PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄ ™ HP اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21

armin_punisher6
06-01-2011, 09:55
سلام من 2170 دارم.الان با ویندوز اورجینالشم.تو ویندوز اورجینالش دماش خیلی بالاست ولی وقتی ultimate نصب میکنم خیلی خوب میشه.چی کار کنم که اورجینالش درست شه؟

alidanger_202
06-01-2011, 11:43
الان دقيقا مشكل چيه؟
كي لپ تاپ رو باز كرده؟
چرا اصلا باز شده؟
مشكل لپ تاپ چيه؟
چرا لپ تاپ ريفر رو يه لپ تاپ مشكل دار مي دونين؟
گارانتي چه شركتيه؟
وارانتي نداشت؟

اشتباه نكن
اين لينك فقط داره بهت مي گه از گارانتي اصلي اچ پي استفاده نشده
و مرجوعي به اچ پي نبوده
معنيش اين نيست تو بار مشكل ايجاد نشده براش
معنيش اين نيست گارانتي هاي غير معتبر باهاش كاري نكردن
معنيش اين نيست لپ تاپ قبلا استفاده نشده
....

مشکلش که اینه که وقتی صدای اسپیکراش تا آخر بلند میکردم بعد حدود 10 دقیقه موقع پخش آهنگ های شدید قفل مکرد بعد ریست می شد
وقتی صدا کم بود یا از اسپیکر خارجی استفاده میشه مشکلی نداشت

فروشنده که به من فروخت گفت با گارانتی تعویض قطعه شرکت تک تیم فن بهت میدم (اشتباه اول من که به کیفیت hp اعتماد کامل داشتم و به گارانتی توجهی نکردم )
با پیدا شدن مشکل بردمش گارانتی (اشتباه دوم چون زود بردم باید نرم افزاری شو خودم چک میکردم -البته درایور شو آپ کردم درست نشد-)
طرف هم گفت فرستادم تهران بعد 5 روز که برگشت رفتم تحویل بگیرم که دیدم هم صدا بم شده هم مشکل باقی است دوباره رفت برا گارانتی
میخواستم ریفر باشه (اولین کسی ام که میخواسته لپ تاپش ریفر میبوده ) تا به وسیله اون معامله رو فسخ کنم (میشه بر خلاف گفته شما )

حالا هم موندم سرگردون ................
در باره این تک تیم فن هم کسی نظری نداره یک جا نوشته بودن که اسم دیگه سام سرویسه درسته یا نه ؟؟ (اخه از جایی که این لپ تاپ رو خریدم نماینده سام سرویسه )

saeed-vaio
07-01-2011, 18:34
سلام دوستان.
تا چندی پیش با توجه به تحقیقاتم میخواستم سونی بگیرم ولی الان رسیدم به Hp و به احتمال 99 درصد Hp میخرم.
فقط...
فقط کسی میتونه یه مدل از Hp با کانفیگ زیر بده؟
DV7
Cpu ci7
Ram 4 G
HDD 500
VGA 1G
LCD 15.6
HDMI-Web-Mic-Blutooth-DVD/RW intrnal
اگه Bluray هم داشته باشه که دیگه تکمیله، نشد مهم نیس.
رنگشم سفید باشه حتی المقدور.
در حال حاضر 3174 همین مشخصاتو داره ولی فقط DV6 هستش.
اگه در مورد 3174 هم اطلاعاتی دارین و مورد تاییدتون هست لطفاً بگین..
ممنون.

xfati
07-01-2011, 22:09
سلام دوستان من دی وی 6 3190 گرفتم حالا میخام ریکاروی ازش بگیریم باید چجوری ریکاروی ازش بگیرمممم ؟

babialex
07-01-2011, 22:14
کارت گرافیک 5450 که روی سری لپ تاپ های 14 اینچی مدل 1080 و 1070 هستش چقدر قدرت داره و تا چه حد قوی هستش ؟

armin_punisher6
07-01-2011, 23:36
سلام من 2170 دارم.الان با ویندوز اورجینالشم.تو ویندوز اورجینالش دماش خیلی بالاست ولی وقتی ultimate نصب میکنم خیلی خوب میشه.چی کار کنم که اورجینالش درست شه؟
ممنون میشم کسی بهم جواب بده.

lovelord2020
08-01-2011, 00:20
ارمين جان بايوس رو اپديت كن شايد درست شه!

سعيد جان دي وي 7 كه سايزش ايني كه شما فرمودين نيست!اين سايز دي وي 6 هستش .دي وي 7 بزرگتره تو پارت خاور ميانه هست سري دي وي 7؟

‌xfati عزيز دي وي دي هاي ريكاوري رو بذار بعد مراحل بعدي مشخصه

xfati
08-01-2011, 00:57
سلام دوستان من دی وی 6 3190 گرفتم حالا میخام ریکاروی ازش بگیریم باید چجوری ریکاروی ازش بگیرمممم ؟

ببخشید کسی نمیدونه من باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:

anon85
08-01-2011, 02:06

سلام،
شما فعلا علي الحساب 5 تا dvd خام بزار دم دستت كه لازم مي شه واسه اين كار؛
راستشو بخواي من خودم ريكاوري نگرفتم (دادم واسم بگيرن) وگرنه حتما بهت مي گفتم چطورياس...
ولي از خيلي ها شنيدم كه كار چندان سختي نيست:
اگه بري تو control panel يه بخشي هست به اسم recovery كه فكر كنم با اجرا كردنش يه ويزارد مي آد و بهت توضيح مي ده كه چيكار كني و بعدش dvd ها رو يكي يكي مي زاري تا كار تموم شه...
اين چيزايي بود كه من شنيدم. حالا اگه دوستان بيشتر اطلاع دارن لطف كنن بگن...

anon85
08-01-2011, 02:12
آقا شرمنده، اشتباه شد؛
اون بخش recovery تو control panel واسه یه مرحله بعد از این کاراس (یعنی سیستمو بر می گردونه به restore point).
شما به گمانم باید برین تو control panel رو backup and restore کلیک کنین و از اون بالا سمت چپ create a system repair disc رو اجرا کنید...
بازم بابت اشتباه پست قبلی عذر می خوام، ولی فکر کنم ماها اکثرا این recovery و backup رو جای هم به کار می بریم...

lovelord2020
08-01-2011, 09:46
الان مي خواي بك اپ بگيري يا دي وي دي هاي ريكاوري رو داري مي خواي ريكاور كني؟
اگه مي خواي بك اپ بگيري فيلم اموزشش رو بذارم برات

به اين لينك هم مي توني مراجعه كني
البته ممكنه اين پستم رو حذف كنن
ولي تا هست ازش استفاده كن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

armin_punisher6
08-01-2011, 10:15
ارمين جان بايوس رو اپديت كن شايد درست شه!

سعيد جان دي وي 7 كه سايزش ايني كه شما فرمودين نيست!اين سايز دي وي 6 هستش .دي وي 7 بزرگتره تو پارت خاور ميانه هست سري دي وي 7؟

‌xfati عزيز دي وي دي هاي ريكاوري رو بذار بعد مراحل بعدي مشخصه
بایوسم آپدیته.ویندوزمم عوض کردم درست نشد.ولی بهتر شده.الان تو کار عادی دمام 60 درجه هست.از کجا باید بفهمم مشکلم چیه؟
ورژن بایوسم f1c

Jamal.M
08-01-2011, 12:28
یه سوال: تو سایت اچ پی خاور میانه لپ تاپ مدل 3061 دیدم که کانفیگش دقیقا مشابه 3190 بود . میشه که دو مدل دقیقا کانفیگ مشابه داشته باشن؟ این دو مدل فرقی با هم دارن ؟

من میخواستم 3190 بگیرم که ظاهرا گیر نمیاد و میخواستم بپرسم 3061 مدل خوبیه که بگیرمش ؟

soheil_6666
08-01-2011, 12:56
سلام دوستان میشه بهم بگید این قسمت برای چیه؟البته انگار یک شیار خالی هست
مدل hp dv-1106

lovelord2020
08-01-2011, 14:10
سلام دوستان میشه بهم بگید این قسمت برای چیه؟البته انگار یک شیار خالی هست
مدل hp dv-1106

كدوم قسمت؟
منظورت كه حتما جاي باطري نيست كجاش مد نظرته؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 02:08 PM ---------- Previous post was at 02:06 PM ----------

یه سوال: تو سایت اچ پی خاور میانه لپ تاپ مدل 3061 دیدم که کانفیگش دقیقا مشابه 3190 بود . میشه که دو مدل دقیقا کانفیگ مشابه داشته باشن؟ این دو مدل فرقی با هم دارن ؟

من میخواستم 3190 بگیرم که ظاهرا گیر نمیاد و میخواستم بپرسم 3061 مدل خوبیه که بگیرمش ؟

3061 و 3190 هر دو يه رنگ دارن؟
3190 جديد تره حتي اگه يه كانفيگهم داشته باشن مربوط مي شن به دو سري متفاوت از دي وي 6

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

بایوسم آپدیته.ویندوزمم عوض کردم درست نشد.ولی بهتر شده.الان تو کار عادی دمام 60 درجه هست.از کجا باید بفهمم مشکلم چیه؟
ورژن بایوسم f1c

نمي دونم والا
مدل لپ تاپت چي بود 2170؟
دماي سي پي يو 60 درجه خوب دماي بدنه چند درجه هستش؟

lovelord2020
08-01-2011, 14:38
اينم يه فيلم كوتاه
اموزش بك اپ گرفتن از ويندوز 7 البته مي دونم هيچ ربطي به اين پست نداره ولي چون خيلي از دوستان پرسيده بودن گذاشتمش
اپ لودش تموم شه مي ذارمش

---------- Post added at 02:38 PM ---------- Previous post was at 02:36 PM ----------

امكانات اين فروم واسه اپ لود فايل چقدر محدود!

armin_punisher6
08-01-2011, 14:56
كدوم قسمت؟
منظورت كه حتما جاي باطري نيست كجاش مد نظرته؟

---------- Post added at 02:08 PM ---------- Previous post was at 02:06 PM ----------

3061 و 3190 هر دو يه رنگ دارن؟
3190 جديد تره حتي اگه يه كانفيگهم داشته باشن مربوط مي شن به دو سري متفاوت از دي وي 6

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

نمي دونم والا
مدل لپ تاپت چي بود 2170؟
دماي سي پي يو 60 درجه خوب دماي بدنه چند درجه هستش؟
من به شما دمای acpi رو گفتم.سی پی یو هم به ترتیب 58 57 61 56 هست.

lovelord2020
08-01-2011, 21:09
در مورد اچ پي اين دماي بالايي نيست
اگه 2170 هست كه زيادم غير عادي نيست
ولي واسه اطمينان خاطر ببر جايي كه خريدي يا زنگ بزن با مشاور فني يه گارانتي صحبت كن اونا بهتر مي تونن راهنمايي كنن تا من با سواد ناقصم
دما سي پي يو 63 عاديه[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 09:09 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

babialex
09-01-2011, 00:07
کارت گرافیک 5450 که روی سری لپ تاپ های 14 اینچی مدل 1080 و 1070 هستش چقدر قدرت داره و تا چه حد قوی هستش ؟

:20: کسی نبود ؟

amaska
09-01-2011, 09:59
منم که HP envy 15 دارم وقتی کار عادی از سیستم میکشم دمای سی پی یو بالاتر از 61 نمیره.
دمای 60 اول کاره سی پی یو های core i7 هست.
از گارانتی ها بپرسی میگن 80-90 درجه هم عادیه.

soheil_6666
09-01-2011, 12:03
دوست عزیز lovelord2020
منظورم اون قسمتی که نوشته سیم یک شکاف باریک است فقط شکاف

lovelord2020
09-01-2011, 14:00

armin_punisher6
09-01-2011, 15:01
بچه ها باطری اچ پی 3174 به 2170 میخوره؟کدوم قویتره؟

soheil_6666
09-01-2011, 15:55

سمت چپ بالا درست زیر پیچ اگه میخوای یک عکس إز زاویه مخالف بزارم

184781
10-01-2011, 00:35
سلام به دوستان خوبم!
من يه dv5-1155ee داشتم كه ٢/٥ سال پيش گرفتم ١٧٣٠و ديروز فروختم ٩٠٠ والان بدون لپتاپ دارم كلافه ميشم . با توجه به اينكه خيلي خيلي از اچ پى راضى بودم دوباره ميخوام اچ پى بگيرم. سه تا مدل رو انتخاب كردم يكى ٣١٩٠ يكى ٣١٤١ tx يكي هم ٣٠٥٢ nr
چون دفعه قبل از ايران اچ پى گرفتم و خيلى هم راضى بودم اينبار هم از همونا خريد ميكنم.
دوستان بدون در نظر گرفتن بحث ماليش كدوم مدل رو پيشنهاد ميدين. حتماً ١٥ اينچ و يا نهايتاً ١٤ باشه.
فقط ممنون ميشم بزرگوارى كنيد و سريع جواب بدين

amir123465
10-01-2011, 15:36
سلام
من یه سری اطلاعات در مورد لپ تاب HP DV3-4070 میخواستم
آیا لپ تاب خوبیه بعد تو ایران هست قیمتش چنده؟
بعد یه سری عکسم ازش میخواستم؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدید

lovelord2020
10-01-2011, 18:38
سلام به دوستان خوبم!
من يه dv5-1155ee داشتم كه ٢/٥ سال پيش گرفتم ١٧٣٠و ديروز فروختم ٩٠٠ والان بدون لپتاپ دارم كلافه ميشم . با توجه به اينكه خيلي خيلي از اچ پى راضى بودم دوباره ميخوام اچ پى بگيرم. سه تا مدل رو انتخاب كردم يكى ٣١٩٠ يكى ٣١٤١ tx يكي هم ٣٠٥٢ nr
چون دفعه قبل از ايران اچ پى گرفتم و خيلى هم راضى بودم اينبار هم از همونا خريد ميكنم.
دوستان بدون در نظر گرفتن بحث ماليش كدوم مدل رو پيشنهاد ميدين. حتماً ١٥ اينچ و يا نهايتاً ١٤ باشه.

3052nr رو كلا بيخيال شو

---------- Post added at 06:38 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

سمت چپ بالا درست زیر پیچ اگه میخوای یک عکس إز زاویه مخالف بزارم

مدل اين لپ لپ تاپ چي هست؟
شبيه اسلت سيم كارت نيست؟
3g ساپورت مي كنه اين لپ تاپ؟

armin_punisher6
10-01-2011, 22:01
بچه ها باطری اچ پی 3174 به 2170 میخوره؟کدوم قویتره؟
کسی نمیدونه؟

lovelord2020
10-01-2011, 23:19
خوب تست كن ارمين جان

armin_punisher6
11-01-2011, 00:41
خوب تست كن ارمين جان
آخه دستم نیست میخوام مطمئن شم که اگه میخوره بگم یکی باطریشو برام بیاره.

amirvania
11-01-2011, 09:33
سلام به دوستان خوبم!

بدون در نظر گرفتن بحث مالی مسلما 3190 بهتره ولی با در نظر گرفتن بحث مالی 3141 هم تا 90درصد کارایی 3190 رو داره با 30درصد قیمت پائین تر .
من خودم 3142 گرفتم . بی نظیره .

soheil_6666
11-01-2011, 10:41
lovelord عزیز
مدل dv4-1106 em هست نه اونجا نوشته سیم ولی یک شکاف خالیه به نظر جای سیم کارت نمیآد.

lovelord2020
11-01-2011, 12:37
آخه دستم نیست میخوام مطمئن شم که اگه میخوره بگم یکی باطریشو برام بیاره.
باطري هاي كپاسيتي هست جفت اگه اشتباه نكنم
نبايد فرقي كنه
اگه تفاوتي هم داشته باشه زير يه ربعه

amir123465
11-01-2011, 17:24
سلام
من یه سری اطلاعات در مورد لپ تاب HP DV3-4070 میخواستم
آیا لپ تاب خوبیه بعد تو ایران هست قیمتش چنده؟
بعد یه سری عکسم ازش میخواستم؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدید

کسی نیست جواب بده؟

nedasecret
11-01-2011, 19:58
ممنون از اطلاعاتی که در مرود لپ تاپ hp دادین

Help118
11-01-2011, 21:58
اینی که میگن لپ تاپهای اچ پی داغ می کنند تا چه حدی درسته بخصوص برای پردازنده های آی 5 و آی 7
یکی از دوستان بین وایو و اچ پی مونده بود این موضوع رو بهش گفتند تو انتخاب اچ پی دو دل شد...

anon85
12-01-2011, 05:25
کسی نیست جواب بده؟

سلام،
من تو این تاپیک اون چیزی رو که به نظرم می رسید نوشتم واستون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم 2 تا عکس از این مدل HP DV3 4070 از سایت myhp.ir

lovelord2020
12-01-2011, 11:48
اینی که میگن لپ تاپهای اچ پی داغ می کنند تا چه حدی درسته بخصوص برای پردازنده های آی 5 و آی 7
یکی از دوستان بین وایو و اچ پی مونده بود این موضوع رو بهش گفتند تو انتخاب اچ پی دو دل شد...

لپ تاپاي اچ پي داغ مي كنن!
خوب بستگي به سري داره ولي نه
شبيه خيلي از لپ تاپاي ديگه هستن در بعضي موارد خيلي خيلي كمتر توليد حرارات مي شه
بستگي به سري انتخابي داره
دليل داغ كردن لپ تاپ ها سي پي يو نيست
سي پي يو تو همه لپ تاپا دمايي مشابه ايجاد مي كنه و معمولا شكل ساز نيست ولي علت اصلي گرافيك هستش (كار گرافيكي) و تهويه
تو سري 3000 و مخصوصا 3100 داغ كردن ديده نشده!
البته چرا تو بعضي مدلا بوده اونم مربوط به مدلايي هست كه به دليل براورده نكردن بعضي استانداردا اصلا تو كشور مقصد پذيرفته نشده و اومده تو بازاراي جهان سوم!
مدلاش هم مشخصه
و شركتاي ايراني به عنوان پارت ... اوردن تو ايران و دارن گرونتر هم مي فروشنش

در حال حاضر سري هاي جديد مشكل خاصي ندارن
قيمتشون هم مشخص شده تو سايت حتي

lovelord2020
12-01-2011, 11:56
الان اين بحث و تبادل نظر درباره اچ پيه؟

پست اول اين تاپيك رو هر كي بخونه كافيه نظرش راجع به اين برند منفي شه

من از اولين پستم تو اين فروم زياد نمي گذره

فقط هم به خاطر همين تاپيك عضو شدم چون تو گوگل كه داشتم در مورد يه مشكلي كه با لپ تاپم داشتم تحقيق مي كردم بعد از اين كه خسته شدم تو گشتن و ترجمه كردن سايتاي خارجي يه سرچ هم تو پيجاي ايراني دادم و اين تاپيك تنها مرجعي بود كه در موردش يه چيزايي پيدا كردم البته اون موقع عوض نشدم و وقتي دنبال عكساي 2300 بودم پست دوست خوبم اقا حميد رو ديدم (اگه اشتباه نكنم با يوزر حميد كريزي 2) عضو شدم و خيلي چيزا ازشون ياد گرفتم.

الان تو لينكايي كه anon عزيز گذاشته بودن صفحه اول رو براي بار دوم ديدم

بعد از خوندن پست اول كه ويرايش شده نظرم عوض شده

و اين اخرين پستم خواهد بود

اگه به هر كدوم از دوستان بي احترامي شده از طرف من عذر مي خوام فقط بحث در مورد يه برند بوده و صحبت در حد همون برند

براي همتون ارزوي موفقيت مي كنم

javad026
12-01-2011, 12:43
باسلام

من سوالم رو جایی دیگه پرسیدم كسی جواب نداد ازاساتیدمحترمی كه دستی بر لپ تاپ دارند خواهش می كنم بااستفاده از
تجاربشون به من كمك كنند
حدوددوماه است كه یك لپ تاپhp g62 a53 seخریدم كسی میتونه به من بگه وقتی ازلپ تاپ استفاده نمی كنم وخاموش است اگردو شاخه اداپتورشارژر(درحالیكه سیم دیگه شارژر به لپ تاپ وصل باشه)مدام مثل تلویزیون به پریز وصل باشه مشكلی برای شارژروخود لپ تاپ بوجود نمی یاد(چون وقتی به برق وصل است چراغ ابی كنار سیمی كه از شارژر به لپ تاپ وصل است به رنگ ابی روشن است)علت این سوال من به خاطر این است كه تا الان موقعی كه ازلپ تاپ استفاده نمی كردم دوشاخه اداپتورشارژر رو از برق میكشیدم ولی هربار كه به برق میزنم یك جرقه كوچیكی بین پریزبرق(به یك محافظ برق 8000 تومانی سه چراغه )ودوشاخه ایجاد می شود كسی این تجربه رو داشته ویا میتونه بگه چرا جرقه میزنه ایرادازتبدیل سه به دو(برای دوشاخه برق)نیست همچنین وقتی سیم اداپتوررو ازشارژرجدامیكنم وبدون شارژر به هرپریزی میزنم جرقه نمی زنه
یك سوال دیگه هم دارم الان انتی ویروس من (norton)بعد از دوماه غیر فعال شده وپیغام می ده كه بایدsubscribeبشه با وجودی كه ویندوز اورجینال بروی لپتاپم با انتی ویروس(نسخه دوماهه)نصب بود وup dateهم به خاطر اینترنت باسرعت پایین نكردم الان باید انتی ویروسم رو پاك كنم ویكی دیگه نصب كنم یا راه حل دیگه ای هم هست ببخشید خیلی طولانی شد
باتشكر

pedarkhandeee
12-01-2011, 18:40
یك سوال دیگه هم دارم الان انتی ویروس من (norton)بعد از دوماه غیر فعال شده وپیغام می ده كه بایدsubscribeبشه با وجودی كه ویندوز اورجینال بروی لپتاپم با انتی ویروس(نسخه دوماهه)نصب بود وup dateهم به خاطر اینترنت باسرعت پایین نكردم الان باید انتی ویروسم رو پاك كنم ویكی دیگه نصب كنم یا راه حل دیگه ای هم هست ببخشید خیلی طولانی شد
باتشكر

سوال اولی رو نمیدونم ولی

سوال دومی

آنتی ویروس عالی داری چون همه ی ویروس ها رو بدون شک با سرعت پاک میکنه
انتی ویروست اگه norton internet security 2011 عالی میشه و هر هفته برو کافی نت تو گوگل بزن new update norton اول سایت آپدیت شرکت symantec است و باز می کنی

اونجا اگر ویندوز 64بیتی هستی اخر های صفحه هست ولی اگر 32 بیتی هستی اول سایت برای دانلود دارد با برنامه افزایش سرعت دانلود اون رو به راحتی ظرف 20 دقیقه دانلود میکنی

بیا خونه دوبار کلیک و ok رو بزن

anon85
12-01-2011, 19:34
باتشكر

سلام،
دوست عزيز اين نسخه از آنتي ويروسي كه رو لپ تاپتون نصب بوده به صورت trial هستش و فقط 2 ماه بهتون جواب ميده.
بعد 2 ماه آپديت نمي شه...
تو سايتشم اينو نوشته:

Symantec™ Norton Internet Security™ 2011, 60 days live update

anon85
12-01-2011, 20:07
الان اين بحث و تبادل نظر درباره اچ پيه؟

پست اول اين تاپيك رو هر كي بخونه كافيه نظرش راجع به اين برند منفي شه

من از اولين پستم تو اين فروم زياد نمي گذره

فقط هم به خاطر همين تاپيك عضو شدم چون تو گوگل كه داشتم در مورد يه مشكلي كه با لپ تاپم داشتم تحقيق مي كردم بعد از اين كه خسته شدم تو گشتن و ترجمه كردن سايتاي خارجي يه سرچ هم تو پيجاي ايراني دادم و اين تاپيك تنها مرجعي بود كه در موردش يه چيزايي پيدا كردم البته اون موقع عوض نشدم و وقتي دنبال عكساي 2300 بودم پست دوست خوبم اقا حميد رو ديدم (اگه اشتباه نكنم با يوزر حميد كريزي 2) عضو شدم و خيلي چيزا ازشون ياد گرفتم.

الان تو لينكايي كه anon عزيز گذاشته بودن صفحه اول رو براي بار دوم ديدم

بعد از خوندن پست اول كه ويرايش شده نظرم عوض شده

و اين اخرين پستم خواهد بود

اگه به هر كدوم از دوستان بي احترامي شده از طرف من عذر مي خوام فقط بحث در مورد يه برند بوده و صحبت در حد همون برند

براي همتون ارزوي موفقيت مي كنم

سلام،
خوب هستين آقا مسعود؟
آقا اين حرفا چيه كه مي زنين؟
روز ما رو خراب كردين كه...
شما چشم و چراغ اين تاپيك هستين.
والا من نه شما رو از نزديك مي شناسم و نه اين كه شما پسر خالم هستين، ولي تو اين يه ماهي كه ميام تو اين فروم، از تك تك پست هاتون استفاده كردم...
اصولا به نظر من تو اين جور جوامع مجازي، اون چيزي كه مهمه رعايت ادب، احترام گذاشتن به نظرات بقيه، و نگاه حرفه اي به موضوع هاس كه شما تو پست هاتون هميشه اينا رو با هم يه جا داشتين...
فكر كنم خيلي از رفقا هم نظر منو داشته باشن.
حالا نمي دونم چي شده كه حرف از رفتن مي زنين.
اگه به خاطر اين پسته:

به هر حال اين دوستمون هم نظر خودشونو دارن و واسه ما محترمه نظرشون. رو نظر ايشون بحث هم شده؛ حتي خود شما هم همون موقع پست دادي و دلايلي رو آوردي. ايشون هم استدلال هاي خودشونو دارن. سرآخر اين باقي يوزر ها هستن كه ميان مي خونن نظراتو قضاوت مي كنن.
اين كه ناراحتي نداره دوست عزيز.
مهم اينه كه شما هستين و بقيه (كاربراي آماتوري مثل من) از نظرات شما و باقي دوستان استفاده مي كنن؛ احيانا سئوالي يا نظر متفاوتي داشتن بيان مي كنن.
خلاصه چيزي كه واسه من با ارزشه اينه كه شما (و دوستان ديگه اي مثل شما) ميان بدون هيچ چشمداشتي وقت مي زارن و به سئوال هاي بقيه جواب مي دن.
پس خواهشا اگر واستون ممكنه ما رو از نظراتتون (كه خيلي هاش بر پايه ي تجربيات شخصي و تست مدل هاي مختلف اين برند هست) بي نصيب نگذارين...
يا هو

javad026
13-01-2011, 11:47
سلام،
دوست عزيز اين نسخه از آنتي ويروسي كه رو لپ تاپتون نصب بوده به صورت trial هستش و فقط 2 ماه بهتون جواب ميده.
بعد 2 ماه آپديت نمي شه...
تو سايتشم اينو نوشته:

Symantec™ Norton Internet Security™ 2011, 60 days live update

ممنون ازجوابتون
اره دقیقا همین طوری بوده وفكركنم norton2010باشه چون دردرایوcتاریخcreatاونرو 2010 نوشته حالا unistallبكنم ویك انتی ویروس دوسه هزار تومانی نورتون یا یك انتی ویروس دیگه نصب كنم یا كاردیگه ای پیشنهاد میدید چون الان هیچ استفاده ای نمی شه ازاون كرد
درمورد سوال اولم منظورم اینه كه شما لپ تاپ تون مدام به برق وصل (حتی وقتی shout down)است(مثل كامپیوتر معمولی كه پاورش همیشه به برق وصل است) یا فقط وقتی كه استفاده میكنید شارژرو به برق وصل میكنید
با تشكر

zeinabb
13-01-2011, 21:09
وقتی تومدل های اچ پی دقیقتر شدم دیدم مدل کارت گرافیک ان ATI است من هیچ شناختی نسبت به کارایی این مدل ندارم بیشتر ترجیح می دم nvidia باشه اگه کسی بتونه در مورد این مدل توضیحاتی بده ممنون میشم

anon85
14-01-2011, 08:02
ممنون ازجوابتون
اره دقیقا همین طوری بوده وفكركنم norton2010باشه چون دردرایوcتاریخcreatاونرو 2010 نوشته حالا unistallبكنم ویك انتی ویروس دوسه هزار تومانی نورتون یا یك انتی ویروس دیگه نصب كنم یا كاردیگه ای پیشنهاد میدید چون الان هیچ استفاده ای نمی شه ازاون كرد
درمورد سوال اولم منظورم اینه كه شما لپ تاپ تون مدام به برق وصل (حتی وقتی shout down)است(مثل كامپیوتر معمولی كه پاورش همیشه به برق وصل است) یا فقط وقتی كه استفاده میكنید شارژرو به برق وصل میكنید
با تشكر

سلام،
در مورد آنتي ويروس نظرا متفاوته، ولي من خودم به شخصه اولين كاري كه كردم اين بود كه norton پاكش كردم و nod ريختم روش؛ چون 3 سالي مي شه كه ازش استفاده مي كنم و ازش راضيم. حالا شما هر آنتي ويروسي كه دوس داشتي بريز، فرقي نمي كنه avira, kaspersky, norton, ... (خودتم مطمئنا بهتر از من مي دوني كه هر چي كه مي ريزي بايد حتما قابليت آپديت شدنو داشته باشه...)
راجع به شارژ هم من تا وقتي كه لپ تاپم روشنه همش سيم شارژش به برقه؛ ولي وقتي كه خاموشه درش مي آرم. تو خاموش كردنم وقتي شما shutdown (و يا hibernate) مي كنين مي تونين سيمو در آرين چون از شارژ باتري كم نميشه. ولي وقتي سيستم مي ره رو sleep اون وقت از شارژ باتري تون يه مقدار نسبتا كمي مصرف مي شه...
البته تو اين مورد (در آوردن يا در نياوردن سيم شارژ) دوستان با سواد تر از بنده هستن كه مي تونن كمكتون كنن...

anon85
14-01-2011, 08:13
وقتی تومدل های اچ پی دقیقتر شدم دیدم مدل کارت گرافیک ان ATI است من هیچ شناختی نسبت به کارایی این مدل ندارم بیشتر ترجیح می دم nvidia باشه اگه کسی بتونه در مورد این مدل توضیحاتی بده ممنون میشم

سلام،
hp هم با nvidia كار مي كنه و هم ATI.
اين دو شركت به نوعي رقيب همديگه به حساب ميان و هر دو شركت معتبرن.
شما هم نسبت به كارت هاي گرافيك ATI نگران نباشين، چون امتحانشونو به خوبي پس دادن.
در مورد اين دو شركت اين 2 تا لينك ويكي پديا توضيحات نسبتا خوبي داده:

aminhacker
14-01-2011, 14:45
آقا تاپیک آنتی ویروس اینجا نیست
کلا یک مشکل این تاپیک اینه که از هر دوتا پست یکی میاد میگه شنیده داغ می کنه حالا داغ می کنه ؟ .... خدایی ؟ .... قول ؟
فایده نداره منم همین جوری بودم اما دوستان رعایت کنید یک چندتا صفحه رو بخونین همه چی گیرتون میاد
من نمیگم درباره گرمایش مدل خاصی صحبت نکنین من میگم درباره کل یک برند صحبت نکنین ... hp داغ می کنه یا نه ؟:27:
انگار hp مودم که اینجوری می پرسن الان نصف این تاپیک درگیر همین سواله :13:
یکمم این سوال داره میشه شبیه اینکه آیا بخاری داغ می کنه ؟ :31:
حالا دیگه خود دانید
یا حق

aminhacker
14-01-2011, 14:55
ضمنا دوستان لطفا سوالای خودتون راجع به این دو مدل 3140 و 3150 رو تو این تاپیک بپرسین:33:

دوستان هم هستن که می تونن راهنمایی های لازم رو بکنن

موفق باشید

یا حق

mohamad gh
14-01-2011, 17:19
سلام خدمت اساتید محترم
من موندم این مدل رو بگیرم یانه
چون باتوجه به مدلش که از3140پایین تره میترسم کیفیت صفحه نمایشش پایین باشه مدلیکه من میگم3052nrهستش
اگه مونیتورش خوب نیست برای دیدن فیلم برم سراغ مدل دیگه ای
ممنون

anon85
14-01-2011, 17:29
کلا یک مشکل این تاپیک اینه که از هر دوتا پست یکی میاد میگه شنیده داغ می کنه حالا داغ می کنه ؟ .... خدایی ؟ .... قول ؟
فایده نداره منم همین جوری بودم اما دوستان رعایت کنید یک چندتا صفحه رو بخونین همه چی گیرتون میاد
من نمیگم درباره گرمایش مدل خاصی صحبت نکنین من میگم درباره کل یک برند صحبت نکنین ... hp داغ می کنه یا نه ؟:27:
حالا دیگه خود دانید
یا حق

سلام،
دوست عزيز منم مي دونم كه تاپيك آنتي ويروس اين جا نيست؛
اگه با دقت پست ها رو مي خوندي مي ديدي كه يكي از دوستان با آنتي ويروسي كه رو لپ تاپش (كه از همين برند HP بودش) مشكل داشت و سوالشو مطرح كرد. (هر چند اين فقط يكي از سوالاش بود)
بنده و يكي ديگه از رفقا بر حسب وظيفه جوابشو داديم.
حال اين كه شما مياي و تذكر مي دي كه آقا تاپیک آنتی ویروس اینجا نیستديگه از اون حرفاس...
در مورد داغ كردن هم من يه جورايي حق مي دم به بقيه كه همچين سوالايي رو بپرسن؛ چون وقتي پست اول تاپيكو مي خونن بايدم همچين سوالي هي تكرار بشه...

mohamad gh
14-01-2011, 19:41
حالا دیگه خود دانید
یا حق
سلام
مردم دارن پول میدن بنابراین بایداز محاسن ومعایب چیزی که میخرن اگاهی پیدا کنن واولین چیزی که بعد از قیمت به یاد ادم میافته همون گرمای بیش از حد دستگاه هاست پس بهشون حق بدین که بپرسن:20:

aminhacker
14-01-2011, 20:02
سلام،
دوست عزيز منم مي دونم كه تاپيك آنتي ويروس اين جا نيست؛
اگه با دقت پست ها رو مي خوندي مي ديدي كه يكي از دوستان با آنتي ويروسي كه رو لپ تاپش (كه از همين برند HP بودش) مشكل داشت و سوالشو مطرح كرد. (هر چند اين فقط يكي از سوالاش بود)
بنده و يكي ديگه از رفقا بر حسب وظيفه جوابشو داديم.
حال اين كه شما مياي و تذكر مي دي كه آقا تاپیک آنتی ویروس اینجا نیستديگه از اون حرفاس...
در مورد داغ كردن هم من يه جورايي حق مي دم به بقيه كه همچين سوالايي رو بپرسن؛ چون وقتي پست اول تاپيكو مي خونن بايدم همچين سوالي هي تكرار بشه...
از اونجا که کلا لپ تاپ همچون pc میمونه (جز چند چیز واضح!):27: هر کی هر لپ تاپ hp گرفت بیاد اینجا کلا مشکلات لپ تاپش اینجا قابل حله
مثلا office 2010 کرک اگه کسی داره
IE هم اگه شد لینک آخرین اصلاحاتش
بین IE و opera هم هر کدوم رو صلاح می دونین

بعدشم کل تاپیک پست اولش نیست این همه پست همه زدن که ای بابا مشکل نداره سری های جدید باز دوباره
مثه این میمونه که یکی که AMD قدیمی داشته بگه اه AMD چه ضایست خوب اون موقعه همه میدونستن که مشکل داره مثه hp حالا خریدن مشکل داشته که نباید تا قیام قیامت بگن مشکل داره این حدودا 300 صفحه که چیزی نیست من قول میدم تا صفحه 1000 این تاپیک تا دو سال دیگه این سوال یکی در میون پرسیده شه
دیگه درباره گرما و اینجور چیزا صحبت نمی کنم
آقایون شرمنده اگه به کسی بی احترامی کردم :11:

anon85
14-01-2011, 20:39
از اونجا که کلا لپ تاپ همچون pc میمونه (جز چند چیز واضح!):27: هر کی هر لپ تاپ hp گرفت بیاد اینجا کلا مشکلات لپ تاپش اینجا قابل حله

بعدشم کل تاپیک پست اولش نیست این همه پست همه زدن که ای بابا مشکل نداره سری های جدید باز دوباره
مثه این میمونه که یکی که AMD قدیمی داشته بگه اه AMD چه ضایست خوب اون موقعه همه میدونستن که مشکل داره مثه hp حالا خریدن مشکل داشته که نباید تا قیام قیامت بگن مشکل داره این حدودا 300 صفحه که چیزی نیست من قول میدم تا صفحه 1000 این تاپیک تا دو سال دیگه این سوال یکی در میون پرسیده شه

دوست عزيز خواهشا سفسطه نكن؛
عنوان تاپيك رو واست يه بار مي نويسم:
◄ ™ HP اا گفت و گو و تبادل نظر ►
حالا برو يه بار ديگه اون چند تا پستي كه از نظر شما نامربوطه رو بخون.
كلاه خودتو قاضي كن.
اگه مرتبط به اين تاپيك نبود، رو پست بنده بزن گزارش تخلف...
خلاص.

aminhacker
14-01-2011, 20:50
جایی خوبی برای ... نیست
ادامه نمی دم ...

یا علی

armin_punisher6
14-01-2011, 20:51

کاملا با نظرتون موافقم.البته مدل شما جز مدلهای خوبه اچ پی هست ولی یه مدل پایینترش یعنی 3140 مشکل گرماداره مدل i7 هم 3052nr هم همینطور.قبلا هم 2020 مشکل داشت که سری دیسکانتینیو شد و به جاش 2170 اومد.
موفق باشین.

aminhacker
14-01-2011, 21:00
کاملا با نظرتون موافقم.البته مدل شما جز مدلهای خوبه اچ پی هست ولی یه مدل پایینترش یعنی 3140 مشکل گرماداره مدل i7 هم 3052nr هم همینطور.قبلا هم 2020 مشکل داشت که سری دیسکانتینیو شد و به جاش 2170 اومد.
موفق باشین.

خواهش.
به خاطر مشاوره دوستای گله و گرنه همون 3140 رو می گرفتم
میگم رو مدل بحث بشه به همین خاطره
خداروشکر

اقا آرمین بچه ها میگن چشمای شوری داریا ... نکنه ...:41:

BehzadKiNG
14-01-2011, 23:25
موفق باشین.

خواهش.
به خاطر مشاوره دوستای گله و گرنه همون 3140 رو می گرفتم
میگم رو مدل بحث بشه به همین خاطره
خداروشکر

اقا آرمین بچه ها میگن چشمای شوری داریا ... نکنه ...:41:

سلام،
من می خواستم این 3140 رو بخرم، یعنی تصمیم قطعی شده بود که این پستا رو دیدم خورد تو ذوقم!
یعنی اینقدر وضعش بده؟ این 3050 که معرفی کردین 250 تومن تفاوت قیمت داره ؟ ارزش داره ؟
با این نظر که اصلا" اهل گیم و نرم افزارهای سنگین نیستم.
ممنون/

aminhacker
14-01-2011, 23:43
سلام،
من می خواستم این 3140 رو بخرم، یعنی تصمیم قطعی شده بود که این پستا رو دیدم خورد تو ذوقم!
یعنی اینقدر وضعش بده؟ این 3050 که معرفی کردین 250 تومن تفاوت قیمت داره ؟ ارزش داره ؟
با این نظر که اصلا" اهل گیم و نرم افزارهای سنگین نیستم.
ممنون/

بیا اینجا یک چیزیا دستگیرت میشه

فقط اینا رو بگم که فینگر پرینت - 150 گیگ هارد بیشتر-گرافیک بالاتر+خیال راحت تر ببین می ارزه یا نه
البته هارد بیشتر خیلی مزیت نیست:10:

javad026
15-01-2011, 12:09
حالا دیگه خود دانید
یا حق

دوست عزیزسلام
علت اینكه درمورد انتی ویروس دراینجا سوال پرسیدم اینه كه چون تایپیك تخصصیhpاست باخودم گفتم شاید درلپ تاپ هایhp یك ویژگی (درنرم افزاری اورجینالی كه hpبروی لپتاپ های خود تصب كرده یادروب سایتhp برای بروزرساندن اونها مثل gameهاش )مختص این برند وجود داشته باشد كه شما افرادباتجربه تر ازاون اگاه باشید وبه امثال من كمك كنیدواگر درجای دیگری مطرح می كردم یادارندگان hpكمتربه اون تایپیك ها سری میزدند ویا كسی كه مثلالپ تاپ سونی یا دل داره ازاون ویژگی بی خبرباشد

BehzadKiNG
15-01-2011, 14:01
بیا اینجا یک چیزیا دستگیرت میشه

فقط اینا رو بگم که فینگر پرینت - 150 گیگ هارد بیشتر-گرافیک بالاتر+خیال راحت تر ببین می ارزه یا نه
البته هارد بیشتر خیلی مزیت نیست:10:

سلام،
الان چک کردم 3140 و 3150 هر دو فینگرپرینت دارن و گرافیک هر دو تا باهم برابره!
هارد هم به قول خودتاون زیاد مهم نیست ! یعنی فقط رم 3150 هست که 2 گیگ بشتره !
یعنی 2 گیگ رم + 160 گیگ هارد می شه 250 تا ؟ :18:
ویژگی دیگه ای داره که من نمی دونم؟

در ضمن مایی که فوق کارمون اینترنت و visual studio و بازی هم فوقش همین angry birds هست، واسه ما هم گرم می کنه این 3140؟

ممنون/

aminhacker
15-01-2011, 14:09
سلام،
الان چک کردم 3140 و 3150 هر دو فینگرپرینت دارن و گرافیک هر دو تا باهم برابره!
هارد هم به قول خودتاون زیاد مهم نیست ! یعنی فقط رم 3150 هست که 2 گیگ بشتره !
یعنی 2 گیگ رم + 160 گیگ هارد می شه 250 تا ؟ :18:
ویژگی دیگه ای داره که من نمی دونم؟

در ضمن مایی که فوق کارمون اینترنت و visual studio و بازی هم فوقش همین angry birds هست، واسه ما هم گرم می کنه این 3140؟

ممنون/

کی همچین حرفی زده دوست عزیز 3140 فینگر پرینت نداره
چون رم 3150 بیشتره بیشتر گرافیک شیر می کنه اما ded هر دوتا یکیه
انتخاب با شماست

موفق باشید

professor
15-01-2011, 16:00
سلام دوستان .. من میخوام 3140 بگیرم .. درسته میگن اکثرا مشکل داره؟

anon85
15-01-2011, 16:29
کی همچین حرفی زده دوست عزیز 3140 فینگر پرینت نداره
چون رم 3150 بیشتره بیشتر گرافیک شیر می کنه اما ded هر دوتا یکیه
انتخاب با شماست

موفق باشید

سلام،
3140 فینگر پرینت نداره.
در مورد مقداري كه گرافيك و رم شر مي كنن من هنوزم موندم كه آيا تاثير داره يا نه. از لحاظ تئوريك بايد تاثير گذار باشه، هر چند نظر يكي از رفقاي با سابقه چيز ديگه اي بودش:

موفق باشيد.

armin_punisher6
15-01-2011, 16:33
کاملا درسته.من خودم به شخصا مشکل 3140 و 3052 رو دیدم.به نظر من شما 3150 بگیر که هم رم 6 داره و هم فینگر پرینت.

anon85
15-01-2011, 16:36

سلام،
دوست عزيز مشكل از نظر شما يعني چي؟
فكر كنم شما بهتره سوالتونو با جزئيات بيشتر و انتظارات دقيقتونو از مدل مورد نظرتون بيان كنين تا دوستان راحت تر بتونن كمكتون كنن...

professor
15-01-2011, 18:12
کاملا درسته.من خودم به شخصا مشکل 3140 و 3052 رو دیدم.به نظر من شما 3150 بگیر که هم رم 6 داره و هم فینگر پرینت.
آخه اختلاف قیمتشون زیاده .. بعد مشکلاتش رو میشه کامل بگید چیاست ؟ چون از اینور اونور زیاد چیز شنیدم.. نمیدونم کدوم درسته کدوم غلط.. بعدش 3150 هیچ مشکلی نداره؟
ممنون

سلام،
دوست عزيز مشكل از نظر شما يعني چي؟
فكر كنم شما بهتره سوالتونو با جزئيات بيشتر و انتظارات دقيقتونو از مدل مورد نظرتون بيان كنين تا دوستان راحت تر بتونن كمكتون كنن...
سلام .. کلا مشکل دیگه که بخواد اذیت کنه .. من یه سیستم میخوام که 3-4 سالی واسم سیستم باشه و کم نیاره و اذیتم نکنه .. من واسم کیفیت lcd مهمه .. قدرت پردازش سی پی یو و حافظه رم مهمه .. گرافیک زیاد واسم مهم نیست .. با دوام باشه .. با روشن بودن زیاد واسش مشکلی پیش نیاد.. ظاهرش هم نسبتا خوب باش.. باتریش هم حداقل 3-2 ساعت رو جواب بده.. صداشم قابل قبول باشه..قیمتش هم 900-1 تومن باشه..

کلا توی این رنج قیمت اگه چیز بهتری میتونم بگیرم معرفی کنید ممنون میشم..

vmkarami
15-01-2011, 23:28
agha salam
vaghean daram divoune misham az baske eror bluscreen ro didam
ye 4520s corei5 kharidam
roosh win7 nasb kardam
dar avalin bala oomadane win agar add device bekhay bokoni bluscreen eror miyad
badam agar esset smart security 4 nasb bokoni bala nemiyad win va only dar safe mode bala miyad
kholase daram 40 mishama
yeki az in 4520 ke omad vasam dadam guarantee avazesh kardan ama inyekiyam hamintore!!!pas irad kojast?toro khoda komakam konid zood chon kheli giram daram proje payanimo midam niyazesh daram

vmkarami
15-01-2011, 23:32
1bahse dige:bande roosh win7 64bit nasb kardam o raftam koliyeye update win ro ta dirooz gereftam!dige eror nadaram ama az too site hp.com ham bios for win 7 gereftam o bios systeme change kardam
1.aslan karam khoub boude?
2.emshab bade 1 roooz kar goft startup kharabe o be nazdiktarin reset pointe raft o felan win khoube
3.agar bekham bios khodesho dobare nasb konam ke roo flashame chetor mitounam?

aminhacker
15-01-2011, 23:47
آخه اختلاف قیمتشون زیاده .. بعد مشکلاتش رو میشه کامل بگید چیاست ؟ چون از اینور اونور زیاد چیز شنیدم.. نمیدونم کدوم درسته کدوم غلط.. بعدش 3150 هیچ مشکلی نداره؟
ممنون

سلام .. کلا مشکل دیگه که بخواد اذیت کنه .. من یه سیستم میخوام که 3-4 سالی واسم سیستم باشه و کم نیاره و اذیتم نکنه .. من واسم کیفیت lcd مهمه .. قدرت پردازش سی پی یو و حافظه رم مهمه .. گرافیک زیاد واسم مهم نیست .. با دوام باشه .. با روشن بودن زیاد واسش مشکلی پیش نیاد.. ظاهرش هم نسبتا خوب باش.. باتریش هم حداقل 3-2 ساعت رو جواب بده.. صداشم قابل قبول باشه..قیمتش هم 900-1 تومن باشه..

lcd به نظرم سونی و اپل راسته کارته اگه خیلی خیلی مهمه, اما با این بودجه بیخیال اینا شو
البته بیشتر کسایی که اینجان عاشق hp هستند مثه من عاشق این برندم حواست باشه
یعنی ممکنه تو پیشنهادمون بیخیال مزایای اونا شیم و بگیم hp البته به صورت ناخودآگاهه:31:
3150 واسه من که زیاد کیفیت صفحه نمایش برام مهم نیست عالیه
ظاهر 3150 عالیه
باطری بسته به کاری که می کنیه
صداش بد نیست اما عالیه عالی نیست
قیمت 1200 نهایت

armin_punisher6
16-01-2011, 11:00
ممنون

3150 مطمئن باشین بدون مشکل هست و مدل خیلی خوب اچ پی هست.
بابت کیفیت ال سی دی هم بگم کیفیت اچ پی خوبه ولی به هیج وجه به پای اپل و سونی نمیرسه.ولی مشکل حادی ندارن.در کل پیشنهاد میکنم اچ پی رو بگیرین.

mehdi666lp
16-01-2011, 14:22
سلام
.
.
.
کسی از سایت رایان صبا خرید کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MAYSAM01
17-01-2011, 15:44
با سلام
من حدود 2 ماهه که dv6-3140 گرفتم
من بیشتر برند هارو از سونی تا فوجیتسو گشتم
ولی واقعا در این قیمت hp بهتره من و یکی از دوستانم این مدل رو باهم سفارش دادیم
نه داغ میکنه ونه صدا داره
لطفا از دوستانی که این لپ تاپو ندارن نظر ندن !
:31:

BehzadKiNG
17-01-2011, 21:44
با سلام
من حدود 2 ماهه که dv6-3140 گرفتم
من بیشتر برند هارو از سونی تا فوجیتسو گشتم
ولی واقعا در این قیمت hp بهتره من و یکی از دوستانم این مدل رو باهم سفارش دادیم
نه داغ میکنه ونه صدا داره
لطفا از دوستانی که این لپ تاپو ندارن نظر ندن !
سلام،
می شه شما هم دمای لب تاپ رو تو حالت معمولی و حالت بازی بگین ؟
ممنون/

metallboyz
18-01-2011, 09:35
سلام دوستان من یه حماقتی کردم قبل از اینکه backup بگیرم ویندوز عوض کردم.الان تو بوت هر چی f11 میزنم تو ریکاوری نمیره ولی یه درایو داره که خودش اسمش recovery هست و اون پاک نشده که عکسشم گذاشتم.دوستان راهی سراغ دارید من ویندوز اورجینالمو ریکاوری کنم؟

saeed-vaio
18-01-2011, 18:36
سلام خدمت همه دوستان..
من لپ ناپ 3174 خریدم.
از اونجایی که پارتیشن بندی رو نتونستم با اکرونیس انجام بدم، از دیسک منیجمنت خود ویندوز اینکارو انجام دادم ولی بعد از ریستارت ویندوزم پرید.:41:
مجبور به نصب مجدد ویندوز شدم ولی زمانیکه اومدم با کد پشت دستگاه ویندوزم رو قانونی کنم، پیغام داد که این ورژن ویندوز مربوط به این کد نیس!
حالا حسابی کلافه ام و نمی دونم باید چی کار کنم!!!!!!
خواهشاً زودتر راهنماییم کنین..
در ضمن قسمت چپ مووس پد دستگاه خیلی داغ میکنه، حتی یه کول پد قوی (مارکش Thermaltake) که 35 تومنم خریدمش، همراشه.آیا این طبیعیه؟

D o l f i n
18-01-2011, 18:47
شماره سریال لپ تاپ های hp رو تو کدوم قسمت سایت hp میشه چک کرد؟

armin_punisher6
18-01-2011, 21:40
سلام خدمت همه دوستان..
من لپ ناپ 3174 خریدم.
از اونجایی که پارتیشن بندی رو نتونستم با اکرونیس انجام بدم، از دیسک منیجمنت خود ویندوز اینکارو انجام دادم ولی بعد از ریستارت ویندوزم پرید.:41:
مجبور به نصب مجدد ویندوز شدم ولی زمانیکه اومدم با کد پشت دستگاه ویندوزم رو قانونی کنم، پیغام داد که این ورژن ویندوز مربوط به این کد نیس!
حالا حسابی کلافه ام و نمی دونم باید چی کار کنم!!!!!!
خواهشاً زودتر راهنماییم کنین..
در ضمن قسمت چپ مووس پد دستگاه خیلی داغ میکنه، حتی یه کول پد قوی (مارکش Thermaltake) که 35 تومنم خریدمش، همراشه.آیا این طبیعیه؟
مبارکتون باشه.
دوست عزیز اون سریال فقط برای windows 7 نسخه home premium هست.

anon85
18-01-2011, 22:08
شماره سریال لپ تاپ های hp رو تو کدوم قسمت سایت hp میشه چک کرد؟

سلام،
اينجاس:

saeed-vaio
19-01-2011, 00:52
سلام،
اينجاس:

کدشو باید از کجا گیر آورد و وارد کرد؟
چون پشت لپ تاپ که کدی با توجه به مثال خودش وجود نداره!

anon85
19-01-2011, 04:38
کدشو باید از کجا گیر آورد و وارد کرد؟
چون پشت لپ تاپ که کدی با توجه به مثال خودش وجود نداره!

سلام،
اين لينك همون طور كه از اسمش پيداس بهتون مي گه كه چه مدت از وارانتي تون مونده و مهم تر از اون اگه لپ تاپتون ريفر باشه متوجه مي شين...
شما دو جور مي تونين چك كنين؛
اگه به اين عكس دقت كنين:

1. توي قسمتي كه نوشته Automatic Product Detection & Warranty Check، زيرش رو Start Detection كليك كنين تا خود سايت اطلاعات لازم رو از روي دستگاهتون پيدا كنه و نتيجه شو بهتون بگه؛ (اين روش طبيعتا وقتي جواب مي ده كه شما با لپ تاپتون انجامش بدين...)
2. زير ستون Manual Warranty Check شما به صورت دستي 3 مورد Country، Serial number، Product number رو وارد كنين؛

تو قسمت Country مي بينين كه اثري از مملكت گل و بلبل نيس؛ معمولا لپ تاپ هاي تو بازار ايران به سفارش كشور دوست و برادر امارات هستش كه در اين صورت انتخاب شما مي شه United Arab Emirates.
البته اگه يه نگاهي به كارتن لپ تاپتون بندازين، معمولا روش كشور سفارش دهنده به اضافه Serial number، Product number نوشته شده:

amirvania
19-01-2011, 09:50
قابل توجه دوستان عزیزی که 3140 ندارن و همینجوری میان و در موردش نظر منفی میدن :
من یک ماهه که 3142 دارم که همون 3140 با رنگ سفید هستش از نظر کانفیگ و نسبت قیمت به کانفیگ و دیزاین هیچ رقیبی نداره و از نظر مشکلاتی که دوستان میگن مثل گرما وووو .... من که هیچ مشکلی ندیدم .
از هر نظر عالیه و به نظر من تا 1100 بهترین انتخابه .
سپاس :10:

water_lily_2012
19-01-2011, 09:56
سلام
با وضعيت تحريم، گارانتي اين لپ تاپ به چه صورت هست. من مي خواهم 3120 بخرم آيا ارزش داره يا نه.

armin_punisher6
19-01-2011, 15:34
قابل توجه دوستان عزیزی که 3140 ندارن و همینجوری میان و در موردش نظر منفی میدن :
من یک ماهه که 3142 دارم که همون 3140 با رنگ سفید هستش از نظر کانفیگ و نسبت قیمت به کانفیگ و دیزاین هیچ رقیبی نداره و از نظر مشکلاتی که دوستان میگن مثل گرما وووو .... من که هیچ مشکلی ندیدم .
از هر نظر عالیه و به نظر من تا 1100 بهترین انتخابه .
سپاس :10:
قیمتش پایینتره عزیز من.اگه طرف بخواد 1100 بده میره 3150 میگیره که بدون شک بهتره.هم فینگر پرینت داره و هم رم 6 گیگ.که رمش با عث افزایش قدرت کارت گرافیک هم میشه.

saeed-vaio
19-01-2011, 23:06
با تشکر از جوابهای سریع و به موقع دوستان، من ویندوز لپ تاپم رو بصورت home prem نصب کردم و بدون اینکه هیچ کاری انجام بدم خودش بصورت اورجینال شناخته شد.

فقط الان یه مشکل دارم و اون در مورد بعضی از درایوراشه که نشناخته..یکیش اینه:
PCI Simple Communications Controllers
یکی دیگه هم مربوط به کارت ریدرشه احتمالاً.(چون Unkown هستش)
البته دکمه های مربوط به کم و زیاد کردن نور دسنگاه و تنظیم صداها و ... هم کار نمیکنه.
از خود سایت hp هر درایوری بود دانلود کردم ولی جواب نداد..:41:

همچنین نرم افزار خود hp رو هم دانلود و نصب کردم ولی نمی دونم چرا کامل نیس و به این شکله که می بینید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همونطور که در بالای صفحه می بینید دو بخش Mediasmart و Pc discovery نیس...اینارو از کجا باید بیارم؟
ممنون..

anon85
20-01-2011, 06:15
سلام
با وضعيت تحريم، گارانتي اين لپ تاپ به چه صورت هست. من مي خواهم 3120 بخرم آيا ارزش داره يا نه.

سلام،
hp گارانتي قوي (مثل دل و سوني) تو ايران نداره؛
حالا شما اگه بتونين يه گارانتي شركتي خوب بگيري چه بهتر.
اگه نه كه ایران اچ پی يا مای اچ پی...

anon85
20-01-2011, 06:42
با تشکر از جوابهای سریع و به موقع دوستان، من ویندوز لپ تاپم رو بصورت home prem نصب کردم و بدون اینکه هیچ کاری انجام بدم خودش بصورت اورجینال شناخته شد.

فقط الان یه مشکل دارم و اون در مورد بعضی از درایوراشه که نشناخته..یکیش اینه:
PCI Simple Communications Controllers
یکی دیگه هم مربوط به کارت ریدرشه احتمالاً.(چون Unkown هستش)
البته دکمه های مربوط به کم و زیاد کردن نور دسنگاه و تنظیم صداها و ... هم کار نمیکنه.
از خود سایت hp هر درایوری بود دانلود کردم ولی جواب نداد..:41:

همچنین نرم افزار خود hp رو هم دانلود و نصب کردم ولی نمی دونم چرا کامل نیس و به این شکله که می بینید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همونطور که در بالای صفحه می بینید دو بخش Mediasmart و Pc discovery نیس...اینارو از کجا باید بیارم؟
ممنون..

سلام،
دوست عزيز فكر كنم شما اگه تو بخش نرم افزارها، درایور ها و مباحث فنی يه تاپيك واسه اين مشكلت بزني، راحت تر جوابتو مي گيري.
اين 2 تا تاپيكو هم يه نگاه بنداز:

[ آموزش ] : يافتن اتوماتيك درايور براي همه نوت بوك ها توسط نرم افزار

آموزش روشهای یافتن درایورهای سخت افزار

RED-LINE
20-01-2011, 14:50
دوستان من قصد خرید 3150رو دارم.
گارانتیش وضعیتش چطوره؟
من اینو برای کسی میخوام که تازه میخواد کار با کامپیوتر رو شروع کنه،میخوام بدونم رو دکمه های این لپتاپ انقدری جا هست که راحت برچسب فارسی رو بچسبونم؟
اگر میشه لطف کنید یک عکس واضح از کیبوردتون بذاری خیلی ممنون میشم شنبه میخوام برم بخرم..

night lord
20-01-2011, 16:27
کسایی که hp envy 15 دارن و یا میخوان بخرن و یا راهمایی میخوان اینجا رو ببینن حتما .

mohamad gh
20-01-2011, 18:28
سلام دوستان
من دیروز یه 3052خریدم ولی اون طور که بعضی از دوستان میگفتن داغ نمیکنه وفقط طرف چپش که سی پی یوش قرار داره یه کمی گرم کار میکنه که خیلی هم عادی هستش و فقط کافیه یه کم از زمین بالاتر قرار بدین
چون خوشد پایه نداره واسه همین هوا زیرش جریان پیدا نمیکنه (اگر یه پی سی هم 10 تا فن داشته باشه همه فن های ورود هواشو ببندین هم از گرما میترکه )
دیگه هیچ مشکلی نداره من که باهاش راحتم فقط یه کمی سنگینه

anon85
20-01-2011, 21:53
دوستان من قصد خرید 3150رو دارم.
گارانتیش وضعیتش چطوره؟
من اینو برای کسی میخوام که تازه میخواد کار با کامپیوتر رو شروع کنه،میخوام بدونم رو دکمه های این لپتاپ انقدری جا هست که راحت برچسب فارسی رو بچسبونم؟
اگر میشه لطف کنید یک عکس واضح از کیبوردتون بذاری خیلی ممنون میشم شنبه میخوام برم بخرم..

سلام،
در مورد گارانتي چند تا پست قبلي رو بخون يا يه سرچ بزن يه چيزايي دستت مي آد؛
درباره كيبوردش هم معمولا اين مدل هايي كه تو بازار ايرانه به سفارش اماراته كه روشون حروف عربي هم هست كه با چند تا تغيير جاهاشون مثل حروف فارسيه.
و اما حتما يه سر به اين تاپيك بزن كه همه چيز در مورد اين مدل گفته شده:
تاپیک اختصاصی 3150

anon85
20-01-2011, 22:32
سلام دوستان
من دیروز یه 3052خریدم ولی اون طور که بعضی از دوستان میگفتن داغ نمیکنه وفقط طرف چپش که سی پی یوش قرار داره یه کمی گرم کار میکنه که خیلی هم عادی هستش و فقط کافیه یه کم از زمین بالاتر قرار بدین
چون خوشد پایه نداره واسه همین هوا زیرش جریان پیدا نمیکنه (اگر یه پی سی هم 10 تا فن داشته باشه همه فن های ورود هواشو ببندین هم از گرما میترکه )
دیگه هیچ مشکلی نداره من که باهاش راحتم فقط یه کمی سنگینه

سلام،
مباركت باشه دوست عزيز.
من فكر كنم كه تو استفاده هاي معمولي از لپ تاپت (از نظر گرماي توليد شده) مشكلي نداشته باشي ولي اگه مي خواي باهاش بازي كني (بالاي 1 ساعت)، به فكر يه كول پد باش؛
3052 كانفيگ جالبي داره.
همينه ديگه نه؟

RED-LINE
21-01-2011, 00:17
دوست عزیز ممنونم
صد درصد همینو میخرم خیلی خوشم اومد ازش..
ایران اچ پی گارانتی خوبی هست؟میگن اچ پی پشتیبانی خوبی تو ایران نداره انگار!ولی من یکسال پیشم میخواستم اچ پی بگیرم اون موقع هم شرکت ایران اچ پی نمایندگی اصلیش بود.
از کجا بگیرم؟
جعبش باید پلمپ باشه؟لوازم همراهش چیه؟

anon85
21-01-2011, 05:32
دوست عزیز ممنونم
صد درصد همینو میخرم خیلی خوشم اومد ازش..
ایران اچ پی گارانتی خوبی هست؟میگن اچ پی پشتیبانی خوبی تو ایران نداره انگار!ولی من یکسال پیشم میخواستم اچ پی بگیرم اون موقع هم شرکت ایران اچ پی نمایندگی اصلیش بود.
از کجا بگیرم؟
جعبش باید پلمپ باشه؟لوازم همراهش چیه؟

سلام،
خواهش مي كنم.
ايران اچ پي خوبه ولي گرونه؛ (با 2 تا قيمت مي ده: 1190 كه 18 ماه گارانتي داره و 1260 كه 24 ماه گارانتي، 1 سال بيمه حوادث، كيف ، ماوس، ...)
شما اگه بتوني با گارانتي شركتي خوب بگيري ارزون تر در مي آد.
اگه حضوري خريد كنين، فروشنده كارتونشو جلوي شما باز مي كنه؛ ويندوزشم واستون ريجيستر مي كنه. اگه تونستين ازش بخواين كه واستون بك آپ بگيرن و پارتيشن بندي كنن.
لوازم همراهشم سيم شارژ و باتري.

RED-LINE
21-01-2011, 11:40
ممنون.:11:
بله تهران هستم میخوام حضوری خرید کنم.
همون1190رو بگیرم فکر کنم بهتر باشه!70تومن اضافه تر واسه یه موس و کیف 6ماه گارانتی حال نمیده.:31:
گارانتی شرکتی مثلا مال چه شرکتی هست؟

anon85
21-01-2011, 19:12
ممنون.:11:
بله تهران هستم میخوام حضوری خرید کنم.
همون1190رو بگیرم فکر کنم بهتر باشه!70تومن اضافه تر واسه یه موس و کیف 6ماه گارانتی حال نمیده.:31:
گارانتی شرکتی مثلا مال چه شرکتی هست؟

سلام،
گارانتي شركتي يعني از همون جايي كه مي خري، خودشون يه تضميني مي دن و لپ تاپتونو گارانتي مي كنن. يه پولي هم بابتش مي گيرن. حالا اگه بتوني از يه جايي بخري كه آشنا باشه چه بهتر...
3150 رو بدون گارانتي فكر كنم راحت بتوني تا 1100 بخري. معمولا واسه گارانتي شركتي 60 تومن تا 80 تومن ازتون مي گيرن.

RED-LINE
21-01-2011, 20:20
:31:ممنون.
ولی1100 یکم بعیده تو سایت خود اچ پی 1088دلار داره میفروشه!

anon85
21-01-2011, 20:34
:31:ممنون.
ولی1100 یکم بعیده تو سایت خود اچ پی 1088دلار داره میفروشه!

سلام،
من اون قيمت 1100 رو با توجه به اين پست دوستمون آقا آرمين گفتم:

:20:

RED-LINE
21-01-2011, 21:53
حالا فردا میرم برای خرید اینجا هم اعلام میکنم پائینترین قیمتا چی بوده.
ولی فکر نکنم اون قیمتا بشه پیدا کرد!1088*1040تومن میشه چیزی حدود 1133!

kiarash_90
22-01-2011, 11:02
كسي در مورد dv6-3174 اطلاعات تخصصي داره؟
راهنمايي بفرماييد كه كاراييش نسبتا چطوره؟
با تشكر:5:

mohamad gh
22-01-2011, 15:12
sسلام
من میخوام ویندوز لبتابم رو اپدیت کنم ولی نمیدونم توی ویندوز7 گزینش کجاست
لطفا مراحل رسیدن بهش رو به من بگید
ممنون

mina_
22-01-2011, 15:37
سلام
بچه ها این چطوره؟

anon85
22-01-2011, 16:09
sسلام
من میخوام ویندوز لبتابم رو اپدیت کنم ولی نمیدونم توی ویندوز7 گزینش کجاست
لطفا مراحل رسیدن بهش رو به من بگید
ممنون

سلام،
دوست عزيز لطفا سوالتونو تو تاپيك مربوطه مطرح كنين.
مسائل مربوط به سيستم عامل:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید...

اين مسيرو بايد برين:

control panel → system and security → windows update → check for updates

anon85
22-01-2011, 16:22
سلام
بچه ها این چطوره؟

سلام،

dv6 3178ee
core i7
4gb ram
500 hard
ati 5650 1g
15.6" led
finger print
win 7

كانفيگش كه خوبه؛ قيمتشو زده US $ 1180. اينجا چنده؟
واسه اطلاعات تخصصي تر راجع به مدلاي 3100 سريdv6 مي توني يه سر به اين تاپيك هم بزني:

anon85
22-01-2011, 16:37

سلام،
كانفيگش شبيه 3178 هستش كه تو پست قبلي زدم. يعني:

dv6 3174se
core i7
4gb ram
500 hard
ati 5650 1g
15.6" led
win 7

فقط فينگر پرينت نداره و رنگش مشكي (black cherry) هستش. (3178 نقره ايه)...
اينم لينكش تو سايت hp خاور ميانه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد كاراييش، چون خودم تجربه ي كار باهاشو نداشتم چيزي نمي گم. اگه دوستان دارن اين مدلو مي تونن كمكت كنن.
در ضمن شما هم مي توني تو اين تاپيك يه پست بزني، اساتيد اون جا هم مي تونن كمكت كنن:

موفق باشيد.

saeed-vaio
22-01-2011, 17:53

سلام.ببین دوست عزیز، فکر می کنم من بتونم بهترین راهنمایی رو برات بکنم..
چون خودم همین لپ تاپو دارم.
لپ تاپ ساده ای هست.ساده از این نظر که مثل خیلی از لپتاپا جینگول بازی نداره.:31: یعنی دکمه های زیاد و اضافی نداره!
اگه دنبال کانفیگه بالا با قیمت مناسب هستی، این بهترین انتخابه..اگه توو کار تدوین عکس و فیلم هم نیستی که دنبال کانفیگای بالاتر از این مثل مدل 3190 نباش..چون اصلاً به کار امثال ما که با نرم افزارهای معمول و متداول مثل فتوشاپ و آفیس و کارهایی نظیر وب گردی و البته اجرای هر نوع بازی با گرافیک بالا سر و کار داریم، این بهترین انتخابه.
فقط حواست باشه که مثل من ویندوز رو اول کار نپرونی و پارتیشن بندی رو به متخصص لپ تاپ hp بسپری..من خودم انواع و اقسام مدلای سونی و دل رو واسه مشتریام پارتیشن بندی کردم ولی hp خودم رو نتونستم و ویندوز رو پروندم و الان هم درگیر نصب نرم افزارهای خود لپ تاپ و راه انداختن دکمه fn هستم!:41:
پس اگه هر مدلی گرفتی قبل از هز کاری اول بک آپ بگیر.
باز اگه سوال داشتی ما در خدمتیم.

amirvania
23-01-2011, 10:16
قیمتش پایینتره عزیز من.اگه طرف بخواد 1100 بده میره 3150 میگیره که بدون شک بهتره.هم فینگر پرینت داره و هم رم 6 گیگ.که رمش با عث افزایش قدرت کارت گرافیک هم میشه.
من نگفتم قیمتش 1100 هستش ، گفتم تا 1100 بهترین انتخابه . ضمنا 3150 حدود 1200 هستش

ali zi zeperto
23-01-2011, 12:05
سلام به همه
قیمت hp probook 4520 و Gateway NV59C الان چقدره؟

anon85
23-01-2011, 18:15
سلام به همه
قیمت hp probook 4520 و Gateway NV59C الان چقدره؟

سلام،
دوست عزيز اينجا هم يه پست بزن جوابتو مي گيري:

◄ درخواست قیمت انواع لپ تاپ

RED-LINE
23-01-2011, 19:52
خریدیمش..
هنوز وقت نکردم باهاش زیاد کار کنم.
HP Pavilion dv6-3150ee

anon85
23-01-2011, 21:07
[QUOTE=RED-LINE;5795395]خریدیمش..
HP Pavilion dv6-3150ee
[QUOTE/]

سلام،
مباركه. چند گرفتي؟
بابت عكسا هم ممنون...
راستي، بعدا اگه وقت كردي يه چند خطي راجع بهش بنويس.

RED-LINE
23-01-2011, 22:36
[QUOTE=RED-LINE;5795395]خریدیمش..
HP Pavilion dv6-3150ee
[QUOTE/]

سلام،
مباركه. چند گرفتي؟
بابت عكسا هم ممنون...
راستي، بعدا اگه وقت كردي يه چند خطي راجع بهش بنويس.
مرسی.
1/240با 2سال گارانتی و 1سال بیمه و کیف موس اورجیتال،کیف و موس رو نگرفتم راستش کیفش خوب بود یه مدل تارگوس بود ولی گفتند هفته بعد مدل های دیگه میرسه صبر میکنم یکی از اونارو بردارم.
چشم حتما فعلا وقت نکردم ریکاوری بگیرم ازش..
حرف شما درست بود،تو بازار 1070هم موجود بود بدون گارانتی ولی اصلا خوشم نمیاد یک میلیون و خورده ای پول بدم جنس ریفیر شده استفاده کنم.
بدنه فوقالعاده قشنگی داره تو عکس زیاد معلوم نمیشه ولی از نزدیک معولمه.
زاویه دید ال سی دیش یکم محدوده و صدای اسپیکرش زیاد بلند نیست ولی برای مصرف معمولی راضی کنندست.
تا برسم چند تا بازی هم روش بریزم ببینم چه میکنه...

aminhacker
23-01-2011, 23:31
[QUOTE=anon85;5795655]
مرسی.
1/240با 2سال گارانتی و 1سال بیمه و کیف موس اورجیتال،کیف و موس رو نگرفتم راستش کیفش خوب بود یه مدل تارگوس بود ولی گفتند هفته بعد مدل های دیگه میرسه صبر میکنم یکی از اونارو بردارم.
چشم حتما فعلا وقت نکردم ریکاوری بگیرم ازش..
حرف شما درست بود،تو بازار 1070هم موجود بود بدون گارانتی ولی اصلا خوشم نمیاد یک میلیون و خورده ای پول بدم جنس ریفیر شده استفاده کنم.
بدنه فوقالعاده قشنگی داره تو عکس زیاد معلوم نمیشه ولی از نزدیک معولمه.
زاویه دید ال سی دیش یکم محدوده و صدای اسپیکرش زیاد بلند نیست ولی برای مصرف معمولی راضی کنندست.
تا برسم چند تا بازی هم روش بریزم ببینم چه میکنه...
1+
تایید میشه

panther99
24-01-2011, 19:06
آقا بهترین لپ تاپ HP تو رنج 750 تا 800 چی هست الان ؟؟؟؟ با چه کانفیگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون :11:

RED-LINE
24-01-2011, 19:11
خوب فرصت شد کمی با این کوچولو کار کنم..
کیفیت ساخت بدنه بالائی داره,ظاهرش زیبا و شیکه با قیمتش متناسبه..
کیفیت ال سی دی فقط از روبرو خوبه,در حالتی که نور ال سی دی رو زیاد میکنید کیفیتش هم مقدار قابل توجهی زیاد میشه ولی بازم از بعضی از زوایا رو مخه!از لحاظ کیفیت میشه نمره قبولی به ال سی دیش داد...
اسپیکر های ساخت ALTECاگر چه صدای زیاد بلندی ندارن ولی بلندی صدا رو فدای کیفیت نکردن و کاملا صدای شفاف و قشنگی رو ارائه میدن..اسپیکر هاش دالبی هستند..
از نظر سرعت هم خوبه,وقتی چند تا برنامه رو باهم باز میکنی سرعتش پائین نمیاد.
و بحث شیرین داغ کردن!کامپیوتر خونگی من با 4تا فن 12 سانتی و فن سی پی یو که خودش نیم کیلوئی وزن داره(!) بعضی وقتا دمای سی پی یوش تا 80درجه هم میره!
اونوقت از یک لپتاپ 2.5 کیلوئی با سی پی یوi5و گرافیک5650 انتظار دارید داغ نکنه؟!
داغ کردنش به نظر من اصلا چیز غیر عادی ای نیست کما اینکه زیادم داغ نمیکنه باید با نرم افزار دماش رو اندازه بگیرم..
گرافیک و توانائی گیمینگ:من رو سیستم خودم کارت 5850 دارم که مقایسه این دوتا جالب از آب در میاد..
تو بازیDIRT2 این کوچولو خوب عمل میکنه ولی رندر کردن دود و گرد و غبارش به برادر بزرگش 5850نمیرسه,گاهی اوقات هم خنگ بازی در میاره تو بازی و در کل نرم و روون هست...
تو بازی GTA EFLCنمیدونم چرا اینجوری میکرد!اونطور که من فهمیدم این لپتاپ دوتا کارت گرافیک داره,یکیش در مواقع عادی مورد استفاده قرار میگیره و یکیش هم موقع بازی کردن!
تو جی تی ای با اینکه تمام تنظیمات رو VERY HIGHبود ولی اصلا خوب نبود!من فکر میکنم گرافیک اصلیش رو بکار نگرفته بود وگرنه امکان نداشت اون شکلی اجرا کنه بازی رو!
صفحه کلید:صفحه کلیدش نرم و راحته و برای تایپ بسیار مناسبه,فاصله دکمه ها خیلی عالیه,فقط اگر کیبوردش بکلایت هم داشت خیلی خوب میشد تو شب:31::31:و تاریکی...
تاچ پد:نمیدونم چرا ولی با این همه پیشرفت تکنولوژی هنوزم که هنوزه این موس خود لپتاپ اصلا مناسب نیست.
کارکردن باهاش راحته ولی اول و آخرش سرعت کار رو میاره پائین,مولتی تاچش هم خوب چیزی بید..
فینگر پرینت:امکانات جالب و باحالی داره,مثلا تو فایر فاکس میتونید یک سایت رو با فینگر پرینت لاک کنید که برای بعضیا:31:مثل من کاربرد زیاد داره.
وایرلسش مثل هلو میمونه فاصله روشن شدن و کانکت شدن طوری که بشیه وبگردی کرد 3ثانیه هست.
فعلا همین.

mina_
25-01-2011, 17:15
با توجه به صحبت های شما 3150 لپ تاپ قوی نیست
به نظر میرسه سی پی یو رندر گیری خوبی نداره

RED-LINE
25-01-2011, 18:28
فقط تو جی تی ای اونجوری بود نمیشه قضاوت کرد.
اونطور که فهمیدم مثل اینکه فقط تو اون جی تی ای لعنتی مشکل داره!اونم فکر کنم چون پورت شده از کنسول هست و بازی مخصوص پی سی نیست اینطوری میکنه..
امروز یک ساعت و نیم مداوم باهاش DIRT2بازی میکردم یکذره افت فریم هم نداشت!خدائیش مونده بودم!
مافیا2رو هم باهاش اجرا میکنم فکر نکنم کم بیاره باید راحت اجرا کنه.
ال سی دیش از روبرو واقعاااا با کیفیته!وقتی نور صفحه رو زیاد میکنید زاویه دیدش هم زیاد میشه یکم کیفیتش میاد پائین.
فینگر پرینتش واقعاا توپه،هم سریع عمل میکنه هم میشه باهاش برنامه های محختلف رو لاک کرد..
برای مثال من یاهو مسنجر رو با اثر انگشت خودم تطبیق دادم در حالت عادی که یاهو معمولی هست وقتی انگشتم رو میکشم خودش یوزر و پسورد منو وارد میکنه و ....
آهان تو سایت اچ پی هم چک کردم تا اواخر سال 2011گارانتی جهانی داشت.
BE RIGHT BACK

panther99
25-01-2011, 21:00
آقا بهترین لپ تاپ HP تو رنج 750 تا 800 چی هست الان ؟؟؟؟ با چه کانفیگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون :11:

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

mohamad gh
26-01-2011, 19:34
سلام
مشکل سوختن چیپ اچ پی چیه؟
برای چی میسوزن برای گرمای زیاد یا کیفیت ساخت بد وایا حقیقت داره؟

psp2004
27-01-2011, 01:28
دوستان نظرتون راجع به 3174 چیه؟؟؟؟

kamran987456
27-01-2011, 18:47
با سلام به همه
من 2 روز قبل یه hp 3141 tx خریدم و چند تا سوال در موردش دارم
در موقع بازی کردن گیم ها دمای 4 هسته سی پی سو و گرافیگ تا 78 درجه هم بالا میره البته با استفاده از کول پد
این دما مشکل سازه ؟یعنی باید قید بازی کردنو بزنم ؟چون تو سخت افزار کامپیوتر خانگی میگن تا 90 درجه هم مشکلی پیش نمیاد

و اینکه روی بدنه اش انگار برق ضعیفی جریان داره
این مشکل از ماله منه یا دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن ؟

anon85
27-01-2011, 19:40
با سلام به همه
من 2 روز قبل یه hp 3141 tx خریدم و چند تا سوال در موردش دارم
در موقع بازی کردن گیم ها دمای 4 هسته سی پی سو و گرافیگ تا 78 درجه هم بالا میره البته با استفاده از کول پد
این دما مشکل سازه ؟یعنی باید قید بازی کردنو بزنم ؟چون تو سخت افزار کامپیوتر خانگی میگن تا 90 درجه هم مشکلی پیش نمیاد

و اینکه روی بدنه اش انگار برق ضعیفی جریان داره
این مشکل از ماله منه یا دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن ؟

سلام،
مباركه.
من از كانفيگ hp 3141 tx خيلي خوشم اومده؛ يه چند خطي راجع بهش واسمون مي نويسي؟ (منظورم نظر خودته راجع به اين مدل)
در مورد دماي سي پي يو فكر نكنم اين دما غير طبيعي باشه.
1.73GHz Intel Core i7-740QM Processor
به نظر من با يه كول پد مي توني راحت 2، 3 ساعتي (يكسره) بازي كني...
راجع به سوال دومت هم فكر كنم دليلش اينه كه لپ تاپت به شارژ وصله و وقتي بهش دست مي زني دستت مور مور ميشه؛ (اين حالت بيشتر وقتيه كه لپ تاپت خاموشه (sleep) و شارژش هم وصله...)

anon85
27-01-2011, 19:55
دوستان نظرتون راجع به 3174 چیه؟؟؟؟

سلام،
دوست عزيز شما بي زحمت يكي دو صفحه قبلو بخون، جوابتو مي گيري...

اينجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اينجا:

kamran987456
27-01-2011, 23:29
سلام،
مباركه.
من از كانفيگ hp 3141 tx خيلي خوشم اومده؛ يه چند خطي راجع بهش واسمون مي نويسي؟ (منظورم نظر خودته راجع به اين مدل)
در مورد دماي سي پي يو فكر نكنم اين دما غير طبيعي باشه.
1.73GHz Intel Core i7-740QM Processor
به نظر من با يه كول پد مي توني راحت 2، 3 ساعتي (يكسره) بازي كني...
راجع به سوال دومت هم فكر كنم دليلش اينه كه لپ تاپت به شارژ وصله و وقتي بهش دست مي زني دستت مور مور ميشه؛ (اين حالت بيشتر وقتيه كه لپ تاپت خاموشه (sleep) و شارژش هم وصله...)
سرعت و قدرت پردازش واقعا خوبی داره اما تو گیم ها وقتی AA رو روشن میکنم افت فریم شدید پیدا میکنه
باطریش در حالت بازی 50 دقیقه تموم میشه
دماش رو هم اندازه گیری کردم بعد از 2.5 ساعت بازی (resident evil 5 ) با کول پد
سی پی یو 78

جی پی یو 69
در ضمن از اسپیناس خریدم یه اسپیکر کوچیک و موس هم اشانتیون داد
کیفیت صفحه به مدل های سونی نمیرسه و زاویه دید محدودتری داره ولی باز خوبه
قیمت هم 1.550.000 بود
در ضمن وقتی لپ تاپ روشنه و به شارژ وصله ادم احساس میکنه بدنه برق داره:18:

masuod D
28-01-2011, 08:55
با سلام خدمت بروبكس و kamran جونم

من نزديك 2 روزه كه داره در مورد لپ تاپ تحقيق ميزنم اما.....

بيشتر از سردرگمي چيزي نصيبم نشده

من ديروز زنگ زدم رايان سبا گفتم f 137 يا 136 مي خوام يه دفعه ديدم منشيه شروع كرد روضه خوندن كه نه بيا 3141 بهت بدم عاليه دو گيگ رم بيشتر داره فينگر پوينت داره خوشگله و ........................

مي خواستم ببينم كامران جونم چيكار كنم اگه تو بودي حالا كه اين مدلو خريدي سوني ميگرفتي يا از دوباره مي رفتي سراغ همين
تو رو خدا صادقانه و بدون تعصب راهنماييم كن و تمام مشكلاتشو بگو .:11:

تو رو خدا صادقانه بگو :10:.

kamran987456
28-01-2011, 12:20
با سلام خدمت بروبكس و kamran جونم

من نزديك 2 روزه كه داره در مورد لپ تاپ تحقيق ميزنم اما.....

بيشتر از سردرگمي چيزي نصيبم نشده

من ديروز زنگ زدم رايان سبا گفتم f 137 يا 136 مي خوام يه دفعه ديدم منشيه شروع كرد روضه خوندن كه نه بيا 3141 بهت بدم عاليه دو گيگ رم بيشتر داره فينگر پوينت داره خوشگله و ........................

مي خواستم ببينم كامران جونم چيكار كنم اگه تو بودي حالا كه اين مدلو خريدي سوني ميگرفتي يا از دوباره مي رفتي سراغ همين
تو رو خدا صادقانه و بدون تعصب راهنماييم كن و تمام مشكلاتشو بگو .:11:

تو رو خدا صادقانه بگو :10:.

من به علت مشخصات سخت افزاری بهتر همین می گرفتم چون همین الان هم با کارت گرافیکی 5650 نمیشه خیلی تنظیمات رو در بازی بالا برد چه برسه به gt425که در لپ تاپ سونیه
ولی انصافا صفحه نمایش سونی بهتره
در ضمن خیلی ها میگن لپ تاپ های سونی به خاطر اسمش گرونن :31:

kamran987456
28-01-2011, 12:25
در ضمن می خواستم بپرسم که به نظر دوستان در موقع کار با لپ تاپ باطری رو در بیاریم بهتره یا روش باشه ؟
داشتم تایپک ها رو می گشتم نصف افراد گفتن که بهتره باشه نصف افراد هم گفتن در بیار
البته خود فروشنده اسپینانس گفت باطری رو در بیار

HAMID.MCI
28-01-2011, 12:46
در ضمن می خواستم بپرسم که به نظر دوستان در موقع کار با لپ تاپ باطری رو در بیاریم بهتره یا روش باشه ؟
داشتم تایپک ها رو می گشتم نصف افراد گفتن که بهتره باشه نصف افراد هم گفتن در بیار
سلام رفیق

مبارکه

فروشنده بیجا کرده که این حرفو زده. میخواستی بگی وقتی برق رفتو پدر سیستمو هارد در اومد تو جوابگویی؟

بزار باطری روش باشه

وقتی فول شارژ بشه اتوماتیک از مدار خارج میشه

هیچیشم نمیشه

خیالت جمع:10:

psp2004
28-01-2011, 18:11
دوستان من قصد خرید لپ تاپ تا 1500 دارم که چند تا از مدل های hp مث 3190 مورد نظرم هست ولی زیاد تعریف از hp نشنیدم:41:
میخام بدونم کسانی که با hp کار کردند نظرشون چیه؟؟؟
اگه مدل دیگه ای از hp به نظرتون خوب پیش نهاد کنید:11:
راستی تو این hp ها مدل هست که usb3 و blueray داشته باشه ؟؟؟

با سپاس

anon85
28-01-2011, 19:39
دوستان من قصد خرید لپ تاپ تا 1500 دارم که چند تا از مدل های hp مث 3190 مورد نظرم هست ولی زیاد تعریف از hp نشنیدم:41:
میخام بدونم کسانی که با hp کار کردند نظرشون چیه؟؟؟
اگه مدل دیگه ای از hp به نظرتون خوب پیش نهاد کنید:11:
راستی تو این hp ها مدل هست که usb3 و blueray داشته باشه ؟؟؟

با سپاس

سلام،
مشخصات 3190 تو سايت خاور ميانه hp اينجا:

تا 1500 شما انتخاب هاي خوبي تو همه ي برند ها مي تونين داشته باشين؛
مهم تر از برند، انتظارات شما از لپ تاپي كه مي خواين بخرين هست.
تو برند ها هم hp, sony, asus, ... همشون خوبن.
من از hp راضيم؛
به نظرم كيفيت بالاي قطعات، ديزاين خوب و تنوع مدل هاش نقاط مثبتشه.
اين كه شما مي گين زیاد تعریف از hp نشنیدم، فكر كنم راجع به مشكلات گرمايشي (overheating) هستش.
بايد بگم مدلايي تو سري هاي قديمي تر اين برند (مثل dv5) همچين مشكلي رو داشتن كه تو سري هاي جديد برطرف شده...
بازم انتخاب با خودتونه؛
بهترين راه به نظرم پرسيدن از اوناييه كه تجربه كار با مدل مورد نظر شما رو داشتن.

masuod D
29-01-2011, 00:48

100% درش بياري بهتره اينجوري عمر باطري بيشتر ميشه
اينو تمام فروشنده ها تاييد مي كنن :5:

anon85
29-01-2011, 01:05
100% درش بياري بهتره اينجوري عمر باطري بيشتر ميشه
اينو تمام فروشنده ها تاييد مي كنن :5:

دوست عزيز راجع به اين مساله (در آوردن يا نياوردن باتري؛) زياد بحث شده.
باتري هاي نسل قديم لپ تاپ (كه از نيكل-كادميوم بود)، اونا رو توصيه مي كردن كه وقتي از برق شهر استفاده مي كنين، بهتره درش بيارين.
ولي باتري هاي جديد (كه تقريبا همشون ليتيومي هستن) رو نه...

x_zarbat
29-01-2011, 07:42
باطری در نیاری ها!
من همین بلا سرم اومد 1 ماه باطری دست گاه جدا بود بعد که زدم روش بیشتر از 30 دقیقه شارژ نگر نمیداشت!

pherdous
29-01-2011, 12:35
دوست عزیز چرا واسه مردم نسخه میپیچی؟من لپ تاپ اچ پی دارم.یک سال و نیم هم هست که دارم.مدل dv-6 1215 با گرافیک 4650.بیشترین کاری هم که باهاش کردم بازی بوده.از پی ای اس 2010 تا نید فور اسپید و...هیچ مشکلی هم تا به حال واسش پیش نیومده.باترش هم مثل روز اولش داره کار میکنه.تازه کلی از هم کلاسی هام اچ پی دارن.نمیگم مشکل ندارن.ولی اینقدر که تو اینجا گفتی نیست.
یه کمی منصف باش.یه مدل خریدی یه کم مشکل پیدا کرده دلیل نمیشه اینجوری حرف بزنی.

armin_punisher6
29-01-2011, 13:01
باطری در نیاری ها!
من همین بلا سرم اومد 1 ماه باطری دست گاه جدا بود بعد که زدم روش بیشتر از 30 دقیقه شارژ نگر نمیداشت!

برای ایسر یکی از آشناهامونم اینطوری شد.خیر سرم من بهش گفتم این کارو بکنه عمر باطریش زیاد میشه.ولی ضایع شدم.

hp 3150
29-01-2011, 23:38
سلام ایا همه اچ پی های 3150 چینی هستند ؟؟

amir_smart
30-01-2011, 03:13
دوستان سری dv6t se توی بازار ایران موجود هست؟

aminhacker
30-01-2011, 13:40
3150 که هیچی کله زندگیت چینیه :27:
پس چی توقع داری یکی چینه یکی آمریکایی :31:
به خاطر کلی مسایل همه سرکتا کارخانه تولیدشون ت چینه یعنی اسمبل چین عزیز و کار دست که نیست کاره ماشینه همش
موفق باشی

mobin
31-01-2011, 12:56
چه تفاوتي بين مدهاي compaq - DM pavilon - HDX - Business است. منظورم از حيث كيفيت كارايي و قيمته؟

scoldboy
31-01-2011, 17:17
سلام به همه دوستان یه راهنمایی میخواستم
بین envy 14 و envy 15 کدوم رو پیشنهاد میکنیین.برای کار با نرم افزارای autocad,etabs,corel,photoshop
لطفا معایب و محاسنشونم بگید.
ممنون

scoldboy
31-01-2011, 17:32
كسي در مورد dv6-3172 اطلاعات تخصصي داره؟ چه فرقی بین دو مدل یکسان با پسوندای ee se eo و غیره داره ؟

d.b23
31-01-2011, 22:14
بچه ها لطفا میشه بگین کیفیت تصویر Dv6-3190 از لحاظ زاویه دید و کیفیت رنگ چطوره؟
اگر کسی بتونه یه عکس هم از زاویه دیدش بگیره ممنون میشم.
کیفیت تصویرش از asus n61 jv کمتره؟
کلا از لحاظ کیفیت تصویر از 100 چه نمره ای میدین؟
تصویرش رو در برابر سونی هم سطح خودش میشه یکمی مقایسه کرد؟
باطریش چطوره؟
بلندی صداش چطوره؟

aminhacker
31-01-2011, 23:11
باطریش چطوره؟
بلندی صداش چطوره؟

کلا کیفیت مانیتورهای این سری جالب نیست
زاویه دیدش عکس بگیره ؟ یعنی چی ؟
تصویرش در برابر سونی حرفه زیادی نداره واسه گفتن

anon85
01-02-2011, 03:41
باطریش چطوره؟
بلندی صداش چطوره؟

سلام،
كيفيت تصويرش نسبتا خوبه ولي نه به اندازه سوني؛ (High-Definition LED HP BrightView Display)
باتريش 6 سله. مراعات كني 2، 3 ساعتي نگه مي داره... (6-cell Lithium-Ion (Li-Ion) battery)
بلندي صداش خوبه. (Altec Lansing speakers - Dolby Advanced Audio)
مشخصاتش تو سايت HP خاورميانه:

am2
01-02-2011, 20:12
سلام

میشه یه توضیحی در مورد خدمات لپتاپهای HP بدین؟یه فروشنده امروز به من میگفت خدماتش خیلی بده...راست میگفته؟

hp 3150
02-02-2011, 02:10
داداش یه سوال چرا وقتی من از برنامه kmplayer واسه دیدن فیلم استفاده میکنم فیلم هارا با کیفیت پایین و تقریبن به صورت شطرنجی نشون میده . لپ تاپ منم 3150 . کمکم کنید . اینرو بگم کا اگه از برنامه های ویندوز مسه مدیا پلایر استفاده کنم خوبه

Golden-GSM
02-02-2011, 09:56
سلام دوستان

من بین این دو لب تاپ گیر کردم . از نظر قیمت برام مهم نیست فقط کارایی ؟ می خوام شما نظرتون رو راجع بهشون بدین . لطفا هر کسی از این دو نوع داره کارکردش رو بگه و دوستان هم نظراشون رو بگن . مرسی

1- HP G62-b57SE

2-HP Pavilion dv6-3178ee

من می خوام بین این دو لب تاپ یکی رو بخرم کدوم رو پیشنهاد می کنید

Golden-GSM
02-02-2011, 10:03
این هم عکسهای از این دو نوع :

HP Pavilion DV6-3178

HP G62-B57

aminhacker
02-02-2011, 17:18
سلام

میشه یه توضیحی در مورد خدمات لپتاپهای HP بدین؟یه فروشنده امروز به من میگفت خدماتش خیلی بده...راست میگفته؟
خدماتش خوبه اما تو ایران اچ پی سنتر نداریم به خاطر تحریم
اگه نیاز به گارانتی داشته باشی لپ تاپت رو میفرستن تهران از اونجا بار می زنن دبی باز همین جور برعکس تا برسه دستت که حدود 2 ماه طول میکشه این پروسه به نظرم و باید مبلغ رفت و برگشت رو حساب کنید
گارانتی های شرکتی هم هستند که اونا هم یک مبلغی رو اول میگیرن . خیلی به نظرم جالب نیستن:13:
-----------------------------------------------------

داداش یه سوال چرا وقتی من از برنامه kmplayer واسه دیدن فیلم استفاده میکنم فیلم هارا با کیفیت پایین و تقریبن به صورت شطرنجی نشون میده . لپ تاپ منم 3150 . کمکم کنید . اینرو بگم کا اگه از برنامه های ویندوز مسه مدیا پلایر استفاده کنم خوبه

1- با یک پلیر دیگه چک کن اگه مشکلی نبود اشکال از پلیرت یا باید کدک بریزی یا ... که اینجا جاش نیست
2-چک کن ببین کارت گرافیکت روی ati باشه نه آن برد اینتل

am2
02-02-2011, 19:44
یعنی کلا از خرید hp منصرف بشم بهتره؟

aminhacker
02-02-2011, 20:11
یعنی کلا از خرید hp منصرف بشم بهتره؟
هدف من این نیست که شما رو منصرف کنم یا مصر به خرید
اینا رو میگم تصمیم با شماست
اولا اچ پی کیفیتش اینقدر خوبه که شاید اصلا کارت نکشید
دوما گارانتی ها همون 1 سال هستش اگه تو ایرانم بود ا سال بود یعنی 1 سال تفوت
سوما مشکل اگه پیش بیاد میفرستن دبی در صورتی که قابل حل نباشه اینجا بیشتر مشکلاتش همین جا حل میشه
هزینه رفت و برگشتش زیاد نیسن چون کلی میبرن فکر کنم 20 تومن
اگه خیلی مهه گارانتی ایران اچ پی بگیر
اما اگه میخای دیگه خیلی خیالت راحت باشه به فکر گزینه ها دیگه باش
کلامن هر چی تا حال کرفتم گارانتی نداشتش بوده هیچس نشده اونایی که شده گارانتی داشته :31:

Golden-GSM
02-02-2011, 21:21
کسی نیست جواب سوال منو بده و نظرشو در مورد اون دو لب تاپ بگه ؟

anon85
02-02-2011, 21:51
سلام دوستان
من بین این دو لب تاپ گیر کردم . از نظر قیمت برام مهم نیست فقط کارایی ؟ می خوام شما نظرتون رو راجع بهشون بدین . لطفا هر کسی از این دو نوع داره کارکردش رو بگه و دوستان هم نظراشون رو بگن . مرسی
HP G62-b57SE
HP Pavilion dv6-3178ee
من می خوام بین این دو لب تاپ یکی رو بخرم کدوم رو پیشنهاد می کنید

سلام،
دوست عزيز شما واقعا بين اين دو لپ تاپ گير كردين؟
يعني از نظر كارايي (بدون توجه به قيمت) ...

HP Pavilion dv6-3178ee
Intel® Core™ i7-720QM Processor
1.6 GHz, Level 3 cache 6 MB
4 GB DDR3
Supports up to 8 GB DDR3 memory
500 GB SATA Hard Disk Drive 7200 rpm
15.6" diagonal High-Definition LED
ATI Mobility Radeon™ HD 5650 Graphics, up to 2714 MB total graphics memory with 1 GB DDR3 dedicated
HP TrueVision Webcam with Integrated Digital Microphone
Altec Lansing speakers - Dolby Advanced Audio
HP Clickpad supporting Multi-Touch gestures with On/Off button
Bluetooth® wireless networking
2.49 kg
6-cell Lithium-Ion (Li-Ion) battery
Integrated finger print reader
Argento with Stream pattern - Brushed Aluminum
.................................................. .................................................. ...........................
HP G62-b57SE
Intel® Core™ i5-460M Processor
2.53 GHz, Level 3 cache 3 MB
3 GB DDR3
Supports up to 4 GB DDR3 memory
320 GB SATA Hard Disk Drive 7200 rpm
ATI Mobility Radeon™ HD 5470 Graphics (switchable), up to 1799 MB total graphics memory with 512 MB DDR3 dedicated
Webcam with Integrated Microphone
Altec Lansing speakers
Touch Pad with On/Off button and 2-way Scroll pad support
2.20 kg
Matte Black with Prism pattern

bas ali
03-02-2011, 09:45
یکی از دوستام به تازگی یک اچ پی 4520 با کانفیگ core i5 گرفته ، خلاصه دیروز رفتم چکش بکنم جون من هم میخوام یک لپ تاپ بخرم ولی به نظرم اومد که صدای فنش یکم زیاد بود .
دوستانی که 3140 دارن جواب بدن که این مدل هم مثل 4520 فنش سرو صدا زیاد میکنه یا نه ؟ چون اگه کار به یکسال بکشه دیگه فکر کنم صدای تانک ازش دربیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن لپ تاپ فعلیم دل 6400 هست و خیلی بی صدا کار میکنه ولی خوب 4 ساله که داره کار میکنه و میخوام عوضش کنم

elvin_1987
03-02-2011, 11:33
دوستان.
من می خوام یک نو بوک بگیرم برای کار معمولی وبگردی دیدن فیلم وصل بازی معمولی در حد فوتبال و ماشین.
می خوام رم بالای 2 گیگ و کش بالای 2مگ باشه و ال ای دی باشه بالای 14 اینچ.
در بین برند ها قیمت اچ پی خیلی خوب بود مخصوصا سری G62 و برند ایسر.دوستان دلیل این قیمت پایین چیه؟
خیلی از دوستان میگن گرم میکنه.یا چیپ گرافیکش گرم میکنه و خاموش میکنه بعدا از این مشکلات.از دوستان که دارن خواهش میشه راهنمایی کنن. و یک نوت بوک معرفی کنن .ممن.ن می شم

jahan_n_s
03-02-2011, 12:06
دوستانی که 3140 دارن جواب بدن که این مدل هم مثل 4520 فنش سرو صدا زیاد میکنه یا نه ؟ چون اگه کار به یکسال بکشه دیگه فکر کنم صدای تانک ازش دربیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من 3140 دارم- در حالت عادی که بی صداست در حالتی که cpu فعالیتش زیاد بشه دور فن میره بالا و یکم صدا میده- حالا اینکه شما میگید صدا داره و بعد یکسال مثل تانک میشه نمیدونم چیه والا

dumb
03-02-2011, 20:50
من از سری G62 انتخاب کردم و خریدم، الانم بعد چند ماه خیلی راضیم!

amir9489
04-02-2011, 13:01
سلام بچه ها من میخوام لپ تاپ hp3150 بخرم ولی نمیدونم خوبه یا نه؟!؟!!البته مشخصاتش که خوبه یعنی از رم و گرافیک قوی برخورداره ولی میخوام بدونم کاراییش چطوره و ارزش خرید داره یا نه؟؟؟لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه؟؟ضمنن میخوام واسه بازیهایی مثل call of duty خوب جواب بده.
اینم لینک 3150:

Golden-GSM
04-02-2011, 19:43
سلام،
دوست عزيز شما واقعا بين اين دو لپ تاپ گير كردين؟
يعني از نظر كارايي (بدون توجه به قيمت) ...

HP Pavilion dv6-3178ee
Intel® Core™ i7-720QM Processor
1.6 GHz, Level 3 cache 6 MB
4 GB DDR3
Supports up to 8 GB DDR3 memory
500 GB SATA Hard Disk Drive 7200 rpm
ATI Mobility Radeon™ HD 5650 Graphics, up to 2714 MB total graphics memory with 1 GB DDR3 dedicated
HP TrueVision Webcam with Integrated Digital Microphone
Altec Lansing speakers - Dolby Advanced Audio
HP Clickpad supporting Multi-Touch gestures with On/Off button
2.49 kg
Integrated finger print reader
Argento with Stream pattern - Brushed Aluminum
.................................................. .................................................. ...........................
HP G62-b57SE
Intel® Core™ i5-460M Processor
2.53 GHz, Level 3 cache 3 MB
3 GB DDR3
Supports up to 4 GB DDR3 memory
320 GB SATA Hard Disk Drive 7200 rpm
ATI Mobility Radeon™ HD 5470 Graphics (switchable), up to 1799 MB total graphics memory with 512 MB DDR3 dedicated
Webcam with Integrated Microphone
Altec Lansing speakers
Touch Pad with On/Off button and 2-way Scroll pad support
2.20 kg
Matte Black with Prism pattern

دوست گل من من کانفیگ رو می دونم .

از نظر کارایی گفتم
مثلا : بازی . کار گرافیکی زاید سنگین نه .

داغ کردن زیاد - چقد شارز نگه میدارن ؟ تو کارتناشون چی هست ؟

اخه وقتی تو سایت hp میری خیلی وسایل داره می خوام ببینم اینجا هم کامل همونا هست یا حذف میشه به دست .......

anon85
04-02-2011, 20:30
سلام بچه ها من میخوام لپ تاپ hp3150 بخرم ولی نمیدونم خوبه یا نه؟!؟!!البته مشخصاتش که خوبه یعنی از رم و گرافیک قوی برخورداره ولی میخوام بدونم کاراییش چطوره و ارزش خرید داره یا نه؟؟؟لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه؟؟ضمنن میخوام واسه بازیهایی مثل call of duty خوب جواب بده.
اینم لینک 3150:

سلام،
در مورد 3150 مي تونين به اين تاپيك هم سري بزنين:
تاپیک اختصاصی 3150

jahan_n_s
04-02-2011, 23:56

یکی از دوستان من با این ادعا که کال آف دیوتی رو هر سیستمی جواب نمیده رو 3140 من نصبش کرد و گفت فیلم اولش بیشترین گرافیک رو میکشه ولی بدون هیچ مشکلی با بالاترین کیفیت اجراش کرد - بعدشم دیدم بازی باهالیه خودم دارم بازی میکنم

anon85
05-02-2011, 02:09
دوست گل من من کانفیگ رو می دونم .

از نظر کارایی گفتم
مثلا : بازی . کار گرافیکی زاید سنگین نه .

داغ کردن زیاد - چقد شارز نگه میدارن ؟ تو کارتناشون چی هست ؟

اخه وقتی تو سایت hp میری خیلی وسایل داره می خوام ببینم اینجا هم کامل همونا هست یا حذف میشه به دست .......

سلام،
دوست عزيز شما وقتي ميگين كارايي، بازي، كار گرافيكي، خب اين بر مي گرده به كانفيگ.
مطمئنا 3178 با cpu core i7, ram 4, cache 6, graphic 1 از g62 با cpu core i5, ram 3, cache 3, graphic 512 سر تره...
اصلا اين دو مدل تو دو تا كلاس مختلفن و قابل مقايسه نيستن با هم.
باتري جفتشون 6 سله، ولي طبيعتا 3178 به خاطر كانفيگ بالاترش زودتر شارژ خالي مي كنه.
تو كارتن لپ تاپ ها معمولا چيز خاصي نيست. (لپ تاپ+كاتالوگ+آداپتور+3 تا سيم شارژ)
تو سايت hp، تو بخش لوازم جانبي كلي وسيله هست كه اونا رو بايد مجزا سفارش بدي؛ كه با وضع مملكت ما فكر نكنم شدني باشه...

mohsen_rkh
07-02-2011, 13:07
سلام دوستان. من توی یکی از سایت های Review خوندم که موقع تست باتری، مدل ProBook 4520s با WLAN روشن و روشنایی صفحه 70% باتریش 4:18 دوام آورد. کسانی که این مدل رو دارن میتونن بفرماین که درسته یا نه؟

jahan_n_s
07-02-2011, 18:40
سلام
دوستان میدونید چطور میشه دوتا hp رو به صورت وایرلس شبکه کرد!
من چندتا مطلب دیدم ولی فکر کنم hp فرق داره در ضمن به شبکه کردن در حد معمولی با لن آشنایی دارم

elvin_1987
07-02-2011, 19:50
دوستان چند تا سایت ریویو فارسی و انگلیسی که جامع ریویو می کنن معرفی کنید لطفا.راسی عکس هم بزارن ازش بعضی سایتها هستند عکس درست حسابی نمی زارن.

Namdarian
07-02-2011, 20:34
سلام
دوستان میدونید چطور میشه دوتا hp رو به صورت وایرلس شبکه کرد!
من چندتا مطلب دیدم ولی فکر کنم hp فرق داره در ضمن به شبکه کردن در حد معمولی با لن آشنایی دارم
با سلام . hp فرقی ندارد . باید شبکه ی Ad hoc بسازید . در انجمن وب و اینترنت--->شبکه جستجوی کنید خیلی نتیجه پیدا میکنید . ساده است .

دوستان چند تا سایت ریویو فارسی و انگلیسی که جامع ریویو می کنن معرفی کنید لطفا.راسی عکس هم بزارن ازش بعضی سایتها هستند عکس درست حسابی نمی زارن.
معتبرترین مرجع
notebookreview.com
forum.notebookreview.com

Pami
07-02-2011, 23:34
اطلاعیه

دوستان عزیز در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نظرسنجی برای تغییرات انجمن لپ تاپ برگزار کردیم .
دوستانی که تمایل دارن به تیم مدیریت کمک کنن میتونن نظراتشون رو اونجا اعلام کنن .

این تاپیک هم صرفا جهت اطلاع رسانی این مورد بسته شده و تا چند ساعت دیگر باز خواهد شد .
با تشکر

موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aminnamjoo
08-02-2011, 15:42
سلام.
دوستان نظرتون در مورد PAVALION DV6-3174 چی هست؟
کانفیگش چطوره به نظتون برای گیم .
تو این مدل گرم شدنش چطوره؟

من از گارانتیش می ترسم معتبرترین گارانتی اچ پی هست؟
آیا قابلیت ساپورت USB3 رو داره؟

aminnamjoo
08-02-2011, 15:54
سلام.
دوستان نظرتون در مورد PAVALION DV6-3174 چي هست؟
کانفيگش چطوره به نظتون براي گيم .
تو اين مدل گرم شدنش چطوره؟

من از گارانتيش مي ترسم معتبرترين گارانتي اچ پي هست؟
آيا قابليت ساپورت USB3 رو داره؟

anon85
08-02-2011, 19:02
سلام.
دوستان نظرتون در مورد PAVALION DV6-3174 چي هست؟
کانفيگش چطوره به نظتون براي گيم .
تو اين مدل گرم شدنش چطوره؟

من از گارانتيش مي ترسم معتبرترين گارانتي اچ پي هست؟
آيا قابليت ساپورت USB3 رو داره؟

سلام،
مشخصات 3174 تو سايت رسميش:

گرم شدنش در حد نرماله؛
usb3 رو ساپورت نمي كنه.
معتبرترين گارانتي هاي HP تو ايران، ماي اچ پي و ايران اچ پي هستن...
اين پستو هم بخون:

mohsen_rkh
08-02-2011, 21:41
از دوستان اینجا کسی ProBook 4520s داره؟ هر کی داره لطف کنه بگه، من چند تا سؤال دارم.
ممنون. :11:

ehsan_jan3
08-02-2011, 22:43
از دوستان اینجا کسی ProBook 4520s داره؟ هر کی داره لطف کنه بگه، من چند تا سؤال دارم.

لب تاب خوبیه ولی یکمی لرزش در جلوی صفحه کیبورد داره و جای دست هم روی صفحه میمونه .

mohsen_rkh
09-02-2011, 17:33
یکمی لرزش در جلوی صفحه کیبورد داره
ممنون دوست عزیز، لطف کردید. فقط من جمله بالا رو نفهمیدم، اگر امکانش هست لطف بفرمایید توضیح بدید.
راستی شما 4520s دارید؟

yaran99
09-02-2011, 20:16
دوستان نظرشون در مورد این مدل چیه ؟
HP Envy 15-1104tx

ehsan_jan3
09-02-2011, 23:46
ممنون دوست عزیز، لطف کردید. فقط من جمله بالا رو نفهمیدم، اگر امکانش هست لطف بفرمایید توضیح بدید.
راستی شما 4520s دارید؟

پایین صفحه کلید قسمت تاچ پد لرزش داره . البته بیشتر مواقع کار کردن سی دی رام

smobin
10-02-2011, 15:08
سلام
من میخواستم لپ تاپ اچ پی مدل3141tx بگیرم ولی یه سری مطالب اینجا دیدم کمی مردد شدم
از اساتید محترم لطفا کمک کنید

mohsen_rkh
10-02-2011, 17:32
پایین صفحه کلید قسمت تاچ پد لرزش داره . البته بیشتر مواقع کار کردن سی دی رام
ممنون احسان جان. شما این مدل رو دارید؟
باتریش چطوریه؟ باتری خیلی برام مهمه.

ehsan_jan3
11-02-2011, 16:21
ممنون احسان جان. شما این مدل رو دارید؟
باتریش چطوریه؟ باتری خیلی برام مهمه.

مثل بقیه 6 سلولی هست .1 ساعت تا دوساعت جواب میده .بستگی به برنامه اجرایی داره .

computer1389
12-02-2011, 16:03
مثل بقیه 6 سلولی هست .1 ساعت تا دوساعت جواب میده .بستگی به برنامه اجرایی داره .
من قصد خريد همين لپ تاپ 4520s رو دارم. واقعاً فقط 1 تا 2 ساعت جواب مي‌ده ؟؟؟

mohsen_rkh
12-02-2011, 19:47
من قصد خريد همين لپ تاپ 4520s رو دارم. واقعاً فقط 1 تا 2 ساعت جواب مي‌ده ؟؟؟
با کانفیگ های پایین بیشتر جواب میده.

ehsan_jan3
13-02-2011, 15:54
تقريبا 2 ساعت .براي بازي سنگين 1 ساعته ولي با سرعت مناسب اجرا ميکنه با توجه به اينکه گرافيکش 512 هست .

sumatro
13-02-2011, 19:42
سلام رفقا
یه لپ تاپ میخواستم با کانفیگ خوب و کارت گرافیک بالا زیر 1900000 ولی
یکی از دوستان من رو برای خرید مدل hp envy 15 1104tx مردد کرده . و تنها بحثی که راجع به این لپ تاپ مونده بحث گرمایشیش و داغ کردنها هستش . اطلاعاتی در این زمینه ندارم که این لپ تاپ سیستم کولینگش به چه صورته
لطفا اگر کسی از این مدل داره و یا از دوستانش داره من رو راهنمایی کنه ممنون میشم . روزانه بالغ بر 12 سات و گاهس اوقات بیشتر دستگاه رو روشن میزارم و رندر گیری زیاد هم ندارم و از گرافیک بیشتر رو بازی ها کار میکشم
گرمایشیش به چه صورته؟
نسبت به سونی سری f در این مورد تفاوتی دارن با هم؟

hasansoft
17-02-2011, 02:01
به نظر من در خرید hp envy 15 1104tx شک نکن فوق العاده است

sumatro
17-02-2011, 12:17
ممنون از پاسختون حسن اقای عزیز
یه بنده خدایی از بچه های همین انجمن که همین مدل hp envy 15 1104tx رو داره میگفت روزانه 12 ساعت از دستگاه کار میکشه و روزانه 3 یا 4 بار رندر گیری انجام میده که میگفت دمای دستگاه به 90 تا 95 هم رسونده ولی چون سیستم کولینگ عالی داره دما رو به 80 تا 85 در اون زمان کاهش میده و ثابت نگه میداره
در کل ازش زاضی هستش
اما سوال من اینه که دمای 80 تا 85 برای دستگاه با این میزان کارکرد 3 بار رندر گیری در روز و کار کشیدن از گرافیک و cpu میتونه عادی باشه یا نه؟!!!!!
و یه سوال دیگه:دی
کارت گرافیک ati 5830 قویتره یا geforce 435m ?

bas ali
17-02-2011, 12:30
با درود
دوستانی که 4520 دارن لطف کنن بگن چه جور لپ تاپی هست
ازش راضین

d.b23
17-02-2011, 13:30
بچه ها تو سایت HP استرالیا واسه envy 15-1104tx زده گرافیک 4830 ولی
1104tx هایی که تو ایران هست گرافیکشون 5830 هست
من که یکم به شک افتادم که نکنه یه وقت اینایی که تو ایران هست کاستوم شده باشه یا ریفر باشه:41:

NINJA0098
17-02-2011, 16:54
سلام من میخوام لپتاپ hp g61 cori5 رو میگیرم (اسم کاملشو بهم نگفتن) چطور لپتاپیه؟
مشخصات:
cpu: core i5 دقیقا یادم نیست چه مدلی بود!
vga:ati hd5470
قیمتش هم 880 بود
چجور لپتاپیه؟

bas ali
18-02-2011, 08:52
با درود
دوستانی که 4520 دارن لطف کنن بگن چه جور لپ تاپی هست
ازش راضین
از دوستان کسی نیست جواب بده :41:

sumatro
18-02-2011, 14:00
رفقا ؟
گرافیک quadro 3100 قویتره یا ati 5830?

anon85
19-02-2011, 00:35
رفقا ؟
گرافیک quadro 3100 قویتره یا ati 5830?

ati 5830 قوي تره؛
مي توني از اينجا ببيني:
Laptop Video Graphics Cards - Benchmark List

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدATI Mobility Radeon HD 5830 رتبه ش 50 و NVIDIA Quadro NVS 3100M هم 153...

mahyarasadi65
19-02-2011, 13:10
با سلام خدمت دوستان،‌ لطفا در مورد مدل HP ProBook 4520s بيشتر توضيح دهيد.
من از اين مدل خوشم اومده با كانفيگ core i5 , RAM 4 G, H.D.D 500, VGA 330M كه آخرين قيمت من 800 هزار تومن هستش.
لطفا اين مدل رو با ACER 5742G و Dell Inspiron n5010 مقايسه كنيد،‌ و اينكه با اين قيمت آيا اين مدل خوبه يا بهتر از اين هم ميشه پيدا كرد. اگر امكناش هست يك تاپيك رو به بررسي تخصصي اين مدل اختصاص دهيد.
با تشكر

hamed malekpour
19-02-2011, 20:48
hp pavilion dv6-3190
این مدل خوبه آیا ارزش خریدن داره وتاریخ ساختش کییه؟

mahmoodfarahani
19-02-2011, 21:19
سلام. مدل خوبيه اگه نياز داري برات تامين ميكنم با قيمت كمتر از اين

mahmoodfarahani
19-02-2011, 21:19
اما پيشنهاد ميكنم سمت دل بري اون بهتره

mahmoodfarahani
19-02-2011, 21:21
مدل خوبيه از همه لحاظ و ميتونه كار شما را راه بيندازه اگه خواستي شايد بتونم زير قيمت بازار بهت بدم

rezaaminifard
19-02-2011, 21:45
سلام
می خواستم ببینم نظر دوستان مشاور درباره hp tablet tm2 با مشخصات زیر چیه؟
core i5- 1.2 GHz
graphic ati 5450
ram 6 gb
1.450.000 قیمت

1-آیا درست که سری های custom عمر چندانی ندارند؟
2-قدرت touch این تبلت ها چه طوره؟
3-آیا برای کاربری یک دانشجو و گاهی هم برای بازی کردن مناسبه؟
4-وضعیت گرافیکش چه طوره؟
5-در آخر با این قیمت آیا ارزش خریدن داره؟

با تشکر

mohamad gh
22-02-2011, 13:13
سلام دوستان. من توی یکی از سایت های Review خوندم که موقع تست باتری، مدل ProBook 4520s با WLAN روشن و روشنایی صفحه 70% باتریش 4:18 دوام آورد. کسانی که این مدل رو دارن میتونن بفرماین که درسته یا نه؟

نه درست نیست
قوقش2ساعت

bas ali
22-02-2011, 13:19
کسی 4520 داره ؟ ازش راضیه ؟
من موندم 4520 بگیرم یا 5742 ایسر
ولی از لحاظ دیزاین 4520 خیلی سره

karikator
22-02-2011, 13:24
مدل خوبيه از همه لحاظ و ميتونه كار شما را راه بيندازه اگه خواستي شايد بتونم زير قيمت بازار بهت بدم
میشه کانفیگ هایی که میگی زیر قیمت بازار میدی مدل hp 4520 را بگی با قیمت ممنون

Mostafuzz
22-02-2011, 13:58
با سلام خدمت دوستان .

آيا مدلي از HP سراغ دارين كه با اين كانفيگي كه من مدنظرم هست باشه ؟
‍Cpu : Core i7
Ram : 6 Gig
صفحه نمايش هم زير 15 اينچ باشه .
لطفا راهنمايي كنين . ممنون

ehsan_jan3
23-02-2011, 12:50
salam .nemidonam chera webcam 3052nr kar nemikoneh

Camaro Z 28
23-02-2011, 18:41
کسی 4520 داره ؟ ازش راضیه ؟
من موندم 4520 بگیرم یا 5742 ایسر
ولی از لحاظ دیزاین 4520 خیلی سره

4520 از لحاظ LCD و کیبرد خیلی سره
اگه کار سنگین نکشی ازش خوبه
HP از لحاظ گارانتی مشکل داره

Camaro Z 28
23-02-2011, 18:46
سلام
می خواستم ببینم نظر دوستان مشاور درباره hp tablet tm2 با مشخصات زیر چیه؟
core i5- 1.2 GHz
graphic ati 5450
ram 6 gb
1.450.000 قیمت

1-آیا درست که سری های custom عمر چندانی ندارند؟
2-قدرت touch این تبلت ها چه طوره؟
3-آیا برای کاربری یک دانشجو و گاهی هم برای بازی کردن مناسبه؟
4-وضعیت گرافیکش چه طوره؟
5-در آخر با این قیمت آیا ارزش خریدن داره؟

با تشکر
چرا تب لت ؟؟؟؟
نه CPU قوی داره نه VGA
قیمت هم بهت خیلی بالا گفته

ishbili
25-02-2011, 21:10
4520 از لحاظ LCD و کیبرد خیلی سره
اگه کار سنگین نکشی ازش خوبه
HP از لحاظ گارانتی مشکل داره
من 4 روزه که 4520 خریدم فعلا که خیلی راضیم.من روی داغ کردن hp خیلی شک داشتم ولی مال من 10 ساعت هم باهاش کار میکنم داغ نمیکنه

bas ali
25-02-2011, 22:36
من 4 روزه که 4520 خریدم فعلا که خیلی راضیم.من روی داغ کردن hp خیلی شک داشتم ولی مال من 10 ساعت هم باهاش کار میکنم داغ نمیکنه

از لحاظ کیفیت صفحه نمایش چطوره ؟
صدای فنش چی کمه یا زیاده ؟ و در موقع خرید چه مواردی را چک کردین مثلا برای اطمینان از اینکه ریفر نباشه چه چیزی را چک کردین .
کلا خوشحال میشم تجربیاتتون را قرار بدین

F_C_B
26-02-2011, 03:01
سلام.

من یه Pavilion DV6-3141TX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خریدم اما این hp support assi... آپدیت ها رو بم نمیگه. مثلا نمیگه بیا بایوس رو اپدیت کن. در صورتی که براش آپدیت اومده.

وی پی ان هم میزنم اما بزم چیزی نمیگه . فقط یه درایور صدا و تصویر اپدیت کرد برام. کسی هست که بدونه چشه؟

behnam_gunner
26-02-2011, 13:17
HP DV6 3173

i7-720QM-2.8

4GB RAM 1333

VGA=ATI 5650

15.6 LED

battery 6 CELL

بچه ها ممنون میشم کسی در مورد این من رو کمی راهنمایی کنه tnx

قیمتی هم که من دارم 1150

mostafa barcelon
26-02-2011, 14:15
HP DV6 3173

i7-720QM-2.8

4GB RAM 1333

VGA=ATI 5650

15.6 LED

battery 6 CELL

بچه ها ممنون میشم کسی در مورد این من رو کمی راهنمایی کنه tnx

قیمتی هم که من دارم 1150

به نظر من که خیلی خوبه ، قیمتش هم مناسبه
من جای تو بودم میگرفتمش

mtma
26-02-2011, 19:35
با سلام

آیا تو لپ تاپ های اچ پی مدلی رو سراغ دارین که 14 اینچ باشه و سبک باشه و شارژ خیلی خوبی نگه داره ؟:20:

behnam_gunner
26-02-2011, 20:16
به نظر من که خیلی خوبه ، قیمتش هم مناسبه
من جای تو بودم میگرفتمش

همین چون قیمتش مناسبه من یه خورده تو شک افتادم یه ویژگی دیگه خوبش هم اینه که دو تا جای رم داره ولی فقط یک رم 4 گیگ داره یعنی خیلی راحت میشه یه رم دو گیگ یا 4 گیگ اضافه کرد ولی خب کلا نسبت به مشخصاتی که داره قیمتش به نظرم پایینه بره همین اینجا سوالم رو مطرح کردم که پشیمون نشم بعد از خرید :46:

mostafa barcelon
27-02-2011, 20:21
manam nazaramo goftam aziiz:7::7:

alishadabmehr
28-02-2011, 12:15
دوستان بنظرتون ارزش داره بگم واسم اچ پی پاویلیون dm1 رو از مالزی بیارن یا نه؟ چون تو سایتای خارجی خیلی تعریف کردن ازش و واسه کارای دانشجویی میخوام خیلی ممنون اگه راهنمایی کنید

mahshidq
28-02-2011, 23:29
سلام این بلو توس pavilion dv6 ها چجوری کار میکنه؟

hooraman
01-03-2011, 01:44
دوستان لینکی پیدا کردم مبنی بر اینکه از این طریق میشه فهمید لپ تاب ریفر هست و یا نیو

تو این لینک کشور رو چی بزارم ؟

و کجا می نویسه ریفر هست یا . . .

anon85
02-03-2011, 07:43
سلام این بلو توس pavilion dv6 ها چجوری کار میکنه؟

سلام،
اين مسيرو برو:
control panel--all control panel items--my bluetooth
يا اينكه اصلا تو سرچ باكس start، تايپ كن bluetooth؛

حالا تو نوار بالاي صفحه، my bluetooth settings روش كليك كن و تنظيمش كن...
مثلا مي توني انتخاب كني كه بلوتوسش وقتي كه سيستم مي آد بالا on باشه كه با سرچ پيدا شه...

ashi-khan
04-03-2011, 18:50
سلام عزیزان
دوستان من این لب تاپ رو تو سایت خود HP کانفیگ کردم . میخوام بگم از اون ور برام بیارن!
اگه این مدل هم حتی مورد تایید نبود بگین!
خلاصه هر نظری داشتید به گوش دل مشنویم!!!:31:
خوااااااااهشا همه نظر بدین :

dv7t series

Components

• black cherry
• Genuine Windows 7 Home Premium 64-bit
• Intel(R) Core(TM) i7-720QM Quad Core processor (1.6GHz, 6MB L3 Cache) with Turbo Boost up to 2.8 GHz
• 1GB ATI Mobility Radeon(TM) HD 5650 DDR3 Graphics [HDMI, VGA] - For Quad Core Processors
• 6GB DDR3 System Memory (2 Dimm)
• 500GB 7200RPM Hard Drive with HP ProtectSmart Hard Drive Protection
• No Additional Office Software
• No additional security software
• 9 Cell Lithium Ion Battery (over-sized)
• 17.3" diagonal HD+ High-Definition HP LED BrightView Widescreen Display (1600 x 900)
• SuperMulti 8X DVD+/-R/RW with Double Layer Support
• HP TrueVision Webcam with Integrated Digital Microphone
• Intel Wireless-N Card
• Standard Keyboard

قیمت با توجه به قیمت امروز دلار : 1,250,000

Mr.Mazmamfi
06-03-2011, 18:08
سلام
رفیق من hp 3140 دارخ و میگه وقتی مستقیم لپ تاپو به برق وصل میکنه "گاهی" وقتا صفحه نمایش(LED) نورش کم میشه و مجبوره reset کنه ولی وقتی با باتری روشن میکنه چنین مشکلی پیش نمیاد مشکل از کجاست؟ Led خرابه؟

Namdarian
06-03-2011, 19:34
سلام
رفیق من hp 3140 دارخ و میگه وقتی مستقیم لپ تاپو به برق وصل میکنه "گاهی" وقتا صفحه نمایش(LED) نورش کم میشه و مجبوره reset کنه ولی وقتی با باتری روشن میکنه چنین مشکلی پیش نمیاد مشکل از کجاست؟ Led خرابه؟
با سلام .
هر بار ریست میکند ؟ !!!!:18::16: یبارکی برود هر بار ویندوز را عوض کند دیگه !!:31: مثل اینست که بخاطر پنچر شدن چرخ ماشین برود رینگ و لاستیک را کمپلت دور بیاندازد و هر دو را از نو بخرد !
باید بروید به تنظیمات پیشرفته ی Power Options
Control Panel\Power Options\Edit Plan Settings
و تنظیم نور نمایشگر را در حالت باتری یا برق تنظیم کنید

mohmoh123
06-03-2011, 20:16
سلام
از وضعیت و سلامت اداپتور اطمینان داری؟

Namdarian
07-03-2011, 06:19
از وضعیت و سلامت اداپتور اطمینان داری؟
دوست عزیز راهنمایی اشتباه نکنید ! :33:
در همه ی لپتاپهای قدیم و جدید این تنظیم نور وجود دارد .
تنظیمات نور در حالت باتری با آداپتور با هم فرق دارد . میتواند تنظیمات نور در حالت اداپتور را حتی در حالت 100 درصد و در حالت باتری روی 0 درصد میتواند بگذارد و با اینکار , بمحض اتصال اداپتور نور نمایشگر به حداکثر برسد و با جدا کردن ان نور به حداقل برسد . و یا برعکس . در عکس بالا محل تنظیماتش را گذاشته ام .
همانطور که میبینی اینجانب تنضیمات نور در مود Balanced که بیشتر استفاده میکنم را در هر دو حالت باتری و اداپتور بر روی 0 درصد یعنی کمترین نور گذاشته ام چون محیط کارم تاریک است و با همان کمترین حالت نور راحتم و در مصرف برق و طول عمر نمایشگر نیز بسیار موثر است . چون مقدار دهی هر دو با هم مساوی است با قطع و وصل آداپتور هیچ فرقی ایجاد نمیشود .
ان دو نوار لغزنده ی Adjust plan brighness در پنجره ی زیرین نیز بطور موقت میتواند همین کار را انجام دهد .
پس دیدی هیچ - هیچ ربطی به اشکال در اداپتور ! نداشت !:3:

amir_14
07-03-2011, 23:41
دوستان سلام
اين كانفينگ رو بررسي ميكنين
HP 4520
مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.56 کیلوگرم
پردازنده: Intel Core i5 2.66 GHz - Cache 3 MB - BUS 1066 MHz
حافظه: 4 GB DDR3
هارد دیسک: 500 GB 7200 RPM
کارت گرافیک: ATI Radeon HD 6370 DDR3 1024 MB UpTo 4096 MB
صفحه نمایش: 15.6" - Bright LED
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - DOS

ehsan_jan3
08-03-2011, 11:39
دوستان سلام
HP 4520
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port

همه چیزش خوبه بجز سیستم عاملش که داس و کلنگه و لینوکسه .اذیت میشی باید اول لینوکس را ورداری بعدش سیستم جدید نصب کنی بعدش درایور بیاری بعدش ببینی داغ میکنه یا نه بعدش ببینی لرزش داره یا نه . یک مدل دیگه توی دیجی کالا هست 3041 یا 3042 اون مثل همینه فقط سیستمش ویندوز 7 هست به قیمت 9600000 تومان . درود و بدرود .

Namdarian
08-03-2011, 18:46
همه چیزش خوبه بجز سیستم عاملش که داس و کلنگه و لینوکسه .اذیت میشی باید اول لینوکس را ورداری بعدش سیستم جدید نصب کنی بعدش درایور بیاری بعدش ببینی داغ میکنه یا نه بعدش ببینی لرزش داره یا نه . یک مدل دیگه توی دیجی کالا هست 3041 یا 3042 اون مثل همینه فقط سیستمش ویندوز 7 هست به قیمت 9600000 تومان . درود و بدرود .
با سلام . خیر اشتباه میکنید از چندین جهت
اولاً سیستم عامل ان بسیار هم خوب است . نباید این دوستمان حداقل 200 الی 300 دلار بیزبان بیجهت پول ویندوز هفت بدهد در حالیکه میتواند سی دی ویندوز را با قیمت 1000 تومان ناقابل در بازار پربرکت ایران تهیه کند و بعد خودش نصب کند .
دوماً ویندوز اصلی نصب شده روی لپتاپها انقدر برنامه های چرند و پرند بیخود دارد که نصف روز طول میکشد بخواهد انها را پاک کند . چون ویندوز را سنگین کرده اند و
سوماً ویندوز اصلی در بیشتر موارد از نوع پرو یا هوم است . در حالیکه نسخه ی التیمیت نیست .
چهارماً از نظر اپدیت شدن و.... نیز جای هیچ نگرانی نیست چون با ویندوزهای موجود در بازار نیز براحتی میتوانید اپدیت کنید و.......
پنجماً نیاز به پاک کردن داس نیست چون موقع نصب ویندوز از بوت خودش میرود پی کارش .
ششماً لینوکس کجا بود ؟ ان چیزی که به اسم لینوکس معروف است خط فرمان لینوکس است مثل داس و ان نیز موقع نصب ویندوز و پارتیشن بندی میرود پی کارش . چرا بنده خدار را الکی میترسانی ؟ !
هفتماً هیچ ادم عاقل یا کاربر حرفه ای ویندوز اصلی را نگه نمیدارد . بدلایل بالا . خود اینجانب تا حالا چندین لپتاپ با ویندوز اصل را داشته ام اولین کاری که کرده ام ویندوز اصل مزخرف را پاک کردم و از روی یک dvd که از بازار گرفتم یک ویندوز سر حال و مورد علاقه ام را نصب کرده ام و هیچ - هیچ - هیچ فرقی با ویندوز اصلی ندیده ام . بلکه بهتر هم بوده است .
خلاصه ی کلام : هیچوقت الکی پول ویندوز اصلی را ندهید ! فریب فروشنده ها را نیز نخورید . همیشه دنبال لپتاپهایی با سیستم عامل داس یا لینوکس خط فرمانی باشید تا در هزینه تان حدود 300 دلار صرفه جویی کنید . این صرفه جویی موجب میشود سخت افزار قویتری انتخاب کنید . با تشکر .

ehsan_jan3
08-03-2011, 19:47
با سلام . خیر اشتباه میکنید از چندین جهت
اولاً سیستم عامل ان بسیار هم خوب است . نباید این دوستمان حداقل 200 الی 300 دلار بیزبان بیجهت پول ویندوز هفت بدهد در حالیکه میتواند سی دی ویندوز را با قیمت 1000 تومان ناقابل در بازار پربرکت ایران تهیه کند و بعد خودش نصب کند .
دوماً ویندوز اصلی نصب شده روی لپتاپها انقدر برنامه های چرند و پرند بیخود دارد که نصف روز طول میکشد بخواهد انها را پاک کند . چون ویندوز را سنگین کرده اند و
سوماً ویندوز اصلی در بیشتر موارد از نوع پرو یا هوم است . در حالیکه نسخه ی التیمیت نیست .
چهارماً از نظر اپدیت شدن و.... نیز جای هیچ نگرانی نیست چون با ویندوزهای موجود در بازار نیز براحتی میتوانید اپدیت کنید و.......
پنجماً نیاز به پاک کردن داس نیست چون موقع نصب ویندوز از بوت خودش میرود پی کارش .
ششماً لینوکس کجا بود ؟ ان چیزی که به اسم لینوکس معروف است خط فرمان لینوکس است مثل داس و ان نیز موقع نصب ویندوز و پارتیشن بندی میرود پی کارش . چرا بنده خدار را الکی میترسانی ؟ !
هفتماً هیچ ادم عاقل یا کاربر حرفه ای ویندوز اصلی را نگه نمیدارد . بدلایل بالا . خود اینجانب تا حالا چندین لپتاپ با ویندوز اصل را داشته ام اولین کاری که کرده ام ویندوز اصل مزخرف را پاک کردم و از روی یک dvd که از بازار گرفتم یک ویندوز سر حال و مورد علاقه ام را نصب کرده ام و هیچ - هیچ - هیچ فرقی با ویندوز اصلی ندیده ام . بلکه بهتر هم بوده است .
خلاصه ی کلام : هیچوقت الکی پول ویندوز اصلی را ندهید ! فریب فروشنده ها را نیز نخورید . همیشه دنبال لپتاپهایی با سیستم عامل داس یا لینوکس خط فرمانی باشید تا در هزینه تان حدود 300 دلار صرفه جویی کنید . این صرفه جویی موجب میشود سخت افزار قویتری انتخاب کنید . با تشکر .

مشکلی نیست دوست عزیز برو بخر و اگر دیدی درست گفتم فردا نفرینم نکن . راستی موقع حذف لینوکس و پارتیشن بندی و دربدر دنبال اکتیویتر گشتن و غیره و غیره هم یادی از ما کن . درود و بدرود

amin_damer
08-03-2011, 20:00
4520 در کل از نظر دوام و کیفیت ساخت چطوره من پرسیدم فروشنده زیاد تعر:13:یفش نکرد!!!؟؟

GUNSHIP
08-03-2011, 21:13
سلام.
نظرتون در باره HP Pavilion DV7-4290us چیه؟

arash n
08-03-2011, 22:10
چرا شارژز ایچ پی انقدر بزرگه!!
من بیشتر ایچ پی رو به خاطر وزن کمش خریدم ولی شارژرش اون وزن کمو جبران کرده.
توی بازار شارژر کوچیکتر از این شارژر نیم کیلویی پیدا می شه؟

anon85
09-03-2011, 04:05
چرا شارژز ایچ پی انقدر بزرگه!!
من بیشتر ایچ پی رو به خاطر وزن کمش خریدم ولی شارژرش اون وزن کمو جبران کرده.
توی بازار شارژر کوچیکتر از این شارژر نیم کیلویی پیدا می شه؟

سلام،
ببين مي توني تو بازار اينا رو پيدا كني؟

anon85
09-03-2011, 04:15
سلام.
نظرتون در باره HP Pavilion DV7-4290us چیه؟

سلام،
كانفيگش كه خيلي خوبه؛ ولي بايد يه خورده بگذره تا ببينيم خوب از آب در مي آد يا نه؛
تو اين تاپيك هم راجع بهش بحث شده:

anon85
09-03-2011, 04:26
دوستان سلام
HP 4520

سلام،
اين لپ تاپ با قيمت حدودا 850-800 (؟) انتخاب خوبي به نظر مي آد؛
فكر مي كنم كانفيگش واسه اين رنج قيمت عاليه...

Namdarian
09-03-2011, 06:26
مشکلی نیست دوست عزیز برو بخر و اگر دیدی درست گفتم فردا نفرینم نکن . راستی موقع حذف لینوکس و پارتیشن بندی و دربدر دنبال اکتیویتر گشتن و غیره و غیره هم یادی از ما کن . درود و بدرود
با سلام دوباره بشما . این صحبت شما نشان داد شما تجربه ای کافی در این زمینه ندارید . هر بچه ی دبستانی نیز اینروزه نصب ویندوز را بلد است . موقع نصب ویندوز پارتیشن بندی کردن هم مثل اب خوردن است . یکبار قبلاً هم گفتم مثل اینکه متوجه نشدید گفتم لینوکسی در کار نیست بلکه خط فرمان لینوکس است درست مثل داس . اصلاً شما به ان چکار داری ؟ DVD ویندوز 7 را میگذاری بوت میشوی و میروی پارتیشن بندی و بعدش نصب ویندوز و السلام . یعنی چی که موقع حذف لینوکس........ !
اصلاً حذف لینوکسی در کار نیست ! عجیب است اقا !
خودم همین چند ماه قبل برای یکی از دوستانم یک لپتاپ با خط فرمان لینوکسی گرفتم و به همین ترتیبی که گفتم مثل اب خوردن ویندوز ریختم و کلی هم حال داد ! :31: به همه نیز توصیه کردم و میکنم لپتاپ بدون ویندوز بخریند تا صرفه جویی قابل توجهی در هزینه شان شود . البته باید که همان اول کل درایورهای ویندوز 7 را از فروشنده بگیرید . یا درایورهای xp را نیز اگر لازم داشتید انرا هم بگیرید تا مجبور نباشید بروید 500 مگ درایور دانلود کنید .
اگر شما کار بسیار ساده ی پارتیشن بندی با خود DVD ویندوز را بلد نیستید دلیل نمیشود دیگران بروند و 300 دلار پول یامفت ویندوز بدهند ! اینجانب در طول دو سالی که از ویندوز 7 استفاده میکنم فقط یک بار نیاز به Activator پیدا کردم . در انجمن نرم افزار کلی Activator های عالی گذاشته اند و میتوانید استفاده کنید .
خواهشاً راهنمایی اشتباهی به دیگران نکنید . کار درستی نیست . با تشکر .

nimanimaoo
09-03-2011, 11:01
با سلام خدمت دوستان محترم وکار بلد
بعد از چند روز تحقیق به این مدل رسیدم خواهشا با توجه به قیمت و نکات فنی سیستم چطوره ؟

pavilion dv3 4170 مدل hp
مشخصات
HP Compaq
Ci5 2.53/3MB
6GB DDR3
640 hdd

DVD RW
13.3 LED
5470 ATI
7-H
2.08
CHINA
BT\WebCam\FP

قیمت تخفیف 1100000 تومان

ممنون میشم درباره این مدل و مدل نزدیک به این یکم توضیح بدید

البته ویندوز هم داره ! نمیدونم مدل بالاتر هم میشه بدون ویندوز خرید یا همین مدل بهتره

مرسی

alidanger_202
09-03-2011, 13:31
بعد از چند روز تحقیق به این مدل رسیدم خواهشا با توجه به قیمت و نکات فنی سیستم چطوره ؟

یک سری این جا بزن تجربیات من در باره خرید این لپ تاپ

d.b23
10-03-2011, 12:32
کسی میدونه چرا هر روز داره از مدل های سری envy تو سایت HP کم میشه(envy15 که حذف شد -14 beats edition هم حذف کردن !!!!!!!!!!!!!!!!!)؟
HP می خواد تولید سری ENVY کامل متوقف کنه یا می خواد سری جدیدش رو بده؟
سری envy چند وقته اومده تو بازار؟

ehsan_jan3
10-03-2011, 18:29
با سلام دوباره بشما . این صحبت شما نشان داد شما تجربه ای کافی در این زمینه ندارید . هر بچه ی دبستانی نیز اینروزه نصب ویندوز را بلد است . موقع نصب ویندوز پارتیشن بندی کردن هم مثل اب خوردن است . یکبار قبلاً هم گفتم مثل اینکه متوجه نشدید گفتم لینوکسی در کار نیست بلکه خط فرمان لینوکس است درست مثل داس . اصلاً شما به ان چکار داری ؟ DVD ویندوز 7 را میگذاری بوت میشوی و میروی پارتیشن بندی و بعدش نصب ویندوز و السلام . یعنی چی که موقع حذف لینوکس........ !
اصلاً حذف لینوکسی در کار نیست ! عجیب است اقا !
خودم همین چند ماه قبل برای یکی از دوستانم یک لپتاپ با خط فرمان لینوکسی گرفتم و به همین ترتیبی که گفتم مثل اب خوردن ویندوز ریختم و کلی هم حال داد ! :31: به همه نیز توصیه کردم و میکنم لپتاپ بدون ویندوز بخریند تا صرفه جویی قابل توجهی در هزینه شان شود . البته باید که همان اول کل درایورهای ویندوز 7 را از فروشنده بگیرید . یا درایورهای xp را نیز اگر لازم داشتید انرا هم بگیرید تا مجبور نباشید بروید 500 مگ درایور دانلود کنید .
اگر شما کار بسیار ساده ی پارتیشن بندی با خود DVD ویندوز را بلد نیستید دلیل نمیشود دیگران بروند و 300 دلار پول یامفت ویندوز بدهند ! اینجانب در طول دو سالی که از ویندوز 7 استفاده میکنم فقط یک بار نیاز به Activator پیدا کردم . در انجمن نرم افزار کلی Activator های عالی گذاشته اند و میتوانید استفاده کنید .
خواهشاً راهنمایی اشتباهی به دیگران نکنید . کار درستی نیست . با تشکر .

خوبه که شما اطلاعاتتون عالیه ولی لب تاب 3042 و 41 دارای سیستم عامل لینوکس آبانتیو هست و سیستم فایل مخصوص به خودش داره و اجازه پارتیشن بندی و نصب ویندوز نمیده . شاید چند لبتاب تازه به بازار اومده اینجوری هستن .هر کدام دارای کانفیگ جاگانه هستن . بهر حال ممنون .

Namdarian
10-03-2011, 22:37
خوبه که شما اطلاعاتتون عالیه ولی لب تاب 3042 و 41 دارای سیستم عامل لینوکس آبانتیو هست و سیستم فایل مخصوص به خودش داره و اجازه پارتیشن بندی و نصب ویندوز نمیده . شاید چند لبتاب تازه به بازار اومده اینجوری هستن .هر کدام دارای کانفیگ جاگانه هستن . بهر حال ممنون .
با سلام . شما با بوت شدن از DVD ویندوز هفت بازم نتوانستنید پارتیشنهای را پاک کنید ؟ !
حتی در این موارد نیز راه حلهای خاص از جمله یک روش سخت افزاری سراغ دارم که فعلاً نمیخواهم به ان مسائل بپردازم .
پس در زمان خرید از خود فروشنده بخواهید اوبانتو را پاک کند و 7 بریزد یا کانفیگی انتخاب کنید که اصلاً سیستم عامل win یا اوبانتو نداشته باشد .
آخه وقتی شما لپتاپ با ویندوز اصل که حول و حوش 300 دلار از قیمت لپتاپ فقط بخاطر ویندوز ان است ! را میخرید و بعد میبینید نسخه ی التیمیت نیست و کلی سنگینی بیخودی بخاطر نصب برنامه های بیمصرف هم دارد ........ چه کاریه دوست عزیز ؟ !
اینجانب تاحالا دو تا ویندوز اصل یکی xp یکی 7Home Premium را زدم از اساس پاک کردم و دلم خنک شد ! البته همان اول از ان پشتیبان تهیه کردم و دارم ولی مطمئن باش تا اخر عمرم هم حتی یکبار سراغشان نخواهم رفت ! فقط حیف پولی که الکی بالای ویندوزها داده بودم !
از ما گفتن !

karikator
11-03-2011, 01:10
سلام اگه میشه طریقه فهال کردن تاچ پد 4520را توضیح بدهید چون گفتن مولتی تاچه

eckenkar
13-03-2011, 16:19
با سلام به همه دوستان مدتیه که دنبال یه لپ تاپ برای کار پایان نامم میگردم ولی ازبس مدل های مختلف تو بازار هست که گیچ شدم چند سوال از دوستان داشتم که اگه راهنماییم کنن خیلی ممنون میشم.من دنبال لپ تاپی هستم که فقط واسه کار با نرم افزارهای سنگین ساخته شده باشه(واسه گیم اصلا نمیخوام ) اصلا هم وزن و پول مهم نیست چونکه میخوام یه مدت خیالم از اونیکه خریدم راحت باشه.خودم دلم بیشتر پیش اپل هست ولی میترسم نرم افزارهای کاریم رو مک ساپورت نکنه.حالا از کجا میتونم بفهمم که مثلا نرم افزار sap واسه مک هم هست یا نه؟و اینکه چون چشمام ضعیفه میخوام از لحاظ کیفیت تصویر بهترین باشه؟
از همتوم ممنونم پیشاپیش عید بر همتون مبارک

anon85
14-03-2011, 05:44
با سلام به همه دوستان مدتیه که دنبال یه لپ تاپ برای کار پایان نامم میگردم ولی ازبس مدل های مختلف تو بازار هست که گیچ شدم چند سوال از دوستان داشتم که اگه راهنماییم کنن خیلی ممنون میشم.من دنبال لپ تاپی هستم که فقط واسه کار با نرم افزارهای سنگین ساخته شده باشه(واسه گیم اصلا نمیخوام ) اصلا هم وزن و پول مهم نیست چونکه میخوام یه مدت خیالم از اونیکه خریدم راحت باشه.خودم دلم بیشتر پیش اپل هست ولی میترسم نرم افزارهای کاریم رو مک ساپورت نکنه.حالا از کجا میتونم بفهمم که مثلا نرم افزار sap واسه مک هم هست یا نه؟و اینکه چون چشمام ضعیفه میخوام از لحاظ کیفیت تصویر بهترین باشه؟
از همتوم ممنونم پیشاپیش عید بر همتون مبارک

سلام،
شما بسته به قيمت مورد نظرتون، مي تونينيد سوالتونو تو يكي از اين 4 تا تاپيك مطرح كنين؛
احتمالا اونجا زودتر جوابتونو مي گيريد...
تو اين تاپيك هم دوستان لطف مي كنن و كمكتون مي كنن؛

◄◄ | A | مشاوره خرید لپ تاپ - زیر 600 هزار تومان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید◄◄ | B | مشاوره خرید لپ تاپ - بین 600 هزار تومان و 1 میلیون تومان

◄◄ | C | مشاوره خرید لپ تاپ - بین 1 میلیون تومان و 1.5 میلیون تومان

◄◄ | D | مشاوره خرید لپ تاپ - بین 1.5 میلیون تومان و 2 میلیون تومان

.......................................
در ضمن، نرم افزار هاي مختلف، معمولا رو كاور سي دي شون (و يا جاي ديگه اي) مشخص مي كنن كه با چه سيستم عامل هايي كار مي كنن.
در مورد كيفيت تصوير لپ تاپ هم مي تونم بگم كه لپ تاپ هاي سوني تو اين زمينه از بقيه برند ها جلوترن.
هر چند HP هم مدلاي خوب، با كيفيت و متنوعي داره.
apple هم كه جزو بهترين مارك ها به حساب مي آد.
كلا به نظر من، شما بايد انتظاراتتون از لپ تاپ و بودجه ي مورد نظرتون رو بالاتر از هر چيزي قرار بديد، تا اينكه صرفا روي مارك تاكيد كنيد...
عيد شما هم مبارك... (پيشاپيش)
:11:

Vahab60
14-03-2011, 12:11

pavilion dv3 4170 مدل hp
مشخصات
HP Compaq
Ci5 2.53/3MB
6GB DDR3
640 hdd

DVD RW
13.3 LED
5470 ATI
7-H
2.08
CHINA
BT\WebCam\FP

قیمت تخفیف 1100000 تومان

ممنون میشم درباره این مدل و مدل نزدیک به این یکم توضیح بدید

البته ویندوز هم داره ! نمیدونم مدل بالاتر هم میشه بدون ویندوز خرید یا همین مدل بهتره

مرسی

من یک dv3 4070 خریدم از نظر وزن و کانفیگ نسبت به قیمت حرف نداره اما میشه گفت یک بخاری برقی واقعی هستش حتی وقتی که دستگاه خاموشه و در حال شارژه !! البته الان بعد از 5 ماه رفته گارانتی چون دیگه روشن نمیشه !

:41:

میلاد صبح خیز
14-03-2011, 14:21
سلام دوستان من مدل Pavilion dv6 -3141 رو انتخاب کردم حدود یک میلیون ، چند تا مورد هست که من رو اذیت میکنه:
1- فرکانس رم 1066 هستش که من دوست داشتم 1333 باشه!
2- دگمه های NumLuck نداره
3- با اینکه ویندوز اورجینال داره من در مورد ریکاوری و تعویض ویندوزش نگرانم ،
4- من تا جایی که اطلاع دارم مدلهای 3142 3140 هم همین کانفیگ دارن، و توی رنگ متفاوت هستن! درسته؟
-------------------------
اگه دوستان تجربه کار با این سری رو دارن کمکم کنن. ممنون میشم!

SIMON137
14-03-2011, 16:51
ضمانت رسمی لپتاپ های اچ پی تو ایران چیه ؟

Namdarian
14-03-2011, 16:57
سلام دوستان من مدل Pavilion dv6 -3141 رو انتخاب کردم حدود یک میلیون ، چند تا مورد هست که من رو اذیت میکنه:
1- فرکانس رم 1066 هستش که من دوست داشتم 1333 باشه!
2- دگمه های NumLuck نداره
3- با اینکه ویندوز اورجینال داره من در مورد ریکاوری و تعویض ویندوزش نگرانم ،
4- من تا جایی که اطلاع دارم مدلهای 3142 3140 هم همین کانفیگ دارن، و توی رنگ متفاوت هستن! درسته؟
-------------------------
اگه دوستان تجربه کار با این سری رو دارن کمکم کنن. ممنون میشم!
با سلام
1- یک عکس از cpu-z64 سربرگ memory و spd بگیرید و اینجا بگذارید تا ببینینم .
2-مطمئنید ؟ باید بالای عدد 7 باشد !
3-اگر مایلید ویندوز اصلی را نگهدارید از کنترل پنل Control Panel\Backup and Restore استفاده کنید و روی dvd رایت کنید . البته از بخش ریکاوری سنتر برنامه های خود لپتاپ نیز میتوانید اینکار را بکنید .
ولی کمتر کسی ویندوز اصلی را در طولانی مدت نگهمیدارد که در صفحه ی قبل درباره ی ان بحث کردم . از این منظر بشما پیشنهاد میکنم ابتدا همه ی درایورهای لپتاپتان را از سایت hp دانلود کنید بعد بروید با یک dvd ویندوز هفت همه ی پارتیشنها را پاک کرده و یک ویندوز سبک و سرحال نصب کنید :8:
اینجانب دو تا ویندوز هفت همیشه نصب میکنم . اولی بعنوان پشتیبان و برای موارد خاص . دومی در درایو d برای کارهای عادی و روزانه . بعد از نصب درایورها و برنامه ها و انجام تنظیمات در ویندوز روزانه به ویندوز پشتیبان بروید و یک backup از کل درایو ویندوز روزانه تهیه کنید و روی یکی از پارتیشنهای خالی دیگر ذخیره کنید . اینکار را اگر با برنامه ای بسیار قدرتمند مثل Paragon Hard disc manager انجام دهید چه بهتر و هرگاه بخواهید در مدت کوتاهی میتوانید restore کنید .
کلً روی ویندوز چرند اصلی روی لپتاپها حساب نکنید چون نه Ultimate است و نه سبک و سرحال .

---------- Post added at 06:57 PM ---------- Previous post was at 06:56 PM ----------

ایران hp و myhp جهان گستر

SIMON137
14-03-2011, 17:03
hp لپتاپ معادل xps l501 dell حالا یکمی بالا پایین تر ، چه مدلی داره ؟

به نظرتون این چطوره ؟
hp pavilion dv6 3052nr

anon85
14-03-2011, 21:09

سلام،
HP تو ايران گارانتي رسمي نداره؛
البته شركتايي هستن كه اسما گارانتي مي كنن، ولي نهايت كاري كه مي كنن اينه كه (در صورت مشكل دار بودن لپ تاپ) مي فرستنش نمايندگي رسميش تو دبي...
تو اين شركتا ماي اچ پي و ايران اچ پي نسبتا خوبن.

میلاد صبح خیز
17-03-2011, 19:04
دوستان سلام ، می خواستم بدونم که این سری Pavillion Dv6 درشون تا چند درجه باز میشه؟
یعنی مثل مدلهای وایو تقریبا تا 130 140 درجه باز میشن یا همون 90 درجه که توی همه عکساشون دیده میشه؟

anon85
17-03-2011, 20:10
دوستان سلام ، می خواستم بدونم که این سری Pavillion Dv6 درشون تا چند درجه باز میشه؟
یعنی مثل مدلهای وایو تقریبا تا 130 140 درجه باز میشن یا همون 90 درجه که توی همه عکساشون دیده میشه؟

سلام،
واسه من (3190) تا همون 130، 140 درجه باز ميشه...

fandak
17-03-2011, 21:24
hp كه ميگن داغ مي كنه صحت داره ؟ جريان چيه؟

anon85
17-03-2011, 22:32
hp كه ميگن داغ مي كنه صحت داره ؟ جريان چيه؟

سلام،
لپ تاپ هاي سري dv5 اچ پي، بعضي مدل هاي خاصشون، مشكل گرمايشي (overheating) داشتن.
ولي تو اين سري هاي جديد اين مشكل برطرف شده.

hamed2821
19-03-2011, 12:57
با سلام خدمت دوستان گرامي
من يك لب تاپ HP مدل pavilion dv6 3178ee گرفتم بدون اينكه CD ريكاوريشو تهيه كنم اقدام به فرمت كردن پارتيشن ويندوز كردم به تصور اينكه پارتيشن ريكاوري قابل برگشت ميباشد اما الان دچار مشكل شدم نميدانم با توجه به اينكه پارتيشن ريكاوري داراي 17 گيگ اطلاعات ميباشد اما چگونه ميتوان اين اطلاعات رو برگرداند
درضمن با كليد F11 هم امتحان كردم به نتيجه درستي نرسيدم
اگر از دوستان كسي ميتواند راهنمايي كند ممنون ميشوم