک: ATI Radeon HD 5650 1GB up to 3738MB
هارد درایو: 500GB 7200rpm
وزن: 2.46
نوع باتري: 6CELL
صفحه نمايش: 15.6LED
درایو نوری: DVD RW DL Lightscribe
دوربين: Webcam
بلوتوث: دارد
خروجی HDMI: ندارد
Remote Control: ندارد
Finger Print: ندارد
رنگ: مشکیقیمت: 1,299,000

پردازنده: Intel Core i7-720QM 1.6GHz to 2.8GHz - 6MB Cache
هارد درایو: 640GB 5400rpm
وزن: 2.45kg
خروجی HDMI: دارد
Finger Print: دارد
رنگ: نقره ای - آلومینیومیقیمت: 1,599,000

h_zaman06
03-08-2010, 00:03
این سیستم wwlan اچ پی خیلی جالبه ... اولش فکر کردم تو ایران جواب نمیده ... اما تا سیمکارت ایرانسل رو گذاشتم و باهاش به اینترنت وصل شدم کفم برید .. از اون باحال تر اس ام اس فرستادن و دریافتش هست ... واقعا جالبه
فقط دوستان کسی می دونه میشه باهاش مکالمه هم داشت یا نه ؟؟؟ اگه اینم بشه که دیگه وحشتناک میشه

hasansoft
03-08-2010, 01:46
به نظر من سری جدید رو بگیر
بدنه را آلمینیوم کرده به همبن دلیل مثل اپل خیلی خنک شده،سری DV6TSE
1.73corei7/4gbram/ati56501gb/fp/bt va...
در ضمن به نظر من سری آمریک اچ پی مثل 2300 و 3300 بگیر
البته من نمیدونم این مدل تهران اومده باشه

w0rm
03-08-2010, 11:28
اينكه ميگن صداي فن لپ تاپ هاي اچ پي زياده راست ميگن؟

lovelord2020
04-08-2010, 07:00
سلام
حالا نظر شما چیه؟

دوست عزيز من بهت بست باي رو پيشنهاد نمي دم
شايد اون اوايل قيمتاي مناسبي داشت
اما تو تماسي كه من با اين شركت داشتم مدعي شدن كه نمايتدگي اچ پي دوبي مال اوناست
در صورتي كه حتي از مدلاي خاور ميانه اچ پي و حتي تعداد سفارش از اچ پي خبر نداشتن تا قبل ابن كه من يه مدل سفارشي ازشون بخوام
ايران اچ پي به نظر من بهتره اگه تو تهران زندگي مي كني
اما اگه مثل من تو شهرستاني كوچيك زندگي مي كني برو سراغ بهترين عرضه كننده لپ تاپ منظورم بهترين فروشگاست كه همه جوره ساپورت مي كنه خودش گارانتي تو لپ تاپ معمولا يعني تعويض قطعه
تازه واسه اونم معمولا مي فرستن دوبي شركتا
حتي لپ تاپت اگه گارانتي تعويض داشته باشه هم بازم هزينه رفت و برگشت گارانتي بين المللش پاي خودته كه زيادم هزينه كمي نيست
در مورد لپ تاپ اگه بد در اومد و مجبور شدي همون سال اول بفرسي گارانتي بايد بندازيش دور.چون تا اخر اذيتت مي كنه
اينارو از رو تجربه شخصيم با اچ پي گفتم

lovelord2020
04-08-2010, 07:06

در مورد گارانتي هاي خوب شوني تو ايران نمي شه شك كرد
اما من به شخصي با 5 تا لپ تاپ اچ پي كه داشتم ميگم اچ پي
جز ان وي كه يه خورده اذيت كرد
البته من هنوز لپ تاپ به خوشكلي و قدرت مندي اون نديدم

منظور از خدمات چيه؟يعني گارانتي و وارانتي؟
به دوست قبلي هم گفتم لپ تاپي كه گارانتي لازم شه بايد بندازي دور
گارانتي هم مشكلات خودشو داره
لپ تاپت چند وقت پيشت نيست
اطلاعات شخصيت معلوم نيست سر از كجا در مي اره
معلوم نيست حل كردن يه مشكل باعث نشه نزنن مشكلات جديدي ايجاد نكنن و ....

lovelord2020
04-08-2010, 07:13
lovelord عزیز یه سایت پیدا کردم که نوشته واسه فروش داره.. قیمت هم زده
اینم دو تا از مدلاش:
پردازنده: Intel Core i5-430M 2.26GHz - 3MB Cache
هارد درایو: 500GB 7200rpm
وزن: 2.46
خروجی HDMI: ندارد
Finger Print: ندارد
رنگ: مشکیقیمت: 1,299,000

پردازنده: Intel Core i7-720QM 1.6GHz to 2.8GHz - 6MB Cache
هارد درایو: 640GB 5400rpm
وزن: 2.45kg
خروجی HDMI: دارد
Finger Print: دارد
رنگ: نقره ای - آلومینیومیقیمت: 1,599,000

دوست عزيز سايتو هم ميذاشتي خوب
و لطف مي كردي جاي كانفيگ مدل لپ تاپ رو مي گفتي
كانفيگ رو از اچ پي خاور ميانه و ماي اچ 1ي مي شد پيدا كرد
قيمتاشم نسبت به سوني وايو عاليه
اگه با ورود اين مدلا كسي باز بگه وايو بايد به خيلي چيزاش شك كرد
اگه قيمتاش الان انقدره پس تا يه ماه ديگه 100 تومن افت قيمت هم رو شاخشه
من كه تازه اموزشيم تموم شده و ديگه وقت ازادم زياد تر شده
مي گردم پيدا مي كنم يه مدل سري 3000 15 اينچي

lovelord2020
04-08-2010, 07:22
یا

من فكر كنم اين شركت تو پايتخت 3 تا دفتر داشت
اگه صفحات گذشته همين بحث رو بخوني يكي از دوستان در مورد اين فروشگاها يه توضيحاتي داده بود كه حتما خريد ازشون رو از سرت بيرون مي ندازه

من از نوع فروش مهتاب لپ تاپ خوشم مي اد
پول مي گيره بعد جعبه لپ تاپو جلو خودت باز مي كنه
كاري كه كمتر جايي مي كنن(نظر كاملا شخصي بود البته)

راستي چرا 2190 ؟
اين مدل به نظرت يه خورده قديمي نشده؟

كسي از دوستان مي دونه وضعيت ماي اچ پي و خريد ازشون چطوره؟

lovelord2020
04-08-2010, 07:31
اين سري 3000 كه تو ايران اچ پي هم اومده
خيلي خوبه

lovelord2020
04-08-2010, 14:51
بالاخره تصميم گرفته شد سري هاي جديد اچ پي وارد كشور شه
البته يه 150 تومني گرونتره از قيمت واقعي ولي در كل جاي شكرش باقيه
بعد از ماي اچ پي كه اين سري هارو گارانتي كرد حالا نوبت ايران اچ پيه
اولين باره كه اول شركتاي معتبر تصميم به وارد كردن سري جديد كردن
مي شه اميد وار بود كه شركتاي دربو داغون لپ تاپاشون رو دستشون باد كرده و از اعتبار نه چندان زيادشون هم بي اعتبارتر مي شن
و شركتاي قوي كه ساپورت بهتري دارن تقويتر مي شن و خدا بخواد سرويس بهتري خواهند داد

در كل با ورود اين لپ تاپ تمامي برند هاي ديگه بازار بايد برن غاز بچرونن
گفته شده تو اين سري جديد جنس بدنه تغيير كرده كه باعث مي شه از داغ كردن لپ تاپ كاسته شه
يه شباهتايي به اپل پيدا كرده از تظر ظاهري و قدرت و اسم اچ پي هم كه سر جاشه
كاهش وزن لپ تاپ فاكتور مهميه كه باعث برتري اين سري خواهد شد
متاسفانه اين كاهش وزن مربوط به مدلايي كه مانيتور تاچ دارن نمي شه
در كل به نظر عالي مي ان
من كه به زودي زود مي گيرم اين سري رو
البته يه ماه ديگه قيمتا افت خواهد كرد بي شك!

Microsoft24
04-08-2010, 18:26
با سلام به همه ی کاربران محترم انجمن ،

از همه ی دوستانی که از لپ تاب (هر برندی ، سونی ، دل ، ایسوس ، اچ پی ، ایسر و...) استفاده میکنند ، دعوت میشود تا در تاپیک زیر شرکت کنند :

توضیحات اضافی تو تاپیک بالا موجوده! :46:

پیشاپیش از همکاری شما سپاسگذارم ،

موفق و پیروز باشید ،

امید

Vah!d
04-08-2010, 20:17
بالاخره تصمصم گرفته شد سري هاي جديد اچ پي وارد كشور شه

منظورتون سری envy هست ؟

lovelord2020
04-08-2010, 23:53
نه دوست عزيز قيمت سري ان وي زياده تو ايران هنوز وارد كننده ها جرات وارد كردن به صورت عمده رو ندارن
اگه صفحات قبلي اين بحث رو يه نگاهي مي نداختي در مورد مدلاي جديد پاويليون اچ پي و ان وي 14 يه توضيحاتي داده بودم

ehsan_lauren
05-08-2010, 08:32
سلام میخواستم نظرتون رو در باره مدل hp DV6 T 2300 که core i7 2.8 GHz , 6m catche 1333 fsb بدونم قیمتش رو نوشته که 1160000 و ساخت چینه گرافیکشم Geforce 320 gt 1gb ddr3 و 4g رم نظرتون چیه ؟

artzavil
05-08-2010, 14:50
شرمنده اصلا حواسم نبود.. اولی dv6 3050 دومیم dv63060 بود.. البته این قیمتا بدون گارانتی هست.. سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تقریبا 7/8 مدل گذاشته که 2تاشو نوشته تموم شده.. بنظر منم روی سری f سونیو کم کرده البته بجز lcd که نمیدونم واقعا چقدر متفاوتن..
امروزم دیدم که سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تو لیست قیمتاش آورده.. با دو نوع گارانتی که خودتون ببینین کامل توضیح داده.. lovelord یه خورده راجع به lcd سریf توضیح میدی؟ چقد با hp تفاوت داره؟

lovelord2020
05-08-2010, 19:33
سلام میخواستم نظرتون رو در باره مدل hp DV6 T 2300 که core i7 2.8 GHz , 6m catche 1333 fsb بدونم قیمتش رو نوشته که 1160000 و ساخت چینه گرافیکشم Geforce 320 gt 1gb ddr3 و 4g رم نظرتون چیه ؟

با اين قيمت يه لپ تاپ نسبتا مناسبه
البته چيز خاصي هم نيست
اگه مساله مالي برات مهم نيست بهتره بري سراغ سري جديد دي وي 6
در مورد 2300 يا هموم 2100cto دوستاني كه با رم 8 گيگشو دارن همه جوره راضي هستن بجز وزن زيادش

lovelord2020
05-08-2010, 19:49
شرمنده اصلا حواسم نبود.. اولی dv6 3050 دومیم dv63060 بود.. البته این قیمتا بدون گارانتی هست.. سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تقریبا 7/8 مدل گذاشته که 2تاشو نوشته تموم شده.. بنظر منم روی سری f سونیو کم کرده البته بجز lcd که نمیدونم واقعا چقدر متفاوتن..
امروزم دیدم که سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تو لیست قیمتاش آورده.. با دو نوع گارانتی که خودتون ببینین کامل توضیح داده.. lovelord یه خورده راجع به lcd سریf توضیح میدی؟ چقد با hp تفاوت داره؟

خواهش لينك ياس رو همون روز ديده بودم
اما اسم اين فروشگاهو نشنيده بودم
قيمتا بدون گارانتي از قيمتاي با گارانتي ايران اچ پي گرونتره؟جالبه
اره سري اف كه از اولم روش كم شده بود
با ابعاد و وزن زيادش.و حرف و حديثايي كه پشتش بود.و تعداد برگشتيايي كه مي رفت گارانتي

در مورد مانيتور اطلاعاتم خيلي كمه
مانيتور اچ پي در حد نسبتا خوبيه
ولي مال وايو محشره
لپ تاپاي وايو رو كنار هر برند ديگه بجز اپل بذاري اين تفاوت رو احساس مي كني
من از مانيتور اچ پي ناراضي نيستم
اما اينم بگم چند وقت پيش كه تو كافينت يكي از دوستام بودم يكي از مشترياش يه وايو داشت
درخشندگي مانيتورش كاملا جلب توجه مي كرد
البته من اون زمان داشتم رو يه مدل دل كار مي كردم از 6 7 تا لپ تاپي كه جلوم بود وايو تصويرش بهتر بود
يه چيز ديگه اي هم كه از يكي از دوستانم شنيده بودم اين بود كه واسه تست كيفيت مانيتور ال سي دي از بك گراند ابي استفاده مي كنن
و فقط واسه وايو بك گراند ابي مي ذاره

mina_
06-08-2010, 10:20
من فكر كنم اين شركت تو پايتخت 3 تا دفتر داشت
اگه صفحات گذشته همين بحث رو بخوني يكي از دوستان در مورد اين فروشگاها يه توضيحاتي داده بود كه حتما خريد ازشون رو از سرت بيرون مي ندازه

من از نوع فروش مهتاب لپ تاپ خوشم مي اد
پول مي گيره بعد جعبه لپ تاپو جلو خودت باز مي كنه
كاري كه كمتر جايي مي كنن(نظر كاملا شخصي بود البته)

راستي چرا 2190 ؟
اين مدل به نظرت يه خورده قديمي نشده؟

HTML clipboardسلام
بابت راهنمایی هاتون ممنون
2190 قدیمی نیست که!!!محصول سال 2010 هستش،الانم که فکر کنم سال 2010 باشه...
به نظرم کانفیگ 2190 با در نظر گرفتن قیمتش عالیه،با آنالیز کردن قطعات میشه به این نتیجه رسید که واقعا عالیه،چیزی از بقیه کم نداره واقعا، فقط بلوتوث نداره که اونم برا من مهم نیست
در مورد ایران اچ پی: ایران اچ پی حداقل قبلا یه کیف و موس اشانتیون میداد،اما الان چی؟

star_1000
06-08-2010, 16:30
سلام
میخواستم بدون 2300 چندتا کانفیگ داره؟ من تو هر سایتی میرم یه جوره. ایا منبعی نیست که بشه همه کانفیگ هاش رو یکجا دید؟ و البته قیمت هاشون
2300 مدلی داره که بلوتوث داشته باشه؟
اگه بخواید یه مدل دیگه پیشنهد بدید چی رو پیشنهاد میکنید؟
با تشکر

nima_19
06-08-2010, 17:09
سلام دوستان من یه لپ تاپ جدید hp خریدم ,میشه راهنمایی کنید چطوری باید رجیسترش کرد؟

lovelord2020
06-08-2010, 20:04
HTML clipboardسلام
بابت راهنمایی هاتون ممنون
2190 قدیمی نیست که!!!محصول سال 2010 هستش،الانم که فکر کنم سال 2010 باشه...
به نظرم کانفیگ 2190 با در نظر گرفتن قیمتش عالیه،با آنالیز کردن قطعات میشه به این نتیجه رسید که واقعا عالیه،چیزی از بقیه کم نداره واقعا، فقط بلوتوث نداره که اونم برا من مهم نیست
در مورد ایران اچ پی: ایران اچ پی حداقل قبلا یه کیف و موس اشانتیون میداد،اما الان چی؟

2190 مدل 2009 هستش

از نظر كانفيگ عالي نيست كاملا معموليه
(اشانتيون عروسكاي كوچيكيه كه سوپر ماركتا ميدن):d
هنوز هم با پرداخت 90 تومن اضافه كيف 18 تومني و موس 39 تومني بهت مي ده
مي توني ريسك خريد بدون گارانتي رو بكني
البته همچين ريسكي هم نيست گارانتي كه 15 تا 39 تومن بابتش مي گيرن فرقي با هيچي نداره

lovelord2020
06-08-2010, 20:12
سلام
میخواستم بدون 2300 چندتا کانفیگ داره؟ من تو هر سایتی میرم یه جوره. ایا منبعی نیست که بشه همه کانفیگ هاش رو یکجا دید؟ و البته قیمت هاشون
2300 مدلی داره که بلوتوث داشته باشه؟
اگه بخواید یه مدل دیگه پیشنهد بدید چی رو پیشنهاد میکنید؟
با تشکر

من 4 تاشو ديدم اينجا
يكي با هارد 320 بود
يكي 640
يكي 500
رم هم از 4 تا 8 گيگ متغيره
يه مدل با گرافيك 320 داره يكي هم 230

قيمت از 1.060.000 تا 1.440.000 متفاوته
در مورد رم هزينه ارتقا هر رم 2 به 4 175 تومنه فعلا تو ايران

2300 يا همون 2100 سايت اچ پي كانفيگ تو اوردره
يه كانفيگ سفارشيه به همين علت چند سري هست ازش

lovelord2020
06-08-2010, 20:22
يادم رفت بهت پيشنهاد بدم
dm4 اچ پي سري خوبيه در حد 2100cto با وزن كمتر و تاريخ معرفي جديد تر
اگه رم برات مهمه Envy14-1090ee عاليه.8 گيگ رم داره

اگه رم 6 واست كافيه 3061-3062-3063 dv6

تو مدلايي كه گفتم ريموت حذق شده
وزن كم شده
و گرافيك Ati شده
كليد اعداد هم از كيبرد حذف شده
البته dv6 اونايي كه فينگر پرينت داره كليد اعداد هم داره همراه با بكلايت كيبرد

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:17 PM ----------

سلام دوستان من یه لپ تاپ جدید hp خریدم ,میشه راهنمایی کنید چطوری باید رجیسترش کرد؟

شما نبايد رجستر كنيش كه !
فروشنده اينكارو كرده همون اول كه تحويل مي ده
اما اگه رجستر نشده هست يا دوباره ويندوز ريختي فايل pdf رو از سايت اچ پي بگير توش كامل توضيح داده

ocz
06-08-2010, 20:54
در ایران نیازی به رجیستر کردن نیست و فایده ای هم ندارد

nima_19
07-08-2010, 10:23
منظورم ویندوز نیست ,خود لپ تاپو چطوری باید ریجیستر کرد؟
مثل دل که سریال نامبر لپ تاپو توی سایت دل وارد میکنیم

lovelord2020
07-08-2010, 11:43
لینکشو برم خونه بهت می دم تو فیوریت پی سی بود قدیما

وضعیت گارانتی و ریفر بودن یا نبودنشو مشخص می کنه پس بیفایده نیست

lovelord2020
07-08-2010, 21:03

nima_19
07-08-2010, 21:38
چطوری میشه چراغ پشت لپ تاپو که مارک hp روش هستو خاموش کرد؟

w0rm
08-08-2010, 08:16
اينكه ميگن صداي فن لپ تاپ هاي اچ پي زياده راست ميگن؟
يعني كسي همچين تجربه اي رو به نسبت لپ تاپ هاي ديگه نداشته؟

Ho$∑∫N
08-08-2010, 12:40
با سلام. من یه dv6-2064ca دارم. سه dvd ریکاوری ازش تهیه کردم. وقتی موقع روشن شدن کلید f11 رو میزنم ریکاوری فعال نمیشه. چیکار باید بکنم؟

lovelord2020
08-08-2010, 13:22
مگه اون چراغ خاموشم مي شه
همه خوشكليش همون اچ پي هستش كه روشن مي شه

armin_punisher6
08-08-2010, 15:06
چطوری میشه چراغ پشت لپ تاپو که مارک hp روش هستو خاموش کرد؟
باید سیمشو قطع کرد.بعدشم کل زیبایی لپ تاپ به اون نورشه.

mina_
08-08-2010, 20:19
سلام
همتون خسته نباشین
بچه ها کسی خبری از مدل های جدید اچ پی که قراره وارد کنن و داغ نمی کنه و ... خبری نداره؟؟؟
آیا برتریش فقط بدنه آلومینیومیش هست یا...؟

lovelord2020
08-08-2010, 22:26
سري جديد تري قرار نيست ديگه وارد شه
envy14 سفارشي وارد مي شه
dm4 & dv6-3000 هم وارد شده
envy14 درايورش اينترنال شده (اين مهم ترين فرقش با سري قبلشه)
سري 15.6 اينچي هم تفاوت اساسيش كاهش وزنشه
ريموت حذف شده
اما مي توني جدا واسش ريموت بگيري
بك لايت كيبرد دوباره اضافه شده
اگه يادتون باشه تو سري هاي قبلي مربوط بود به hdx
مي تونين مانتور تاچ واسش سفارش بدين كه 400 گرم وزن رو زياد مي كنه
قدرت انتخاب رنگ مورد علاقتون هم دارين
4 رنگ
تاچ پد مولتي تاچ هم اضافه شده
بلوري رام هم تقريبا رو اكثر مدلا هست
رم پايه رو اين سري 6 گيگه نه 4 گيگ
البته مدلايي با رم 3 گيگ هم موجود هست

dm4 هم از سي پي يو يه مقدار ضعيفتر از Dv6 بهره مي گيره
با ظاهر جذاب

lovelord2020
08-08-2010, 22:34
اچ پي اصلا در شرايط معمولي داغ نمي كنه
مگه اين كه باهاش بازي كني
داغ كردنش هم طبيعيه
سري گيم نيست كه
واسه خونه و محل كاره

بدنه الومينيومي هم به نظر بايد گرمارو بيشتر نشون بده
فلز رساناي گرماييه
ولي باعث مي شه داخل لپ تاپ خنك تر شه

nima_19
09-08-2010, 22:55
کیبورد dv6-2140ef نورپس زمینه داره؟

mina_
10-08-2010, 13:44
سلام
خسته نباشین
بچه ها به نظرتون چرا لپ تاپ های اچ پی سری **21 DV6 جدیدا کم شده ؟
علتش منسوخ شدن این مدل ها هست؟
یا مدل های جدید تر برای شرکت ها سود بیشتری داره؟؟؟ یا...
نظرتون چیه؟

H.P1366
10-08-2010, 14:23
دوستان سلام
یه درخواست کسی می تونه لیست نمایندگی های hp رو بگه و اگر سایتی هم داره ممنون می شم بگین
و کدوم یکی معتبر تر است
ممنون

lovelord2020
10-08-2010, 16:58
کیبورد dv6-2140ef نورپس زمینه داره؟

نه نور پس زمينه چند وقتي بود از اين سري حذف شد و دوباره تو سري 3000 اونم سفارشي دوباره موجوده

alisoofi
10-08-2010, 19:47
دوستان و اساتید میشه راجع به مدلهای DV3-2155 و DV3-2165 و DV3-2360 نظر بدن که چطورن؟ میخوام تا 1 تومن لپ تاپ بخرم.2 تای اولی زیر 1 تومنه ولی cpu core2dou دارن.خودم 2155 رو واسه FP که داره دوست دارم.مدلی مثل 2155 هست که corei3 باشه و FP هم داشته باشه که پیشنهاد بدین(تا 1 تومن)؟سایز 13 اینچ برام مهمه.

lovelord2020
10-08-2010, 21:56
سلام
خسته نباشین
بچه ها به نظرتون چرا لپ تاپ های اچ پی سری **21 DV6 جدیدا کم شده ؟
علتش منسوخ شدن این مدل ها هست؟
یا مدل های جدید تر برای شرکت ها سود بیشتری داره؟؟؟ یا...
نظرتون چیه؟

سري جديد اچ پي طرافدار بيشتري داره
سري 2000 و 2100 و 10000 و ...
وزن زيادي داره با كيف شارژر نزديك 4 كيلو مي شه كه خيلي زياده

سري 2100 بيشترين درصد dv6 رو در حال حاضر تو كشور به خودش اختصاص داده
ولي سري Cto و bto از همون موقع هم مورد علاقه فروشنده ها نبود
شايد به خاطر كانفيگ خوب و قيمت كمتر نسبت به برند رقيب يعني سوني وايو كه سود بيشتري به فروشنده مي رسوند به خاطر گارانتي

يه چيز ديگه هم در مورد اين سري بوده
حتما همتون راجع به f11 سوني چيزايي شنيدين و مشكل گرماي اين سري
كه بايد يه نرم افزار روش نصب شه تو كشورايي كه امكان مرجوع لپ تاپ وجود نداره

در مورد 2100 Cto هم اين مساله بوده
يعني خواسته شده بود با پذيرش رسكش يه نرم افزار براي مديريت گرماي لپ تاپ نصب شه
كه تو ايران كمتر اين موضوع بيان شد و فقط چند تا شركت نه چندان معتبر اين كارو كردن مثل ..

يه مساله ديگه هم استفاده از 'گرافيك Ati هستش كه اچ پي اول از اين سري قدرتمند گرافيك تو لپ تاپاش استفاده كرده (منظورم 5650 هستش)
ولي الان مدلاي مختلف وايو هم ديده مي شه
مخصوصا اين كه وايو يه برند امريكايي نيست و خيلي زود مدلاي جديدش وارد ايران مي شه و واسه رقابت احتياج بود كه وارد كننده ها برن سراغ سري جديد اچ پي

اين دفعه براي خاور ميانه كامل تر از هميشه مدلاي جديد اچ پي در نظر گرفته شده كه اينم يه كار جديده
در ضمن اين سري اگه مدلاي خاورميانه رو چك كنين تقريبا تمام مدلا نو شده
و ديگه از سري هاي گذشته خبري نيست

تغيير بازار هم عاديه با توجه به محصولاتي كه عرضه شده

---------- Post added at 09:56 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

دوستان سلام
یه درخواست کسی می تونه لیست نمایندگی های hp رو بگه و اگر سایتی هم داره ممنون می شم بگین
و کدوم یکی معتبر تر است
ممنون

اچ پي يه شركت امريكاييه
هيچ نمايندگي تو ايران نداره

دو تا شركت هستن كه با واسته مي ارن و مشهورترن
در ضمينه لپ تاپ ايران اچ پي (فالنيك)
و در ضمينه محصولات اداره ماي اچ پي

mina_
11-08-2010, 00:57
دو تا شركت هستن كه با واسته مي ارن و مشهورترن
در ضمينه لپ تاپ ايران اچ پي (فالنيك)
و در ضمينه محصولات اداره ماي اچ پي

خداییش حق با ایشونه
اما قیمتهای تهران فالنیک (با توجه به عدم اشانتیون) یکم بالا هستش
خودتون با دیدن لیست قیمتش و یه مقایسه کوچولو با بقیه شرکت ها به این نتیجه میرسین...

alisoofi
11-08-2010, 11:40
دوستان و اساتید میشه راجع به مدلهای DV3-2155 و DV3-2165 و DV3-2360 نظر بدن که چطورن؟ میخوام تا 1 تومن لپ تاپ بخرم.2 تای اولی زیر 1 تومنه ولی cpu core2dou دارن.خودم 2155 رو واسه FP که داره دوست دارم.مدلی مثل 2155 هست که corei3 باشه و FP هم داشته باشه که پیشنهاد بدین(تا 1 تومن)؟سایز 13 اینچ برام مهمه.

لطفا دوستان اینو هم جواب بدن:37::sad:

lovelord2020
11-08-2010, 12:44
تو سري 13 اينچي 2380 و سري 4000 عاليه
از اون بهتر envy13 هست كه قيمتش بالا مي ره
زير 1 نمي توني يه مدل 13 اينچي با كانفيگ بالا بگيري

كاربزيتو بگي مي تونم بهت چند مدل پيشنهاد بدم كه اكثرشون وايو و ايسرن با اينكه هيچ ربطي به اين بحث نداره ولي با بودجه شما سازگارتره

lovelord2020
11-08-2010, 12:51
خداییش حق با ایشونه
اما قیمتهای تهران فالنیک (با توجه به عدم اشانتیون) یکم بالا هستش
خودتون با دیدن لیست قیمتش و یه مقایسه کوچولو با بقیه شرکت ها به این نتیجه میرسین...

ليست قيمتا رو به چه شركتايي مقايسه مي كنين؟
تو ليست جديد فالنيك دو تا قيمت زده ها
هم با كيف و موس و بيمه يه دونه هم فقط با 18 ماه گارانتي

در كل من فرق قيمتو بيشتر از 100 تومن نديدم
يه حسن كوچولو هم داره
حده اقلش اينه وقتي از شركت معتبر مي گيري مي دوني جنس چيني بهت مي ده
ولي خيلي از شركتا رو اوردن به اين لپ تاپ ويتناميا
قيمتش ارزونتره
هر كانفيگي هم بخواي برات جمع مي كنن البته اگه مستقيم با خود شركت تماس بگيري گمرك هم نمي خوره بهش

راستي كسي ليست قيمت myhp رو داره؟يا مي دونه از كجا مي شه پيدا كرد؟و فروشگاهي تو شهري جز اصفهان داره اين شركت؟
تمام نمايندكي هارو زده خدمات!

soroush7334
12-08-2010, 00:15
سلام
میخواستم ببینم لپ تاپ HP DV6 2300 کیفیت صفحش چجوری هست؟
واین که این لپ تاپ LED هست یا LCD ؟

armin_punisher6
12-08-2010, 08:53
سلام
کیفیت خیلی خوبی داره و led هست ولی به پای سونی نمیرسه.

masoudies
12-08-2010, 10:10
سلام... نظرتون در مورد این مدل چیه؟
کیفیت تصویر و زیبایی و کارکرد در حد خودش! کسی داشته تا الان؟

Processor: AMD 2.1 GHz X2 SI-42
Memory: 2 GB DDR2
HDD: 320 GB SATA
Graphics: ATI® 3200 HD up to 1.0 GB
Display: LCD 15.6" LED
Optical Drive: Double-Layer DVD/RW
Other: Lan, WiFi, Modem, Webcam, Bluetooth

قیمت: 530.000 تومان با گارانتی بین الملل قیمت: 560.000 تومان با گارانتی ایران

alisoofi
12-08-2010, 16:07
تو سري 13 اينچي 2380 و سري 4000 عاليه
از اون بهتر envy13 هست كه قيمتش بالا مي ره
زير 1 نمي توني يه مدل 13 اينچي با كانفيگ بالا بگيري

كاربزيتو بگي مي تونم بهت چند مدل پيشنهاد بدم كه اكثرشون وايو و ايسرن با اينكه هيچ ربطي به اين بحث نداره ولي با بودجه شما سازگارتره
دوست عزیز کاربری خاصی ندارم بیشتر کارای معمولی ولی خب دوست دارم تا 1تومن بهترین 13 اینچی رو داشته باشم.خودت چندتا مدل خوب پیشنهاد بده.
میشه بگین برندها از نظر کیفیت چطورن؟بعضی وقتا بعضی مدلهای acer و Dell واسه کانفیگ بالا و قیمت مناسب بدجور وسوسم میکنن حتا اگه 13 اینچ نباشن.ولی نمیدونم کیفیت ساخت اونا چطوره.زیاد خرابی دارن یا نه.
مثلا همین acer5741G روانیم کرده.قیافه نداره و نمیدونم تصویرش چطوره.خودم SR490 vaio دارم.میترسم بگیرم جلو اون تو ذوقم بخوره.:41:

lovelord2020
12-08-2010, 21:15
عرض به خدمتتون كه اگه سوني داري نمي توني برند ديگه اي انتخاب كني فقط به خاطر مانيتورش
كيفيت ساختشم خوبه
فرق سوني وايو با بقيه برند ها تو مانيتور و مينبردشه
تو كانفيگاي بالا سوني رو بهت پشنهاد نمي دم و فقط مي گم اچ پي
البته سوني 14 اينچيش بيشتره تو بازار

لطفا يه اولويت بندي كن
مثلا خودم اگه برم سراغ 13 اينچي مي گم ان وي 13 چون به كانفيگ بالا احتياج دارم تو هر شرايطي
ولي معمولا 13 اينچي يعني يه لپ تاپ پرتابل جمع و جور واسه اين ور اونور بردن و استفاده هميشگي از نت
با اپل ميونت چطوره؟
dv3-4070 , 71 كانفيگ قوي داره با توجه به سايز
اما گرونتر از چيزيه كه شما مي خواي
2360 انتخاب خيلي خوبيه با توجه به قيمت و سايز و برند

اگه لپ تاپ سبك مي خواي:
مثلا اين اپل خيلي سبكه iPad Wifi - 32GB
0.68 كيلو گرم وزنشه
ولي چيز خاصي نداره
حتي پرت يو اس بي

اگه بزرگتر از 13 مي خواي:
اينو يكي از دوستام گرفته و راضيه قيمت دقيقا 1 ميليون
EB 1 QGX/b
البته 15.5 مانيتورش

اولويت بندي كني و ليستاي شركتا رو چك كني بهت يه پيشنهاد مي دم كه راضيت كنه
البته نه تو اين يحث (چون موضوع اين بحث اج پيه و اينجا فقط مي گم 2360)

lovelord2020
12-08-2010, 21:21
سلام

مانيتورش در حد قابل قبوله
ولي نسبت به وايو و اپل خوب نيست
lcd led هستش
lcd ‌با نور ضمينه led

alisoofi
12-08-2010, 22:24
عرض به خدمتتون كه اگه سوني داري نمي توني برند ديگه اي انتخاب كني فقط به خاطر مانيتورش
كيفيت ساختشم خوبه
فرق سوني وايو با بقيه برند ها تو مانيتور و مينبردشه
تو كانفيگاي بالا سوني رو بهت پشنهاد نمي دم و فقط مي گم اچ پي
البته سوني 14 اينچيش بيشتره تو بازار

لطفا يه اولويت بندي كن
مثلا خودم اگه برم سراغ 13 اينچي مي گم ان وي 13 چون به كانفيگ بالا احتياج دارم تو هر شرايطي
ولي معمولا 13 اينچي يعني يه لپ تاپ پرتابل جمع و جور واسه اين ور اونور بردن و استفاده هميشگي از نت
با اپل ميونت چطوره؟
dv3-4070 , 71 كانفيگ قوي داره با توجه به سايز
اما گرونتر از چيزيه كه شما مي خواي
2360 انتخاب خيلي خوبيه با توجه به قيمت و سايز و برند

اگه لپ تاپ سبك مي خواي:
مثلا اين اپل خيلي سبكه iPad Wifi - 32GB
0.68 كيلو گرم وزنشه
ولي چيز خاصي نداره
حتي پرت يو اس بي

اگه بزرگتر از 13 مي خواي:
اينو يكي از دوستام گرفته و راضيه قيمت دقيقا 1 ميليون
EB 1 QGX/b
البته 15.5 مانيتورش

اولويت بندي كني و ليستاي شركتا رو چك كني بهت يه پيشنهاد مي دم كه راضيت كنه
البته نه تو اين يحث (چون موضوع اين بحث اج پيه و اينجا فقط مي گم 2360)
ممنون از پاسخ های سریعت.
این صفحه تاچی که 2360 داره یکم منو تو شک انداخته.خودم تجربه خوبی با تاچ اسکرین ندارم.همین الان یه گوشی تاچ دارم که دادم نمایندگی واسه تعمیر.نمیدونم رو شفافیت تصویر هم تاثیر داره یا نه.
اگه 2155 مثل 2165 FingerPrint داشت یه لحظه هم مکث نمیکردم.
یه عکس از یه مدل hp که میگفتن DM4 باید باشه تو یکی از همین تاپیک ها دیدم.تو هیچ لیستی چشمم به این سری نخورده.نه رنج قیمت دیدم ازش نه سایزشو میدونم.به نظرم خیلی قشنگ اومد.میشه چند تا عکس و چند تا مدل با کانفیگهای مختلف با قیمت تقریبیشون برام بزاری؟خودم تو هیچ لیستی ندیدمش.
به نظرت با بودجه من سازگاره؟
ممنونم از راهنمایی هات:11:

lovelord2020
13-08-2010, 08:27
خواهش:)

تو اين لينك يه نگاهي بنداز از هر مدلي خوشت اومد رو يسريش كليك كن اطلاعاتش تا جايي كه به كانفيگ كامل مدل برسه تكميل مي شه
بايد از سري انتخاب كني (اينارو همين جوري گفتم مي دونم همه استادن)

(Dm4‌ 14 اينچيه با كانفيگ بين dv6 , dv4)

لينك مدلاي خاور ميانه
HP Pavilion Home Notebook PCs

سري g اچ پي رو هم ببين
سايزش 15.6 هستش ولي وزنش خوبه و راحت مي توني جا به جا كنيش
از اون مهم تر رنج قيمت اين سريه

راستي اين 2155 و 2165 كه گفتي مال كدوم سريه
2155 رو تو سري 15.6 ديدم ولي 2166 رو اصلا نديدم

يه چيز ديگه هم كه تو لپ تپاي اچ پي كشف كردم ايمه
اونايي كه اخرين رقم مدلشون 0 هست امكاناتش كامل تره

M E H R A N
14-08-2010, 15:42
در تست زیر شرکت کنید و نتیجه ی لپ تاپ خودتون رو بزارید. :10:

lovelord2020
14-08-2010, 18:06
يكي با ظاهر من!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mantreh
14-08-2010, 22:06
درود،

کسی راجع به dv6-306x نظری نداره؟؛
لطفا یکم در مورد کمبود هاش صحبت کنید.

lovelord2020
14-08-2010, 22:39
صحبت راجع به اين سري خيلي زوده
بايد چند ماه از عرضه اين سري بگذره تا بشه در موردش نظر داد
به نظر خوب مي اد و اصلاح شده سري Dv6 باشه
ولي بايد دو ماه كار كنه تا بشه گفت خوبه يا بده يا اشكالاتش چيه

linekhat
15-08-2010, 17:40
بهترین لپ تپ hp

hp dv 6 t cto
cpu cori7 740qm
gpu 1gig ati 5650 up to 5gig
ram 8gig ddr3
hard 500gig 7200pm
monitor 15.4 inch
bd rom dvd r\w
battry 9cell
full port

alisoofi
15-08-2010, 23:11
خواهش:)

تو اين لينك يه نگاهي بنداز از هر مدلي خوشت اومد رو يسريش كليك كن اطلاعاتش تا جايي كه به كانفيگ كامل مدل برسه تكميل مي شه
بايد از سري انتخاب كني (اينارو همين جوري گفتم مي دونم همه استادن)

(Dm4‌ 14 اينچيه با كانفيگ بين dv6 , dv4)

لينك مدلاي خاور ميانه
HP Pavilion Home Notebook PCs

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسري g اچ پي رو هم ببين
سايزش 15.6 هستش ولي وزنش خوبه و راحت مي توني جا به جا كنيش
از اون مهم تر رنج قيمت اين سريه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستي اين 2155 و 2165 كه گفتي مال كدوم سريه
2155 رو تو سري 15.6 ديدم ولي 2166 رو اصلا نديدم

يه چيز ديگه هم كه تو لپ تپاي اچ پي كشف كردم ايمه
اونايي كه اخرين رقم مدلشون 0 هست امكاناتش كامل تره
او ن 2 تا سری DV3 بودن.بدجور بین اون 2 تا و DV3-2360 و CW21FX گیر کردم.ایکاش CW فینگر پرینت داشت:37:

lovelord2020
16-08-2010, 09:36
cw2 تا جايي كه من يادمه مرجوع شد به شركت
تو كشوراي ديگه هم كه امكانش نبوده يه نرم افزار بايد روش نصب مي شد واسه مديريت گرماش
اگه اشتباه نكنم مشكلش باطري بود و هارد
هارد رو شركتا تعويض مي كنن (گارانتي)

alisoofi
16-08-2010, 11:33
cw2 تا جايي كه من يادمه مرجوع شد به شركت
تو كشوراي ديگه هم كه امكانش نبوده يه نرم افزار بايد روش نصب مي شد واسه مديريت گرماش
اگه اشتباه نكنم مشكلش باطري بود و هارد
هارد رو شركتا تعويض مي كنن (گارانتي)

دوست من تو سایت شرکت نقش نوشته که اون مشکله گرمایی با یه برنامه 2 مگابایتی کاملا بر طرف میشه،راجع بهش کاملا توضیح داده.گفته که سری F هم همین مشکل رو دارن.و با برنامه مشکل حل میشه و نیازی به مراجعه به جایی برای تعویض قطعه نداره.
یعنی دروغ گفتن؟

lovelord2020
16-08-2010, 12:06
نه دوست عزيز
مشكل سري F رو خودم ديدم و لمس كردم ولي در كل حرفي ازش نمي زنم كه سوء تفاهمي پيش نياد
در ضمن اين مشكل تو سري F مربوط به f11 بوده
ولي اگه مي خواي بري سراغ وايو سري هاي ديگه اي هم داره
مي توني كانفيگ مورد نظرتو اونجا هم پيدا كني
چرا نمازشك دار بخوني!
اين فقط مربوط به وايو نبود تو اچ پي هم همين موضوع بود راجع به سري 2300t
واسه همين وارد كننده ها بهش زياد علاقه نشون ندادن
كه البته الان اين طوريام نيستو كانفيگاي زيادي ازش تو بازاره
در مورد اچ پي اين طور بهت بگم هر سري كه مياد مشكلات سري هاي قبل رو برطرف كرده
dv6 1000
dv6 1100
dv6 1200
dv6 2000
dv6 2100
dv6 3000
جز مورد اخري كه تغيير اساسي توش ايجاد شده مي شه اين طوري گفت فعلاقابل اعتماد ترين تو اين سري2100 هستش

در مورد سري 3000 هم اگه تا 2 ماه دگه سري 3100 بياد يا 4000 نشون دهنده بعضي ضعفاست تو اين سري (يا شايدم كمبودهايي كه مصرف كننده احساس كرده )

lovelord2020
16-08-2010, 12:15
بهترین لپ تپ hp

hp dv 6 t cto
cpu cori7 740qm
gpu 1gig ati 5650 up to 5gig
ram 8gig ddr3
hard 500gig 7200pm
monitor 15.4 inch
bd rom dvd r\w
battry 9cell
full port

دوست عزيز اين كانفيگ مربوط بود به چه مدل
cto ‌يعني كانفيگ تو اوردر. كانفيگي كه مي شه سفارش داد
dv6t-cto يه سري لپ تاپه با كانفيگاي مختلف
گرافك 5650 مگه 4 گيگ شر مي كنه؟!؟!2.7 گيگ نبود شرينگش؟