PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄ ™ HP اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21

mehdi666lp
17-06-2011, 13:09
سلام
وای وای وای غول ترین مدل لپ تاپ HP که همه برندی رو میخوره وارد ایران شد...............
.
.
HP EliteBook 8760W

CPU : Intel Core i7-2920XM 2.5GHz up to 3.5GHz

RAM : 16 GB DDR3

VGA : NVIDIA Quadro 5010M 4 GB dedicated GDDR5

H.D.D : 256 GB SSD 7200 RPM

Display : 17.3 " Full HD UWVA Anti-Glare

این ودل فول پورت هستش همه پورتی داره................Blu -Ray Rom هم داره......قابلیت ارتقا رم تا 32 گیگ

قیمت 4.200.000

avator20002000
17-06-2011, 13:18
این کجاش غوله
بدرد بازی نمی خوره گرافیکش شما الینوار ۱۸ رو یه نگاه کن با این پول میشه یکی از شاخ ترین لپ تاپ ها.

vahidglobal
17-06-2011, 15:07
سلام دوستان
من بین msi gx680 و hp pavilion dv7-6099ee گیر کردم شما کدوم رو ترجیح می دید؟
لطفا اگه قیمت روز رو هم می دونید بذارید.
با تشکر

mehdi666lp
17-06-2011, 16:12
این کجاش غوله
بدرد بازی نمی خوره گرافیکش شما الینوار ۱۸ رو یه نگاه کن با این پول میشه یکی از شاخ ترین لپ تاپ ها.
.
.
.
سلام
مگه لپ تاپ فقط واسه بازی هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گرافیکش رو برو تو سایت نوت بوک چک ببین کجاست و Cpu و رم رو نگاه کن ببین Aline به این میرسه یا نه....این فول پورت هستش....4 گیگ گرافیکش رم داره......کسی که تو کار گرافیکی هستش میدونه کواردو چطور گرافیکی هست......واقعا نمیدونم چی بگم که به چشم بازی میبینی لپ تاپ رو.....تو بازی هم همه بازی رو ساپورت میکنه

kejap
17-06-2011, 17:55
سلام !
یک سوال
این لپتاپ HP Pavilion dv6-6000 از نظر شما چطوره ؟
لطفا اگر کسی ازش استفاده کرده بیاد بگه کاراییش چطوره !

exeda
17-06-2011, 20:25
به نظر من 3300 hp خوب باشه
بدون گارانتی حدود 900 میتونی پیدا کنی
این امکاناتی که شما می خواهید رو هم داره

سلام دوست عزیز
با هزینه ای که شما مشخص کردین می تونین ASUS K52JT و یا DELL N5110 بگیرین
البته دل یکمقدار بیشتر و در حد یک میلیون هست
ولی لبتاپ بسیار خوبی است که تمام نیازات شما رو بر طرف می کنه
بازم اساتید بهتر می تونن نظر بدن

ممنون دوستان
خودم هم Dell N5110 رو در نظر داشتم..
ACER
ASPIRE 5742G چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(اطلاعاتش رو در تاپیک acer گذاشتم.. ممنون)

seyyed@mohsen
18-06-2011, 10:45
این کجاش غوله
سلام
ادرس این مدلی که گفتی رو میشه بگی؟ میخوام بدونم بالاخره قول کیه...

mohsen19x
18-06-2011, 11:52
سلام

لطفا دوستانی که این لب تابو دارند بگند . این لبتاب برای کارها ی مانند بازی . نرم افزارهای مهندسی ، مناسب هست .یا صبر کنیم مدل های دیگه بیایند .

avator20002000
18-06-2011, 12:32
.
.
.
سلام
مگه لپ تاپ فقط واسه بازی هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گرافیکش رو برو تو سایت نوت بوک چک ببین کجاست و Cpu و رم رو نگاه کن ببین Aline به این میرسه یا نه....این فول پورت هستش....4 گیگ گرافیکش رم داره......کسی که تو کار گرافیکی هستش میدونه کواردو چطور گرافیکی هست......واقعا نمیدونم چی بگم که به چشم بازی میبینی لپ تاپ رو.....تو بازی هم همه بازی رو ساپورت میکنه

سلام
ادرس این مدلی که گفتی رو میشه بگی؟ میخوام بدونم بالاخره قول کیه...
این لپ تاپ اصلا برای بازی نیستش چون کواردو برای بازی کردن ساخته نشده(کواردو کارش رندر گرفتن هست).رم زیاد گرافیک هم به کار نمیاد زیاد الان 2 گیگ هم زیاده برای بازی!الین وار mx18 هم فول پورته!مگه هر بازی رو گرافیک اجرا کنه خوبه؟ تو چارت نوت بوک چک هم رتبش خیلی پایینه نسبت به الین گرافیکش!دو تا 6970 کراس شده رو الینواره می خوره (تا چندین سال هم برات بازی ساپورت می کنه!:31:)در مورد سی پیوش هم الین 18 مثل همونو داره تو کانفینگش با اور.
اون لپ تاپ غول رندر گرفتنه!الینوار هم که معلومه غوله بازی کردن!
البته تو ایران هیچ کدومش بدرد نمی خوره چون ما رو ت ح ر ی م کردن و گارانتی دروستو حسابی هم که ندارن!
اینم ادرس مشخصات الین 18

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pinky
18-06-2011, 20:28
سلام من 1 مشکلی دارم لب تاپ من pavillon dv6 2170ee هستش ومن وقتی ریکاورش می کنم فقط یک درایو cمیسازه و به غیر درایو ریکاوری که حدود 16 گیگه بقیه فضا رو میده به همون c من چطور می تونم درایو دیگه بسازم
لطفا کامل توضیح بدین بد گیرم

darkzside
18-06-2011, 23:08
این کجاش غوله

دوست عزیز این یه ورک استیشن سیستمه که هیچ ربطی هم به گیم نداره...و گرافیک کارتی هم که داره اصلا برای بازی مناسب نیست...ازش در حوزه انیمیشن ومعماری و vfx استفاده میشه.و خیلی هم سنگین وزنه......مقایسه یه گرافیک کارت سری کوادرو با یه مثلا nvidia 580 درست نیست...همون طور که تو از یه 580 نمیتونی انتظار داشته باشی تو رندرینگ کارایی خوبی از خودش نشون بده...در مورد میزان رم هم ...تو اینجور کارها اتفاقا هرچی رم داشته باشی مصرف میشه ...

mehdi666lp
19-06-2011, 08:07
دوست عزیز این یه ورک استیشن سیستمه که هیچ ربطی هم به گیم نداره...و گرافیک کارتی هم که داره اصلا برای بازی مناسب نیست...ازش در حوزه انیمیشن ومعماری و vfx استفاده میشه.و خیلی هم سنگین وزنه......مقایسه یه گرافیک کارت سری کوادرو با یه مثلا nvidia 580 درست نیست...همون طور که تو از یه 580 نمیتونی انتظار داشته باشی تو رندرینگ کارایی خوبی از خودش نشون بده...در مورد میزان رم هم ...تو اینجور کارها اتفاقا هرچی رم داشته باشی مصرف میشه ...
.
.
.
سلام....دمت گرم...حالا ما هرچی بگیم که این مدل گرافیک مخصوص کار گرافیکی و رندر گیری هست باز میگن بازی پس چی......بازی میخواید PSP بهترین وسیله بازی هستش......من را جب گرافیک کواردو تو تاپیک زیر مطلب گذاشتم هر کی خواست بخونه

amn_kh72
22-06-2011, 10:54
سلام به همه

رفتم hp dv6 6080 گرفتم

این دیگه چیه

sony در موقابلش حرفی واسه گفتن نداره

واقعا فوق لعادس

هم از نظر کارایی

و مخصوصا زیباییی very nice
البته از اونایی که بهم راهنمایی کردن که اینوووو بگیرم
ازشون سپاسگذارممممممممممممممممم ممممممممممممم

Oxizhen
24-06-2011, 07:28
سلام

من مدل dv6 6050 رو خریدم.... یه سوال ... چجوری وب کمم رو فعال کنم ؟

Penryn
24-06-2011, 08:21
سلام

من مدل dv6 6050 رو خریدم.... یه سوال ... چجوری وب کمم رو فعال کنم ؟
برنامشو باید اجرا کنی تا فعال شه. برنامش تو این مسیره:
C:\Program Files (x86)\Hewlett-Packard\Media\Webcam\HPMediaSmartWebcam.exe

am2
25-06-2011, 20:25
سلام
اقا این لپتاپ من دماش معمولا روی 70 تا 73 هست با کول پد..مشکل کجاست؟چرا اینقدر داغ میکنه؟
سری dv6

abc2
26-06-2011, 20:48
آقا ما امروز یه DV6 3300se خریدیم . فقط یه سوال داشتم اونجا تو شرکتی که گارانتی میکرد لب تاپم رو ازش در مورد نحوه پارتیشن بندی هاردش پرسیدم بهم گفت که پارتیشن بندی نمیشه هاردهای Hp بهش گفتم بابا خیلیا کردن گفت اگه بکنین احتمال اینکه اذیت بکنه بعدش و ویندوز روش نصب نشه زیاده حالا نمیدونم نظر شما چیه ؟

p30pro
27-06-2011, 00:54
آقا ما امروز یه DV6 3300se خریدیم . فقط یه سوال داشتم اونجا تو شرکتی که گارانتی میکرد لب تاپم رو ازش در مورد نحوه پارتیشن بندی هاردش پرسیدم بهم گفت که پارتیشن بندی نمیشه هاردهای Hp بهش گفتم بابا خیلیا کردن گفت اگه بکنین احتمال اینکه اذیت بکنه بعدش و ویندوز روش نصب نشه زیاده حالا نمیدونم نظر شما چیه ؟

به نظر من که -- شعر بافته :2:!

OLK
27-06-2011, 05:44
سلام
دوستان من می خوام یه لپ تاپ HP Pavilion DV6-6000 بگیرم.این لپتاپ دارای پردازنده ی گرافیکی AMD Radeon HD 6650 1GB DDR3 هست.به نظر شما عملکرد این پردازنده تو بازی های مختلف چجوریه؟یه سوال دیگه هم داشتم:همونطور که می دونین این لپتاپ دارای CPU چهار هسته ای با سرعت 1.8 گیگاهرتز هست.اما تو بعضی سایت ها خوندم که سرعت پایین این پردازنده تو کار هایی مثل بازی که از یک یا دو هسته ی اون استفاده میشه چندان رضایت بخش نیست.سوال من اینه که CPU چقدر میتونه در کاهش عملکرد کارت گرافیک سهیم باشه و باعث کاهش کیفیت بازی ها بشه و به نظر شما CPU این لپتاپ برای بازی کردن ضعیفه؟

abc2
27-06-2011, 11:39
دوستان من بخوام بدونم لب تاپم ریفر هست یا نه کجا باید برم و کجارو باید بخونم ممنون میشم لینک بدید .

masoud197
27-06-2011, 11:42
منم فکر نکنم حرفشون درست باشه.من خودم به تازگی یه hp6080گرفتم و برای آشنایی با نحوه ریکاوری و پارتیشن بندی در طی چند روز تمام تایپیک ها و مطالب سایت رو زیرو رو کردم.بهترین راهنمایی در مورد پارتیشن بندی رو (در لپتاپhp)در تایپیک زیر پیدا کردم که توسط دوست عزیز skylark ارائه شده بود و با رفتن به کافی نت و دانلود نرم افزار مربوطه و اجرای توضیحات به کار رفته دیشب به راحتی هاردمو به سه درایو تقسیم کردم.با توجه به این که لپتاپ شما هم hp هست توصیه می کنم طبق همین روش عمل کنید.

lahij_web
27-06-2011, 12:57
بازم سلام
بچه ها یه 4520 دیدم با کانفیگ زیر :
i5
3G
Ati 1G
h.d.d 320
فقط شکم رو اینه که سری Probook نسبت به DV ها ( 6 ) از نظر نه کانفیگ ، بلکه کارایی و اطمینان و ... قابل اعتماد هست یا ... ؟
هر چند یکی از دوستان میگفت سری های جدید DV یا pavilion دیگه اون کیفیت سابق رو ندارند و به مشکلاتی نظیر داغ شدن برد و ... بر خوردند .
موندم خلاصه ...
حالا این 4520 رو دارن 850 تومن بهم میدن . نظرتون لطفا . تا نگرفتمش !

w700
27-06-2011, 21:24
چه ها من یه DV6 3141 عربستان صعودی دارم ! 2تا مشکل برام پیش اومده !
اول اینکه میتونم دی وی دی ریکاوریش رو از جایی تهیه کنم ؟ از بک آپ خودم که رو هارد گرفتن بعد از پاک کردن پارتیشن بندی بالا نمیاره ویندوز رو !
بعد اینکه میخوام مکینتاش نصب کنم ولی از اونجایی که بایوس این لپ تاپ جاش آشغال دونیه ! نمیتونم پورت ها و کابل ها رو کنترل کنم ! به راهی چیزی بگید توروخدا ! عجله ایه !
(گزینه دوم و زودتر میخوام ! کارم لنگه )

88x88
27-06-2011, 22:17
سلام دوستان.
کمک لازم دارم.
من یه لپتاپ اچ پی دارم، که دقیقا نمی دونم مدلش چیه. روش نوشته G42 . من یه سرچی زدم. دیدم سری جی همون پاویلیون هست. یه زره بیشتر سرچ کردم، به یه همچین اسامی رسیدم:
HP G42-380TX Notebook PC (XU564PA)
من تو سایت خود اچ پی درایور هاش رو پیدا نکردم. یعنی برای این مدل درایور نداشت.
برای همین درایور هایی که خود فروشنده داده بود استفاده کردم.
الان یه سری مشکل دارم. تازه ویندوز ریختم.
مشکل اول:
درایور کارت گرافیکم رو نمی تونم بریزم. تو مشخصاتش زده که گرافیکش ATI Radeon HD4570 هست. من چند ورژن از درایور های ای تی ای ریختم ولی باز هم گرافیک رو نمی شناسه. توی تست خود ویندوز سون بهش رتبه یک می ده. برای همین aero هم توش کار نمی کنه.
جالبیش اینه که تو ویندوز قبلی که ریخته بودم، شناخته بودش که هیچی، NFS HOT PURSUITE رو هم اجرا می کرد درست.
درایور مجیشن رو ریختم. ولی اون هم درست نمی شناسه گرافیک رو. وقتی unknown device detector رو زدم، برای گرافیک اینو اورد: Standard VGA Graphics Adaptor.
پیشنهاد و راهمنمایی؟

مشکل دوم»
که مشکل اصلی هم هست. وای فای خونمون رو نمی شناسه.
به تاپیک : حل مشکل تکراری وصل نشدن وایرلس رفتم، خوندم. ولی به نظر نمی رسه مشکل من جزو اونا باشه. این لپتاپه توی شناسایی مودم من پرش داره.هی میاد و میره.
وقتی میشناسه، پسوردش رو قبول نمی کنه. وقتی می زنم که خودشون همدیگه رو بشناسن هم می نویسه ویندوز انیبل تو کانکت و از این شرورا. بعد هم توی لپتاپ جلوی SSID شبکه ی من مینویسه: the setting saved on this computer for the network do not match the requirements of the network.
در حالی که من ده بودم اتوماتیک تنظیم شه.
ولی رو همین لپتاپ اگه لینوکس اومده باشه ، وایرلس رو می شناسه و راحتم بهش وصل می شه.
چی کارش کنم؟
تنظیمات چیش اشتباهه؟

abc2
30-06-2011, 23:39
سلام خدمت بچه هاي گل P30World
دوستان ميخواستم در حدود 900 تا یک تومن واسه خريد لپ تاپ واسه کاراي معمولي و البته گيم نه بصورت خیلی حرفه اي بزارم کنار
انتخابم یک ماه پیش 5742 ایسر بود
حالا همينجوري خودم گشت زدم توي نت
يکم به شک افتادم
که بازم Acer Aspire 5742G رو با اين مشحصات بخرم يا که ... :
Core i5 480M@2.6(2.9)GHz),3MB
DDR3 4GB 1333MHz+640GB SATA
Nvidia GeForce GT 540M 1GB

يا که اين لپ تاپ HP Pavilion DV6-6050 رو با حدود 200تومن قيمت بيشتر تهيه کنم
به اين مشخصات:
Intel 2410M Core i5 2.3 GHz - Cache 3 MB - BUS 1033 MHz
4 GB DDR3 500 GB 7200 RPM
ATI Radeon HD 6770M DDR5 1024 MB UpTo 4096 MB

همونطور که ميبينيد و ميدونيد کارت گرافيک لپ تاپ اچ پي که معرفي کردم يعني کارت رادئون 6770 مثل اينکه خيلي قوي تر از 540 جيفورس هست
و يه چيزه ديگه اينکه شنيدم لپ تاپ اچ پي نام برده شده از نسل جديد پردازنده هاي Core i5 استفاده ميکنه
ميشه يه توضيح بديد و بگيد چقدر توفيرشه با سري قبلي(با توجه به اينکه سرعت سي پي يو لپ تاپ اچ پي کمتر از لپ تاپ ايسر هست ولي مدل سی پی یو اچ پی جدیدتره)کدوم يک از اينا تاثيرشون بيشتره؟
و اصلآ این مقدار سی پی یو توی بازی کم نمیاره؟یا بهتره Cori7 بگیرم؟یعنی 6080 اچ پی رو
و اینکه اچ پی گارانتی معتبر نداره درسته؟و درصد خرابیش زیاده؟آیا سری جدید هم درصد خرابی بالایی داره یا فقط برای سری های قبل بوده و کیفیت توی سری DV6 بالاتر رفته؟
پيشاپيش ممنون از راهنمايياتون دوستان عزيز

بچه ها اگه شما هم پيشنهاداتي در همين حدوداي قيمت داريد که از اين دوتا بهتره دريغ نکنيد.TNX

من کاربر تازه واردیم و به خاطر همین سوال اینجا عضو شدم امیدوارم بتونیم بیشتر از اینا با هم همکاری داشته باشیم
ممنون

دوست عزیز 6050 قطعا پیشنهاد میشه
هم CPU قویتره (از نسل جدید CPU های اینتله) و تو تستها یه سرو گردن از 480m قویتره از لحاظ کارت گرافیک هم قطعا 6770 قویتره . برای اجرای بازی هم گرافیک ملاک هست نه CPU . سی پی یو تاثیر چندانی در اجرای بهتر بازیها نداره خیلی کم پس فرقی نمیکنه core i5 باشه یا core i7 . پیشنهاد من هم 6050 هست حالا خودت میدونی . از لحاظ ظاهری هم 6050 زیباتره . :46:

g.reza23
02-07-2011, 00:10
سلام من مدل 6050 اچ پی رو میخوام بخرم بعد از ناموفق شدن در خرید مدل 4520 بدلیل بازار سیاه و کلاه برداری افراد سودجو فقط
چندتا سوال داشتم تو مدل 6050 سرعت پردازندش 2.3ghz نسبت به 4520 که 2.6ghz چقدر فرق داره؟
مدل پردازندشم 2410m یعنی چی؟فرقش چیه؟
سرعت 1333mhz bus ولی تو 4520 1066mhz فرقشون چیه؟
تو 6050 گرافیکش ati6770-ddr5 ولی در 4520 گرافیکش ati6370-ddr3 فرقش چقدره؟
گرافیک radeon تو چه رده ای هست؟
فرق بین صفحه نمایش led-backlit hd با high definition ؟کدوم بهتره؟
ایا وبکم کاربرد زیادی داره که من توجه زیادی روش داشته باشم با توجه به اینکه مشکله حجم و سرعت اینترنت تو ایران هست؟
وبکم 6050 1.3mgp در حالی که در 4520 2mgp ؟
تو شبکه بی سیم فرق بین 802.11n/b/g با 802.11b/g wlan ؟کدوم بهتره؟
سیستم عامل dos باشه بهتره یا mw7 ؟چرا؟
منظور از پورت usb3 چیه؟فرقش با usb2 در چیه ؟ کاربرد داره در حال حاضر؟
حسگر اثر انگشت چقدر کار برد داره؟کلا اطلاعی ازش ندارم لطف کنید توضیح بدین؟
این مدل پورت esata داره؟esata چه کاربردی داره؟
سندی بریج یعنی چی؟چه کاربردهایی داره؟توضیح بدین؟
experes cart چه کاربردهایی داره؟ آیا بدرد منه دانشجو میخوره؟
این مدل کیف نداره؟
ممنون میشم منو کمک کنید واقعا نیازمند کمکتونم
متشکر از کمکتون

alikarimi_hp
02-07-2011, 03:44
سلام من مدل 6050 اچ پی رو میخوام بخرم بعد از ناموفق شدن در خرید مدل 4520 بدلیل بازار سیاه و کلاه برداری افراد سودجو فقط
چندتا سوال داشتم تو مدل 6050 سرعت پردازندش 2.3ghz نسبت به 4520 که 2.6ghz چقدر فرق داره؟
ایا وبکم کاربرد زیادی داره که من توجه زیادی روش داشته باشم با توجه به اینکه مشکله حجم و سرعت اینترنت تو ایران هست؟
این مدل کیف نداره؟
متشکر از کمکتون
دوستان شرمنده من یکم میتونم کمک این دوستمون بکنم تا اساتید بیان
اول بگم که از هر نظر(حتی قیمت!)این دو لپ تاپ قابل مقایسه نیست و همه جوره 6050 سرتره
قدرت پردازنده یا همون سی پی یو 6050 قابل مقایسه با 4520 نیست و خیلی سرتره!و در واقع نسل جدیدتری از Cori5 isj
گرافیک 6050 که یه سرو گردن هم اونورتر از 4520 بالاتره اصلآ شک نکن!
صفحه نمایش هم توفیری ندارن و یکین
وبکم که مهم نیست دوست من.اونم این اختلاف جرئی(شاید کم اهمیت ترین بخش لپ تاپ همین وبکم باشه!)
توی وایرلس یا همون اینترنت بی سیم هم فکر کنم عملکرد یکسانی داشته باشن
سیستم عامل هم که مشخصه.داس سیستم عامل خطی هست اگه اشتباه نکنم و کلآ وقتی میگن سیستم عامل داس یعنی روش هیچ ویندوزی نصب نیست و باید خودت ویندوز نصب کنی که خرجش حداکثر 3-4تومنه
یو اس بی 3 هم نصخه جدیدتر پورت یو اس بی هست که سرعت انتفال داده هاش بیشتره
حسگر اثر انگشت هم که توی سری DV6 گنجونده شده با فعال کردنش فقط و فقط خودت میتونی به لپ تاپت دسترسی داشته باشی با استفاده از اثر انگشتت که سیستم جدید و جالبیه
چیزای دیگه رو هم که گفتی به نظر نمیاد چیزای مهمی باشن اون اکسپرس کارت هم واسه بیشتر لپ تاپ ها یکسانه و جایی مثل رم ریدره
کلآ به چیزایی جزئی نگاه نکن
لپ تاپ کلآ باید دارای سی پی یو قوی و کارت گرافیک و مقدار رم مناسب باشه
صفحه نمایش ها هم معمولآ یجورت حالا سونی دیگه قضیش فرق میکنه و سرتره
کیف هم فکر کنم بستگی به شرکتی که ازش میخری داشته باشه!
شرمنده از اساتید که منجواب دادما:11:
در آخر میخواستم بپرسم با توجه به اینکه تفاوت قیمت 6050 با 6070 صد هزار تومن تا 150 هزار تومنه.بهتر نیست 6070 رو بگیرم که تنها مزیتش سی پی یو بالاتری هست؟یعنی تفاوت 2410m Corei 5 با Corei7 2630m صد هزار تومنه؟می ارزه؟ در ضمن شنیدم Corei7 چون سی پی یو قوی تریه بیشتر داغ میکنه.درسته؟

matrix2015
02-07-2011, 07:00
سلام دوستان ؛ من الان يك ماهه كه HP Probook 4520 به قيمت 660 هزار تومان خريدم و تا حالا باهاش به مشكل برنخوردم

config دستگاه نسبت به قيمتش خيلي خوبه :

مشخصات کلی:
وزن 2.56 کیلوگرم
پردازنده:Intel Core i3 2.53 GHz - Cache 3 MB - BUS 1066 MHz
حافظه: M 3 GB DDR3
هارد دیسک:M 320 GB 7200 RPM
کارت گرافیک: ATI Radeon HD 6370 DDR3 1024 MB UpTo 4096 MB
صفحه نمایش: 15.6" - Bright LED
امکانات: DVD-RW - مودم داخلی - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات: باتری 6 سلولی
البته دو نكته درموردش بايد بگم و اينكه وقتي درحال استفاده از لپ تاپ از طريق اتصال به برق مستقيم هستين احساس برق گرفتگي سمت چپ Touch Pad مي كنين كه البته مورد آزاردهنده اي نيست .
و دوم اينكه بخاطر config بالايي كه داره كمي داغ ميكنه كه با داشتن يه Cool Pad مشكل حل ميشه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi666lp
02-07-2011, 07:17
این مدل کیف نداره؟
متشکر از کمکتون
.
.
.
سلام

1- CPU Core i5 2410M که در مدل HP DV6-6050 استفاده شده جدید هست و از نوع Sandy Bridge هست این مدل CPU دارای فناوری Turbo هستش که میتونه از فرکانس 2.3 گیگا هرتز تا 2.9 گیگا هرتز تغییر کنه ولی در مدل HP ProBook 4520s که در اون از480 CPU Core i5 میتونه از فرکانس 2.6 گیگا هرتز تا 2.9 گیگا هرتز تغییر کنه نوع 2410 از نوع 480 جدید تر و دارای عملکرد بهتری هستش برای اطلاعات بیشتر یه سری به این دو تا لینک بزن

2- تو بحث گرافیک گرافیک ATI 6770 DDR5 تو کلاس 1 هستش و ATI 6370 DDR3 تو کلاس 3 هستش وا 6770 خیلی خیلی قویتر و عملکرد بهتری نسبت به 6370 داره واسه اطلاعات بیشتر برو اینجا

3 - فرق نمیکنه صفحه نمایش هر دو خوبه HD نوع رزولیشن هستش که میشه بحث کیفیت تا 720p برو اینجا بخون میفهمی شاید نتونم منظورمو خوب برسونم

4 - وبکم واسه 4520 بهتره اما فرق نمیکنه چیزه زیاد مهمی نیست یخوای راجبش فکر کنی

5 - خوب سیستم عامل بهتره اما خوب لپ تاپ با سیستم عامل گرونتر چون سیستم عامل اورجینال و جنیون روش هست میل خودته باز اما خوب ویندوز اورجینال مزایا خودش رو داره دیگه

6 - پورت USB 3.0 پورت جدیدی هست و سرعتش 10 برابر پورت USB 2.0 هستش بله الان کاربرد داره میتونید هارد اکسترنال های جدید و که این پورت و ساپورت میکنن بخرید و استفاده کنید کم کم داره جا میوفته و سخت افزارهای مربوط به این پورت دارن تولید میشن

7- حسگر انگشت یا همون Fingerprint واسه اینه که شما بتونین امنیت لپ تاپ رو بالا ببرین که فقط خودتون بتونید با اثر انگشت خودتون اون رو باز کنید تا در جایی که شما نیستید میخواید کسی دست به لپ تاپ شما نزنه نتونه وارد بشه

8 - فکر نکنم داشته باشه ( دقیق نمیدونم ) عین USB اونهم یه رابط هستش

9 - بالا توضیح دادم راجب سندی

10 - والا به اونصورت من ندیدم کاربردی داشته باشه اما دیدم بعضی از لپ تاپ ها که مثلا USB 3.0 ندارن این پورت رو این کارت سوار شده ومیتونید اونو داخل لپ تاپ بزارید تا از این پورت استفاده کنید ( من فقط این کاربرد و ازش دیدم )

rasol296
03-07-2011, 03:56
سلام دوستان
من واسه بلوتوث لپ تاپم که اچ پی 4520 هستش یه مشکل پیش اومده؛لطفا اگه میشه به این تاپیک برید و کمکم کنید

forum.p30world.com/showthread.php?p=6229054#post6229054

g.reza23
03-07-2011, 08:42
من دیگه تصمیمم روی dv6-6050 دارم میگیرمش فقط اختلاف قیمتش با 4520 تا 200 هستش ؟
من میخواستم بپرسم آیا ارزش داره؟200 تا بالاتر بدم؟
راستی تو review 4520 دیدم که یه قسمت داره که سیم کارت توش قرار میگیره؟
آیا تو6050 هم همین امکان وجود داره؟
کیفش چنده؟

g.reza23
03-07-2011, 14:41
مدل جدید اچ پی 4530 اومده قیمتش تو بازار رضا 890 بود .
کسی از این مدل چیزی میدونه؟
اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم کمک کنه.من میخوام فردا dv6-6050 به قیمت 990 بخرم بنرتون 100 بالاتر میرزه؟

am2
03-07-2011, 15:35
سلام اقا یه سوال
من با Hp update assistance درایورها و .. هرباری اپدیت میشن...اونوقت این اپدیتها کجا ذخیره میشن؟میشه ازشون بک اپ گرفت؟

ariajoker
03-07-2011, 18:39
سلام دوستان .
من دنبال خرید 6050 HP بودم . ولی چند تا فروشنده رایمو زدن سره خرید این مدل .
گفتن چون سفارش خاورمیانه هست داغ میکنه و کلا ارزش خرید نداره. مدل 6000 رو پیشنهاد دادن چون سفارش اروپا بود ظاهرا و اینکه میگفتن مشکل گرمایی نداره .
درعوض مدل 5110 dell رو پیشنهاد دادن که گرافیکش از 6050 ضعیفتر هست . من تا 1100 میتونم هزینه کنم و سنگین ترین کاربرد لپتاپ هم بازی هست البته نه 24 ساعته .
چیزی که توجهمو جلب کرد این فروشنده ها میگفتن سفارش اروپایی HP که 6000 هست مشکل گرمایی نداره . حالا نمیدونم چرا این حرفو میزدن چون چیزی که من دیدم بدنه و ابعاد این مدل با 6050 یکی بود در حالی که مدل اروپایی حدود 200 تومن گرونتر بود .
حالا با این اوصاف میفرمایین مسائل حرارتی HP حل شده یا نه ؟ پس این حرف که عمر مفید 6050 از 5110 کمتره صحیح نیست ؟
البته منظور بنده از گیمینگ هم نه بصورت حرفه ای بلکه مثلا فقط روزی دو ساعت و بیشتر کار کردن با نت هست .
حالا شما راهنماییتون چیه ؟ لطفا بین همین 2 مدل راهنمایی کنین .
و اینکه قیمت 6050 رو با گارانتی و کیفو موس 1100 قیمت دارم و 5110 با همون شرایط ولی بدون ویندوز 1030

g.reza23
03-07-2011, 23:10
سلام دوستان .
من دنبال خرید 6050 HP بودم . ولی چند تا فروشنده رایمو زدن سره خرید این مدل .
گفتن چون سفارش خاورمیانه هست داغ میکنه و کلا ارزش خرید نداره. مدل 6000 رو پیشنهاد دادن چون سفارش اروپا بود ظاهرا و اینکه میگفتن مشکل گرمایی نداره .
درعوض مدل 5110 dell رو پیشنهاد دادن که گرافیکش از 6050 ضعیفتر هست . من تا 1100 میتونم هزینه کنم و سنگین ترین کاربرد لپتاپ هم بازی هست البته نه 24 ساعته .
چیزی که توجهمو جلب کرد این فروشنده ها میگفتن سفارش اروپایی HP که 6000 هست مشکل گرمایی نداره . حالا نمیدونم چرا این حرفو میزدن چون چیزی که من دیدم بدنه و ابعاد این مدل با 6050 یکی بود در حالی که مدل اروپایی حدود 200 تومن گرونتر بود .
حالا با این اوصاف میفرمایین مسائل حرارتی HP حل شده یا نه ؟ پس این حرف که عمر مفید 6050 از 5110 کمتره صحیح نیست ؟
البته منظور بنده از گیمینگ هم نه بصورت حرفه ای بلکه مثلا فقط روزی دو ساعت و بیشتر کار کردن با نت هست .
حالا شما راهنماییتون چیه ؟ لطفا بین همین 2 مدل راهنمایی کنین .
و اینکه قیمت 6050 رو با گارانتی و کیفو موس 1100 قیمت دارم و 5110 با همون شرایط ولی بدون ویندوز 1030

با اجازه از اساتید
من خودمم فردا 6050 میگیرم مشکل گرم شدنم تو این مدلهای سندبریج تا حدودی کمتر شده ولی گرم شدنش بخاطر کانفیگشه ،هرچی کانفیگ بالاتر بره گرماشم بیشتر میشه.
مدل 5110 هم مدنظرم بود ولی چون دیگه dell تو بازار مثل مارکهای دیگه مثل hp و acerو.... قبول ندارن از خریدش منصرف شدم.
البته خودم چندتا مدلش رو هم دیدم که مشکل نشناختن بلوتوث و وایرلس رو داشتن و تا الانم نتونستن براش راه حلی پیدا کنن.
تنها راه خنک نگهداشتنش با فنه.
میتونم بپرسم کجا همچین چیزی بهتون گفتن؟

K.N.I.G.H.T
04-07-2011, 10:18
سلام
نمایندگی لپتاپ های HP تو ایران تو دست کدوم شرکت ( هایی ) هست؟
اگه سایتی هم دارن ممنون میشم لطف کنید

biostar
04-07-2011, 12:52
سلام

در خواست لینک وب سایت های ایرانی ممنوع

برای HP گارانتی هایی مثل ایران HP و MY HP و مادیران

و بعد از اینها گارانتی مثل اریس و رایانه همراه

biostar
04-07-2011, 12:58
پست هایی که در مورد مشاوره و راهنمایی خرید لپتاپ هست پاک می شوند ، خواهشا رعایت کنید

پست های مشاوره ایی را در بخش زیر عنوان کنید

مشاوره و راهنمایی برای خرید لپ تاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

K.N.I.G.H.T
04-07-2011, 15:01
در خواست لینک وب سایت های ایرانی ممنوع

برای HP گارانتی هایی مثل ایران HP و MY HP و مادیران

و بعد از اینها گارانتی مثل اریس و رایانه همراه
کدوم یکی از اینا معتبر ترن و خدمات بهتری ارائه میدن ؟

mehdi666lp
04-07-2011, 15:48
سلام
.
.
.
.
سلام
لپ تاپ HP تو ایران نمایندگی نداره بعلت ت.ح.ر.ی.م ..........هرکی رسیده یه دکون زده میگه من نمایندگیشم.....یه سریا فقط از یه برند خاص میفروشن مردم فکر میکنن نمایندگی فعلا برند هستن........از هر جا میخری بخر اما سعی کن تو خریدت دقت کنی

am2
04-07-2011, 21:55
سلام اقا یه سوال
من با Hp update assistance درایورها و .. هرباری اپدیت میشن...اونوقت این اپدیتها کجا ذخیره میشن؟میشه ازشون بک اپ گرفت؟
منم جواب میخوووووووووووووام:40:

K.N.I.G.H.T
04-07-2011, 22:36
.
.
.
.
سلام
لپ تاپ HP تو ایران نمایندگی نداره بعلت ت.ح.ر.ی.م ..........هرکی رسیده یه دکون زده میگه من نمایندگیشم.....یه سریا فقط از یه برند خاص میفروشن مردم فکر میکنن نمایندگی فعلا برند هستن........از هر جا میخری بخر اما سعی کن تو خریدت دقت کنی

با این حساب میشه گفت لپتاپ های HP از نظر گارانتی وضعیت جالبی نداره
یه چیز دیگه لپ تاپ های تو بازار ساخت کدوم کشورن؟
از نظر کیفیت چطورن؟
من شنیدم خرابی های لپتاپ های HP کم نیستش مثلا مدلهای 6090- 6080
درسته؟

mehdi666lp
05-07-2011, 06:52
با این حساب میشه گفت لپتاپ های HP از نظر گارانتی وضعیت جالبی نداره
یه چیز دیگه لپ تاپ های تو بازار ساخت کدوم کشورن؟
از نظر کیفیت چطورن؟
من شنیدم خرابی های لپتاپ های HP کم نیستش مثلا مدلهای 6090- 6080
درسته؟
.
.
سلام
والا همشون ساخت چین هستش اما به سفارش مثلا آمریکا - کانادا - انگلیس - ........و الا آخر
.
.
همشون عین هم میمونن تو یک رنج هستن تقریبا
.
.
.
والا من نمیدونم این دو مدل HP خرابیش بالا هست یا نه....اما خوب کلا CPU Core i7 خیلی پر حرارته و این دو مدل گرافیک قوی دارن و بخاطر جنس بدنشونم که هست حرارت یکم غیر طبیعی احساس میشه اما بطور کل لپ تاپ با کانفیگ قوی حرارت تولید میکنه راجب این دو مدل یه سری به تاپیک 6090 غول خشمگین بزن :31:
.
.
.
HP گارانتی نداره کلا....یا مغازه ای گارانتی میکنن یا شرکتی.....یا یک سری شرکت ها که نمایندگی یه سری برند هارو دارن HP رو نیز گارانتی میکنن و به مردم خدمات میدن

g.reza23
05-07-2011, 11:32
سلام بر همه دوستان عزیز
من بالاخره 6050 خریدم .
ولی :
1.چراغ پشتش چطوری خاموش میشه؟

2.درایورهاشو از کجا دانلود کنم؟

3.چرا بازی prance of persia نصب نشد روش ؟

4.چرا لک ور میداره؟

5.راستی سوال فنی چرا برچسب pavilon dv6 سمت راست بالای led حروف dv6 پاک شده چرا؟یعنی تقلبی?

6.کیف که نداشت ؟بهترین گزینه برای خرید کیف ؟

7.راستی 64bit خوبه یا 32bit ؟الان ویندوزم 64bit ، 7 home نظرتون چیه ؟
عوضش کنم؟

8.واسه تست گرافیک چه بازی روش نصب کنم؟

9.همه 6050 ها شارژرشون اینقدر بزرگن؟

10. کول پد یا همون خنک کننده چه مدلی خوبه واسه حمل؟

11. موس پد چه نوعی خوبه بلوتوثی یا کابلی؟

12.واسه خاموش کردن چراغ پشتش میشه از قسمت بایوس استفاده کرد؟

13.واسه وصل کردن لپ تاپ به led tv چه کارهایی لازم است؟آیا واسه لپ تاپ ضرر داره؟

14.واسه استفاده از اینترنت حالا که مودم داخلی نداره از چه راه هایی میتونم استفاده کنم؟

14-1.وایرلس؟
14-2.سیم کارت؟
14-3.کابل؟
14-4....غیره؟

15.آیا کار کردن چند ساعتی برای لپ تاپ مضر است ؟

16. dvd rome چرا لقه؟یعنی همینجوریه یا باید سفت باشه؟

mehdi666lp
05-07-2011, 16:43
سلام بر همه دوستان عزیز
من بالاخره 6050 خریدم .
ولی :
1.چراغ پشتش چطوری خاموش میشه؟

2.درایورهاشو از کجا دانلود کنم؟

3.چرا بازی prance of persia نصب نشد روش ؟

4.چرا لک ور میداره؟

5.راستی سوال فنی چرا برچسب pavilon dv6 سمت راست بالای led حروف dv6 پاک شده چرا؟یعنی تقلبی?

6.کیف که نداشت ؟بهترین گزینه برای خرید کیف ؟

7.راستی 64bit خوبه یا 32bit ؟الان ویندوزم 64bit ، 7 home نظرتون چیه ؟
عوضش کنم؟

8.واسه تست گرافیک چه بازی روش نصب کنم؟

9.همه 6050 ها شارژرشون اینقدر بزرگن؟

10. کول پد یا همون خنک کننده چه مدلی خوبه واسه حمل؟

11. موس پد چه نوعی خوبه بلوتوثی یا کابلی؟

12.واسه خاموش کردن چراغ پشتش میشه از قسمت بایوس استفاده کرد؟

13.واسه وصل کردن لپ تاپ به led tv چه کارهایی لازم است؟آیا واسه لپ تاپ ضرر داره؟

14.واسه استفاده از اینترنت حالا که مودم داخلی نداره از چه راه هایی میتونم استفاده کنم؟

14-1.وایرلس؟
14-2.سیم کارت؟
14-3.کابل؟
14-4....غیره؟

15.آیا کار کردن چند ساعتی برای لپ تاپ مضر است ؟

16. dvd rome چرا لقه؟یعنی همینجوریه یا باید سفت باشه؟
.
.
.
سلام
اوووووووووووووووووووووووو وو بیخیال داداش چقدر حساسی :13:
1- خاموش نمیشه مدلشه واسه خوشگلیشه

2- از سایت خود HP

3- حتما بد نصب کردی.....یا شایدم بتزی مشکل داره

4- جنس بدنش اینطوری دیگه.....دوس دار لک روش باشه :31:

5- پاک شده حتما خوب نچسبیده بوده

6- سلیقه ای هست اما کوله بخری ردیف تره

7-الان دیگه رو همه لپ تاپ ها 64 بیت هست...64 بهتر هست سرعت و کارایی بهتری داره

8-Metro 2033 یا Crysis 2 یا Dirt 3 یا Call Of Duty (Black Ops یا Assassin's Creed Brotherhood

9-آره بزرگه مدلش اینجوریه

10- Coolermaster یا مدل های دیگه که خوب باشن خیلی تنوع زیاده

11-وایرلس بهتره راحتی......A4tech خوبه

12-:13:

13-نه ردیفه از پورت VGA استفاده کن HDMI هست حالشو ببره....ضرر واسه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

14-اگه وایرلس دست رس داره وایرلس ....اگه نداری یه مودم اکسترنال دایال آپ بخر ....بزن به پورت USB حالشو ببر.....

15- روشن خاموش کردن و بازی کردن زیاد بدون کول پد و کار سنگین کردن واسه لپ تاپ به مدت زیاد خوب نیست...همه چی در حد اعتدال

16- مدل لق زدن :31: شاید پیچش سفت نیست یا مدلش اینجوریه اگه خیلی لقه که ایراد داره اگه یکم لقه مدلشه

17- تو زن بگیری چیکار میخوای کنی تو انتخابت:10:

mehran gorji
05-07-2011, 18:50
HP Envy 17-2000ee LL208EA

3d
Genuine Windows® 7 Home Premium 64
Intel® Core™ i7-2630QM 2 GHz
6 MB L3 cache
8 GB DDR3
(2 x 4 GB)
2 x 1 TB SATA (5400 rpm)
Blu-ray ROM with SuperMulti DVD±R/RW Double Layer
43,9 cm (17,3") Full High-Definition HP 3D Ultra BrightView Infinity Display
AMD Radeon HD 6850M (1 GB DDR5)
3.41 kg
3D Glasses
29,050,000 ريال

racon_leon
05-07-2011, 20:06
سلام
اگه ممکنه بگید لطفا لب تاب HP-DV6-6080 لب تاب خوبی هست یا نه از نظر کیفیت ساخت و خرابی و ...
ممنون

aidin0000
05-07-2011, 22:25
دوستان مدل HP ENVY 14 Beats edition series تو ایران پیدا میشه قیمتش چقدر ؟ اگه کسی داره راضی هستش؟
این مدل رو میگم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rouzbeh_ziafati
05-07-2011, 23:02
بهترین گارانتی ممکن در ایران برای hp چی هست؟
می خوام یه 6050 بخرم
مرسی

Highbury
06-07-2011, 03:15
دوستان نظرتون در مورد G6 چیه و حدود 750 چه کانفیگی داره؟گرافیکش در چه سطحی هست؟

m_farajian
07-07-2011, 02:11
با سلام

یه سوال داشتم اونم اینه که سری envy و dv6 تقریبا میشه با یه کانفیگ پیدا کرد...پس فرقشون چیه؟

Ali Reza Azizpour
07-07-2011, 12:36
سلام
از هر فردی که سعی داره با نیت خیر و الهی و صداقت کامل به دیگران یاری بده ممنونم.

m_farajian
07-07-2011, 13:23
با سلام

یه سوال دیگه هم داشتم...می خواستم ببینم از شرکت هایی که تو ایران هستند آیا Accessories هایی که تو سایت hp هست را می فروشند؟

mehran gorji
07-07-2011, 15:18
چرا کسی تو این تاپیک فعالیت نداره

snowsyamak
07-07-2011, 19:27
تفاوت dm4t با dm4x تو چیه ؟!!
ارزش خرید رو داره ؟!!
سری dm مشکل داغ کردن و اینجور چیزا رو دارن یا نه ( داغ کردن غیر عادی )

keyarash1984
09-07-2011, 13:14
درود
می خواستم نظر دوستان درباره ی این مدل جدید و کانفیگهاشو بدونم ازش خوشم اومده اگه خوبه بخرم....

HP ProBook 4530s Core™ i5

Processor: Intel® Core™ i5-2410M Sandy Bridge (2.3GHz~2.9GHz) 3M L2 Cache
Memory: 8.0 GB DDR3
HDD: 750 GB SATA
Graphics: ATI Radeon 6470 1.0 GB DDR5 up to 4.0 GB
Display: LCD 15.6" LED
Optical Drive: Double-Layer DVD/RW
Other: Lan, WiFi, Bluetooth, Webca

اینم کانفیگ دیگه:

Memory: 4.0 GB DDR3
HDD: 640 GB SATA
Graphics: ATI Radeon 6470 1.0 GB DDR5 up to 3.0 GB
Other: Lan, WiFi, Bluetooth, Webcam

قیمت هم 1030000 . 900000 تومان هست
کدوم کانفیگ به قیمتش می ارزه و اینکه بعضی وقتا بازی هم میخوام باهاش بکنم
پیشاپیش ممنون

malayeru
10-07-2011, 22:19
درود
می خواستم نظر دوستان درباره ی این مدل جدید و کانفیگهاشو بدونم ازش خوشم اومده اگه خوبه بخرم....

HP ProBook 4530s Core™ i5

Memory: 8.0 GB DDR3
HDD: 750 GB SATA
Graphics: ATI Radeon 6470 1.0 GB DDR5 up to 4.0 GB
Other: Lan, WiFi, Bluetooth, Webca

اینم کانفیگ دیگه:

Memory: 4.0 GB DDR3
HDD: 640 GB SATA
Graphics: ATI Radeon 6470 1.0 GB DDR5 up to 3.0 GB
Other: Lan, WiFi, Bluetooth, Webcam

قیمت هم 1030000 . 900000 تومان هست
کدوم کانفیگ به قیمتش می ارزه و اینکه بعضی وقتا بازی هم میخوام باهاش بکنم
پیشاپیش ممنون
اول اينكه تصميم براي چه ميزان بودجه هست؟
اگه ميتوني يه خورده بيشتر سرمايه بذاري corei7 بگيري بهتر به نظر من توي اي دو مدل دومي بهتر اما اين سيستم براي يكي دو سال آينده full suport ميمونه بعدش با نرم افزار ها وبازي هاي جديد معلوم نيست كانفيگش مناسب باشه يا نه

malayeru
10-07-2011, 22:51
بهترین گارانتی ممکن در ایران برای hp چی هست؟
می خوام یه 6050 بخرم
مرسی

من از شركت سرزمين رايانه خريدم عاليه 1 تا2 سال گارانتي محصولات با بيمه نوين كه شامل همه خسارات ميشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :20:

keyarash1984
11-07-2011, 01:15
[QUOTE=malayeru;6252479]اول اينكه تصميم براي چه ميزان بودجه هست؟
اگه ميتوني يه خورده بيشتر سرمايه بذاري corei7 بگيري بهتر به نظر من توي اي دو مدل دومي بهتر اما اين سيستم براي يكي دو سال آينده full suport ميمونه بعدش با نرم افزار ها وبازي هاي جديد معلوم نيست كانفيگش مناسب باشه يا نه[/QUOTE

بودجه تا 1100000 تومان:20:
corei7 خیلی خوبه ولی زیاد داغ میکنه واسه لپ تاپ به نظر من مناسب نیس حتی با کول پدم مثه یه بخاری میتونه زمستونا گرمت کنه:5:

Highbury
11-07-2011, 02:08
14 اینچ اچ پی حدود 800-900 چه چیزی هست/؟

malayeru
11-07-2011, 08:51
[QUOTE=malayeru;6252479]اول اينكه تصميم براي چه ميزان بودجه هست؟
اگه ميتوني يه خورده بيشتر سرمايه بذاري corei7 بگيري بهتر به نظر من توي اي دو مدل دومي بهتر اما اين سيستم براي يكي دو سال آينده full suport ميمونه بعدش با نرم افزار ها وبازي هاي جديد معلوم نيست كانفيگش مناسب باشه يا نه[/QUOTE

بودجه تا 1100000 تومان:20:
corei7 خیلی خوبه ولی زیاد داغ میکنه واسه لپ تاپ به نظر من مناسب نیس حتی با کول پدم مثه یه بخاری میتونه زمستونا گرمت کنه:5:

نه corei7 ها در اين حد هم كه شما ميگين داغ نيستن بيشتر داغ ميشن نه در حد بخاري كه اونم با كول پد حل مشه در ضمن برتري i7در دو سال آينده پيشنهاد ميشه
حالا مدل هاي پيشنهادي من براي i7: دل5110 و اچپي dm4t
براي i5 : اچپيdv6-6050 و dv6-6000 و g6-1065

malayeru
11-07-2011, 12:16
براي كارهاي گرافيكي مثل بازي و تماشاي فيلم با لپ تاپ بنظرتون گرافيك مهمتره يا صفحه نمايش؟؟؟؟؟ البته اينم بگم گرافيك سيستم هاي مد نظر من تفاوت آنچناني ندارن اما صفحه نمايششون متفاوته

keyarash1984
11-07-2011, 13:58
ممنون دوست عزیز
از برند hp با سی پی یو core i5 یا corei7 که حتما sandybridge باشن و گرافیکشون ddr5 باشه زیبا باشن و نسبتا سبک تا قیمت حداکثر 1100000 چه محصولاتی موجوده؟
خودم به4530 probook رسیده بودم که جدید تره ولی انگار تو بازار نیس امروز به هر جا تماس گرفتن گفتن نداریم....

g.reza23
11-07-2011, 13:58
سلام بر دوستان عزیز

6روز از خرید لپ تاپ 6050 میگذره و اینو فهمیدم که این مدل یه مشخصه داره اونم اینه که دو تا گرافیک داره یکی hd intell که انبرده و یکی هم که ati radeon 6770 hd هستش و به یکدیگر سوویچ میشه .

موقع اجرای دموی بازی prance of persia یه مشکلی برای تصویر پیش میاد اونم اینکه تصویر پرپر میزنه یعنی یه خطی میافته وسط .
مشکل گرافیکیه؟

من کابل hdmi خریدم ولی نتونستم به ال ای دی وصل کنم لطفا اگر راه و روش داره به من یاد بدین؟

یه مشکل دیگه هم دارم اونم اینکه نمیتونم وارد اینترنت بشم هم internet exهمmozilla نصب کردم اونم هم 32bit هم 64bit ولی در هر حالت اروره the diaognstics policy not running میده مشکل چیه؟ویندوزمم mw7 64bit home هستش؟

راستی واسه تمیز کردن لپ تاپ میگن دستمال مخصوص هستش میشه بیشتر توضیح بدین؟

من برنامه 3dmark میخوام دانلود کنم تا گرافیکم تست کنم اولا که هجمش زیاد بالای 300مگ دوما طریقه کارکردن باهاش چطوریه؟چیزه کم حجمتری هم هست واسه تست؟

میخواستم بپرسم که میشه بین لپ تاپ و کامپیوترم یه شبکه ایجاد کنم با وایرلس؟اگه میشه منو راهنمایی کنید؟

و اینکه میشه با این روش داخل کامی یا لپ تاپ رو چک کرد یعنی همه عملیات که در اون انجام میشه را دید؟

malayeru
11-07-2011, 22:09
ممنون دوست عزیز
از برند hp با سی پی یو core i5 یا corei7 که حتما sandybridge باشن و گرافیکشون ddr5 باشه زیبا باشن و نسبتا سبک تا قیمت حداکثر 1100000 چه محصولاتی موجوده؟
خودم به4530 probook رسیده بودم که جدید تره ولی انگار تو بازار نیس امروز به هر جا تماس گرفتن گفتن نداریم....

اين مدلي كه ميگي خوبه من توي يه سايت ديدم
براي حفظ قوانين سايت به آيد من پيام بدين تا سايت شركت رو بهتون معرفي كنم.

g.reza23
11-07-2011, 22:53
سلام کمک کنید من یه لپ تاپ دارم که مدلش hp 6050se هستش و خروجی HDMI هم داره ولی وقتی اونو با کابل HDMI به ال ای دی خونه وصل میکنم هیچ علامتی مبنی بر اتصال نشون نمیده ؟( مدل کارت گرافیک لپ تاپم ati radeon 6770 hd و یه کارت گرافیک آنبرد intel hd هم روش هست که به هم سوئیچ میشن .)(مدل ال ای دی tv هم sumsong led c5-555 هستش .)
از دوستان خواهش میکنم منو راهنمایی کنن؟

abc2
11-07-2011, 23:25
سلام کمک کنید من یه لپ تاپ دارم که مدلش hp 6050se هستش و خروجی HDMI هم داره ولی وقتی اونو با کابل HDMI به ال ای دی خونه وصل میکنم هیچ علامتی مبنی بر اتصال نشون نمیده ؟( مدل کارت گرافیک لپ تاپم ati radeon 6770 hd و یه کارت گرافیک آنبرد intel hd هم روش هست که به هم سوئیچ میشن .)(مدل ال ای دی tv هم sumsong led c5-555 هستش .)
از دوستان خواهش میکنم منو راهنمایی کنن؟
دوست عزیز اول لب تاپو وصل کن به برق (چون هم سریع باتری خالی میکنی هم چون نمیکشه منبع برقت تصویرت بعضی موقعا پرش پیدا میکنه) بعد گرافیک رو بزار رو ati سپس سیم رو متصل کن بعد برو رو ورودی HDMI (تنظیمات تلویزیون رو میگم) بعد رو دسکتاپ کلیک راست برو رو personalize بعد display بعد adjust resolution حالا جلوی Display برو LCD تو انتخاب کن بعد رزولوشنو تنظیم کن ok کن . یه گزینه هم ظاهر میشه پایین همین display که می پرسه دوست داری هم لب تاپ تصویر بده هم LCD یا یکیشون تصویر بدن که دیگه بستگی به خودتون داره . :46:

keyarash1984
12-07-2011, 00:09
[QUOTE=malayeru;6255179]اين مدلي كه ميگي خوبه من توي يه سايت ديدم
براي حفظ قوانين سايت به آيد من پيام بدين تا سايت شركت رو بهتون معرفي كنم.[/QUOTE

بیخیال این 4530 شدم همون 6050 میگیرم گرافیکشم خیلی بهتره
در هر صورت ممنون:7:

gba
12-07-2011, 01:28
تست notebookcheck از 6080

قابل توجه کسانی که نگران مشکل گرمایی هستند

shamlou
12-07-2011, 13:54
بعد کلی تحقیق و بررسی توی سایت های مختلف بالاخره پنج شنبه هفته قبل با یکی از دوستان رفتیم پاساژ ایران و دوتا لپ تاپ گرفتیم

من برند HP مدل Pavilion g6 1138ee با کانفیگ:
Cpu= Intel Corei 3
Ram= 4 gig
H.D.D= 500 gig 5400
V.G.A= ati 1 gig 6750
Screen= 15.6

قیمت: 730 هزار تومان البته گارانتی نداشت و منم بیمه سامان کردمش (ظاهراً چیز بدی نیست!)

و دوستم: اونم برند HP مدل Pavilion 6050 با کانفیگ:

Cpu= Intel Corei7
Ram= 4 gig
H.D.D= 500 gig 7200
V.G.A= ati 1 gig 6770
Screen= 15.6

قیمت: 1 میلیون تومان

من که اولش نظرم Acer & Asus بود و رفیقم هم Dell که رفتیم پیش رفیقم توی بازار این دوتا مدل رو نشون داد و چون فقط HP کار میکنه گرفتیم و اوردیم

ظاهراً که چیزای بدی نیست و امیدوارم بد هم نباشه

alichalki
12-07-2011, 14:37
سلام
دوستان کسایی که با 6090ee کار کردن , از لحاظ استحکام خوبه ؟ جنس بدنش ... اینا چطوره ؟
لطفا کسایی که دارن نظر خودشون رو بنویسند ....
ممنون:27:

malayeru
12-07-2011, 14:41
سلام
دوستان کسایی که با 6090ee کار کردن , از لحاظ استحکام خوبه ؟ جنس بدنش ... اینا چطوره ؟

سلام من خودم امروز ميخوام يه 6080 بخرم هرچند كه دلم بدجوري پيشه 6090 گير كرده اما فقط رم و هاردش بيشتره از 6080 كه متقاعد شدم 6080 بخرم قيمتش هم 1.320.000
اما از نظر كيفيت و استحكام و زيبايي مدل هاي Dv6 اچپي جدا عالي هستن كه 6090 هم جزو اوناست
حالا اي مدل رو شما چند قيمت كردين؟

alichalki
12-07-2011, 14:44
سلام من خودم امروز ميخوام يه 6080 بخرم هرچند كه دلم بدجوري پيشه 6090 گير كرده اما فقط رم و هاردش بيشتره از 6080 كه متقاعد شدم 6080 بخرم قيمتش هم 1.320.000
اما از نظر كيفيت و استحكام و زيبايي مدل هاي Dv6 اچپي جدا عالي هستن كه 6090 هم جزو اوناست

6090 رو من 1550 قیمت گرفتم با گارانتی ایران ...

alichalki
12-07-2011, 15:03
من خودم موندم بین دو لپ تاپ GX680 و dv6-6090 اخه کانفینگ msi خیلی بهتره ...
قیمتشونم تقریبا یکیه , هنوز تصمیم نگرفتم ... سخته .. :20:

malayeru
12-07-2011, 15:14

سلام دوست عزيز
من دوماه كه دارم واسه خريد لپ تاپ به هركي ميرسم مشورت ميگيرم ديگه سايت نمونده برم آخرشم به اين نتيجه رسيدم كه سري اچپي DV6 واقا تركونده من خودم نيت خريد لپ تاپ 6090 رو داشتم اما الان ميخوام 6080 بخرم آخه 6090 هارد و رمش بيشتره از مدل 6080 اما بازم ميگم دلم پيشه 6090 گير كرده اگه از وسع مالي خوبي برخوردار بودم حتما 6090 رو ميخريدم اما خوب 6080 هم همونه يه كوچولو پايين تره
قيمتشون 6080 خودم امروز پرسيدم با 1 سال گارانتي و 1 سال بيمه 1.320.000
6090 هم كه دوستمون خودت توي پست بالا گفتي قيمت امروزش 1.550.000
حالا خود داني اما بنظر من اچپي بگيري بهتره

g.reza23
12-07-2011, 18:51
من یه مودمه وایرلس داره مدل
TP-LINK (TD-W8901G)دارم میخواستم بدونم میشه با این شبکه کرد اگه میشه کلا روششو به من یاد بدین ؟

پس این مشکل برای اینکه سرویسم stop شده من فکر میکردم که به خاطر 64bit بودن ویندوزه و بیشتر به خاطر home بودن mw7 خود لپ تاپ که وارد اینترنت نمیشه !

به نظرتون من ویندوزمو به mw7 32bit تبدیل کنم بهتر نیست یا همون mw7 64bit خوبه واسش؟

mehdi666lp
13-07-2011, 10:45
.
.
.
سلام
MSI GX 680 مزیتش به HP DV6-6090ee فقط رم هستش.........از نظر گرافیک تو یک سطح هستن.......6090 دارای بلو ری هستش اما 680 دی وی دی راستر هستش......هارد 6090 یک ترا هست.....هارد 680 کمتره هفتصد و پنجاه گیگ هستش.......680 روش یک کیف و یه موس گیم میدن............
.
.
.
انتخاب سلیقه ای هستش..........بنظر من ظاهر 680 یکم باحال تره.....یه جورایی دلنشینه

amn_kh72
13-07-2011, 14:35
سلام
من دنبال درایور وب کم و اثر انگشت dv6 6080 میگردم
لطفا کمکم کنید
آدرس دانلود رو واسم بزارین
باتشکر

malayeru
13-07-2011, 16:41
سلام
من دنبال درایور وب کم و اثر انگشت dv6 6080 میگردم
لطفا کمکم کنید
آدرس دانلود رو واسم بزارین
باتشکر

سلام دوست من
من خودم 6080 دارم و وبكم و fingerprinte بصورت اورجينال شناسايي شده هستن منظورتون رو خوب نفهميدم اگه كه منظورتون اينه كه توي ويندوز7 homeperium كجا پيداش كنيين يه بحثه اگه كلا شناسايي نميشه توسط دستگاهتون اونم يه بحث ديگس
حالا شما كدومين؟
درضمن اگه تازه لپتاپ رو گرفتي حتما يه ريكاوري ازش بگير كه ديگه مرگ نداشته باشه اصلا هم نياز به عوض كردن ويندوز نداري با اون ريكاوري همين بسته اورجينال ويندوز رو دوباره بازيابي ميكني حتما اين كار رو بكن
اما توي منو start برنامه دوربين و توي كنترل پنل قسمت تنظيمات حفاظتي ميتوني fingerprint رو پيدا كني الان آدرس دقيقش يادم نيست سعي ميكنم با عكس برات بذارم

iman_s
13-07-2011, 17:10
من چند وقته یک 4520 گرفتم.طریقه گرفتن ریکاوری و برگردوندنش چکار باید بکنم؟
یکبار ویندوز یک پیغام داد و فکر کنم بک آپ گرفت.وقتی یندوز خراب میشه چجوری باید برگردوند؟

malayeru
13-07-2011, 17:22
یکبار ویندوز یک پیغام داد و فکر کنم بک آپ گرفت.وقتی یندوز خراب میشه چجوری باید برگردوند؟

سلام
من سعي ميكنم كه براي فردا با عكس اينو براتون بذارم من تازه گرفتم ريكاوري هم گرفتم اما فعلا احتياج به استفاده از ريكاوري ندارم
با عكس براتون ميذارم

g.reza23
13-07-2011, 22:45
جواب نداد به عکسها توجه کنید :

ولی من فکر کنم به خاطر firewall باشه به ارور شکل زیر دقت کنید:

amn_kh72
14-07-2011, 11:51
سلام دوست من
من خودم 6080 دارم و وبكم و fingerprinte بصورت اورجينال شناسايي شده هستن منظورتون رو خوب نفهميدم اگه كه منظورتون اينه كه توي ويندوز7 homeperium كجا پيداش كنيين يه بحثه اگه كلا شناسايي نميشه توسط دستگاهتون اونم يه بحث ديگس
حالا شما كدومين؟
درضمن اگه تازه لپتاپ رو گرفتي حتما يه ريكاوري ازش بگير كه ديگه مرگ نداشته باشه اصلا هم نياز به عوض كردن ويندوز نداري با اون ريكاوري همين بسته اورجينال ويندوز رو دوباره بازيابي ميكني حتما اين كار رو بكن
اما توي منو start برنامه دوربين و توي كنترل پنل قسمت تنظيمات حفاظتي ميتوني fingerprint رو پيدا كني الان آدرس دقيقش يادم نيست سعي ميكنم با عكس برات بذارم

میدونم عزیزم اینو
این ویندوزی روش سوار بود که home بود که بدرده من نمیخورد
رفتم ویندوزو عوض کردم یه 64 بیت نصب کردم
درایورشم دانلود کردم ولی نمی دونم چرا کار نمیکنه

unforgiven747
14-07-2011, 12:45
سلام دوستان
در مورد Hp 6091 که در سایت sarzamin.ir گذاشته نظرتون چیه ؟ من بین این مدل یا 6090 با محصول Dell XPS 502 موندم کدوم رو انتخاب کنم ! من کار برنامه نویسی انجام می دم
یه سوال دیگه هم داشتم :
آیا 6090 یا 6091 Keynum رو به صورت جداگانه در صفحه کلید داره ؟ متاسفانه XPS که نداشت چون تو برنامه نویسی خیلی بکار میاد
پیشاپیش از راهنمایی شما متشکرم

malayeru
14-07-2011, 17:25
میدونم عزیزم اینو
این ویندوزی روش سوار بود که home بود که بدرده من نمیخورد
رفتم ویندوزو عوض کردم یه 64 بیت نصب کردم
درایورشم دانلود کردم ولی نمی دونم چرا کار نمیکنه

اولا كه ويندوز homeخودش 64 بيتيه ديگه چرا عوض كردي؟
دوما اگه بكآپ گرفته باشي با restoreدرست ميشه ؟
سوم اينكه درايور رو از جايي خريدي يا دانلود كردي ؟
ممكنه درايورت براي ويندوز اورجينال خودش باشه و روي ويندوز جديد تو كار نكنه!!!
ميتوني بسته ريكاوري براي لپ تاپت بخري و اونو ريكاوري كني
اما من بازم برات تحقيق ميكنم راه ديگه اي پيدا كردم بهت ميگم چون من خودمم ممكنه يه روزي به اين مشكل بر بخورم

malayeru
14-07-2011, 20:40

با سلام
من خودم 6080 اچبی دارم برای شروع میری به
start/توی قسمت search عبارت recovery رو تایب کنید از لیست برنامه های هم اسمی که شما تایب کردین برنامه recovery manager رو باز کنید
توی برنامه باز شده هفت منو در سه ستون مشاهده میکنید توی ستون سوم برنامه recovery media creation رو باز کنید
تا حالا که مشکلی نیست؟خوب خدارو شکر ادامه
توی این صفحه سه مورد برای ذخیره ریکاوری هست اول فلش مموری -دوم دی وی دی معمولی(4.7GB)-سوم دی وی دی ناین(9)
که برای هر کدوم از سه روش استفاده میزان حافظه مورد نیاز رو میده مثلا میگه دی وی دی معمولی چه تعداد مورد نیازه
بس از تهیه حافظه مورد نباز (مثلا دی وی دی معمولی)اونو داخل romمیذاری و خوده سیستم شروع به ریکاوری گرفتن میکنه و هر وقت نیاز باشه که دی وی دی جدیدی داخل دستگاه بذاری خودش بیام میده
تذکر\گرفتن recovery فقط یک بار در سیستم ویندوز اورجینال امکان بذیر هست
بعد اتمام کار برای استفاده از ریکاوری اونو به ترتیب داخل rom گذاشته و مانند ابتدای کار در قسمت searchعبارت recovery رو نوشته و از برنامه های جستجو شده برنامه ی recovery رو انتخاب کرده و از اینجا به بعدش راحته

موفق باشید

malayeru
14-07-2011, 22:14
سلام دوستان
در مورد Hp 6091 که در سایت sarzamin.ir گذاشته نظرتون چیه ؟ من بین این مدل یا 6090 با محصول Dell XPS 502 موندم کدوم رو انتخاب کنم ! من کار برنامه نویسی انجام می دم
یه سوال دیگه هم داشتم :
آیا 6090 یا 6091 Keynum رو به صورت جداگانه در صفحه کلید داره ؟ متاسفانه XPS که نداشت چون تو برنامه نویسی خیلی بکار میاد
پیشاپیش از راهنمایی شما متشکرم

سلام
اول كه من 6091 و l502 رو پيشنهاد ميدم ميدم چرا!!!!
1-بين 6090 و 6091 اختلاف فقط در رم و هارد هست كه رم 8 مدل 6090 و هارد 1تراي اون بنظرم زيادين 6091هم ميتونه كارتو راه بندازه
2-اگه اچپي ميگيري من حتي 6070 و 6080 روپيشنهاد ميدم چرا ؟ چونكه 6090 6091 6080 6070 همه گرافيك و كش و ساير.... و مواردي كه بيشتر مورد استفاده قرار ميگيره يكي هستن فقط هارد و رم متفاوتي دارن البته 6070 فكر كنم 4 باشه رمش اما در كل 6080 هم زيباتره هم نسبت به قيمتش كانفيگ مناسبتري داره هم كيبـــــــــــــــورد اعــــــــــداد داره كه مدل هاي اچپي كه معرفي شدن همه كيبورد اعداد دارن
انتخاب با توست...............!

alichalki
14-07-2011, 23:13
سلام
1-بين 6090 و 6091 اختلاف فقط در رم و هارد هست كه رم 8 مدل 6090 و هارد 1تراي اون بنظرم زيادين 6091هم ميتونه كارتو راه بندازه
2-اگه اچپي ميگيري من حتي 6070 و 6080 روپيشنهاد ميدم چرا ؟ چونكه 6090 6091 6080 6070 همه گرافيك و كش و ساير.... و مواردي كه بيشتر مورد استفاده قرار ميگيره يكي هستن فقط هارد و رم متفاوتي دارن البته 6070 فكر كنم 4 باشه رمش اما در كل 6080 هم زيباتره هم نسبت به قيمتش كانفيگ مناسبتري داره هم كيبـــــــــــــــورد اعــــــــــداد داره كه مدل هاي اچپي كه معرفي شدن همه كيبورد اعداد دارن
دوست من مگه از نظر قیافه فرق میکنن که شما میگی 6080 زیباتره !؟:13:

malayeru
14-07-2011, 23:24
دوست من مگه از نظر قیافه فرق میکنن که شما میگی 6080 زیباتره !؟:13:

سلام دوست من
بله تفاوت دارن
ارتفاع 6090از6080بیشتره مدل 6080 داذای انحنای زیباتری در زیر مانیتورشه
دور قاب لبتاب رنگ و ترکیب متفاوتی نسبت به بقیه قالب داره

alichalki
14-07-2011, 23:36
سلام دوست من
بله تفاوت دارن
ارتفاع 6090از6080بیشتره مدل 6080 داذای انحنای زیباتری در زیر مانیتورشه
دور قاب لبتاب رنگ و ترکیب متفاوتی نسبت به بقیه قالب داره

میتونی از هر دو عکس بزاری ؟ یا لینک بدی . ممنون میشم

g.reza23
15-07-2011, 09:20
جواب نداد به عکسها توجه کنید :

ولی من فکر کنم به خاطر firewall باشه به ارور شکل زیر دقت کنید:

[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

کسی نبود

siap89
15-07-2011, 11:01
سلام من از کجا میتونم این مدل رو با قیمت مناسب تهیه کنم ؟ ادرس ، شماره ؟

ممنون

masoodiyeh
15-07-2011, 12:22
سلام میشه اونایی که 6050 داره یه توضیح در مورد صفحه نمایشش بدن من شنیدم اصلا خوب نیست

vahid1372
15-07-2011, 14:05
سلام دوست عزيز
من دوماه كه دارم واسه خريد لپ تاپ به هركي ميرسم مشورت ميگيرم ديگه سايت نمونده برم آخرشم به اين نتيجه رسيدم كه سري اچپي DV6 واقا تركونده من خودم نيت خريد لپ تاپ 6090 رو داشتم اما الان ميخوام 6080 بخرم آخه 6090 هارد و رمش بيشتره از مدل 6080 اما بازم ميگم دلم پيشه 6090 گير كرده اگه از وسع مالي خوبي برخوردار بودم حتما 6090 رو ميخريدم اما خوب 6080 هم همونه يه كوچولو پايين تره
قيمتشون 6080 خودم امروز پرسيدم با 1 سال گارانتي و 1 سال بيمه 1.320.000
6090 هم كه دوستمون خودت توي پست بالا گفتي قيمت امروزش 1.550.000

بعد از چند وقت کار کردن با6080ازش راضی هستی؟
راستش من می خوام6080یا6090رو بخرم.

g.reza23
15-07-2011, 22:19
سلام بر دوستان عزیز

من با مشکلی بزرگ روبرو شدم .

من حدود 2هفته پیش یک لپ تاپ مدل hp pavilion DV6-6050se(corei5-2410m –VGA : Ati 6770 radeon DDR5 HD) از طریق یکی از دوستانم که تو کار خدمات کامپیوتری هستش خریدم و باید بگم که خرید من چکی بوده (مقداری پول نقد وبقیه را یه چک دادم) .

حالا از اون روزی که خریدم 2هفته میگذره و من با مشکلات زیادی روبرو شدم و چون با این دوستم رودرواسی دارم نمیتونم همینجوری و بدون دلیل بهش بگم که لپ تاپش دست دو و یا مشکل دار هستش .

از شما خواهش میکنم به من کمک کنید تا درست تصمیم بگیرم.

مشکلات ایجاد شده را براتون میگم :

1. خودش از پاساژ رضا تهران از یکی ازدوستاش که تو کار خرید لپ تاپ از دبی هست خرید و همونجا هم بازش کرد و موقع تحویل به من کارتونش کهنه و بدون دسته و حتی پشت جعبه که باید پولم باشه یه چسب بزرگ روی ارم چسبیهhp زده بودن که به نظرم پولم قبلا باز شده بوده؟

2. وقتی برای اولین بار لپ تاپ باز کردم با آرم پاک شدهDV6 بالای LED مواجه شدم؟که در عکس هم مشخص شده.بجای جاخالی تایپ کنید وطن دانلود -------------

3. روی بدنه لپ تاپ زیر تاچ پد رنگ رفتگی که فکر کنم بر اثر مالش زیاد دست تو اون ناحیه ایجاد شده؟توی عکس مشخص شده.بجای جاخالی تایپ کنید وطن دانلود -------------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4. برنامه های زیادی روش نصب شده بود از قبیل++c و انواع بازی ها وبرنامه بلوتوث متورولا (البته فکر کنم درایورش همینه؟) و همچنین لپ تاپ از قبل اسم گذاری شده بود و یک اسم عربی داشت (به اسم لال)؟

5. مهمترین دلیلم اینه که وقتی بازی prance of persia5 را روش نصب کردم همون اول موقع اجرای دموی بازی تصویرش پرپر میزد و یک خط نامرئی وسط تصویر میافتاد ولی تو اجرای بازی مشکل نداشت؟حتی بازی crysis2 را روش نصب کردم و درست نصب وبازی هم کردم. ولی بزرگترین مشکل امروز به وجود اومد ،وقتی میخواستم یک کلیپ تصویری با حجم 57mb و فرمت mp4 با نرم افزار Total Video Converter تبدیل کردم به فرمت divx و avi با کیفیت HD و حجم های 258mb و 340mb در حین اجرای فایل اصلی با حجم 57 اصلا به مشکل نخوردم ولی با اجرای فایلها با حجم های تبدیل شده 258 و 340 در حین اجراء به مشکل خوردم و تصویرش مثل تصویر دموی بازی prance of persia5 شد و حتی خیلی بدتر از اون شد در حالی که تصویرش پرپر میزد و چند تیکه میشد؟در حالی که همین فایلهای تبدیل شده روی کامپیوتر خانگیم درست و بدون نقص اجراء شدن ؟ چرا؟ یعنی واقعا مشکل کارت گرافیکه در حالی که کارت گرافیگ قوی روش نصب (ATI 6770 radeon DDR5 HD(؟دوستم میگه که مشکل از ویندوز اورجینال 64بیتی خود لپ تاپ که درست نصب نشده؟من چطوری دقیق تستش کنم؟البته یکی از دوستان نرم افزار 3dmark را پیشنهاد کردن ولی چون هجمش زیاد بود یکی دیگه برام پیشنهاد داد که furmark هستش ولی طریقه کارش را بلد نیستم؟اگه کسی بلد به من یاد بده؟

6. مشکل بعدیشم مربوط میشه به وصل نشدن به اینترنت که نه با کابل ودایل آپ و وایرلس وصل نمیشه و ارورشم diagnostics policy not runing میشه و حتی لپ تاپ اجزای وارد شدن به firewall را نمیدهد؟اینهم مشکل لپ تاپ است؟بجای جاخالی تایپ کنید وطن دانلود -------------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید7. داغ کردن زیاد لپ تاپ هم عادیه؟با توجه به اینکه corei5 ؟

به نظرتون بهترین عکس العملی که من میتونم از خودم نشون بدم چیه؟

خواهش میکنم منو کمک کنید چون قضیه حساس و بحث یه عمر دوستیه .

mapooli
16-07-2011, 00:12
[RIGHT][RIGHT]سلام بر دوستان عزیز

به نظر من به دوستتون بگین لپ تاپ این مشکلاتو داره و از اول داشته! به خودش نشون بدین تا خودش به قضیه پی ببره و با هم برین پیش همون فروشنده اصلی (اصلا داشتن نام کاربری از قبل = لپتاپ دست دوم) پاک شدن آرم و جعبه کهنه و ... که دیگه مزید بر علت هستند ! فروشنده حق نداشته اینو به عنوان دست اول به شما بفروشه !!! با فروشنده اصلی که رو دربایستی ندارید !؟ اجازه ندین از دوستی شما سو استفاده کنن !

bas ali
16-07-2011, 06:53
رودربایستی نباید داشته باشی وگرنه سرت کلاه رفته .
برو چندتا ... هم بارش کن که همچین چیزی را بهت داده

unforgiven747
16-07-2011, 11:44
سلام

ممنون از راهنماییتون
صدای فن در 6080 یا 6090 آزار دهنده نیست ؟ از نظر داغ شدن زیاد چطور ؟ منظورم وقتی پردازنده مشغول پروسس هست مثلا برای کارهای گرافیکی و غیره ...
مطلب دیگه اینکه هارد های 6090 و 6080 5400 دور هستند در صورتیکه در XPS سرعت 7200 هست و این در Data Access time و بوت شدن تاثیر داره
باتری اچ پی 6 سل هست و باتری XPS 9 سل
راستش یک عکس درست از این لپ تاپ 6090 و 6091 ندیدم البته بود ولی به صورت تجاری و کاملا گنگ بود اگر این مدل عکسی سراغ دارید لطفا لینکشو بزارید
متشکرم

mehran gorji
16-07-2011, 12:08
از نظر من دست دوم است.
با چه گارانتی خریدید؟
البته دیگر لپ تاپ مال شماست و حق پس دادن را ندارید باید همون لحظه حواستونو جمع میکردید.
فروشنده مقصر نیست.

مقصر اصلی خودتان هستید. مبارکتان باشد.

---------- Post added at 02:08 PM ---------- Previous post was at 02:05 PM ----------

شاید هم ریفر باشد .بعید میدانم

majid_306
16-07-2011, 16:00
ممنون از راهنماییتون
صدای فن در 6080 یا 6090 آزار دهنده نیست ؟ از نظر داغ شدن زیاد چطور ؟ منظورم وقتی پردازنده مشغول پروسس هست مثلا برای کارهای گرافیکی و غیره ...
مطلب دیگه اینکه هارد های 6090 و 6080 5400 دور هستند در صورتیکه در XPS سرعت 7200 هست و این در Data Access time و بوت شدن تاثیر داره
باتری اچ پی 6 سل هست و باتری XPS 9 سل
راستش یک عکس درست از این لپ تاپ 6090 و 6091 ندیدم البته بود ولی به صورت تجاری و کاملا گنگ بود اگر این مدل عکسی سراغ دارید لطفا لینکشو بزارید
متشکرم

HP Pavilion DV6-6090

ownam
16-07-2011, 17:23
سلام دوستان کسی hp g6-1045 داره؟میخوام بدونم با گرافیکش آیا میشه gta یه مافیا 2 یا fifa11 بازی کرد؟؟؟خیلی فوریه لطفا زودتر جواب بدیییین مرسی ی

g.reza23
16-07-2011, 21:20
از نظر من دست دوم است.
با چه گارانتی خریدید؟
البته دیگر لپ تاپ مال شماست و حق پس دادن را ندارید باید همون لحظه حواستونو جمع میکردید.
فروشنده مقصر نیست.

مقصر اصلی خودتان هستید. مبارکتان باشد.

---------- Post added at 02:08 PM ---------- Previous post was at 02:05 PM ----------

شاید هم ریفر باشد .بعید میدانم

باسلام خدمت دوست عزیر من تو پست شماره 3295مسئله لپ تاپو گفتم ولی دوستان گفتن زیادی حساسم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

mehran gorji
16-07-2011, 21:30
هرکسی از روی تجربه خودش یه حرفی میزنه.
من کل زندگیم با hp داره میچرخه.
چو hp مباد تن من مباد:31:

mohyy
17-07-2011, 10:23
دورد بر همگی

دوستان من یه لپ تاپ اچ پی HP ProBook 4520s - i3 خریدم . دوتا مشکل باهاش دارم ، اگه کسی می دونه لطفا کمک کنه که خیلی حیاتیه :

1- وقتی سی دی ویندوز XP رو داخل درایو میذارم و می خوام ویندوز xp نصب کنم ، بعد از ری استارت و بوت شدن سی دی ، مرحله اول که کپی فایل های ویندوزه تموم میشه ولی وقتی می خواد وارد مرحله بعد بشه یه پیغام خطا میده و دیگه نصب ادامه پیدا نمی کنه . مشکل از سی دی ویندوز نیست چون تا حالا 5 تا ویندوز مختلف امتحان کردم

2- ورژن وندوز 7 که الان روش نصبه ultimate هست ولی توی سایت hp درایور برای این نوع ویندوز نداره ، باید کدوم درایور ها رو از سایت hp بگیرم؟

ممنونم

amin148
17-07-2011, 10:46
سلام بچه ها. بین این دو تا کدومو بخرم. قیمت برام مهم نیست فقط و فقط هم قدرت رندر گیری بیشتر با V-RAY برام مهمه
HP DV7-6099EE
CPU:CORE I7 SANDY BRIDGE 2630QM
RAM:8GB

HP ENVEY 17
CPU:CORE I7 840QM
RAM:8GH

دومیه رو فقط سرزمین رایانه داره اینم لینکش هست.

لطفا بازم توجه کنید که بلو ری و هارد و ظاهر و وزن و باتری و هیچ چیز دیگه ای برام اهمیت نداره. فقط سرعت رندر گیری بیشتر.
و اگه مدل خوب دیگه ای رو هم میشناسید تا 2میلیون تومن بهم معرفی کنید.

concordx
18-07-2011, 01:18
سلام بچه ها. بین این دو تا کدومو بخرم. قیمت برام مهم نیست فقط و فقط هم قدرت رندر گیری بیشتر با V-RAY برام مهمه
HP DV7-6099EE
CPU:CORE I7 SANDY BRIDGE 2630QM
RAM:8GB

HP ENVEY 17
CPU:CORE I7 840QM
RAM:8GH

دومیه رو فقط سرزمین رایانه داره اینم لینکش هست.

لطفا بازم توجه کنید که بلو ری و هارد و ظاهر و وزن و باتری و هیچ چیز دیگه ای برام اهمیت نداره. فقط سرعت رندر گیری بیشتر.
و اگه مدل خوب دیگه ای رو هم میشناسید تا 2میلیون تومن بهم معرفی کنید.

سلام من 6099 دارم.
فقط میتونم بگم عالیه.
از میون 4 تا لپتاپی که تا بحال داشتم این یه چیز دیگس.
شک نکن.

concordx
18-07-2011, 01:41
سلام

سلام.
من 6099 دارم.
البته توپست قبلی هم گفته بودم.:31:
از لحاظ استحکام عالی هست و هم جنس شاسی و هم بدنه از فلز هست.
از لحاظ کاری و قدرت پردازش هم در بازی و هم در رندر قوی عمل میکنه.
مرسی

---------- Post added at 02:38 AM ---------- Previous post was at 02:35 AM ----------

دوستان یه چیزی بگما.
6099ee مدل 6 نیست و مدل 7 هست .یعنی dv7 هست
که توسایت hp هم کاملا مزیتاشو گفته.
منظور اینه که تفاوت مثلا 6090 با 6099 فقط در هارد و ابعاد مانیتور نیست.

---------- Post added at 02:41 AM ---------- Previous post was at 02:38 AM ----------

سلام.
به msi دار ها جسارت نشه یه موقعی.
اما دوست عزیز شما hp رو با msi مقایسه میکنید؟؟

اصلا این قیاس صحیحه؟؟

دو تاشو از نزدیک دیدین؟؟
من GX660 داشتم با اون ایتمهای رویایی از جمله فول اچ دی و 12 گیگ رم و .....
اما مگه میشد ببریش تو یه جمع مثلا دانشگاهی.
پر از led و اسپیکرهایی که هرکی نمی دونست فکر میکرد این برا مجلس گردوندن ساختن با اون ......

bayern
18-07-2011, 10:19
سلام
دوستان من فردا اگر خدا بخواد میخوام لب تاپ مدل HP 620-B رو بخرم
من فقط میخوام ازش برای دانلود از اینترنت و همچنین فیلم دیدن استفاده کنم و نهایتا برنامه آفیس..
میخوام زیاد روشن بزارمش که دانلود کنه و به قول معروف خرکار باشه...:31:
بنظر شما مدل خوبی هست که بخرم یا نه؟

bayern
18-07-2011, 10:19
سلام
دوستان من فردا اگر خدا بخواد میخوام لب تاپ مدل HP 620-B رو بخرم
من فقط میخوام ازش برای دانلود از اینترنت و همچنین فیلم دیدن استفاده کنم و نهایتا برنامه آفیس..
میخوام زیاد روشن بزارمش که دانلود کنه و به قول معروف خرکار باشه...:31:
بنظر شما مدل خوبی هست که بخرم یا نه؟

lahij_web
19-07-2011, 21:06
بالاخره 4530s گرفتم !
لپتاپ خوبيه . I5 4g - 640 - 1g
توي سايت نوشته بود گرافيكش جيفورس هست ولي خب الان ميبينم رادئون در اومده !
...
درايور بلوتوثش كه پيدا نيست . با سي دي خودش هم نصب نشد :( نه درايور بلوتوثش نه Lan‌نه گرافيكش ...
تو سايت خودش هم چند مدل درايور هست .و يه نگاهي به ساپورت اچ پي بندازين ببينين .
نميدونم بايد چطوري دانلود كنم درايورش رو :(
...
مدل هاي 3150 و 52 رو از روي خود درايوش ريكاوري درايور ميگرفتم . اما اين اينطوري نيست ... تازه يه ويندوز 7 نصب كردم براش.

saeideh sa
22-07-2011, 19:17
سلام
من با برند بالای اچ پی کاملا موافقم

concordx
24-07-2011, 00:19
سلام دوستان
من بين gx680 و dv7 6099ee موندم
نقص hp گرافيك و رم و باطري است البته گرافيك بيشتر برام مهمه
hp=AMD radeon hd 6770m 1gb ddr5
msi=gt555 geforce 1gb ddr3
دوستان خواهش مي كنم راهنمايي كنيد
كدوم بهتره پول خرجش كنم يعني بخرمش.

نقص hp گرافیکش هست؟
چون ddr 5 هست؟ 5 بالاتر از 3 هستا . نه؟؟

B L A S T E R
24-07-2011, 13:57
من چند وقت پیش یه دونه 6090 گرفتم !
کانفیگش چطوره به نظرتون ؟

ramin1986
24-07-2011, 23:07
1 کی از دوستام hp dv6-3190 داره که می خواد بفروشه به قیمت 850 تومان آیا ارزش داره ازش بخرم؟
آیا ای مدل خوبی و مشکلی نداشته
لطفا زود جواب بدیدی
ممنون مرسی

newhamedpc
24-07-2011, 23:53
سلام من HP g62-a13 دارم . رم 2 داره . میخوام ببینم تا چه مقدار رم رو ساپورت می کنه 6 یا 4 یا 8 ؟
ممنون

karikator
27-07-2011, 23:15
من یه g6 1045 گرفتم نسبت به قیمتش خیلی خوبه

pouryakhan
28-07-2011, 16:35
سلام.
دوستان کسی 4530 گرفته؟کیفیت ال سی دیش در چه حدی هست؟
مشکل خاصی نداره؟

blueboy884
28-07-2011, 17:08
سلام
دوستان من میخوام مدل DV6t-6100 را بگیرم ، کسی مشکلی نداشته باهاش ... ؟
مشکل اساسی من الان فقط گارنتی هست و قیمتهای عجیب و غریبی که میدن ...:41: یک نفر به من خرید از سایت sarzamin.ir را پیشنهاد داده:27: ، نظرتون چیه ؟
کسی هست که از اینجا خرید کرده باشه ؟

======
پیشاپیش ممنون از پاسختون :11:

keyarash1984
01-08-2011, 11:22
یه 4530 با کارت گرافیک 6770 یه جا دیدم اول فک کردم اشتباه تایپی هست و به جای 6470 زده 6770 و تا حالا همچین کانفیگی برای 4530 جایی ندیدم ولی گفتن همون 6770 هست می خواستم بپرسم hp همچین کانفیگی برای 4530 داره یا مثلا خودشون تو شرکت گرافیکشو عوض کردن؟:46:
اگه دوستانن سریع جواب بدن ممنون میشم فرصت خیلی کمی دارم

keyarash1984
01-08-2011, 11:29
6770 و gt555 تقریبا در یک سطح هستن فک میکنم ولی 6770 بهتر باشه
در این که برند hp از msi بهتره هیچ شکی نیست...

mehdi_np
01-08-2011, 20:21
دوستان کمک لازم دارم برای تهیه دیسک ریکاوری برای لپ تاپم 4530 اچ پی که ویندوز7 هست

MVP77
01-08-2011, 21:12
سلام من 6099 دارم.
فقط میتونم بگم عالیه.
از میون 4 تا لپتاپی که تا بحال داشتم این یه چیز دیگس.
شک نکن.
دوست عزیز مبارک باشه
میشه بگین چند خریدید ؟ گارانتی داره یا خیر ؟
ال سی دیش باید 17 باشه درسته ؟ کیفیتش خوبه یا خیر ؟ زاویه دیدش چطور ؟
رنگ پایین کیبردش مثل سری 6 قهوه ای تیره هست یا مشکیه ؟

concordx
02-08-2011, 02:40
دوست عزیز مبارک باشه
میشه بگین چند خریدید ؟ گارانتی داره یا خیر ؟
ال سی دیش باید 17 باشه درسته ؟ کیفیتش خوبه یا خیر ؟ زاویه دیدش چطور ؟
رنگ پایین کیبردش مثل سری 6 قهوه ای تیره هست یا مشکیه ؟

سلام.خواهش میکنم قابل شما رو نداره .
اره مانیتور 17 هست.
گارانتی نداره چون نمی خواد که داشته باشه.
کیفیت تصویر خوب هست .من که موردی باهاش ندارم.
کل بدنه قهوه ای سوخته هست.

مهم اینه که هاردش 2 تا 750 گیگ هست و اونی که روش ویندوز نصب نیست موقع عوض کردن ویندوز اطلاعاتش پاک نمیشه که این بسیار مهمه.
دیگه اینکه این مدی dv7 هست ونه dv6

سوالی بود در خدمتم.

zkhodro
02-08-2011, 08:55
[
[من 2 روزه که این dv-6080رو خریدم ولی از دیشب که بابیلون رو نصب کردم فنش صدا میده ، قبلش صدا نمیداد ، میخوام بدونم کلا اینطوریه یا اینکه مشکل داره؟

Penryn
02-08-2011, 10:10
نقص hp گرافیکش هست؟
چون ddr 5 هست؟ 5 بالاتر از 3 هستا . نه؟؟
چه ربطی داره یا کجا گفته شده که GDDR5 بالاتر از DDR3 هست؟؟ درثانی گرافیک 555 اویدیا بلحاظ فیزیک کارایی خیلی بهتری در بازی داره نسبت به گرافیک AMD.

malayeru
02-08-2011, 10:29
من چند وقت پیش یه دونه 6090 گرفتم !
کانفیگش چطوره به نظرتون ؟

عالیه مبارک باشه

mehdi_np
02-08-2011, 10:36
دوستان کمک لازم دارم برای تهیه دیسک ریکاوری برای لپ تاپم 4530 اچ پی که ویندوز7 هست

سی نیست 4530 داشته باشه؟

malayeru
02-08-2011, 10:37
سی نیست 4530 داشته باشه؟

سلام مشکلتون چیه؟

MVP77
02-08-2011, 10:43
سلام.خواهش میکنم قابل شما رو نداره .
اره مانیتور 17 هست.
گارانتی نداره چون نمی خواد که داشته باشه.
کیفیت تصویر خوب هست .من که موردی باهاش ندارم.
کل بدنه قهوه ای سوخته هست.

مهم اینه که هاردش 2 تا 750 گیگ هست و اونی که روش ویندوز نصب نیست موقع عوض کردن ویندوز اطلاعاتش پاک نمیشه که این بسیار مهمه.
دیگه اینکه این مدی dv7 هست ونه dv6

سوالی بود در خدمتم.
ممنونم فقط قیمت رو نگفتید :11:

mehdi_np
02-08-2011, 10:45
سلام مشکلتون چیه؟

سلام
من 4530 رو تازه خریدم با ویندوز 7 اورجینال میخوام بک اپ بگیرم ولی نرم افزار اچپیی برای رکاوری نیست

malayeru
02-08-2011, 10:48
سلام
من 4530 رو تازه خریدم با ویندوز 7 اورجینال میخوام بک اپ بگیرم ولی نرم افزار اچپیی برای رکاوری نیست

اگه الان لپ تاپت دمه دسته توی منوی start قسمتی که برای search تایپ کن کلمه recovery رو ببین چی میاره

mehdi_np
02-08-2011, 10:50
سلام مشکلتون چیه؟

اگه الان لپ تاپت دمه دسته توی منوی start قسمتی که برای search تایپ کن کلمه recovery رو ببین چی میاره

هیچی! اصلا نصب اورجینال نیست

malayeru
02-08-2011, 11:09
سلام
اگه ممکنه بگید لطفا لب تاب HP-DV6-6080 لب تاب خوبی هست یا نه از نظر کیفیت ساخت و خرابی و ...
ممنون

سلام دوست خوبم من همین مدل رو دارم ازش راضیم میگن hp مدل داغ کردن داره اما من مشکلی ندیدم کانفیگشم عالیه بنظرم من تاید شده هست
هر سوالی هم که درموردش داری چه سخت افزاری چه نرمافزای من در خدمتم

mehdi_np
02-08-2011, 11:12

اصلا اچ پی رکاوری نداره

malayeru
02-08-2011, 11:17

من خودم 6080 دارم روش ریکاوری گرفتنش این بود
منوی startدر قسمت search for programکه پایین منوی استارت قرار دار کلمه recovery رو تایپ کن از لیست برنامه هاییی که پیدا میکنه recovery manager رو انتخاب کن
بعد از باز شدن برنامه recovery manager توی ستون سوم برنامه creat recovery media for system رو انتخاب کن بعدش صفحه جدیدی باز میشه که سه تا حالت انتخاب داره برای طریقه ذخیره کردن فایل های ریکاوری
1 از طریق فلش مموری
2از طریق dvd معمولی
3 از صریق dvd9
حافظه ای هم که مورد نیازه برای ذخیره از هر کدوم از روش ها بهت میده مثلا میگه برای dvd معمولی به 4تا dvd نیاز داری یا برای ذخیره روی فلش به یه فلشی با حافظه 16 گیگ نیاز داری
به حر حال یکی از 3روش رو انتخاب میکنی و خودش recovery میگیره به همین راحتی
فقط فقط یادت باشه ویندوز اورجینال فقط یکبار اجازه گرفتن بکآپ یا همون ریکاوری رو میده

mehdi_np
02-08-2011, 11:39

اصلا برنامه اچ پی رکاوری نداره

malayeru
02-08-2011, 11:43
اصلا برنامه اچ پی رکاوری نداره

دوست عزیز بهترین نوع ریکاوری گرفتن همونه که بالا برات توضیح دادم اما با برنامه های recoverگیری که توی بازار هست میتونی این کار رو بکنی اما نسخه ویندوزت اگه 64bit هست یا 32bit باید برنامه ای مطابق با همون نسخه نصب کنی
موفق باشی

mehrpicaso
02-08-2011, 12:23
سلام دوستان...
نظرتون درباره سری dm4 مثلا 1177 یا 1200 چیه؟!!!
با توجه به کانفیگ متوسط ولی قیمت بالا، آیا میشه روشون حساب کرد؟!!!

mehdi_np
02-08-2011, 12:42
دوست عزیز بهترین نوع ریکاوری گرفتن همونه که بالا برات توضیح دادم اما با برنامه های recoverگیری که توی بازار هست میتونی این کار رو بکنی اما نسخه ویندوزت اگه 64bit هست یا 32bit باید برنامه ای مطابق با همون نسخه نصب کنی
موفق باشی

داد اصلا اون نرم افزار روش نسسیت

malayeru
02-08-2011, 12:51
داد اصلا اون نرم افزار روش نسسیت

برنامه recovery gonet the ghil ro از اینترنت دانلود کن این برنامه تقریبا قوی ترین برنامه جانبی ریکاور گیری هست

---------- Post added at 01:51 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

سلام دوستان...
نظرتون درباره سری dm4 مثلا 1177 یا 1200 چیه؟!!!
با توجه به کانفیگ متوسط ولی قیمت بالا، آیا میشه روشون حساب کرد؟!!!

کانفیگ سیستم رو بگو

mehrpicaso
02-08-2011, 13:30
برنامه recovery gonet the ghil ro از اینترنت دانلود کن این برنامه تقریبا قوی ترین برنامه جانبی ریکاور گیری هست

---------- Post added at 01:51 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

کانفیگ سیستم رو بگو
Model: dm4-1177
محصول: شرکت HP
CPU: Intel Core i5-450M 2.4-2.66
Cash: 3MB
RAM: 6DDR3
HDD: 640GB
VGA: ATI HD5650 512MB-3226
Display: 14LED
Weight: 2kg
Drive: DVD RW
Webcam: 2MB
Bluetooth: دارد
HDMI: دارد
Finger Print: دارد
Battery: 6Cell. 5 hours
USB: 3 عدد
WIFI: دارد
eSATA: دارد

concordx
02-08-2011, 23:56
QUOTE=MVP77;6316706]ممنونم فقط قیمت رو نگفتید :11:[/QUOTE]

سلام دوست عزیز .
در مورد قیمت والا قیمته به درد شما نمی خوره چون مال 50 روز پیشه ولی حالا که فرمودین من 1735000 خریدم.

توجه داشته باشین که بخاطر ماه رمضان قیمتها یه مقدار بالا کشید ولی از اون طرف بانک مرکزی قیمت دلار رو آورده پایین که با این اوصاف فکر میکنم که زور دلاره بیشتر میچربه و باید قیمت الان پایینتر باشه.

توجه داشته باش فرق بین مانیتور 15 با 17 در مدل led خیلی هست .
اگه قدرت حملشو داری در انتخاب 17 اینچ شک نکن.

مورد خیلی هست برا گفتن ولی اگه بخوام بگم جز اعصاب خوردی چیزی نیست.
مثلا چند تا چست بالا رو نگاه کن که از من ایراد گرفته که ddr5 حتما بهتر از ddr3 نیست .خوب من چی جواب بدم وقتی اطلاعات در این حد هست.

وقتی در گیم مدل اینودیا رو بخاطر داشتن فیزیکس با ati در یه سطح میدونن و یا حتی بالاتر میدونن من چی بگم.

dv7 پهنای باند باس بیشتری داره و همچنین اورلاک و اورکلاک رو همزمان انجام میده و .....

به هر حال شک نکن چیز خوبیه.
من در خدمتتون هستم اگه سوالی داشته باشین.

malayeru
03-08-2011, 11:31
Model: dm4-1177
محصول: شرکت HP
CPU: Intel Core i5-450M 2.4-2.66
Cash: 3MB
RAM: 6DDR3
HDD: 640GB
VGA: ATI HD5650 512MB-3226
Display: 14LED
Weight: 2kg
Drive: DVD RW
Webcam: 2MB
Bluetooth: دارد
HDMI: دارد
Finger Print: دارد
Battery: 6Cell. 5 hours
USB: 3 عدد
WIFI: دارد
eSATA: دارد
بنظر برای کارهای نیمه سنگین مناسبه قیمتش هم دقیق نمیدونم اما نباید از یک میلیون بیشتر باشه
تا چه حد میتونی هزینه کنی؟

Masоud
03-08-2011, 16:58
سلام دوستان

آیا کانفیگی از سری DV6 در پایتخت وجود داره که رزولوشن صفحش 1920x1080 باشه ؟

موفق باشید :40:

omidrasool
04-08-2011, 15:40
QUOTE=MVP77;6316706]ممنونم فقط قیمت رو نگفتید :11:

سلام دوست عزیز .
در مورد قیمت والا قیمته به درد شما نمی خوره چون مال 50 روز پیشه ولی حالا که فرمودین من 1735000 خریدم.

توجه داشته باشین که بخاطر ماه رمضان قیمتها یه مقدار بالا کشید ولی از اون طرف بانک مرکزی قیمت دلار رو آورده پایین که با این اوصاف فکر میکنم که زور دلاره بیشتر میچربه و باید قیمت الان پایینتر باشه.

توجه داشته باش فرق بین مانیتور 15 با 17 در مدل led خیلی هست .
اگه قدرت حملشو داری در انتخاب 17 اینچ شک نکن.

مورد خیلی هست برا گفتن ولی اگه بخوام بگم جز اعصاب خوردی چیزی نیست.
مثلا چند تا چست بالا رو نگاه کن که از من ایراد گرفته که ddr5 حتما بهتر از ddr3 نیست .خوب من چی جواب بدم وقتی اطلاعات در این حد هست.

وقتی در گیم مدل اینودیا رو بخاطر داشتن فیزیکس با ati در یه سطح میدونن و یا حتی بالاتر میدونن من چی بگم.

dv7 پهنای باند باس بیشتری داره و همچنین اورلاک و اورکلاک رو همزمان انجام میده و .....

به هر حال شک نکن چیز خوبیه.
من در خدمتتون هستم اگه سوالی داشته باشین.[/QUOTE]

مدل این لپ تاپ چیه؟

malayeru
04-08-2011, 17:56
سلام دوستان

آیا کانفیگی از سری DV6 در پایتخت وجود داره که رزولوشن صفحش 1920x1080 باشه ؟

سلام دوست من
من براي خريد لپ تاپ كلا توي اين سري همچين رزوليشني نديدم حالا پايتخت رو نميدونم

malayeru
05-08-2011, 15:43
سلام راستي بچه ها ميگن برند اچ پي مشكل داغ كردن داره اين داغ كردن چجوريه
منظورم اينه كه معياري براي اندازه گيري وجود داره كه بفهمي اين ميزان گرما طبيعي يا نه؟
من خودم dv6-6080 دارم

depot
05-08-2011, 16:08
والا نمیدونم من خودم جدیدا 6090 رو خریدم یه سره هم دارم بازی میکنم داغی ندیدم فکر کنم این مشکل دیگه حل شده ...........

malayeru
05-08-2011, 16:13
والا نمیدونم من خودم جدیدا 6090 رو خریدم یه سره هم دارم بازی میکنم داغی ندیدم فکر کنم این مشکل دیگه حل شده ...........

واسه من بغل موس پدش كه دست ميذاري گرمه اما بقيه جاهاش خنك خنك
حالا ميخوام بدونم اين گرما چقدرش طبيعيه؟
بعضي ها ميگن چون جنس بدنش آلومنيوم هست گرما رو راحت انتقال ميده و فكر ميكني كه زياد از حد داغ شده ديگه نميدونم/////............

EMAN.T
05-08-2011, 21:04
سلام
من میخوامDV6-6080 بخرم.
میگن که کارت گرافیکش خیلی زود زیر بار میسوزه؟
گرماش هم خیلی زیاده؟
کسی میتونه کمکم کنه؟
این نقدایی که من خوندم درسته یا نه؟

malayeru
05-08-2011, 21:19
سلام
من میخوامDV6-6080 بخرم.
گرماش هم خیلی زیاده؟
کسی میتونه کمکم کنه؟

سلام عزيز
من خودم 6080 دارم نزديك 1 ماه خريدم
گرافيكش قوي ترين گرافيك بين سيستم هاي مشابه خودش در برند هاي مختلف هست
اما ازنظر گرما دو نكته قابل توجه هست
1 اينكه دماي سيستم هايي با cpu core i7 يقينا از سيستم هاي با core پايين تر بيشتر هست و اين مدل 7 هست

2 من نميدونم معيار سنجش اين گرما چي هستش چون با لپ تاپ هاي ديگه چه توي برند اچ پي چه ساير برند ها مقايسه نكردم اما شنيدم كه ميگن اچ پي خيلي داغ ميكنه به طوري كه براي اون اصطلاح بخاري رو بكار بردن اگه بخواييم باتوجه به اي اغراق آميزي جوابتو بدم ميگم نه چون گرماي توليدي اون اينقدر نيست اما من خودم توي پست هاي بالا از دوستان پرسيدم و گفتم كه كنار موس پد اين لپ تاپ فقط گرمه يعني ساير نقاط اون چه پشت لپ تاپ چه روي كيبورد اون كاملا خنك هست فقط كنار موسش گرم ميشه بنظرم بخاطر اينه كه cpu اونجا تعبيه شده اما بازم ميگه ساير نقاط اون كاملا خنك و گرماي كنار موس هم زياد نيست فقط بخاطر اينكه نسبت به بقيه نقاطش گرمتره من توي پست هاي بالا پرسيدم
در ضمن ميگن كه سري جديد اچ پي كه همين dv6 ها باشن اصلا اين مشكل رو ندارن و از لحاظ كانفيگ بسيار خوب عمل كردن

Vahab60
06-08-2011, 15:39
با سلام
از من میشنوید HP نخرید
من یکدونه DV3 خریدم واقعا پشیمون شدم . فقط این رو بهتون بگم تو این 10 ماهی که من این لپ تاپ رو خریدم حدودا 2-3 ماه فقط لپ تاپ تو تعمیر بوده . ضمنا گارانتی درست و حسابی هم نداره هر وقت می برید باید کلی پول خرجش کنید چون در هر صورت هر ایرادی پیش بیاد تقصیر شماست !! یا آب توش ریختید یا ضربه زدید ! با اینکه کانفیگش نسبت به قیمت خوبه اما متاسفانه آمار خرابی هاش بالاست من که از خریدم پشیمون شدم .

Masоud
06-08-2011, 16:05
با سلام
از من میشنوید HP نخرید
من یکدونه DV3 خریدم واقعا پشیمون شدم . فقط این رو بهتون بگم تو این 10 ماهی که من این لپ تاپ رو خریدم حدودا 2-3 ماه فقط لپ تاپ تو تعمیر بوده . ضمنا گارانتی درست و حسابی هم نداره هر وقت می برید باید کلی پول خرجش کنید چون در هر صورت هر ایرادی پیش بیاد تقصیر شماست !! یا آب توش ریختید یا ضربه زدید ! با اینکه کانفیگش نسبت به قیمت خوبه اما متاسفانه آمار خرابی هاش بالاست من که از خریدم پشیمون شدم .
سلام

خراب شدن یک لپتاپ حالا به هر دلیلی نمیتونه توجیه مناسبی برای زیر سؤال بردن تمام مدل های اون برند باشه.

Highbury
06-08-2011, 16:05
اچ پی G6 چطور از آب در اومده؟
با کافینگ i3 مد نظر دارمش.
ممنون میشم همه جوره کمک کنید.
کیفیت ساخت، کیبورد، کی پد،اسپیرک،صفحه نمایش و...

malayeru
06-08-2011, 17:46
با سلام
از من میشنوید HP نخرید

1 شما يك كالا معرفي كن توي هر نوعي كه دوست داري اما اصلا خرابي نداشته باشه
2 گارانتي لپ تاپ شما چي هست؟
3 مشكل لپ تاپ چي بوده؟
4 گارانتي در ايران اصلا معنا نداره اينو يدونيد اما يه سري گارانتي ها تا حدودي بويي از خدمات پس از فروش بردن
5 .............موفق باشيد ايشاالله درست ميشه لپ تاپت نگران نباش دوست من

---------- Post added at 07:46 PM ---------- Previous post was at 07:41 PM ----------

سلام
من میخوامDV6-6080 بخرم.
گرماش هم خیلی زیاده؟
کسی میتونه کمکم کنه؟

سلام مجدد
من به مشكل داغ شدن كنار موس پد لپ تاپم پي بردم
شايد بگم خنده دار باشه
اين گرما بخاطر استفاده از cooler pad هست بادي كه كول پد ايجاد ميكنه وارد سيستم شده و مانع خروج باد گرم توسط فن خود لپ تاپ ميشه كه همين باعث گرم شدن ميشد
وقتق بطور اتفاقي usb كول پد رو بيرون كشيدم ديدم بعد از 2 دقيقه خنك شد جوري كه هيچ جاي اون گرمايي احساس نميكردم

☼ Namvari ☼
07-08-2011, 11:13
سلام به تمام دوستان عزیز
فرق مدل DV7-6099 با DV6-6090 بجز در هارد و اندازه مانیتور در چیه؟
DV6-6090 با DV6-6090ee چه فرقی دارن؟
بسیار ممنون

malayeru
07-08-2011, 23:28
سلام به تمام دوستان عزیز
فرق مدل DV7-6099 با DV6-6090 بجز در هارد و اندازه مانیتور در چیه؟
DV6-6090 با DV6-6090ee چه فرقی دارن؟
بسیار ممنون

سلام دوست عزيز
كانفيگ اين دو تا مدل روي سايت ها هست ميتوني با هم مقايسه كني

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/HTML]

sasansatio
07-08-2011, 23:58
سلام دوستان!! چند روز پیش رفتم 6090 بخرم گفتن ک دیگه تولید نمیشه...منظورشونو نفهمیدم...یعنی دیگه تو بازار گیر نمیاد؟؟
یه سوال دیگه:اگه فرض کنیم رم 6090 6 گیگ باشه کاردش مثل 6080 میشه؟منظورم اینه که کیفیت و کارکرد 6080 مثل 6090 هست یا نه؟؟یعنی اگه بلو ری نخوایم میشه بجای 6090 6080 خرید؟
ممنون میشم جواب بدین...

malayeru
08-08-2011, 09:04
سلام دوستان!! چند روز پیش رفتم 6090 بخرم گفتن ک دیگه تولید نمیشه...منظورشونو نفهمیدم...یعنی دیگه تو بازار گیر نمیاد؟؟
یه سوال دیگه:اگه فرض کنیم رم 6090 6 گیگ باشه کاردش مثل 6080 میشه؟منظورم اینه که کیفیت و کارکرد 6080 مثل 6090 هست یا نه؟؟یعنی اگه بلو ری نخوایم میشه بجای 6090 6080 خرید؟
ممنون میشم جواب بدین...

سلام دوست عزيز
بله با توجه به اينكه مدل 6090 هارد و رمش با 6080 تفاوت داره اگه از اين دو مورد صرفه نظر كني كه بنظر من قابل صرفه نظر كردن هم هست همون 6080 رو بخري بهتره
چون توي كانفيگشون
cpu/ led /speed H.D.D/ Size/ Weight /VGA 5770 DDR5/ CACH/batry 6 cell/Ram DDR3
و حتي رنگ و طرحشون يكي هست پس ميتوني با هزينه كمتر به سيستم مطلوب برسي

sasansatio
08-08-2011, 09:27
سلام دوست عزيز
بله با توجه به اينكه مدل 6090 هارد و رمش با 6080 تفاوت داره اگه از اين دو مورد صرفه نظر كني كه بنظر من قابل صرفه نظر كردن هم هست همون 6080 رو بخري بهتره
چون توي كانفيگشون
cpu/ led /speed H.D.D/ Size/ Weight /VGA 5770 DDR5/ CACH/batry 6 cell/Ram DDR3
و حتي رنگ و طرحشون يكي هست پس ميتوني با هزينه كمتر به سيستم مطلوب برسي

ممنون برادر!!!این قضیه توقف تولید 6090 چیه؟

Vahab60
08-08-2011, 11:32
سلام

خراب شدن یک لپتاپ حالا به هر دلیلی نمیتونه توجیه مناسبی برای زیر سؤال بردن تمام مدل های اون برند باشه.

درود

دوست عزیز من تجربه و مشاهدات خودم رو گفتم هیج دشمنی ای با این برند ندارم قبل از خرید هم بعضی از دوستان بهم گفتند که آمار خرابی hp بالاست اما چون من عاشق امکانات و ظاهر زیبای این لپ تاپ بودم خریدم و الان پشیمون شدم که چرا به توصیه اونها گوش نکردم. در هر صورت امیدوارم لپ تاب هیچ کس خراب نشه .:40:

golabi2
08-08-2011, 11:42
نطرتون راجع به Hp ProBook 4530s-Aچیه؟!

Vahab60
08-08-2011, 11:45
1 شما يك كالا معرفي كن توي هر نوعي كه دوست داري اما اصلا خرابي نداشته باشه
2 گارانتي لپ تاپ شما چي هست؟
3 مشكل لپ تاپ چي بوده؟
4 گارانتي در ايران اصلا معنا نداره اينو يدونيد اما يه سري گارانتي ها تا حدودي بويي از خدمات پس از فروش بردن
5 .............موفق باشيد ايشاالله درست ميشه لپ تاپت نگران نباش دوست من

---------- Post added at 07:46 PM ---------- Previous post was at 07:41 PM ----------

1- شما درست میگید اما وقتی بعد از 3 ماه از خرید لپ تاپ اونم با قیمت نسبتا گران لپ تاتبتون دیگه روشن نشه و پیش اومدن خرابی های مکرر واقعا توی ذوق آدم میخوره !

2- گارانتی لپ تاپم همپارد ( همراه پردازش ) هست

3- از اول خرید مشکلاتی داشت مثلا لپ تاپ زیادی داغ میکرد طوری که اگر روی میز میذاشتم میز داغ میشد !
اسپیکر ها گاهی اوقات قطع میشدند و باید چند بار ریستارت میکردم
بعد از 3 ماه که داشتم با لپ تاپ کار میکردم ناگهان خاموش شد وقتی بردم گارانتی اول از همه گفتند اگر بازی روی دستگاه نصب باشه و مشکل از کارت گرافیک یا مادر برد باشه دستگاه از شرایط گارانتی خارج میشه !!! بعد از کلی چونه زدن گفتند تو دستگاه آب ریختی و پاورش سوخته دوباره بعد از یک ماه زنگ زدند گفتند دکمه پاور رو زیادی فشار دادی پایه اش شکسته !! خلاصه پاور رو عوض کردند و هزینش رو از من گرفتند. نکته جالب اینجا بود که بهم گفتند توی دستگاه پر از کرک فرش و آشغال بوده این در حالی بود که من لپ تاپ رو فقط روی میز یا سطح صاف دیگه مثل سنگ استفاده میکردم !!
الان مشکلی که باز پیدا کرده اینه که سمث چپ لپ تاپ به طور غیر عادی شروع به داغ کردن کرده و ویندوز بالا نمی آد و مدام ریست میشه صدا کلا قطع شده و اسپیکرها فقط خش خش میکنه وقتی بردم گارانتی باز هون بهانه های قدیمی آب ریختن تکرار شد و گفتند رو بردش آب ریختی !

حالا شما بگید من چکار کنم ؟:41:

☼ Namvari ☼
08-08-2011, 13:06
فرق DV6t-6100 با DV6-6090 چیه؟
بنظر شما کدام قویترن؟
اگه مدلی با کانفیگ بهتر میشناسید لطفا معرفی کنید
بسیار ممنون

☼ Namvari ☼
08-08-2011, 18:09
به نظر شما سایت p i s h r o.us برای خرید لپ تاپ مطمئن هست؟

malayeru
08-08-2011, 19:53
نطرتون راجع به Hp ProBook 4530s-Aچیه؟!

سلام
هدف از خريد لپ تاپ چيه چه نياز هاي رو انتظار داري كه برآورده كنه؟
بنظر من بري توي تاپيك خريد لپ تاپ كه تازه شروع به كار كرده بيشتر ميتوني نتيجه يگيري

malayeru
08-08-2011, 20:00
ممنون برادر!!!این قضیه توقف تولید 6090 چیه؟

‌من كه همين امروز به فروشگاه لپ تاپ سر زدم داشتن.
از اونا هم نپرسيدم ببينم قضيه چيه
اما شايد هم راست باشه با توجه به كانفيگ دو سيستم 6080 و 6090 چون 6080 بيشتر فروش داره احتمالا 6090 وارد نكنن يا كمياب باشه ولي توليدش متوقف نشده اين رو روي سايت hp زده

SIR.SA33D
08-08-2011, 21:21
سلام به همه

دوستان من تصمیم گرفتم hp6080 بگیرم اما مغازه دارها همش میگن اچ پی بده داغ میشه خراب میشه گارانتی نداره کسی نمیتونه تعمیرش کنه
خلاصه همه توی دل من رو خالی میکنن
نظر شما چیه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

malayeru
08-08-2011, 22:16
فرق DV6t-6100 با DV6-6090 چیه؟
بنظر شما کدام قویترن؟
اگه مدلی با کانفیگ بهتر میشناسید لطفا معرفی کنید
بسیار ممنون

در چه رنج قيمتي؟
و اينكه هدف استفاده از لپ تاپ براي شما چيه؟
برندي كه مد نظر شما هست hpهه يا نه از هر برندي؟

malayeru
08-08-2011, 22:30
سلام به همه

دوستان من تصمیم گرفتم hp6080 بگیرم اما مغازه دارها همش میگن اچ پی بده داغ میشه خراب میشه گارانتی نداره کسی نمیتونه تعمیرش کنه
خلاصه همه توی دل من رو خالی میکنن
نظر شما چیه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام دوست عزيز
به انجمن ما خوش آمديد
از نظر كانفيگ 6080 نسبت به بقيه لپ تاپ هاي هم سطح خودش توي برند هاي مختلف هم ارزونتره هم قويتر نسبت به برخي برند ها هرچند كه يه سري از برند ها فقط پول ماركشون رو ميگيرن.

من خودم جديدا 6080 گرفتم همين 1 يا 2 ماه پيش تا الان شكر خدا اصلا مشكلي نداشته نيازي به معرفي كانفيگ هم كه نميبينم ،حتما خودتون در موردش ميدونيد كه چه كانفيگ بالايي داره
در مورد داغ كردن اصلا نگران نباش نه واسه اين مدل يا اين سري بلكه شركت hp جديدا لپ تاپ هايي كه به بازار ارائه داده اصلا اين مشكل رو ندارن
از نظر زيباييي عالييه بدنه قهوه ايي سوخته طرح چوب با منحني هاي زيبا و نورپردازي بدنه با چراغ led كه واقعا توي شب ديدن داره
اينا رو نميگم بخاطر اينكه خودم اين مدل رو دارم
آخه چند روز پيش براي خريد cool pad به همون فروشگاهي كه خريدم سر زدم گفت توي 1ماه گذشته خيليي فروش كرده خوده فروشگاه نمايندگي dell رو داره اما خدا ميدونه ويترينش 50% شده hp 6080
من با گارانتي هماهنگ خريدم كه از معتبرترين شركت هاي وارد كننده قطعات كامپيوتري و لپ تاپ هست و همچنيين با 1 سال بيمه قابل تمديد ايران كه بپرسي شرايط بيمه عاليه شامل ضربه و آب خوردگي هم ميشه بيمش
خلاصه اين توضيحات فكر كنم كافي بوده باشه
سوالي بود پست بذاريد
دقت = خريد خوب

SIR.SA33D
08-08-2011, 22:47
سلام دوست عزيز
به انجمن ما خوش آمديد
از نظر كانفيگ 6080 نسبت به بقيه لپ تاپ هاي هم سطح خودش توي برند هاي مختلف هم ارزونتره هم قويتر نسبت به برخي برند ها هرچند كه يه سري از برند ها فقط پول ماركشون رو ميگيرن.

من خودم جديدا 6080 گرفتم همين 1 يا 2 ماه پيش تا الان شكر خدا اصلا مشكلي نداشته نيازي به معرفي كانفيگ هم كه نميبينم ،حتما خودتون در موردش ميدونيد كه چه كانفيگ بالايي داره
در مورد داغ كردن اصلا نگران نباش نه واسه اين مدل يا اين سري بلكه شركت hp جديدا لپ تاپ هايي كه به بازار ارائه داده اصلا اين مشكل رو ندارن
از نظر زيباييي عالييه بدنه قهوه ايي سوخته طرح چوب با منحني هاي زيبا و نورپردازي بدنه با چراغ led كه واقعا توي شب ديدن داره
آخه چند روز پيش براي خريد cool pad به همون فروشگاهي كه خريدم سر زدم گفت توي 1ماه گذشته خيليي فروش كرده خوده فروشگاه نمايندگي dell رو داره اما خدا ميدونه ويترينش 50% شده hp 6080
من با گارانتي هماهنگ خريدم كه از معتبرترين شركت هاي وارد كننده قطعات كامپيوتري و لپ تاپ هست و همچنيين با 1 سال بيمه قابل تمديد ايران كه بپرسي شرايط بيمه عاليه شامل ضربه و آب خوردگي هم ميشه بيمش
سوالي بود پست بذاريد
دقت = خريد خوب
ممنون از راهنماییت
من تهران نیستم(بوشهرم) بخاطر همین قیمت ها یکم بالاس
دیروز رفتم پاساژ کامپیوتری یه مغازه داشت 1350000 میداد بدون گارانتی با این شرایط به نظر شما میتونم اعتماد کنم و سفارش بدم از تهران بیاد
شما چقد باهاتون در اومد؟
توی سایت یاس لپتاپ با گارانتی زده 1205000 به نظر شما چیکار کنم من؟
از کجا بگیرم
ممنون میشم کمکم کنید:40:

Masоud
09-08-2011, 00:04
سلام دوست عزيز
به انجمن ما خوش آمديد

سوالي بود پست بذاريد
دقت = خريد خوب
سلام دوست گرامی

یه سؤال ازتون داشتم . با زاویه دید و کلا" صفحه نمایشش مشکلی ندارید ؟ در کل قابل قبول هست یا نه ؟

لطف میکنید شماره تماس شرکتی رو که گفتی برام PM کنید ؟

gba
09-08-2011, 02:06
سلام دوست گرامی

یه سؤال ازتون داشتم . با زاویه دید و کلا" صفحه نمایشش مشکلی ندارید ؟ در کل قابل قبول هست یا نه ؟

زاویه افقی اش خوبه ولی عمودیش خیلی بده یعنی در حد لپتاپ های 600 تومنی. با حدود 10 درجه چرخش سریع رنگ ها عوض می شود. حتی به نظرم ایسر 4750 صفحش از این بهتر بود. یه حالت مه مانند هم رنگ های صفحش دارند که احتمالا به خاطر کنتراست کم صفحه است و بعید می دونم با کالیبره شدن درست بشه.

Penryn
09-08-2011, 04:15
زاویه افقی اش خوبه ولی عمودیش خیلی بده یعنی در حد لپتاپ های 600 تومنی. با حدود 10 درجه چرخش سریع رنگ ها عوض می شود. حتی به نظرم ایسر 4750 صفحش از این بهتر بود. یه حالت مه مانند هم رنگ های صفحش دارند که احتمالا به خاطر کنتراست کم صفحه است و بعید می دونم با کالیبره شدن درست بشه.
بعقیده ی من این میتونه مشکل اکثر LED LCD ها بازار باشه. حداقلش توی نمایشگرهای CCFL LCD لپتاپهای HP این قضیه وجود نداره.

Masоud
09-08-2011, 07:42
سلام

مشکل من واسه خرید این لپتاپ فقط همینه !

نمیدونم میتونم مدل های DV6tqe یا DV6-6190 رو که هر دو Full HD 1920x1080 هستن رو گیر بیارم یا نه.

ممنون .

☼ Namvari ☼
09-08-2011, 11:56
در چه رنج قيمتي؟
و اينكه هدف استفاده از لپ تاپ براي شما چيه؟
برندي كه مد نظر شما هست hpهه يا نه از هر برندي؟

قیمتش میخوام زیر 2میلیون باشه،
کانفیگش مثل 6090 یا بهتر باشه،
چون میخوام خیلی حملش کنم، 15 اینچ باشه بهتره (مثل6090)
بردنش فرق نمی کنه ، فکر نکنم برند لپ تاپی با این کانفیگ و چنین قیمتی بهتر از HP تو بازار باشه
بنظر شما 6100 بهتره یا 6090 ؟
بسیار ممنون

malayeru
09-08-2011, 12:20
ممنون از راهنماییت
من تهران نیستم(بوشهرم) بخاطر همین قیمت ها یکم بالاس
دیروز رفتم پاساژ کامپیوتری یه مغازه داشت 1350000 میداد بدون گارانتی با این شرایط به نظر شما میتونم اعتماد کنم و سفارش بدم از تهران بیاد
شما چقد باهاتون در اومد؟
توی سایت یاس لپتاپ با گارانتی زده 1205000 به نظر شما چیکار کنم من؟
از کجا بگیرم
ممنون میشم کمکم کنید:40:

سلام مجدد
اين قيمتي كه شما ميگيد واقعا گرونه من 2 ماه پيش با گارانتي و بيمه 1.320.000 گرفتم قيمت چند روز پيش همون فروشگاهي هم كه خريدم 1.270.000 بود بازم ميگم با 1 سال گارانتي هماهنگ و 1 سال بيمه ايران خدمات پس از فروش گارانتي هم 5 ساله

شما ميتونيد به يكي از نمايندگي هاي بوشهر بگيد كه از همانگ براتون سفارش بده مطمئن باشيد به اندازه كافي هولوگرام و بسته بندي ايمني داره كه تقلبي نفرستن

malayeru
09-08-2011, 12:32
سلام دوست گرامی

سلام دوست عزيز
زاويه ديد افقي كه تا 150 درجه ديده ميشه زاويه عمودي هم 60درجه اما بنظرم زاويه ديد افقي خيلي بيشتر اهميت داره
درضمن مدل 6080 نمايشگرش full hd نيست پيكسلش هم 1368*798 هست (دقيق عددش يادم نيست)اما پيكسلش همين حدوده شما اگه full hd بگيرين مطمئنا از اين بهتره
در كل 6080 لپ تاپ مناسبيه
در مورد شماره تماس الان ندارم اما توي پست بعدي كه گذاشتم حتما بهتون اطلاع ميدم

malayeru
09-08-2011, 12:46
قیمتش میخوام زیر 2میلیون باشه،
کانفیگش مثل 6090 یا بهتر باشه،
چون میخوام خیلی حملش کنم، 15 اینچ باشه بهتره (مثل6090)
بردنش فرق نمی کنه ، فکر نکنم برند لپ تاپی با این کانفیگ و چنین قیمتی بهتر از HP تو بازار باشه
بنظر شما 6100 بهتره یا 6090 ؟
بسیار ممنون

سلام
اگه ميتوني سرمايه بذاري پس اولين مشكل كه هزينه است رو نداري
براي حملش حق با شماست با توجه به اينكه "15.6 مدل hp از vaio سبكتره پيشنهاد hp
اگه براي كارهاي رزوليشن بالا و مهندسي ميخواي پيشنهاد vaio سري F
اگه ميخواي كانفيگ مناسب با قيمت كمتر نسبت به بقيه برند ها بگيري پيشنهاد hp
توي 2تا مدل بالا كه گفتي من 6100 رو نميدونم درموردش هم تحقيق نكردم اما 6090رو تاييد ميكنم
البته اينم بگم كه تفاوت 6090 با 6080 در رم و هاردش هست كه اگه با مدل 6080 مقايسه كني و اين دو مورد زياد برات اهمييت نداشته باشه ميتوني 6080 بخري و 200-300 هزار تومن صرفه جويي كني

SIR.SA33D
09-08-2011, 12:51
سلام مجدد
اين قيمتي كه شما ميگيد واقعا گرونه من 2 ماه پيش با گارانتي و بيمه 1.320.000 گرفتم قيمت چند روز پيش همون فروشگاهي هم كه خريدم 1.270.000 بود بازم ميگم با 1 سال گارانتي هماهنگ و 1 سال بيمه ايران خدمات پس از فروش گارانتي هم 5 ساله

شما ميتونيد به يكي از نمايندگي هاي بوشهر بگيد كه از همانگ براتون سفارش بده مطمئن باشيد به اندازه كافي هولوگرام و بسته بندي ايمني داره كه تقلبي نفرستن

بازم ممنون از اینکه با حوصله جواب میدی دوست عزیز:40:
اره الان تو سایت هماهنگ زده 1270000 با شرایطی که شما گفتید
مشکل اینه اگر به مغازه دار ها بگم با گارانتی برام بیارن بازم کلی میکشن روش و همون در میاد
به نظر شما زنگ بزنم به شرکت و مستقیم خرید کنم بهتر نیست؟
گارانتیش پاسخگو هست اگر مشکلی داشته باشه؟چقدر معتبره این گارانتی؟
اصلا میشه تلفنی ازشون خرید کرد؟

یک دنیا ممنون

☼ Namvari ☼
09-08-2011, 13:47
سلام
HP 6099 براي حمل زياد بدرد مي خوره؟

SIR.SA33D
09-08-2011, 19:03
مشکل اینه اگر به مغازه دار ها بگم با گارانتی برام بیارن بازم کلی میکشن روش و همون در میاد

یک دنیا ممنون

لطفا یه راهنمایی کنید

☼ Namvari ☼
09-08-2011, 23:57
بنظر شما دوستان من Pavilion DV6t-6100 یا Pavilion DV6-6090 بخرم؟
ممنون میشم دلیلتون رو هم بگید
ضمنا من این لپ تاپ رو میخواستم از سایت سرزمین رایانه بخرم، سایت قابل اعتمادی هست؟
بسیار ممنون

concordx
10-08-2011, 01:13
[QUOTE=☼ Namvari ☼;6345332]سلام
HP 6099 براي حمل زياد بدرد مي خوره؟[/QU

سلام .
من 6099ee دارم و اصلا توحمل و نقلش به مشکل بر نمیخورم.
مانیتور 17 تو لب تاپ چه حالی میده.
اگه سوالی داشتی در خدمتم.

SIR.SA33D
10-08-2011, 19:27
کسی جواب نمیده؟
گارانتی هماهنگ قابل اعتماد هست؟
کسی ازش خرید کرده؟
مشکلی نداره؟

☼ Namvari ☼
11-08-2011, 12:28
خرید از سایت s a r z a m i n . i r قابل اطمینانه؟

SIR.SA33D
12-08-2011, 10:53
یعنی اینجا هیچکس اشنایی با گارانتی هماهنگ نداره؟
گارانتی سایت سرزمین که دوستمون گفت چطوره؟

Masоud
12-08-2011, 21:29
سلام

کسی از دوستان میدونه آیا مدل HP Pavilion DV6-6190 تو بازار پیدا میشه یا نه ؟

چون تنها مدلیه که انتظاراتمو برآورده میکنه.

malayeru
14-08-2011, 13:41

یک دنیا ممنون

سلام مجدد
پوزش من رو بابت غيبت چند روزه پذيرا باشيد
گارانتي هماهنگ از معتبرترين شركت هاي كامپيوتري در ايران هست بسياري از شركت هاي مهم ديگه حتي از اين شركت خريد ميكنند بنظر من قابل اعتماد هستش و شما ميتونيد از طريق شماره تلفن هايي كه روي سايتش زده با اونا تماس بگيريد و مشورت و يا سوالات خودتون رو بپرسيد
اما در مورد سرزمين رايانه بايد بگم كه اين شركت توي اهوازه و اينكه 3تا از دوستام از اين شركت خريد كردن و بسيار راضين اما خريد اونا بصورت حضوري بوده من در مورد خريد اينترنتي و تلفني زياد نميتونم بهتون دل گرمي بدم چون تجربه نكردم يا چيزي در موردش نشنيدم اما ميدونم كه شركت خوبيه

malayeru
14-08-2011, 13:57
خرید از سایت s a r z a m i n . i r قابل اطمینانه؟
شركت معتبريه اما همون جور كه گفتم در حد خريد حضوري از اين شركت ميتونم بهتون كاملا اطمينان بدم كه خوبه اما من تا حالا تجربه خريد اينترنتي از اين سايت نداشتم و نشنيدم كسي بخره و تاييد كنه يا برعكس رد كنه در مورد اينجور خريد بيشتر مشورت كنيد
موفق باشيد

malayeru
14-08-2011, 14:06
سلام
HP 6099 براي حمل زياد بدرد مي خوره؟

بنظر من براي حمل نسبت به وايو كه بهتره يعني سبكتره
مخصوصا اگه يه كولي خوب براش بخري به حدي راحتي كه اصلا وزنش رو احساس نميكني

hamidrezavictor
14-08-2011, 17:32
سلام موقع بازی دما تا چند درجه بره بالا عادیه ؟

Penryn
14-08-2011, 20:09
بستگی داره به تهویه. بدون کول پد تا حدوداً 84 و با کول پد N8 DeepCool تا 75 رکورد داشتم. کاریش نمیشه کرد چون هوا هم گرمه و i7 هم ذاتاً داغ!

malayeru
14-08-2011, 23:26

ميشه مدل لپ تاپ و بازي رو بگييد
نوع سيستم مورد نياز براي بازي هاي مختلف متفاوته و طبيعتا دماي سيستم هم به ميزان اجرايي سخت افزارها براي يك بازي خاص بستگي داره در اين بين مدت زمان بازي هم از عوامل موثر بشمار مياد

hamidrezavictor
14-08-2011, 23:33
ميشه مدل لپ تاپ و بازي رو بگييد
نوع سيستم مورد نياز براي بازي هاي مختلف متفاوته و طبيعتا دماي سيستم هم به ميزان اجرايي سخت افزارها براي يك بازي خاص بستگي داره در اين بين مدت زمان بازي هم از عوامل موثر بشمار مياد

سلام مدل نوت بوکم hp dv6 6080 بازی هم nfs hot pursuit

malayeru
14-08-2011, 23:41
سلام مدل نوت بوکم hp dv6 6080 بازی هم nfs hot pursuit

من با اين بازي زياد آشنا نيستم كانفيگ مورد نياز براي اجراي بازي چيه؟

malayeru
14-08-2011, 23:50
بستگی داره به تهویه. بدون کول پد تا حدوداً 84 و با کول پد N8 DeepCool تا 75 رکورد داشتم. کاریش نمیشه کرد چون هوا هم گرمه و i7 هم ذاتاً داغ!

سلام دوست عزيز اين دما رو شما با چه نرم افزاري اندازه گيري ميكني؟

Penryn
15-08-2011, 09:41
سلام دوست عزيز اين دما رو شما با چه نرم افزاري اندازه گيري ميكني؟
CPUID HW Monitor
جمع و جورترین و کاملترین برنامه برای مشاهده ی ولتاژ و دمای قطعات.

siap89
15-08-2011, 16:43
سلام ، من میخوام 6090 بگیرم .
از کجا میتونم تهیه کنم (شهرستانم ، از تهران میخوام خرید کنم ) ؟ کدوم گارانتی رو پیشنهاد میدید ؟
در حال حاضر حدودا قیمتش چنده ؟

hamidrezavictor
15-08-2011, 16:49
من با اين بازي زياد آشنا نيستم كانفيگ مورد نياز براي اجراي بازي چيه؟

سلام cpu 2.8 ghz p4
1 gig ram
geforce 7300
البته این حداقل سیستم مورد نیاز

malayeru
15-08-2011, 21:07
از کجا میتونم تهیه کنم (شهرستانم ، از تهران میخوام خرید کنم ) ؟ کدوم گارانتی رو پیشنهاد میدید ؟

سلام
شما براي چي ميخواييد لپ تاپ بخريد منظورم اينه كه چه كارايي براتون داره؟
درضمن بين مدل 6090 و 6080 فقط در رم و هارد تفاوت هست در صورتي كه ميتونيد از اين دو صرفه نظر كنيد 6080 بگيريد كه 200 هزار تومني به سودتون ميشه.
من از گازانتي هماهنگ گرفتم كه 1 سال هم برام بيمه ايران كرد و يك ماه پيش بود 6080 خريدم 1.320 الان 1.270 و دوباره داره بالا ميره

lvjan
15-08-2011, 23:04
من یه مشکل پیدا کردم.
وقتی 6080 روشن میکنم روی welccomمیمونه و وارد ویندوز نمیشه.
باتری در میارم ذوباره روشن میکنم وارد میشه .
چیکار کنم.
راهنمایی کنید.
اپدیت نکردم .
اخه تازه خریدم

malayeru
15-08-2011, 23:23
من یه مشکل پیدا کردم.
چیکار کنم.
راهنمایی کنید.
اپدیت نکردم .
اخه تازه خریدم

دوست عزيز وقتي باتري رو در مياري دوباره جا ميزني يا بدونه باتري با برق مستقيم روشن ميكنه و بعد كه ويندوز بالا آومد باتري رو جا ميزني؟
اگه توضيح بيشتري بدي بيشتر از دوستان ميتوني راهنمايي دريافت كني

Penryn
15-08-2011, 23:37
من یه مشکل پیدا کردم.
چیکار کنم.
راهنمایی کنید.
اپدیت نکردم .
اخه تازه خریدم

دوست عزيز وقتي باتري رو در مياري دوباره جا ميزني يا بدونه باتري با برق مستقيم روشن ميكنه و بعد كه ويندوز بالا آومد باتري رو جا ميزني؟
چه در حال روشن چه خاموش باتری را در بیاری یا جا بزنی فرقی نداره و مشکلی پیش نمیاد. شما برای اینکه واقعاً مطمئن شی ایراد از باتریه یا نه چند بار(حداقل 3 بار) سیستم را بدون باتری و چند بارم با باتری روشن کن و نتیجه را ببین. از برنامه ی CPUID HW Monitor هم یه عکس کامل بذار اینجا.از این تاپیک استفاده کن.:

malayeru
15-08-2011, 23:43
چه در حال روشن چه خاموش باتری را در بیاری یا جا بزنی فرقی نداره و مشکلی پیش نمیاد. شما برای اینکه واقعاً مطمئن شی ایراد از باتریه یا نه چند بار(حداقل 3 بار) سیستم را بدون باتری و چند بارم با باتری روشن کن و نتیجه را ببین. از برنامه ی CPUID HW Monitor هم یه عکس کامل بذار اینجا.از این تاپیک استفاده کن.:

دوست عزيز لينكي كه شما براي دانلود اين نرم افزار نوشتي اصلا وجود نداره فقط يه صفحه وب باز ميشه وقتي كه لينك شما رو ميزنيم
لطفا بررسي كنيد بعد آدرس بديد

MojiOS
15-08-2011, 23:45
6080 گارانتی الماس 1220 کمترین قیمتی بود که تو پایتخت پیدا کردم!
دوست عزیز بهتره مدل های 6080 و 6090 و 6091 رو سراغش نرید! من بعد از کلی گشت و گزار و تحقیق تو مجتمع پایتخت، متوجه شدم که این مدل ها زیاد خرابی دارن و زود به مشکل بر می خورن! خودمم قصد خرید 6080 رو داشتم اما نظرم عوض شد و با صرف یه مقدار پول بیشتر رفتم Dell XPS L502X گرفتم و واقعا هم ازش راضیم. اینایی هم که گفتم از خودم در نیاوردم ! کل بازارو زیر پا گذاشتم و همه همین حرف رو تایید می کنن که این مدل ها از HP خرابی زیاد دارن مخصوصا 6091 با هارد 1 ترابایتش!:13:
حالا اگر خواستی همین 6080 رو بگیری بگو آدرس فروشگاهی که با گارانتی الماس 1220 می داد رو بهت بدم برو بگیر! چون واقعا پایین ترین قیمت بازار رو می گفت!:46:

malayeru
15-08-2011, 23:52
دوست عزیز بهتره مدل های 6080 و 6090 و 6091 رو سراغش نرید! من بعد از کلی گشت و گزار و تحقیق تو مجتمع پایتخت، متوجه شدم که این مدل ها زیاد خرابی دارن و زود به مشکل بر می خورن! خودمم قصد خرید 6080 رو داشتم اما نظرم عوض شد و با صرف یه مقدار پول بیشتر رفتم Dell XPS L502X گرفتم و واقعا هم ازش راضیم. اینایی هم که گفتم از خودم در نیاوردم ! کل بازارو زیر پا گذاشتم و همه همین حرف رو تایید می کنن که این مدل ها از HP خرابی زیاد دارن مخصوصا 6091 با هارد 1 ترابایتش!:13:
حالا اگر خواستی همین 6080 رو بگیری بگو آدرس فروشگاهی که با گارانتی الماس 1220 می داد رو بهت بدم برو بگیر! چون واقعا پایین ترین قیمت بازار رو می گفت!:46:
با سلام
در نگاه اول بايد فهميد كه "هيچ بغالي نميگه ماست من ترشه" درسته؟
خوب اول كه شما dell داري و hp نخريدي كه داري اين حرفو ميزني پس رو حساب تجربه نيست رو حساب حرف فروشنده است كه هيچ خريداري تا به تصميم نهاييي خودش نرسيده نبايد به حرف هيچ فروشنده اي گوش بده اين راه و رسم كسب و كاره!!!
من خودم 6080 دارم بسيار راضيم خدارو شكر چشمش نكنم عاليه اصلا مشكلي هم نداره
دوستان هم 6090 و .....مدل هاي ديگه دارن كاملا راضين
درضمن هيچ برندي در هيچ نوع وسيله اي در دنيا نيست كه خرابي نداشته باشه "حتي آفتابه سازي"
اما اين سري لپ تاپ هاي hp واقعا بي نظيرن

malayeru
16-08-2011, 00:00
در ضمن دوست عزيز معتبرترين گارانتي hp هماهنگ هست كه حتي hp رو علاوه بر 1سال گارانتي و 5 سال خدمات گارانتي ،1 سال بيمه ايران ميكنه كه حتي در صورت سرقت يا شكستن لپ تاپ در اثر ضربه كل خسارت رو مشمول ميشه.

MojiOS
16-08-2011, 00:14
در ضمن دوست عزيز معتبرترين گارانتي hp هماهنگ هست كه حتي hp رو علاوه بر 1سال گارانتي و 5 سال خدمات گارانتي ،1 سال بيمه ايران ميكنه كه حتي در صورت سرقت يا شكستن لپ تاپ در اثر ضربه كل خسارت رو مشمول ميشه.
من هماهنگ ندیدم! از هر مغازه ای پرسیدم می گفت گارانتی الماس داریم. هر کس هم یه قیمتی می گفت! کمترینش 1220 و بیشترینش 1280 بود

malayeru
16-08-2011, 00:18
من هماهنگ ندیدم! از هر مغازه ای پرسیدم می گفت گارانتی الماس داریم. هر کس هم یه قیمتی می گفت! کمترینش 1220 و بیشترینش 1280 بود

با گارانتي هماهنگ و بيمه قابل تمديد ايران
من 1 ماه و نيم پيش خريدم 1.320 الان شده 1.270

concordx
16-08-2011, 00:29

وای باز یه اسپم دیگه وارد شد و حالا باز بحث بالا میگیره.
اره عزیز اصلا HP خیلی بده .اصلا جیزه.از توش دود و شیطون میاد بیرون .

آقا ترا به حرمت ماه رمضون اقلا یه برندی رو بگید مثل سونی یا ایسوز یا .... چرا حالا دیگه بحث دل رو پیش میکشید

چی بگم.

به هر حال HP 6099ee دارم توپ.
دارم حالشو میبرم.

دنیا و دل و قلوه.

MojiOS
16-08-2011, 00:33

آقا ترا به حرمت ماه رمضون اقلا یه برندی رو بگید مثل سونی یا ایسوز یا .... چرا حالا دیگه بحث دل رو پیش میکشید

چی بگم.

دارم حالشو میبرم.

دنیا و دل و قلوه.
6099ee اتفاقا یکی از مدل های خیلی عالی HP هست ! که اول دنبال اون بودم اما هیچ جا گیر نیاوردمش! در ضمن من همه مدل های HP رو نگفتم! چند تا مدل خاص رو گفتم که همچین مشکلی دارن! وگرنه بقیه مدل های HP واقعا عالی هستند

malayeru
16-08-2011, 00:33

چی بگم.

دارم حالشو میبرم.

دنیا و دل و قلوه.

سلام دوست عزيز
نيازي نيست عصباني بشيد و خودتون رو ناراحت كنيد به هر حال هركي بايد يه نظري بده ،دستمون هم hp رو رد كردن و dell رو تاييد كردن
مهم اينه كه لپ تاپي كه شما و من داريم واقعا عالي هستن

concordx
16-08-2011, 02:49
سلام دوست عزيز
نيازي نيست عصباني بشيد و خودتون رو ناراحت كنيد به هر حال هركي بايد يه نظري بده ،دستمون هم hp رو رد كردن و dell رو تاييد كردن
مهم اينه كه لپ تاپي كه شما و من داريم واقعا عالي هستن

سلام دوست عزیز.
من ناراحت نیستم بخاطر یه مارک و یه برند. ناراحت بحث های بعدشم.
وگرنه عمر منون تلف شد قصه نخوردیم حالا بیایم برا یه وسیلیه 1 میلیونی قصه بخوریم؟
همین 1 ماه پیش دوستانی که به این فروم هر روز سر میزنن میدونن چه آشوبی به پا شد و حدود 10 تا صفحه همش درگیری بین دو نفر بود که آخر سر اومدن همه اون پستها رو پاک کردن و اصلا کسی نمیتونست دیگه بحث علمی بکنه.

عزیزان اینجا کلوپ برندها هست و نه اینکه مثلا من میخوام 2 میلیون خرج کنم حالا شما چه مارکی رو پیشنهاد میدین که بخواد بحث سر مارکهای مختلف بشه.
اینجا هر کسی هر مارکی رو دوست داره وارد اون فروم میشه و سوالاشو میپرسه و یا نظر میپرسه راجع به مدل های مختلف همون مارک خاص ونه اینکه بیاد داخل یه فروم و در مورد یه مدل دیگه بحث کنه.

به هر حال جسارت نشه اما دوستان لطفا اگه از هر برندی خوششون میاد وارد همون فروم بشن و از این گونه بحثها خود داری کنیم تا بشه از اطلاعات یکدیگه استفاده کنیم.

دوستان چند تا از فروشنده های کامپیوتر مدرک متناسب با این شغل رو دارن و یا حد اقل تجربه ای رو دارن که مثلا x بخواد با راهنمایی اونا یه دفعه قصد خریدشو عوض کنه.
آخه حیف نیست شما جونها بعد از اینهمه تحقیق یه دفعه یه فروشنده بتونه نظر شما رو عوض کنه؟

فروشندهه میگفت لپ تاپ مثل یه هندونه سر بسته هست و شانسی .
خوب راست میگفت چون قبلا طرف هندونه میفروخته و یه دفعه کارش رسیده به فروش لب تاپ.
اینم فقط تو کشور ما هست دیگه.

عزیزان هر کسی طرفدار هر برندی هست لطفا تو همون برند وارد بشه و بحث کنه .

ممنون از همگی.

malayeru
16-08-2011, 03:51
سلام دوست عزیز.
من ناراحت نیستم بخاطر یه مارک و یه برند. ناراحت بحث های بعدشم.
وگرنه عمر منون تلف شد قصه نخوردیم حالا بیایم برا یه وسیلیه 1 میلیونی قصه بخوریم؟
همین 1 ماه پیش دوستانی که به این فروم هر روز سر میزنن میدونن چه آشوبی به پا شد و حدود 10 تا صفحه همش درگیری بین دو نفر بود که آخر سر اومدن همه اون پستها رو پاک کردن و اصلا کسی نمیتونست دیگه بحث علمی بکنه.

عزیزان اینجا کلوپ برندها هست و نه اینکه مثلا من میخوام 2 میلیون خرج کنم حالا شما چه مارکی رو پیشنهاد میدین که بخواد بحث سر مارکهای مختلف بشه.
اینجا هر کسی هر مارکی رو دوست داره وارد اون فروم میشه و سوالاشو میپرسه و یا نظر میپرسه راجع به مدل های مختلف همون مارک خاص ونه اینکه بیاد داخل یه فروم و در مورد یه مدل دیگه بحث کنه.

به هر حال جسارت نشه اما دوستان لطفا اگه از هر برندی خوششون میاد وارد همون فروم بشن و از این گونه بحثها خود داری کنیم تا بشه از اطلاعات یکدیگه استفاده کنیم.

دوستان چند تا از فروشنده های کامپیوتر مدرک متناسب با این شغل رو دارن و یا حد اقل تجربه ای رو دارن که مثلا x بخواد با راهنمایی اونا یه دفعه قصد خریدشو عوض کنه.
آخه حیف نیست شما جونها بعد از اینهمه تحقیق یه دفعه یه فروشنده بتونه نظر شما رو عوض کنه؟

فروشندهه میگفت لپ تاپ مثل یه هندونه سر بسته هست و شانسی .
خوب راست میگفت چون قبلا طرف هندونه میفروخته و یه دفعه کارش رسیده به فروش لب تاپ.
اینم فقط تو کشور ما هست دیگه.

عزیزان هر کسی طرفدار هر برندی هست لطفا تو همون برند وارد بشه و بحث کنه .

ممنون از همگی.

واقعا باهات موافق هستم
مشكل اين مملكت شده اين كه هركي از جايي بلند شده هر كاسبي و شغلي رو دستش گرفته و ادعاي خدايي ميكنه توي اون شغل
من بابت پشتيباني adsl با مركز پشتيباني تماس گرفتم گفتم آقا سايتتون رو آپديت كنيد تا مشتركين بدونن چه ميزان از ترافيكشون رو مصرف كردن بعد يارو ببرگشت گفت ويندوزت رو عوض كن تا سرعتت بهتر بشه بهش گفتم مشكل من سرعت نيست لطفا پنل مربوط به كاربرا رو آپديت كنين گفت كه ما آپديت ميكنيم حتما اينترنت اكپلور شما صفحه چند روز پيش رو در قالب يه عكس ثابت باز ميكنه ......آخه چي بگي اين شده وضعمون حالا با اين كه اين بحث به اين تاپيك مربوط نميشه اما دوست عزيز بايد ما خودمون رو با اينا تطبيق بديم وگرنه .....
گرخواهي رسوا نشوي همرنگ جماعت شو....

MojiOS
16-08-2011, 10:11
به هر حال دوستان اگر ناراحت شدن من عذر می خوام! قصد منحرف کردن بحث و دعوا هم با کسی نداشتم! اگرم دقت کنید فقط در مورد HP و 3 تا مدل خاصش صحبت کردم و در آخر یه پیشنهاد کوچولو به اون دوستمون دادم. همین
من خودم HP رو دوست دارم و می دونم HP خیلی عالی هست...

amirpcp30
16-08-2011, 10:41
سلام
قیمت این مدل ها رو می خواستم:(برای مقایسه که ببینم کدوم ارزش خرید بیشتری داره)
6050
6070
6080
6090
مدل های بالاتر از این سری رو هم کی دونید بگید ممنون

MojiOS
16-08-2011, 11:42
سلام
6050
6070
6080
6090
6080 با گارانتی الماس بین 1220 تا 1270 ! اون یکی ها رو نمی دونم. 6090 هم مثل اینکه زیاد گیر نمیاد الان

malayeru
16-08-2011, 11:45
سلام
6050
6070
6080
6090

سلام
شما اول ميزان سرمايه اي كه ميتوني براي خريد لپ تاپ بذاري بگو و اينكه چه كاربردي برات داره؟
آخه ارزش خريد به قيمت تنها بستگي نداره!!

lvjan
16-08-2011, 11:54
دوستان بد متوجه شدید.
به برق نیست و فقط با باتری دارم روشن میکنم.
روشن میشه ،اسر انگشت میزنم،ولی دایره فقط میچرخه.
باطری در میارم دوباره روشن میکنم اما با مدل نرمال نمیام بالا sefy رو اتخاب میکنم میام بالا ریاستارت میکنم دورست میشه/.

malayeru
16-08-2011, 12:00
دوستان بد متوجه شدید.
به برق نیست و فقط با باتری دارم روشن میکنم.
روشن میشه ،اسر انگشت میزنم،ولی دایره فقط میچرخه.
باطری در میارم دوباره روشن میکنم اما با مدل نرمال نمیام بالا sefy رو اتخاب میکنم میام بالا ریاستارت میکنم دورست میشه/.

به نظر من به احتمال خيلي زياد مشكل نرم افزاري هست يعني 100% نرم افزاري هست
بهترين كاري كه ميتوني بكني اينه كه با ريكاوري كه گرفتي اونو restore كني به همون ريكاوري برميگرده
اگه نه بايد برنامه هاتو چك كني regedit ويندوزت هم حتما چك كن
شايدم ويروس داشته باشه بد نميشه يه آنتي ويروس آپديت بزني شايد درست شد اما ريكاوري كني مرگ نداره كه درست ميشه

malayeru
16-08-2011, 12:17
6080 با گارانتی الماس بین 1220 تا 1270 ! اون یکی ها رو نمی دونم. 6090 هم مثل اینکه زیاد گیر نمیاد الان

شما كجا رو پرسيدي كه 6090 گير نمياد ؟
همين الانش من 100 تا براتون خريد ميزنم

lvjan
16-08-2011, 12:29
به نظر من به احتمال خيلي زياد مشكل نرم افزاري هست يعني 100% نرم افزاري هست
بهترين كاري كه ميتوني بكني اينه كه با ريكاوري كه گرفتي اونو restore كني به همون ريكاوري برميگرده
اگه نه بايد برنامه هاتو چك كني regedit ويندوزت هم حتما چك كن
شايدم ويروس داشته باشه بد نميشه يه آنتي ويروس آپديت بزني شايد درست شد اما ريكاوري كني مرگ نداره كه درست ميشه
ریکاوری کرفتم.
چه جوری restore کنم؟
regedit کجای ویندوز هست؟
راهنمایی دقیق کنید لطفا.
من دارم الان ویندوز اپدیت میکنم.

MojiOS
16-08-2011, 13:07
شما كجا رو پرسيدي كه 6090 گير نمياد ؟
همين الانش من 100 تا براتون خريد ميزنم
من پایتخت رو کامل گشتم! هیچ جا 6090 نداشت! انتخاب خودم اول 6090 بود وقتی دیدم هیچ جا نیست رفتم سراغ 6091 بعدم تصمیم عوض شد و خواستم 6080 بگیرم.

malayeru
16-08-2011, 13:50
ریکاوری کرفتم.
چه جوری restore کنم؟
regedit کجای ویندوز هست؟
راهنمایی دقیق کنید لطفا.
من دارم الان ویندوز اپدیت میکنم.

ريكاوري كه شما گرفته باشيد بايد 4 dvd معمولي يا 2dvd سري 9 يا يه حجمي در حدود 15 GIG داشته باشه درسته؟
خوب اگه اينجوري بود ريكاوري شما درسته
اولين dvd ريكاوري رو داخل سيستم بذار و سيستم رو restart كن
وقتي سيستم در حال روشن شدن بود (آرم hp روي صفحه بود) يكبار سريع دكمه Esc رو بزن
وارد منوي Bios و .... ميشي
اونجا زده كه F11 =system Recovey
F11 رو بزن از اينجا به بعد اگه تا حالا روي pc يا لپ تاپ كسي ويندوز نصب كرده باشي ميدوني كه بايد چيكار كني
اما در مورد Regedit بايد بگم در صورت آشنا بودن با اين قسمت ميتوني بري توش دستكاري كني يعني بدوني كه داري چيكار ميكني ظاهرا شما با اين قسمت آشنايي نداري پس بهتره كه دستش هم نزني چون كه در صورت اشتباه كردن سيستمت كلا به هم ميريزه
موفق باشي
نتيجه رو به من اعلام كن

lvjan
16-08-2011, 13:57
ريكاوري كه شما گرفته باشيد بايد 4 dvd معمولي يا 2dvd سري 9 يا يه حجمي در حدود 15 GIG داشته باشه درسته؟
خوب اگه اينجوري بود ريكاوري شما درسته
اولين dvd ريكاوري رو داخل سيستم بذار و سيستم رو restart كن
وقتي سيستم در حال روشن شدن بود (آرم hp روي صفحه بود) يكبار سريع دكمه Esc رو بزن
وارد منوي Bios و .... ميشي
اونجا زده كه F11 =system Recovey
F11 رو بزن از اينجا به بعد اگه تا حالا روي pc يا لپ تاپ كسي ويندوز نصب كرده باشي ميدوني كه بايد چيكار كني
اما در مورد Regedit بايد بگم در صورت آشنا بودن با اين قسمت ميتوني بري توش دستكاري كني يعني بدوني كه داري چيكار ميكني ظاهرا شما با اين قسمت آشنايي نداري پس بهتره كه دستش هم نزني چون كه در صورت اشتباه كردن سيستمت كلا به هم ميريزه
موفق باشي
نتيجه رو به من اعلام كن
ممنون از راهنماییت.
ویندوز اپدیت کردم ،یک بار خاموش روشن کردم درست بود.
باید چند بار خاموش روشن کنم ببینم درست شده یا نه.
اخه خودش فرمان ریست داد.
باید اپدیتم کامل بشه بعدش میگم

malayeru
16-08-2011, 14:06
ممنون از راهنماییت.
ویندوز اپدیت کردم ،یک بار خاموش روشن کردم درست بود.
باید چند بار خاموش روشن کنم ببینم درست شده یا نه.
اخه خودش فرمان ریست داد.
باید اپدیتم کامل بشه بعدش میگم

خواهش ميكنم اوميدوارم كه درست شده باشه
موفق باشي

hasanalijafar
16-08-2011, 14:10
سلام
میخوام hp بگیرم ولی محدودیت دارم فقط از مدلای زیر میتونم بگیرم..نظر خودم 4530 بود ولی انقد از گارانتی های hp گفتین و ... که نظرم عوض شده!!
HP Pavilion dv3-4305se
HP Pavilion g6
ProBook 4530s

یا کلا بیخیال شم برم سراغ سونی؟. VAIO CB15FD/W قیمتش حدودا 200تا بیشتره ! نمی دونم ارزش داره یا نه! از نظر کانفیگاش که hp فک کنم بهتر باشه.؟!

یا اصلا هیچکدوم! Lenovo?!

malayeru
16-08-2011, 14:13
سلام
میخوام hp بگیرم ولی محدودیت دارم فقط از مدلای زیر میتونم بگیرم..نظر خودم 4530 بود ولی انقد از گارانتی های hp گفتین و ... که نظرم عوض شده!!
HP Pavilion dv3-4305se
HP Pavilion g6
ProBook 4530s

یا کلا بیخیال شم برم سراغ سونی؟. VAIO CB15FD/W قیمتش حدودا 200تا بیشتره ! نمی دونم ارزش داره یا نه! از نظر کانفیگاش که hp فک کنم بهتر باشه.؟!

یا اصلا هیچکدوم! Lenovo?!

سلام
شما اول نيازت رو بيان كن
از لپ تاپ براي چه كاري ميخواي استفاده بكني؟
ميزان هزينه اي رو كه متقبل ميشي چقدره؟
دلايل خاص خودت هم براي انتخاب يا رد يك برند توضيح بده
اميدواريم كه بتونيم بهترين راهنمايي رو بهت ابلاغ كنيم
موفق باشيد

hasanalijafar
16-08-2011, 14:44
1-کاربری های ابتدایی و روزانه نظیر مشاهده صفحات اینترنتی، استفاده چند برنامه به صورت هم زمان – کار بر روی فایل های گرافیکی، کار بر روی پایگاه داده علاوه بر کاربری های روزانه، تماشا کردن فیلم و تلویزیون و گوش کردن به موسیقی، با ویژگی های کم حجم، سبک بودن با عمر شارژ باطری مناسب.
2- نهایت 1 میلیون. البته اگه ارزشش داشته باشه یکم زیادو کمش مهم نیست
3- dell دارم.ناراضی نیستم اما کلا از طراحیشو کیفیتش راضی نیستم. میخواستم برند دیکه ای رو تجربه کنم. سونی و اپل هم که گرونن! برا همین برندی که اطمینان از محصول ارائه شدش وجود داشته باشه بهمراه کانفیگ خوب و زیباییش و قیمت مناسبش برام مهمه. خلاصه شیک و ارزون

پ.ن: شرکتمون قسطی میده4530، 1تومن ! ارزش داره؟

malayeru
16-08-2011, 14:52
1-کاربری های ابتدایی و روزانه نظیر مشاهده صفحات اینترنتی، استفاده چند برنامه به صورت هم زمان – کار بر روی فایل های گرافیکی، کار بر روی پایگاه داده علاوه بر کاربری های روزانه، تماشا کردن فیلم و تلویزیون و گوش کردن به موسیقی، با ویژگی های کم حجم، سبک بودن با عمر شارژ باطری مناسب.
2- نهایت 1 میلیون. البته اگه ارزشش داشته باشه یکم زیادو کمش مهم نیست
3- dell دارم.ناراضی نیستم اما کلا از طراحیشو کیفیتش راضی نیستم. میخواستم برند دیکه ای رو تجربه کنم. سونی و اپل هم که گرونن! برا همین برندی که اطمینان از محصول ارائه شدش وجود داشته باشه بهمراه کانفیگ خوب و زیباییش و قیمت مناسبش برام مهمه. خلاصه شیک و ارزون

پ.ن: شرکتمون قسطی میده4530، 1تومن ! ارزش داره؟

براي كارهاي گرافيكي حتما vaio پيشنهاد ميكنم (بخاطر رزوليشن بالاي تصويرش)
براي باتري سري dv6 برند hp رو پيشنهاد ميدم(واقعا باتريشون عالين)
براي وزن سبك hp رو چون نسبت به هم كانفيگ هاي خودش در برند هاي ديگه سبكتره (غير از apple )
از نظر زيبايي بازم dv6 برند hp (واقعا زيباست)
من خودم 6080 دارم و همين رو هم بهت پيشنهاد ميدم 1.270 قيمتش
البته با كارايي هاي مورد نياز شما 6050 و 6070 هم نيازتون رو برآورده ميكنه و مطمئنا قيمتش در حد هزينه شماست اما دقيقا اطلاعي از قيمت هاي جديدشون ندارم

hasanalijafar
16-08-2011, 15:37
مرسی از راهنماییتون ولی گفتم که محدودیت دارم.
بین 4530 اچ پی و VAIO CB15FD باید یمیو انتخاب کنم. ضمن اینکه وایو 300 تومن گرونتره.کانفیگاشون شاید اچ پی سرتر هم باشه!!!
نظرتون؟ ارزش داره 4530 بگیرم یا عجله نکنم و فعلا صبر کنم

siap89
16-08-2011, 16:21
6090 با 6091 چه فرقی میکنه ؟

MojiOS
16-08-2011, 16:51
6091 هارد 1 ترا داره ، 6080 هارد 750 گیگ داره.

malayeru
16-08-2011, 20:49
مرسی از راهنماییتون ولی گفتم که محدودیت دارم.
بین 4530 اچ پی و VAIO CB15FD باید یمیو انتخاب کنم. ضمن اینکه وایو 300 تومن گرونتره.کانفیگاشون شاید اچ پی سرتر هم باشه!!!
نظرتون؟ ارزش داره 4530 بگیرم یا عجله نکنم و فعلا صبر کنم

سلام من از دوستانم كه 4530 دارن شنيدم كه راضين بنظر من هم بري همون 4530 رو بگيري بهتره
چون vaio هم پول مارك ميگيره هم پول LED كه واسه شما زياد مهم نيست فقط براي كارهاي مهندسي و رزوليشن بالا خوبه

malayeru
16-08-2011, 21:00

دوست عزيز يه سري به سايت زير بزن

hesehabib
17-08-2011, 12:51
سلام.
کسی مدل 6080 رو داره؟
چجوره؟واسه بازی خوبه؟

malayeru
17-08-2011, 16:09
سلام.
کسی مدل 6080 رو داره؟
چجوره؟واسه بازی خوبه؟

دوست عزيز سلام
اگه فقط براي بازي ميخواي خوبه
البته كلا سيستم خوبي هستش
اما منظورم اينه كه براي كارهاي گرافيكي و رزوليشن بالا بهتره از vaio استفاده كني

siap89
17-08-2011, 18:29
بازم سلام
تا حالا میخواستم 6090 بگیرم که یکدفعه این مدل رو دیدم t-6100 فرقش نسبت به 6090 اینه که گرافیک 2 گیگ حافضه ی اختصاصی داره به جای یک گیگ و لی هادش 750 هستش ..

نظر شما چیه ؟

siap89
17-08-2011, 20:10
بچه ها نظرتون رو بگید میخوام بگیرما 6090 یا 6100 کدوم !؟ (بازی برام خیلی مهمه و بودجه 1600000)
راستی میگفتند که چیپست های این مدل cpu هایه مشکلاتی داره core i7) او مشکلات برطرف شده ؟

malayeru
17-08-2011, 20:34
بچه ها نظرتون رو بگید میخوام بگیرما 6090 یا 6100 کدوم !؟ (بازی برام خیلی مهمه و بودجه 1600000)
راستی میگفتند که چیپست های این مدل cpu هایه مشکلاتی داره core i7) او مشکلات برطرف شده ؟

دوست عزيز هر دو مدل گرافيكي تا حدود 4GIG رو ساپورت ميكنن اما 6090 1GIG حافظه real داره و 6100 داراي 2GIG حافظه real هستند
بنظر من براي بازي هم هر دو از پسش بر ميان
تصميم با خودتون

hesehabib
18-08-2011, 00:33
سلام.
کسی مدل 6080 رو داره؟
چجوره؟واسه بازی خوبه؟

اگه میشه جواب منم بدین و اینکه
6080ee با 6080se چه فرقی دارن؟
و
این سریه 6080 بلوتوث ندارن؟

malayeru
18-08-2011, 04:07
اگه میشه جواب منم بدین و اینکه
6080ee با 6080se چه فرقی دارن؟
و
این سریه 6080 بلوتوث ندارن؟

دوست عزيز
گرافيك 6080 تا 4Gig رو ساپورت ميكنه اصلا توي بازي كم نمياره
اما در مرود بلوتوث
در اين سري يعني dv6 بلوتوث نسخه fgd-0.12.007
بكار رفته كه از سرعت فوق العاده اي برخورداره

alikarimi_hp
18-08-2011, 11:55
سلام بچه ها
یک فروشگاه اینترنتی معتبر(Y*S) شروع کرده به فروش لپ تاپ های سری جدید اچ پی
که البته همون HP-DV6 هست با این تفاوت که ظاهرشون استیل و نقره ای شده و کارت گرافیکشون 2گیگ
چنتا از اسماشون اینا بود

HP Pavilion DV6-6166 - USB3
HP Pavilion DV6-6169
HP Pavilion DV6-6177 - USB3 - VGA 2GB
HP Pavilion DV6-6196
HP Pavilion DV6-6199 - USB3 - VGA 2GB

قیمتاشونم خیلی زیاد تر شده
به نظر شما جریان اینا چیه؟

malayeru
18-08-2011, 12:00
سلام بچه ها
که البته همون HP-DV6 هست با این تفاوت که ظاهرشون استیل و نقره ای شده و کارت گرافیکشون 2گیگ
چنتا از اسماشون اینا بود

HP Pavilion DV6-6169
HP Pavilion DV6-6196

اينا جديدتر از 6080 و 6090 و .... اين مدل ها هستن
خوب خود hp با اين طرح و رنگ توليد كرده مگه شما طرح و رنگي به غير از اينا ديدين؟

☼ Namvari ☼
18-08-2011, 12:08
سلام بچه ها
چنتا از اسماشون اینا بود

HP Pavilion DV6-6169
HP Pavilion DV6-6196

میشه بگی چه سایتیه؟

siap89
18-08-2011, 12:11

العان بگیرم مشکلی پیش نمیاد ؟ یا باید به یک سری نکات توجه کنم ؟

---------- Post added at 01:11 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

میشه بگی چه سایتیه؟
yaslaptop.ir

malayeru
18-08-2011, 12:49
العان بگیرم مشکلی پیش نمیاد ؟ یا باید به یک سری نکات توجه کنم ؟

---------- Post added at 01:11 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

yaslaptop.ir

با وجود شك در خريد مطمئنا خريد خوبي نبايد داشته باشيد
نكاتي كه به هنگام خريد بايد رعايت كرد(از نظر خريد از فروشنده)
1 سريال لپ تاپ با كارت گارانتي يكي باشه
2 پيش از اين لپ تاپ روشن نشده باشه چون وقتي براي بار اول روشن بشه يه سري تنظيمات زمان و تاريخ و زبان و موقعيت جغرافيايي و تنظيمات كاربري ميخواد تا وارد ويندوز بشه اما بارهاي بعدي مستقيما وارد ويندوز ميشه
3 سريال روي باتري با سريال روي بدنه لپ تاپ يكي باشه
4 حتي سريال كارتون دستگاه بايد با بقيه سريال ها يكي باشه
5لپ تاپ رو روشن كنيد و در زاويه ديد كم نور به صفحه نمايش نگاه كنيد تا پيكسلي از اون خراب نباشه
6 حتما از درست قرار گرفتن كيبورد دستگاه و محكم بودن اون سر جاي خودش اطمينان حاصل كنيد
7بدنه رو كامل بازرسي كنيد تا از ضربه خورده نبودن اون مطمئن بشيد

اما نكاني كه بايد براي انتخاب يك سيستم مناسب رعايت كرد به شرايط زيز بستگي داره
1 نيازتون براي لپ تاپ
2 كارهايي كه ميخوايين با اون انجام بدين
3 مدت زماني كه نياز دارين در روز سيستم روشن باشه
4 هزينه اي كه ميتونيد براي خريد لپ تاپ صرف كنيد
5 آشنايي با قطعات لپ تاپ
6 داشتن يك مقايسه عالي بين برند هاي مختلف

Topher
18-08-2011, 13:30
سلام
من انقدر گشتم و نظر خوندم سرم درد گرفت.
یه سوال داشتم از دوستان
من بین hp 6100 و asus n53 موندم.
دوستم می گفت پولتو هدر نده. یه hp 6080 بگیر. تو هرگز از 8 گیگ استفاده نمی کنی.
هاردم زیاد مهم نیست.(البته اینو وقتی تصمیم داشتم 6090 بگیرم گفت.
الان اگه بخوام بگیرم یا 6080 می گیرم یا 6100 و بالاترش یا asus
چون پولی که می دم حداقل واسه 1 گیگ گرافیک اضافه باشه.
اما از طرفی ایسوس برند معتبریه و کمتر از این سری از اچ پی ها شایعه پشت سرشه.
ظاهرا تفاوت این مدلها در کارت گرافیکشونه.
asus: gt550m
hp: ati 6770
این دوتا کلا مال دو تا کلاس متفاوتن.
اگه میشه یه راهنمایی بکنین.
اینم بگم که ظاهرا 6100 از n53 خیلی بهتره

Topher
18-08-2011, 13:37
یه توضیحم بدم.
لپتاپ من در طول روز باید کلاً روشن باشه.
احتمالا با لپ تاپ کشتی خواهم گرفت!!
یعنی سعی میکنم بازی های سنگین رو روش نصب کنم. اما کلاً گیمر نیستم.
صفحه نمایش و سر و صدا شاید فاکتور مثبت باشن اما به صورت جداگانه زیاد واسم اهمیت ندارن.
بیشتر از لپ تاپ برای محاسبات مهندسی مثلاً تحلیل های غیر خطی با sap یا etabs استفاده می کنم که رو xps حداقل 6 ساعت طول می کشید.
در ضمن به نظرم ایسوس در مقابل اچ پی مثل ماه شب 14 در برابر ... می مونه.
البته قصد طرفداری نداشتم بلکه می خواستم بگم ذهنیتم از ایسوس مثبت تر از اچ پیه.