PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄ ™ HP اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

aslanaslan
29-12-2008, 18:04
به نظرتون عاقلانه هست که 6 ماه منتظر بشم ویندوز 7 بیاد؟ میترسم بعدا پشیمون بشم...

REGISTERED USER
30-12-2008, 00:31
به نظرتون عاقلانه هست که 6 ماه منتظر بشم ویندوز 7 بیاد؟ میترسم بعدا پشیمون بشم...

به نظرم برنامه ها و درایورها بیشتر با ویستا match هستند تا ویندوز سون !

aslanaslan
30-12-2008, 13:39
این dv5 1020tx دیگه چیه؟ سری جدیده؟ در مقایسه با 1199 چه فرقی داره؟ (کانفیگشون که خیلی نزدیکه)
تو ایران اچ پی که قیمت نزده... قیمتش حدودا چند میشه؟

1020tx:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sinaHP
30-12-2008, 20:24
سلام من تازه اومدم
ميخوام dv5-1199بخرم
تو اين رنج بهتر از اين گير مياد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا وقتي من اينو ديدم (...)(به دليل حفظ احترام جمع حذف شد).!!!!
ممنون

pooya6586
31-12-2008, 10:29
به نظرم برنامه ها و درایورها بیشتر با ویستا match هستند تا ویندوز سون !

مایکروسافت اعلام کرده که در طراحی این سیستم عامل هدف این بوده که در واقع آپ گریدی برای ویستا باشه و با تمام نرم افزارها و درایورهای موجود کار کنه!

ویژگی های جدید این سیستم عامل قابلیت ساپورت multi-touch، یک سیستم شبکه جدید به نام HomeGroup و طراحی دوباره Windows Shell است. همچنین نرم افزارهایی که در نسخه های قبلی ویندوز موجود بود
از جمله Windows Mail, Windows Calender, Windows Movie Maker و Windows Photo Gallery دیگر همراه ویندوز سون نصب نمیشود و به طور جداگانه در Windows Live Essentials Suite ارائه میشوند.

Raminop The Great
31-12-2008, 11:08
سلام دوستان...

سینا اچ پی عزیز... من همین 1199 رو بهت پیشنهاد می کنم... 1020tx هم اومده که کاملا مثل این 1199 هستش و قیمتش هم یکیه اما من تفاوتش رو نی دونم... به هر حال این 1199 در این رنج قیمتی بی رقیبه!

Truly Yours...

aslanaslan
31-12-2008, 12:38
یعنی رنگ 1020 tx هم مثل 1199 هست؟ تو سایت hp که 1020 رو متالیک نوشته... اگه متالیک باشه، تو 3 سوت می خرم!

Raminop The Great
01-01-2009, 17:29
سلام دوستان...

این تاپیک که یه زمانی از فعالترین ها بود چرا مدتیه تعطیل شده؟ این رجیستر عزیز چرا پیداش نیست؟

جواب خودم:
الان در امضای رجیستر عزیز دیدم که واسه کارشناسی ارشد داره می خونه واسه همین کمتر اینجاست... برای همه بچه های خوب پی سی ورلد آرزوی موفقیت می کنم...

Truly Yours...

amnhck123
06-01-2009, 12:52
من یه مشکلی داشتم با این پورت esata
من هر کابل ساتایی به این پورت میزنم جا نمی خوره (کابلم هم از این کابلهای قرمز رنگ هست ) کابل مخصوصی باید استفاده کنم میشه یه توضیحی بدید
در ضمن میشه بگید بعد از وصل شدن کابل برقش رو باید چه طوری تامین کرد و هزینش چه قدر هست؟
در ضمن قیمت یه هارد پاسپورتی رو هم لطف کنید ترجیحا 200 گیگ

sia1859
07-01-2009, 13:58
سلام به همه دوستان
اچ پی به زودی مدلهای جدید و هیجان آور خودش رو به بازار میفرسته. یک نمونه دستگاههای سری dv2 هستند که با ال سی دی 12 اینچ وتمام مشکی هستند.سری dv6 با ال سی دی 16 اینچ
وسری های dv5 هم به زودی با سری 12xx به بازار ایران میان
یک نمونه جدید که فکر میکنم تا دو ماه آینده به بازار میاد dv5-1299 هست که تقریبا مشخصات dv5-1199 رو داره با این تفاوت که دارای سی پی یو 2.66ghz T9550 هست این مدل هفته سوم ژانویه در بازار دبی موجود هست وفکر میکنم تا دوهفته بعدش هم توی بازار ایران
هنوز هم دستگاهی از سری dv5-12xx با مشخصات شبیه dv5-1135 اعلام نشده ولی چند نمونه با سی پی یو 2.0ghz وگرافیک 512mb عرضه شده برای اطلاعات کامل تر اینجا رو ببینید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golshahi
07-01-2009, 15:07
ممنون از پاسختون بازم منتظرم..
میگم در سری dv گرافیک 9600gt از نوع ddrii هست.. در سری hdx چی؟ ddriii هستن؟

REGISTERED USER
07-01-2009, 20:51
من یه مشکلی داشتم با این پورت esata
من هر کابل ساتایی به این پورت میزنم جا نمی خوره (کابلم هم از این کابلهای قرمز رنگ هست ) کابل مخصوصی باید استفاده کنم میشه یه توضیحی بدید
در ضمن میشه بگید بعد از وصل شدن کابل برقش رو باید چه طوری تامین کرد و هزینش چه قدر هست؟
در ضمن قیمت یه هارد پاسپورتی رو هم لطف کنید ترجیحا 200 گیگ

فکر کنم چند صفحه پیش کامل توضیح داده بودم و گفته بودم استاندارد ترانسفر یکی هست ولی شکلش فرق میکنه ... نه ؟ :hmm:

کابل برقش یک آداپتور داره قیمت حدود 14000 تومن هست ... من پک کامل اتصال هارد یعنی آداپتور ( که کار power رو انجام میده ) + اتصالات هارد 2.5 اینچی e-sata حدود 25.000 تومان دیدم

در مورد قیمت هارد : بخش های دیگر تالار سخت افزار

amnhck123
08-01-2009, 00:50
فکر کنم چند صفحه پیش کامل توضیح داده بودم و گفته بودم استاندارد ترانسفر یکی هست ولی شکلش فرق میکنه ... نه ؟ :hmm:

کابل برقش یک آداپتور داره قیمت حدود 14000 تومن هست ... من پک کامل اتصال هارد یعنی آداپتور ( که کار power رو انجام میده ) + اتصالات هارد 2.5 اینچی e-sata حدود 25.000 تومان دیدم

در مورد قیمت هارد : بخش های دیگر تالار سخت افزار
شما که جواب دادید زحمت میکشیدید آدرس اون پستتون رو هم میدادید دیگه
حالا سوال من اینه بالاخره از طریق این پورت esata لپ تاپ میشه هارد های ساتای معمولی رو به لپ تاپ وصل کرد یا نه؟

REGISTERED USER
08-01-2009, 01:46
کاربران گرامی ، golshahi و PSPMAN

بارها گفته شده که این محل بحث و تبادل نظر برای خرید و مشاوره و قیمت نیست ... و اینگونه پست ها پاک میشه
در صورت تکرار میرم برای اجرای قوانین ... لطفا قوانین بخش رو مطالعه کنید

REGISTERED USER
08-01-2009, 01:49
حالا سوال من اینه بالاخره از طریق این پورت esata لپ تاپ میشه هارد های ساتای معمولی رو به لپ تاپ وصل کرد یا نه؟

بله میشه ولی تبدیلش رو باید بخرید ... چون شکل پورت ها فرق میکنه ...

naser_2006
08-01-2009, 13:48
خواستم بدوم که راهی برای مشکل باطری وجود داره؟ (میشه باطری 9 سل را در 1135 استفاده کرد ؟)

Raminop The Great
09-01-2009, 11:03
سلام دوستان...

بله عزیز... میشه استفاده کرد... راه حل خوبیه...

Truly Yours...

tintiryol
09-01-2009, 18:25
سلام Raminop The Great عزیز
1135طرح داره یا مشکی ساده س؟
میشه یه عکس از لب تاپ خودتون بزارید

sinaHP
10-01-2009, 18:38
آقا یکی یه عکس از رنگ 1199 برام بزاره ممنون میشم
یه رنگ مسی پشت ویترین یکی دیدم نمیدونم همونه یا نه
در ضمن :
من تا دو ماهه دیگه کلی کارام میخوابه می صرفه واسه سری جدید صبر کنم
ممنون

farredsky
10-01-2009, 20:24

دوست عزیز ادرس پست : پست 668 در همین تاپیک
آداپتور هارد معمولا کابل تبدیل ساتا و IDE به USB داره ;که میتونید هارد یا دی وی دی رام را به usb وصل کنید (بدون استفاده از e sata ) که قیمت این اداپتور با کابل 12 تا 14 هزار تومان است -شاید کابل تبدیل به e sata کمیاب یا گران باشد .

راستی از پدر آقای روانی که تصادف کرده بود چه خبر ؟

REGISTERED USER
11-01-2009, 00:53
سرعت e-sata کجا و usb کجا !

Raminop The Great
11-01-2009, 09:47
سلام دوستان...

معذرت بابت تاخير...
نه طرح نداره... مشكي ساده اس... اما لوگو زيباي اچ پي به زيبايي روشن مي شه پشتش!

آقا اين سوال منم هست... اين سري 12 كي مي آد و به نظرتون چه فرقي مي كنن؟

Truly Yours...

MatinCracker
11-01-2009, 10:49
سرعت e-sata دقیقا 4 برابر usb است !!

sinaHP
11-01-2009, 23:45
سلام
به نظرتون میصرفه برای سریه 12 که به گفته دوستمون cpu 2.6 دو ماه صبر کنم
اصلا اگه بیاد قیمتش چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sia1859
12-01-2009, 18:46
سلام
به نظرتون میصرفه برای سریه 12 که به گفته دوستمون cpu 2.6 دو ماه صبر کنم
اصلا اگه بیاد قیمتش چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام به همه دوستان اچ پی باز
سری 12 هم مثل سری 11 به بازار ایران هم میرسه اما یکی دو نکته به نظرم میرسه اولا در نظر داشته باشین که دلیل عوض شدن سری نوت بوکهای اچ پی عمدتا بخاطر تفاوت بارزی با مدلهای قبلی نیست چه بسا در بعضی مدلها فقط شماره مدل تغییر میکنه وسخت افزار واقعا تفاوتی نمیکنه این تفاوت بیشتر اینجاست که مثلا در سری 12 درایور سخت افزارها به روزتر هستن یا اگر باگ سخت افزاری خاصی گزارش شده باشه در سری جدید رفع میشه البته در سری 12 در بعضی مدلها سی پی یو های جدید اینتل نصب شده

نکته دوم راجع به سری جدید تحریمهای اقتصادی علیه ایران هست که در این تحریمها کمپانی hp تحت فشار زیادی قرار گرفته و از فروش مستقیم وغیر مستقیم محصولاتش به ایران منع شده نکته جالب اینه که در این تحریمها و براساس بخشنامه های کمپانی اچ پی به نمایندگان منطقه خاورمیانه این نمایندگان علاوه بر نوت بوک از فروش پرینتر هم به شرکتهای ایرانی منع شدند .به نظر میرسه با توجه به تقاضای زیاد پرینترهای اچ پی و ضمنا حاشیه سود کم پرینتر این قضیه روی قیمت پرینتر تاثیر قابل توجهی بزاره ولی روی نوت بوک به نظر من این تاثیر کم تر خواهد بود ولی فکر میکنم با توجه به اینکه شرکتهای ایرانی مجبور خواهند شد از واسطه های اماراتی خرید کنند یک افزایش قیمت 30 تا 40 هزار تومانی را خواهیم داشت

توصیه من به دوستان اینه که چون قیمت دلار پایینتر اومده و عملا زمزمه اومدن سری 12 هم هست الان میتونن خرید بهتری داشته باشند تا یکی دوماه آینده
موفق وپیروز باشید

vahidshah
13-01-2009, 17:54
من مدل 1135 15 اینچی گرفتم .در مقابل نوت بوکهای سونی از لحاظ صفحه نمابش تاریک نره و یکم هم محو تره
البته نشانه بی کیفیتی نیست و نوع کنتراست فرق داره انگار کنتراستش کمتره و شیشه ای ال سی دی یکم خاصیت انعکاس نور داره که اونم به تاریک دیده شدن کمک می کنه (مثل صفحه نوکیا ان81 یا 82)
ایا تنظیمات خاصی هم میشه نصبت به ال سی دی انجام داد؟پیشنهادی دارید؟!!

2مرکز فروشنده می گفت تو نوت بوکهای جدبد xp زدن سخت تره!!xp زدن اما رفته درایو اخر و گفتن چاره ای نیست!!گفتن کلا نمی توننین شما xp بزنین!!و اینکه هارد های e sata هم مشکل مباره تو xp زدن!!!
در این مورد نظرتون چیه؟
اگه ادم درایور هارو داشته باشه می تونه حتی xp و vista رو فرمت بکنه و xp بزنه تو c??

sia1859
13-01-2009, 22:30
من مدل 1135 15 اینچی گرفتم .در مقابل نوت بوکهای سونی از لحاظ صفحه نمابش تاریک نره و یکم هم محو تره
البته نشانه بی کیفیتی نیست و نوع کنتراست فرق داره انگار کنتراستش کمتره و شیشه ای ال سی دی یکم خاصیت انعکاس نور داره که اونم به تاریک دیده شدن کمک می کنه (مثل صفحه نوکیا ان81 یا 82)
ایا تنظیمات خاصی هم میشه نصبت به ال سی دی انجام داد؟پیشنهادی دارید؟!!

2مرکز فروشنده می گفت تو نوت بوکهای جدبد xp زدن سخت تره!!xp زدن اما رفته درایو اخر و گفتن چاره ای نیست!!گفتن کلا نمی توننین شما xp بزنین!!و اینکه هارد های e sata هم مشکل مباره تو xp زدن!!!
در این مورد نظرتون چیه؟
اگه ادم درایور هارو داشته باشه می تونه حتی xp و vista رو فرمت بکنه و xp بزنه تو c??

سلام
مساله نصب اکس پی نیست مساله درایورهای سخت افزار هست نمیدونم تا حالا کسی روی سری dv5 اکس پی نصب کرده یا نه؟

REGISTERED USER
14-01-2009, 00:45
بله بنده خودم نصب کردم و درایورهای آن 100 درصد موجوده ! هیچ مشکلی هم که در بالا ذکر شد نیست

من چقدر بگم : به حرف فروشنده ای که خودش رو بزاری نمی دونه گرافیک نوت بوک چی هست ، اعتماد نکنید

golagha
14-01-2009, 14:59
بله بنده خودم نصب کردم و درایورهای آن 100 درصد موجوده ! هیچ مشکلی هم که در بالا ذکر شد نیست

من چقدر بگم : به حرف فروشنده ای که خودش رو بزاری نمی دونه گرافیک نوت بوک چی هست ، اعتماد نکنید

پيشاپيش عذر خواهي مي كنم كه اينجا مطرح مي كنم ولي جمله شما كمي قلقلك داد منو!
براي dv5 كه كارت صداش idt باشه درايور كارت صدا كه در xp و كنترل پنل xp اكولايزر فعال داشته باشه سراغ داريد؟ سپاسگزار لطفتون مي شم اگر محبت كنيد

vahidshah
14-01-2009, 16:38
من لپ تاپ رو با گارانتی طلایی خریدم و خدمات نرم افزاری و سخت افزاری برام تا یک سال رایگانه .واسه این حرفشونو نسبتا درست دونستم چون اگه خودم نصب می کردم براشون راحت تر و کم زحمت تر بود

انگار واسه این گفتن نمی تونی نصب بکنی چون اکس پی درایو ساتا رو نمی شناسه و باید با یه راه اندازی شناسایی کنه که فکر کردن بگن کلا نمی شه!!البته من فعلا بلد نیستن مراحل و نحوه شناساندن یا صحت حرفارو

مشکل ال سی دی هم تقریبا حل شده محو بودن به خاطر نامیزان بودن رزو لوشن بود و وقتی برنامه nvidia رو اجرا کردمو تنظیماتو چک کردم درست شد.
از ادرس همین فروم درایور ایکس پی واسه 1135 بود هم از سایت اچ پی دانلود کردم 2تا فایل بود (دقیقا واسه چین؟)و یه
بسته ی حدود120 مگابایتی از اعضا زحمت کشیده بودند گذاشته بودن دانلود کردم که اکثر درایور ها توش بود.اما واسه امتحان درایور کارت گرافیکو خواستم رو ایکس پی دئباره نصب کنم نشد انگار پیغامش ناهماهنگ بودن بود!!

اکس پی رو رو درایو اخر نصب کردن حتی به سونی هم خریدم با این اونو هم تو درایو اخر نصب کردن پرسیدم اخه چرا گفتن غیر از این نمیشه؟درسته؟

sia1859
14-01-2009, 18:14

رجیستر جان ما هم فروشنده اچ پی هستیم و از کارت گرافیک سر در میارم
ولی زمانی که روی سریهای مثلا dv6899 اکس پی نصب میکردیم یکسری درایور مدلهای دیگه که تو سایت اچ پی بود مثلا dv25xx رو نصب میکردیم یعنی سریهایی که قبلا با اکس پی بود ودرایور اکس پی اون تو سایت اچ پی موجود بود ولی سریهای dv5 از اول با ویستا اومد و درایور اکس پی از اول باهاش ارائه نشد البته بعضی درایورها مثل گرافیک با نرم افزار nvidia نصب میشه ولی کارت صدا و وب کم که در dv5 تغییر کرده رو نمیدونم بهر صورت دوست من کار ما فروشنده ها مثل صندوقدار بانک هست کلی پول دستشون هست ولی یک حال حسابی نمیتونن باهاش بکنن(البته فروشنده داقون هم زیاد داریم که براشون فرق نمیکنه جوراب بفروشن یا نوت بوک) ما هم نوت بوک را ویندورش رو بالا میاریم وتحویل مشتری میدیم اگر وقت میشد که ریکاوریهاشو بسازم حتما یک تلاشی واسه نصب xp میکردم تا حالا که دستگاه کسی زیر دستم نیومده
بهر حال اگه میشه راهنمایی کنین که درایورهای اکس پی dv5 رو چه جوری پیدا کردین ممنون میشم

REGISTERED USER
14-01-2009, 19:08
برای اینکه بحث ادامه پیدا نکنه ، توی جمله من دقت کنید و بفهمید منظورم همه فروشنده ها نیست ...!

ممنون

sia1859
15-01-2009, 10:08
برای اینکه بحث ادامه پیدا نکنه ، توی جمله من دقت کنید و بفهمید منظورم همه فروشنده ها نیست ...!

ممنون

آقا بحث وبیخیال درایورهاش رو از کجا گیر آوردی؟

mani_2004_2006
15-01-2009, 12:10
از این سری های dv کدوماشون بالاترین کانفیگ رو دارن ؟؟؟؟؟؟

REGISTERED USER
15-01-2009, 14:56
آقا بحث وبیخیال درایورهاش رو از کجا گیر آوردی؟

فروم Notebookreview درایورهای صد در صد تست شده رو گذاشته ... خودم چند ماه پیش دانلود و نصب کردم :

forum.Notebookreview.com

این سایت خوبیه ... من هم عضوشم و خیلی ازش استفاده کردم ... میشه گفت فوق العاده ترین فروم نوت بوک در اینترنت هست

callisto
15-01-2009, 22:29
با سلام خدمت همه دوستان ...
من 2 روز پیش به همراه یکی از همکارام رفتیم پایتخت و من مدل DV5 1199ee رو خریدم ، رفیقم هم یه مدل Dell latitude e6500 خرید .
با توجه به اینکه تو این چند هفته من خیلی تحقیق کردم و بسیاری مطالب رو هم از این فروم و از اطلاعاتی که شما دوستان تو این فروم گذاشتید به دست آوردم ، خواستم از همه کسانی که وقت می گذارند و این اطلاعات رو در اختیار همه می گذارند تشکر کنم .
در مورد این مدل یعنی DV5 1199 باید بگم که واقعا مدلی با Performance بسیار بالاست ، و غیر از عمر کم باطری تقریبا هیج نقطه ضعف دیگه ای من توش نمی بینم . ( که البته همونطور که دوستان قبلا گفته اند با خرید یه باطری با ظرفیت بالاتر این مسئله هم قابل حله ) در مورد داغ کردن هم باید بگم تو محیطهای عادی (نصب هر نوع برنامه ، کار کردن در محیط ویندوز ، پخش فیلم و موزیک و ... ) اصلا محسوس نیست و در واقع اصلا داغ نمی کنه و حتی پس از ساعتها کار کردن متوالی بسیار روان کار می کنه. دوست ندارم اینجا تکرار مکررات کنم و مطالبی رو که قبلا در مورد اونها تو این تاپیک بحث شده رو دوباره بگم ، تنها نکته اضافه ای که می تونم به اون در اینجا اشاره کنم اینه که لنز Blue Ray بسیار قوی و مناسبی روی این دستگاه نصبه ولی DVD/CD Writer اون و در واقع لنز مربوط به DVD , CD نسبت به لپ تاپ های دیگه ضعیفتره . و ممکنه بعضی سی دی های خش دار رو نخونه .
در کل باید بگم که اگر این مدل رو بخرید مطمئن باشید که پشیمون نخواهید شد ...

sia1859
16-01-2009, 12:35
با سلام خدمت همه دوستان ...
من 2 روز پیش به همراه یکی از همکارام رفتیم پایتخت و من مدل DV5 1199ee رو خریدم ، رفیقم هم یه مدل Dell latitude e6500 خرید .
با توجه به اینکه تو این چند هفته من خیلی تحقیق کردم و بسیاری مطالب رو هم از این فروم و از اطلاعاتی که شما دوستان تو این فروم گذاشتید به دست آوردم ، خواستم از همه کسانی که وقت می گذارند و این اطلاعات رو در اختیار همه می گذارند تشکر کنم .
در مورد این مدل یعنی DV5 1199 باید بگم که واقعا مدلی با Performance بسیار بالاست ، و غیر از عمر کم باطری تقریبا هیج نقطه ضعف دیگه ای من توش نمی بینم . ( که البته همونطور که دوستان قبلا گفته اند با خرید یه باطری با ظرفیت بالاتر این مسئله هم قابل حله ) در مورد داغ کردن هم باید بگم تو محیطهای عادی (نصب هر نوع برنامه ، کار کردن در محیط ویندوز ، پخش فیلم و موزیک و ... ) اصلا محسوس نیست و در واقع اصلا داغ نمی کنه و حتی پس از ساعتها کار کردن متوالی بسیار روان کار می کنه. دوست ندارم اینجا تکرار مکررات کنم و مطالبی رو که قبلا در مورد اونها تو این تاپیک بحث شده رو دوباره بگم ، تنها نکته اضافه ای که می تونم به اون در اینجا اشاره کنم اینه که لنز Blue Ray بسیار قوی و مناسبی روی این دستگاه نصبه ولی DVD/CD Writer اون و در واقع لنز مربوط به DVD , CD نسبت به لپ تاپ های دیگه ضعیفتره . و ممکنه بعضی سی دی های خش دار رو نخونه .
در کل باید بگم که اگر این مدل رو بخرید مطمئن باشید که پشیمون نخواهید شد ...

از شما تشکر میکنم و به نظر من این خیلی کمک میکنه که آدم قبل از خرید نظر کسایی که اون دستگاه را خریدن رو بدونه حتی اگر تکراری باشه
راجع به dvd/cd من حرفتون رو قبول دارم البته نه اینکه ضعیف بودنش مختص مدل 1199 نیست من توی بعضی مدلهای دیگه هم به این ضعف بر خوردم جالب اینجاست که مثلا ممکنه یک سی دی توی یک دستگاه 1199 بخونه ولی تو یک دستگاه دیگه نخونه

yashm1365
16-01-2009, 14:28
سلام
بچه ها این سری dv5 یک سری مشکلات داره که تا نگیرین ،متوجه نمی شین ، مواظب باشین که دلچرکین نشین. من تا حالا شاید موفق به رایت 10 درصد از کل دی وی دی های رایت شده با دستگاهم شدم. رایت می شه ولی چیزی تو دستگاه خودم یا سایر کامپیوتر ها نشون نمی ده ، به عنوان dvd خام شناسایی می کنه ، جاش معلومه که رایت شده ولی چیزی نشون نمی ده ، تو کامپیوتر خونه هم کلی زور می زنه که بخوندش ولی باز می گه خالیه ، جالبه که روش رایت هم می شه ولی باز چیزی نشون نمی ده. اگر یک سرچی بزنید متوجه می شید که هارد و دی وی دی رایتر سری dv5 مشکل داره لااقل 1060 یا 1135 که دارن بقیه رو نمی دونم .
هاردش هم کلاً با نرم افزار ACRONIS مشکل دراه ، جالبه نه !! اینها رو از خودم در نیاوردم و یا مشکل خاص 1135 من نیست ، اگر تو اینترنت بگردید به وفور به مشکلات این سری پی می برید ! . ویندوز ایکس پی هم که می ریزی با بهترین و آپدیت ترین روشها و درایوار ها ، سرعت افتضاحه ( در حدی که دوست درای لپ تاپت خاموش بمونه ) . یعنی از ریختن ایکس پی پشیمون می شین وقتتون رو حروم نکنید و بی خودی دنبال درلیور ایکس پی نباشین . اصلاً این سیستم برای ایکس پی طراحی نشده . کلاً چند وقته که اصلاً باهاش حال نمی کنم ، موقع جی تی ای بازی کردن هم شر شر باید عرق بریزی از بس که گرم می کنه ، اینها رو نگفتم که دور هم شاد باشیم ها !! از ته ته دارم می سوزم که چرا با این پولی که دادم اینطوری داره حالم رو می گیره .

sia1859
16-01-2009, 16:28
سلام
بچه ها این سری dv5 یک سری مشکلات داره که تا نگیرین ،متوجه نمی شین ، مواظب باشین که دلچرکین نشین. من تا حالا شاید موفق به رایت 10 درصد از کل دی وی دی های رایت شده با دستگاهم شدم. رایت می شه ولی چیزی تو دستگاه خودم یا سایر کامپیوتر ها نشون نمی ده ، به عنوان dvd خام شناسایی می کنه ، جاش معلومه که رایت شده ولی چیزی نشون نمی ده ، تو کامپیوتر خونه هم کلی زور می زنه که بخوندش ولی باز می گه خالیه ، جالبه که روش رایت هم می شه ولی باز چیزی نشون نمی ده. اگر یک سرچی بزنید متوجه می شید که هارد و دی وی دی رایتر سری dv5 مشکل داره لااقل 1060 یا 1135 که دارن بقیه رو نمی دونم .
هاردش هم کلاً با نرم افزار ACRONIS مشکل دراه ، جالبه نه !! اینها رو از خودم در نیاوردم و یا مشکل خاص 1135 من نیست ، اگر تو اینترنت بگردید به وفور به مشکلات این سری پی می برید ! . ویندوز ایکس پی هم که می ریزی با بهترین و آپدیت ترین روشها و درایوار ها ، سرعت افتضاحه ( در حدی که دوست درای لپ تاپت خاموش بمونه ) . یعنی از ریختن ایکس پی پشیمون می شین وقتتون رو حروم نکنید و بی خودی دنبال درلیور ایکس پی نباشین . اصلاً این سیستم برای ایکس پی طراحی نشده . کلاً چند وقته که اصلاً باهاش حال نمی کنم ، موقع جی تی ای بازی کردن هم شر شر باید عرق بریزی از بس که گرم می کنه ، اینها رو نگفتم که دور هم شاد باشیم ها !! از ته ته دارم می سوزم که چرا با این پولی که دادم اینطوری داره حالم رو می گیره .

سلام نظر شما نا امید کننده ترین نظری بود که من تا حالا راجع به 1135 خونده بودم توی پست بالایی هم گفتم واقعا این رو قبول دارم که رایتر اچ پی ها واقعا بگیر نگیر داره حتی من مدلی رو داشتم (dv2855)که ریکاوری های خودش رو هم کپی نمیکرد متاسفانه گارانتی بین الملل اچ پی توی ایران وجود نداره و الا حتما رایترت رو عوض میکرد البته ما هم گاهی وقتها برای اینکه به مشتری حال بدیم یا مشتری خیلی گیر باشه رایتر رو براش عوض میکنیم ولی مشکل هارد یکم عجیبه چون واقعا هارد کامپیوتر حالیش نمیشه که با چه نرم افزاری مشکل داشته باشه به نظر من اشکال هارد رو باید یک ذره واضح تر بگی راجع به حرارت هم خوب درسته داغ میشه ولی من تا حالا یک مورد هم خرابی dv5 بخاطر حرارت نشنیدم به هر حال این دستگاه گرافیک بالایی داره وطبیعیه که تو بار پردازشی سنگین داغ بشه که فکر کنم با لپ تاپ کولر مساله حل بشه به هر حال فکر کنم برای حرارت زیادش باید با یک مارک دیگه با کانفیگ مشابه وبار پردازشی مشابه مقایسه کرد تا بشه اظهار نظر کرد باز به نظرم خوشحال باش که میتونی لااقل جی تی ای روش نصب کنی

Raminop The Great
16-01-2009, 16:41
سلام دوستان...

مشكل بلو ري با سي دي و دي وي دي چيزه جديد يا مختص اچ پي ها نيست.... تمام اين درايور ها براي بلو راي طراحي شدن... خوب معلومه كه با سي دي يا دي وي دي كه واسش طراحي نشدن ضعيفتر از مختص ديوي دي ها هستن!...

مشكلات اين دوستمون با 1135 كاملا عجيبه! بنده هم 1135 دارم... ازش راضيام... ايكس پي ريختم و عالي كار مي كنه... تازه با ايكس پي باهاش جي تي اي بازي مي كنم و با يه كن بالا بردن پشت لپ تاپ كلي از حرارت دستگاه كم مي كنن! در ضمن فكر كنم اگر شما هم بريد روي كيس پي سي خود بشينيد و باهاش جي تي اي اجرا كنيد ديگه كار از عرق ريختن بگذره و... واقع بين باشيد!

Truly Yours...

REGISTERED USER
16-01-2009, 17:11
سلام
بچه ها این سری dv5 یک سری مشکلات داره که تا نگیرین ،متوجه نمی شین ، مواظب باشین که دلچرکین نشین. من تا حالا شاید موفق به رایت 10 درصد از کل دی وی دی های رایت شده با دستگاهم شدم. رایت می شه ولی چیزی تو دستگاه خودم یا سایر کامپیوتر ها نشون نمی ده ، به عنوان dvd خام شناسایی می کنه

این مشکل توی همه لپ تاپ ها مشاهده شده ... فکر نمی کنم مشکل از چیز دیگری جز اپتیک باشه

خوب ، توی 1000 تا لپ تاپ یکی هم خراب در میاد ... شانس شما بوده متاسفانه

هاردش هم کلاً با نرم افزار ACRONIS مشکل دراه ، جالبه نه !!

no problem has benn seen before ... مشکل اینطوری ندیدم ... چند روز پیش برای یکی از یوزرهام خودم پارتیشن بندی کردم با disk manager

اصلاً این سیستم برای ایکس پی طراحی نشده .

توی فروم اچ پی ذکر شده که مشکلی نیست و می تونید XP استفاده کنید

خوب ببینید ، همیشه یک لپ تاپ باید تست بشه و مشکلاتش توسط کاربران گزارش بشه تا اصلاح بشن .... شما یادم هست سری اول خریدید و این مشکلات توش بود

الان بهتر شده

یادمه سری اول AMD لپ تاپ های dv6000 افتضاح بودند اما توی سری آخر که من special خریدم ، هیچ مشکلی گزارش نشد

شما سونی داشتی چی می کردی ؟ همه می نالند از دستش ! چه قدیمی هاش چه جدیدهاش

yashm1365
16-01-2009, 20:54
یک نکته !
برای استفاده از ریکاوری باید ویندوز قبلی سیستمت همون ویندوزی باشه که می خوای ریکاورش کنی ، یعنی نمی شه ویندوز xp ریخته باشی و بعد بخوای ریکاور کنی تا ویستا اورجینال بیاد بالا. من اول ویستا home رو ریختم بعد ریکاوری کردم که درست شد. ولی مشکل دی وی دی رایتش فکر نمی کنم حل شده باشه . در مورد acronis هم فقط با نرم افزار بک آپش مشکل داره که پیغام می ده درایو بوت رو نمی تونم بشناسم. این مشکل خیلی از کسایی هست که dv5 دارن ، یک جا خوندم که " من آکرونیس بک آپ رو با آخرین ورژن خریدم ولی نمی تونم برای لپ تاپم استفاده کنم " که شرکت آکرونیس عذر خواهی کرده بود و تشکر کرده بود که نرم افزار اورجینالش رو خریده !!! شاید هم باز دارم سوتی می دم و خبر ندارم .
ولی به هر حال مشکل گرماش توی دراز مدت یعنی بعد 4 ساعت بازی مداوم می ره رو اعصاب ، من خوشم نمی یاد ولی با این قیمت و کانفیگ واقعاً کیس مناسبی هستش !
در مورد ویندوز ایکس پی هم واقعاً سرعت پایین بود ، شاید باز ایراد از درایور هام بود ولی همه چیز به غیر از ریموت شناسایی شده بود و کار می کرد ، اصلاً من با xp تونستم gta iv رو راحت بازی کنم ، ولی با ویستا 64 فریم به فریم می شد . رم تو ویستا 64 حدود یک و نیم گیگ پر بود و توی ویندوز بدون نرم افزار های جانبی 200 مگ پر بود و حسابی حال می داد ولی قفل می کرد ، پنجره ها موقع ماکزیمم شدن سیاه می شدن ، موقع تایپ گاهی اوقات گیر می کرد و....
رجیستر ، بدون افراد مفیدی مثل شما اینترنت بی معنی می شه ، آفرین ، ادامه بده . من تا لپ تاپ گرفتم p30world رو فراموش کردم !

sia1859
16-01-2009, 22:58
یک نکته !
برای استفاده از ریکاوری باید ویندوز قبلی سیستمت همون ویندوزی باشه که می خوای ریکاورش کنی ، یعنی نمی شه ویندوز xp ریخته باشی و بعد بخوای ریکاور کنی تا ویستا اورجینال بیاد بالا. من اول ویستا home رو ریختم بعد ریکاوری کردم که درست شد. ولی مشکل دی وی دی رایتش فکر نمی کنم حل شده باشه . در مورد acronis هم فقط با نرم افزار بک آپش مشکل داره که پیغام می ده درایو بوت رو نمی تونم بشناسم. این مشکل خیلی از کسایی هست که dv5 دارن ، یک جا خوندم که " من آکرونیس بک آپ رو با آخرین ورژن خریدم ولی نمی تونم برای لپ تاپم استفاده کنم " که شرکت آکرونیس عذر خواهی کرده بود و تشکر کرده بود که نرم افزار اورجینالش رو خریده !!! شاید هم باز دارم سوتی می دم و خبر ندارم .
ولی به هر حال مشکل گرماش توی دراز مدت یعنی بعد 4 ساعت بازی مداوم می ره رو اعصاب ، من خوشم نمی یاد ولی با این قیمت و کانفیگ واقعاً کیس مناسبی هستش !
در مورد ویندوز ایکس پی هم واقعاً سرعت پایین بود ، شاید باز ایراد از درایور هام بود ولی همه چیز به غیر از ریموت شناسایی شده بود و کار می کرد ، اصلاً من با xp تونستم gta iv رو راحت بازی کنم ، ولی با ویستا 64 فریم به فریم می شد . رم تو ویستا 64 حدود یک و نیم گیگ پر بود و توی ویندوز بدون نرم افزار های جانبی 200 مگ پر بود و حسابی حال می داد ولی قفل می کرد ، پنجره ها موقع ماکزیمم شدن سیاه می شدن ، موقع تایپ گاهی اوقات گیر می کرد و....
رجیستر ، بدون افراد مفیدی مثل شما اینترنت بی معنی می شه ، آفرین ، ادامه بده . من تا لپ تاپ گرفتم p30world رو فراموش کردم !

اگه با یک لپ تاپ دل 4 ساغت جی تی ای بازی میکردی فکر نمیکنم چیزی ازش میموند بهر حال فکر کنم شما یکم دلچرکین شدین به نظر من لپ تاپتون رو با مارکهای مشابه با کانفیگ مشابه و توی نرم افزار مشابه امتحان کنین تا بهتر بتونی قضاوت کنی

misha898
17-01-2009, 00:30
آقا منم وقتی دفعه اول می خواستم دی وی دی ریکاوری بگیرم میسوخت. بعد فهمیدم که چون دارم با ویژوال کار میکنم اینطوری اذیت میکنه. از اون موقع تا حالا هم هیچ مشکلی باهاش نداشتم. در همه ی شرایط درست رایت میزنه

REGISTERED USER
17-01-2009, 01:22
در مورد ویندوز ایکس پی هم واقعاً سرعت پایین بود ، شاید باز ایراد از درایور هام بود ولی همه چیز به غیر از ریموت شناسایی شده بود و کار می کرد ،

اینجا تاپیک حل مشکلات نیست ، اما یک چیزی ...

شما که XP نصب کردی ، جدیدترین درایور اینتل و کنترلر چیپست یا intel matrix mass storage را برای ویندوزت گرفتی ؟ این خیلی مهمه و سرعت هارد را واقعا ارتقا میده

REGISTERED USER
17-01-2009, 01:33
اگه با یک لپ تاپ دل 4 ساغت جی تی ای بازی میکردی فکر نمیکنم چیزی ازش میموند بهر حال فکر کنم شما یکم دلچرکین شدین به نظر من لپ تاپتون رو با مارکهای مشابه با کانفیگ مشابه و توی نرم افزار مشابه امتحان کنین تا بهتر بتونی قضاوت کنی

راستی من اصلاح کنم : بجز سری دل xps سری 1530 و 1730 و 2030 که هیچ مدل اچ پی و نوت بوک دیگری جلوی این مدل ها را نمی تواند بزند

xps برای گیم ساخته شده البته سری های بالایی
و همینطور مدلهای gs ایسوز و x توشیبا

mani_2004_2006
17-01-2009, 02:06
دوستان مدل hp hdx 18 و hp hdx 16 تو بازار ایران پیدا میشن ؟
کانفیگشون چی هست و قیمت ؟

REGISTERED USER
17-01-2009, 02:19
بسیار بسیار کم ... قیمت هم بالای 1.800 تا 3 میلیون هست

توی فاکس این هفته اصلا ندارمشون

قیمت ؟ در بخش مشاوره ... اینجا تاپیک بحث و تبادل نظر اچ پی هست .

xfati
17-01-2009, 21:55
سلام من امروز اولین پست خودم رو دارم در پی سی وورلد می نویسم چند روز بود که بین 1155 و 1199 سری dv5 گیر کرده بودم که امروز 1199 رو انتخاب کردم و امید وارم دوستان هم یه خوبش رو بخرن ولی خداییش بهتر از اچ پی پیدا نمیشه

سلام کسی هست عکس برنزی 1199 رو داشته باشه و اگه از نزدیک دیده نسبت به 1155 چط.ری هست

hp dv5-1199 رنگ دیگه ای هم ازش موجود هست و کلا رنگ های این سری dv5 چطوری هست

xfati
17-01-2009, 22:30
میشه یه سایت خوب برای درآوردن مشخصات کامل یک لپ تاپ معرفی کنی که همه چیز توش باشه و حد امکان سایت معروف و قایل تایید باشه و تمامی لپ تاپ ها توش معرفی بشن

abolf@zl
17-01-2009, 23:26
notebookreview.com

avecina.ir
17-01-2009, 23:33
میشه یه سایت خوب برای درآوردن مشخصات کامل یک لپ تاپ معرفی کنی که همه چیز توش باشه و حد امکان سایت معروف و قایل تایید باشه و تمامی لپ تاپ ها توش معرفی بشن
سلامم..اینم هستش

yashm1365
18-01-2009, 18:06
خیلی کوچولو ! من همون لینک که شما گذاشته بودید و حدود 150 مگا بایت بود رو دانلود کردم ..... بماند . اصلاً مهم نیست . الان ویندوز خودشه.

شاید مال من بد در اومده که dvd رایت نمی کنه ، ولی وقتی ویندوز خودش ریختم سرعت معرکه هستش . کلاً اگر این مشکل دی وی دی رایترش رو فاکتور بگیری ، مشکل نداره که هیچ کلی محسنات هم داره . مثلاً وقتی گرفتمش ، تو دانشگاه دخترا می یومدن در موردش سوال می کردن !!!
کلاً اگر می خوای کلاس بزاری ، خیلی تو چشمه ، انقدر که باید یواشکی باهاش کار کنی ، ولی اگر پولش رو دارید کانفیگ قویترش رو انتخاب کنید. سرعت بالا اومدنش یکی از اون فاکتور های خوبشه ، صفحه آبی هم تا به حال یک بار توی xp دیده شد . از این بهتر تو بازار نیست . لپ تاپ بی مشکل وجود نداره . فقط مشکلش اینه که ماله اسراییله !!! تو دانشگاه زده بودن که اچ پی نخرین ؛ زمزم بخرین

xfati
18-01-2009, 19:07
می شه یکی بگه این مدل 1199 چرا تو گوگل اصلا پیدا نمیکنه و هر چه سایت خارجی که بچه ها داده بودن رفتم ولی هیچی تو سایت ها نبود و این 1199 اگه مخصوص خاورمیانه است مدل امریکاییش چی هست یعنی تو امریکا این مدل رو چی مدونن hp dv5-1199

REGISTERED USER
18-01-2009, 20:42
تو دانشگاه زده بودن که اچ پی نخرین ؛ زمزم بخرین

همه یهودی ها شدن حالا اسرائیلی ! باشه با سی پی یو اینتل نمی خریم !!!

sinaHP
18-01-2009, 20:42
می شه یکی بگه این مدل 1199 چرا تو گوگل اصلا پیدا نمیکنه و هر چه سایت خارجی که بچه ها داده بودن رفتم ولی هیچی تو سایت ها نبود و این 1199 اگه مخصوص خاورمیانه است مدل امریکاییش چی هست یعنی تو امریکا این مدل رو چی مدونن hp dv5-1199

من هم هرچی گشتم پیدا نکردم
اصلا انگار همچین چیزی وجود نداره . تازه تو سایت خود hp هم نبود
رنگ برنزیشم من دیدم به نظر من خیلی محشره از 1155 بهتره:5:
البته همه اینا سلیقه ایه:20:

xfati
18-01-2009, 20:47
نه تو خود سایت hp هست ولی این تمامی مدل هاش هست مثلا 1199 رو 20 مدل زده من که اصلا سر در نیاوردم فکر کنم همون قضیه زمزم بخرین هست !

sinaHP
18-01-2009, 20:54
مژده
چند تا عکس بدرد بخور گیر آوردم
البته برا 1199 نیست ولی هم رنگشه :

اینم onyx که واسه 1155 ه:

D_z_z
19-01-2009, 01:24
سلام
یکی به ما بگه باس رم مدل 1135 و مدل 1060 چنده؟؟ هر جا دیدم نوشته که 800 هست ( یک منبع درست حسابی معرفی کنید)
حالا بین این دو مدل کدوم بهتره و فرقشون چیه!؟ قیمتشون هم یکیه!!!

خودم که میگم تر رنج 1300 تا 1400 بهترین مدل لپ تاپ بین همه برند ها همین مدلای dv5 هستن! شما نظرتون چیه؟

sinaHP
19-01-2009, 11:05
سلام
یکی به ما بگه باس رم مدل 1135 و مدل 1060 چنده؟؟ هر جا دیدم نوشته که 800 هست ( یک منبع درست حسابی معرفی کنید)

برو سایت ایران اچ پی همه جور اطلاعات داره:11:

avecina.ir
19-01-2009, 13:29
یکی به ما بگه باس رم مدل 1135 و مدل 1060 چنده؟؟ هر جا دیدم نوشته که 800 هست
باس رمهای بهترین مدلای موجود هم بالای 800 نیستش.تا اومدن معماری نهالم روی لپتاپها فعلن نباید انتظار باس 1066 داشته باشین

sinaHP
19-01-2009, 15:59
آقا چرا این 1199 با گارانتی ایران اچ پی اینقدر کمه؟
واسه بالا بردن قیمته؟
غیر از ایران اچ پی گارانتی معتبر دیگه ای هم هست؟
لطفا آدرس سایتشم بزارید
ممنون

MOSTAFA_TS
19-01-2009, 18:29
سلام
dv5 های تولید 2008 با شماره هایی مثل 1070 تولید میشد اما تو سال جدید تولیدات شرکت اچ پی همون دستگاه با همون مشخصات شده 1155 یعنی عدد 10 عول به 11 تبدیل شده اما یه مشکل دارن اچ پی های سری pavilion اونم اینه که برای نصب ویندوز xp مشکل اساسی دارن من با اینکه کارم تعمیرات نرم افزاریه لپ تاپ هست اما تا حالا نتونستم روی این مدلها xp نصب کنم البته زوم هم نکردم اما در کل به دستگاههای سونی ارجحیت داره . فوقالعاده زیبا و سریع در پردازش و خرابی در حد صفر درصد.

xfati
19-01-2009, 19:56
فعلا که باید منتظر گرون شدن دم دستگاهای اچ پی باشیم پس زودی برو بخر که امکان گرون شدن زیاد هست

xfati
19-01-2009, 21:06
سلام ببخشید می شه یکی بگه این hp tv tuner که میگن چی هست

avecina.ir
19-01-2009, 21:08
تیونر تلویزیون آنبرد هستش دیگه!
کابل آنتن را بهش وصل میکنی و تلویزیون تماشا میکنی........البته مدلهایی هم داره که hd هستش

xfati
19-01-2009, 21:11
یعنی همین کابل های قدیمی که هنوز تو ایران استفاده می شه و ایا میشه چیزی هم ازش ضبط کرد مثل کارت تی وی

avecina.ir
19-01-2009, 21:20
در اصل کارت تی وی هستش میتونی ضبط هم بوکنی.سری dv7 و dv6000 توووی کانفیگهای بالاشون دارن

xfati
19-01-2009, 21:24
در اصل کارت تی وی هستش میتونی ضبط هم بوکنی.سری dv7 و dv6000 توووی کانفیگهای بالاشون دارن
به به عجب چیز توپی من فکر می کردم این فقط برای اینه که وقتی فیلم تماشا می کنی فعال میشه تا فیلم واقعی تر باشه بابا ای ول از کمکت و راهنمایی کردی کلی خوشحال شدم چون تازه dv5 1199 گرفتم

xfati
19-01-2009, 23:18
یه سوال دیگه دارم اینی که میگی حتما باید انتن بهش وصل کنی یا بدون انتن هم کار میده

REGISTERED USER
20-01-2009, 01:15
خیر ... تیونرش اونقدر قوی نیست ... انتن میخواد برای اسکن channel ها

REGISTERED USER
20-01-2009, 01:18
سلام ببخشید می شه یکی بگه این hp tv tuner که میگن چی هست

یعنی تیونر دریافت کانال های UHF تلویزیون

بعضی مدلها روی خودشون داره (HDX و سری Special ) و بعضی مدلها توی شکاف express card شون نصب میشه که این یک وسیله اکسترنال محصوب میشه

ما من special هست و توی خودش داره

D_z_z
20-01-2009, 02:14
باس رمهای بهترین مدلای موجود هم بالای 800 نیستش.تا اومدن معماری نهالم روی لپتاپها فعلن نباید انتظار باس 1066 داشته باشین
متوجه نشدید! گفتم که 1135 باسش 800 هست یا کمتره؟ اگه کسی میدونه لطفا بگه؟!؟:11:

mim.navabi
20-01-2009, 10:12
سلام دوستان ، من dv5-1135 گرفتم ، یک سری نرم افزار مثل آفیس رو به طور پیش فرض نصب داره اما
برای رجیستری باید چه کار کرد ؟
کسی از قیمت express card tv اطلاع داره ؟ کیفیت و رزولوشن چطوره ؟
با تشکر

REGISTERED USER
20-01-2009, 14:16
متوجه نشدید! گفتم که 1135 باسش 800 هست یا کمتره؟ اگه کسی میدونه لطفا بگه؟!؟

نسل centrino2 در این لپ تاپ ها ، باس 800 رو ارائه میده ولی در نسل سانتاروزا قدیمی ، باس 667 بوده

شما می تونی از رم با باس 800 استفاده کنی ... چون نهایتش همینه و برای لپ تاپ ها هنوز 1066 زده نشه و توی بازار هم نیست.

اگر از FSB بالاتر استفاده کنید ، باز هم با باس استاندارد سیستم کار میکنه

موفق باشید

sinaHP
20-01-2009, 15:38
آقا من یه سوال دارم
کسی میدونه بلوری 1199 لایت اسکریب هست یا نه؟
اصلا کاربردش زیاد هست؟:13:

sinaHP
20-01-2009, 15:43
راستی یه سوال دیگه!!!
گارانتی "تحلیلگر داده ها" بهتره یا "ایران اچ پی"؟؟؟

xfati
20-01-2009, 19:12
راستی یه سوال دیگه!!!
گارانتی "تحلیلگر داده ها" بهتره یا "ایران اچ پی"؟؟؟
صد در صد ایران اچ پی

xfati
21-01-2009, 23:13
ببخشید یه سوال دارم که منو حسابی گیچ کرده : ایا همه مدل های hp dv5-1199 اثر انگشت می خونن یا مدلی هست که نخونه و معمولی باشه که من چند جا شوال گرفتم نفهمیدم قضیه چیه

REGISTERED USER
22-01-2009, 00:36
همه مدل های اچ پی بعد سری dv6000 و dv2000 از سال 2007 به اینور ، مجهز به اسکنر اثر انگشت شده اند... دیگه استیبل شده در محصولاتش

sinaHP
22-01-2009, 21:20
آقا من یه سوال دارم
کسی میدونه بلوری 1199 لایت اسکریب هست یا نه؟
اصلا کاربردش زیاد هست؟:13:

آقا یکی جواب اینو بده:5:

sia1859
23-01-2009, 00:07
همه مدل های اچ پی بعد سری dv6000 و dv2000 از سال 2007 به اینور ، مجهز به اسکنر اثر انگشت شده اند... دیگه استیبل شده در محصولاتش

توی سریهای amd بیشتر ولی توی اینتلها اینجوری نیست مثلا dv5-1135 یا dv5-1155 اثرانگشت ندارند

sia1859
23-01-2009, 00:10
ببخشید یه سوال دارم که منو حسابی گیچ کرده : ایا همه مدل های hp dv5-1199 اثر انگشت می خونن یا مدلی هست که نخونه و معمولی باشه که من چند جا شوال گرفتم نفهمیدم قضیه چیه

با کانفیگ مشابه بدون اثرانگشت dv5-1155 هست فقط رنگش مشکیه

sia1859
23-01-2009, 00:11
صد در صد ایران اچ پی

میشه دلیل بیارید؟

REGISTERED USER
23-01-2009, 00:11
یک سری های خاصی هم ندارند ... مثلا من دیدم مدل هایی که برای امارات زده میشه داره ولی بازار ترکیه و سوریه و ... خیر

sia1859
23-01-2009, 00:18
سلام
حالا بین این دو مدل کدوم بهتره و فرقشون چیه!؟ قیمتشون هم یکیه!!!

خودم که میگم تر رنج 1300 تا 1400 بهترین مدل لپ تاپ بین همه برند ها همین مدلای dv5 هستن! شما نظرتون چیه؟

dv5-1060 مدل قدیمی dv5-1135 هست ودر حقیقت اول dv5-10xx اومد بعدسری dv5-11xx پس دیگه دنبال سری 10xx نباش چون تا چند وقت دیگه سری 12xx میاد و فرق چندانی هم نمیکه فقط بار جدید هست توی این رنج هم به نظر من همون dv5-1135 رو بگیر واگه amd باز هستی dv5-1145

REGISTERED USER
23-01-2009, 00:31

اونجایی که دیدی مطمئنا دیجی کالا لوده که باس سری P هم زده 800 ! یعنی همه سانتاروزا هستند !

ببینید ، برای اینکه باس را تشخصی بدید راه ساده تری هم هست ... به مدل سی پی یو نگاه کنید و ببینید کدوم پلت فرم هست ... اگر centrino2 بود و یا نوشته بود اول حرف سی پی یو P و یا عددش رند نبود یعنی : 2.53 ویا 2.26 ، یعنی باس آن 1066 هست و باس رم 800 !

xfati
23-01-2009, 15:56
میشه دلیل بیارید؟
عزیز گارانتی معتبری که الان در ایران هست گارانتی ایران اچ پی هست در همه مجلات کامپیوتر و تبلیغ های متفرقه گارانتی ایران اچ پی حرف اول رو می زنه

xfati
23-01-2009, 15:58
عزیز گارانتی معتبری که الان در ایران هست گارانتی ایران اچ پی هست در همه مجلات کامپیوتر و تبلیغ های متفرقه گارانتی ایران اچ پی حرف اول رو می زنه
دیگه دلیل بهتر از اینو می خواهی و در ظمن اگه زنگ بزنی خود شماره این نمایندگی های اینی که گفتی و ازشون بپرسی شما گارانتی اصلی هستین یا اون یکی به راحتی بهت جواب میدن من خودم این روش رو امتحان کردم دلیلی برای دروغ ندارن

REGISTERED USER
24-01-2009, 00:19
ایران اچ پی تبلیغاتش خوبه ، ساپورتش رو من تست کردم ... خوب هست ولی بهترین نیست ... خوبی آن ، گستردگی خدماتش هست

sinaHP
24-01-2009, 20:14
آقای registered user جان در هر صورت بهترین گارانتیو برا من اعلام کنید تا چند وقت دیگه می خوام بخرما!!!!

xfati
24-01-2009, 20:26
آقای registered user جان در هر صورت بهترین گارانتیو برا من اعلام کنید تا چند وقت دیگه می خوام بخرما!!!!
عزیز جون اصلا گارانتی اصلی مهم نیست متعلقات گارانتی مهم هست یعنی ایا مشکلی پیش بیاد یارو ازت تحویل میگیره یا می گه نه و اله و بله البته گارانتی اونقدر ها که فکی میکنی مهم نیست و مشکل اینه که شماها فکی میکنین بعد از دو روز لب تاب خراب میشه این اشتباه است عزیزم به این سادگی ها هم نیست

xfati
24-01-2009, 21:13
سلام ببخشید شاید این سوال من تکراری باشه ولی گشتم نبود می خواستم بگم من میخوام از لب تاب خود یک سی دی ریکاوری یا دی وی دی تهیه کنم باید از کجا شروع کنم hp dv5-1199

misha898
25-01-2009, 00:17
start ==> recovery managment

sinaHP
25-01-2009, 21:26
خسته نباشید
ولی بالاخره بعد از هزار سال:31: که خراب بشه باید یه جا ببرمش
اون موقع برم پیش کی؟؟؟
من میخوام در طول مدتی که با لپ تاپ دارم زندگی می کنم مثل این باشم: :8: یعنی راحت
یکی یه خوبشو معرفی کنه اگه آدرس سایتشم بگید ممنون میشم:27:

sinaHP
25-01-2009, 21:27
راستی علاوه بر شوال قبل dv5-1199 فقط Special Ediion هست یا معمولیم داره

naser_2006
25-01-2009, 23:59
خواستم نظرتون رو در مورد گارانتی ایران و بین المللی که لپتاپ های hp رو گارانتی میکنه بدونم به خصوص گارانتی ایران که 60 هزار تومن است

REGISTERED USER
26-01-2009, 00:07
خواستم نظرتون رو در مورد گارانتی ایران و بین المللی که لپتاپ های hp رو گارانتی میکنه بدونم به خصوص گارانتی ایران که 60 هزار تومن است

این پست را مطالعه فرمایید: :10:

X-CALIBOR
26-01-2009, 01:44
شنیدم که بعضی از نوت بوک ها اینترنت پر سرعت دارند اون هم بدون اتصال کابلی لطفا دربارش توضیح بدهید

REGISTERED USER
26-01-2009, 01:56
بله اتصال از طریق شبکه بیسیم (وایرلس) و تمام نوت بوک ها نسل جدید WiFi رو دارند

کافیه در یک محیط که یک روتر و اکسس پوینت داره برید ، از رئیس شبکه اجازه بگیرید و با یک یوزر و پسورد ، توی شبکه رجیستر کنید و از اینترنت استفاده کنید

sinaHP
27-01-2009, 16:32
بابا یکی سوالای منو جواب بده
1199 بغیر از se هم داره
بهترین گارانتی چیه؟

sinaHP
27-01-2009, 16:41
آقا الآن یه موضوع خوبیو متوجه شدم ایران اچ پی از این به بعد بجای 11xx داره 12xx رو عرضه میکنه
تازه 1299 با قیمت 1199 هستش

ar.behnam
27-01-2009, 17:57
بچه ها بهترین سری و جدیدترینش چیه؟دوستم میخواد بخره ، تا 1.600.000
dv6 و dv7 بهترینش چیه؟پیدا میشه؟
واسه کارای معماری 3دی مکس و پر حجم
با سی پی یو بالا

misha898
27-01-2009, 23:50
من دیروز به خاطر یه ویروس ناز!! مجبور شدم لپ تاپ رو ریکاوری کنم
از زمانش که حدود 1.5 ساعت طول کشید بگذریم یه چیز جالبی نظر منو جلب کرد و اون این بود که
وقتی ویندوز برای بار اول بالا اومد تماما چینی بود یعنی نوشته هاش چینی بودند. البته موقع نصب هم چینی بود.!!!
آیا همه لپ تاپ های اچ پی موقع ریکاوری اینجوری هستند؟

mim.navabi
28-01-2009, 00:29

2 تا گارانتی خوب توی بازار هست : ایران اچ پی و همپارد .
ایران اچ پی بیشتر تو زمینه ی چاپگر و اسکنر و این اواخر هم شروع به آوردن لبتاپ کرده .
اما هر 2 تا مناسب اند.

REGISTERED USER
28-01-2009, 01:10
امتیاک پرشیا هم کارش خوبه هرچند کارش تخصصی لپ تاپ نیست اما گارانتی معتبری هست

پس سه تا گارانتی معتبر بیشتر نداریم و iran HP رو من پیشنهاد میدم

REGISTERED USER
28-01-2009, 01:11
من دیروز به خاطر یه ویروس ناز!! مجبور شدم لپ تاپ رو ریکاوری کنم
از زمانش که حدود 1.5 ساعت طول کشید بگذریم یه چیز جالبی نظر منو جلب کرد و اون این بود که
وقتی ویندوز برای بار اول بالا اومد تماما چینی بود یعنی نوشته هاش چینی بودند. البته موقع نصب هم چینی بود.!!!
آیا همه لپ تاپ های اچ پی موقع ریکاوری اینجوری هستند؟

1- خیلی طول کشیده ! حداکثر باید در زمان 30 تا 45 دقیقه انجام میشد

2- حتما زبان را این انتخاب کردید ! یا یک باگ بوده ... اما اچ پی ها انگلیسی هستند us

Capcom
28-01-2009, 13:54
سلام دوستان
در حدود 1300 کدوم مدل رو پیشنهاد می کنید؟
باتشکر نیما

xfati
28-01-2009, 21:20

بعد چه گزینه ایی رو بزنم

misha898
28-01-2009, 22:53
1- خیلی طول کشیده ! حداکثر باید در زمان 30 تا 45 دقیقه انجام میشد

2- حتما زبان را این انتخاب کردید ! یا یک باگ بوده ... اما اچ پی ها انگلیسی هستند us

منظورم کلا بود یعنی با دردسری که با زبان چینی داشتم. وگرنه کلا بعد 25 دقیقه تو ویندوز بود ولی چینیش!!!
دیگه نمیشه کاریش کرد؟

نقل قول:
نوشته شده توسط misha898 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد چه گزینه ایی رو بزنم از این به بعد هم به دلخواه می تونین گزینه های زیر رو انتخاب کنین:
( روی advanced Options کلیک کن تا راحت تر بتونی انتخاب کنی)
1-Computer check Up برای تست رم و هارد و ....
2- Software Program re-installation برای نصب نرم افزارهایی که در ابتدا سازنده نصب کرده
3- Hardware Drive re-installation برای نصب درایور هایی که در ابتدا سازنده برای سخت افزار ها نصب کرده بود
4- Microsoft Windows Restore همون restore خود ویندوز هست که فقط تنظیمات رو به زمان هایی که قبلا یک نقطه بازگشت درست شده باشه بر می گردونه
5-System Recover کلا درایو C رو فرمت می کنه و دوباره ویندوز، درایور ها و نرم افزارها رو نصب میکنه
6- View Recover report گزارشی از ریکاوری های انجام شده رو نشون میده

babialex
28-01-2009, 23:47
2199 داریم ؟

3550 چطور ؟

مشخصات و عکس اگه ممنکه

Rmin69
29-01-2009, 00:43
سلام. بین 1155 و 1020tx کدومو پیشنهاد میکنید؟
1020tx از سری قبل هست. مشکلی نداشته؟

REGISTERED USER
29-01-2009, 01:25
منظورم کلا بود یعنی با دردسری که با زبان چینی داشتم. وگرنه کلا بعد 25 دقیقه تو ویندوز بود ولی چینیش!!!
دیگه نمیشه کاریش کرد؟

همچین موردی حقیقت ندیم ! چینی ؟ توی سفارش آمریکا و خاورمیانه ؟!!!

Rmin69
29-01-2009, 15:14
لطفا اگر کسی dv5-1199 داره چند تا عکس از اون بزاره رو سایت.

sinaHP
29-01-2009, 21:35
لطفا اگر کسی dv5-1199 داره چند تا عکس از اون بزاره رو سایت.

دادا برا چی دنبال 1199 میگردی الآن 1299 اومده با همون قیمت و سی پی یو 2.66:19:

منم یه سوال دارم که همین جا میگن:

توی سایت ایران اچ پی سی پی یو 1299 رو زده 2.66 ولی توی pdf ی که از همون جا دانلود کردم زده 2.53
یعنی چی؟ کدوم درسته؟

sinaHP
29-01-2009, 21:37
یه چیزی همین الآن متوجه شدم
توی ایران اچ پی 1299 از توی لست حذف شده!!!
به نظر شما چرا؟؟؟
آخه حتی قبلا که تموم میکردند میزدند موجودی 0 ولی الآن اصلا تو لیست نیست!!!!!!!!!!
کمک

babialex
29-01-2009, 22:35
یه سوال

وقتی کابل hdmi به لپ تاپ وصل بشه فقط برای پخش فیلم استفاده میشه ؟ از تی وی ؟
چه کاربردهایی داره ؟
ورژن خاصی داره این کابل ؟

REGISTERED USER
30-01-2009, 01:01
یه سوال

وقتی کابل hdmi به لپ تاپ وصل بشه فقط برای پخش فیلم استفاده میشه ؟ از تی وی ؟
چه کاربردهایی داره ؟
ورژن خاصی داره این کابل ؟

کابل Hdmi و مشکلات انتقال تصویر به Tv از لپ تاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

REGISTERED USER
30-01-2009, 01:02
یه چیزی همین الآن متوجه شدم
توی ایران اچ پی 1299 از توی لست حذف شده!!!
به نظر شما چرا؟؟؟
آخه حتی قبلا که تموم میکردند میزدند موجودی 0 ولی الآن اصلا تو لیست نیست!!!!!!!!!!
کمک

احتمالا توی دبی نیست یا کمه و امکان خرید و وارداتش نزدیک صفر هست ...

احتمالا مدل جایگزین خواهد آمد :46:

unforgiven123
30-01-2009, 01:08
با سلام خدمت اساتید محترم.
1- امروز از یکی از اشنایان مغازه دار در مورد hp پرسیدم گفت به دلیل اینکه صهیونیستس است تحریم شده و هیچ گارانتی ندارد.
میخواستم بدونم ایا واقیعیت داره و ایران اچ پی دیگر گارانتی نمیدهد؟
2- یکی از اساتید قدرت کارت گرافیک xps 1530 و 1199 را باهم مقایسه کند و به نظر شما بازی هایی مثل crisis در کدوم سیستم بهتر اجرا میشوند؟
3-مزیت ها و ضعف های هر سیستم را نسبت به دیگری شرح دهید.
تصمیم من به انتخاب یکی از این دو مدل به جواب شما بستگی دارد.
متشکرم.

REGISTERED USER
30-01-2009, 01:27
1- الله اکبر ... این فروشنده ها چه حقه هایی که نمی زنند .... دوستان گول این حرفا رو نخورید ... اما از این حرفش ساعت 1ونیم هست کلی خندیدم نصف شبی ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- کرایسیس روی 9600M GT روانتر و بهتر از 8600M GT کار میکنه ولی پایین تر از 9600M GT یعنی GS و بقیه سری های جیفورس ، XPS قوی تره

3- فکر کنم خیلی توضیح داده باشیم نه ؟ هم اینجا مزیت های کلی HP هست و هم در تاپیک XPS مزایای XPS !

Rmin69
30-01-2009, 11:38
توی سایت ایران اچ پی سی پی یو 1299 رو زده 2.66 ولی توی pdf ی که از همون جا دانلود کردم زده 2.53
یعنی چی؟ کدوم درسته؟
تو سایت hp خاورمیانه زده 2.66 که همینم درسته.
اما تو بازار تهران پیدا میشه ؟ در ضمن من 1199 را با 1.600.000 پیدا کردم. تازه 1155 هم با 1.560.000. قیمت ها افت کرده. منتظر 1255 موندن فایده ای داره؟

naser_2006
31-01-2009, 12:06
من یه سوال در مورد کیفیت محصولات hp داشتم
خواستم بدونم که کیفیت محصولات اچ پی چطوره؟ به پای dell و سونی میرسه ؟زود خراب نشوند؟آیا ارزش داره که مثلا 1.700.000 واسه این برند بدهیم(به خاطر همون چینی بودن)

milad1987
31-01-2009, 12:28
این چه سوالیه که می کنی؟ به نظر من hp یکی از بهترین کیفیت های ساخت رو داره توی لپ تاپ ها.

Rmin69
31-01-2009, 14:29
سلام. امروز رفتم و لپتاپ خریدم: dv5-1299
قیمت 1.650.000 بدون گارانتی
فردا به دستم میرسه. از تهران سفارش داد بیاد.
این تاپیک و بقیه تاپیک ها خیلی کمکم کردند. ممنون.
به نظر من بالای یک میلیون فقط hp بخرید.
به دستم که برسه آمارشو بهتون میدم، سوالی هم بود درخدمتیم!

naser_2006
31-01-2009, 14:30
این چه سوالیه که می کنی؟ به نظر من hp یکی از بهترین کیفیت های ساخت رو داره توی لپ تاپ ها.
راستش رو بخوای منو فقط چینی بودنش به شک انداخته

Rmin69
31-01-2009, 14:36
راستش رو بخوای منو فقط چینی بودنش به شک انداخته
چینی داریم تا چینی. به نظر خودت یک مارک معروف جهانی میاد جنس بد تولید میکنه. در ضمن این روزها باید بگی که کدوم وسیله چینی نیست؟ من دوستم 2 ساله dv6000 داره ، تا الان آخ هم نگفته!

naser_2006
31-01-2009, 18:56
کارت گرافیکی 1299 ddr2 است یا dd3

sinaHP
01-02-2009, 14:25
دارم بال در میارم
دوباره ایران اچ پی 1299 آورده با همون 1750:20::20::20::20::20::20:

sinaHP
01-02-2009, 14:29
سلام. امروز رفتم و لپتاپ خریدم: Dv5-1299
قیمت 1.650.000 بدون گارانتی

آخه چرا بی گارانتی؟؟؟:41:
وقتی رسید حتما در مورد گرم شده و مزیتاش نسبت به 1199 برامون بگو
در هر صورت مبارکت باشه عزیز:11:

naser_2006
01-02-2009, 16:08
کارت گرافیکی 1299 ddr2 است یا dd3
این سوال نیازمند جواب میباشد

milad1987
01-02-2009, 17:07
رم گرافیکی 1299 ddr2 هستش.ولی مطمئن باش برای اینکه 512mb هست از 8600 خیلی قویتره

avecina.ir
01-02-2009, 18:12
حاجییی چرا اطلاعات غلط میدی؟! قبلن هم پرسیدن و گفتیم که Gddr3 هستش.آخه gddr2 که فقط روووی کارتهای قدیمیه سری 7 و بعضی سری 8 ها هستش نه سری 9 انویدیا!
ضممنن اینم بدووون که GPU و سرعت رم گرافیکی از ظرفیت رم گرافیک مهمتره

amir_s_m
01-02-2009, 21:06
حاجییی چرا اطلاعات غلط میدی؟! قبلن هم پرسیدن و گفتیم که Gddr3 هستش.آخه gddr2 که فقط روووی کارتهای قدیمیه سری 7 و بعضی سری 8 ها هستش نه سری 9 انویدیا!
ضممنن اینم بدووون که GPU و سرعت رم گرافیکی از ظرفیت رم گرافیک مهمتره

gddr2 هستش،این سری‌gpu ها هم gddr2 داره هم gddr3 ولی‌ رو ۹۰% لب تاپ‌هایی‌ که توی ایران هستش gpu با gddr2 دارن مثل همین مدل، مطمئنم چون از خود ایران اچ پی‌ زنگ زدم پرسیدم

naser_2006
01-02-2009, 21:48
پس به این ترتیب ایران اچ پی محصول dv5 1299 رو با کارت گرافیکی 9600 GT DDR2 میفروشه!!!!!

avecina.ir
01-02-2009, 21:59
gddr2 هستش،این سری‌gpu ها هم gddr2 داره هم gddr3 ولی‌ رو ۹۰% لب تاپ‌هایی‌ که توی ایران هستش gpu با gddr2 دارن مثل همین مدل، مطمئنم چون از خود ایران اچ پی‌ زنگ زدم پرسیدم
سلامم ..ر راستش صحبت شما درسته

چقدر این وارد کننده های ایرانی بی انصافن:18: آخه کسی که واسه یکی از پیشرفته ترین لپتاپهای روز دنیا اینقدر هزینه داره میپردازه درست نیستش که از GDDR2 استفاده کنه همینقدر بهتون میگم GDDr2 دو گیگ م باشه به پای 512 GDDr3 نمیرسه

naser_2006
01-02-2009, 22:22
سلامم ..ر راستش صحبت شما درسته

چقدر این وارد کننده های ایرانی بی انصافن:18: آخه کسی که واسه یکی از پیشرفته ترین لپتاپهای روز دنیا اینقدر هزینه داره میپردازه درست نیستش که از gddr2 استفاده کنه همینقدر بهتون میگم gddr2 دو گیگ م باشه به پای 512 gddr3 نمیرسه
راستش من دومین چیزی که در لپ تاپ اهمیت میدم همون گرافیکشه اما با این اوضاع یکم دودل شدم
آخه این قدر پول واسه یه لپتاپی که کارت گرافیکی خوب نداشته باشه دادن؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا آدم نمیدونه چیکار کنه
مثلا با این پول (1.700.000 شما میتونید جدیدترین و بهترین کارت گرافیکی به همرا بهترین سیستم البته از نوع pc بخرید !!! (فکرش رو بکن)

Mojtaba.Kh
01-02-2009, 22:54
سلام من فردا میخوام لپ تاپ بگیرم راستش بین 1155 و 1299 نمی دونم کدومو بگیرم چون 1299 رنگش برونزیه و من خوشم نمیاد آیا ایران اچ پی این مدلو با رنگ دیگه ای داره؟مثل 1155 اگه داشته باشه میگیرمش.
به جز فینگر پرینت و 100 مگاهرتز اختلاف پردازنده دیگه چه تفاوتهایی دارن؟؟
ممنون اگه جواب بدین.

milad1987
02-02-2009, 12:31
دوستان من بالاخره قصد ارتقا مدل 1030 خودم رو دارم.اما هنوز نتونستم بین مدل های جدید اچ پی انتخاب مورد نظرم رو پیدا کنم.راستش بین 1299 و 1155 و 3655 یکیشونو می گیرم.ولی نمی دونم کدوم ؟؟
لطفا یکم بهم کمک کنید! مرسی

Rmin69
02-02-2009, 13:49
دوستان من بالاخره قصد ارتقا مدل 1030 خودم رو دارم.اما هنوز نتونستم بین مدل های جدید اچ پی انتخاب مورد نظرم رو پیدا کنم.راستش بین 1299 و 1155 و 3655 یکیشونو می گیرم.ولی نمی دونم کدوم ؟؟
لطفا یکم بهم کمک کنید! مرسی
من 1299 گرفتم. عالیه. ازش راضیم.

سلام من فردا میخوام لپ تاپ بگیرم راستش بین 1155 و 1299 نمی دونم کدومو بگیرم چون 1299 رنگش برونزیه و من خوشم نمیاد آیا ایران اچ پی این مدلو با رنگ دیگه ای داره؟مثل 1155 اگه داشته باشه میگیرمش.
به جز فینگر پرینت و 100 مگاهرتز اختلاف پردازنده دیگه چه تفاوتهایی دارن؟؟
ممنون اگه جواب بدین.
منم رنگش تو دلم نبود. ولی وقتی خریدم عالی بود.

sinaHP
02-02-2009, 15:12
فقط 1299 تازی کی گفته 2gig dd2 به 512 ddr3 نمی رسه؟؟؟
خدا بده برکت سیستم به این خ.فی با این قیمت جز این دیگه گیرت نمیاد

sinaHP
02-02-2009, 15:16

داداش مزیت و گرماشو بگو

naser_2006
02-02-2009, 17:02
کارت گرافیک شما هم ddr2 هست

milad1987
02-02-2009, 18:47
روی 1299 تا حالا چه بازی هایی رو نصب کردی؟ فکر می کنی گرافیکش crysis یا GTA IV رو بتونه راحت جواب بده؟

unforgiven123
03-02-2009, 22:59
سلام خدمت دوستان.
فردا میخوام برم تهران یا xps بگیرم یا 1199. به نظر شما اگه تا عید یا تابستون صبر کنم قیمت این دو سری خیلی میاد پایین؟
به نظر شما زمان خوبیه برای خریدن لپتاپ؟
مرکزش فروش لپتاپ کجاست؟
اگه میشه یکی از اساتید ادرس یه مغازه خوب که منصف باشه را به پیام خصوصی من بده.

naser_2006
04-02-2009, 00:05
تمام شرکت های وارد کننده ی محصولات hp مدل هایی که کارت گرافیکی 9600 gtدارند اونها هم DDR2 هستند یا DDR3?
همچنین میشه باطری dv5 1135 رو هنگام خرید عوض کرد و 9 سل به جاش گذاشت؟

gizlly
04-02-2009, 12:38
سلام
ببخشید دو تا سوال داشتم1- finger pirint ،DV4 1135 دارد یا نه؟ 2- dv4 1225 بهتره یا ،DV4 1135 یا DV4 1040

ممنون میشم اگه بهم بگین چون میخوام تا هفته بعد یکی از این مدل ها رو بخرم.

naser_2006
04-02-2009, 13:09
سلام
ببخشید دو تا سوال داشتم1- finger pirint ،dv4 1135 دارد یا نه؟ 2- dv4 1225 بهتره یا ،dv4 1135 یا dv4 1040

ممنون میشم اگه بهم بگین چون میخوام تا هفته بعد یکی از این مدل ها رو بخرم.
هر سه دارای فینگر پرینت می باشند

alitivay
05-02-2009, 15:23
سلام، من تقریبا 6 ماهه dv5 1060 خریدم!
گرافیکش همون gf9600gt 512ddr2 هست!
دیدم اینجا دعوا سر گرافیکه!

آقا جان این گرافیک خییییلیییی خفنه!!
با 3dmark06 که آشنا هستین؟
این گرافیک 4432 امتیاز میگیره

به طور شهودی crysis رو به حالت high وبا وضوح 1280x800 قشنگ اجرا می کنه! من هر کاری با هر بازی کردم یک ثانیه هم تصویر پرشی نشد!!!

نتیجه!
بر سر ddr2 ,3 دعوا نکنین!!!! همون 2 کافیه!

samoeli
05-02-2009, 17:18
اینم بهترین کانفیگ لب تاپ hp که تو خاور میانه اومده

به نظر من اند لپ تاپ

gpu شم ddr3 هستش

فکرم کنم رمشم ddr3 باشه

benyamin_pc
05-02-2009, 17:46
سلام بین hp dv5-1110 و dell 1510 میشه یک مقایسه بکنین و خیالمو راحت کنین کدومو بگیرم ممنون

Ardavan
05-02-2009, 17:49
سلام، من تقریبا 6 ماهه dv5 1060 خریدم!
گرافیکش همون gf9600gt 512ddr2 هست!
دیدم اینجا دعوا سر گرافیکه!

آقا جان این گرافیک خییییلیییی خفنه!!
با 3dmark06 که آشنا هستین؟
این گرافیک 4432 امتیاز میگیره

به طور شهودی crysis رو به حالت high وبا وضوح 1280x800 قشنگ اجرا می کنه! من هر کاری با هر بازی کردم یک ثانیه هم تصویر پرشی نشد!!!

نتیجه!
بر سر ddr2 ,3 دعوا نکنین!!!! همون 2 کافیه!

اقا دمت گرم بسیاری از ابهامات رو رفع کردی،مرسی.من میخواهم امشب بعد از بدبختی های بسیار زیاد سر خریدن یک لپ تاپ فکسنی امشب بخرم hp dv5-1135 with VGA 9600.tnx dude,you are very useful

sinaHP
05-02-2009, 20:39
[QUOTE=samoeli;3466834]اینم بهترین کانفیگ لب تاپ hp که تو خاور میانه اومده

به نظر من اند لپ تاپ

gpu شم ddr3 هستش

فکرم کنم رمشم ddr3 باشه
[QUOTE]
داداش این با اون منیتورش فکر کنم یه 10 کیلویی باشهاین یه پی سیه که منیتور ال سی دی داره، کیسش کوچیکه و زود هم گرم میشه
پس فکر کنم همون 1299 خیلی بهتر باشه!!!
اگه اشتباه میگم بهم بگید!!!:5:

sinaHP
05-02-2009, 20:40
اِ !!!
چرا این اینجوری شد؟؟؟

sinaHP
05-02-2009, 20:52
کسی نمیدونه چرا تو norebookreveiw از تو لیست hp dv5t حذف شده

avecina.ir
05-02-2009, 21:22

به نظر من اند لپ تاپ

gpu شم ddr3 هستش

فکرم کنم رمشم ddr3 باشه

سلامم .. حاجی دستت درد نکنه خوش خبر باشی همیشه فقط میشه بگی از کجا این مطلبه نقل قول کردی؟؟ میخوام بدونم موثقه یا نه

avecina.ir
05-02-2009, 21:32
سلامم..

سلام بین hp dv5-1110 و dell 1510 میشه یک مقایسه بکنین و خیالمو راحت کنین کدومو بگیرم ممنون
بنظر من dv5 ره با xps 1530 مقایسه کن نه با این.معلومه از 1510 بهتره.حتی از 1530 هم بهتره.شک نکن

به نظر من اند لپ تاپ

gpu شم ddr3 هستش

فکرم کنم رمشم ddr3 باشه

ببین GPUش که 9600M GT هستش اوووون رم گرافیکیشه که احتمالن GDDR3 هست ولی حقش بود از 9800M استفاده میکردش

داداش این با اون منیتورش فکر کنم یه 10 کیلویی باشهاین یه پی سیه که منیتور ال سی دی داره، کیسش کوچیکه و زود هم گرم میشه
نه بابا چی شایعه میسازی! این وزنش 2.65 کیلوگرمه نه 10 کیلو! 1299 یا هر چیز دیگه کنار این هیچ حرفی واسه گفتن نداره.....شدیدن منتظر وارد شدن 16t یا 18t بووودم تا بگیرمش ارزشش ره داره

samoeli
05-02-2009, 23:45
اگه اشتباه میگم بهم بگید!!!:5:[/quote]

نه دیگه اونطور فکریم که شما میکنی نیست.وزن این 4.060 کیلو گرم :27:

این به درد کسایی میخوره که وزن واسشون ملاک اول نیست و ملاک اول دوست دارن یه لپ تاپی داشته باشن

که بهترین کانفیگ داشته باشه:21:

مثل خود من.ان شا الله اگه شد همین میخام بخرم:5:

خدایی اند لپ تاپ:18:البته تو ایران :18:

avecina.ir
05-02-2009, 23:48

نه دیگه اونطور فکریم که شما میکنی نیست.وزن این 4.060 کیلو گرم :27:

این به درد کسایی میخوره که وزن واسشون ملاک اول نیست و ملاک اول دوست دارن یه لپ تاپی داشته باشن

که بهترین کانفیگ داشته باشه:21:

مثل خود من.ان شا الله اگه شد همین میخام بخرم:5:

خدایی اند لپ تاپ:18:البته تو ایران :18:[/quote]
سلامم... اشتباهه! توووی منابع معتبر نوشته 4 و خرده ای پوند.میشه همون دو کیلو و خرده ای که قبلن گفتمت

samoeli
05-02-2009, 23:51
سلامم .. حاجی دستت درد نکنه خوش خبر باشی همیشه فقط میشه بگی از کجا این مطلبه نقل قول کردی؟؟ میخوام بدونم موثقه یا نه

من از اون جایی که خودم تو عمان هستم و دیدم این خبرو تایید میکنم

قیمت این لپتاپ اینجا 2130 تومن که 100% اگه ایران بیاد 2400 2500 هستش.

تازه شما میتونی لینک زیرو بری و لپ تابای جدید اچ پی که تو خاورمیانه اومده رو بری ببینی

samoeli
05-02-2009, 23:55
سلامم... اشتباهه! توووی منابع معتبر نوشته 4 و خرده ای پوند.میشه همون دو کیلو و خرده ای که قبلن گفتمت

دادش من که از خودم نمیگم

بیا اینم مشخصات کامل این لپ تاپ

benyamin_pc
06-02-2009, 01:58
آخه cpu این سیستم کش پایینی داره لینکی از config کامل این دستگاه را میشه اینجا بذارین؟ hp dv5-1110
1116 چظوره؟
کلا بهترین hp تا سقف 1 میلیون با Blue ray writer چیه؟

naser_2006
06-02-2009, 13:17
ن میشه باطری dv5 1135 رو هنگام خرید عوض کرد و 9 سل به جاش گذاشت؟
کسی نیست جواب بده

REGISTERED USER
06-02-2009, 13:41
میشه باطری dv5 1135 رو هنگام خرید عوض کرد و 9 سل به جاش گذاشت؟

شما 12 سلولی هم می تونی بزاری ... مشکل اینه که باید ببینی کی تو ایران داره ! که اغلب ندارند شاید 8 باشه اما 9 و 12 سلولی رو ندیدم

یکی از دوستان یک dv5 خرید از آمریکا ، یک باتری 12 سلولی وات بالا هم خرید ، روی ماکزیمم پرفورمانس و نور lcd 80 درصد حدود 4 ساعت و نیم روشن می مونه .... که بسیار عالی هست

REGISTERED USER
06-02-2009, 13:43
آخه cpu این سیستم کش پایینی داره لینکی از config کامل این دستگاه را میشه اینجا بذارین؟ hp dv5-1110
1116 چظوره؟
کلا بهترین hp تا سقف 1 میلیون با Blue ray writer چیه؟

من توی تاپیک مشاوره خرید و فروش هم گفتم برای دوستان ، کش اونقدر چیز مهمی نیست که بخواهید حتما 6 باشه ... توی بازی و کارهای نیمه حرفه ای هیچ تفاوتی نداره ... در برنامه های محاسباتی ، GIS و برنامه هایی که CPU load طولانی مدت استفاده می کنند با حجم پروسس های زیاد ، کاربرد داره ...

به نظرم کش 3 کافیه ... phenom های AMD پی سی هم کش 3.5 دارند و فوق العاده سریع !

gizlly
06-02-2009, 18:57
من از حرفه ای های hp سوال داشتم میخواستم بدونم dv4-1050 بهتره یا dv2700t ؟ و اصولا این دو سری چه تفاوتی دارند
مشخصات dv 2700t
cpu core 2 due 2.5GH
ram 3
hdd 250
vga 8400 nvida
LCD 14

مشخصات dv4 -1050
cpu core 2 due 2.26GH
ram 3
hdd 250
vga 9200
LCD 14

(برای game نمیخوام)

benyamin_pc
07-02-2009, 06:42
بهترین hp تا سقف 1 میلیون تومان چی بخرم ؟ کانفیگ کاملشم لطفا بگین و اینکه با چه گارانتی معتبره و از کجا بخرم
ممنون

ravani_13
07-02-2009, 06:45
میخواستم بدونم dv4-1050 بهتره یا dv2700t ؟ و اصولا این دو سری چه تفاوتی دارند

سلام

نسل جدید سری dv 2000 ها که 14 اینچی بودن الان dv4 ها هستن و

نسل جدید سری dv 6000 ها که 15 اینچی بودن الان dv5 ها هستن

تفاوت های اصلی در این 2 نسل :

1. در سری جدید dv4 ها از فناوری LED استفاده شده که در نتیجه صفحه نمایش بهتری دارن .

2. در سری جدید DV4 ها از پردازنده های نسل جدید اینتل ( CENTRINO 2 ) استفاده شده که هم سرعت بیشتری دارن هم مصرف کمتری .

3. در سری DV4 شما توانایی ارتقاع رم تا 8 گیگ .

4. گرافیک DV4 ها از نسل 9000 جیفورس هست که بهتر شده از نسل 8000 و برای مثال 100 % یه 9200 GF از 8400 GF بهتره .

5. وزن نیز کاهش یافته , DV4 ها = 2.3 کیلو اما سری DV2000 ها = 2.5 کیلو .

در کل نسل DV2000 ها و DV6000 ها داره کم کم از بازار محو میشه و حتی از لحاظ ساپورت هم بهتره از سری و نسل جدید خرید بکنید .

موفق .....

gizlly
07-02-2009, 10:49
سلام

.

خیلی ممنون از اطللاعاتی که دادی برای من که خیلی مفید بود همین هفته میرم یه نوت بوک سری dv4 میگیرم.متشکرم

sinaHP
07-02-2009, 13:26
آقایون ببخشید که گفتم اون 10 کیلو :27:
اولا مبالغه بود:46:
دوم آخه با اون منیتور به من حق بدید:31:
آخه 18" منیتور pc من تا دیروز 17 بوده:19:

در کل ببخشید:11::40::11::40::11:

hadik
09-02-2009, 12:38
باسلام به همه و تشكر از نظرات مفيد دوستان
من مدل dv4-1050 رو براي خريد كانديد كردم (هرچند هنوز دارم با سري cs سوني مقايسه مي كنم!!)
ميشه راجع به موارد زير براي اين مدل دوستان نظرشونو بگن:
ميزان صداي فن
كيفيت قطعات بدنه از لحاظ مقاومت به ضربه
ميزان گرم شدن دستگاه
كيفيت و عمر مفيد باتري

با تشكر

Rmin69
09-02-2009, 23:07
سلام. من از لپتاپم واقعا راضیم.hp dv5-1299. رنگشم عالیه. تا حالا هیچکس از رنگشم بدش نیومده. هیچ مشکلیم نداشته. فقط هاردش یک کم سروصدا میکنه. ولی ی مشکل به هم زده که وبکمش کار نمیکنه. اگر کسی میتونه کمکم کنه به این تاپیک مراجعه کنه:

gizlly
10-02-2009, 16:01
سلام

تفاوت های اصلی در این 2 نسل :

1. در سری جدید dv4 ها از فناوری LED استفاده شده که در نتیجه صفحه نمایش بهتری دارن .

2. در سری جدید DV4 ها از پردازنده های نسل جدید اینتل ( CENTRINO 2 ) استفاده شده که هم سرعت بیشتری دارن هم مصرف کمتری .

3. در سری DV4 شما توانایی ارتقاع رم تا 8 گیگ .

4. گرافیک DV4 ها از نسل 9000 جیفورس هست که بهتر شده از نسل 8000 و برای مثال 100 % یه 9200 GF از 8400 GF بهتره .

5. وزن نیز کاهش یافته , DV4 ها = 2.3 کیلو اما سری DV2000 ها = 2.5 کیلو .

در کل نسل DV2000 ها و DV6000 ها داره کم کم از بازار محو میشه و حتی از لحاظ ساپورت هم بهتره از سری و نسل جدید خرید بکنید .

موفق .....

از جنابravani و بقیه اعضاء یک سوال داشتم تمام سری dv4 و dv5 مونیتورش LED هست یا نه. آخه من شنیدم فقط dv3515 و dv3550 دارای فناوری LED میباشند.

Ardavan
10-02-2009, 21:09
سلام،اقا انور که جواب ما رو ندادن،اینجا میگم،این لپ تاپ HP Pavilion dv5-1299 چه طوری؟اگه کسی داره از این مدل چه جوری هست؟از نظر ساخت و کیفیت؟اگه میشه یک چند تا عکس ازش بزارید!ممنونتون میشه،دستتون درد نکنه.

milad1987
10-02-2009, 21:47
منم قصد خرید 1299 دارم.به نظر من همه چیزه این مدل عالیه! فقط ای کاش باتری بهتری داشت!

Ardavan
10-02-2009, 23:09
منم قصد خرید 1299 دارم.به نظر من همه چیزه این مدل عالیه! فقط ای کاش باتری بهتری داشت!

منم دارم تحقیق میکنم،ولی اگه کسی داشت ازش میگفت چه طوریاست خیلی خوب میشود.اقا منضورت از ای کاش باتری بهتری داشت چیه؟

milad1987
10-02-2009, 23:47
سری جدید لپ تاپ های 15 اینچی اچ پی از نظر باتری زیاد حرفی برای گفتن ندارن.عمر باتری شون حدود 2 ساعت هستش که واقعا کمه!!

Ardavan
11-02-2009, 08:20
سری جدید لپ تاپ های 15 اینچی اچ پی از نظر باتری زیاد حرفی برای گفتن ندارن.عمر باتری شون حدود 2 ساعت هستش که واقعا کمه!!

اهان،بابا ترسوندیمون،عیبی نداره،صبر میکنیم تا باتری 9 سلولیش بیاد که توانش بیشتر باشه.اقا دستت درد نکنه.خوب به خاطر گرافیک بالایی که داره این باتری های که روش هستند 6 هست که نمیکشه.

dav00d
12-02-2009, 21:48
سلام دوستان
من هم قصد خرید این مدل رو دارم(1299)
از همه نظر عالیه.فقط یک نکته :آیا امکان داره به زودی سری جدید این مدل بیاد (13xx یا Special)؟
امکان داره تو سری جدید رنگش عوض شه؟به همون نقرهای برگرده؟تا حالا از نزدیک ندیدم ولی تو عکسها زیاد جالب به نظر نمیاد
خرید لپتاپ الان به نظرتون مشکلی نداره.الان بگیرم یا صبر کنم بعد از عید؟
نظرتون چیه؟؟
موفق باشید

avecina.ir
12-02-2009, 22:12
خرید لپتاپ الان به نظرتون مشکلی نداره.الان بگیرم یا صبر کنم بعد از عید؟
نظرتون چیه؟؟

سلامم... ببین کاری ندارم به اینکه بعد عید مدلای جدید میخواد بیاد یا نه یا بهترن و یا نه و اینا.....
ولی هر سال قبل از عید بازار لپتاپ و سیستم راکد میشه و قیمتها میکشه پایین البته پارسال یخورده این اصل کمرنگ بودش.ولی امسال بخاطر رکود جهانی که حاکم شده بهترین فرصت واسه خرید همین قبل از عید هستش

Ardavan
12-02-2009, 23:09
[QUOTE=avecina.ir;3494071]سلامم... ببین کاری ندارم به اینکه بعد عید مدلای جدید میخواد بیاد یا نه یا بهترن و یا نه و اینا.....
ولی هر سال قبل از عید بازار لپتاپ و سیستم راکد میشه و قیمتها میکشه پایین البته پارسال یخورده این اصل کمرنگ بودش.ولی امسال بخاطر رکود جهانی که حاکم شده بهترین فرصت واسه خرید همین قبل از عید هستش[/QUOTE

سلام،منم قبول دارم،همین قبل عیدی بگیر،منم فردا 1299 گیرم میاد،توی این رنج قیمت چیزه فوق العاده ای هست.من که حال میکنم باهاش.سری های HDX فکر میکنم که پشتشون مشکی باشه البته نقشو نگار هم داره،و ظاهرا که مانیتور ان از 2 لامپ استفاده میکنه،بازم نمیدونم،اطلاع دقیقی ندارم،شایدم اینی که شنیدم چرت باشه،به هر حال چیزی بود که میدونستم.see u around buddy

llshexll
13-02-2009, 09:07
بر و بكس من يه dv3650 گرفتم فردا مي رسه دستم. هيچ اطلاعاتي نتونستم ازش تو نت پيدا كنم. كسي مي تونه راهنماييم كنه كه كجا مطلب پيدا مي شه؟ تو سايت hp هم چيزي نبود. اگه در مورد 3550 هم باشه خوبه فكر كنم تنها فرقشون همون cpu 2.6 هستش

llshexll
13-02-2009, 09:19
و موضوع ديگه اينكه ريكاوري xp رو از كجا مي تونم تهيه كنم؟ حتما بايد مال اين مدل باشه؟

Rmin69
13-02-2009, 18:51
سلام.
همونطوری که گفتم 1299 هیچ مشکلی نداره. رنگشم شک نکنید. عالیه. همه عاشق رنگش شدن. تو عکس اصلا معلوم نیست چه رنگیه. یک رنگ خاصه. مشکل گرم کردنشم اونجوری که میگفتن نیست. من undercover با بهترین گرافیک بازی کردم، اصلا داغ نمیکنه. حتما بخرین.

Ardavan
13-02-2009, 19:01
سلام.
همونطوری که گفتم 1299 هیچ مشکلی نداره. رنگشم شک نکنید. عالیه. همه عاشق رنگش شدن. تو عکس اصلا معلوم نیست چه رنگیه. یک رنگ خاصه. مشکل گرم کردنشم اونجوری که میگفتن نیست. من undercover با بهترین گرافیک بازی کردم، اصلا داغ نمیکنه. حتما بخرین.

اقای "Rmin69" خیلی حال کردم با این پستت.منم فردا میرسه دستم 1299.من 3 مدل عوض کردم تا اخر این رو گرفتم.مرسی اقا.داغی ان هم کاملا طبیعی هست.به هر حال گرافیکش بالا است.ممنون

Persian_Gun's
13-02-2009, 22:01
بچه ها به نظره شما 1075 فارغ از ال سی دی 17 اینچ بهتره یا 1299؟!

milad1987
13-02-2009, 23:29
منم بعد از کلی تحقیق و مقایسه بین مدل ها و برند های مختلف تصمیم گرفتم همون 1299 بگیرم.
راستش حتی تا مرز خرید xps 1530 هم رفتم.فقط چون 1530 باتری قوی تری داشت.ولی باز هم نتونستم از 1299 دل بکنم!!
خداییش این کارت گرافیک و این cpu توی هیچ نوت بوکی کنار هم پیدا نمیشه!! عالیه! فوق العادس!!!

mestersat
13-02-2009, 23:39
بچه ها به نظره شما 1075 فارغ از ال سی دی 17 اینچ بهتره یا 1299؟!

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
دوستان.من قبلا یه سیستم خانگی یا همون پی سی داشتم.حدود 3 ماه قبل فروختم و یه هفته قبل یه لپتاب
HP Pavilion dv5 1299 گرفتم.خدایی سیستمس که ففبلا فروختم از هر نظر عالی بود.ولی من لذت کار با کامپیوتر را با همین لبتاب تجربه کردم.از هر نظر که بگی عالی هستش.واقعا عالی.یه چیزی هستش که شما را از هر چیزی بینیاز میکند.سی پی یو بالا ، رم بالا ، گرافیک بالا ، هارد بالا و خلاصه در نوع خودش بینظیر.
در ضمن اگر از نمایندگی بگیری گارانتی گلد رو بگیرید.که اگر حتی از دستتون بیافته و شکسته بشه و حتی سوخته بشه براتون تعویض میکنند.البته یه 40 الی 50 تومنی قیمتش رو میبره بالا ولی ارزشش رو داره.

هر یک از دوستان میخان این مدل را بگیرن من خودم حاظرم تضمین کنم که هیچ گاه پشیمان نخواهند بود.
در مورد گیم هم من کریسس رو باهاش بازی نکردم.ولی دوسه بازی گرافیک بالا رو نصب کردم که بسیار روانتر و بهتر از چی سی خانگی اجرا میکنه.

REGISTERED USER
14-02-2009, 19:41
کاربر عزیز gizlly و sia-2009

پست شما پاک شد ... بارها تذکر داده شده برای مشاوره خرید و قیمت ، اینجا باید مطرح کنید

مشاوره و راهنمایی برای خرید لپ تاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sinaHP
14-02-2009, 20:55
سلام
منم بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که 1299 بهترینه
اول 1070 عالی بود بعد 1199 جایگزین شد
الآنم 1299 داره سروری می کنه

داداش اگه می تونی آدرس سایت اون گاراتیه رو (گلد) رو برام پیغام کن
ممنون

llshexll
15-02-2009, 16:48
سلام بروبکس من امروز یه 3655 گرفتم. چون دی وی دی ریکاوری ایکس پی نداشتم نتونستم ایکس پی بریزم. کسی می تونه کمکم کنه؟ هر کسی هم سوالی در مورد این مدل داره در خدمتش هستم

REGISTERED USER
15-02-2009, 21:02
سلام بروبکس من امروز یه 3655 گرفتم. چون دی وی دی ریکاوری ایکس پی نداشتم نتونستم ایکس پی بریزم. کسی می تونه کمکم کنه؟ هر کسی هم سوالی در مورد این مدل داره در خدمتش هستم

سوالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:46:

milad1987
15-02-2009, 21:53
دوست عزیز من هم اول می خواستم 3655 بگیرم.ولی خوب نتونستم از کارت گرافیک 1299 بگذرم.
فردا قراره 1299 برسه دستم.دارم لحظه شماری می کنم تا روش crysis رو نصب کنم و برای بار 4 رم تمومش کنم! البته این بار با 1299!!
در مرد 3655 اگه تونستی یکمی راجبه باتریش توضیح بده.مثل اینکه 3655 دو تا باتری روش داره.درسته؟

llshexll
17-02-2009, 18:26
ضمنا مگه 1299 13" هم داره؟ تو چه جوری می خواستی 13 بگیری رفتی 15 گرفتی؟!

llshexll
17-02-2009, 18:52
آخه موضوع فقط گرافیک 9600 نیست. 1299 blueray داره 3655 نه.4 تا usb در بابر3 تا. ولی خوب lcd 3655 از سیستم led استفاده می کنه که خوب تصویرش تفاوت زیادی با 1299 داره.

milad1987
18-02-2009, 09:59
من بالاخره 1299 رو گرفتم! از همه نظر عالیه!
گرافیک بالا-سی پی یو عالی-رنگ بسیار شیک و...
حتی باتری نسبتا خوبی هم داره! من تونستم حدود 1 ساعت با باتریش crysis بازی کنم.در کارهای معمولی مثل اینترنت هم تا 2 ساعت باتری داره.
من به همه ی کسایی که در مورد خرید 1299 شک دارند اطمینان میدم که ازش ناراضی نخواهید بود

sinaHP
18-02-2009, 15:01
با سلام خدمت همه 1299 داران این فروم:20:
بابا یکیتون یه چند تا عکس با گوشیاتون بگیرید بزارید اینجا
اینم هاست اگه ندارید
می خواید دوربینم براتون بزارم داونلود کنید؟؟؟

abolf@zl
18-02-2009, 16:28
یه سوال کلی از همه کسایی که hp(مخصوصا 1299) خرابییش چه طوره ؟ زیاده؟ دیشب پایتخت بودم اکثر فروشنده ها میگفتند زیاد خراب میشه من دنبال dv5 1299 بودم وقتی اینو گفتن پشیمون شدم نخریدم برگشتم گفتم با شما یه مشورت بکنم...
ممنون.

REGISTERED USER
18-02-2009, 17:42
؟ دیشب پایتخت بودم اکثر فروشنده ها میگفتند زیاد خراب میشه

شما هنوز عادت دارید به فروشنده ها اعتماد کنید ؟!!

llshexll
19-02-2009, 09:22
ئقیقا حق با رجیستر هستش دور از خودم باشه فروشنده ها همیشه چیزی رو که به نفعشون باشه مگن. من خودم بیشترین فروشم رو ِ دل وسترو هستش ولی خودم اچ پی گرفتم. فکر کنم بیس 1299 و 3655 مشترک باشه. من از 3655 که واقعا راضیم. نکته جالب اینه با اینکه من یه لپ تاپ 15 هم دارم ولی اصلا پشت این حس نمی کنم کوچیکتره

milad1987
19-02-2009, 15:13
از رجیستر عزیز یه سوال داشتم.راستش وقتی که موس رو روی عکس باتری می بری اصولا زمان باقیمانده + درصد باقیمانده رو نشون میده.ولی توی نوت بوک من فقط درصد رو می نویسه.از زمان خبری نیست ؟ چرا؟؟

REGISTERED USER
19-02-2009, 15:29
یعنی power meter زمان remaining battery رو نشون نمیده ؟

این مسلمه ... ویستا فقط درصد باتری باقی مانده را نشان میده نه زمان مثل XP . البته HP من سری DV special بود و نشان میداد همینطور سونی اما HP های جدید رو دقت نکردم

اگر میخواهید زمان را داشته باشید این فروم رو ببینید :

hadik
19-02-2009, 17:44
سلام
من ميخوام مدل dv4-1050 بگيرم. چون دنبال 14 اينچ هستم.
ميخوام نظر دوستان رو هم درموردش بدونم .
ممنون

ravani_13
20-02-2009, 06:10
سلام
من ميخوام مدل dv4-1050 بگيرم. چون دنبال 14 اينچ هستم.
ميخوام نظر دوستان رو هم درموردش بدونم .
ممنون

بهترین 14 اینچی ها از نظر من همین dv4 هست .

از سری جدید و یه کانفیگ خوب میتونه عالی باشه .

موفق .....

abolf@zl
20-02-2009, 12:22
خیلی مهمه که گارانتی معتبر باشه؟ ایران اچ پی میده 1.750 (1299) پارسی و چند تا دیگه مثل نقش 1.650(حتی کمتر تا 1.610) تفاوت زیاده ولی واقعا ارزش داره ؟ اگه گارانتی معمولی بگیرم به درد سر نمی افتم؟

REGISTERED USER
20-02-2009, 13:13
گارانتی نقش جالب نیست من باهاش کار کردم ... ایران اچ پی یکساله تعمیر و تعویض قطعاته و نرم افزاری هم هست

اچ پی را باید با گارانتی خوب خرید

abolf@zl
20-02-2009, 13:16
ممنون گارانتی پارسی یا آساک چه طوره؟

nariman-potter
20-02-2009, 14:30
من یه لپ تاپ میخوام که بتونم باهاش همه بازی ها رو اجرا کنم
hp dv5-1070 چطوره؟؟؟
خیلی دوستش دارم.........
اما اگه مدل بهتری هست لطفا راهنماییم تا سقف 1.700.000
اگه میشه تا دوشنبه جواب بدید..............
اگه میل بزنید که عالیه.............
nariman.1373@gmail.com

REGISTERED USER
20-02-2009, 17:59
ممنون گارانتی پارسی یا آساک چه طوره؟

اسم اینا اصلا به گوشم نخورده

عجب مملکت مسخره ای داریم ها ... هر کی پا شده یک گارانتی زده !

REGISTERED USER
20-02-2009, 18:00
کاربر عزیز nariman-potter

درج ایمیل ممنوعه (قوانین کلی سایت) ... لطفا دقت کنید قاعدتا باید پست شما پاک می شد

sinaHP
20-02-2009, 18:23
سلام دوستان
امروز توی یه مجله در مورد این خوندم
ASUS N50Vn
CPU: C2D T9400 2.53 6MB
FSB: 1066 MHz
RAM: 4GB DDR II
VGA: GF 9650 MGT 1GB
LCD: 15.4” 1280*800
HDD: 320 GB
Web: 2 MP
Bat: 6 Cells
DRIVE: Blu-Ray

تازه ورودیه هوا رو یونیزه می کنه یعنی نمیزاره گرد و غبار وارد سیستم بشه
چند تا فن آوریه کاهش مصرفم داره
می خواستم بدونم این با 2.050.000 تومان بهتر از 1299 هست یا نه؟؟؟
ممنون می شم همه کمک کنید:27:

REGISTERED USER
20-02-2009, 18:51
لپ تاپ قوی هست ولی باتری اش ضعیفه !

قدرتش مسلما بهتره نسبت به hp و همینطور قابلیت های سری جدید ایسوز

sinaHP
21-02-2009, 09:30
لپ تاپ قوی هست ولی باتری اش ضعیفه !

قدرتش مسلما بهتره نسبت به hp و همینطور قابلیت های سری جدید ایسوز

cpu که از 1299 ضعیف تره ولی گرافیگش یه ریزه قویتره
قیمتشم بیشتره
کدوم بیشتر می ارزه

abolf@zl
21-02-2009, 11:07
cpu که از 1299 ضعیف تره ولی گرافیگش یه ریزه قویتره
قیمتشم بیشتره
کدوم بیشتر می ارزه

گرافیکش هم ضعیفتره!!!!!!:27:این لینک رو یه نگاه بنداز بنچمارک اکثر گرافها هست.

milad1987
22-02-2009, 13:29
سلام دوباره خدمت همه ی دوستان.من یکسری عکس از امتیاز لپ تاپ خودم (1299) توی 3dmark06 گرفتم که می زارم.گفتم شاید دوستان تمایل داشته باشند که بدونن.

Ahmadat
22-02-2009, 13:50

Ahmadat
22-02-2009, 13:56
dv5-1299 و dv5-1199 هيچ تفاوتي با هم ندارن پول اضافي نده فقط دو تا نرم افزارش متفاوته كه اونم ميتوني خودت صب كني. اينم سايت دو تاشون كه خودت ميتوني مقايسه شون كني:
1299:

1199:

Ahmadat
22-02-2009, 14:03
بقيه لپ تاپها پيش اچ پ مثل اساب بازي ميمونن !

avecina.ir
22-02-2009, 14:04
بقيه لپ تاپها پيش اچ پ مثل اساب بازي ميمونن !
چاخان نکن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوباره خدمت همه ی دوستان.من یکسری عکس از امتیاز لپ تاپ خودم (1299) توی 3dmark06 و WEI گرفتم که می زارم.گفتم شاید دوستان تمایل داشته باشند که بدونن.

آخه کی میره توووی رپیدشیر که واسه اپلود فایلهای بزرگ هستش عکس بذاره؟!! بیا اینجا آپلود کن و لینکش ره داخل تگ IMG بذار تا دیده شه!!

avecina.ir
22-02-2009, 14:11
گرافیکش هم ضعیفتره!!!!!!:27:این لینک رو یه نگاه بنداز بنچمارک اکثر گرافها هست.
به! دستت درد نکنه.......... 9600m gt هم که توووی اون مقایسه هیچ حرفی واسه گفتن نداشتش که!! ولی کدوم شرکت میاد 4870m یا 4870x2 m !!!! نصب کنه روووی لپتاپهاش؟؟؟:18::18: درسته که ده تا 9600 ره درسته قورت میده ولی مصرف برق و گرماش هم لپتاپه منفجر میکنه!

nariman-potter
22-02-2009, 20:15
آقا هیچ کی جواب منو ندادا.................
عجله دارم
hp dv5-1070 چطوره؟؟؟
خیلی دوستش دارم.........
ای میلم رو هم حذف کردم.خوبه؟؟؟؟

REGISTERED USER
22-02-2009, 22:54
عجله دارم
hp dv5-1070 چطوره؟؟؟
خیلی دوستش دارم.........

من نمی دونم مثلا چی شو بگیم خوبه ؟ در مورد این لپ تاپ اوائل تاپیک بحث های بسیار خوب و تخصصی شده همینطور در ادامه تاپیک !

اگر میخوای بخریش ؟ بله عالیه ... هیچی سری dv5 نمیشه !!! اما مباحث را بخونید و کاملا تجربه کسب کنید ! کسی این ها رو تکرار نمیکنه وقتی هست !

ولی در مورد مدل های دیگر و معرفی و مشاوره ، باید برید بخش مشاوره خرید نه اینجا که محل بررسی تخصصی خود لپ تاپ هاست

موفق باشید

avecina.ir
22-02-2009, 22:56
عجله دارم
hp dv5-1070 چطوره؟؟؟
خیلی دوستش دارم.........
سلامم خوب واسه خرید باید توووی قسمت مشاوره ی خرید مطرح کنی ولی این کانفیگی که گفتی نمونه های جدیدتر و اصلاحش شدش هم اووومدن که 1199 و 1299 هستش در کل گرافیک 9600جی تی مشکلی از بابت سوال شما نداره و خاطرت جمع باشه

milad1987
22-02-2009, 23:27
عجله دارم
hp dv5-1070 چطوره؟؟؟
خیلی دوستش دارم.........

دوست عزیز من خودم 1 هفتس که 1299 گرفتم.تا حالا هم توی هیچ بازی ای کم نیاورده انصافا!
به نظر من بهتره که همین 1299 رو بگیری.چون به هر حال ممکنه که ظاهرا هیچ فرق اساسی با 1070 نداشته باشه ولی خوب هر چیزی جدیدترش بهتره.برای مثال من حس می کنم توی این سری 12xx یا 11xx بعضی مشکلاتی که توی سری 10xx بود حل شده.مثل کلید های تاچ مربوط به ولوم یا نرم افزار های نصب شده روی دستگاه و یا...
اگر هم با رنگ 1299 حال نکردی ( که به نظر من رنگش خیلی عالیه ) بهتره 1155 بگیری.

sinaHP
23-02-2009, 00:14
عجله دارم
hp dv5-1070 چطوره؟؟؟
خیلی دوستش دارم.........

ببین همه دوست دارن جوابتو میدن:46:

ببین اگه مطالب قبلیو حال داشته باشی بخونی
مدل 1199 با همون کانفیگ 1070 با یه فن اضافه اومد تا مشکل گرم شدنش کمی برطرف بشه
البته مشکل مهمی نبود
بعدشم چند وقت پیش 1299 با CPU 2.66 اومد(البته در مورد این خودم سوال دارم)
در ضمن این سیستم با گارانتی معتبر 1.750 هستش
50 تومان ارزشش رو داره

حالا خودم:

چرا توی این لینک سی پی یو 1299 اینه : 2.53

ولی تو سایت ایران اچ پی 2.66 هستش
البته توی همون ایران اچ پی یه PDF گذاشته که نوشته 2.53
آقایونی که دارن بگن واقعا چنده؟؟؟؟؟؟:19::19::19::19:

Ardavan
23-02-2009, 08:58
ببین همه دوست دارن جوابتو میدن:46:

ببین اگه مطالب قبلیو حال داشته باشی بخونی
مدل 1199 با همون کانفیگ 1070 با یه فن اضافه اومد تا مشکل گرم شدنش کمی برطرف بشه
البته مشکل مهمی نبود
بعدشم چند وقت پیش 1299 با CPU 2.66 اومد(البته در مورد این خودم سوال دارم)
در ضمن این سیستم با گارانتی معتبر 1.750 هستش
50 تومان ارزشش رو داره

حالا خودم:

چرا توی این لینک سی پی یو 1299 اینه : 2.53

ولی تو سایت ایران اچ پی 2.66 هستش
البته توی همون ایران اچ پی یه PDF گذاشته که نوشته 2.53
آقایونی که دارن بگن واقعا چنده؟؟؟؟؟؟:19::19::19::19:

اره اقا تو سایت خود hp 2.53 زده و توی سایت ایران اچ پی 2.66 زده،دلیلشو نمیدون.که همین 2.66 هست،که تو ویندوز میزنه تقریبا 2.7

milad1987
23-02-2009, 10:21
سی پی یو 1299 همون 2.66 هستش.خیالت راحت باشه

Q_Q
25-02-2009, 12:31
سلام:

من لپ تاپی از این سری گرفتم فعلا در حال بررسی قابلیت ها و ارگونومی اون هستم اولین موردی که بسیار برایم جالب است کیفیت بالای صدای پخش شده این سری از لپ تاپ هاست که در مقایسه با اچ پی های سری قبل 17اینچ ( قبلا استفاده میکردم ) جنس صدای آن بسیار متفاوت است اسپیکرها طبق معمول التک لنسینگ هستند .... ویندوز ویستا 64 بیتی بهمراه رم دی دی آر 3 و اسپک دیگه ..... سرعت بالایی رو بهمراه داره در اولین نظر بسیار اغوا کننده است ..... خوشحال میشم دوستانی که از این لپ تاپ استفاده میکنند اطلاعاتشون را بیان کنند. اگر سوالی در مورد این لپ تاپ بود و من بلد بودم در خدمت دوستان هستم

تا یادم نرفته من از سری HP HDX X18- Premium Notebook PC استفاده میکنم

samintorrent
25-02-2009, 13:39
سلام. می خواستم بپرسم گارانتی امیتاک برای hp چطوره؟ گارانتی وارتاک چطور؟ چک کردم دیدم امیتاک نمایندگی رسمی اچ پی توی دبی هستش؟ این خوبه یا بد؟

samintorrent
25-02-2009, 13:47
یه سوال از میلاد1987 دارم: اولا اینکه آیا غیر از رنگ برنز برای 1299، رنگی توی بازار موجوده الان؟ اطلاع دارین که برای مدل dv5 1155 هم این رنگ موجوده یا فقط مشکی؟ خودم چندجا پرسیدم برای 1299 فقط برنز و برای 1155 فقط مشکی دارن... انگار یکی کانفیگ کرده همه رو آورده بین اینا پخش کرده!!!
سوال دیگه ای که دارم از همه اینه که آیا تفاوت بین 1299 و 1155 فقط توی 2.5 و 2.66 بودن cpu هاشونه؟ این چقدر تاثیر توی پرفرمنس دستگاه داره؟ اگه خیلی مهم نباشه ترجیح میدم 1155 بگیرم.. هم 300 گرم سبکتره و هم 100 تومن ارزونتر.

avecina.ir
25-02-2009, 22:57
سلام:

من لپ تاپی از این سری گرفتم فعلا در حال بررسی قابلیت ها و ارگونومی اون هستم اولین موردی که بسیار برایم جالب است کیفیت بالای صدای پخش شده این سری از لپ تاپ هاست که در مقایسه با اچ پی های سری قبل 17اینچ ( قبلا استفاده میکردم ) جنس صدای آن بسیار متفاوت است اسپیکرها طبق معمول التک لنسینگ هستند .... ویندوز ویستا 64 بیتی بهمراه رم دی دی آر 3 و اسپک دیگه ..... سرعت بالایی رو بهمراه داره در اولین نظر بسیار اغوا کننده است ..... خوشحال میشم دوستانی که از این لپ تاپ استفاده میکنند اطلاعاتشون را بیان کنند. اگر سوالی در مورد این لپ تاپ بود و من بلد بودم در خدمت دوستان هستم

تا یادم نرفته من از سری hp hdx x18- premium notebook pc استفاده میکنم
سلامم... عزیزجان این که توووی ایران نیستش که!! از کدوم نمایندگی گرفتی؟؟ مشخصات دقیقش با عکس و امکانات و از اووون مهمتر گارانتی و قیمت؟؟

milad1987
25-02-2009, 23:17
1299 فقط همین رنگ رو داره.البته انصافا رنگ خیلی شیکی هستش.من که با رنگ 1299 خیلی خیلی حال می کنم.
سی پی یو 2.5 با 2.66 فرق خیلی زیادی نداره.ولی خوب بالاخره بی تفاوت هم نیستن.
البته در مورد وزنشون باید بهت بگم که توی همه ی dv5ها یکیه.

samintorrent
26-02-2009, 02:04
سلامم... عزیزجان این که توووی ایران نیستش که!! از کدوم نمایندگی گرفتی؟؟ مشخصات دقیقش با عکس و امکانات و از اووون مهمتر گارانتی و قیمت؟؟

من داشتم جستجو می کردم دیدم ایران اچ پی داره این کالا رو ارایه میده... حالا حتما توی مغازه هم هست دیگه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم قیمت و مشخصات: ....اصلا به قیمتش نمی ارزه.... مگه اینکه یکی بخواد تا 4 سال دیگه باهاش بازی کنه که روی ddr3اصرار داشته باشه... دوستان اگر می خواید این مدلا رو به خاطر مانیتور بزرگ، می تونید با همین کانفیگ مانیتورهای بیست اینچی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو توی بازرا از همین hdx های hp پیدا کیند اگر گشتید پیدا نکردید به من بگین خصوص بهتون بگم کجا ها داره... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دنبال مدلای hdx 9320 ,9440 باید بگردین اگه اشتباه نکنم
HP HDX X18-1155

21,000,000 ريال

Processor type
Intel® Centrino® 2 processor technology
• Intel® Core™2 Duo Processor P8600
• 2.40 GHz , Level 2 cache 3 MB
Windows Vista® Home Premium with Service Pack 1 (64-bit)
Standard memory 4096 MB Memory layout (2 x 2048 MB) Maximum memory Supports up to 8 GB [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] memory
Internal drives Internal drives 640 GB (2 x 320 GB) Hard disk
Lightscribe Blu-Ray ROM with SuperMulti DVD±R/RW Double Layer Lightscribe

Display size
18.4"
Display Display resolution 1920 x 1080p Graphic subsystem name NVIDIA GeForce 9600M GT

Video RAM up to 2815 MB total graphics memory with 1024 MB dedicated
Product weight 4.06 kg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

samintorrent
26-02-2009, 02:11
1299 فقط همین رنگ رو داره.البته انصافا رنگ خیلی شیکی هستش.من که با رنگ 1299 خیلی خیلی حال می کنم.
سی پی یو 2.5 با 2.66 فرق خیلی زیادی نداره.ولی خوب بالاخره بی تفاوت هم نیستن.
البته در مورد وزنشون باید بهت بگم که توی همه ی dv5ها یکیه.

آخه بالاخره بی تفاوت هم نیستن یعنی چی؟ من پرسیدم روی چی تاثیر می ذاره... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی همه dv5 ها وزنشون 2.6؟ بعید می دونم این حرف خیلی عجیبه ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من امروز داشتم موردهای کاندید خریدم رو از مغازه ها سوال می کردم اصلا وزنها ربطی به هم نداشت... این dv5 1155 رو بهم گفته 2.4 , dv5 1299 رو گفته 2.7؟ خالی بسته؟ جفتشون هم وزنن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

avecina.ir
26-02-2009, 10:23
من داشتم جستجو می کردم دیدم ایران اچ پی داره این کالا رو ارایه میده... حالا حتما توی مغازه هم هست دیگه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم قیمت و مشخصات: ....اصلا به قیمتش نمی ارزه.... مگه اینکه یکی بخواد تا 4 سال دیگه باهاش بازی کنه که روی ddr3اصرار داشته باشه... دوستان اگر می خواید این مدلا رو به خاطر مانیتور بزرگ، می تونید با همین کانفیگ مانیتورهای بیست اینچی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو توی بازرا از همین hdx های hp پیدا کیند اگر گشتید پیدا نکردید به من بگین خصوص بهتون بگم کجا ها داره... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دنبال مدلای hdx 9320 ,9440 باید بگردین اگه اشتباه نکنم
HP HDX X18-1155

21,000,000 ريال

Processor type
Intel® Centrino® 2 processor technology
• Intel® Core™2 Duo Processor P8600
• 2.40 GHz , Level 2 cache 3 MB
Windows Vista® Home Premium with Service Pack 1 (64-bit)
Standard memory 4096 MB Memory layout (2 x 2048 MB) Maximum memory Supports up to 8 GB [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] memory
Internal drives Internal drives 640 GB (2 x 320 GB) Hard disk
Lightscribe Blu-Ray ROM with SuperMulti DVD±R/RW Double Layer Lightscribe

Display size
18.4"
Display Display resolution 1920 x 1080p Graphic subsystem name NVIDIA GeForce 9600M GT

Video RAM up to 2815 MB total graphics memory with 1024 MB dedicated
Product weight 4.06 kg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلامم... ببین اولن که اینو توووی همین هفته گذاشته چون هفته ی قبل که چک کردم خبری از HDX18 نبودش.....من شدیدن دنبال این بودمم....
دومن قیمت DV7-1070 فقط 50 تومن پایینتر از HDX18 هستش بنظرت گرووونه؟؟؟ اصلن و ابدن گرون نیستش
فقط نکته ی منفیش اینه که ایران اچ پی اوومده یک کانفیگ پایینشه وارد کرده.....بقول شما اینو کسی میگیره که چندین سال میخواد باهاش کار کنه.......حالا پردازنده ی p8600 واقعن بی انصافیه در حالیکه توووی کانفیگهای این لپتاپ دارن 4 هسته ای هم ارائه میدن حداقلش این بود که ایران اچ پی بیاد T9400 یا T9600 ره سفارش بده....اینش منو ناامید کردش......حالا شاید بشه سفارش داد با کانفیگ بالاتر هم وارد کنه
کارت گرافیکشم دیگه داره خز میشه....... میتونست 9800 یا سری قدرتمند Ati 4xxx روووش نصب کنه ولی در مقایسه با DV7 قیمتش مناسبه.....صبر میکنم کانفیگ بالاترش بیاد

از اقای Q_Q خواهش میشه بیان مشخصات دقیق سیستمشونه با عکس و اسکرین شات CPU-Z بذارن و جمعی را از نگرانی در بیارن!!!

REGISTERED USER
26-02-2009, 11:57
جنس صدای آن بسیار متفاوت است اسپیکرها طبق معمول التک لنسینگ هستند

اچ پی از مدت ها پیش با همکاری Altec lasting اسپیکر میزنه که به نظرم بهترین کیفیت صدای نوت بوک های زیر 2000 دلار جهان هستند

Q_Q
26-02-2009, 12:57
از اقای q_q خواهش میشه بیان مشخصات دقیق سیستمشونه با عکس و اسکرین شات cpu-z بذارن و جمعی را از نگرانی در بیارن!!!

ایرادی نیست اینکار رو برای شما انجام میدم فقط مشکل من اینه که هر پستی که بزنم معلوم نیست کی تو فروم ارسال میشه؟!

من این لپ تاپ رو 10 روز پیش از جایی در پایتخت گرفتم ( به دلیل ممنوع بودن تبلیغ طبق قوانین فروم از نام فروشگاه خودداری میشود ) به قیمت 1920000 در ارزان بودن آن با توجه به اسپک و لپ تاپ های موجود شک نکنید :)

پی نوشت: ارسال این پست یک تست است در صورتی که این پست با توجه به " قانون عضو جدید " ارسال نشد دوستان بنده رو از ادامه بحث عفو کنید . چون من نمیتونم پابه پای بحث با شما پیش بیام نمیخوام سوبرداشتی پیش بیاد :11:

The X Man
26-02-2009, 13:19
سلام به همهی دوستان
من تصمیم داشتم لپتاپ بخرم . میخواستم بپرسم dv5 1155 خوب هست یا نه ؟ از نظر قیمت چی ؟
توی مدلهای قوی hp دیگه چه مدلهای خوب است ؟
بیشتر برای بازی - دیدن فیلم میخوام (هاردش 500 باشه بهتره )

milad1987
26-02-2009, 13:31
آخه بالاخره بی تفاوت هم نیستن یعنی چی؟ من پرسیدم روی چی تاثیر می ذاره... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی همه dv5 ها وزنشون 2.6؟ بعید می دونم این حرف خیلی عجیبه ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من امروز داشتم موردهای کاندید خریدم رو از مغازه ها سوال می کردم اصلا وزنها ربطی به هم نداشت... این dv5 1155 رو بهم گفته 2.4 , dv5 1299 رو گفته 2.7؟ خالی بسته؟ جفتشون هم وزنن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز فکر کنم این موضوع رو فراموش کردی که نمیشه به حرف این مغازه دارها زیاد اعتماد کرد.مثلا من وقتی رفتم که 1299 بگیرم همه تو بازار می گفتن که اصلا همچین مدلی وجود نداره!!!:18::18:
به هر حال من خودم قبلا 1030 داشتم و الانم 1299 دارم.وزن هر دوشون 2.7 هستش

REGISTERED USER
26-02-2009, 13:51
ایرادی نیست اینکار رو برای شما انجام میدم فقط مشکل من اینه که هر پستی که بزنم معلوم نیست کی تو فروم ارسال میشه؟!

نگران بخش لپ تاپ نباشید ... تایید پست ها در انجمن لپ تاپ چون رجیستر هست کمتر از چند ساعت طول می کشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما فعالیت کنید ، باقیش با من :10:

avecina.ir
26-02-2009, 15:47

من این لپ تاپ رو 10 روز پیش از جایی در پایتخت گرفتم ( به دلیل ممنوع بودن تبلیغ طبق قوانین فروم از نام فروشگاه خودداری میشود ) به قیمت 1920000 در ارزان بودن آن با توجه به اسپک و لپ تاپ های موجود شک نکنید :)

پی نوشت: ارسال این پست یک تست است در صورتی که این پست با توجه به " قانون عضو جدید " ارسال نشد دوستان بنده رو از ادامه بحث عفو کنید . چون من نمیتونم پابه پای بحث با شما پیش بیام نمیخوام سوبرداشتی پیش بیاد :11:
دقیقن مشخصاتشه بنویس تا مقایسه کنیم با اینی که ایران اچ پی با اووون قیمت زده تفاوتشون معلوم شه......نگران اینکه دیر ببینیم نباش عزیزدل.....موضوع حیاتیه:46:

Q_Q
26-02-2009, 18:38
دقیقن مشخصاتشه بنویس تا مقایسه کنیم با اینی که ایران اچ پی با اووون قیمت زده تفاوتشون معلوم شه......نگران اینکه دیر ببینیم نباش عزیزدل.....موضوع حیاتیه:46:

مشخصات دقیقا همینی که در ایران اچ پی هست منتها نمیدونم چرا قیمت رو 2100000 زده. من با گارانتی 1920000 گرفتم

همه Spec مثل همین ایران اچ پی هست

چند نمونه عکس به درخواست شما از این لپ تاپ گرفتم...

.

.

یک ساپ ووفر کوچک هم در زیر لپ تاپ جاسازی شده و بنوعی در کیفیت خروجی صدا سهم عمده ای رو داره

.
.
.
.
فوتوشاپ Cs4 روی این سیستم حداکثر 6 ثانیه لود میشه در حالتی که آنتی ویروس فعال و مدیاپلیر هم در حال اجرا .... یکی از ایرادات بنظر من استفاده از هارد 5400 RPM روی این سبستم بحساب میاد بنظرم استفاده از 7200 منطقی تر بود. و اینکه تاچ پد به لطافت سری DV9000t که قبلا داشتم نیست.

در جعبه 3 کابل برق دارد با سوکت های متفاوت + دو ریموت که یکی قابل تعبیه در بدنه لپ تاپ ( مثل سری های قبل ) و دیگری یک ریموت کامل و البته بزرگ به ابعاد متعارف همچون تلویزیون های LCD سونی + یک آنتن کوچک اچ پی ( البته مورد آنتن رو هنوز فرصت نکردم تست کنم ) این لپ تاپ ظاهرا تیونر هم دارد ولی تا اطمینان از صحت این موضوع که آیا با سیگنال آنتن های شهری ( خودمان ) کامپتیبل هست یا مختص فرستنده های دیجیتال ..... این موضوع باشد تا فرصت تست و بررسی دیگر.....
.
.
.
در مورد 4 هسته ای ها که اشاره فرمودید البته حق با شماست ولی بخاطر داشته باشید سری 4 هسته ای این لپ تاپ ها از حداقل 400 هزار تومان تا حداکثر یک میلیون و 100 الی 200 گرانتر خواهد بود آنهم صرفا فقط و فقط بخاطر 4 هسته ای بودن ولا غیر... بنظرم 4 هسته ای های این سری تا حداقل 6 ماه دیگر به قیمت خواهند رسید.

یکی از دوستان اشاره ای به سری HDX از این لپ تاپ ها کردند که 20 اینچ هستند دوست عزیز آن لپ تاپ 7کیلو و نیم وزن آنست..... Spec خوبی دارد ولی وزن آن بزرگترین ایراد آنست مگر آنکه خریدار قبل از هر چیز مشکل وزن 7.5 کیلو را برای خود حل کند

isbn
26-02-2009, 21:48
مشخصات دقیقا همینی که در ایران اچ پی هست منتها نمیدونم چرا قیمت رو 2100000 زده. من با گارانتی 1920000 گرفتم

همه spec مثل همین ایران اچ پی هست

.

.

یک ساپ ووفر کوچک هم در زیر لپ تاپ جاسازی شده و بنوعی در کیفیت خروجی صدا سهم عمده ای رو داره

.
.
.
.
فوتوشاپ cs4 روی این سیستم حداکثر 6 ثانیه لود میشه در حالتی که آنتی ویروس فعال و مدیاپلیر هم در حال اجرا .... یکی از ایرادات بنظر من استفاده از هارد 5400 rpm روی این سبستم بحساب میاد بنظرم استفاده از 7200 منطقی تر بود. و اینکه تاچ پد به لطافت سری dv9000t که قبلا داشتم نیست.

در جعبه 3 کابل برق دارد با سوکت های متفاوت + دو ریموت که یکی قابل تعبیه در بدنه لپ تاپ ( مثل سری های قبل ) و دیگری یک ریموت کامل و البته بزرگ به ابعاد متعارف همچون تلویزیون های lcd سونی + یک آنتن کوچک اچ پی ( البته مورد آنتن رو هنوز فرصت نکردم تست کنم ) این لپ تاپ ظاهرا تیونر هم دارد ولی تا اطمینان از صحت این موضوع که آیا با سیگنال آنتن های شهری ( خودمان ) کامپتیبل هست یا مختص فرستنده های دیجیتال ..... این موضوع باشد تا فرصت تست و بررسی دیگر.....
.
.
.
در مورد 4 هسته ای ها که اشاره فرمودید البته حق با شماست ولی بخاطر داشته باشید سری 4 هسته ای این لپ تاپ ها از حداقل 400 هزار تومان تا حداکثر یک میلیون و 100 الی 200 گرانتر خواهد بود آنهم صرفا فقط و فقط بخاطر 4 هسته ای بودن ولا غیر... بنظرم 4 هسته ای های این سری تا حداقل 6 ماه دیگر به قیمت خواهند رسید.

یکی از دوستان اشاره ای به سری hdx از این لپ تاپ ها کردند که 20 اینچ هستند دوست عزیز آن لپ تاپ 7کیلو و نیم وزن آنست..... Spec خوبی دارد ولی وزن آن بزرگترین ایراد آنست مگر آنکه خریدار قبل از هر چیز مشکل وزن 7.5 کیلو را برای خود حل کند

سلام
دوست عزیز شما از کجا گرفتید 1920 آیا گارانتی خوده ایران hp هست یا متفرقه؟:13:

راستی اگر کسی هم هست که 1299 داشته باشه اونم مثل آقایه Q-Q بیاد و اینجا یه چند تا عکس بذاره این یه خواهشه از کسانی که 1299 دارند
هم اکنون نیازمند کمک شما هستیم:33:

Boo3
26-02-2009, 21:48
با سلام خدمت همه
منم طبق روال اکثر کسانی که اینجا میخواستم یه لپ تاپ بگیرم اما واقعا" موندم که چی بگیرم !! گفتم از شما مشورت بگیرم:
یکسری از مشخصات برام مهمه مثلا"

رم حداقل 3 باشه که بتونم 4 بکنمش!
هارد هم حداقل 250
و مانیتور هم 15
قیمت هم نهایتا" 1,400,000

چیزهای دیگه مثل وزن هم زیاد برام مهم نیست
همچین لپتاپی وجود خارجی داره ؟!
:46:

avecina.ir
26-02-2009, 22:13

همه Spec مثل همین ایران اچ پی هست

خیلی خوب بود فقط اسکرین شاتهای CPU-Z لطفن فراموش نشه.ضمنن من حتی واسه خرید DV7 تاکید زیادی داشتم که تیونر TV داشته باشه اگه شما سر فرصت تیونر اینو تست بزنی ببینی با شبکه های داخلی جواب میده یا نه و امکان کپچرش چه با فیش کواکسیال یا... چجوره و خبرشه بدی عالی میشه....
ضمنن hp ادعا میکنه که Dual Lamp توووی نمایشگر این مدل استفاده کرده بنظر شما در حالت بیشترین روشنایی و زیر نور معمولی کنتراست صفحه نمایشش فرقی کرده یا نه؟؟

REGISTERED USER
27-02-2009, 00:44
یکی از ایرادات بنظر من استفاده از هارد 5400 RPM روی این سبستم بحساب میاد بنظرم استفاده از 7200 منطقی تر بود. و اینکه تاچ پد به لطافت سری DV9000t که قبلا داشتم نیست.

بله متاسفانه این مشکل صدای یوزرها را در آوده ... اما این سیستم قابلیت نصب هاردهای 7200RPM و Riad رو داره ... احتمالا توی این کانفیگ نیست.

اینکه تاچ پد به لطافت سری DV9000t که قبلا داشتم نیست.

تاچ پد از همان جنسی هست که در سری Special لپ تاپ بنده به کار رفته

این لپ تاپ ظاهرا تیونر هم دارد ولی تا اطمینان از صحت این موضوع که آیا با سیگنال آنتن های شهری ( خودمان ) کامپتیبل هست یا مختص فرستنده های دیجیتال ..... این موضوع باشد تا فرصت تست و بررسی دیگر.....

تیونر آن اگر برای استاندارد تصویر PAL و همچنین شبکه های VHF و UHF ست شده عالیه ... که فکر کنم دقیقا همان چیپست تکراری توی سری special هست

یک انتن خوب بهش وصل کنید و با برنامه Media Center یا HP quick play ویا با یکی از نرم افزارهای Intervideo سرچ کنید و ببینید چقدر خوب کانال ها رو میگیره

یکی از دوستان اشاره ای به سری hdx از این لپ تاپ ها کردند که 20 اینچ هستند دوست عزیز آن لپ تاپ 7کیلو و نیم وزن آنست..... Spec خوبی دارد ولی وزن آن بزرگترین ایراد آنست مگر آنکه خریدار قبل از هر چیز مشکل وزن 7.5 کیلو را برای خود حل کند

من اسمش رو میزارم : دسکتاپ قابل حمل

sinaHP
27-02-2009, 00:56
راستی اگر کسی هم هست که 1299 داشته باشه اونم مثل آقایه Q-Q بیاد و اینجا یه چند تا عکس بذاره این یه خواهشه از کسانی که 1299 دارند
هم اکنون نیازمند کمک شما هستیم:33:

راست میگه
من چند تا سوال دارم:
1. میشه برا 1299 کارت کپچر خرید اگه میشه رنج قیمتشو لطف کنید
2. واقها می صرفه برای گارانتی ایران اچ پی 100 توامن اضافه تر بدیم( با توجه به وضع گارانتی در ایران)
3. می صرفه 50 تومان پول دی وی دی اکسترنال واسه 1299 بدم تا بلو ریش دیرتر خراب بشه( آخه تو ایران خیلیا هنوز نمی دونن بلوری چیه چه برسه به تعمیر)
4. شاید ربط نداشته با شه ولی برام مهمه: کسی در مورد GSM Support چیزی میدونه می گن میشه وصلش کنی به لپ تاپ با سیم کارت همه جا وصلی شی به اینترنت
اینم علامت سوالاش؟؟؟؟
با تشکر
امضا
|
/\

REGISTERED USER
27-02-2009, 01:24
راست میگه
من چند تا سوال دارم:
1. میشه برا 1299 کارت کپچر خرید اگه میشه رنج قیمتشو لطف کنید
2. واقها می صرفه برای گارانتی ایران اچ پی 100 توامن اضافه تر بدیم( با توجه به وضع گارانتی در ایران)
3. می صرفه 50 تومان پول دی وی دی اکسترنال واسه 1299 بدم تا بلو ریش دیرتر خراب بشه( آخه تو ایران خیلیا هنوز نمی دونن بلوری چیه چه برسه به تعمیر)
4. شاید ربط نداشته با شه ولی برام مهمه: کسی در مورد GSM Support چیزی میدونه می گن میشه وصلش کنی به لپ تاپ با سیم کارت همه جا وصلی شی به اینترنت
اینم علامت سوالاش؟؟؟؟
با تشکر
امضا
|
/\

1- برای هر لپ تاپ و کامپیوتر دسکتاپی میشه کارت کپچر و TV اکسترنال (چه USB و چه PCMCI) خرید اما اگر منظورتان کارت کپچر internal هست (کارت TV) خیر باید خود HP کانفیگ و ست کنه

2- والا چی بگم ... باید بلد باشید حقتون رو بگیرید حالا از هر گارانتی بنده البته به گارانتی معتقد نیستم

3- متاسفانه عمر درایوهای اپتیک HP به نسبت کم هست ... اما برای کار رایت زیاد بله به صرفه هست و حتما این کار را بکنید

4- توی ایران جواب نمیده فعلا پس دنبالش نباشید :46:

Q_Q
27-02-2009, 02:11
خیلی خوب بود فقط اسکرین شاتهای CPU-Z لطفن فراموش نشه.ضمنن من حتی واسه خرید DV7 تاکید زیادی داشتم که تیونر TV داشته باشه اگه شما سر فرصت تیونر اینو تست بزنی ببینی با شبکه های داخلی جواب میده یا نه و امکان کپچرش چه با فیش کواکسیال یا... چجوره و خبرشه بدی عالی میشه....
ضمنن hp ادعا میکنه که Dual Lamp توووی نمایشگر این مدل استفاده کرده بنظر شما در حالت بیشترین روشنایی و زیر نور معمولی کنتراست صفحه نمایشش فرقی کرده یا نه؟؟

سلام:

اینکار رو انجام میدم ..... فعلا فقط مشکلی که با این سایت دارم اینه که واقعا نمیدونم چرا باید برای صحبت در اینجا از هفت خان رستم گذشت.... بگذریم

LCD این لپ تاپ از کیفیت بسیار خوبی برخورداره دیزاین اون مختص HD با رزولوشن مناسب اما یک ضعفی که قبلا در نوت بوک ریویو هم بهش اشاره شده بود بازتاب نور روی سطح اونه که البته زیاد آزار دهند نیست. این به اون معنا نیست که کیفیت LCD اون پایینه نه بر عکس از کیفیت و کنتراست خوبی برخورداره اونقدر که تفاوتی در کنتراست LCD دیده نمیشه چه زمانی که نور زیاد باشه چه زمانی کم باشه .... منتها به دلیل برزگ بودن صفحه بنوعی از عواقب اون رفلکشن روی سطح خارجیه اونه که دیده میشه

این 3 ریویو رو از این لپ تاپ دوست داشتید ببینید.

.

.

.

اینهم عکسی از ساب ووفر البته از نوعه Mini اون :) که در زیر این لپ تاپ قرار داده شده.

وقتی موزیکی میگذارم تاثیر فرکانس این کوچولو بوضوح روی میز ارتعاشاتش محسوس است و جنس صدا بنوبه خود متفاوت و زیبا.... امکان تنظیم از روی پانل لپ تاپ ( جلوی ال سی دی ) بطور فینگرتاچ برای ولوم + باس + تیوتر وجود داره

کانال ها رو با آنتن مورد نظر چک میکنم منتها فعلا آنتن و سوکت های مربوطه همراهم نیست سر فرصت اینکار را برایتان انجام میدهم.

از کارت صوتی قوی با مشخصات خوبی برخوردار است

avecina.ir
27-02-2009, 09:35
سلامم...آقا یکدنیا ممنون ایشاله خدا واست نگهش داره d: گارانتی هم داره یا نه؟؟ حیف که توووی پروفایل شما نمیشه پست گذاشت

فعلا فقط مشکلی که با این سایت دارم اینه که واقعا نمیدونم چرا باید برای صحبت در اینجا از هفت خان رستم گذشت.... بگذریم
این هفت خان بنظرم بخاطر خرابکاریهای ملته علاف که میان توووی فروم ها و بددهنی میکنن هستش.......شمام یخورده پست مفید بیشتر بذار تا از این محدودیتها زودتر رها شی....:41: