PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄ ™ HP اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21

mh.toosi
30-11-2012, 21:44
متوجه شدم دوست عزیز ...
شما فکرکردی مثلا لپ تاپ ریفر و یا خراب همون روز اول مشکلو بروز میده ؟
کدوم وسیله حتی اگر خراب هم باشه همون لحظه نشون میده جزء تحت فشار !
دوست عزیز باز هم میگم با تجربه ای که دارم و دوستام کلا کارشون همین هست لپ تاپ شما بدون حتی یک ذره شک !! مشکل دار بوده و به شما انداخته شده !
اینو اصلا شک نکن ...
اشتباه فاحش نداشته لپ تاپ تعمیری رو به شما جای نو دادن ...
الان همین سریر برمیداره لپ تاپ رو باز می کنه 20 جاش لیبل میزنه اونوقت میگی دستگاه پلمپ شده بوده !
جنس چینی خوب و بد داره اما ما در مورد لباس یا لوازم مصرفی ساده که حرف نمی زنیم کیفیت درجه 1 یا 2 داشته باشه بحث نوت بوک خیلی فرق داره و کیفیت همشون بالاست و ربطی به توزیعش تو مملکت ما یا امریکا نداره !
همین که شما میگی همون اوایل خریدم دستگاه رو روشن میکردم بایاس مشکل فن رو تشخیص داده بوده یعنی دستگاه شما واقعا مشکل جدی داشته !
اصلا من بحثمم اچ پی نیستا میگم اسوس که شما فکر می کنی خوبه ( برو n55 رو ببین چقدر بی کیفیته !!) 1 % فکر کن کمپانی بزاره دستگاه معیوب خارج شه !
شما اگر درباره QC یا کنترل کیفیت چیزی بدونی متوجه میشی بحث خیلی مفصلی داره و چیزی نیست که بشه به راحتی ازش گذشت ...
دستگاه که کامل اسمبل میشه میره برای تست های مختلف همه قطعات تست میشه و امکانش خیلی پایین دستگاه خراب خارج شه از خط تولید ...
اونم این مدلی که همه جاش ایراد داره ...
فقط مونده بگی که اسپیکر Beats Audio هم ایراد داره !
ولی واقعا April 2011 که این سری اومده بیرون باور کن اولین باره چنین چیزی می شنوم اونم pavilion dv6 !!!
دستگاه پلمپ شده باید hp seal داشته باشه روی قسمتی که قراره باز شه و اون گارانتی احمق نباید بازش کنه حالا کلی میگم چه سریر چه گارانتی فروشگاه !!
درکل من 6050 سری 6000 رو داشتم خیلی خیلی راضی بودم حداقل این که n55 اسوس حرفی از لحاظ کیفیت بدنه / تاچ /کیبرد /گرافیک و اسپیکر و ...جلوش نداشت با این که من پایین ترین کانفیگ رو هم خریدم چون لازم نداشتم بیشتر از اون !
فقط شما بگو چه قطعاتی رو عوض کردی دقیقا این احتمال که کلا مشکل چیپ داشته هم هست ولی بازم !!!
نمیدونم گیج شدم !!!

بازم ممنون دوست عزیز شایدم اینطوری باشه که شما میگی
با اینکه نمیتونم باور کنم ولی حرف شما هم شاید درست باشه نمیشه حرف قطعی زد

بله اینم قبول دارم که آشنا هم به فکر من نیست به فکر جیب خودشه

یک توضیحی به صورت دقیقتر درباره مشکلم میدم که تو یک پست دیگه نوشتم

سیستم منم چند تا مشکل پیدا کرد و با کلی دردسر درستش کردم
اول از همه که مشکل داغ کردن بیش از حد Cpu واسش بوجود اومد
بهش زیاد اهمیت ندادم بعد
خود به خود خاموش روشن میکرد
بردم گارانتی

همشون مونده بودن واقعا مشکلش چیه
کسی نمی فهمید
فنشو عوض کردن
کلا هاردمو ریکاوری کردن
بازم درست نشد
آخرش گفتن powerش مشکل داشته
آخرش فهمیدن تو مداراتش اتصالی داشته و power خراب شده ودر نهایت Chip اونو عوض کرده
ودر نهایت با کلی خرج و هزینه درست شده و چند ماهی هست داره مثلا کار می کنه
ولی هر لحظه میترسم دوباره خراب بشه
و ترس بیشترم اینه که اگر زمانی خراب شده باشه که گارنتی نباشه باید چکار کنمش

در نهایت شما و همه دوستان چه راهنمایی میتونن بکنن که من از نگرانی و فشار زیاد به این لبتاب هراس نداشته باشم؟؟؟
پولم ندارم یکی دیگه بخرم
مسلما گارانتی هم که برگشت نمیگیره
حالا چکار کنم؟؟؟

mh.toosi
30-11-2012, 22:29
یک کامنت با توضیحات کامل گذاشتم ارسال نمیشه و میگه باید توسط مدیر تایید بشه
آقای مدیر کی تایید می کنن به نظر شما؟

PersianEm0b0y
30-11-2012, 22:38
نمی دونم چرا سیستمشون این طوریه Reply واست بازه اما بعضی موقع ها تایید می خواد !
طول میکشه چند ساعت !

PersianEm0b0y
30-11-2012, 22:57
بله دیگه کاملا معلومه ازهمون اول مشکل جدی داشته یعنی منظورم اینه تصور نشه لپ تاپ نو و سالم این جوری میشه ها نه کلا لپ تاپ شما ایراد داشته چون لپ تاپ سالم امکان نداره از لحاظ چیپ و مدار مشکل پیدا کنه به راحتی مگر این که مایعات نفود کنه و ...
همیشه همینه وقتی مشکلی داری همه بلاها سرتو میاد !
اگر که دست تعویض شده باشه و گارانتی واقعا قطعه خوب گذاشته باشه شاید خراب نشه دیگه ولی به هر حال تعمیری حساب میشه و باید باهاش کمتر کار سنگین انجام بدی .
ولی واقعا حیف این پردازنده و گرافیک قوی که نشه استفاده کرد !

skull_avatar
30-11-2012, 23:46
دوستان عزیز که مشکل نصب درایور گرافیک دارن و سیستم نمی تونه بین گرافیک Power Saving و High Performance سوییچ کنه عرض کنم این مورد اصلا مشکل نیست و فقط کمی نصب درایور AMD Catalyst مشکل هست و باید طوری نصب شه که کاملا همه اجزای اون باهم باشه نه که این فقط درایور نصب شه اما Control Center که برای سوییچ کردن هست نصب نشه ...
اولین کار برای Probook این هست که بایاس آپدیت شه حتما ...
اون آقایی که می ترسی این کارو بکنی باید حتما این کارو انجام بدی چون بسیار مهم و تاثیر گذار هست این قسمت ...
از طریق این Page نوع ویندوز رو مشخص کنین و بعد فایل مربوط به آخرین ورژن بایاس رو که F.31 هست نصب کنین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما مساله اصلی که نصب گرافیک هست اینه که شما نباید درایور رو به صورت تکی از یک سایتی بگیرین و نصب کنین ...
مثلا فکر کنین الان ویندوز عوض کردین و می خواین گرافیک نصب کنین میرین و از یک سایت خارجی درایور 12.11 که آخرین ورژن هست رو می گیرین و نصب می کنین اما آخرش که نصب شد می بینین که Control Center وجود نداره ...
این به این علت هست که اون درایور تمام Component های اصلی و اولیه برای نصب گرافیک های قابل سوییچ رو نداره ..
پس باید چیکار کرد ؟؟؟
این سوال خوبی از طرف شماست ...
اول از همه تمام درایور های گرافیک چه اینتل و چه ای ام دی رو ازروی سیستم پاک می کنین ...
فقط در صورتی اینتل رو پاک نمی کنین که آخرین ورژن باشه ...
یعنی به عبارتی Catalyst Manager و intel HD Driver و ...رو پاک می کنین ...
آخرین ورژن درایور گرافیک پردازنده اینتل رو نصب می کنین ...
برای ویندوز 8 و 7 یکی هست ..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 84%A2+Processors+with+Intel%C2%AE+HD+Graphics+4000 %2f2500&ProdId=3498&LineId=1101&FamilyId=39

خوب حالا نوبت درایور گرافیک AMD هست ...
نکته اینجاست که همون طور که در بالا هم گفتم باید پکیج گرافیک نصب شه نه درایور خالی ...
پکیجی که هم درایور اینتل همراهشه هم AMD اما ما اینتل رو نصب نمی کنیم چون اینتل رو جدا نصب کردیم ...
حالا اگر ویندوز 8 دارین این رو دانلود می کنین

و اگر ویندوز 7 این رو .

وقتی خواستین نصب کنین نباید از طریق Express نصب کنین گزینه دوم یعنی Custom رو انتخاب کنین و تیک گرافیک اینتل رو بردارین چون ما اینتل رو نصب کردیم و نمی خوایم دوباره نصب شه ...
نکته دیگه این که بعضی ها اگر نخواستن اینتل رو جدا نصب نکنن و همون نسخه قدیمی تر داخل پکیجی که از سایت اچ پی گرفتن رو نصب کنن اما این بار دیگه تیک اینتل رو برندارین ...
فقط اگر خواستین درایور اینتل رو آپدیت کنین دقت کنین باید قبلی پاک شده باشه وگرنه ارور میده ...

من بایوس رو آپدیت کردم بعد واسه uninstall مطمئن نبودم چیکار کنم پکیج گرافیک رو که از سایت hp گرفتم اجرا کردم گزینه uninstall رو زدم بعد از ریستارت هم دوباره پکیج رو اجرا و اینبار install کردم (البته من لینک درایور intel رو جدا نگرفتم و از روی همون پکیج نصب شد) اما هر کاری میکنم switch نمیشه هم بازی crysis 2 و هم medal of honor warfighter رو امنحان کردم تنظیمش هم گذاشتم روی ultra از catalyst control center هم high performance رو انتخاب کردم ولی مشکل حل نشد.
کسایی که گرافیکشون راحت سوییچ میشه با چه بازی امتحان کردن؟
مدل دستگاه من probook 4540 با گرافیک 7650
لطفا راهنمایی کنید

amin666
30-11-2012, 23:47
الان هنوز هم مشکل دما داری؟ببین تو بازیهای سنگین که بازیهای کنسولی هم هستند مثل COD,battle field و hitman و... دمای cpu ,gpu تا 80-85 هم بالا می ره بعضی وقتها.فکر نکن عجیبه.البته با coolsene کمتر می شه.ولی استهلاک فن هم زیاد می شه.سعی کن همیشه پرفرمنس قطعات رو با نرم افزار چک کنی و حتما دماها و ... رو چک کن ببین مشکل خاصی نداشته باشه.اگه عادی باشند اینا و گارانتی هم اسکل بازی در نیاورده باشه بعیده بهش فشار نیاری چیزیش بشه.من با همین فن که می دونم مشکل داره روزی یک ساعت بازی می کنم!شما هم سعی کن اگه کار سنگین می کنی مثل بازی و ... هر یک ساعت یه یک ربع-نیم ساعت استراحت بده بهش و وقتی کاری نداری gpu رو از کار بنداز و سیستم رو بذار رو power saving .اگه فنت صدای خاصی نمی ده و چیپت هم مشکلش رفع شده فکر نکنم مشکلی پیش بیاد براش

amin666
01-12-2012, 00:01
من بایوس رو آپدیت کردم بعد واسه uninstall مطمئن نبودم چیکار کنم پکیج گرافیک رو که از سایت hp گرفتم اجرا کردم گزینه uninstall رو زدم بعد از ریستارت هم دوباره پکیج رو اجرا و اینبار install کردم (البته من لینک درایور intel رو جدا نگرفتم و از روی همون پکیج نصب شد) اما هر کاری میکنم switch نمیشه هم بازی crysis 2 و هم medal of honor warfighter رو امنحان کردم تنظیمش هم گذاشتم روی ultra از catalyst control center هم high performance رو انتخاب کردم ولی مشکل حل نشد.
کسایی که گرافیکشون راحت سوییچ میشه با چه بازی امتحان کردن؟
مدل دستگاه من probook 4540 با گرافیک 7650
لطفا راهنمایی کنید
برو تو کلوپ 4540 بعضی ها این مشکل شما رو داشتند

PersianEm0b0y
01-12-2012, 00:04
سوییچ نمیشه روی intel / power saving .درسته ؟ فقط روی AMD هست .
ویندوزت 8 ؟
اگر آره از همونه باید نسخه catalyst 12.11 beta 8 رو نصب کنی .
اگر درست نصب شده باشه نمیشه که نشه ..
سعی کن آخرین نسخه اینتل رو از سایتش بگیری اول اونو نصب کنی بعدا Amd رو ..
فقط همون طور که گفتم موقع نصب amd از طریق custom تیک اینتل رو بردار !

skull_avatar
01-12-2012, 00:10
سوییچ نمیشه روی intel / power saving .درسته ؟ فقط روی AMD هست .
ویندوزت 8 ؟
اگر آره از همونه باید نسخه catalyst 12.11 beta 8 رو نصب کنی .
اگر درست نصب شده باشه نمیشه که نشه ..
سعی کن آخرین نسخه اینتل رو از سایتش بگیری اول اونو نصب کنی بعدا Amd رو ..
فقط همون طور که گفتم موقع نصب amd از طریق custom تیک اینتل رو بردار !
ویندوز 7 , 64 بیتی هست
از catalyst control center راحت بین دو گزینه سوییچ میشه ولی موقع اجرا بازی روون نیست و وقتی که توی run میزنم dxdiag گرافیک رو اینتل نیشون میده.
اگه سوییچ شده باشه از کجا میشه فهمید؟ نباید تو dxdiag گرافیک رو بزنه 7650 ؟

ویرایش: الان مدال افتخار رو گذاشتم رو power saving خیلی بیشتر گیر کرد. پس قبلا واقعا داشت با گرافیک 7650 اجرا میشد من متوجه نبودم.

PersianEm0b0y
01-12-2012, 00:33
دوست عزیز خیلی باحالی !
داشتی با گرافیکاصلی بازی میکردی خودت متوجه نبودی .
شما بازی به اون ستگینی با موتور FrostBite 2 رو گداشتی رو حالت high اونم با 7650 ؟!
خوب مشخصه که گرافیک کم میاره 6770M هم روی high لگ میزنه 7650 که بماند !
پروبوک چه با لحاظ کانفیگ و چه کولینگ و ..لپ تاپ بازی نیست و نمیشه ازش انتظار بالایی تو گیم داشت اما ضعیف هم نیست ...
من سیستمم 6850 داره تو بازی باز لگ دارم رو Ultra بد شما داری با این رو Ultra بازی می کنی ..!
تنظیمات رو بیار پایین فریم میره بالا و روون تر میشه ...

skull_avatar
01-12-2012, 00:55
دوست عزیز خیلی باحالی !
داشتی با گرافیکاصلی بازی میکردی خودت متوجه نبودی .
شما بازی به اون ستگینی با موتور FrostBite 2 رو گداشتی رو حالت high اونم با 7650 ؟!
خوب مشخصه که گرافیک کم میاره 6770M هم روی high لگ میزنه 7650 که بماند !
پروبوک چه با لحاظ کانفیگ و چه کولینگ و ..لپ تاپ بازی نیست و نمیشه ازش انتظار بالایی تو گیم داشت اما ضعیف هم نیست ...
من سیستمم 6850 داره تو بازی باز لگ دارم رو Ultra بد شما داری با این رو Ultra بازی می کنی ..!
تنظیمات رو بیار پایین فریم میره بالا و روون تر میشه ...

:31:
آره میدونم انتظار بازی هم ندارم فقط واسه تست داشتم انجام میدادم این مدال افتخار رو هم بهمین علت گرفتم چون میدونستم با تنظیم بالا گرافیک 7650 هم یه مقدار کم میاره (فک کنم در حد 20 فریم میداد)
الان من یه سوال برام پیش اومده اگه بخوام بفهمم گرافیک 7650 که رو این لپ تاپ هست 1 گیگ هست یا 2 گیگ از کجا باید بفهمم؟ توی system information عددی که میزنه مقدار حافظه dedicate هست؟

mh.toosi
01-12-2012, 01:04
بله دیگه کاملا معلومه ازهمون اول مشکل جدی داشته یعنی منظورم اینه تصور نشه لپ تاپ نو و سالم این جوری میشه ها نه کلا لپ تاپ شما ایراد داشته چون لپ تاپ سالم امکان نداره از لحاظ چیپ و مدار مشکل پیدا کنه به راحتی مگر این که مایعات نفود کنه و ...
همیشه همینه وقتی مشکلی داری همه بلاها سرتو میاد !
اگر که دست تعویض شده باشه و گارانتی واقعا قطعه خوب گذاشته باشه شاید خراب نشه دیگه ولی به هر حال تعمیری حساب میشه و باید باهاش کمتر کار سنگین انجام بدی .
ولی واقعا حیف این پردازنده و گرافیک قوی که نشه استفاده کرد !

منکه همینجوری حسرت میخورم که نمی تونم تمام و کمال از این لبتاب که تقریبا تمام زندگیمه استفاده کنم شما دیگه نگو حیفه
هرچی سنگه مال پایه لنگه
شما بگو به نظرت جکار کنم؟برم شکایت کنم از چیزی که مطمن نیستم
اونا موظف بودن لبتابمو عوض کنن؟
خوب آتیش میگیرم من لبتاب Acer داشتم 5 سال همه جوره ازش کار کشیدم طفلی آخ نگفت بعدم با قیمت مفت دادم رفت
حالا با این لبتاب با این عظمت هیچکار نمیتونم بکنم و در حد یک لبتاب pentuim 2 و مدل پایین باید ازش استفاده کنم :41:

اگرم راهی نیست برای تعویض و فروش و...
چجوری میتونم مثلا باهاش بازی با گرافیک بالا بکنم که زیاد بهش فشار نیاد
یا هرکاری که باعث میشه به Cpu فشار نیاد چون فعلا بیشتر ترسم از داغ کردن و تعویض فنش هست
حتی میترسم لبتابو زیاد جا به جا کنم که فنش تکون نخوره و خراب بشه :20:
چون قبلا که تو mode داغ کردن بود با جابه جایی لبتاب صدای فنش و میزان داغی لبتاب تغییر میکرد

فقط یک راهنمایی کارساز بکنید
مثلا یک نفر گفته Bios ش رو آپدیت کنم ولی جرات نکردم چنین کاری بکنم چون کار خطری هست جدای از خاموش شدن ممکنه بدتر بشه ( بالاخره ترس دیگه )
یکی دیگه گفت از طریق option میزان استفاده از cpu رو به 20 درصد کاهش بدم که خیلی کمتر بهش فشار بیاد ولی میترسم بیشتر هنگ کنه
و.....

PersianEm0b0y
01-12-2012, 11:34
الان من یه سوال برام پیش اومده اگه بخوام بفهمم گرافیک 7650 که رو این لپ تاپ هست 1 گیگ هست یا 2 گیگ از کجا باید بفهمم؟

گرافیک رو بزار روی high performance بعد کلیک راست گزینه اول graphic properties رو انتخاب کن و از طریق پایین سمت چپ گزینه software رو بزن و اطلاعات گرافیک رو ببین !

PersianEm0b0y
01-12-2012, 11:41
دیگه دیره واسه این کارا باید همون موقع اینکار میکردی که لپ تاپ تازه خریده شدت خراب شده بود !
لپ تاپی که همون چند وقت اول بخواد بره گارانتی لپ تاپ نیست و به عبارتی سالم نبوده که این طوری شده !
نه اگر فتش سالم و اصلی خود pavilion باشه مشکلی نباید باشه سعی کن قدرت پردازنده رو بیاری پایین تو بازی !
در کل من میگم ردش کن بره نمونه بهتره چون این اول و آخر کار خودش رو می کنه !
برو با یه گارانتی ... نمی دونم ...صحبت کن ازت بردارن !
بایوس حتما باید آپدیت بشه از چی می ترسی یه فایل 7 مگیه بگیر اجراش کن خودش آپدیت می کنه !

skull_avatar
01-12-2012, 12:44
گرافیک رو بزار روی high performance بعد کلیک راست گزینه اول graphic properties رو انتخاب کن و از طریق پایین سمت چپ گزینه software رو بزن و اطلاعات گرافیک رو ببین !

همچین گزینه ای نمی بینم

PersianEm0b0y
01-12-2012, 13:27
این درایور رو دانلود کن :

skull_avatar
01-12-2012, 14:50
این درایور رو دانلود کن :

گزینه واسه اطلاعات اضافه نشد

amin666
01-12-2012, 14:52
:31:

الان من یه سوال برام پیش اومده اگه بخوام بفهمم گرافیک 7650 که رو این لپ تاپ هست 1 گیگ هست یا 2 گیگ از کجا باید بفهمم؟ توی system information عددی که میزنه مقدار حافظه dedicate هست؟
بله مقدار dedicate رو می زنه

PersianEm0b0y
01-12-2012, 14:58
مطمئنی / چجوری مگه نصب می کنی ؟
باید اضافه شه مگه میشه نشه ..
پاک کن دوباره درست نصب کن همه رو از طریق custom نصب کن نه express ...

amin666
01-12-2012, 15:01
منکه همینجوری حسرت میخورم که نمی تونم تمام و کمال از این لبتاب که تقریبا تمام زندگیمه استفاده کنم شما دیگه نگو حیفه
هرچی سنگه مال پایه لنگه
شما بگو به نظرت جکار کنم؟برم شکایت کنم از چیزی که مطمن نیستم
اونا موظف بودن لبتابمو عوض کنن؟
خوب آتیش میگیرم من لبتاب Acer داشتم 5 سال همه جوره ازش کار کشیدم طفلی آخ نگفت بعدم با قیمت مفت دادم رفت
حالا با این لبتاب با این عظمت هیچکار نمیتونم بکنم و در حد یک لبتاب pentuim 2 و مدل پایین باید ازش استفاده کنم :41:

اگرم راهی نیست برای تعویض و فروش و...
چجوری میتونم مثلا باهاش بازی با گرافیک بالا بکنم که زیاد بهش فشار نیاد
یا هرکاری که باعث میشه به Cpu فشار نیاد چون فعلا بیشتر ترسم از داغ کردن و تعویض فنش هست
حتی میترسم لبتابو زیاد جا به جا کنم که فنش تکون نخوره و خراب بشه :20:
چون قبلا که تو mode داغ کردن بود با جابه جایی لبتاب صدای فنش و میزان داغی لبتاب تغییر میکرد

فقط یک راهنمایی کارساز بکنید
مثلا یک نفر گفته Bios ش رو آپدیت کنم ولی جرات نکردم چنین کاری بکنم چون کار خطری هست جدای از خاموش شدن ممکنه بدتر بشه ( بالاخره ترس دیگه )
یکی دیگه گفت از طریق option میزان استفاده از cpu رو به 20 درصد کاهش بدم که خیلی کمتر بهش فشار بیاد ولی میترسم بیشتر هنگ کنه
و.....
ببین دیگه شمام زیادی می ترسی.اگه فن رو عوض کرده و مشکلی نداشته تا الان و دمای سیستمت هم غیر عادی نیست نمی خواد بنرسی.با روزی یه ساعت بازی چیزیش نمی شه.دیگه اوتقدر هم سوسول نیست.حالا چون از اول مشکل داشته شما هی می ترسی.البته باید بیشتر مراعات کنی.ولی همونطور که قبلا گفتم همیشه وقتی کار خاصی نداری برای فیلم و وب گردی و ... سیستم رو بذار روی power saver.اونوقت می بینی دما چقدر پایین می اد.موقع بازی هم سعی کن پشت هم بیشتر از 45-یک ساعت بازی نکنی و بعدش استراحت بده به سیستم.موقع کارهای سنگین هم نمی خواد cpu رو بیاری تا 20 درصد.بذار رو50-60 درصد.برای کارهای عادی که کم نمیاره.برای بازی و ... هم زیاد فشار نمیاد به cpu.بابا i7 ه ها!کشک نیست که.سعی کن از hp coolsense هم کمتر استفاده کنی که استهلاک فن بالا نره.اگه بخوای انقدر بترسی که دیگه نباید اصلا با لپتاپت کار کنی.اینجوری فایده نداره که.سیستم نخریدی نگاش کنی که.متاسفانه اینجا ایرانه.اگه تو جای دیگه بودی همون روز اول hp عوض می کرد دستگاه رو با این مشکلاتی که داشتی.با مشکلات کمتر از این هم عوض می کنه Hp.اینا که دیگه خیلی بودند.راستی گارانتی شما چی بود؟از شرکتیا بود یا خود مغازه دار کرده بود؟

skull_avatar
01-12-2012, 15:53
مطمئنی / چجوری مگه نصب می کنی ؟
باید اضافه شه مگه میشه نشه ..
پاک کن دوباره درست نصب کن همه رو از طریق custom نصب کن نه express ...
پاک کردم از طریق custom نصب کردم اینبار گزینه information اضافه شد اما هنوز قسمت اطلاعات سخت افزار رو نداره.

PersianEm0b0y
01-12-2012, 16:05
12.11 رو نصب کردی رو اونی که از سایت اچ پی گرفتی ؟

skull_avatar
01-12-2012, 17:13
12.11 رو نصب کردی رو اونی که از سایت اچ پی گرفتی ؟
فایل ستاپ 12.11 رو که باز کردم install manager اجرا شد اول گزینه uninstall رو زدم و بصورت custom هرچی بود رو پاک کردم بعد از ریستارت فایل ستاپی که از سایت hp گرفته بودم رو باز کردم uninstall رو زدم که اگه احیانا چیزی باشه پاک کنم که نوشت هیچی واسه پاک کردن نیست , دوباره فایل ستاپ 12.11 رو باز کردم اینبار install رو زدم و بصورت custom همه رو نصب کردم.
باید چیکار میکردم؟

PersianEm0b0y
01-12-2012, 17:37
خوب دیگه بعد میگی چرا نیست !
من گفتم 12.11 رو بریز روی اون قبلی به عبارتی آپدیت کن قبلی رو چون ورژن تو پکیجی که از سایت اچ پی گرفتی خیلی جدید نیست !
یه بار دیگه اول از همه پکیج اچ پی رو نصب کن اگر اینتل رو جدا نصب کردی تیک رو بردار اگر نه از همون Custom همشو نصب کن ...
تموم که شد ریستارت کن 12.11 رو بریز روی قبلی ! چون اگر 12.11 رو خالی بریزی خیلی چیزا رو نمیشناسه !
همشم از Custom برو !
ببینم چیکار می کنی خسته شدم از دستت !:sq_25:

skull_avatar
01-12-2012, 18:54
خوب دیگه بعد میگی چرا نیست !
من گفتم 12.11 رو بریز روی اون قبلی به عبارتی آپدیت کن قبلی رو چون ورژن تو پکیجی که از سایت اچ پی گرفتی خیلی جدید نیست !
یه بار دیگه اول از همه پکیج اچ پی رو نصب کن اگر اینتل رو جدا نصب کردی تیک رو بردار اگر نه از همون Custom همشو نصب کن ...
تموم که شد ریستارت کن 12.11 رو بریز روی قبلی ! چون اگر 12.11 رو خالی بریزی خیلی چیزا رو نمیشناسه !
همشم از Custom برو !
ببینم چیکار می کنی خسته شدم از دستت !:sq_25:
اولین بار همین کارو کردم الان هم چند بار به همین روشی که نوشتی عمل کردم وقتی اینکارو میکنم اصلا گزینه information نداره مثله عکسایی که صفحه قبل گذاشته بودم باقی میمونه.(البته ورژن catalyst control center جدید میشه)
خودمم از دست خودم خسته شدم :31:

به هر حال من فقط می خوام بدونم حافظه dedicate گرافیک 7650 این لپ تاپ چنده که رفیقمون صفحه قبل گفتن عددی که system information ویندوز میزنه dedicate هست.

PersianEm0b0y
01-12-2012, 18:56
1 گیگه دیگه ..
الان بازی ها رو high یا medium انجام میدی فریم چقدره ؟
با اسم بازی بگو .

skull_avatar
01-12-2012, 19:13
1 گیگه دیگه ..
الان بازی ها رو high یا medium انجام میدی فریم چقدره ؟
با اسم بازی بگو .

تو سایت hp زده
Discrete: AMD Radeon HD 7650M (1 GB and 2 GB dedicated DDR3)

ظاهرا هم 1 گیگ رو میفروشه هم 2 گیگ

اینم عکس system information ویندوز 7:

روی فریم که فک نکنم اثر داشته باشه زیاد , کرایسیس 2 زیر 15 فریم نمیومد معمولا بیشترم میشد medal of honor warfighter هم دور و بر 15 بود کمترم میشد.البته زیاد بازی نکردم.
تا جایی که بازی اجازه میداد تنظیمات گرافیک رو برده بودم بالا

PersianEm0b0y
01-12-2012, 19:30
چرا حافظه روی فریم تاثیر داره ولی نه خیلی بیشتر پهنای باید گرافیک تاثیر داره .
اینجا معلوم نیست چیزی ...
یه نرم اقزار تست قطعات مثل sandra یا نرم افزارهای مشابه نصب کن معلوم میشه ولی همون 2 گیگ هست واسه تو !

amin666
02-12-2012, 14:21
خب همون system information درست می گه دیگه.مال منم زده 1.0 GB درصورتی که تا 4GB با رم شیر می کنه.از hp support assisstant هم فکر کنم نشون بده.تو قسمتی که قطعات رو زده (فکر کنم trouble shooting) قسمت display.حالا نمی دونم تو 4540 دقیقا کدوک قسمته.ولی باید بشه.برنامه های دیگه هم هست.همون 2.0GB باید باشه مال شما.اون ور÷ن کاتالیست شما احتمالا نشون نمی ده بعضی قسمتها رو.شاید تو سری 7000 اصلا نداره نمی دونم.منم ور÷نهای مختلف کاتالیسنم فرق داره بعضی اطلاعاتش

soccer 2009 update
03-12-2012, 17:44
سلام لپتاپ من 4530 i5 هست گرافیکم هم 6490 ddr 5 حدودا تیر ماه سال قبل گرفتمش . بعد یک چند یک ماه کار کردن و بازی کردن فهمیدم که گرافیک دوم داره و بعدش یاد گرفتم از منوی switch بازی ها رو روی high اجرا کنم ولی فقط میتونستم تک تک این کار رو انجام بدم . بعد از حدودا یک سال فهمیدم میشه تو تنظیمات گرافیک اونو همیشه روی high peformance گذاشت یا بلعکس .ولی یک مشکلی واسم به وجود اومده هنگام بازی های خاص ، خطهای خاکستری و مشابش رو مانیتور میاد مثل اینکه از گرافیکش هست. گاهی اوقات هم وقتی به جزئیات دقت میکنم خیلی ضعیف هست . بعضی اوقات حتی سایه اجسام یا کارکتر ها هم میلرزن ! تازگی ها هم تو بازی pes 2013 کندتر شده و گاهی اوقات میلرزه . این در حالی هست که قبلا اینجوری نبود و گرافیک فوق العاده ای داشت . نمی دونم چیکار کنم چون گارانتیم هم تموم شده و میترسم که تعمیرش کنم . دوستان نظرشون چیه؟

PersianEm0b0y
03-12-2012, 17:55
خسته نباشی !
یعنی چند ماه با Intel HD 3000 بازی میکردی که اصلا درست اجرا نمی کنه !
بایوس رو آپدیت کردی ؟ جواب واضحه معلومه که آپدیت نکردم از اون سوالا بودا !
خوب این فابل رو دانلود کن و فقط اجراش کن بدون هیچ ترسی .
اگر از ویندوز 7 64 بیتی استفاده می کنی این فایل
و اگر ویندوز 8 که بگو عوض کنم یا خودت عوض کن .

گرافیک رو هم بزار روی High Performance و این درایور رو دانلود و نصب کن ...
ضمنا اگر ویندوزت خیلی وقته عوض نشده حتما عوض کن !

soccer 2009 update
03-12-2012, 18:23
گفتم که الان رو high هستش و همچنین بعد یه ماهاز خرید بازی های رو بروس میکردم و اونا رو high میذاشتم . الان دیگه کامل رو high هستش و دیگه نیاز نیست که بازی رو بروس کنم.
ویندوزم هم 7 32bit هست کدوم رو دانلود کنم؟

Greedy
03-12-2012, 18:30
خسته نباشی !
یعنی چند ماه با Intel HD 3000 بازی میکردی که اصلا درست اجرا نمی کنه !
بایوس رو آپدیت کردی ؟ جواب واضحه معلومه که آپدیت نکردم از اون سوالا بودا !
خوب این فابل رو دانلود کن و فقط اجراش کن بدون هیچ ترسی .
اگر از ویندوز 7 64 بیتی استفاده می کنی این فایل
و اگر ویندوز 8 که بگو عوض کنم یا خودت عوض کن .

گرافیک رو هم بزار روی High Performance و این درایور رو دانلود و نصب کن ...
ضمنا اگر ویندوزت خیلی وقته عوض نشده حتما عوض کن !

شما بازی مکس پین 3 رو نصب کردی؟تونستی با گرافیک 7650 amd بیاریش؟

PersianEm0b0y
03-12-2012, 18:40
اولا که ویندوز رو عوض کن 64 بریز .
فعلا هم سراغ 8 نرو چون برای شما دردسره روی 7 بمون .
منظورم این بود روی High باشه وقتی درایور رو خواستی نصب کنی حتما درایور گرافیک رو نصب کن ...

بایوس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PersianEm0b0y
03-12-2012, 18:43
مکس پین رو با من بودی !؟
من که 4530 ندارم دوست عزیز .

soccer 2009 update
03-12-2012, 19:22
ویندوز رو 3 ماه عوض کردم امکان عوض کردن ندارم چون درایو c پر از اطلاعات هست . میشه با همین ویندوز این کارو کنم . بایوس رو نصب کردم مونده گرافیک که امشب دانلود مکنم

Greedy
03-12-2012, 19:28
مکس پین رو با من بودی !؟
من که 4530 ندارم دوست عزیز .

گرافیک 7650 که ماله 4540 هست
مگه شما 4540 نداشتی ؟

PersianEm0b0y
03-12-2012, 19:29
نه من اصلا اچ پی ندارم ..! :sq_14:
آره همون 4540 .

PersianEm0b0y
03-12-2012, 19:31
خوب بریز روی یه درایو دیگه ...
یادت باشه یه راهنمایی خیلی از آدرس های IDM و Bookmark مرورگر و ...قابل Import و EXport هست و فکر نکن از بین میره ...
64 خیلی بهتره اگر رم بالای 4 باشه 32 بیت نمیشناسه .

Greedy
03-12-2012, 19:34
نه من اصلا اچ پی ندارم ..! :sq_14:
آره همون 4540 .
متوجه نشدم
اخر چی شد ؟ :دی 4540 دارید یا ندارید ؟

amin666
03-12-2012, 19:35
در مورد خطوط خاکستری درایور گرافیک رو اپدیت کن احتمالا درست بشه.در مورد لرزش هم اگه مربوط به گرافیک نباشه مربوط به refresh rate مانیتور هست.تو بازی قسمت تنظیمات v-sync رو فعال کن ببین درست می شه یا نه.البته ممکنه فریم ریت یه کم کم بشه.فقط تست کن ببین همونجوریه یا درست می شه.تو همه بازیها اینطوره؟

PersianEm0b0y
03-12-2012, 19:39
نه ندارم !!!!!!!!!!!!!
باور کن ندارم !!!!!!!!
ندارم دیگه ..............!
برو پایین بگم چی دارم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

:sq_25:

Greedy
03-12-2012, 19:49
نه ندارم !!!!!!!!!!!!!
باور کن ندارم !!!!!!!!
ندارم دیگه ..............!
برو پایین بگم چی دارم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

:sq_25:
hp نداری پس ؟ :دی
============

به منظور جلوگیری از اسپم
یه سوال از بروبکس:
من یه موس A4tech گرفتم واسه لپتاپ وقتی میزنم مانیتور خاموش نمیشه تایم خاموش شدن مانیتور موقع بیکاری رو دو دقیقه هست ولی موس که وصله خاموش نمیشه به محض جدا کردن بعد دو دقیقه خاموش میشه مشکل کجاست؟

soccer 2009 update
03-12-2012, 19:56
قبلا ویندوزم 64 بود زیاد ازش راضی نبودم .
یک بار تو دیسک یکی از بازیهام آپدیت جدید گرافیک بود که نصب کردمش ولی مشکل حل نشد.
اون لرزش هم تو همه بازیها هست الیته شبیه لرزش هست ولی در واقع سایه ها و بعضی موقع ها اشیا هم اینجوری میشن تو این بازی دیگه اوجشه ... کلا کارکتر سیاه میشه و چشمک میزنه . داغونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PersianEm0b0y
03-12-2012, 19:59
آره منم از ابن مشکلا داشتم با موسم مخصوصا شب باید تو 1 مین خاموش شه وصل باشه خاموش نمیشه البته الانو نمیگما وقتی اچ پی داشتم پارسال ...
میدونی باید چیکار کنی وقتی موس وصله صفحه رو یه Refresh کن درست میشه !
حال کن چه راهنمایی کردم ! :sq_22:

PersianEm0b0y
03-12-2012, 20:04
قبلا ویندوزم 64 بود زیاد ازش راضی نبودم .
یک بار تو دیسک یکی از بازیهام آپدیت جدید گرافیک بود که نصب کردمش ولی مشکل حل نشد.
اون لرزش هم تو همه بازیها هست الیته شبیه لرزش هست ولی در واقع سایه ها و بعضی موقع ها اشیا هم اینجوری میشن تو این بازی دیگه اوجشه ... کلا کارکتر سیاه میشه و چشمک میزنه . داغونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

64 راضی نبودی از 32 که بدتره راضی الان ؟ عجب !
درایور آپدیت کن اگر حل نشد باید ویندوز عوض شه تا مطمئن شیم ...
چون معلوم نی چه بلایی سر ویندوز آوردی :sq_22:
حالا حتما باید شب دانلود کنی الان بزن بره تا هستیم !

soccer 2009 update
03-12-2012, 20:26
به خاطر ترافیک هستش .شب رایگان هست . به ترافیک روزانه نیاز دارم.
در مورد ویندوز 32 که خیلی ازش راضیم.

Greedy
03-12-2012, 20:28
آره منم از ابن مشکلا داشتم با موسم مخصوصا شب باید تو 1 مین خاموش شه وصل باشه خاموش نمیشه البته الانو نمیگما وقتی اچ پی داشتم پارسال ...
میدونی باید چیکار کنی وقتی موس وصله صفحه رو یه Refresh کن درست میشه !
حال کن چه راهنمایی کردم ! :sq_22:

شما که hp نداری چرا میای اینجا ؟ پاشو برو دم خونتون :دی
انگار راهی نداره فقط باید موس موقع خواب از usb در بیاری مگر نه کل شب صفحه مانیتور روشن میمونه تا صبح
اصلا hp برنامه یا دکمه ای نداره بشه صفحه مانیتور خاموش کرد هر موقع بخوایم ؟ لپتاپ های سونی داره همچین دکمه ای رو

PersianEm0b0y
03-12-2012, 20:29
32 نمی تونه از قدرت و معماری پردازنده کامل استفاده کنه 64 پردازش و سرعت بالاتری داره ...
64 مگه چشه ...
اصلا باشه تو همون 32 بزار باشه .:sq_24::sq_22::sq_4:

BeauTeenBoy
03-12-2012, 20:44
شما که hp نداری چرا میای اینجا ؟ پاشو برو دم خونتون :دی
انگار راهی نداره فقط باید موس موقع خواب از usb در بیاری مگر نه کل شب صفحه مانیتور روشن میمونه تا صبح
اصلا hp برنامه یا دکمه ای نداره بشه صفحه مانیتور خاموش کرد هر موقع بخوایم ؟ لپتاپ های سونی داره همچین دکمه ای رو
سلام
تو Power Option قسمت Choose What Closing the Lid قسمت When I Close the Lid رو بزار روی Do Nothing.
بعد در!! لپ تاپ رو ببند!:sq_2:
صفحش خاموش میشه فقط و نمیخوابه!

PersianEm0b0y
03-12-2012, 20:55
شما که hp نداری چرا میای اینجا ؟ پاشو برو دم خونتون
:دی

من جدی گفتما وقتی موس وصله خاموس نمیشه فقط صفحه رو رفرش کن می بینی که خاموش میشه ...

PersianEm0b0y
03-12-2012, 20:56
سلام
تو Power Option قسمت Choose What Closing the Lid قسمت When I Close the Lid رو بزار روی Do Nothing.

اونو نمیگه که ...
اینی که تو میگی واسه موقعی هست که در لپ تاپ رو می بنده اما دوستمون می خواد وقتی Turn Off Display رو میزاره رو 2 مین خاموش شه که نمیشه و باید رفرش کنه تا موس از حالت گیر در جایی در بیاد ..
ها ها .
:sq_22:

Greedy
03-12-2012, 21:08
سلام

سلام ممنون ولی مشکل من یه چیز دیگه بود موقعی که وصله موس خاموش نمیشه صفحه

من جدی گفتما وقتی موس وصله خاموس نمیشه فقط صفحه رو رفرش کن می بینی که خاموش میشه ...

صفحه دسکتاپ رفرش کنم دیگه ؟
همین کارو کردم نشد

PersianEm0b0y
03-12-2012, 21:32
سعی کن میشه صلوات بفرست ..:sq_2:

برای جلوگیری از اسپم :

بچه ها الان dv6t 7000 گرفتم می خوام ببینم چرا تشخیص چهره ش کار نمی کنه ؟!
:sq_22::sq_2:

ipo
04-12-2012, 12:32
دوستان من جدیدا یه 4540 خریدم
کسی نمدونه چه طور میشه مطمئن شد که بین کارت گرافیکها به درستی سوییچ انجام میگیره یا نه؟

اگر یکی از دوستان بگه گه ویندوز 7 چه نمره ای به سخت افزار این لپ تاپ در دو قسمت مربوط به گرافیک میده واقعا ممنون میشم

PersianEm0b0y
04-12-2012, 12:48
مطکئن شدن نداره Control Center رو بازکن و روی گرافیک ها کلیک کن اگردرست سوییچ شد یعنی مشکل نداره !
بایاس رو هم آپدیت کن حتما !

black.assassin
05-12-2012, 02:37
سعی کن میشه صلوات بفرست ..:sq_2:

برای جلوگیری از اسپم :

بچه ها الان dv6t 7000 گرفتم می خوام ببینم چرا تشخیص چهره ش کار نمی کنه ؟!
:sq_22::sq_2:

یا برنامه تشخیص چهره دیگه نصبه یا اینکه برنامه وب کم مثل youcame deluxe xyberlink نصب هست.

ipo
05-12-2012, 10:55
مطکئن شدن نداره Control Center رو بازکن و روی گرافیک ها کلیک کن اگردرست سوییچ شد یعنی مشکل نداره !
بایاس رو هم آپدیت کن حتما !

در Control Center قسمتی که گرافیکها را گذاشته باشه برای انتخاب وجود نداره!!!
میشه عکسش را بذاری؟
کدوم ورژن Control Center را استفاده میکنید؟

بایوس را هم آپدیت کردم
اما ظاهرا این سوییچ نشدن گرافیکها یه مشکل فراگیر در مورد 4540 هست:

mman1384
06-12-2012, 11:42
سلام .من dv6-6080se دارم میخام ویندوز 8 روش تصب کنم ولی درایور های ویندوز 8 رو توی سایتش پیدا نکردم
میشه جدید ترین درایور کارت گرافیکش و آپدیت بایوسش رو بذارید
ممنون:sq_8:

PersianEm0b0y
06-12-2012, 11:59
واسه مدل های سری 6000 دیگه درایوری تو Page خودش آپدیت نمیشه و باید درایورها رو از Page مدل های 2012 همین سری یعنی dv6 دریافت کنین ...
آخرین ورژن بایاس F1.B هست !
برین تو صفحه دانلود مدل pavilion dv6 7080 se و بیشتر درایورهای وین 8 رو دان کنین !

اینم آخرین ورژن درایور AMD Catalyst :

PersianEm0b0y
06-12-2012, 12:00
یا برنامه تشخیص چهره دیگه نصبه یا اینکه برنامه وب کم مثل youcame deluxe xyberlink نصب هست.
شما نکته رو نگرفتی من واسه چی گفتم ! وگرنه اصلا 7000 ندارم !

mman1384
07-12-2012, 18:27
سلام . من اینایی رو که گفتی روی ویندوز8 نصب کردم اما دیگه گرافیک سویچ نمیکنه گرافیک 6770 amd وintel 3000 هستش

mman1384
07-12-2012, 18:28
واسه مدل های سری 6000 دیگه درایوری تو Page خودش آپدیت نمیشه و باید درایورها رو از Page مدل های 2012 همین سری یعنی dv6 دریافت کنین ...
آخرین ورژن بایاس F1.B هست !
برین تو صفحه دانلود مدل pavilion dv6 7080 se و بیشتر درایورهای وین 8 رو دان کنین !

اینم آخرین ورژن درایور AMD Catalyst :

سلام . من اینایی رو که گفتی روی ویندوز8 نصب کردم اما دیگه گرافیک سویچ نمیکنه گرافیک 6770 amd وintel 3000 هستش

iman1990
08-12-2012, 13:20
سلام

قیمت بازار dv6-7000 میخواستم!!! ممنون میشم اطلاع بدین

ci5 2450m
ram:4
vga:gforce 2gb 630m
hdd:500

hamed malekpour
10-12-2012, 21:34
نظرتون در مورد
HP 630-D چییه؟

naim697
14-12-2012, 20:48
سلام من یه 4540 مشکل دارم دارم پسورد داره از توی ویندوز راحت پسوردم میتونم عوض کنم مشکلی نداره ؟

حالا میخوام کلا پسوردم را حذف کنم وقتی سیستم روشن میکنم دیگه پسورد ازم نخوادش بیادش بالا ولی نمیشه این ارور را میده ؟ وقتی ریمو پسورد را میزنم ؟

black.assassin
14-12-2012, 23:04
سلام من یه 4540 مشکل دارم دارم پسورد داره از توی ویندوز راحت پسوردم میتونم عوض کنم مشکلی نداره ؟

حالا میخوام کلا پسوردم را حذف کنم وقتی سیستم روشن میکنم دیگه پسورد ازم نخوادش بیادش بالا ولی نمیشه این ارور را میده ؟ وقتی ریمو پسورد را میزنم ؟

اگه مطمئنید که درست وارد می کنید این روش رو چک کنید:
به قسمت تغییر پسورد برید و جای پسورد جدید رو خالی بذارید.
اگه این روش جواب نداد از طریق safe mode سعی کنید.

naim697
15-12-2012, 03:01
سلام دوستان وقتی نوت بوک را روشن میکنم بوق میزنه موقع روشن شدن . خیلی بده ؟ چیکار کنیم قطع بشه ؟

فرضا یکی تو اتاق خوابیده نمیشه ریستات کردش از ارس صدای بوق بایوس ؟

خواهشا بگید چطور صداش قطع میشه ؟

griefcottage
15-12-2012, 10:04
سلام دوستان وقتی نوت بوک را روشن میکنم بوق میزنه موقع روشن شدن . خیلی بده ؟ چیکار کنیم قطع بشه ؟

فرضا یکی تو اتاق خوابیده نمیشه ریستات کردش از ارس صدای بوق بایوس ؟

خواهشا بگید چطور صداش قطع میشه ؟

سلام دوست من !شما که مشکلت با 4540 هست توی تاپیک مخصوص خودش بزن
وقتی روشن میکنی f5 رو بزن

iman1990
16-12-2012, 19:52
سلام کسی میدونه قیمت 6c65 الان چنده ؟؟؟؟ (فوری)

همساده
17-12-2012, 12:02
سلام دوست من !شما که مشکلت با 4540 هست توی تاپیک مخصوص خودش بزن
وقتی روشن میکنی f5 رو بزن

منم 4540 خریدم
با روند کاریش مشکلی ندارید ؟ من دیرووز خریدم هنوز که توش مشکلی ندیدم
اگر چیزی هست بهم بگید که بدونم اگر برام پیش اومد

از نظر رضایت: یه وایو 15 اینچ سری E دارم که این 4540 از اون سبک تره
هارد و سی پی یوش بهتره و گرافیکشم 2 گیگه و از اون وایو بهتره
LCD وایو خیلی بهتره که ربطه به نوع لپ تاپ نداره کلا ال اسی دی های وایو بهتره
کیفیت صداش خیلی خوبه

black.assassin
17-12-2012, 17:54
منم 4540 خریدم

کیفیت صداش خیلی خوبه

مبارک باشه. انتخاب خوبی کردین. من بعد از 2 ماه کار کردن باهاش فقط یه عیب ازش دیدم. تاچ پدش بین رقبا ضعیفتره. در مورد استحکامش من به طور تصادفی آزمایشش کردم. یه بار از فاصله 1 متر و خورده ای از دستم افتاد به بغل.گوشه بدنش به اندازه یک میلیمتر خم شد اما هیچ مشکل دیگه ای به وجود نیومد.

yoosef_st
17-12-2012, 19:22
مبارک باشه. انتخاب خوبی کردین. من بعد از 2 ماه کار کردن باهاش فقط یه عیب ازش دیدم. تاچ پدش بین رقبا ضعیفتره. در مورد استحکامش من به طور تصادفی آزمایشش کردم. یه بار از فاصله 1 متر و خورده ای از دستم افتاد به بغل.گوشه بدنش به اندازه یک میلیمتر خم شد اما هیچ مشکل دیگه ای به وجود نیومد.

واسه تاچ پدش شما بایوس رو آپدیت کن و بعدش هم آخرین درایور رو بریز ببین چیییییییی میشه!:n19:

black.assassin
17-12-2012, 20:47
واسه تاچ پدش شما بایوس رو آپدیت کن و بعدش هم آخرین درایور رو بریز ببین چیییییییی میشه!:n19:

با نرم افزاری که داخل سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هست آپدیت کنم ؟

yoosef_st
17-12-2012, 23:25
با نرم افزاری که داخل سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هست آپدیت کنم ؟

آره همینه
همین رو بگیر نصبش هم کاری نداره

griefcottage
18-12-2012, 22:12
منم 4540 خریدم

کیفیت صداش خیلی خوبه

سلام!راستشو بخوای من که خیلی راضی هستم از انتخابم،برخی دوستان میگفتن مارک های دیگه رو فقط به دلیل (وحود موس و کیف)میگفتن بردار
از صفحه کلیدش شروع کنم،بنظرم بهترین صفحه کلید رو داره
سی پی یوش قویه،دوستش دارم
گرفایکشم جوابگو هست!لپ تاپ واسه بازی نیست بنظر من،هر چیزی برای یه کاری ساخته شده!! اما من که تاحالا باهاش مشکلی نداشتم
والا من تا الان سه تا لپ تاپ اچ پی اومده زیر دستم تاچ پد 4540 بهترین بود!با 5110 هم کار کردم،ایسوس هم k53 بود اگه اشتباه نکنم!نظر شخصیم اینه،اچ پی 4540 بهترین انتخاب توی این رنج قیمته
البته هرکسی نظر خاصی داره

Greedy
24-12-2012, 12:25
فروش محصولات HP به ایران متوقف شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شرکت HP در بیانیه ای اعلام کردجلوی فروش محصولات خود را به ایران خواهد گرفت .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به گزارش ورد آی تی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ؛ اعلام بیانیه ای از سوی HP مبنی بر توقف فروش محصولاتش در ایران باعث افزایش قیمت های این برند در بازار IT کشور شد. انتشار خبر منع ورود محصولات HP به بازار ایران در حالی است که وارد کنندگان محصولات HP اظهار می دارند: اعلام این بیانیه تا حدودی بر قیمت ها تاثیر می گذارد اما در روند عرضه محصولات به بازار داخلی خللی وارد نمی کند.
یک فعال بازار به کاهش تقاضا در بازار اشاره کرد و گفت: ۵۰ درصد از سهم فروش چاپگر،لپ تاپ و اسکنر کشور در اختیار HP است که سود سرشای را نصیب این برند می کند از سوی دیگر بازار بسیاری از محصولات IT کشور در دست برند های آمریکایی مانند اپل،دل است که علاوه بر تحریم های اخیر همچنان در بازار ایران حضور قوی داشته و هر سال حضورشان در کشور پررنگ تر نیز می شود.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ممنوعیت عرضه چاپگرهای HPدر ایران باعث افزایش قیمت شده است گفت: با توجه به رکود اقتصادی موجود حذف بازار قویی مانند ایران از سوی یک شرکت ممکن نیست و این شرایط تنها راه ورود کالا را به کشور تغییر می دهد.در حال حاضر بازار محصولات HP از طریق شرکت هایی که در امارات هستند تامین و در این میان سود بالایی نصیب آنها شده و چشم پوشی از بازار بزرگ ایران برای آنها غیر ممکن است.

BeauTeenBoy
25-12-2012, 00:49
سلام

یه مشکل تو نصب HP Support Assistant (آخرین نسخه) :

بعد از نصب برنامه، میگه ری استارت کن، منم میکنم !
ولی وقتی سیستم بالا میاد بازم میگه ری استارت کن !:n29:
چند بار هم که ری استارت میکنم بازم همینه .:n27:
حتی دوباره آنیستال و اینیستال کردم ولی باز همینه .:n13:

چیکار کنم؟:n30:

Pavilion DV6
Win 7 HP 64

مرسی

griefcottage
25-12-2012, 13:40
فروش محصولات HP به ایران متوقف شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شرکت HP در بیانیه ای اعلام کردجلوی فروش محصولات خود را به ایران خواهد گرفت .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به گزارش ورد آی تی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ؛ اعلام بیانیه ای از سوی HP مبنی بر توقف فروش محصولاتش در ایران باعث افزایش قیمت های این برند در بازار IT کشور شد. انتشار خبر منع ورود محصولات HP به بازار ایران در حالی است که وارد کنندگان محصولات HP اظهار می دارند: اعلام این بیانیه تا حدودی بر قیمت ها تاثیر می گذارد اما در روند عرضه محصولات به بازار داخلی خللی وارد نمی کند.
یک فعال بازار به کاهش تقاضا در بازار اشاره کرد و گفت: ۵۰ درصد از سهم فروش چاپگر،لپ تاپ و اسکنر کشور در اختیار HP است که سود سرشای را نصیب این برند می کند از سوی دیگر بازار بسیاری از محصولات IT کشور در دست برند های آمریکایی مانند اپل،دل است که علاوه بر تحریم های اخیر همچنان در بازار ایران حضور قوی داشته و هر سال حضورشان در کشور پررنگ تر نیز می شود.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ممنوعیت عرضه چاپگرهای HPدر ایران باعث افزایش قیمت شده است گفت: با توجه به رکود اقتصادی موجود حذف بازار قویی مانند ایران از سوی یک شرکت ممکن نیست و این شرایط تنها راه ورود کالا را به کشور تغییر می دهد.در حال حاضر بازار محصولات HP از طریق شرکت هایی که در امارات هستند تامین و در این میان سود بالایی نصیب آنها شده و چشم پوشی از بازار بزرگ ایران برای آنها غیر ممکن است.

اوه اوه!اینجور باشه که خفن قیمتا میره بالا!!!

FC.Barcelona
26-12-2012, 17:09
بهانس برای افزایش قیمتها!
الان چند ساله اچ پی بصورت رسمی هیچ چیزی به ایران نمیفروشه و بیشتر محصولاتش در ایران سفارش عراق و امارات هستند

black.assassin
26-12-2012, 19:04
سلام

یه مشکل تو نصب HP Support Assistant (آخرین نسخه) :

بعد از نصب برنامه، میگه ری استارت کن، منم میکنم !
حتی دوباره آنیستال و اینیستال کردم ولی باز همینه .:n13:

Pavilion DV6
Win 7 HP 64

مرسی

از سایت hp دانلود کردید ؟
مطمئن بشید که موقع دانلود windows 7 HP رو انتخاب کنید نه چیز دیگه ای رو.
ورژن قبلی مشکلی نداره ؟

BeauTeenBoy
26-12-2012, 19:27
از سایت hp دانلود کردید ؟
مطمئن بشید که موقع دانلود windows 7 HP رو انتخاب کنید نه چیز دیگه ای رو.
ورژن قبلی مشکلی نداره ؟
آره از سایت HP قسمت لپ تاپ خودم
ویندوز 7 هم انتخاب کردم.
نه با ورژن قبلی هیچ مشکلی نداشتم و به درستی کار میکرد.:n25:

black.assassin
26-12-2012, 19:52
بهترین کار اینه ورژن قبلی رو استفاده کنید و سایت رو هم چک کنید تا هر وقت آپدیت جدیدی ازش اومد بگیرین. به احتمال زیاد این ورژن مشکلاتی داره که خودتون هم می تونین به hp اطلاع بدین.
البته امکان داره مشکل از دانلود، ٰ ویروسی بودن یا فعال بودن آنتی ویروس موقع نصب هم باشه.

yoosef_st
26-12-2012, 21:50
بهانس برای افزایش قیمتها!
الان چند ساله اچ پی بصورت رسمی هیچ چیزی به ایران نمیفروشه و بیشتر محصولاتش در ایران سفارش عراق و امارات هستند
ایشون راست میگه

hp جزو اولین شرکتهای امریکایی بود که ایران رو تحریم کرد
همون 3 سال پیش هم این کارو کرد

بعدم مگه ما اصلا واسه اچ پی تا الان وارد کننده رسمی داشتیم؟ (مثل اسوس یا وایو)

griefcottage
27-12-2012, 00:10
سلام به همه
میگما میدونین ارور بالا واسه چیه؟بازی کانتر نصب کردم روش این ارور میاد!لپ تاپم 4540هس!

griefcottage
27-12-2012, 00:13
جالب اینجاست که need for speed most wanted 2012 نصب کردم میاد بالا،این کانتر رو نمیدونم چرا نمیاره بالا!

black.assassin
27-12-2012, 01:41
روی بازی راست کلیک کنید برید قسمت compatibility و windows xp sp3 یا sp2 رو انتخاب کنید.

black.assassin
27-12-2012, 01:42
دوستانی که 4540 خریدن. روی سیستمتون suse نصب بوده ؟ بک آپی چیزی ازش ندارید ؟

BeauTeenBoy
28-12-2012, 15:40
سلام

برای بازی Hitman مثل اینکه درایور گرافیک باید آپدیت باشه

لپ تاپم Pavilion DV6-6C45se و ویندوز 7 64 ایکس!!

حالا واسه آپدیتش باید چیکار کنم؟
برم سایت AMD و دانلود و نصب؟
یا کار خاصی باید بکنم؟؟

مرسی

black.assassin
29-12-2012, 11:52
سلام برای بازی Hitman مثل اینکه درایور گرافیک باید آپدیت باشه لپ تاپم Pavilion DV6-6C45se و ویندوز 7 64 ایکس!! حالا واسه آپدیتش باید چیکار کنم؟ برم سایت AMD و دانلود و نصب؟ یا کار خاصی باید بکنم؟؟ مرسی نه فقط از سایت خود اچ پی دانلود کنید. کار خاصی هم لازم نیست. سوئیچ کردن بین دو گرافیک رو هم که بلدید.

yoosef_st
29-12-2012, 18:21
دوستان یه نگاهی به این عکس که از بخش Setting برنامه Xilisoft Video Converter Ultimate روی 4540ام گرفتم بکنین:
یکی از آپشنها که فقط با کارت گراقیکهای Nvidia یا AMD فعال میشه غیر فعال هست
توی سوییچینگ هم تنظیمات کارت گرافیک AMD رو دیفالت کردم اما باز همینجوری غیر فعاله...
چه کنم؟

amin666
29-12-2012, 19:57
xilisoft بعضی فرمتها رو با Gpu کانورت می کنه.تو لیست برنامه جلوش می زنه معمولا که با Gpu می شه یا نه.معمولا فیلمهای FHD رو هم با gpu ساپورت می کنه.یعنی مثلا فرمت 3gp رو نمی تونی با Gpu کانورت کنی.خودش تو لیستی که فرمت رو می دی فکر می کنم جلوی فرمت gpu رو هم می زنه اگه بشه

black.assassin
30-12-2012, 01:39
دوستان یه نگاهی به این عکس که از بخش Setting برنامه Xilisoft Video Converter Ultimate روی 4540ام گرفتم بکنین:
یکی از آپشنها که فقط با کارت گراقیکهای Nvidia یا AMD فعال میشه غیر فعال هست
توی سوییچینگ هم تنظیمات کارت گرافیک AMD رو دیفالت کردم اما باز همینجوری غیر فعاله...
چه کنم؟

منم نتونستم درستش کنم. هر چند سوئیچ هم بکنه گرافیک های سر 7 ساپورت نمیشن.

prance dark
04-01-2013, 23:09
کلوپ HP PAVILION M6 1070SE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tiktak20
06-01-2013, 00:04
سلام من چند وقته لب تاپ 4540s hp خریدم .اما هرکار میکنم گرافیک AMD Radeon HD 7650M رو تو بازی ها نمیشناسه و اصلا جواب نمیده و با گرافیک intel میاره بالا بازی رو و از قسمت سوئچ هم high pormance کردم اما بازم نرفت رو گرافیک amd دوستان شما با همچین مشکلی روبه رو شدید لطفا کمکم کنید.این عکس بازی pes2012 قسمت setting هست که گرافیک رو intel که همون آنبورد هست شناخته و ضعیف جواب میده کمکم کنید

arashkamaly69
07-01-2013, 16:24
با سلام
برای من که کارهای پردازشی و در واقع سرعت پردازش لپ تاپ واسم خیلی مهمه چه برندی پیشنهاد میدین؟ البته واسه رنج قیمتی 1.5 تا 2تومن
در بین لپ تاپهای Hp کدوم مدلش بهتره از لحاظ سرعت پردازش و کارهای گرافیکی با نرم افزارهای مهندسی؟
به فکر بازی و اینجور چیزا اصلا نیستم.
مرسی

mansoornameni1
07-01-2013, 22:55
سلام دوستان رو سایت hp یه نرم افزار هست به اسم CoolSense تو نصبش این ارور رو میده کسی میتونه کمک کنه؟

shifter
08-01-2013, 18:49
سلام دوستان رو سایت hp یه نرم افزار هست به اسم CoolSense تو نصبش این ارور رو میده کسی میتونه کمک کنه؟

شما لپتاپتون چیه؟
اینجور که من فهمیدم این نرم افزار فقط واسه سری پاویلیون هست...

sss2145
09-01-2013, 10:36
میدنم اینجا جاش نیس ولی فوریه
pcبا گرافیک512کارم راه میندازه سیستم میخاسم اول رفتم vaio e1511kfcکه گرون شد الان مغازه دار assusk55رو معرفی کرده که هارد بالا و گرافیک2داشت قیمت 2300تا2500هست
خدم میگشتم به4540 اچ پی رسیدم و m6که توسایت دیجی نبود
از لحاظ ظاهری و کیفیت و خرابی 4540چجوریه
شما چی بیشنهاد میدین از ایسوس و اچ پی

mansoornameni1
09-01-2013, 11:46
دقیقا دوست عزسز پاویلیون dv6 هستش که همش بخواتره داغ کردن خاموش میشه

mansoornameni1
09-01-2013, 11:47
شما لپتاپتون چیه؟
اینجور که من فهمیدم این نرم افزار فقط واسه سری پاویلیون هست...

دقیقا دوست عزیز پاویلیون dv6 هستش که همش به دلیل داغ کردن خاموش میشه:n21::n30:

mansoornameni1
09-01-2013, 14:11

یه نفر نیست مشکل مارو حل کنه؟

shifter
09-01-2013, 16:11
دقیقا دوست عزیز پاویلیون dv6 هستش که همش به دلیل داغ کردن خاموش میشه:n21::n30:

دوست عزیز کی لپتاپ با داغ کردن خاموش شده ؟؟
اونم سری high quality پاویلیون اچ پی ؟
این یه نرم افزار مخصوص این سری هست که به خاطر اینکه لپتاپ های این سری گرافیک های خیلی قوی دارن فن رو کنترل میکنه و با زودتر روشن کردنش باعث خنک موندن لپتاپ میشه.

sss2145
09-01-2013, 17:10
میدنم اینجا جاش نیس ولی فوریه
pcبا گرافیک512کارم راه میندازه سیستم میخاسم اول رفتم vaio e1511kfcکه گرون شد الان مغازه دار assusk55رو معرفی کرده که هارد بالا و گرافیک2داشت قیمت 2300تا2500هست
خدم میگشتم به4540 اچ پی رسیدم و m6که توسایت دیجی نبود
از لحاظ ظاهری و کیفیت و خرابی 4540چجوریه
شما چی بیشنهاد میدین از ایسوس و اچ پی

;کسی جواب مار و میده لطفا

mansoornameni1
09-01-2013, 17:26
دوست عزیز کی لپتاپ با داغ کردن خاموش شده ؟؟
اونم سری high quality پاویلیون اچ پی ؟
این یه نرم افزار مخصوص این سری هست که به خاطر اینکه لپتاپ های این سری گرافیک های خیلی قوی دارن فن رو کنترل میکنه و با زودتر روشن کردنش باعث خنک موندن لپتاپ میشه.

دوباره سلام لپتاپ من pavilion dv6-3190ee هست و گرافیک قوی ولی به قدری داغ میکنه که خاموش میشه این نرم افزار کمک میکنه به خنک کردنش ولی نصب نمیشه hp supportassistant هم گرفتم که جایی خوندم توش این نرم افزار coolsense هست که نبود نصب نمیشه هرکار میکنم
تو پست 3951 در صفحه 396 ببینین من که نتونستم کاری کنم
:n13::n03::n27:

shifter
09-01-2013, 19:07
دوباره سلام لپتاپ من pavilion dv6-3190ee هست و گرافیک قوی ولی به قدری داغ میکنه که خاموش میشه این نرم افزار کمک میکنه به خنک کردنش ولی نصب نمیشه hp supportassistant هم گرفتم که جایی خوندم توش این نرم افزار coolsense هست که نبود نصب نمیشه هرکار میکنم

سلام:n02:
اهان...من نمیدونستم اینطوریه...منم برای نصب بعضی از درایور ها قبلا مشکل داشتم...باید بگردید دقیقا صفحه مدل لپتاپتون رو پیدا کنید و درایور ها رو از اونجا بگیرید...هرچند بازم شاید نصب نشه !!
من خودم از 1 سال پیش هنوز نتونستم درایور گرافیک اینتل رو اپدیت کنم و هنوز ورژن اولیه اش مونده...
اما لپتاپتون حتما یه جاییش مشکل داره...خاموش نباید بشه.

prance dark
10-01-2013, 10:00
از لینک زیر و با کلیک بر روی گزینه دانلود میتونید آخرین نسخه (2012/10/31) hp cool sense رو مستقیماً از سایت hp بگیرید که واسه همه مدلها یکیه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin666
10-01-2013, 12:37
این لپتاپ مال چه سالیه؟اصلا از اول نرم افزار coolsense تو لپتاپ بوده یا خودتونجدا می خواید دانلود کنید و نصب کنید؟

mansoornameni1
10-01-2013, 20:47
این لپتاپ مال چه سالیه؟اصلا از اول نرم افزار coolsense تو لپتاپ بوده یا خودتونجدا می خواید دانلود کنید و نصب کنید؟

ماله 1.5 ساله پیش خودم میخوام نصب کنم

mansoornameni1
10-01-2013, 20:48
از لینک زیر و با کلیک بر روی گزینه دانلود میتونید آخرین نسخه (2012/10/31) hp cool sense رو مستقیماً از سایت hp بگیرید که واسه همه مدلها یکیه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز این رو من دانلود کردم نصب نمیشه خوب:n03:

amin666
11-01-2013, 01:10
ببین خب اگه از اول رو لپتاپ نبوده بعید می دونم بتونی نصب کنی ها!اگه ساپورت می کرد خودشون با نرم افزارهای دیگه تو لپتاپ می ذاشتن دیگه.سری dv6 6000 هم همه رو خود لپتاپ نصبه پیش فرض

silver65
12-01-2013, 13:38
سلام من یه 6080 دارم می خواستم ببینم براش کول پد بخرم یا نه ؟ آخه اگه اشتباه نکنم باد رو از کنارش میده بیرون نه از زیر برا همین میگم فایده داره بخرم یا نه
بعضی وقتا که دارم باهاش کار می کنم فنش یه هو شروع می کنه به صدای زیاد آدم می ترسه پرواز کنه :blink: بعد چند دقه ساکت می شه (hp قراضه، منم از hp متنفرم داغ می کنه (تابستونا تبدیل به کوره می شه :n02:، شارژشم زود تموم می شه )

aminhacker
13-01-2013, 13:58
دوستان شرمنده کسی نمیدونه چه جوری میشه خروجی شارژر رو فهمید

لپ تاپ مدل dv6-3150 هست شارژر گم شده :n02: حالا نیست که نگاه کنم output که رو شارژر خورده چنده که یکی جدید بگیرم :n15:

کسی این راهی نداره ؟ یا کسی از این مدل نداره نگاه کنه اطلاع بده ؟

aminhacker
13-01-2013, 15:17
اگه کسی این مدلو نداره دوستانی که dv6 دارن خواهشا بگن خروجی رو شارژر چند زده
مثلا 3140 یا بقیه
اینجوری میزنن 19v 4.7A یا 18v 3.5A

silver65
13-01-2013, 18:31
اگه کسی این مدلو نداره دوستانی که dv6 دارن خواهشا بگن خروجی رو شارژر چند زده
مثلا 3140 یا بقیه
اینجوری میزنن 19v 4.7A یا 18v 3.5A

مال من dv6 هست روی شارژرش فقط یه قسمت خروجی دیدم نوشته
OUTPUT/SALIDA:18.5V-6.5A
ولی رو اون رابطش که میخوره به لپ تاپ اینو نوشته:
2.5A-250V !
اگه می خوایی بگو یه عکس بگیرم ازش بذارم شاید چیز دیگه ای بوده باشه که من ندیده باشم

aminhacker
14-01-2013, 00:24
مال من dv6 هست روی شارژرش فقط یه قسمت خروجی دیدم نوشته
OUTPUT/SALIDA:18.5V-6.5A
ولی رو اون رابطش که میخوره به لپ تاپ اینو نوشته:
2.5A-250V !
اگه می خوایی بگو یه عکس بگیرم ازش بذارم شاید چیز دیگه ای بوده باشه که من ندیده باشم

دادا دمت گرم نه مرسی درسه
پس این ولتاژهای DV6 ها با هم فرق میکنه
کسی عین همین 3150 نداره یک نگا بنداره ؟

aaffm
14-01-2013, 13:48
درمورد مدل 7030 كسي چيزي مي دونه مانيتورش چه جوري

ghazale68
18-01-2013, 21:36
یه مشکل تو نصب HP Support Assistant

بعد از روشن کردن پیغام میاد میگه ری استارت کن، منم میکنم !
ولی وقتی سیستم بالا میاد بازم میگه ری استارت کن ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چند بار هم که ری استارت میکنم بازم همینه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چیکار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin666
18-01-2013, 21:57
یه مشکل تو نصب HP Support Assistant

بعد از روشن کردن پیغام میاد میگه ری استارت کن، منم میکنم !
ور÷ن قبلی رو بریز.این ور÷ن انگار همین مشکل رو داره

black.assassin
19-01-2013, 03:04
سلام من یه 6080 دارم می خواستم ببینم براش کول پد بخرم یا نه ؟ آخه اگه اشتباه نکنم باد رو از کنارش میده بیرون نه از زیر برا همین میگم فایده داره بخرم یا نه
بعضی وقتا که دارم باهاش کار می کنم فنش یه هو شروع می کنه به صدای زیاد آدم می ترسه پرواز کنه :blink: بعد چند دقه ساکت می شه (hp قراضه، منم از hp متنفرم داغ می کنه (تابستونا تبدیل به کوره می شه :n02:، شارژشم زود تموم می شه )

hp به خاطر اینکه ضخامت لپ تاپاش رو کم کرده فضای کافی برای گردش هوا نمیمونه. خدا رو شکر 4540 این مشکل رو نداره. لپ تاپ از زیرش هوا رو میکشه تو و کول پد هم به رسوندن هوا با سرعت زیاد به این گردش هوا کمک میکنه. پس توصیه میشه یکی بخرید. از مدل های تاپ بازار مثل لاجیتک گرفته تا برندهای خوب مثل deepcool .

لپ تاپ مدل dv6-3150 هست شارژر گم شده :n02: حالا نیست که نگاه کنم output که رو شارژر خورده چنده که یکی جدید بگیرم :n15:

فکر کنم به یه اهم متر میشه فهمید.

سعید ی ی
21-01-2013, 17:23
سلام
HP سری ENVY چه تفاوتی با سری PAVILION داره؟(مشخصات سخت افزاری رو یکی در نظر بگیرید)

prance dark
21-01-2013, 18:42
دوست عزیز میتونید با دانلود دفترچه مربوط به تعمیرات تخصصی و یا دفترچه user guide مدل لبتابتون از سایت hp به ولتاژ و جریان کاری مدل لب تابتون پی ببرید. من pavilion m6 1070se دارم خواستی مشخصاتش رو بزارم ولی تو دفترچه ذکر شده به هیچ وجه از شارژر برای لب تاب یا مدل دیگه ای استفاده نکنید به واسطه اینکه واسه هر لب تاب این رده ولتاژ و جریان کاری متفاوته ( اون دوره دفترچه انگلیسیش رو هم خوندم! )

و اگه میخوای ولتاژ یا جریان یک شارژر رو بگیری (هر چند که اگه لیبل مشخصات خروجی رو داشته باشه نیازی به این کار نیستش ) از طریق یک مولتی متر دیجیتال میتونی این کار رو انجام بدی البته باید سلکتور رو هر دفعه رو مد ولتاژ یا جریان بزاری و هر دفعه هم بسته به گرفتن ولتاژ یا جریان باید پروب رو به محل ولت یا امپر وصل کنی (ولتمتر موازی وصل میشه و آمپر متر سری غیر این وصل کنی مولتی متر صدمه میبینه) در آخر اگه تنظیماتت درست باشه راحت این کار رو طی دو مرحله یکی واسه ولتاژ و یک مرحله دیگه واسه جریان انجام میدی ( البته اگه اسیلوسکوپ داشته باشی میشه هر دو رو همزمان هم گرفت! ).اون دوستی که گفت اهم متر ، احتمالاً باید بدونه که اهمتر مقاومت رو میده !

M.etallic.A
26-01-2013, 16:47
کیفیت صفحه نمایش لپ تاپ
HP PAVILION DV6-7000 Metalچجوریه ؟ کسی از دوستان داره ؟

Ghoghnoos62
02-02-2013, 11:47

سلام خروجیش اینه 19V-4.74A

☼ Namvari ☼
02-02-2013, 23:19
سلام دوستان
من یه سال و نیم پیش یه 6177 برداشتم، رمش 4گیگ بود که همون روز اول یه 4 کنارش گذاشتم (البته رم اصلی خودش رو برداشته بودن دو تا رم 4گیگ با مارک verico گذاشته بودن)
انگار این رم بهش نمی خورد بعد از مدتی بازی کردن خیلی داغ میکرد و ری استارت میشد
اون دوتا رم رو برداشتم بعد دو تا رم سیلیکون پاور گذاشتم که بعد یه ماه یکی از رم ها سوخت!
حالا بنظرتون چیکار کنم؟ مشکل از کجاست؟

☼ Namvari ☼
08-02-2013, 12:36
سلام
بهترین نوع رم برای لپ تاپ های hp چیه؟
(DV6-6177)

black.assassin
08-02-2013, 21:18
به نظر من اول از همه از رم های گارانتی دار استفاده کنید.
جدای این رم های سامسونگ بهترین رم ها هستند تو این زمینه .حتی شاید مارک های دیگه هم که بخرید چیپ های استفاده شده سامسونگ باشند.

☼ Namvari ☼
08-02-2013, 22:07
آخه من هم رم سیلیکون و verico (باس 1333) استفاده کردم بهم جواب نداده. (بعد از یه ربع بازی کردن صفحه آبی می اومد)
اگه از دو تا رم با باس 1066 استفاده کنم مشکلی بوجود نمیاد؟
تو سایت crucial مدل لپ تاپم رو دادم دو تا رم 4گیگ 1066 پیشنهاد کرد

black.assassin
09-02-2013, 00:35
آخه من هم رم سیلیکون و verico (باس 1333) استفاده کردم بهم جواب نداده. (بعد از یه ربع بازی کردن صفحه آبی می اومد)

الان فکر نکنم 1066 پیدا بشه. بله cpu شما با باس 1066 کار می کنه و اگه حتی رم 1600 هم روش بندازید با همون 1066 کار خواهد کرد. ولی این به این دلیل نیست که باس های بالاتر مشکلی به وجود میارند. شما از نرم افزارهای تست رم ( حتی memory test بوت ویندوز 7 ) استفاده کنید برای تست قطعه. اگر مشکلی نباشه داخل بازی هم مشکلی نخواهید داشت و شاید صفحه آبی علت دیگه ای داشته باشه.
موقع خرید هم حتما گارانتی دار بخرید. گارانتی همه رم ها مادام العمر هست. همونجا هم روی لپ تاپتون تست کنید و با همین شرط بخرید.

☼ Namvari ☼
09-02-2013, 12:06
الان فکر نکنم 1066 پیدا بشه. بله cpu شما با باس 1066 کار می کنه و اگه حتی رم 1600 هم روش بندازید با همون 1066 کار خواهد کرد. ولی این به این دلیل نیست که باس های بالاتر مشکلی به وجود میارند. شما از نرم افزارهای تست رم ( حتی memory test بوت ویندوز 7 ) استفاده کنید برای تست قطعه. اگر مشکلی نباشه داخل بازی هم مشکلی نخواهید داشت و شاید صفحه آبی علت دیگه ای داشته باشه.
موقع خرید هم حتما گارانتی دار بخرید. گارانتی همه رم ها مادام العمر هست. همونجا هم روی لپ تاپتون تست کنید و با همین شرط بخرید.

ممنون از راهنماییت
اتفاقا منم از memory test ویندوز 7 استفاده میکنم
ولی اول که رم رو تست کردم مشکلی نداشت ولی بعد از یه مدت همین memory test پیغام میداد که رم مشکل داره!
حالا نمیدونم چیکار کنم، میترسم اگه دوباره رم جدید بگیرم بعد از یه مدتی خراب بشه

black.assassin
09-02-2013, 12:59
ممنون از راهنماییت
اتفاقا منم از memory test ویندوز 7 استفاده میکنم
ولی اول که رم رو تست کردم مشکلی نداشت ولی بعد از یه مدت همین memory test پیغام میداد که رم مشکل داره!
حالا نمیدونم چیکار کنم، میترسم اگه دوباره رم جدید بگیرم بعد از یه مدتی خراب بشه

گارانتی نداره این رم ؟
گفتم که گارانتی رم ها مادام العمر هست. هر وقت خراب بشه شما می تونی ببری گارانتی و واست عوضش می کنن.

☼ Namvari ☼
09-02-2013, 13:15
گارانتی نداره این رم ؟
گفتم که گارانتی رم ها مادام العمر هست. هر وقت خراب بشه شما می تونی ببری گارانتی و واست عوضش می کنن.

الان رفتم دو تا رم 2گیگ سیلیکون با باس 1333 گذاشتم ببینم چی میشه
تست هم کردم مشکلی نداشت
گارانتی مادام العمر هم داره

joibari2
09-02-2013, 19:49
سلام من میخوام probook4540 بگیرم ولی از داغ کردنش میترسم!شماهایی که اچ پی دارین خیلی داغ میکنه؟

mdn32345
09-02-2013, 22:43
دوست عزیز این مدل لپ تاپ جزء سردترین لپ تاپ موجود در بازار است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به پایین سایت در قسمت rating توجه و در همین سایت با جستجوبادیگر لپ تاپ معروف مقایسه کن

yaser 110
10-02-2013, 02:46
من لپ تاپم HP PAVILION DV 6070 هست و ویندوزم 7 اورجینال میباشد میخوام بدونم میتونم از بکاپ یک لپ تاپ HP PAVILION DV 7 که ویندوزش 8 اورجینال هست استفاده کنم برای لپ تاپ خودم؟:n13:

BeauTeenBoy
10-02-2013, 04:03
سلام دوستان

رم لپ تاپ 4 گیگه ولی الکی حدود 1.5 2 گیگش اشغاله!
حتی سرویس ها استارتاپ ها رو هم غیر فعال کردم ولی زیاد فرقی نکرد.

فایرفاکسم که لگ میزنه با اینکه رم زیادی مصرف میکنه، ولی از حداکثر رم استفاده نمیکنه.

HP Pavilion dv6-6C45se Win 7 Home Premium

yaser 110
10-02-2013, 12:34
کسی نبود جواب سوال مارو بده؟:n03:

amin666
10-02-2013, 13:17
سلام دوستان

فایرفاکسم که لگ میزنه با اینکه رم زیادی مصرف میکنه، ولی از حداکثر رم استفاده نمیکنه.

اون قسمت رو win7 اشغال می کنه.تازه vista از اینم بیشتر اشغال می کرد!مثلا xp حدود 200-300 MB از رم رو می گرفت.7 حدود 1GB می گیره.چیزای دیگه هم هستند که رم رو اشغال کنند.بری تو task manager می زنه کدوم نرم افزار چقدر از رم رو اشغال کرده.تو قسمت proccess

amin666
10-02-2013, 13:23
اگه رم اصلی 1333 بوده حتما یه رم با همین فرکانس بنداز.cpu هم ساپورت کنه ممکنه مشکل پیش بیاد.تو نت سرچ کن ببین رمی که کمپانی انداخته با چه فرکانسیه.فکر می کنم همون1333 باشه برای سری 61xx

BeauTeenBoy
10-02-2013, 13:42
اون قسمت رو win7 اشغال می کنه.تازه vista از اینم بیشتر اشغال می کرد!مثلا xp حدود 200-300 MB از رم رو می گرفت.7 حدود 1GB می گیره.چیزای دیگه هم هستند که رم رو اشغال کنند.بری تو task manager می زنه کدوم نرم افزار چقدر از رم رو اشغال کرده.تو قسمت proccess
اتفاقا اونجا قسمت Process جمعشون حدود 500 مگ رم رو اشغال کرده(تیک Show Process ... رو هم زدم)
ولی تو قسمت Performance حدود 2 گیگ پره...معلوم نیست از کجا...
شیطونه میگه یه رم بگیر....

☼ Namvari ☼
10-02-2013, 19:23
اگه رم اصلی 1333 بوده حتما یه رم با همین فرکانس بنداز.cpu هم ساپورت کنه ممکنه مشکل پیش بیاد.تو نت سرچ کن ببین رمی که کمپانی انداخته با چه فرکانسیه.فکر می کنم همون1333 باشه برای سری 61xx

چون دفعه اول خودم رم رو تعویض نکردم نمی دونم باسش چیه
ولی نمی دونم چرا 2تا 4گیگ روش جواب نمیده (همه رم هایی که امتحان کردم 1333 بودن)
الان 2تا 2گیگ سیلیکون 1333 روش انداختم خوب کار میکنه

amin666
11-02-2013, 00:50
خب اون 1.5 هم حتما مال خود ویندوزه.مال ویندوز رو تو تسک منیجر نمی زنه که.همه رو هم ببندی همون مقدار پره.منم الان ری استارت کنم هیچیم باز نکنم 40 درصد پره.طبیعیه.الان فقط google chrome بازه با چند تا استارت آپ معمولی 55 درصد گرفته.مشکلی نیست

black.assassin
11-02-2013, 21:06
سلام من میخوام probook4540 بگیرم ولی از داغ کردنش میترسم!شماهایی که اچ پی دارین خیلی داغ میکنه؟

من این مدل رو دارم روی سنگین ترین کار ، حرارت لپ تاپ مثل حرارت لپ تاپ هایی مثل pavilion در حالت عادی هست. به خاطر ارتفاع نسبتا زیاد لپ تاپ کولینگ داخلی خیلی خوبه. به شدت برای کارهای عادی توصیه میشه.

من لپ تاپم HP PAVILION DV 6070 هست و ویندوزم 7 اورجینال میباشد میخوام بدونم میتونم از بکاپ یک لپ تاپ HP PAVILION DV 7 که ویندوزش 8 اورجینال هست استفاده کنم برای لپ تاپ خودم؟:n13:
خیر امکان نداره. چون ویندوزهای روی لپ تاپ روی بایوس اون لپ تاپ تنظیم میشه.به احتمال زیادبه مشکل می خورین.

سلام دوستان

اگه از تم aero استفاده نکنید صرفه جویی خوبی میشه در استفاده از رم. درایورهای غیر ضروری رو هم حذف کنید. دسکتاپ رو هم شلوغ نکنید.

amin666
12-02-2013, 22:14
چون دفعه اول خودم رم رو تعویض نکردم نمی دونم باسش چیه
ولی نمی دونم چرا 2تا 4گیگ روش جواب نمیده (همه رم هایی که امتحان کردم 1333 بودن)
الان 2تا 2گیگ سیلیکون 1333 روش انداختم خوب کار میکنه
مال من که باسش همون 1333 هست از برند Micron.احتمالا مال شما هم همین بوده.لپتاپ من 6070 هست.فکر نکنم اگه همین رو بندازی مشکلی داشته باشه.سعی کن هر دو رو از یه برند بگیری.هر چند بعضیا می گن باس یا همون فرکانس یکی باشه برند فرقی نمی کنه.ولی شما از یه برند بگیر.اگه می خوای مطمئن شی هم می تونی تو نت مدل رم اوریجینال 6177 رو چک کنی یا از خود سایت hp سوال کنی

joibari2
15-02-2013, 19:16
سلام یه سوال اگر روزی 2، 3 بار لپتابو شارژ کنم برای باطری مشکلی پیش میآد؟
و اگر بعد از شارژ کامل وقتی لبتاب هم روشنه باطریو در بیارم و از برق مستقیم استفاده کنم چی؟کلا استفاده از برق مستقیم برای همیشه مشکلی ایجاد میکنه؟

میلاد صبح خیز
15-02-2013, 20:51
سعی کن تعداد دفعات شارژ کردن لب تاپت رو کم کنی! تا می‌تونی از برق استفاده کن! یعنی هرجا هستی با برق کار کن! موقع کار کردن با برق هم نیاز نیست اصلا باتری رو در بیاری، خود مدارهای باتری وقتی شارژ شد، اون رو از مدار خارج می‌کنن!
پس هیچ صدمه ای به باتری وارد نمیشه اگه همیشه به برق وصل باشه!
ولی اگه بارتی رو در بیاری اگه برق یهو قطع بشه به لپ‌تاپ بیشتر صدمه وارد میشه!

naim697
01-03-2013, 21:59
HP ProBook 4540s دارم . روی سیستم pc یه فلش مموری 16 گیگ را فرمت ntfs کردم بعدش

به نوت بوک میزنم نمیشناسه اصلا چیزی نمیاره ؟؟؟

فقط چراغ فلش روشنه ؟

black.assassin
07-03-2013, 16:36
HP ProBook 4540s دارم . روی سیستم pc یه فلش مموری 16 گیگ را فرمت ntfs کردم بعدش

به نوت بوک میزنم نمیشناسه اصلا چیزی نمیاره ؟؟؟

فقط چراغ فلش روشنه ؟

از طریق manager ویندوز اقدام به پارتیشن بندی یا فرمت درایو کنید.
اگه نشد از برنامه های پارتیشن بندی کمک بگیرید. اگه فلشتون برند اصلی باشه 200% برمیگرده. نگران نباشید.
به احتمال زیاد با یه برنامه دیگه فلش رو فرمت کردید. مثل hp usb disk ...

h4w1d
12-03-2013, 23:15
سلام دوستای گل...
4540 با رم 6 و می خواستم بگیرم....
آیا برای گیم و فعالییت روزانه بالا مناسبه؟؟
کم نمیاره؟؟؟؟
ممنون میشم...چون فردا می خواستم برم برای خرید...کدوم گارانتیو پیشنهاد میدید؟؟

mahdi3752
16-03-2013, 06:54
سلام من لبتابhp4540sدارم اما نمیدونم چطوری گرافیکintelرو به atiسویچ کنم

shifter
16-03-2013, 11:40
سلام من لبتابhp4540sدارم اما نمیدونم چطوری گرافیکintelرو به atiسویچ کنم

رو دسکتاپ راست کلیک کنید...بعد switvhable graphics رو بزنید...حالا هر برنامه ای رو که میخواین با گرافیک AMD کار کنه رو اتتخاب کنید و روی high performance بگذاریدش و ok کنید..
همین :n01:

☼ Namvari ☼
19-03-2013, 14:07
سلام
رم مک بوک DDR3 باس 1066 رو میشه رو لپ تاپ HP 6177 گذاشت؟

prance dark
25-03-2013, 09:10
اول از همه سال نو رو به همه تبریک میگم و آرزوی بهترین ها رو دارم

این پست رو تو تاپیک خودم زدم اما گفتم اینجا هم بزارم که یه اطلاع رسانی کلی بشه

تازه گیا یه درایور جدید واسه واسه فعال کردن دکمه فیزیکی وای فای در ویندوز 8 اومده که واسه اون سری از لب تابهای hp که دکمه f12 مخصوص فعال سازی وای فای که بعد از نصب ویندوز 8 از کار می افته و فقط از طریق منوی خود ویندوز 8 میتونید فعالش کنید رو دوباره فعال می کنه توجه کنید که این درایور رو تو لیست درایورهای لب تابتون ممکنه نداشته باشید و باید از جستجوی درایور گیرش بیارید اسم برنامه هم اینه HP wireless button که اسم فایل setup هم sp59199 هستش . ایتم از عیدی من به مناسبت سال نو

BeauTeenBoy
29-03-2013, 15:59
سلام

میخوام رو لپ تاپم ویندوز 8 بریزم.(قبلی رو هم پاک کنم)

3 تا پارتیشن دارم:

یکی که تو ویندوزه که باید کلا پاک شه.
یکی هم ریکاوری.باید چیکارش کنم؟پاک کنم مشکل نداره؟
یکی هم HP_TOOLS . اینو چیکارش کنم؟پاک کنم مشکل داره؟

مرسی

Greedy
29-03-2013, 16:18
سلام

میخوام رو لپ تاپم ویندوز 8 بریزم.(قبلی رو هم پاک کنم)

3 تا پارتیشن دارم:

یکی که تو ویندوزه که باید کلا پاک شه.
یکی هم ریکاوری.باید چیکارش کنم؟پاک کنم مشکل نداره؟
یکی هم HP_TOOLS . اینو چیکارش کنم؟پاک کنم مشکل داره؟

مرسی

سلام
فقط درایو c یا همون ویندوزت فرمت کن ویندوز نصب کن کاری به دو پارتیشن دیگه نداشته باش

BeauTeenBoy
29-03-2013, 17:28
سلام
فقط درایو c یا همون ویندوزت فرمت کن ویندوز نصب کن کاری به دو پارتیشن دیگه نداشته باش
میخواستم ببینم اگه مشکل نداشته باشه حداقل یکی از اون 2 تا رو واسه خودم بردارم تا فایلایی که تو درایو C دارم بریزم توش تا پاک نشن.خیلی مرسی

prance dark
01-04-2013, 02:19
یه سر به این فروم بزن تو پیج چهارمش کامل توضیح دادم وچون اونجا کامل گفتم اینجا دیگه ذکر نمی کنم.
کلوپ HP PAVILION M6 1070SE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin666
01-04-2013, 02:42
میخواستم ببینم اگه مشکل نداشته باشه حداقل یکی از اون 2 تا رو واسه خودم بردارم تا فایلایی که تو درایو C دارم بریزم توش تا پاک نشن.خیلی مرسی
درایو ریکاوری رو پاک کنی دیگه نمی تونی ریکاوری کنی.البته اگه 4 تا dvd بک آپ گرفتی موقعی که لپتاپ رو خریدی.من که خودم چند وقت پیش این درایو رو فرمت کردم.چون فکر نمی کنم هیچ وقت به ریستور کردن ریکاوریم نیازی داشته باشم.چون مسکلی هم پیش بیاد در هر صورت موقع ریستور کردن کل اطلاعات هارد می پره و مثل روز اول می شه!

BeauTeenBoy
04-04-2013, 21:13
درایو ریکاوری رو پاک کنی دیگه نمی تونی ریکاوری کنی.البته اگه 4 تا dvd بک آپ گرفتی موقعی که لپتاپ رو خریدی.من که خودم چند وقت پیش این درایو رو فرمت کردم.چون فکر نمی کنم هیچ وقت به ریستور کردن ریکاوریم نیازی داشته باشم.چون مسکلی هم پیش بیاد در هر صورت موقع ریستور کردن کل اطلاعات هارد می پره و مثل روز اول می شه!
خیلی مرسی.
اتفاقا خودم دی وی دی های ریکاوری رو رایت زدم با برنامش.

Kamyar_AnathemA
12-04-2013, 16:32
سلام

چند روزیه وقتی لپ تاپو روشن میکنم بعد از 5 دقیقه فن داخلی لپ تاپ شروع میکنه کار

قبلا وقتی بازی میکردم اینجوری میشد

اما الان وقتی هیچ کاری هم باهاش نمیکنم بازم یک فن داخل کار میکنه البته نه با شدتی که موقع بازی کار میکنه اما وقتی دست روی بدنه لپ تاپ میزاری مشخصه و گوشتم که میزاری صداشو میشنوی

شنیدم Hp قسمتی داره که میشه سرعت فن رو کنترل کرد ! کجاس ؟

دمای سی پی یو در حالت عادی و نرمال چقدر بابد باشه ؟

چجوری میشه دما رو چک کرد ؟

Persian-swag
12-04-2013, 20:01
سلام

چند روزیه وقتی لپ تاپو روشن میکنم بعد از 5 دقیقه فن داخلی لپ تاپ شروع میکنه کار

قبلا وقتی بازی میکردم اینجوری میشد

اما الان وقتی هیچ کاری هم باهاش نمیکنم بازم یک فن داخل کار میکنه البته نه با شدتی که موقع بازی کار میکنه اما وقتی دست روی بدنه لپ تاپ میزاری مشخصه و گوشتم که میزاری صداشو میشنوی

شنیدم Hp قسمتی داره که میشه سرعت فن رو کنترل کرد ! کجاس ؟

دمای سی پی یو در حالت عادی و نرمال چقدر بابد باشه ؟

چجوری میشه دما رو چک کرد ؟

چه مدلی داری ؟
اگر dv6 6000 یا 7000 باش برنامه hp support assistant رو نصب کن به همراهش hp cool sense هم نصب میشه ...
بازش کن و چک کن که سیستم فن روی optimize باشه ...
ضمنا شرایط قرارگیری دستگاه هم خیلی مهمه کلا نوت بوک های مالتی مدیا باید کول پد داشته باشن تحت هیچ شرایطی هم بدون کول پد بازی نکن ...
ضمنا تو قسمت power option چک کن سیستم روی high performance نباشه ...
دلایل دیگه ای هم هست اما فعلا همینارو چک کن ...

Kamyar_AnathemA
12-04-2013, 23:02
چه مدلی داری ؟
اگر dv6 6000 یا 7000 باش برنامه hp support assistant رو نصب کن به همراهش hp cool sense هم نصب میشه ...
بازش کن و چک کن که سیستم فن روی optimize باشه ...
ضمنا شرایط قرارگیری دستگاه هم خیلی مهمه کلا نوت بوک های مالتی مدیا باید کول پد داشته باشن تحت هیچ شرایطی هم بدون کول پد بازی نکن ...
ضمنا تو قسمت power option چک کن سیستم روی high performance نباشه ...
دلایل دیگه ای هم هست اما فعلا همینارو چک کن ...

HP DV-6 6170se
Core i7 2670
4 GB DDRIII
500 7200 rpm
ATI 6770 2GB DDR5

آخه یک سال و نیم هست دارم این مشکل نبوده
یک هفتس اینجوری شده
کول پد هم نداشتم تو این یکسال و نیم

Masоud
13-04-2013, 00:01
HP DV-6 6170se
Core i7 2670
4 GB DDRIII
500 7200 rpm
ATI 6770 2GB DDR5

آخه یک سال و نیم هست دارم این مشکل نبوده
یک هفتس اینجوری شده
کول پد هم نداشتم تو این یکسال و نیم

منم همین مدل رو دارم. مهر 90 گرفتم لپتاپ رو.

پسرعموهام بعد از 2-3 ماه خیلی باش بعضی روزا فیفا 13 و NFS بازی میکردن بعد چند مدت فنش صداهای عجیب و غریب میداد و وقتی هم که روشن میشد پیغام میداد سیستم فن بدرستی کار نمیکنه.

خودمم احتمال میدم فن رو حجم عظیمی از خاک و آت و آشغال فرا گرفته :n02: از اون روز به بعد کل بازی هارو پاک کردم کار سنگین هم بجز قیلم دیدن و طراجی انجام ندادم.

تنظیمات رو هم چوری تنظیم کردم که دما از 48 یا 50 بالاتر نره. خوشبختانه دیگه اخطار اختلال در کارکرد فن رو نمیده ولی فن هنوزم بعضی وفتا حس میکنم از جاش در اومده یا صداهای عجیبی میده. خمیر سیلیکون رو هم باس تعویض کنم.

هر چه سریعتر بده نمایندگی (هرچند که HP نمایندگی درست حسابی تو ایران نداره) یه بار واست بازش کنن تمیز کنن و خمیر سیلیکونش رو هم تعویض کنن. خودم در اولین فرصت همینکارو میکنم.

تونستی یه کول پد مناسب با خروجی های هوای زیر لپتاپ بگیر و باهاش به هیچ وجه فعلا بازی و کار سنگین گرافیکی نکن.

Kamyar_AnathemA
13-04-2013, 00:22
منم همین مدل رو دارم. مهر 90 گرفتم لپتاپ رو.

پسرعموهام بعد از 2-3 ماه خیلی باش بعضی روزا فیفا 13 و NFS بازی میکردن بعد چند مدت فنش صداهای عجیب و غریب میداد و وقتی هم که روشن میشد پیغام میداد سیستم فن بدرستی کار نمیکنه.

خودمم احتمال میدم فن رو حجم عظیمی از خاک و آت و آشغال فرا گرفته :n02: از اون روز به بعد کل بازی هارو پاک کردم کار سنگین هم بجز قیلم دیدن و طراجی انجام ندادم.

تنظیمات رو هم چوری تنظیم کردم که دما از 48 یا 50 بالاتر نره. خوشبختانه دیگه اخطار اختلال در کارکرد فن رو نمیده ولی فن هنوزم بعضی وفتا حس میکنم از جاش در اومده یا صداهای عجیبی میده. خمیر سیلیکون رو هم باس تعویض کنم.

هر چه سریعتر بده نمایندگی (هرچند که HP نمایندگی درست حسابی تو ایران نداره) یه بار واست بازش کنن تمیز کنن و خمیر سیلیکونش رو هم تعویض کنن. خودم در اولین فرصت همینکارو میکنم.

تونستی یه کول پد مناسب با خروجی های هوای زیر لپتاپ بگیر و باهاش به هیچ وجه فعلا بازی و کار سنگین گرافیکی نکن.

مرسی

البته برای من نه صدای عجیب غریب میده و نه پیغام میده
برای اینکه متوجه بشم که فن داره کار میکنه باید دستمو بزارم رو بدنه لپ تاپ وگرنه نمیفهمم

منم زیاد باهاش فیفا 13 بازی میکنم
فقط فیفا 13
تو این چنذ روزه یک بار درست شد
اما باز دفعه بعد که روشن کردم دستمو که گذاشتم رو لپ تاپ دیدم داره میچرخه

Masоud
13-04-2013, 00:54
مرسی

البته برای من نه صدای عجیب غریب میده و نه پیغام میده
برای اینکه متوجه بشم که فن داره کار میکنه باید دستمو بزارم رو بدنه لپ تاپ وگرنه نمیفهمم

منم زیاد باهاش فیفا 13 بازی میکنم
فقط فیفا 13
تو این چنذ روزه یک بار درست شد
اما باز دفعه بعد که روشن کردم دستمو که گذاشتم رو لپ تاپ دیدم داره میچرخه

عب نداره فقط حتما یه کول پد خوب بگیر و بده تمیزش کنن. درست میشه ایشالا.

Persian-swag
13-04-2013, 07:58
دوستان نگران نباشین مشکلی نیست ...
من قبلا یکی از مدل های سری 6000 رو داشتم به طرز وحشتناکی صبح تا شب باهاش بتل 3 لایو میزدم طوری که اکانتم 1120 ساعت کار کرده به جرات میگم 800 ساعتش با لپ تاپ اچ پی بوده اما کوچکترین مشکلی نداشت البته من فن استفاده شده تو سری 6000 رو دیدم خوبه ولی کیفیت خیلی خیلی بالایی در حد اسم اچ پی نداره و ساخت تایوانه به نام sonun ...
مشکل فن هم اگر داشتین یا 60-50 تومن حله چون قیمت فن pavilion dv6 تو سایت های خرده نهایتا 15 دلاره ...
به دلیل طراحی خوب اچ پی هم واسه تعویض فه فقط قاب باز میشه مثل برندهای دیگه نیست ...
بازی کنین فوقش خراب شد عوض می کنین دیگه ...
ضمنا دوست عزیز بازی بدون کول پد و گذاشتن سیستم روی high performance هنگام بازی عمر دستگاه به طرز عجیبی کاهش میده ...
من همون 90 که 6000 رو گرفتم همون دقیقه یه کول پدم واسش گرفتم 30 تومن که از جنس چوب بامبو هست و الان فکر کنم 90-80 باشه ...
دمای هارد / رم و ....به شدت کاهش میده واقعا خیلی تاثیر داره البته الن دیگه 6000 ندارم ...
بر خلاف یه سری ها که میگن بازی با لپ تاپ درست نیست باید بگم کاملا درسته اما شرایط درستی رو باید براش فراهم کنین نه اینکه بزارین رو فرش بازی کنین ...

Kamyar_AnathemA
13-04-2013, 10:47
یک مدل کول پد که به درد این لپ تپ بخوره معرفی منین و خیلی هم گروم نباشه

فیفا 13 هم با همون کاستوم پلن خودم بازی میکنم که همیشه از 50 درصد سی پی یو استفاده میکنه
اما واصه بازی های دیگه که کمتر بازی میکنم High Performance میزارم

Persian-swag
13-04-2013, 11:54
کول پد خوب زیاده و قیمت بالایی هم داره باید بری حضوری ببینی چی واقعا مناسبه .
همون طور که گفتم موقع بازی به هیچ عنوان نباید روی High Performance باشه چون پردازنده با تمام قدرت کار می کنه طوری که Loading به 100 میرسه و فن مجبوره با بالاترین سرعت بچرخه و هیمن مساله باعث میشه زودتر خراب شه ...
فن یه روتور ساده ست و طبیعی هم هست که خراب شه اما این طوری خیلی زودتر خراب میشه ...
فقط زمانی که کار عادی می کنین برای سرعت بالاتر می تونین روی high بزارین اما تو بازی به خصوص بازی های سنگین ...
باری فیفا هم بهتره سیستم روی Balanced باشه و قدرت پردازنده رو روی 80 تنظیم کنین ..

S0R3N4
12-05-2013, 17:35
سلام به همه...

من یه لپ تاپ pavilion g4-1006tx دارم که ویندوز 7 روش نصب بود از همون ابتدا...
الان میخوام به ویندوز 8 کوچ کنم...
به نظرتون این مدل از سری لپ تاپ های HP با ویندوز جدید مایکروسافت مشکلی ندارن؟؟
الان کلیه درایور هاش واسه ویندوز 8 به بازار عرضه شده یا باید به مدتی دیگه صبر کنم تا درایور های جدید واسه ویندوز 8 عرضه بشه؟

مممنونم

Persian-swag
12-05-2013, 18:41
سلام به همه...

من یه لپ تاپ pavilion g4-1006tx دارم که ویندوز 7 روش نصب بود از همون ابتدا...
الان میخوام به ویندوز 8 کوچ کنم...
به نظرتون این مدل از سری لپ تاپ های HP با ویندوز جدید مایکروسافت مشکلی ندارن؟؟
الان کلیه درایور هاش واسه ویندوز 8 به بازار عرضه شده یا باید به مدتی دیگه صبر کنم تا درایور های جدید واسه ویندوز 8 عرضه بشه؟

مممنونم

ببینید چون نوت بوک شما مربوط به 2011 هست دیگه ساپورتی براش وجود نداره ...
درایورهای ویندوز 8 رو باید یا از سایت سازنده و یا از page مدل های دیگهی اچ پی در همین سری و یا سری های دیگه بگیرین ...
اما در مورد نصب مشکلی نیست و می تونین 8 رو نصب کنین .

S0R3N4
24-05-2013, 03:31
در مورد نصب ویندوز 8 مطلع هستم مشکلی نخواهم داشت...
ولی این که در مورد درایور ها چطور؟
به مشکل بر میخورم؟

mohsenking
28-05-2013, 02:11
بچه ها من موقع وبگردی هم که فقط موزیک گوش میدم و کروم بازه فن دستگاه روشن میشه !
فکنم باید کاری کنم ،یه مودی درست کنم مث بالانس و .... که موقعی که میخوام وبگردی کنم بزارم روی اون حالت،فرکانس و تعداد هسته های سی پی یو رو توی این حالت کم کنم
یادمه قبلا یه کارایی میکردم الان دیگه پیر شدم یادم نمیاد !!
ممنون میشم راهنمایی کنید

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

3aman021
28-05-2013, 11:04
من hp povilion dv6داشتم...طی تجربه کار با اچ پی میگم که خیلی اذیتم کرد از گرما گرفته تا هنگ و لوگ و غیره اولا که طرفدار اچ پی بودم فک میکردم اونایی که میگن اچ پی داغ میکنه و به درد نمیخوره چرت میگن اما الان مطمئن شدم.آذر 91 2100000این لپ تاپ رو خریدم و الان پشیمونم و میخوام بفروشم.کلا اچ پی هایی که وارد کشورای جهان سوم میشن اصل نیستن.

Persian-swag
28-05-2013, 11:33
چه مدلی خریدی ؟
من فروردین 90 یه 6080 خریدم تا همین اان دارم + یکی دیگه واسه کارهای سبک ترم ولی واقعا این اچ پی فوق العاده ست همه چیش کیفیت بدنه / اسپیکر / کانفیگ به خصوص گرافیک و ...!
دوست عزیز چطور خریدن واز کجا خریدن تو مملکتی مثل ایران خیلی مهم تر از برنده این نیست چشم بسته بری به یه فروشگاه بگی یه اچ پی بده حتما خوب باشه !
منم دارم نه داغ می کنه نه هنگ و نه ...!
خیلی خیلی هم باهاش بازی کردم و نی کنم اما مشکلی نداره !

New-P30world
28-05-2013, 11:49
من hp povilion dv6داشتم...طی تجربه کار با اچ پی میگم که خیلی اذیتم کرد از گرما گرفته تا هنگ و لوگ و غیره اولا که طرفدار اچ پی بودم فک میکردم اونایی که میگن اچ پی داغ میکنه و به درد نمیخوره چرت میگن اما الان مطمئن شدم.آذر 91 2100000این لپ تاپ رو خریدم و الان پشیمونم و میخوام بفروشم.کلا اچ پی هایی که وارد کشورای جهان سوم میشن اصل نیستن.

ایشاا... خوب میشه!

گرماش غیره طبیعیه؟ با کول پد هم برطرف نشد؟ _ هنگ : از ویندوز و برنامه هایی که استفاده می کنی مطمئنی؟

-

آخه یه چیزی هم هست ، مثلا با 2.100 نمیتونی از یه برند دیگه، یه مدل با کانفیگ خوب و با گرافیک 2 گیگ ور داری! :n13:

بازم مثلا! الان میشه 4540s رو با 2.100 - 2.200 تهیه کرد با کانفیگ خوب و گرافیگ 2

تو برندهای دیگه ، تو این رنج قیمت نهایتاً گرافیگ 1 (جی فورس)

مخلص! کلام : یه وقتایی HP خوب میصرفه البته اگر از جای مطمئن تهیه کنی و 100 البته! شانس هم باهات باشه.. :n29:

naser_2006
28-05-2013, 22:52
آقا ما یک لپ تاپ اچ پی 1390 خریدیم سال 88 تا الان هم مثل خر کار مکینه اون موقع هم میگفتن داغ میکنه فلانه بهمانه!
فقط در حال حاضر باطریش به فنا رفته
یه مشکل اساسی داره ک خاموش میشه خود خود و چراغ هارد قرمز میشه(این مشکلش رو هنوز نبردم درستش کنم الان 1.5 ساله ک اینطوریه)
در حال حاضر روزای آخر عمرشه با شک دستی روشن میشه (میکوبی سرش ) :n02:
اما خداییش مثل خر ازش کار کشیدم یعنی خاموش نمیکن تا خودش خاموش بشه :)))))))) (1سال و 8-9 ماه شده بود ویندوزش رو عوض نکرده بودم) هرچی هم توش نصب کرده بودم هرچی ک فکر کنی :))
شده یه هفته خاموشش نکردم
اچ پی واقعا برند فوق العاده ای:n16:
ایسوس خود بخود خاموش میشه بعد یه ماه استفاده بعد هیشکی هم این مشکلات رو نمیبینه میگه ایسوس خوبه!!!

hamed m2m
02-06-2013, 02:11
سلام
آرم پشت لپ تاپ HPچطور خاموش میشه؟

Persian-swag
02-06-2013, 13:14
سلام
آرم پشت لپ تاپ HPچطور خاموش میشه؟

خاموش نمیشه ! برا چی باید بشه !

3aman021
03-06-2013, 15:29
arzam be hozure shoma in laptop enghad aziatam kard ke majbur shodam befrusham 1450 toman

3aman021
03-06-2013, 15:32
چه مدلی خریدی ؟من فروردین 90 یه 6080 خریدم تا همین اان دارم + یکی دیگه واسه کارهای سبک ترم ولی واقعا این اچ پی فوق العاده ست همه چیش کیفیت بدنه / اسپیکر / کانفیگ به خصوص گرافیک و ...!دوست عزیز چطور خریدن واز کجا خریدن تو مملکتی مثل ایران خیلی مهم تر از برنده این نیست چشم بسته بری به یه فروشگاه بگی یه اچ پی بده حتما خوب باشه ! منم دارم نه داغ می کنه نه هنگ و نه ...! خیلی خیلی هم باهاش بازی کردم و نی کنم اما مشکلی نداره ! خوش شانس بودی دوست عزیز مدل:hp dv6 7010us البته فروختمش

3aman021
03-06-2013, 15:36
ایشاا... خوب میشه!گرماش غیره طبیعیه؟ با کول پد هم برطرف نشد؟ _ هنگ : از ویندوز و برنامه هایی که استفاده می کنی مطمئنی؟-آخه یه چیزی هم هست ، مثلا با 2.100 نمیتونی از یه برند دیگه، یه مدل با کانفیگ خوب و با گرافیک 2 گیگ ور داری! :n13:بازم مثلا! الان میشه 4540s رو با 2.100 - 2.200 تهیه کرد با کانفیگ خوب و گرافیگ 2تو برندهای دیگه ، تو این رنج قیمت نهایتاً گرافیگ 1 (جی فورس)مخلص! کلام : یه وقتایی HP خوب میصرفه البته اگر از جای مطمئن تهیه کنی و 100 البته! شانس هم باهات باشه.. :n29:حتی تو کار با فتوشاپ و نصب ویندوز هم داغ میکرد در حد ذوب.فروختمش 1450

Persian-swag
03-06-2013, 15:51
پس از سری 7000 هم بوده که کلا خیلی عالی تره نسبت به 6000 ...
مطمئن باش مدل مشکل دار خریدی الان برو تو Thread سری 7000 هیمن جا کسی مشکلی نداشته !
دوست عزیز چیزی که تو مملکت تخیلی ما زیاد جنش آشغال و مشکل داره ...
تصور نکن پس روش زده اچ پی دیگه گرانتی مادام العمر داره !
منم 6080 خریدم ولی از جای مطمئن که هنوزم واقعا مثل روز اولشه جدی میگم اصلا نمی تونم اختلافی با اون روزی که از جعبه درش آوردم بیرون ببینم !
به هرحال سعی کن دفعه های بعدی اول از فروشگاه مطمئن شی چون اگر ببنن چیزی بارت نیست زود می کنن تو آستینت ! ( جسارت نباشه کلی میگم ) .

3aman021
04-06-2013, 12:38
دفعه قبل من تجربم کم بود و اون لپ تاپ رو خریدم.اما الان به اندازه کافی تجربم زیاد شده و هیچکس هیچ جوره نمیتونه سرم کلاه بذاره.همین روزا هم قصد خرید دارم.نمیدونم اچ پی داغ میکنه یا نه اما این رو مطمئنم که لپ تاپ هایی که گرافیک ati دارن همشون داغ میکنن در حد ذوب .بدون شک میگم

Persian-swag
04-06-2013, 13:40
دوست عزیز باز که داری بدون اطلاع حرف میزنی .
الان گرافیک های AMD تو گیمینگ چه تو بحث فروش و تجاری و چه خانگی ترجیح داده میشه به nVidia ...
الان هر گیمری که یکم از سخت افزار سر دربیاره میدونم که برای بازی بهتره که گرافیکش AMD باشه ! چون هم مصرفش پایین تره و همین اینکه بهینه تره !
کنسول های نسل بعد یعنی XBOX ONE و PS4 هم از چیپ های گرافیکی AMD استفاده خواهند کرد !
یه بارم گفتم خودم یکی از لپ تاپام 6080 هست که 6770M داره و تو هربازی دماش بیشتر از 68 نمیشه و واقعا عالی عمل می کنه !
دوست عزیز تجربه شخصی یه نفر نمی تونه دلیل انکار یه برند باشه !
البته اینو باید گذاشت به حساب ایرانی بودنمون که هرچی برای ما بد شد کلا از هستی هم ساقط میشه !
اینطوری نباشید !

3aman021
04-06-2013, 14:58
بی اطلاع حرف نمیزنم .من از روی تجربه و کار با این نوع لپ تاپ ها میگم . روی هیچ برندی هم تعصب ندارم.اسم هیچ برندی هم نمیخوام خراب کنم .دیگه گذشت اون زمون که به حرف و شایعه اعتقاد داشتم.

shifter
04-06-2013, 17:24
اما این رو مطمئنم که لپ تاپ هایی که گرافیک ati دارن همشون داغ میکنن در حد ذوب .بدون شک میگم
همین یعنی اینکه بی اطلاع حرف میزنید..
من هم 2.5 ساله که مدل جدید لپتاپی که دوستمون داره رو دارم.
6180.
گرافیک اینم 6770M از ATI هست که گرافیک های مشابه انویدیا تا 30 درصد ازش ضعیف ترن...
باری چندمین بار هم دارم تو این تاپیک میگم...انواع و اقسام بازیا رو هم باهاش اجرا کردم...
من نمیدونم دوستان توقع دارن تو یک بازی سنگین لپتاپشون خنک باشه ؟؟
مک بوک پرو ی دوستم nfs most wanted قدیمی رو نصب کرده بود از بس داغ بود نتونستم بازی کنم باهاش...همینطور هم بقیه برند ها...ایسوس ...لنو وو و بقیه...
گرمای hp واقعا خیلی هم متعادله و من تو بازی ندیدم از 73 74 بیشتر بشه ..در بقیه حالات هم بین 47 تا 55 هست...
بازم انتخاب با خودتونه...

3aman021
04-06-2013, 19:01
شما چون طرفدار اچ پی هستی اینو میگی.کی گفته ati از انویدیا قوی تره؟شما برو مشخصات گرافیکی مثلا 635 جی فورس که سهله 720 جی فورس رو با 7670مقایسه کن تو سایت چک نوت بوک...

3aman021
04-06-2013, 20:00
و در آخر اینکه این بحث به جایی نمیرسه .تمام

mohsenking
05-06-2013, 04:20
بچه ها من موقع وبگردی هم که فقط موزیک گوش میدم و کروم بازه فن دستگاه روشن میشه !
فکنم باید کاری کنم ،یه مودی درست کنم مث بالانس و .... که موقعی که میخوام وبگردی کنم بزارم روی اون حالت،فرکانس و تعداد هسته های سی پی یو رو توی این حالت کم کنم
یادمه قبلا یه کارایی میکردم الان دیگه پیر شدم یادم نمیاد !!
ممنون میشم راهنمایی کنید

کسی نبود ؟!

griefcottage
05-06-2013, 11:56
و در آخر اینکه این بحث به جایی نمیرسه .تمام

نه پس میخوای ایسر خوب باشه؟؟
من هم ایسوس داشتم هم ایسر هم دل هم اچ پی
کلا اچ پی چیز دیگه ای هست،الان هم 4540 دارم 5 الی 6 ساعت باهاش کار میکنم آخ نمیگه ،در حالیکه با ایسر V3 حدود 2 ساعت کار کردم به حدی داغ کرد که نگو(لپ تاپ مشکلی هم نداشته)
شاید اوایل مشکل داشته اچ پی اما الان بهترینه

3aman021
05-06-2013, 15:45
.............

3aman021
05-06-2013, 15:46
............................

treat
20-06-2013, 06:05
با سلام
من دیروز یه لب تاپ HP Pavilion g6 2351se گرفتم تمااااام درایورهاشو واسه ویندوز 8 از خود سایت دانلود و نصب کردم ولی کاید fn راه نیوفتاد واسه ProBook 4540 درایورش با عنوان hot keys support هست توو سایت ولی واسه این سری بدجووور کلافه شدم نمیدونم چطور راهش بندازم ممنون میشم یه راهنمایی بکنید ،، ممکنه عنوان درایورشون فرق کنه ؟؟؟؟؟؟ ولی خب من هرچی درایور بوده دانلود کردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kamkar
21-06-2013, 21:49
سلام؛

یکی به من کمک کنه، بیشتر از سه ماه میشه که منتظر آپدیت درایور گرافیک 4540 هستم تا مشکل برطرف بشه، اما دیگه کلافه شدم.

گرافیکش رو نمیشه دستی سوییچ کرد. به نظر نمیاد خودش هم سوییچ کنه، حتی وقتی روی high performance میزارم.
بازی که هیچی، حتی نمیشه درست فیلم دید.

Eblis 2011
27-06-2013, 17:45
سلام
لپ تاپ مدل Hp 4530s
ویندوز عوض کردم ( ویندوز 7 - 32 بیتی ) ، اما درایور بلوتوث و گرافیک رو نمیشناسه .....
چطوری باید این دوتا رو فعال کنم ...
آیا برای فعال شدن بلوتوث باید کاری رو کیبورد انجام داد؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Persian-swag
27-06-2013, 21:33
سلام
لپ تاپ مدل Hp 4530s
ویندوز عوض کردم ( ویندوز 7 - 32 بیتی ) ، اما درایور بلوتوث و گرافیک رو نمیشناسه .....
چطوری باید این دوتا رو فعال کنم ...
آیا برای فعال شدن بلوتوث باید کاری رو کیبورد انجام داد؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

دقیقا درایور مخصوص به خودش رو دانلود کردی / وایرلس روشنه ؟
برای نصب کامل و شناختن گرافیک توسط ویندوز حتما باید از سایت اچ پی پکیج مربوط رو دانلود کنی !

Eblis 2011
27-06-2013, 21:42
دقیقا درایور مخصوص به خودش رو دانلود کردی / وایرلس روشنه ؟
برای نصب کامل و شناختن گرافیک توسط ویندوز حتما باید از سایت اچ پی پکیج مربوط رو دانلود کنی !

وایرلس روشنه و نت هم میره ... اما درایو بلوتوث به اون شکله ....
نه به سایت HP سر نزدم ...
حالا چه کنم ؟ :n27:

Persian-swag
27-06-2013, 23:00
دوست عزیز درایور رو دانلود نکردی بعد انتظار داری نصب باشه ! نکنه می خوای صلوات بفرستی نصب شه !
اولا ویندوز رو دوباره عوض کن و 64 بیت بریز ! حتما !
راه اول :

درایور بلوتوث ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و گرافیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کن !
دقت کن درایور گرافیک اینتل رو باید قبلا نصب کرده باشی بعد بری سراغ AMD 6490M !
اگر اینتل نصب نیست اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])!

راه دوم :

نرم افزار Driver Genius رو دانلود کن و بزار خودش همه چی رو پیدا و نصب کنه !

Eblis 2011
27-06-2013, 23:04
دوست عزیز درایور رو دانلود نکردی بعد انتظار داری نصب باشه ! نکنه می خوای صلوات بفرستی نصب شه !
اولا ویندوز رو دوباره عوض کن و 64 بیت بریز ! حتما !
راه اول :

درایور بلوتوث ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و گرافیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کن !
دقت کن درایور گرافیک اینتل رو باید قبلا نصب کرده باشی بعد بری سراغ AMD 6490M !
اگر اینتل نصب نیست اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])!

راه دوم :

نرم افزار Driver Genius رو دانلود کن و بزار خودش همه چی رو پیدا و نصب کنه !

صلوات که نه :n02: با نرم افزار Driverpack solaution درایور ها رو نصب کردم .... جفت این دو تا رو هم نصب کردم اما بازم نصب نشد

ولی یکم ور رفتم ، تونستم جفتشو نصب کنم ... تشکر :n12:

S0R3N4
14-07-2013, 23:43
دوستان
میشه یه راهنمایی کنید که ما به یه نتیجه ای برسیم؟
من یه لپ تاپ pavilion g4-1006tx دارم؛
میتونم بدون مشکل ویندوز 8 روش داشته باشم یا نه؟!!
آخه من ندیدم HP درایور های مخصوص ویندوز 8 براش ارائه بده؛دچار مشکل نمیشه اگه ویندوز 8 نصب کنم روش؟!

آیا به همون اندازه که در ویندوز 7 کارایی داره؛میتونه با ویندوز 8 هم مچ باشه یا نه؛کلا بیخیال ویندوز 8 بشم؟

Greedy
15-07-2013, 00:05
دوستان
میشه یه راهنمایی کنید که ما به یه نتیجه ای برسیم؟
من یه لپ تاپ pavilion g4-1006tx دارم؛
میتونم بدون مشکل ویندوز 8 روش داشته باشم یا نه؟!!
آخه من ندیدم HP درایور های مخصوص ویندوز 8 براش ارائه بده؛دچار مشکل نمیشه اگه ویندوز 8 نصب کنم روش؟!

آیا به همون اندازه که در ویندوز 7 کارایی داره؛میتونه با ویندوز 8 هم مچ باشه یا نه؛کلا بیخیال ویندوز 8 بشم؟

سلام
اره
اتفاقا hp اولین شرکتی بود که ارائه ویندوز 8 سریع درایورهای ویندوز 8 گذاشت تو سایت
من خودم خیلی مشکل تو ویندوز 7 داشتم با درایورها به خصوص سوییچ نشدن گرافیک که تو ویندوز 8 مشکلم حل شد

S0R3N4
15-07-2013, 16:43
سلام
اره
اتفاقا hp اولین شرکتی بود که ارائه ویندوز 8 سریع درایورهای ویندوز 8 گذاشت تو سایت
من خودم خیلی مشکل تو ویندوز 7 داشتم با درایورها به خصوص سوییچ نشدن گرافیک که تو ویندوز 8 مشکلم حل شد

خب من الان میرم تو پیج مدل لپ تاپ خودم؛هیچ درایوری واسه ویندوز 8 نمیبینم که !!!!!

Greedy
15-07-2013, 22:49
خب من الان میرم تو پیج مدل لپ تاپ خودم؛هیچ درایوری واسه ویندوز 8 نمیبینم که !!!!!

عجیبه
اصلا مدل لپتاپتو سرچ میکنم تو سایت hp نمیاره مدل لپتاپ من probook 4540 هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/qryterm=4540&searchtype=s-002
ولی pavilion g4-1006tx سرچ میکنم هیچ مدلی پیدا نمیکنه
خودت از کجای سایت hp درایورای این لپتاپتو میبینی ؟

S0R3N4
16-07-2013, 01:04

Le0nard0
18-07-2013, 02:26
برای 6190 آخرین درایور گرافیک اینتل و amd رو از سایتهای intel , amd گرفتم نصب کردم حالا هردو نصب شده توی device manager هم هست ولی swichable graphics دیگه نیست و به amd هم سوییچ نمیکنه . بازی رو هم با اینتل اجرا میکنه. چیکارش کنم؟

Le0nard0
21-07-2013, 01:12
واقعا کسی نیست یه جوابی بده که برای آپدیت درایور کارت های گرافیک 6190 چیکار باید کرد که swichable graphic از کار نیفته؟

mohsenking
27-07-2013, 12:45
بچه ها من با کار معمولی و نت و اینا فنم دیگه روشنه همیشه
احتمال میدم گرد و خاک و اینا گرفته
میگم راهی هست که مثلا چندتا از هسته های cpu رو موقع کار های معمولی خاموش کرد یا اینکه کلاک cpu رو بیاری پایین ؟

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta

981368
29-07-2013, 19:39
با سلا
م من میخواستم ویندوز اصلی لب تاپ 6C65 را بگردونم و ریکاوریش کنم چطور میتونم این کار کنم کجا باس برم ؟
بعد اینکه ایا میشه طوری ریکاوری کردش که هارد و پارتیشنها پاک نشن ؟؟؟؟
یه سوال دیگه اینکه ویندوز 7 اورجینال خودت لب تاپ را پیشنهاد میکن یا اینکه ویندوز 8 بزنم ؟

NOR-1
29-07-2013, 21:40
با سلا
م من میخواستم ویندوز اصلی لب تاپ 6C65 را بگردونم و ریکاوریش کنم چطور میتونم این کار کنم کجا باس برم ؟
یه سوال دیگه اینکه ویندوز 7 اورجینال خودت لب تاپ را پیشنهاد میکن یا اینکه ویندوز 8 بزنم ؟

درایور های 6c65se توی سایت hp موجوده؟

981368
29-07-2013, 22:08
درایور های 6c65se توی سایت hp موجوده؟
اره اینم لینکش

باس منطقه خاورمیانه انتخاب بشه بعد سرچ کرد تو سایت
حالا من چی کنم ؟؟؟

NOR-1
29-07-2013, 22:44
با سلا

شما از دستگاه بکاپ گرفتین؟

بهتره ویندوز خود دستگاه بریزین چون اولا ویندوز اصله کارخونست دوما درایورهای متناسب با ویندوزو خودش میزاره تو جعبه و اپدیت های جدید رو متناسب با ویندوز همان مدل میزاره تو سایت حالا اگه بخواین ویندوز دیگه بریزین حتی اگه اورجینال باشه باز هم شاید با درایور ها مشکل داشته باشه

981368
29-07-2013, 23:20
شما از دستگاه بکاپ گرفتین؟

بهتره ویندوز خود دستگاه بریزین چون اولا ویندوز اصله کارخونست دوما درایورهای متناسب با ویندوزو خودش میزاره تو جعبه و اپدیت های جدید رو متناسب با ویندوز همان مدل میزاره تو سایت حالا اگه بخواین ویندوز دیگه بریزین حتی اگه اورجینال باشه باز هم شاید با درایور ها مشکل داشته باشه
اوکی نه بکاپ ندارم من اما وری خود دستگاه بکاپ هستش به صورت اوجینال میخوام بدونم چطوری باید اون را استفاده کنم ؟

981368
29-07-2013, 23:24
111111111111111111111

binahayat_m
19-08-2013, 15:49
سلام دوستان عزیز
من ویندوز سون 64 بیتی نصب کردم
همه مراحا خوب پیش رفت
متاسفانه مساله گرافیک همه چیز رو به هم زد
من برای نصب درایور گرافیک از سایت hp دانلودش کردم، , بعد از سایت amd یک اپدیت 250 مگی گرفتم و نصب کردم
و متاسفانه قات زد و همه در هم شد
و از اون موقع هرچی پاک و نصب می کنم تاثیری نداه
مدل لپ تاپ من pavilion dv6- 6080 هستش
خواستم بپرسم چه جوری می تونم درست کنم
حتی نمی تونم یه ویدویو هم ببینم Stop working می شه?
خواهش می کنم اگه با این مشکل برخوردید راهنمایی کنی
اگه دیر بشه مجبورم دوباره ویندوز نصب کنم و همون درایور اوریجینال که توی سیستم بود رو نصب کنم

Farshid9920062006
22-08-2013, 16:47
سلام دوستان لپتابم مدل pavilion dv6-6050se هست
میخواستم بدونم میتونم هارد ssd روش ببندم
اگه میشه ایا میتونم اون رو در کنار هارد لپتاپ وصل کنم(دوتاشون رو با هم داشته باشم).
ممنون

kumarbaz
22-08-2013, 17:21
سلام دوستان عزیز
من ویندوز سون 64 بیتی نصب کردم
همه مراحا خوب پیش رفت
متاسفانه مساله گرافیک همه چیز رو به هم زد
من برای نصب درایور گرافیک از سایت hp دانلودش کردم، , بعد از سایت amd یک اپدیت 250 مگی گرفتم و نصب کردم
و متاسفانه قات زد و همه در هم شد
و از اون موقع هرچی پاک و نصب می کنم تاثیری نداه
مدل لپ تاپ من pavilion dv6- 6080 هستش
خواستم بپرسم چه جوری می تونم درست کنم
حتی نمی تونم یه ویدویو هم ببینم Stop working می شه?
خواهش می کنم اگه با این مشکل برخوردید راهنمایی کنی
اگه دیر بشه مجبورم دوباره ویندوز نصب کنم و همون درایور اوریجینال که توی سیستم بود رو نصب کنم
دوست عزیز شما ابتدا باید درایور کارت گرافیکتونو بطور کامل Uninstall کنین بعد آخرین ورژن درایور AMD رو نصب کنین... دوباره عرض میکنم حتما قبلیرو Uninstall کنین بعد.

Farshid9920062006
25-08-2013, 14:06
سلام دوستان لپتابم مدل pavilion dv6-6050se هست
میخواستم بدونم میتونم هارد ssd روش ببندم
اگه میشه ایا میتونم اون رو در کنار هارد لپتاپ وصل کنم(دوتاشون رو با هم داشته باشم).
ممنون
up???????????????????????

ahmadtj
26-08-2013, 20:08
با سلام خدمت دوستان یک راهایی می خواستم.
من میخوام سری hp envy m6 1201ee بخرم ولی شنیدم گرافیکش از نوع کارت گرافیک:AMD Radeon HD 7670M 2048 MB UpTo 4096 MB هستش میخواستم بپرسم نظر دوستان در مورد این گرافیک یا کلا این سیستم چیه و اگه میتونن در مورد اچ پی تا 2،5 میلیون چه سری رو پیشنهاد می کنن./

NOR-1
26-08-2013, 21:06
با سلام خدمت دوستان یک راهایی می خواستم.
من میخوام سری hp envy m6 1201ee بخرم ولی شنیدم گرافیکش از نوع کارت گرافیک:AMD Radeon HD 7670M 2048 MB UpTo 4096 MB هستش میخواستم بپرسم نظر دوستان در مورد این گرافیک یا کلا این سیستم چیه و اگه میتونن در مورد اچ پی تا 2،5 میلیون چه سری رو پیشنهاد می کنن./

همین مدل بهترینه اما یه نگاه به z500 i7 هم بندازین

Le0nard0
30-08-2013, 01:55
برای تمیزکردن فن لپتاپ که خاک گرفته راهی هست به جز بازکردن لپتاپ؟ تقریبا دیگه یه سره روشنه فنش

Capital
03-09-2013, 15:04
برای تمیزکردن فن لپتاپ که خاک گرفته راهی هست به جز بازکردن لپتاپ؟ تقریبا دیگه یه سره روشنه فنش
دوست عزیز یه نگاه به این فیلم بنداز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mka703
11-10-2013, 18:30
مشکل داغ کردن اچ پی تا چه حده؟ حتی مدلهای جدیدش هم داغ میکنن؟ تو همین فروم هرجا رفتیم نوشته داغ میکنه.
کلا برای فیلم و بازی و استفاده زیاد در طول روز مناسبه؟
لطفا راهنمایی کنیدچون نمیخام سونی و لنوو ایسوز و کلا آسیای شرقی بخرم حس بدی بهم میده (میدونم همشونو چین میسازه!)
الان خوندم تیترو که درخواست مشاوره ممنوع. شرمنده

vampire_arak
16-10-2013, 00:07
سلام به همه ی اساتید
کسی راجع به pavilion 15-e092اطلاعاتی داره؟ کسی خریده؟ میشه مزایا و معایبش رو بگه؟گرافیکش چجوریاست؟

Le0nard0
18-10-2013, 02:59
6190 دارم
وقتی لپتاپ خاموشه روی صفحه مانیتورش نور که میفته مثل اینه که گردو خاک داره زیر صفحه .همه جای صفحه هم هست . وقتی روشنه مشکلی نیست توی تصویر و اون لکها و دون دون ها مشخص نیستن . کلا اینطوریه؟ یا مال من مشکل پیدا کرده؟ مشکلش چیه اونوقت؟

yas59
19-10-2013, 15:39
دوستان سلام
راستش مدتيه دنبال خريد لپ تاپ هستم.
نظرتون در مورد اين مدل لپ تاپ چيه؟؟
Hp pro book 450 go-b
رمش 6 گيگ
خيلي ازش خوشم اومده ولي هيچ شناختي ندارم.
اگه دوستان اهل فن تاييد مي كنيد
امروز برم بخرمش
نمي دونم چرا اطلاعات درباره اين لپ تاپ اينقدر كمه!!

Sent from my HTC One X+ using Tapatalk 4

hadi2073
29-10-2013, 03:03
با سلام
من دیروز از پاساژپایتخت یک عدد لپ تاپ hp envy 15t خریدم با مشخصات :
cpu:4700mq
vga:740mt with 2 g ddr3
display:15in touch hd
hard:1t 5400
ram :8g ddr3
exe dvd rw
به قیمت 3600
اگه سوالی بود در خدمتم

akbari_66
30-10-2013, 09:07
با سلام
من دیروز از پاساژپایتخت یک عدد لپ تاپ hp envy 15t خریدم با مشخصات :
cpu:4700mq
vga:740mt with 2 g ddr3
display:15in touch hd
hard:1t 5400
ram :8g ddr3
exe dvd rw
به قیمت 3600
اگه سوالی بود در خدمتم

سلام دوست گرامی
مبارکت باشه
گارانتی کدوم شرکته و میشه بگی از کدوم فروشگاه خریدی؟
کیبرد بک لایت هم داره؟
دی وی دی رایتر اکسترنال مارکش چیه؟
ببخشید اینهمه سئوال کردم

hadi2073
30-10-2013, 18:43
ممنون داداش
گارانتی که داره ولی دقیق یادم نیست مال کدوم شرکته ولی یادمه فروشگاه مال شرکت بود و به نوعی نماینده همون شرکت بود و از شرکتهای خیلی معتبر که اسمشو شنیده باشی نبود ولی پرسیدم راس یا دروغ گفت 15 سال سابقه واردات hp داره و طبقه دوم سمت راست بود و فقط محصولات hp داشت در ضمن بک لایت نداره و مارک دی وی دی هم hp هست
بازم سوالی بود در خدمتم

akbari_66
31-10-2013, 00:17
ممنون داداش
گارانتی که داره ولی دقیق یادم نیست مال کدوم شرکته ولی یادمه فروشگاه مال شرکت بود و به نوعی نماینده همون شرکت بود و از شرکتهای خیلی معتبر که اسمشو شنیده باشی نبود ولی پرسیدم راس یا دروغ گفت 15 سال سابقه واردات hp داره و طبقه دوم سمت راست بود و فقط محصولات hp داشت در ضمن بک لایت نداره و مارک دی وی دی هم hp هست
بازم سوالی بود در خدمتم

مرسی عزیزم
موفق باشی
لطف کردی

greena
13-11-2013, 00:18
سلام ودرود

لطفا آپدیت گرافیک لب تاپ مدل Pavilion G6 2297se رو و اگه شد بقیه آپدیتهاشو میخوام .....

lord mysterious
19-12-2013, 12:24
zbook وارد ایران نشده؟
کسی میدونه چحور لپتاپی هست؟

mz64
25-12-2013, 17:27
با سلام
اساتید لطفا سه لپ تاپ را با هم مقایسه کنید

Lenovo G400s - A قیمت 1550000
HP Pavilion 15-e071se قیمت 1550000
Lenovo ThinkPad E530-Cقیمت 1500000

اولا از نظر کیفیت و پایداری و واقعی بودن سخت افزار مثلا اگر گفته cori5 در مقابل نرم افزار سنگین کدامیک سربلند بیرون می آیند
دوما از نظر گرافیک : گرافیک کدامیک در عمل بهتر از بقیه می باشد لنوو 2 گیگ گفته ایا واقعا جواب میده و یا مثلا از یک یک گیگ amd پایین تر هست
و چرا قیمت جی 400 نسبت به کانفیگش با بقیه مدل ها پایینه ؟ این شک دار نیست
اگر مورد دیگری هست بفرمایید

gunerman.1992
25-01-2014, 22:31
سلام
راضی اید ازش؟!
به نظر خودتون نسبت به ایسوس n550 چطوره؟! یا سونی سری F؟
داغ میکنه؟!

alirezaroshani
28-01-2014, 11:27
سلام
راضی اید ازش؟!
به نظر خودتون نسبت به ایسوس n550 چطوره؟! یا سونی سری F؟
داغ میکنه؟!
خیلی خیلی راضیم ازش ولی در مورد ایسوس، چون انتخاب اول من بود ولی واسه خرید لپتاب عجله کردم، وگرنه این مدل ایسوسی که گفتید گرافیک خیلی قوی تری داره و قیمتش هم یه چیزی بین 300 تا 400 هزار تومن بیشتره. اگر میخواید باهاش بازی کنید ایسوسه بهتره. ولی در مورد کانفیگ بسیار شبیه بهمند. البته برتری های نسبی این مدل اچ پی یکی رم قابل ارتقای اون تا 16gb و یکی دیگه حافظه ssd اونه و...
در مورد داغ کردن باید بگم که این مدل اچ پی مجهز به یک فناوری انحصاری قوی تهویه به اسم HP CoolSense هستش که اصلا اجازه داغ شدن رو نمیده و در مورد رندر گرفتن یا بازی سنگین کمی قسمت بالای اون گرم میشه که پیشنهاد در مورد استفاده طولانی یک پایه خنک کننده تهیه کنید.

sajadbarzegar092
15-02-2014, 16:08
دوستان سلام
راستش مدتيه دنبال خريد لپ تاپ هستم.
نظرتون در مورد اين مدل لپ تاپ چيه؟؟
Hp pro book 450 go-b
رمش 6 گيگ
خيلي ازش خوشم اومده ولي هيچ شناختي ندارم.
اگه دوستان اهل فن تاييد مي كنيد
امروز برم بخرمش
نمي دونم چرا اطلاعات درباره اين لپ تاپ اينقدر كمه!!

Sent from my HTC One X+ using Tapatalk 4
سلام منم تو همین مدل و lenovo z510-c بدجوری موندم . فروشنده ها که میگن لنوو بهتره چون اچ پی زود داغ میکنه و خرابی داره. ولی دوتاشو کنار هم دیدم به نظر میرسید اچ پی مقاومتر و سگ کارتر باشه به قول خودمون . !!!!!!!!!!!!!!

oOomid.M
15-02-2014, 16:25
سلام منم تو همین مدل و lenovo z510-c بدجوری موندم . فروشنده ها که میگن لنوو بهتره چون اچ پی زود داغ میکنه و خرابی داره. ولی دوتاشو کنار هم دیدم به نظر میرسید اچ پی مقاومتر و سگ کارتر باشه به قول خودمون . !!!!!!!!!!!!!!

سلام
درسته در مورد این لپ تاپ مطلب و رویو در اینترنت بسیار کم و نایاب هست اون هم بخاطر اینکه مدل تازه هست و طول میکشه تو بازار ایران جا بیفته و کم کم داره جای لپ تاپ 4540 رو میگیره
من این لپ تاپ رو با کانفیگ i5/4/750/2G دارم ... فقط این نکته رو مد نظر قرار بدین که من شنیدم این لپ تاپ با رم 4 وارد ایران میشه و اینایی که رمشون 6 یا 8 هست همین جا باز میشن و رمشون رو ارتقا میدن ، برای همین هم سری های I7 فقط رم 4 دارن
احتمال این هست که در آینده با هارد هیبریدی مثل z510 هم وارد بشه - چون تو کاتالوگ این لپ تاپ در سایت HP نوشته که هاردشون هیبریدیه
لپ تاپ لنوو z510 هم پردازندش و هم گرافیکش از این لپ تاپ قوی تره ( البته این برتری بسیار ناچیز هست )
z510 هارد بالاتری داره ( 1 ترابایت ) تازه خوش شانس باشید میتونید با هارد 8 گیگ SSDدارش هم پیداش کنید
اما منم با شما موافقم لپ تاپ 450 مقاومتر و سگ کار تر هست 100% و مطمئن هستم که باتری اچ پی از لنوو قوی تره

mohammad_203
23-02-2014, 23:20
سلام دوستان
یه سوال دارم اگه زودتر جواب بدین ممنون میشم :
دوستم لپتاپ hp مدل n021se خریده .من براش ویندوز نصب کردم. به نظرم خیلی داغ میکنه .طوری که دمای cpu به 110 یا 120 درجه سانتیگراد میرسه ! طبیعیه؟
اگه برنامه HP CoolSense رو نصب کنه دما پایین میاد؟
خودم لنوو z500 دارم .دما بین 50 تا 60 هست موقع کارای معمولی (وبگردی و ... )

oOomid.M
23-02-2014, 23:28
سلام دوستان
یه سوال دارم اگه زودتر جواب بدین ممنون میشم :
دوستم لپتاپ hp مدل n021se خریده .من براش ویندوز نصب کردم. به نظرم خیلی داغ میکنه .طوری که دمای cpu به 110 یا 120 درجه سانتیگراد میرسه ! طبیعیه؟
اگه برنامه HP CoolSense رو نصب کنه دما پایین میاد؟
خودم لنوو z500 دارم .دما بین 50 تا 60 هست موقع کارای معمولی (وبگردی و ... )

حاجی یه جای کار میلنگه
حتی لپ تاپ خودت هم مشکل داره یحتمل
لپ تاپ من تو کارای معمولی حتی به 40 هم نمیرسه :n05:

mohammad_203
23-02-2014, 23:42
حاجی یه جای کار میلنگه
حتی لپ تاپ خودت هم مشکل داره یحتمل
لپ تاپ من تو کارای معمولی حتی به 40 هم نمیرسه :n05:

اون که حتما مشکل داره ولی من از لپ تاپم راضیم.کلا زیاد داغ نمیکنه به غیر موقعی که باهاش بازی می کنم که اونم طبیعیه
شما لطف میکنی از نرم افزار CPUID hwmonitor اینجا یه اسکرین شات بزاری

oOomid.M
24-02-2014, 00:04
اون که حتما مشکل داره ولی من از لپ تاپم راضیم.کلا زیاد داغ نمیکنه به غیر موقعی که باهاش بازی می کنم که اونم طبیعیه
شما لطف میکنی از نرم افزار CPUID hwmonitor اینجا یه اسکرین شات بزاری

بیا داش اینم اسکرین شات

oOomid.M
24-02-2014, 00:05
موقعی که pes بازی میکنم میرسه به 50 یا 51 درجه :n02:

NISHXAND
08-03-2014, 18:48
سلام دوستان
چند وقته می خوام یه لپ تاپ بخرم بین دوتا مدل گیر کردم ASUS N550 و HP ENVY 15 touchscreen

دوستانی که این مدل اچ پی رو دارن لطفا یه کمکی به من بدن ، می خوام ببینم مشکلاتش چیه و آیا این لپ تاپو پیشنهاد میدین ؟

NISHXAND
12-03-2014, 11:06
سلام دوستان

بالاخره خریدم HP ENVY 15t-j100

فلان ازش راضیم

Le0nard0
05-05-2014, 15:49
اعداد توی ویندوز 7 فارسی نیستن در حالت کیبورد فارسی و توی تنظیمات کیبورد هم برای زبان فارسی اعداد روی فارسی تنظیم شده ولی همچنان انگلیسی تایپ میشه . چیکارش کنم؟

Highbury
19-05-2014, 09:23
یکعدد 4540 که وین 8 اورجینال داره قصد دارم ویندوز 7 نصب کنم به جاش
اما نمیدانم چرا دی وی دی بوت رو نمیشناسه. تنظیمات seting اون رو هم نمیفهمم چطوره.

myreza_12345
22-07-2014, 10:38
سلام دوستان
لطفا راهنمایی کنید که کدوم لبتاب زیر رو خریداری کنم

hp pavilion dv7-6b01tx
core i7 2670 qm 2.2 ghz 4 gb ram 750 gb hard
2gb amd redon 7660GDDR5 blu-ray full hd 1920*1080
17 اینچ

HP ProBook 4540s
Intel Core i5 3230M 2.60GHz 4 gb ram 750gb hard

AMD Radeon HD 7650M
15.6اینچ

بیشر هم واسه کارای روزمره لازمش دارم و خیلی کم امکان داره اینور و اونور ببرمش یعنی وزنش برام مهم نیس و کارایی کدوم مدل بهتره

panther99
03-11-2014, 16:53
آقا تا یک میلیون و ششصد لپ تاپ اچ پی هست که Core i3 باشه با صفحه 15.6 اینچی ؟؟؟؟؟
اگه هست معرفی کنید ممنون میشم .

panther99
03-11-2014, 16:54
آقا تا یک میلیون و ششصد لپ تاپ اچ پی هست که Core i3 باشه با صفحه 15.6 اینچی ؟؟؟؟؟

AQUARIUM
03-11-2014, 19:43

سلام
HP Pavilion 15-n236se
با این بودجه از برندهای دیگه میتونید انتخاب شاید بهتری هم داشته باشید/

akbar-007
14-12-2014, 15:19
سلام
از دوستان کسی تابحال با hp pavilion p040 کار کرده؟
در مقایسه با e531 ThinkPad چطوره؟