PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄ ™ HP اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

parmida00
23-11-2010, 11:32
راسته خرابی لپ تاپ های اچ پی بیشتر از بقیه هست؟

hedye222222
23-11-2010, 12:15
سلام
یه لپ تاپ می خوام تا 800 حالا50 تومن این ور اون ور
cpu:core i3 یا i5
ram:3یا4 ddr3
حالا 2هم شد اشکال نداره
صفحه نمایش حتما 14 اینچ باشه
کارت گرافیگ ati یا nvidia
تواین برند همچین چیزی پیدا میشه؟
مرسی

Buddy
23-11-2010, 21:21
سلام
من میخاستم یه 3150 pavlion، بگیرم ، تو پاساز پارسیان رنگ بژ ش رو داشت و پایتخت رنگ سیلور نقره ای ، هر کدومم می گفتند که این دستگاه تک رنگه ، و رنگ دیگه ای نداره ، با وجودی که در لیست قیمت هر دو فروشگاه argento رو به نام رنگ لپ تاپ زده که میشه متال نقره ای ، ولی من موندم بالاخره کدوم بهتره.
سوال دوم در مورد گارانتی هست که این مغازه ها در پایتخت که می گن یه ماه گارانتی تعویض یکسال تعمیر واقعیه یا الکی ،
ایران دیتا بهتره یا رایانه همراه،؟ایران اچ پی که گرونه از اون نمی تونم بخرم.

ممنون

armin_punisher6
23-11-2010, 22:16
سلام بچه ها.چه جوری میشه با دیویدی های ریکاوری اچ پی 2170 جوری ریکاوری کرد که فقط ویندوز عوض شه و پارتیشن ها هیچ تغییری نکنند؟

lovelord2020
25-11-2010, 16:19
اگه ممکنه 3150 رو تست و بررسی کن.

اتفاقا اول از 3150 شروع كردم
از ظاهرش شروع مي كنم
طراحي فوق العاده اي داره
مانيتور نسبت به سري 2100 و 2000 از همين سري dv6 ‌چند ميليمتري نازك تر شده
مانيتور از رزوليشن خوبي برخوردار نيست
طراحي قسمت اصلي لپ تاپ به صورتي هستش كه نازك تر به نظر بياد البته نازك هست ولي نه اون اندازه كه تركيب رنگا تو ديزاين بدنه نمايش مي ده
من يه لپ تاپ اپل خريدم و الان و چيزايي كه مي گم و ضعفايي كه تو اين مدل ديدم نسبت به اپل هستش نه برنداي ديگه
جنس كيبرد يه مقدار بهتر شده از مدلاي قبلي
تاچ پد اوني كه من تست كردم كل فضاي تاچ پد يك عمل رو انجام مي داد و كليك راست و چپ براش تعريف نشده بود (تو داس كليك راست و چپ مشكلي نداشت و فقط مربوط به ويندوزي بود كه روش نصب بود) البته با خود ويندوز اين مشكل حل شد . با دادن مختصات لازم درست شد
سي پي يو كور اي فايو 2.53 نسبت به كور اي سون بيشتر توليد حرارت مي كنه!هنورز داغ كردنشو نديدم
تو بدنه يه اشكال ظريف بود!تو قسمتاي انتهايي يه مقدار لبه ها اين لپ تاپ رو از يه لپ تاپ لوكس و گرون قيمت دور مي كرد البته با اين مقدار هزينه خيلي خوبه اما با يه مقدار منتاژ بهتر اين لپ تاپ تبدبل مي شد به يه لپ تاپ بي نظير (نسبت به ان وي و اپل سنجيدم از بقيه برنداي موجود بهتره)
باطري تو كاراي معمولي (نصب نرم افزار و اجراي فيلم ) 4.5 ساعت دووم اورد اگه باطري لپ تاپ رو ببينين كاملا معلومه كه كيفت مناسبي داره
تعداد دي وي دي هاي ريكاوري شد 5 تا موقع پارتيشن بندي شارژ تموم شد و مجبور شديم از همون ديوي دي ها استفاده كنيم كه حدود 2ساعت طول كشيد برگرده با حالت اولش.
داخل جعبه لپ تاپ بود با شارژز و 3 تا كابل و كاتالوگا
جي تي اي 7 . كال اف اوپس و نيد فور اسپيد جديد بازيايي بود كه روش نصب كرديم واسه تست در بالاترين حالت گرافيكي هيچ مشكلي وجود نداشت به جز داغ شدن كه با كول پد حل شد (البته واسه بازي بايد از گرافيك جيفرس 410 dd5 استفاده كرد اما اينم خيلي راحت همه رو اجرا كرد)
رم 6 هستش كه كم نياورد
تو استفاده عادي ان وي كه 16 گيگ رم داشت 3175 كه 8 تا داشت و 2020 كه 4 تا داشت با 3150 فرقي نداره

عكسارو هر كي بگه چه جوري اپ لود كنم اينجا واسطون مي ذارم

افيس رو لپ تاپ 2010 بود كه نسخه تريال بود 60 روزه
جالب اينجا بود با نصب هيچ نرم افزاري مشكلي نداشت اين ويندوز كه از نكات جالب بود
پارتيشن بنديش يه خورده سخته كه با كلي دور زدن ويندوز و ... انجام شده
176 تا وينوز و 4 تا درايو 100گيگ
البته هر جور بخاين قابل تغيره
قيمتي كه خريداري شد 1240000 بود
با 3 ماه تعويض 18 ماه تعمير 1 سال ساپورت نرم افزاري 2 سال بيمه

lovelord2020
25-11-2010, 16:32
سلام
من میخاستم یه 3150 pavlion، بگیرم ، تو پاساز پارسیان رنگ بژ ش رو داشت و پایتخت رنگ سیلور نقره ای ، هر کدومم می گفتند که این دستگاه تک رنگه ، و رنگ دیگه ای نداره ، با وجودی که در لیست قیمت هر دو فروشگاه argento رو به نام رنگ لپ تاپ زده که میشه متال نقره ای ، ولی من موندم بالاخره کدوم بهتره.
سوال دوم در مورد گارانتی هست که این مغازه ها در پایتخت که می گن یه ماه گارانتی تعویض یکسال تعمیر واقعیه یا الکی ،
ایران دیتا بهتره یا رایانه همراه،؟ایران اچ پی که گرونه از اون نمی تونم بخرم.

ممنون

فرق ايران اچ پي و رايانه همراه 20 تومنه چون با پشتيبان فروش هر دو صحبت كردم چند روز پيش مي دونم
3150se تك رنگه
والا اوني كه ما گرفتيم نقره اي تبود مسي بود
البته تو ليستش زده بود سيلور اونجا كه من گرفتم
اگه رنگ بدنه متفاوته پسوند 3150 هم متفاوته
se-ee-sv
تفاوت اين پسوندا تفاوت كانفيگ هم دنبالش هست
تفاوت تو ميزان رم هارد و وجود بلوتوث فينگر پرينت و ...
تو پارت خاور ميانه dv6 - 3150se در نظر گرفته شده
گارانتي بستگي داره به اعتبار فروشگاهي كه ازش مي خري
من با گارانتي شركتي خريدمش اما فروشگاه بهم ساپورت داده گارانتي شركتي فقط واسه تعويض كاربرد داره اينجايي كه من گرفتم

اين مدل رو گرفتي تاچ پدشو تست كن
پارتيشن بندي و گرفتن بك اپ رو هم بنداز گردن فروشنده + تستاي ديگه اي كه مي گيري

Jamal.M
25-11-2010, 21:57
سلام بر دوستان
من میخوام لپ تاپ HP مدل DV6-3190 بگیرم . میخواستم بپرسم کسی از دوستان از این لپ تاپ داره و چه جور لپ تاپیه و معایبش و محاسنش چیه و داغ میکنه یا نه ؟
ممنون میشم سریع راهنمایی کنید

mohamad gh
26-11-2010, 07:55
سلام دوستان عیدتمون مبارک
من یک ماهی هست برای خرید لب تاپ دارم جستجو میکنم تا باتوجه به نیازها و پولی که دارم 1.5تومن این مدل از اچ پی رو انتخاب کردم میخواستم سونی بخرم ولی اچ پی امکاناتش بیشتر بود واز هرکسی که پرسیدم از اچ پی تعریف کردن دوستایی هم که سونی داشتن گفتن سونی برای کارای طولانی مدت کم میاره حالا میخوام از شما دوستان کمک بگیرم
مدل:HP Pavilion DV6-3052 NR
میخواستم ازتون بخوام اگه ازاین مدل اطلاعاتی دارین بهم کمک کنید
ایا با کار طولانی باهاش داغ میکنه یا نه؟چون ممکنه روزی تا 10ساعت هم روشن باشه نه برای کارای سنگین
ایا خیلی هنگ میکنه یا نه؟
اگه عکسی هم ازش دارین برام بزارین
با تشکر

armin_punisher6
26-11-2010, 09:44
من یک ماهی هست برای خرید لب تاپ دارم جستجو میکنم تا باتوجه به نیازها و پولی که دارم 1.5تومن این مدل از اچ پی رو انتخاب کردم میخواستم سونی بخرم ولی اچ پی امکاناتش بیشتر بود واز هرکسی که پرسیدم از اچ پی تعریف کردن دوستایی هم که سونی داشتن گفتن سونی برای کارای طولانی مدت کم میاره حالا میخوام از شما دوستان کمک بگیرم
ایا با کار طولانی باهاش داغ میکنه یا نه؟چون ممکنه روزی تا 10ساعت هم روشن باشه نه برای کارای سنگین
با تشکر

فقط میتونم بگم هیچ وقت از خریدت پشیمون نمیشی.بابت 10 ساعت هم بگم من 2170 اچ پی دارم بعضی روزا 20 ساعت هم روشنه ولی آخ نگفته.حالا اینکه جدیدترم هست.
خیلی خوشگله.اینم عکساش به جای نقطه چین بنویس -------------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

lovelord2020
26-11-2010, 10:33
با تشکر

كار سنگين اگه منظورت كار گرافيكي نيست داغ نمي كنه
واسه استفاده طولاني مدت سي پي يو بهتري هم موجوده كه واسه استفاده طولاني مدت مثلا 4 5 روز يك سره طراحي شده
كلا واسه كار طولاني دسكتاپ بهتره
اما مي شه رو لپ تاپ هم حساب كرد
من ان وي 15 دارم واسه گرفتن جواب يه اناليز 3 شبانه روز كار كرد
16 تا رم داره سي پي يو core i7 1.73
فكر ميكردم منفجر مي شه اما هيچ تاثير منفي نذاشت
در كل اچ پي خوبه در صورتي كه استفادت از لپ تاپ مشخص شده باشه و سري مناسب انتخاب نكني مثلا نري با سري بيزينس بازي كني
تو سايت اچ پي امريكا مدل انتخاب كن

Jamal.M
26-11-2010, 10:58
سلام بر دوستان
من میخوام لپ تاپ HP مدل DV6-3190 بگیرم . میخواستم بپرسم کسی از دوستان از این لپ تاپ داره و چه جور لپ تاپیه و معایبش و محاسنش چیه و داغ میکنه یا نه ؟
ممنون میشم سریع راهنمایی کنید

دوستانی که اطلاعات دارن یا خودشون دارن لطفا راهنمایی کنن. من میخوام یکشنبه سفارش بدم

mehdi666lp
26-11-2010, 11:51
سلام من میخوام DV6-3150 بخرم.......................میشه راجب REFER نبودنش توضیح بدید؟؟؟؟
.
.
.
رنگ اصلیش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
ایران اچ بی ای مدل رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
.
.
فرق اینا باهم چیه؟
DV6-3150EE
DV6-3150SE
DV6-3150US

mehdi666lp
26-11-2010, 13:52
راجبه DV6-3150 اگه کسی اطلاعات داره بده من از این مدل خوشم اومده.......................راجبش بهم توضیح میدین......
.
.
مرسی:10:

m007007
26-11-2010, 16:43
سلام
ایا HP مدل های دارای usb 3.0 به بازار داده؟؟
ممنون

BehzadKiNG
26-11-2010, 17:04
سلام
یه سوال داشتم این hp گارانتیش و اینا چجوریه ؟
مثل اینکه می گن asus تو این زمینه تو ایران خیلی خوبه و خیلی راحته اگه خراب بشه !

Ghoghnoos62
26-11-2010, 18:47
ما هم بالاخره به جمع HP دارها پیوستیم : HP DV6 3150se

mehdi666lp
26-11-2010, 18:50

سُلام داداش خوبی
؟

ازش راضی هستی
؟
از کجا خریدی؟

چند خریدی
؟
چه رنگیه؟؟؟؟؟

داغ میکنه
؟
؟
شرمنده سوالام زیاده ها منم میخوام این مدل رو بخرم آخه

lovelord2020
26-11-2010, 20:21
dv6-3150se

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lovelord2020
26-11-2010, 20:31

خوش اومدي
مباركه
انتخاب خوبي كردي
با تاچ پد تو محيط ويندوز مشكلي نداشتي

تو اين سري تاچ پد كپي برداري از اپله
مولتي تاچه با ظاهري جذاب

سوال اون دوستمون كه در مورد قيمت پرسيده بود بدونه گارانتي تا 1100000 مي توني تهرلن پيدا كني
من 1240000 همراه با گارانتي و بيمه و ساپورت نرم افزاري تا 1 سال و يه موس كه تو عكساي بالا هست گرفتم در ضمن تو خريد مودم هم 12 تومن تخفيف داد مودم وايرلس كه شاتل مي ده 95 روبه من داد 78 قيمت فروشش 90 بود
زياد به فكر 20 تومن بالا پايين نباشين جايي كه من گرفتم سرويسش دسته كم از گارانتي و وارانتي خود اچ پي نداره!

armin_punisher6
26-11-2010, 22:14
خوش اومدي
مباركه
انتخاب خوبي كردي

تو اين سري تاچ پد كپي برداري از اپله
مولتي تاچه با ظاهري جذاب

سوال اون دوستمون كه در مورد قيمت پرسيده بود بدونه گارانتي تا 1100000 مي توني تهرلن پيدا كني
من 1240000 همراه با گارانتي و بيمه و ساپورت نرم افزاري تا 1 سال و يه موس كه تو عكساي بالا هست گرفتم در ضمن تو خريد مودم هم 12 تومن تخفيف داد مودم وايرلس كه شاتل مي ده 95 روبه من داد 78 قيمت فروشش 90 بود
زياد به فكر 20 تومن بالا پايين نباشين جايي كه من گرفتم سرويسش دسته كم از گارانتي و وارانتي خود اچ پي نداره!
واسه من 2170 هم مولتی تاچه.سه انگشتی و دو انگشتی داره.البته یه چند ماهه که میتونم از قابلیتش استفاده کنم.از ویندوز اورجینالش استفاده میکنم خودش اتومات synaptic رو آپدیت کرد و کلی قابلیتهای دیگه هم اضافه کرد.
راستی 3150 رنگ مشکی هم داره؟

84104
26-11-2010, 23:02
سلام
من یه g62 - a43 خریدم حدو 2 هفته پیش 850 ... مشخصات هم اینه :
core i3 - 350 - 2.26
4gb ram ddr3
vga : ati 5470
hard : 320gb
بعد که خریدم دیدم یه سری مدل های pavilion هم هست که حول و حوش 900 هستن ولی رمشون 3گیگ هست ...

میخواستم فرق مدل g و pavilion رو بدونم ... البته میدونم که پاویلیون ها انگار آلمینیومی هستن ...

از یکی از فروشگاه ها پرسیدم گفت سلیقه ای هست ... سری g خوبیش اینه که نه داغ میکنه و نه بدنش خط میفته و کیفیت خوبی هم داره ... ( همش رو راست میگه فقط من یکم با لولا هاش مشکل دارم )

میخواستم نظرتون رو درباره این سری ها بدونم ...

ممنون

mehdi666lp
27-11-2010, 09:41
3150se
کسی نیست که داشته باشه بگه تو بتزی داغ میکنه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

lovelord2020
27-11-2010, 15:19
واسه من 2170 هم مولتی تاچه.سه انگشتی و دو انگشتی داره.البته یه چند ماهه که میتونم از قابلیتش استفاده کنم.از ویندوز اورجینالش استفاده میکنم خودش اتومات synaptic رو آپدیت کرد و کلی قابلیتهای دیگه هم اضافه کرد.
راستی 3150 رنگ مشکی هم داره؟

3150 پارت خاور ميانه همونيه كه عكسشو گذاشتم
ممكنه مدلاي اروپا و امريكا مشكي هم باشه
مشكي ارزونترين رنگه
ولي بدونه شك dv63150se همين يه رنگه

يكي از دوستان گرافيك اين مدل رو تست كنه
باهاش مشكل پيدا كردن تو اجرا كامل جي تي اي 7
1 ساعت ديگه مي ارن كه چك كنمش

k1devil87
28-11-2010, 04:11
دوستان
كسي ميتونه تفاوت هاي 306x رو نسبت به envy توضيح بده!
و اينكه توي multi-touch هر دو قدرتشون يكيه; يا envy به پاي mac ميرسه؟
از نظر قيافه كه خيلي شبيهند ولي فكر كنم كيفيت ساخت envy بهتر باشه!
من مي خواستم envy بگيرم اين سري رو ديدم مردد شدم به خصوص در مورد envy 15 و درايو اكسترنالش
البته سري جديد xps هم اومده كه رقيب جدي ميتونه باشه
ممنون مي شم اگه راهنماييم كنيد

lovelord2020
28-11-2010, 15:02
الان تست چند تا برند شد؟
از هر برندي كه اسم بردي مدلش رو هم بگو
من ان وي رو به زودي مي خوام تست كنم البته اين تست ربطي به اين فروم نداره و دليلش چيز ديگست
mac منظورت اپله؟
تا حالا از اپل استفاده كردي؟
به عنوان كسي كه هميشه اولين پيشنهادم اچ پيه مي گم اپل بي همتاست از هر نظر
xps هم دل منظورته ديگه!
اوردن اسم دل تو اين تاپيك توهينه
دل حرفي واسه گفتن نداره در برابره اپل اچ پي و وايو

---------- Post added at 02:59 PM ---------- Previous post was at 02:57 PM ----------

منظورت از مولتي تاچ چيه؟
تاچ پد يا مانيتور؟

---------- Post added at 03:02 PM ---------- Previous post was at 02:59 PM ----------

3150 پارت خاور ميانه همونيه كه عكسشو گذاشتم
ممكنه مدلاي اروپا و امريكا مشكي هم باشه
مشكي ارزونترين رنگه
ولي بدونه شك dv63150se همين يه رنگه

يكي از دوستان گرافيك اين مدل رو تست كنه
باهاش مشكل پيدا كردن تو اجرا كامل جي تي اي 7
1 ساعت ديگه مي ارن كه چك كنمش

تو اجراي اون بازي مشكلي نداشت تنها ايراد كرك بازي بود كه با دانلود 4 مگ حل شد
ولي يكي از دوستان بي زحمت گرافيك رو به صورت حرفه اي تست كنه
لطفا با عكس

Ghoghnoos62
28-11-2010, 17:28
خوش اومدي
مباركه
انتخاب خوبي كردي

مرسی
نه با تاچ پدش مشکلی ندارم.

k1devil87
28-11-2010, 17:45
الان تست چند تا برند شد؟
از هر برندي كه اسم بردي مدلش رو هم بگو
من ان وي رو به زودي مي خوام تست كنم البته اين تست ربطي به اين فروم نداره و دليلش چيز ديگست
mac منظورت اپله؟
تا حالا از اپل استفاده كردي؟
به عنوان كسي كه هميشه اولين پيشنهادم اچ پيه مي گم اپل بي همتاست از هر نظر
xps هم دل منظورته ديگه!
اوردن اسم دل تو اين تاپيك توهينه
دل حرفي واسه گفتن نداره در برابره اپل اچ پي و وايو

---------- Post added at 02:59 PM ---------- Previous post was at 02:57 PM ----------

منظورت از مولتي تاچ چيه؟
تاچ پد يا مانيتور؟

---------- Post added at 03:02 PM ---------- Previous post was at 02:59 PM ----------

فكر مي كردم واضح گفتم!!
306x كه مشخصا منظورم HP Pavilion dv6-3061ee يا Pavilion dv6-3063ee هست!
MAC هم كه بله! Apple - MacBook Pro
با اپل هم اگه خدا! بخواد بله كار كرديم.:laughing:
به نظر من تو كيفيت تصوير و صدا با يه باري كه من ENVY رو ديدم ENVY بهتره (حالا اپل بي همتاست نظر شما ولي خوب هيچ چيز بي همتا نيست حتي ...)
سري جديد XPS هم باز بله مشخصا DELL.چون اين سري رو رقابتي واسه ENVY و MAC زده.كيفيت ساخت خوبي هم داره:42:
حالا اگه توهينه!!!من شخصا پوزش مي خوام:46:
تاچم آره ديگه تاچ پد:24:

lovelord2020
28-11-2010, 21:29
گفتم اپل بي نظيره چون هم با ان وي كار كردم هم اپل
كانفيگ قدرتمندي داره در اين شكي نيست اما يه سري مشكلات داره
در مورد صدا موافقم اما تصوير معمولا اكثر مدلاي اچ پي از رزوليشن كمي برخوردارن جز بعضي مدلا كه البته ان وي از اونجايي كه يه لپ تاپ گرونه پس عجيب نيست اگه از مانيتور خوبي بهره بگيره
تاچ پد اچ پي كپي شده از اپله
قطعات اچ پي از هماهنگي خوبي با هم برخوردارن
اما اگه 2 تا كانفيگ يكسان از اپل و اچ پي (مي گم اچ پي چون خيلي قبولش دارم ) و يا هر برند ديگه اي تو انجام يه كار خاص اوني كه نتيجه ايده التري مي ده اپله اينو تست كرديم
سيستم عامل مك و لپ تاپاي اپل به بهترين شكل ممكن كانفيگ شدن .يكي از مهمترين دلايل گرون بودن اپل هم همينه در كنار كيفيت منتاژ خوب و ....

اكس پي اس دل هم از اونجايي كه اصلا از دل خوشم نمي اد اطلاعات زيادي در موردش ندارم اما اينو زياد شنيدم كه سري اكس پي اس رو بايد از سري هاي ديگه جدادونست اما نه تست كردم نه چيزي داره كه جذبم كنه!

حالا من يه سوال دارم
سري xps واسه چه كاري طراحي شده؟
macbook pro واسه چه كاري؟
envy واسه چه كاري؟
ان وي يه سري حرفه ايه!
xps اگه اشتباه نكنم واسه مولتي مدياست!
راسي گفتي ان وي سايز و سريشو نگفتي!
xps ‌و macbook ‌هم مدلاشونو نگفتي!

(دليل عدم علاقه ام به دل وجود كانفيگاي مختلف هستش تو ايران از هر مدل خاصش)

در مورد 2 تا مدل dv6 كه گفتي
من 3060 داشتم
3175 هم كه رم بيشتري داره رو جايگزين كردم
فرق ان وي و dv6 كه از قيمتش معلومه
قيمت پايه ان وي تا 4 برابر اين Dv6 هست
ان وي تو رقابت با اپل طراحي شد و طراحي مادربردايي كه رم 16 رو ساپورت كنن
اما همون زمان هم از نظر ضخامت نسبت به اپل كم اورد يه سري مشكلات هم داشت اوايل
ولي الان حرفه اي ترين لپ تاپ اچ پي محسوب مي شه
Dv6 طراحي شده واسه كاراي اداري و خونگي
تقريبا يعد از يه فاصله زماني كم سري بئاتس ان وي هم طراحي شد اختصاصا واسه كاراي مولتي مديا همون زمان تفاوت قيمت پايه سري هاي ان وي تا 600 دلار هم بود
سري بئاتس ان وي كه رنگش مشكيه از بهترين تكنولوژي صدا تو لپ تاپ بهره مي بره و يه جورايي واسه موسيقي طراحي شده
اگه جعبه اين سري رو باز كني يه هدست 250 دلاري هم توش مي بيني ...تو تبليغاتش هم كه داره اين موضوع رو داد مي زنه
dv6 هم كه اگه يادت باشه جايگزين dv5 اومد كه مشكل داغ كردن شديد داشت و زماني بود كه مانيتور وايد تازه جاشو داشت تو بازار لپ تاپ پيدا ميكرد

با اين كه من خيلي اچ پي رو دوست دارم اما dv5 از dv6 و سري قبلي dv6 از سري جديد كيفيت مونتاز بهتري داشت كه اين يكي از ضعفاي اچ پيه

envy ساپورت رم لپ تاپ بيتشره نسبت به dsv6‌
وزن كمتر
كاربري متفاوت
طراحي متفاوت
در كل هيچ ربطي ندارن اين سري ها با هم

---------- Post added at 09:29 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

مرسی
نه با تاچ پدش مشکلی ندارم.

گرافيك لپ تاپ چيه؟چيزي كه ويندوز نشون مي ده! بي زحمت مشخصاتشو هم بگو؟
مرسي

sensil
29-11-2010, 08:35
کدومش بهتره حالا؟

lovelord2020
29-11-2010, 09:33
كدوم بهتره؟
بهتر معاني مختلفي داره
مي شه مناسبترين انتخابو نسبت به قيمت گفت بهتر
مي شه بالاترين كانفيگو گفت بهتر
مي وزن كم و عمر زياده باطري رو گفت بهتر!
...
dv6 يه انتخاب خوبه واسه بودجه محدود
وقتي محدوديت مالي وجود نداره كانفبگ بالا همراه با ديزاين جذاب مد نظر باشه بي شك ان وي
وقتي مهم نيست چقدر پول خرج مي كني ان وي بئاتس
وقتي دسترسي به نرم افزار داري و محدوديت مالي نيست و عشق كانفيگ نيستيو يه لپ تاپ خوب مي خواي واسه انجام كارات بي شك اپل

وقتي هم محدوديت مالي داري هم سليقه نداري هم اينكه فقط يه لپ تاپ مي خواي اكس پي اس

kiuna
29-11-2010, 09:55
کسی برای تعمیر لپ تاپ hp جایی رو سراغ داره ؟
یه مدل 2500 داریم که وقتی دکمه پاور رو میزنی فقط چراغ هاش روشن میشه و اصلا هیچ صدایی ازش نمیاد !
می خوام ببرمش تعمیر

majid123a
29-11-2010, 10:18
سلام به دوستان

من تو اين هفته ميخوام ان آر 3052 Hp بگيرم فقط ميخوام بدونم چقدر شارژ نگه ميداره ؟ به 4 ساعت ميرسه براي وبگردي و موزيك ويديو

lovelord2020
29-11-2010, 14:12
کسی برای تعمیر لپ تاپ hp جایی رو سراغ داره ؟
یه مدل 2500 داریم که وقتی دکمه پاور رو میزنی فقط چراغ هاش روشن میشه و اصلا هیچ صدایی ازش نمیاد !
می خوام ببرمش تعمیر

كجا هستي؟
اگه مثل من شمالي مي تونم يكي از دوستاي كاردرستم (اقاي مهران حسين پور) رو بهت معرفي كنم
اگه تهراني برو نمايندگي تعميرات ماي اچ پي يا ايران اچ پي تو سايتشون ادرس جفتشون هست لينك نمي ذارم چون حذف مي شه پستم
بهترين جا فروشگاهي هستش كه ازش خريدي لپ تاپ رو

---------- Post added at 02:12 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

سلام به دوستان

من تو اين هفته ميخوام ان آر 3052 Hp بگيرم فقط ميخوام بدونم چقدر شارژ نگه ميداره ؟ به 4 ساعت ميرسه براي وبگردي و موزيك ويديو

نه دوست عزيز كانفيگ مدل بالاست و نمي تونه انقدر باطري نگه داره
هر سلول 20 دقيقه شارژ نگه مي داره
البته روزاي اول تا 5 ساعت هم ممكنه نگه داره امازياد جدي نگير

ali zi zeperto
29-11-2010, 16:56
درود بر شما
نظرتون راجع به dv6-3020ee چیه؟
قیمتش الان چقدره؟
موقع خریدش به چه نکاتی باید توجه کنم؟(هم برای تست سالم بودنش هم اینکه چه لوازمی باید باهاش باشه و ...)

Ghoghnoos62
29-11-2010, 17:42
---------- Post added at 09:29 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

گرافيك لپ تاپ چيه؟چيزي كه ويندوز نشون مي ده! بي زحمت مشخصاتشو هم بگو؟
مرسي

دو تا گرافیک داره که Switchable هست یکی اینتله اون یکی هم ATI 5650
اینم مشخصاتش:
cpu: i5 -460
Ram: 6 g
HDD: 640 g
Weight: 2.5 kg
Battery: 6 Cell
BT
FP
USB 2.0 : 4
esata
HDMI
Webcam : 2 MegaPixel
DVD RW+ Lightscribe

MAXXX
29-11-2010, 20:08
سلام
الان پرفروش ترین مدل hp چیه ؟ (همینطوری واسه آمار گیری میپرسم اینو ربطی بهبقیه سوالم نداره )
من یه زمانی یدونه dv5 داشتم
الان دوباره میخام لپتاپ بگیرم
راستش از سروضع del به هیچ وجه خوشم نمیاد میمونه سونی و hp

سری های جدید مشکل بخاریشون کمتر شده یا نه ؟

lovelord2020
29-11-2010, 20:33
اره بخاريشون حل شده تا حدودي

دو تا گرافیک داره که Switchable هست یکی اینتله اون یکی هم ATI 5650

مشخصات گرافيك اينتل مشخصات سي پي يو هستش دو تا گرافيكه يا موتور گرافيكي هستش كه همراه با سي پي يو هاي 4 هسته اي ست شده؟

با اينتل كه اصلا داغ نمي كنه لپ تاپ موقع گيم :20:

BRONZ
30-11-2010, 06:30
سلام به همگي سروران گرامي
من عضو جديد سايت هستم
تصميم خريد لپتاپ جديد دارم تصادفا با يه HPكه مال دوستم بود كار كردم و از عملكرد سريع وپرفورمنس قوي وهماهنگي كامل سخت افزارش لذت بردم وجذبHP شدم البته مدلش قديمي بود حالا براي خريد اين مدل رو انتخاب كردم HP ELITEBOOK 8440P
لطفآ دوستان با تجربه گه اين مدل رو گرفتن نظرشون رو بگن فعلآ ACER5738Gدارم ولي الآن براي كارهاي سنگين ديگه كنده و حوصله ام رو سر ميبره برام پرفمرمنس و عملكرد سي پي يو و هارد ورم مهمه وزياد اهل گيم نيستم اما از گرافيگ اينتل هم خوشم نمياد

Spiffy
30-11-2010, 11:01
بچه ها نظرتون درباره HP Pavilion dv6-1199eg چيه؟
قيمتش و كانفيگش؟
قيافش كه معركس

Ghoghnoos62
30-11-2010, 11:26
---------- Post added at 11:26 AM ---------- Previous post was at 11:26 AM ----------

مشخصات گرافيك اينتل مشخصات سي پي يو هستش دو تا گرافيكه يا موتور گرافيكي هستش كه همراه با سي پي يو هاي 4 هسته اي ست شده؟

با اينتل كه اصلا داغ نمي كنه لپ تاپ موقع گيم :20:

والا دقیقا نمیدونم ولی یه چیزی تو مایه های Optimus هست .

lovelord2020
30-11-2010, 13:41
بچه ها نظرتون درباره HP Pavilion dv6-1199eg چيه؟
قيمتش و كانفيگش؟
قيافش كه معركس

hp ديزاين محشري داره
اما اين مدل خيلي قديميه
اگه اشتباه نكنم ديزاين 3 نسل قبل اچ پي هستش
ميزان بودجه اگه بفرماييد مدل بهتون پيشنهاد مي دم
البته 1 ماهي هست فقط 3150se به همه پيشنهاد مي دم اما اگه سقف قيمت بگي ممكنه مدلاي ديگه اي پيشنهاد بدم
قيمت اين مدل چقدره؟
زيره 800 ؟

mehdi666lp
30-11-2010, 14:29

m007007
30-11-2010, 18:14
سلام.
ایا اچ پی مدل های دارای سی پی یو 740 و 820 corei7 هم زده؟
با سپاس فراوان

lovelord2020
30-11-2010, 22:45

رفرنس مطلبت كو؟؟

اين مربوطه به يه سايت ايراني
البته رفرنس اصلي هم داره
كه نويسنده 1سال بعد اينو ترجمه كرد!
مربوطه به زماني كه dv5 تو خط توليد اچ پي بوده !
در ضمن زيادم معتبر نبود چون نه به صورت حرفه اي بلكه يه روزنامه فكر مي كنم اين مقايسه رو انجام داد

riquelme
01-12-2010, 15:39
دوستان كسي راجع به hp 3190 ee اطلاعات نداشت ؟ چه جور لپ تاپيه؟ تو كار سنگين داغ ميكنه ؟ ارزش خريد داره ؟ تا يك ونيم ميخوام هزينه كنم. اين مدل بهترينه ؟

سلام.من نميدونم .اما ميدونم که hp قبلنا خيلي خوب بود آلان نه...به نظر من تا 1/500/000 ميخواي بدی،asus بگير...هم به صورت رسمي وارد ميشه.(بقيه لپ تاپها از دم همه قاچاق اند)هم 2 سال گارانتي تعويض داره....برو وليعصر پايين چهار راه طالقاني يه پاساژ هست(اسمشو يادم رفته)(پايين فرهنگ سرا)همه مدلای asus گذاشتند ....
اين ها نظرات شخصي من بود.خواهشن جو گير نشيد.:5:
موفق باشي

armin_punisher6
01-12-2010, 16:27
سلام.من نميدونم .اما ميدونم که hp قبلنا خيلي خوب بود آلان نه...به نظر من تا 1/500/000 ميخواي بدی،asus بگير...هم به صورت رسمي وارد ميشه.(بقيه لپ تاپها از دم همه قاچاق اند)هم 2 سال گارانتي تعويض داره....برو وليعصر پايين چهار راه طالقاني يه پاساژ هست(اسمشو يادم رفته)(پايين فرهنگ سرا)همه مدلای asus گذاشتند ....
اين ها نظرات شخصي من بود.خواهشن جو گير نشيد.:5:
موفق باشي
چرا این حرفو میزنی.الان 3150 یا 3190 مگه مشکلی دارن؟

lovelord2020
01-12-2010, 23:20
معموليه
اما واسه كاري كه الان با لپ تاپ قراره انجام شه خيلي زياده

armin_punisher6
01-12-2010, 23:29
معموليه
اما واسه كاري كه الان با لپ تاپ قراره انجام شه خيلي زياده
شما 3190 رو میگین معمولیه؟

Pami
02-12-2010, 05:12

این عکس رو خیلی وقته ما رد کردیم و معتبر نیست ، در ضمن پیگیری که کردیم اصل خبر مربوط به اشکالات نرم افزاری هست نه سخت افزاری .
به این مطالب استناد نکنید ، مرجع های خوب برای پیدا کردن آمار مشکلات و خرابی به عنوان مثال فروم ها مثل اینجا هست که ببینید کیا مشکل سخت افزاری داشتن و عنوان کردن

lovelord2020
02-12-2010, 09:02
شما 3190 رو میگین معمولیه؟

اره دوست عزيز معموليه نسبت به خيلي مدلاي ديگه با ساپورت بالاتر
مادربردي كه 8 گيگ رم رو ساپورت كنه و سي پي يو كور اي سون تو تمام برندا هست و با قيمتي زيره 800 هم قابل خريداريه پس معمولي محسوب مي شه
اما نسبت به نرم افزاراي موجود زياده اين كانفيگ

بستگي داره چه جوري بخواي از لپ تاپت استفاده كني
شايد واست هيچ زمان پيش نياد مجبور شي واسه گرفتن يه جواب 72ساعت منتظر باشي ولي اگه مجبور شي چند بار اين كار رو تكرار كني به سي پي يو كوادرو احتياج داري و يه سخت افزار به مراتب خشن تر و قوي تر
تمام مدلايي كه داري مي بيني اينجا طراحي شدن واسه كاراي معمولي روزانه كه در كنارش شايد بتوني چند تا كار حرفه اي هم انجام بدي مه نمي توني قالبا
گيم و نرم افزاراي 7 8 تومني كه اينجا مي خري و استفاده مي كني كار خيلي تخصصي نيست
تمام مدلايي كه با سي پي يو 4 هسته اي معرفي شدن با هدف انجام كاراي گرافيكي طراحي شدن نه محاسباتي!سنگين ترين كار گرافيكي هم انجام گيمه!حالا اگه فكر مي كني بازي كردن كار خارق العاده ايه پس كاري كه مي كني معموليه نه وسيله انجام كار

---------- Post added at 09:02 AM ---------- Previous post was at 08:57 AM ----------

این عکس رو خیلی وقته ما رد کردیم و معتبر نیست ، در ضمن پیگیری که کردیم اصل خبر مربوط به اشکالات نرم افزاری هست نه سخت افزاری .
به این مطالب استناد نکنید ، مرجع های خوب برای پیدا کردن آمار مشکلات و خرابی به عنوان مثال فروم ها مثل اینجا هست که ببینید کیا مشکل سخت افزاری داشتن و عنوان کردن

دوست عزيز زحمت كشيدي سايز فونت متن منو كوچيك كردي حد اقل سايز عكس رو هم در كنارش كوچيك مي كردي كه تائيدي به تصديق اون عكس نشه!
تاريخ عكسي كه فرمودين رد كردين رو هم اعلام مي كردين خيلي خوب مي شد(منظورم رفرنس فرانسوي اين خبره)

armin_punisher6
02-12-2010, 13:52
اره دوست عزيز معموليه نسبت به خيلي مدلاي ديگه با ساپورت بالاتر
مادربردي كه 8 گيگ رم رو ساپورت كنه و سي پي يو كور اي سون تو تمام برندا هست و با قيمتي زيره 800 هم قابل خريداريه پس معمولي محسوب مي شه
اما نسبت به نرم افزاراي موجود زياده اين كانفيگ

بستگي داره چه جوري بخواي از لپ تاپت استفاده كني
شايد واست هيچ زمان پيش نياد مجبور شي واسه گرفتن يه جواب 72ساعت منتظر باشي ولي اگه مجبور شي چند بار اين كار رو تكرار كني به سي پي يو كوادرو احتياج داري و يه سخت افزار به مراتب خشن تر و قوي تر
تمام مدلايي كه داري مي بيني اينجا طراحي شدن واسه كاراي معمولي روزانه كه در كنارش شايد بتوني چند تا كار حرفه اي هم انجام بدي مه نمي توني قالبا
گيم و نرم افزاراي 7 8 تومني كه اينجا مي خري و استفاده مي كني كار خيلي تخصصي نيست
تمام مدلايي كه با سي پي يو 4 هسته اي معرفي شدن با هدف انجام كاراي گرافيكي طراحي شدن نه محاسباتي!سنگين ترين كار گرافيكي هم انجام گيمه!حالا اگه فكر مي كني بازي كردن كار خارق العاده ايه پس كاري كه مي كني معموليه نه وسيله انجام كار

---------- Post added at 09:02 AM ---------- Previous post was at 08:57 AM ----------

دوست عزيز زحمت كشيدي سايز فونت متن منو كوچيك كردي حد اقل سايز عكس رو هم در كنارش كوچيك مي كردي كه تائيدي به تصديق اون عكس نشه!
تاريخ عكسي كه فرمودين رد كردين رو هم اعلام مي كردين خيلي خوب مي شد(منظورم رفرنس فرانسوي اين خبره)

فکر نکنم بالای 6 گیگ رم تو کار دیگه ای استفاده بشه.در ضمن شما چه مدلی مد نظرتونه که میگین کانفیگ این از او پایین تره.سی پی یو هم اونقدر قدرت داره که هیچ وقت نتونین از تمام توانش استفاده کنین.گرافیک 5650 و هارد 640 هم جای خودش.درباره هارد لپ تاپ ها هم فکر نکنم لپ تاپی باشه که بالای 1 ترابایت هارد داشته باشه.

psp2004
02-12-2010, 19:53
اشتباه شد..... از مدیران درخاست دارم حذفش کنند

dc_error691
02-12-2010, 22:25
سلام دوستان گارانتي رسمي hp چيه؟
3150 مدل خوبيه؟ با 3140 چه فرقي داره؟ قيمتش چنده و آيا با corei7 موجوده؟
با تشكر

xen
03-12-2010, 00:45
سلام دوستان گارانتي رسمي hp چيه؟
3150 مدل خوبيه؟ با 3140 چه فرقي داره؟ قيمتش چنده و آيا با corei7 موجوده؟
با تشكر

من هنوز نخریدم ولی احتمالا شنبه میگیرم 3150 رو قیمتشو دیجی کالا میده 1160 و 1200 بستگی به گارانتیش داره
ولی ایران اچ پی 1210 و 1310 با توجه به گارانتیش میدن تو سایتش بری نوشته شرایطو

3140 هم تقریبا شبیه همینه فقط رم و هارد و گرافیکش(خیلی کم) 3150 بیشتر از 3140 است و اینکه 3150 هسگر اثر انگشت داره همین

قیمتش هم 1030 تا 1120 تومن

اگه تو فکر ارتقاء و این جور چیزا نیستی 3140 به صرفه تر است

dc_error691
03-12-2010, 11:53
ممنون
مدل با core i7 نداره؟
باتريش تو استفاده معمولي چقدر دووم مياره؟ و آيا backlight كيبرد داره؟

lovelord2020
03-12-2010, 15:45
فکر نکنم بالای 6 گیگ رم تو کار دیگه ای استفاده بشه.در ضمن شما چه مدلی مد نظرتونه که میگین کانفیگ این از او پایین تره.سی پی یو هم اونقدر قدرت داره که هیچ وقت نتونین از تمام توانش استفاده کنین.گرافیک 5650 و هارد 640 هم جای خودش.درباره هارد لپ تاپ ها هم فکر نکنم لپ تاپی باشه که بالای 1 ترابایت هارد داشته باشه.

اصلا چيزايي كه نوشتم رو نخوندي
اگه كانفيگ خيلي شاخي داره به نظرت خوب داره
envy 15 & 17 كه ساپورت 16 گيگ رم دارن و هارد ssd و .. پس مال كره زمين نيست
از هريرند سري هاي حرفه اي وجود داره با مادر برداي حرفه اي و تكنولوژي به روز تر

JAVAD 0361
03-12-2010, 16:15
سلام خسته نباشید
من دنبال یه لپ تاپ با قیمت حد اکثر 1100000 هستم
می خوام باهاش بازی و کارهای گرافیکی انجام بدم
ترجیحا میخواستم صفحه کلید عددی هم داشته باشه که این مدل نداره
دل 5010 هم بود ولی همه از دل بد میگن ایسر 5742g هم بود که وقتی دیدم کیبوردش عربیه ازش زده شدم
حالا نظرتون راجع به HP Pavilion DV6-3140
با
مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.5 کیلوگرم
پردازنده: Intel 460M Core i5 2.53 GHz - Cache 3 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 4 GB DDR3
هارد دیسک: 500 GB 7200 RPM
کارت گرافیک: ATI Radeon HD 5650 DDR3 1024 MB UpTo 4096 MB
صفحه نمایش: 15.6" - Bright LED
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - Microsoft Windows 7

نظرتون چیه ؟ کلا اچ پی چجوریه ؟
دیگه خسته شدم کمکم کنید
اگه مدل دیگه ای هست معرفی کنید

و یه سوال دیگه انویدیا جی فورس 200 یا 300 بهتره یا ای تی ای 5470 یا 5650

باتشـــــــــــــــــــــ ـــکر

lovelord2020
03-12-2010, 19:40
با 1100000 نمي توني مدل مخصوص گيم بگيري
كلا واسه گيم لپ تاپ پيشنهاد نمي شه
اما مدلي كه گفتي قدرت اجرا تمام بازي ها رو فعلا داره (فقط در مورد اچ پي دارم جواب مي دم )
واسه گيم من خيلي تو اين فروم خوندم كه گفتن اي تي اي بهتره
اما 99%‌گيم هايي كه توليد مي شن با جيفرس قرارداد مي بندن و بر مبناي يكي از سري هاي جيفر طراحي مي شن
و معمولا پشت تمام بازي ها گرافيك جيفرس معرفي شده
لپ تاپ ها و مخصوصا اچ پي داغ ميكه زمان بازي
اما 3150 كه تست كرده بوديم با دوستان با گرافيك اينتل 64 كه تا 1.6 شر مي كرد جي تي اي 7 رو ر بهترين حالت بدون مشكل اجرا كردو اصلا لازم نبود كه از اون يكي گرافيك 5650 استفاده شه
زماني كه از اينتل استفاده مي شد داغ نكرد
با 5650 تست نكردم ولي از اونجايي كه 5650 1 تا 3.7 هستش احتمال داغ كردنش خيلي زياده

JAVAD 0361
03-12-2010, 20:41
لپ تاپ ها و مخصوصا اچ پي داغ ميكه زمان بازي
اما 3150 كه تست كرده بوديم با دوستان با گرافيك اينتل 64 كه تا 1.6 شر مي كرد جي تي اي 7 رو ر بهترين حالت بدون مشكل اجرا كردو اصلا لازم نبود كه از اون يكي گرافيك 5650 استفاده شه
زماني كه از اينتل استفاده مي شد داغ نكرد
با 5650 تست نكردم ولي از اونجايي كه 5650 1 تا 3.7 هستش احتمال داغ كردنش خيلي زياده

ممنون
ولی اخرشو درست متوجه نشدم
اگه مدل دیگه ای هم سراغ دارید بگید
در ضمن
نمیخوام یه سره باش بازی کنم ولی میخوام اگه خواستم یه خورده بازی کنم مشکل نداشته باشم

الان این مدل تو بازار هست ؟
اچ پی نسبت به دل بهتره ؟

yashm1365
04-12-2010, 00:59
سلام بچه ها از روزی که این صفحه درست شد البته با یک اسمه دیگه 256 صفحه رد شده ، مشخصه که خیلی ها به مارک اچ پی علاقه دارند . دوستان من مطالبی دارم که توی چند پیج دیگه گفتم و یادم اومد که اینجا یک پیج درست کردم ! دلم نمی یاد پست اولم رو ویرایش کنم و بیام این مطلب رو اونجا بزارم .
من یک سال و نیم پیش dv5 1135ee خریدم ، اون موقع توی اون رنج قیمتی با کانفیگی که داشت بهترین بازار بود ، هرچی تو فروم های خارجی نوشته بودند که داغ می کنه و... من وقعی نگزاشتم ! :41: گرفتم و همه چی خیلی خوب بود تا هفته اول ! بعد از رایت چند دی وی دی ، دیگه چیزی رایت نکرد و همین چند ماه پیش باتریش از کار افتاد ! فنش هم یک سری صداهایی هم می ده ...
بله من با کارت 9600gt خیلی کارا کردم خیلی بازی ها رو اجرا کردم ولی ولی ولی چیزی که می مونه عمر لپ تاپه ! عمر باتری و ... هستش .
مثل چی داغ می کنه که به نظر من نمی شه بهانۀ کارت 9600 رو قبول کرد که داغ می کنه ، وقتی طراحی درست نباشه اینجوری می شه . اگر سری به سایت اچ پی بزنید می بینید این اشکالات شایع هستش و به نحوه استفاده من ربطی نداره .
گول امکانات رو نخورید من خوردم ! من پرینتر اچ پی هم دارم و الان 5 ساله دارم مداوم استفاده می کنم و راضیم ولی از این لپ تاپ متنفرم متنفر !
شاید درست نباشه اینطوری بنویسم ولی اچ پی لپ تاپ خرکاری نیست ! من دوست دارم اگر پول داشتم یک لپ تاپ صنعتی و مقاوم می خریدم و یک کارت گرافیک خفن هم برای سیستم می گرفتم . خواهش می کنم پیشنهاد من رو جدی بگیرید من سینه سوخته ام
تمام جوانب رو در نطر بگیرید ، توی چه محیطی از لپ تاپ استفاده می کنید ، اصلاً برای چی می خواین لپ تاپ بخرید . توی دنیای لپ تاپ دسته بندی های زیادی وجود داره . همه ی گزارش ها و ریوو ها رو جدی بگیرید .
دوستی توی یک صفحه ای گفته بود که اون سری های اول مشکل داشتند و الان مشکلات حل شده ، خوب چرا یک کاخونه با این عظمت چندین سری با مشکلات جدی بده بیرون؟ یادتون نره ما تو ایران زندگی می کنیم و گارانتی حرف آخر رو می زنه:31: پس دلتون رو به گارانتی خوش نکنید.

اگر فکر می کنین سونی گرونتره چون کیفیت بالاتری داره سونی بگیرید و اگر فکر می کنید داره پول مارکش رو می گیره چیز دیگه ای بگیرید ، سری گیم ، سری صنعتی و چندین گروه و دسته بندی توی لپ تاپها وجود داره ، به کانفیگ نگاه نکنید اون درجه آخره .

مثلاً من فکر می کردم وزن اصلاً مهم نیست چون ورزشکارم !، ولی وقتی خریدم و 4 تا خیابون مجبور شدم پیدا راه برم فهمیدم اون دوستم که xps 13 داشت چه حالی می کرده .

اگر یک لحظه و فقط یک لحظه فکر کردید که مثلاً این لب تاپ با این کانفیگ یک گیم باحال به من می ده پس بزار بخرمش اشتباه محضی کردید ، چون برای یک لپ تاپ که قراره باهاش گیم اجرا بشه باید چندین خصوصیت داشته باشه من جمله طراحی درست مکان فن و نوع و جنس کیبورد و ال سی دی و... که قیمتش با اون چیزی که شما فکر می کنی خیلی فرق داره .

اگر می دونید توی محیطی هستید که شرایط بده و گرد و خاک و ضربه و... هست هیچ وقت به خودتون اطمینان نکنید که من مراقبم و من کارم درسته و غیره ! بعد که کار از کار گذشت می گید اوه چه لب تاپ سوسولی !:31:

یک پاراگراف هم توی یکی از همین صفحه های سایت نوشتم ، شاید خیلی درست نباشه و اصلاً شاید خیلی بی ربط و مبتدیانه باشه که :
با اینکه الان گوشیم p990 کم کم داره به یکی از آثار باستانی تبدیل می شه و برای خودش شماره می گیره (واقعاً این کار رو می کنه ) و از پیری ، مرتب می گه کیه کیه (مثل شاه بابا و دوستان تو قهوه تلخ !) ولی من در اولین فرصت به جای خرید htc دیزایر اچ دی حتماً لپ تاپ رو عوض می کنم و یک خرکار می گیرم و یا اصلاً از سری گیم ایسوس می گیرم البته اگر پول زیادی داشتم .

روی حرف کارخونه حساب نکنید ، پرینتر ساز بره پرینترش رو بسازه ، یخچال ساز بره یخچالش رو بسازه و موبایل ساز هم ... تو کار هم دخالت نکنند که خریداران این ور دنیا کاسه چه کنم چه کنم دستشون نگیرن . این جمله خیلی پر بار بود خداییش قدرش رو بدونید و درکش کنید :5: :40:

این هم یک مطلب کاملاً تحقیق شده که بر مبنای آزمایش هزاران لپ تاپ بوده و نشان می دهد که جنس بنجل بازار چیست. البته شاید فروش اچ پی بیشتر از سایرین باشد و همین دلیل برای خرابی بیشتر باشد ولی من خودم یک شاهد حی و حاضر که می بینم لپ تاپ من چه بلاهایی سرش آمده و خواهد آمد.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نتایج تحقیقی روی سی‌هزار لپ‌تاپ معیوب مشخص کرده یک سوم لپ‌تاپ‌ها در سه سال اول استفاده دچار مشکل می‌شوند، نت‌بوک‌ها بیشتر از لپ‌تاپ‌ها خراب می‌شوند و ایسوس و توشیبا، کمترین آمار خرابی را دارند!

مجید جویا: از آن‌جاکه لپ‌تاپ‌ها اغلب از قطعات اولیه سخت‌افزاری مشابه و معمولا یکسانی ساخته می‌شوند، ممکن است چنین به نظر برسد که برندهای مختلف لپ‌تاپ تفاوتی با هم ندارند، دست‌کم تا زمانی که سخت‌افزارهای به کار رفته در ساخت آنها مشابه هم هستند و قابلیت اعتماد همسانی دارند.

به گزارش سی‌نت، شرکت خدمات گارانتی اسکوئر ترید، به تازگی در مقاله‌ای پژوهشی، نرخ خرابی 30هزار لپ‌تاپ را برای مقایسه برند و طبقه‌بندی سخت‌افزاری آنها بررسی کرده و به نتایجی دست یافته که حتی شما را متعجب خواهد کرد.

نکته اصلی این گزارش این است که از هر 3 لپ‌تاپ، دست‌کم یکی در فاصله زمانی کمتر از سه سال دچار خرابی می‌شود، و جالب‌تر این‌که لپ‌تاپ‌هایی با مارک‌های نه چندان معتبر ایسوز و توشیبا (دست‌کم در بازار داخلی ایران) کمترین نرخ خرابی را دارند، در حالی که لپ‌تاپ‌های با مارک‌های ایسر، گیت‌وی و به خصوص اچ.پی که پرفروش‌ترین برند لپ‌تاپ در سطح جهان است، با معضل نرخ خرابی بالاتر از متوسط روبرو است. علاوه بر آن، دو سوم این مشکلات ناشی از خرابی‌های سخت‌افزاری است، در حالی که یک سوم باقی‌مانده در رده خرابی‌های تصادفی طبقه‌بندی می‌شوند.

در مورد خرابی‌های لپ‌تاپ‌ها، به ویژه می‌توان از نت‌بوک‌ها نام برد که اصلا عملکرد خوبی در این زمینه ندارند؛ شاید هم از یک دستگاه کامپیوتری ارزان‌قیمت نباید انتظار بیشتری داشت. نرخ خرابی این لپ‌تاپ‌ها تا 20 درصد بیش از لپ‌تاپ‌های معمولی است. ولی این را هم در نظر داشته باشید که نت‌بوک، ابزار نسبتا جدیدی است و این اطلاعات بر مبنای عملکرد آنها در طول تنها یک سال به دست آمده است.

سه نمودار از این مقاله در این مقاله را ببینید که اولی نرخ خرابی لپ‌تاپ‌ها را بر حسب نوع خرابی در سه سال اول با هم مقایسه کرده، در دومی نرخ خرابی در لپ‌تاپ‌ها و نت‌بوک‌ها در عرض دوازده ماه اول استفاده با هم مقایسه شده‌اند و در نهایت، سومین نمودار به مقایسه مارک‌های مختلف لپ‌تاپ از نظر نرخ خرابی در سال‌های دوم و سوم پرداخته است.

نکته کلیدی در این میان این است که لپ‌تاپ‌ها معمولا در مقایسه با دیگر انواع دستگاه‌های الکترونیکی مصرف‌کنندگان خانگی، خیلی بیشتر دچار خرابی می‌شوند؛ دلیل این امر را تا حدی می‌توان این‌گونه توضیح داد که این ابزارها در رده پیچیده‌ترین ابزارهای الکترونیکی به شمار می‌روند که یک مصرف‌کننده با آن سر و کار خواهد داشت؛ و شاید این دلیل هم مطرح باشد که فشارهای قیمتی منجر به نادیده گرفتن کمبودهایی در فرایند کنترل کیفیت در مراحل طراحی و تولید انبوه این دستگاه‌ها شده است.

dc_error691
04-12-2010, 13:54
با اين حساب من 3150 رو پيشنهاد ندم به جاش برم سراغ lenovo y560
خدا رو شكر asus g51 گرفتم فعلا هم راضيم

lovelord2020
04-12-2010, 14:45
سلام بچه ها از روزی که این صفحه درست شد البته با یک اسمه دیگه 256 صفحه رد شده ، مشخصه که خیلی ها به مارک اچ پی علاقه دارند . دوستان من مطالبی دارم که توی چند پیج دیگه گفتم و یادم اومد که اینجا یک پیج درست کردم ! دلم نمی یاد پست اولم رو ویرایش کنم و بیام این مطلب رو اونجا بزارم .
من یک سال و نیم پیش dv5 1135ee خریدم ، اون موقع توی اون رنج قیمتی با کانفیگی که داشت بهترین بازار بود ، هرچی تو فروم های خارجی نوشته بودند که داغ می کنه و... من وقعی نگزاشتم ! :41: گرفتم و همه چی خیلی خوب بود تا هفته اول ! بعد از رایت چند دی وی دی ، دیگه چیزی رایت نکرد و همین چند ماه پیش باتریش از کار افتاد ! فنش هم یک سری صداهایی هم می ده ...
بله من با کارت 9600gt خیلی کارا کردم خیلی بازی ها رو اجرا کردم ولی ولی ولی چیزی که می مونه عمر لپ تاپه ! عمر باتری و ... هستش .
مثل چی داغ می کنه که به نظر من نمی شه بهانۀ کارت 9600 رو قبول کرد که داغ می کنه ، وقتی طراحی درست نباشه اینجوری می شه . اگر سری به سایت اچ پی بزنید می بینید این اشکالات شایع هستش و به نحوه استفاده من ربطی نداره .
گول امکانات رو نخورید من خوردم ! من پرینتر اچ پی هم دارم و الان 5 ساله دارم مداوم استفاده می کنم و راضیم ولی از این لپ تاپ متنفرم متنفر !
شاید درست نباشه اینطوری بنویسم ولی اچ پی لپ تاپ خرکاری نیست ! من دوست دارم اگر پول داشتم یک لپ تاپ صنعتی و مقاوم می خریدم و یک کارت گرافیک خفن هم برای سیستم می گرفتم . خواهش می کنم پیشنهاد من رو جدی بگیرید من سینه سوخته ام
تمام جوانب رو در نطر بگیرید ، توی چه محیطی از لپ تاپ استفاده می کنید ، اصلاً برای چی می خواین لپ تاپ بخرید . توی دنیای لپ تاپ دسته بندی های زیادی وجود داره . همه ی گزارش ها و ریوو ها رو جدی بگیرید .
دوستی توی یک صفحه ای گفته بود که اون سری های اول مشکل داشتند و الان مشکلات حل شده ، خوب چرا یک کاخونه با این عظمت چندین سری با مشکلات جدی بده بیرون؟ یادتون نره ما تو ایران زندگی می کنیم و گارانتی حرف آخر رو می زنه:31: پس دلتون رو به گارانتی خوش نکنید.

اگر فکر می کنین سونی گرونتره چون کیفیت بالاتری داره سونی بگیرید و اگر فکر می کنید داره پول مارکش رو می گیره چیز دیگه ای بگیرید ، سری گیم ، سری صنعتی و چندین گروه و دسته بندی توی لپ تاپها وجود داره ، به کانفیگ نگاه نکنید اون درجه آخره .

مثلاً من فکر می کردم وزن اصلاً مهم نیست چون ورزشکارم !، ولی وقتی خریدم و 4 تا خیابون مجبور شدم پیدا راه برم فهمیدم اون دوستم که xps 13 داشت چه حالی می کرده .

اگر یک لحظه و فقط یک لحظه فکر کردید که مثلاً این لب تاپ با این کانفیگ یک گیم باحال به من می ده پس بزار بخرمش اشتباه محضی کردید ، چون برای یک لپ تاپ که قراره باهاش گیم اجرا بشه باید چندین خصوصیت داشته باشه من جمله طراحی درست مکان فن و نوع و جنس کیبورد و ال سی دی و... که قیمتش با اون چیزی که شما فکر می کنی خیلی فرق داره .

اگر می دونید توی محیطی هستید که شرایط بده و گرد و خاک و ضربه و... هست هیچ وقت به خودتون اطمینان نکنید که من مراقبم و من کارم درسته و غیره ! بعد که کار از کار گذشت می گید اوه چه لب تاپ سوسولی !:31:

یک پاراگراف هم توی یکی از همین صفحه های سایت نوشتم ، شاید خیلی درست نباشه و اصلاً شاید خیلی بی ربط و مبتدیانه باشه که :
با اینکه الان گوشیم p990 کم کم داره به یکی از آثار باستانی تبدیل می شه و برای خودش شماره می گیره (واقعاً این کار رو می کنه ) و از پیری ، مرتب می گه کیه کیه (مثل شاه بابا و دوستان تو قهوه تلخ !) ولی من در اولین فرصت به جای خرید htc دیزایر اچ دی حتماً لپ تاپ رو عوض می کنم و یک خرکار می گیرم و یا اصلاً از سری گیم ایسوس می گیرم البته اگر پول زیادی داشتم .

روی حرف کارخونه حساب نکنید ، پرینتر ساز بره پرینترش رو بسازه ، یخچال ساز بره یخچالش رو بسازه و موبایل ساز هم ... تو کار هم دخالت نکنند که خریداران این ور دنیا کاسه چه کنم چه کنم دستشون نگیرن . این جمله خیلی پر بار بود خداییش قدرش رو بدونید و درکش کنید :5: :40:

این هم یک مطلب کاملاً تحقیق شده که بر مبنای آزمایش هزاران لپ تاپ بوده و نشان می دهد که جنس بنجل بازار چیست. البته شاید فروش اچ پی بیشتر از سایرین باشد و همین دلیل برای خرابی بیشتر باشد ولی من خودم یک شاهد حی و حاضر که می بینم لپ تاپ من چه بلاهایی سرش آمده و خواهد آمد.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نتایج تحقیقی روی سی‌هزار لپ‌تاپ معیوب مشخص کرده یک سوم لپ‌تاپ‌ها در سه سال اول استفاده دچار مشکل می‌شوند، نت‌بوک‌ها بیشتر از لپ‌تاپ‌ها خراب می‌شوند و ایسوس و توشیبا، کمترین آمار خرابی را دارند!

مجید جویا: از آن‌جاکه لپ‌تاپ‌ها اغلب از قطعات اولیه سخت‌افزاری مشابه و معمولا یکسانی ساخته می‌شوند، ممکن است چنین به نظر برسد که برندهای مختلف لپ‌تاپ تفاوتی با هم ندارند، دست‌کم تا زمانی که سخت‌افزارهای به کار رفته در ساخت آنها مشابه هم هستند و قابلیت اعتماد همسانی دارند.

به گزارش سی‌نت، شرکت خدمات گارانتی اسکوئر ترید، به تازگی در مقاله‌ای پژوهشی، نرخ خرابی 30هزار لپ‌تاپ را برای مقایسه برند و طبقه‌بندی سخت‌افزاری آنها بررسی کرده و به نتایجی دست یافته که حتی شما را متعجب خواهد کرد.

نکته اصلی این گزارش این است که از هر 3 لپ‌تاپ، دست‌کم یکی در فاصله زمانی کمتر از سه سال دچار خرابی می‌شود، و جالب‌تر این‌که لپ‌تاپ‌هایی با مارک‌های نه چندان معتبر ایسوز و توشیبا (دست‌کم در بازار داخلی ایران) کمترین نرخ خرابی را دارند، در حالی که لپ‌تاپ‌های با مارک‌های ایسر، گیت‌وی و به خصوص اچ.پی که پرفروش‌ترین برند لپ‌تاپ در سطح جهان است، با معضل نرخ خرابی بالاتر از متوسط روبرو است. علاوه بر آن، دو سوم این مشکلات ناشی از خرابی‌های سخت‌افزاری است، در حالی که یک سوم باقی‌مانده در رده خرابی‌های تصادفی طبقه‌بندی می‌شوند.

در مورد خرابی‌های لپ‌تاپ‌ها، به ویژه می‌توان از نت‌بوک‌ها نام برد که اصلا عملکرد خوبی در این زمینه ندارند؛ شاید هم از یک دستگاه کامپیوتری ارزان‌قیمت نباید انتظار بیشتری داشت. نرخ خرابی این لپ‌تاپ‌ها تا 20 درصد بیش از لپ‌تاپ‌های معمولی است. ولی این را هم در نظر داشته باشید که نت‌بوک، ابزار نسبتا جدیدی است و این اطلاعات بر مبنای عملکرد آنها در طول تنها یک سال به دست آمده است.

سه نمودار از این مقاله در این مقاله را ببینید که اولی نرخ خرابی لپ‌تاپ‌ها را بر حسب نوع خرابی در سه سال اول با هم مقایسه کرده، در دومی نرخ خرابی در لپ‌تاپ‌ها و نت‌بوک‌ها در عرض دوازده ماه اول استفاده با هم مقایسه شده‌اند و در نهایت، سومین نمودار به مقایسه مارک‌های مختلف لپ‌تاپ از نظر نرخ خرابی در سال‌های دوم و سوم پرداخته است.

نکته کلیدی در این میان این است که لپ‌تاپ‌ها معمولا در مقایسه با دیگر انواع دستگاه‌های الکترونیکی مصرف‌کنندگان خانگی، خیلی بیشتر دچار خرابی می‌شوند؛ دلیل این امر را تا حدی می‌توان این‌گونه توضیح داد که این ابزارها در رده پیچیده‌ترین ابزارهای الکترونیکی به شمار می‌روند که یک مصرف‌کننده با آن سر و کار خواهد داشت؛ و شاید این دلیل هم مطرح باشد که فشارهای قیمتی منجر به نادیده گرفتن کمبودهایی در فرایند کنترل کیفیت در مراحل طراحی و تولید انبوه این دستگاه‌ها شده است.

چرا باز اين بحث رو پيش كشيدين تو اين فوروم هم چند بار افراد مختلف از اين متن استفاده كردن
اول ببينين منبع اين خبر چه قدر معتبره
بعد ببينين تاريخ اين مطلب مال چه ساليه
بعدا اگه جفتشون تاييد شد به عنوان رفرنس ازش استفاد كنين
اما دي وي 5 همون زمان هم مشكل داغ كردن داشت همون زمان همه جا اين موضوع بيان مي شد
اما من حرفتو قبول ندارم شايد مال شما بد در اومه بود من 1199 همون سري رو داشتم
داغ مي كرد موقع گيم
دما تا 100 درجه بالا مي رفت كه وقتي دست بهش مي زدي دستت مي سوخت
اما من مشكلي واسم پيش نيومد مخصوصا بعد اينكه يه كول پد مناسب براش تهيه كردم و از لپ تاپ به عنوان اسباب بازي استفاده نكردم
خرابي لپ درايور هم بايد خر توليد كننده چينيشو بگيرين
اگه خاطرتون باشه 3 سري از مدلاي ايسر كه تو ايران بود بدون يه مورد جا انداختن تماما درايواشن مشكل داشت
پس يعني ايسر بد ترين برند دنياست!

حرفتو قبول دارم كه بايد با چشم باز خريد كرد
اما چرا خودت اين كارو نكردي؟
و چرا همه دارن در مورد سري كه به خاطر مشكلاتش حذف شده از خط توليد تو سر يه برند مي زنن؟
اج پي يه برند امريكاييه
شايد در مورد استانداداي امريكا و قوانين توليدش چيزايي شنيده بشي شايدم نشنيده باشي
اما يادمه خودم داشتم دي وي 5 كانفيگ مي كردم تو سايتش اين موضوع رو ديدم كه لپ تاپ داغ مي كنه!

يه شخصه واسه متن اولت ازت تشكر مي كنم
اما ارزش كارتو با يه متن بي پايه و اساس كه به عنوان یک مطلب کاملاً تحقیق شده که بر مبنای آزمایش هزاران لپ تاپ بيان كردي اوردي پايين!

lovelord2020
04-12-2010, 14:58
ممنون
ولی اخرشو درست متوجه نشدم
اگه مدل دیگه ای هم سراغ دارید بگید
در ضمن
نمیخوام یه سره باش بازی کنم ولی میخوام اگه خواستم یه خورده بازی کنم مشکل نداشته باشم

الان این مدل تو بازار هست ؟
اچ پی نسبت به دل بهتره ؟

انقدر به خودت سخت نگير برو تو سايت سازنده برنداي مختلف
سري هاي لپ تاپ روببين و از بين اونا اوني كه بيشتر شبيه به كاربريته رو انتخاب كن
با همشون مي شه همه كار كرد اما واسه كاراي خاص سري هاي مخصوصش بهترين جواب رو مي ده بهت
اچ پي برو سايت اچ پي خاورميانه
hp.com/me
مدلا و كانفگارو ببين
بعد انتخاب كن
با قيمتكه گفتي نبايد دنبال سي پي يوكور اي سون باشي قيمتي كه گفتي يادم نيست زير 1200000 منظورم بود
تو انتخاب رم هم به ساپورت ويندوز از نرم افزارايي كه ازش استفاده مي كني دقت كن

mehdi666lp
04-12-2010, 15:17
HP کلا این جدید هاشم غیر عادی داغ میکنه چرا SONY و DELL اینقدر داغ نمیکنن از الانیاشم اکثرا مینالن..........چرا میخوایم سر خودمون کلاه بزاریم بگیم داغ کردنشون کمه یا عادیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
من پول ورداشتم رفتم پایتتخت HP DV6-3150 بخرم فروشنده زیاد تعریف نکرد منم باز طبق معمول بیخیالش شدم حالا دارم رو ASUS بررسی میکنم:13:

lovelord2020
04-12-2010, 21:37
خوب شما سوني يا دل بخر
چرا انتقدر به خودت سخت مي گيري سليقه علاقه تجربه دونستن كانفيگ صحيح و ... همه اينا باعث يه انتخاب خوبه

هر زمان تونستين در مورد يه برند خودتون نظر بدين برمبناي تست و تجربه و نيومدين حرف اين و اونو منتقل كنين بعدا بياين بد يا خوب بگين
اون دوستمون كه اومده مقاله يه روزنامه رو كه 1سال دير ترجمه شده و مربوطه به چند ساله قبل اورده و به عنوان يه منبع معتبر ازش ياد كرده
يكي ديگه مي اد مي گه فروشنده از يه مدل خوب يا بد گفته!
مثل اينه من فرش فروش بيام بگم گليم از فرش شاهكار بهتره چون 50 تا گليم مونده رو دستم اما شاهكار يه دونه رو دار دارم بعدم بگم من دلم واست سوخته دارم بهت لطف مي كنم پولتو دور نريزي

دوست عزيز اقا مهدي يه تست بگير از دل سوني و اچ پي بعدا بيا و بگو
نيازه ياداور شم كه 2 سري از سوني فراخونده شد به شركت واسه مشكل گرمايبش
يا نياز بگم دلي كه تو ايران با 10 تا كانفيگ مختلف موجوده تو سايت سازنده با فقط با يه كانفيگ موجوده و بقيه تو ايران داره دست كاري مي شه به اسم نمايندگي رسمي
يا لازمه بگم ايسر 3 سري درايور اپتيكال در نقش جا سيگاري بوده يا .....

yashm1365
04-12-2010, 23:19
خوب شما سوني يا دل بخر
چرا انتقدر به خودت سخت مي گيري سليقه علاقه تجربه دونستن كانفيگ صحيح و ... همه اينا باعث يه انتخاب خوبه

هر زمان تونستين در مورد يه برند خودتون نظر بدين برمبناي تست و تجربه و نيومدين حرف اين و اونو منتقل كنين بعدا بياين بد يا خوب بگين
اون دوستمون كه اومده مقاله يه روزنامه رو كه 1سال دير ترجمه شده و مربوطه به چند ساله قبل اورده و به عنوان يه منبع معتبر ازش ياد كرده
يكي ديگه مي اد مي گه فروشنده از يه مدل خوب يا بد گفته!
مثل اينه من فرش فروش بيام بگم گليم از فرش شاهكار بهتره چون 50 تا گليم مونده رو دستم اما شاهكار يه دونه رو دار دارم بعدم بگم من دلم واست سوخته دارم بهت لطف مي كنم پولتو دور نريزي

دوست عزيز اقا مهدي يه تست بگير از دل سوني و اچ پي بعدا بيا و بگو
نيازه ياداور شم كه 2 سري از سوني فراخونده شد به شركت واسه مشكل گرمايبش
يا نياز بگم دلي كه تو ايران با 10 تا كانفيگ مختلف موجوده تو سايت سازنده با فقط با يه كانفيگ موجوده و بقيه تو ايران داره دست كاري مي شه به اسم نمايندگي رسمي
يا لازمه بگم ايسر 3 سري درايور اپتيكال در نقش جا سيگاري بوده يا .....

اینقدر الان عصبانیم که یه هو یک چیزی از دهنم می پره بیرون ، مرد حساب ، من گفتم یک سال و چهار ماهه این لپ تاپ دارم ، من فریب خوردم ! فریب قیمت کم و کانفیگ بالا. بعد برگشتی می گی رفتم یک مقاله آوردم که معتبر نیست !:angry: اون همه حرف رو ول کردی چسبیدی به این؟ من لپ تاپ رو مثل اسباب بازی استفاده می کنم؟
شما که بلدی و مثلاً متخصصی بگو ببینم با لپ تاپ باید چکارا نکرد که من کردم ! من هم کول پد دارم و این مشکلات رو دارم ( الان اگر سیتم قفل نکنه ! نمی دونم دارم با فایر فاکس کار می کنم یا بخاری برقی جلومه . بعضی چیزا به خفن بودن قطعات ربط نداره به طراحی و پیشرفته بودن بستگی داره) در مورد اینکه فرمودید اچ پی آمریکایی هستش بله اچ پی که تو بازار آمریکا و اروپا شاید عرضه می شه آمریکایی هستش ولی اینی که ما اینجا داریم از کشور دوست ! چین به دست ما می رسه و یحتمل فقط و فقط اچ پی آمریکا فقط طراحی می کنه و یا فقط در جریان هست که یک لپ تاپ اچ پی اینور بازار برای یک سری جهان سومی داره تولید می شه . چرا سونی ساخت ژاپن خیلی گرونتر از سونی ساخت چین هستش؟ در مورد لپ تاپ ایسر هم عذر بدتر از گناه آوردید ، ایسر هم آشغالی مثل اچ پی هستش ، اون ایسر هایی که من باهاش کار کردم واسمه ای بوده و دست به جنس بدنه می زدی از لپ تاپ بدت می اومد، حالا نمی دونم چطور ایسر هم مارک معتبری شد.

دوستان به حرف من و سایرین که از روی تعصب و نمی دونم به چه علت می یاییم :27: یک حرفی رو هوا می زنیم دقت نکینن ، قبل از تحقیق در مورد لپ تاپ و کانفیگش برید تعمیرگاههای لپ تاپ ، تکرار می کنم تعمیرگاه ، نه فروشگاهی که لپ تاپ هم تعمیر می کنه و بپرسید که چه لپ تاپ هایی بیشتر برای تعمیر می یان .
من که با این خریدم چشم بازار رو کور کردم شما نکنید ، یادتون باشه من هیچ نفع و ضرری توی این موضوع ندارم.عصبانیت زیادیم هم از اینه که دارم صاف و صادقانه می گم اچ پی خرابی زیاد داره بعد یک جوری برخورد می کنن انگار من نماینده ایسوس و سونی هستم یا از سر بیکاری اومدم اینجا یا نفعی تو این کار می برم . همه چی شده مثل طرفداری از استقلال و پرسپولیس که هیچ منطقی پشتش نیست . نه داداش من از صبح دارم به این در و اون در می زنم که این لندهور رو درست کنم که به کارام برسم.

آخر اینکه امروز به دوستی زنگ زدم که موقع خریدن اچ پی به من اخطار داد که اچ پی نخر ! از اون اصرار و از من انکار (شاید هم برعکس) و من خریدم و امروز گفت خوردی بخور من که بهت گفتم

حالا هم دارم می گم قبل از خرید برید به تعمیرگاههای لپ تاپ و آمار بگیرید

saze
05-12-2010, 07:26
سلام
داخل جعبه لپ تاپ hp pavilion dv6 3110 se چه چیزهایی هست؟(اقلام همراه)

lovelord2020
05-12-2010, 09:50
اینقدر الان عصبانیم که یه هو یک چیزی از دهنم می پره بیرون ، مرد حساب ، من گفتم یک سال و چهار ماهه این لپ تاپ دارم ، من فریب خوردم ! فریب قیمت کم و کانفیگ بالا. بعد برگشتی می گی رفتم یک مقاله آوردم که معتبر نیست !:angry: اون همه حرف رو ول کردی چسبیدی به این؟ من لپ تاپ رو مثل اسباب بازی استفاده می کنم؟
شما که بلدی و مثلاً متخصصی بگو ببینم با لپ تاپ باید چکارا نکرد که من کردم ! من هم کول پد دارم و این مشکلات رو دارم ( الان اگر سیتم قفل نکنه ! نمی دونم دارم با فایر فاکس کار می کنم یا بخاری برقی جلومه . بعضی چیزا به خفن بودن قطعات ربط نداره به طراحی و پیشرفته بودن بستگی داره) در مورد اینکه فرمودید اچ پی آمریکایی هستش بله اچ پی که تو بازار آمریکا و اروپا شاید عرضه می شه آمریکایی هستش ولی اینی که ما اینجا داریم از کشور دوست ! چین به دست ما می رسه و یحتمل فقط و فقط اچ پی آمریکا فقط طراحی می کنه و یا فقط در جریان هست که یک لپ تاپ اچ پی اینور بازار برای یک سری جهان سومی داره تولید می شه . چرا سونی ساخت ژاپن خیلی گرونتر از سونی ساخت چین هستش؟ در مورد لپ تاپ ایسر هم عذر بدتر از گناه آوردید ، ایسر هم آشغالی مثل اچ پی هستش ، اون ایسر هایی که من باهاش کار کردم واسمه ای بوده و دست به جنس بدنه می زدی از لپ تاپ بدت می اومد، حالا نمی دونم چطور ایسر هم مارک معتبری شد.

دوستان به حرف من و سایرین که از روی تعصب و نمی دونم به چه علت می یاییم :27: یک حرفی رو هوا می زنیم دقت نکینن ، قبل از تحقیق در مورد لپ تاپ و کانفیگش برید تعمیرگاههای لپ تاپ ، تکرار می کنم تعمیرگاه ، نه فروشگاهی که لپ تاپ هم تعمیر می کنه و بپرسید که چه لپ تاپ هایی بیشتر برای تعمیر می یان .
من که با این خریدم چشم بازار رو کور کردم شما نکنید ، یادتون باشه من هیچ نفع و ضرری توی این موضوع ندارم.عصبانیت زیادیم هم از اینه که دارم صاف و صادقانه می گم اچ پی خرابی زیاد داره بعد یک جوری برخورد می کنن انگار من نماینده ایسوس و سونی هستم یا از سر بیکاری اومدم اینجا یا نفعی تو این کار می برم . همه چی شده مثل طرفداری از استقلال و پرسپولیس که هیچ منطقی پشتش نیست . نه داداش من از صبح دارم به این در و اون در می زنم که این لندهور رو درست کنم که به کارام برسم.

آخر اینکه امروز به دوستی زنگ زدم که موقع خریدن اچ پی به من اخطار داد که اچ پی نخر ! از اون اصرار و از من انکار (شاید هم برعکس) و من خریدم و امروز گفت خوردی بخور من که بهت گفتم

حالا هم دارم می گم قبل از خرید برید به تعمیرگاههای لپ تاپ و آمار بگیرید

دوست عزيز چرا انقدر عصباني مي شي از منبعي كه اوردي انتقاد كردم به خاطر تجربه شخصيتو در اختيار بقيه گذاشتي ازت تشكر هم كردم
حد اقل جوابي كه به خودت داده بودم رو نقل و قول مي كردي

dv5 داغ مي كنه
اما 1سال 4 ماه پيش مگه اين مدل تو خط توليد اچ پي بوده اصلا؟ يا شما رفتي واسه قيمت كنم اين مدل رو گرفتي؟
بدون تحقيق خريد كردن نتيجه اي جز اين نداره .

چين يا هر خراب شده ديگه اي اين مدل رو زده فرقي نمي كنه تو سايت اچ پي اين موضوع بيان شده بود
داغ كردن مربوط به طراحي اشتباه نسبت به كانفيگ بالا واسه اون سري بود نبودن تهويه مناسب در كنار الياژ نامناسب باعث بروز اين مشكلات بود
گرما باعث از بين رفتن پايه سي پي يو مي شه و تقريبا از اون به بعد ديگه بايد لپ تاپ رو يه اشغال در نظر گرفت
اين مشكل بيشتر تو مدل dv5-1070ee بود
سري بعدي يعني dv5-1100 اومدن تا حدودي اين مشكل رو حل كردن اما كماكان زمان گيم باعث تبدبل شدن لپ تاپ به يه منبع گرمايش مي شد
همون زمان هم تو نت مي چرخيدي عكساي لپ تاپ رو با تخم مرغي كه روش گذاشته بودن و تبديل شده بود به نيمرو مي ديدي

اما الان داريم در مورد سي پي يو هاي 4 هسته اي و با توربو بود گرافيكاي نسل حديد كاهش وزن تو لپ تاپ و افزايش عمر باطري و تغيير الياژ بدنه بحث مي كنيم
به نظرت اگه مشكل داغ كردن بدنه حل نشده بود شركتاي بزرگ دنبال كم كردن وزن بودن ؟
داغ كردن مگه باعث كاهش عمر باطري نمي شه؟
چطوري باطري 6 سلولي يه زماني 2 ساعت شارژ نگه مي داري تو يه سري ديگه همون باطري 4 ساعت؟

اقا dv5 داغ مي كنه!
اقا envy15 داغ مي كنه!
اقا tx2‌ داغ مي كنه!

اينا رو همه جا مي بينين پس اگه جايي شنيدينو باز رفتين به دونه تحقيق خريدينو به مشكل خوردين مفصر شمايين!

lovelord2020
05-12-2010, 10:03
سلام
داخل جعبه لپ تاپ hp pavilion dv6 3110 se چه چیزهایی هست؟(اقلام همراه)

لپ تاپ
شاژر
3 نوع كابل برق
كاتالوگ

saze
05-12-2010, 10:34
سلام
اگه ویندوز به صورت ارجینال نصب باشه CD ویندوز داره؟اچ پیCD درایور داره؟

lovelord2020
05-12-2010, 13:32
نه دوست عزيز نه دي وي دي ويندوز همراهشه نه دي وي دي هاي درايور
تو هارد لپ تاپ هست درايورا
زماني كه لپ تاپ رو تحويل مي گيري برات دي وي دي هاي ريكاوري مي گيرن
اين كار چند تا حسن داره
اول اينكه دراوير اپتيكال تست مي شه كه سالمه
دوم اينكه ا ويندوز ارجينال همراه با درايورا رو داري
سوم اينكه ويندوز رو خودشون رجستر مي كنن
. . .
نگران درايور در هر صورت لازم نيست باشي ساپورت سايت اچ پي خيلي خوبه هيچ وقت لنگ نمي ذارتت

mehdi666lp
05-12-2010, 14:24
نه اصلا این حرفا نیست......................سونی خوبه دل هم خوبه حالا خوبه خودم هم لپ تاپ داشتم هم با اکثر برند ها یه کمی یا بیشتر از یه کم کار کردم............پسر خالم داره دیگه اصلا راضی نیست.......................
.
.
.
hp گارانتی پدر مادر دار نداره تو ایرن البته ایران گارانتی معنا نداره اما اگه لپ تاپ یه چیش شد لااقل یه جا باشه بشه درستش کردو ازش چیزی بلند نکنن

lovelord2020
06-12-2010, 15:36
اچ پي گارانتي نداره اصلا تو ايران اينايي هم كه اومدن و به اسم اچ پي دارن گارانتي مي دين همه سر كارين
البته نه اين كه نمي تونن گارانتي كننا كاري نداره با يه خورده رابطه مي تونن بفرستن دوبي واسه گارانتي و وارانتي
تنها نماينده اچ پي شركت هپ هستش

خيلي از برنداي ديگه هم گارنتي اصلي ندارن
اونايي هم نمايندگي انحصاري دارن فكر نكنين كار شاقي مي كنن گارانتي مي دن اونام موقع فروش هر 2 تا لپ تاپي پول سه تا رو دارن مي گيرن البته مدلاي چيني كه هر لپ تاپي كه مي فروشي پول 2 تا رو در مي اري

اما مي تونين از جاهايي خريد كنين كه خودشون گارانتي درست درمون مي دن
من اين چند تا لپ تاپي كه تو اين 1 ماه گرفتم واسه هر كدون 130 تا 200 تومن پول گارانتي دادم كه ربطي به گارانتي شركتي هم نداشت همه گارانتي فروشگاه بود.
2 تا مشكل جزئي داشتن كه خودش نيم ساعته حل كرد
يكي هم مشكل كلي داشت كه تعويض شد با كلي عذر خواهي
از اين 15 20 تايي كه بود فقط 3 تاش اچ پي بود كه يكيشون تاچ پدش مشكل داشت تو سون
اون 2مورد ديگه هم هر دو از يه برند بود كه اسم نمي برم اما يكي رو يه اسم امريكايي خريده بوديم

saze
06-12-2010, 19:10
سلام
چه جوری از ویندوز ارجینال لپ تاپ بک آپ بگیرم؟قسمت my computer دو تا درایور (درایو ویندوز)C و ( D(recovery داره؟فروشنده بهم گفت درایو D درایو ویندوز اصل هست رایتش کن هر کاری می کنم رایت نمیشه؟مدل گرافیک روی بدنه لپ تاپ ATI زده تو قسمت Manage سیستم گرافیکINTEL به جای ATI 5470 نشون میده؟
راهنمایی بفرمایید.

lovelord2020
06-12-2010, 21:30
اول اينكه مباركه
دوم اينكه وظيفه فروشنده هستش اين بك اپ رو بگيره
سوم اينكه فروشنده بلد نبوده
چهارم اينكه 2 تا گرافيك داره
رو صفحه كليك راست كن گزينه دوم رو انتخاب كن گرافيك رو تغيير بده
پنجم اينكه بده هم بك اپ بگيره هم پارتيشن بندي كنه قبل اينكه درايور مخفي لپ تاپ رو خراب كني كه اگه اين اتفاق بيافته بايد قيد ويندوز ارجينال رو براي دفعات بعدي بزني
ششم اينكه پارتيشن بندي و بك اپ گرفتن يه بحث داره از اون هم مي توني كمك بگيري

Buddy
07-12-2010, 00:58
سلام
من یه اچ پی 3150 گرفتم.پارتیشن ریکاوری را پاک کردم .شنیدم اگر کشور خارجی باشی میتونی بهشون بگی برات میفرستن .
سوال دیگم اینه که صفحه ال ای دیش رنگ ها رو مایل به ابی نشون میده cold color

این رو من روی ال ای دی دوستم که دل داشتم دیده بودم.فکر کردم مال دل اینجوریه ولی...

ممنون

Namdarian
07-12-2010, 06:00
سلام
من یه اچ پی 3150 گرفتم.پارتیشن ریکاوری را پاک کردم .شنیدم اگر کشور خارجی باشی میتونی بهشون بگی برات میفرستن .
سوال دیگم اینه که صفحه ال ای دیش رنگ ها رو مایل به ابی نشون میده cold color

این رو من روی ال ای دی دوستم که دل داشتم دیده بودم.فکر کردم مال دل اینجوریه ولی...

ممنون
با سلام . بهتر بود فقط روی DVD ذخیره میکردی ان ریکاوری را . ولی در مجموع کار خوبی کردی پاکش کردی . منم تازگیها hp گرفتم رفتم ویندوز هفت از بازار خریدم نصب کردم و ریکاوری و ویندوز مزخرف اصل را پاک کردم والانه خیلی هم راضیم . تنظیمات نمایش را هم بروید از داخل تنظیمات نمایشگر تغییر دهید

saze
07-12-2010, 06:26
سلام
لپ تاپ اچ پی DVD درایور داره؟چه جوری از ویندوز بکاپ بگیرم؟

jojo_2000
07-12-2010, 10:28
سلام!
می خواستم ببینم dv6-3140 مشکل خاصی نداره؟(گرمایشی/سرمایشی/....)ممنون:20:

mehdi666lp
07-12-2010, 14:01
سلام بچه ها لطفا تو این پست برید نظر بدید ممنون
.
.
.
.

xfati
07-12-2010, 22:50
سلام دوستان عزیز ...... من یه لپ تاپه HP_dv6 3190ee خریدم یارو فروشند هه گفت کیبوردش نور داره ولی هر کاری میکنم روشن نمیشه یا من بلد نیستم جاش کجاس یا اصلا نداره :31:
اگه دوستان اطلاعاتی درباره این یکی دارن بدن ممنون میشم

starn
08-12-2010, 09:11
سلام دوستان
امروز برا یکی از دوستان رفتم روی لپ تاپش ویندوز بریزم که خودش فابریکی ویندوز ویستا روش بود بعد وقتی زدم ویندوز بریزم یه اروری میده فرقی نمی کنه که 32 بیتی باشه یا 64 وقتی میزنم که انستال بشه که باید بعدش قسمت لیست درایو ها ظاهر بشه این ارور می ده (عکس زیر)
مشکل از چی؟ (مدل لپتاپ اصلا یادم نیست ولی یادمه رمش 3 گیگ بود گرافیکس هم 8400 gs)

mehdi666lp
08-12-2010, 09:33
سلام بچه ها لطفا تو نظر سنجی شرکت کنید مرسی.
.
.

lovelord2020
08-12-2010, 10:05
سلام دوستان عزیز ...... من یه لپ تاپه HP_dv6 3190ee خریدم یارو فروشند هه گفت کیبوردش نور داره ولی هر کاری میکنم روشن نمیشه یا من بلد نیستم جاش کجاس یا اصلا نداره :31:
اگه دوستان اطلاعاتی درباره این یکی دارن بدن ممنون میشم

سلام
مبارك باشه
خير دوست عزيز اين مدل بك لايت نداره
مي توني ببيني اينجا:

Pointing device
HP Clickpad supporting Multi-Touch gestures with On/Off button
Keyboard
Full size island-style keyboard

lovelord2020
08-12-2010, 14:15
دوستان ما ديشب تصمصم به اجرا گيم گيرتيم رو لپ تاپامون
لپ تاپا -dv6-3150se, dv6-3175ee بودن
هر 2 يه بازي كرديم با نيد فور اسپيد جديد
تايم بازي 5.5 ساعت
بدون برق نزديك 1 ساعت باطري نگه داشت
خبري از داغ كردن نبود البته فن لپ تاپ ها از همون لحظه استارت گيم شروع به كار كردن كرد تا ازش خارج شديم كه اروم گرفتن
البته 3150 وقتي جاش تغيير كرد شروع به گرم شدن كرد كه اشكال از جايي بود كه روش بود يعني رو تخت بود زيرشم يه پتو كه بنده خدا حق داشت ولي با تغيير جاش و گذاشتن يه كتاب زيرش و ازاد شدن محل تهويه هواي لپ تاپ درست شد
واسه هيچ كدوم از كول پد استفاده نشد
گرافيك 5650 رو انتخاب كرديم نه اينتل
تنظيمات گرافيك اخرين حدي كه امكان داشت واسه انتخاب
3175 رو شيشه بود و 3150 رو بعد اينكه زيرش كتاب گذاشتيم در شرايط عادي كه يه عمل كرد داشتن كه كاملا عادي بود اما اوني كه زيرش كتاب بود تهويه راحت تر انجام مي شد ونسبت به 3175 خنكتر بود

در كل عملكرد خوبي از خودش نشون داد كه واسه من جالب بود به شخصه
تفاوت كانفيگ دو مدل سي پي يو بود و رم
كه 3175 به مراتب قدرت بيشتري داره
Cpu core i 7
ram 8

saze
08-12-2010, 19:31
سلام
یه لپ تاپ HP3110SE گرفتم،دو تا درایو C(درایور ویندوز) و درایوD(درایو ریکاوری)داره؟با نرم افزارهای پارتیشن بندی Acronis ،Partition Magic و سیستم عامل پارتیشن بندی نمیشه؟راهنمایی بفرمایید.

galaxy2
09-12-2010, 09:31
سلام بر دوستان گرامی
مدله hp dv8 1090 چه جوریاست؟
من خودم به شخصه سونی می خواستم بگیرم ولی یکی از دوستانه صمیمیم که فروشگاه اچ پی داره این مدلو پیشنهاد کرده .
خیلی هم رو حرفش اعطمینان داره و از این جور حرفا که دلیل اینکه اچ پی داغ میکنه از جنس بدنشه .
البته این حرفا رو به این دلیل زدم که هم خیلی ادمه مطمئنیه و همین که انتقاد از این برند خیلیه
در ضمن بگم من دوست دارم مدلی که میگریم مدله جدیدی باشه . بنابراین اگه جدید تر از این میشناسید راهنماییم کنید ممنونتون میشم .

anon85
09-12-2010, 12:56
lovelord2020 عزيز اگه امكانش هس مي توني بهم بگي كه گرافيك اين دو تا مدل چطوره؟ خيلي فرق دارن از اين نظر؟ آخه موندم كدومشونو بگيرم... خودت كدومو پيشنهاد مي دي؟

HP dv6 3174se: core i7/6 cache/4 ram/500 hard/graphics 1, ati 5650, total graphic memory 2714
HP dv6 3052nr: core i7/6 cache/6 ram/500 hard/graphics 1, ati 5650, total graphic memory 4096

پيشاپيش ممنون...

lovelord2020
09-12-2010, 13:07
سلام بر دوستان گرامی
مدله hp dv8 1090 چه جوریاست؟
من خودم به شخصه سونی می خواستم بگیرم ولی یکی از دوستانه صمیمیم که فروشگاه اچ پی داره این مدلو پیشنهاد کرده .
خیلی هم رو حرفش اعطمینان داره و از این جور حرفا که دلیل اینکه اچ پی داغ میکنه از جنس بدنشه .
البته این حرفا رو به این دلیل زدم که هم خیلی ادمه مطمئنیه و همین که انتقاد از این برند خیلیه
در ضمن بگم من دوست دارم مدلی که میگریم مدله جدیدی باشه . بنابراین اگه جدید تر از این میشناسید راهنماییم کنید ممنونتون میشم .

سلام
سايت اچ پي رو باز كن مدلارو ببين
اين مدل زيادم جديد نيست
خيلي هم گرونه
خيلي هم سنگين و بزرگه با 1.5 مليون مي توني يه پي سي خيلي قوي تر بگيري سي پي يو 4 هسته 12 مگ كش رم 16 مادربرد dd5 و ..... يو اس بي 3 و خيلي حرفاي ديگه
اچ پي سري جديدش انچنان داغ نمي كنه
من باهاش چند ساعت بازي كردم تو چند تا پست قبل تر هم گفتم
در كل از نظر من اين مدل بيشتر به دسكتاپ شباهت داره نه لپ تاپ و نمي ارزه اين سايز و اين مقدار هزينه نه سوني نه اچ پي نه اپل نه هيچ برندي با اين وزن و اين كانفيگ پايين ارزش خريد نداره
داغ كردن بعضي مدلاي اچ پي هم ربطي به الياژ بدنه نداره كانفيگ بالا همراه با تهويه نامناسب هوا باعث اين موضوع شده كه يه سري اصلاحات صورت گرفته هر كي هم غير اين رو مي گه با سري جديد اچ پي كار نكرده و فقط داره حرف اين و اون رو نقل قول مي كنه

BehzadKiNG
09-12-2010, 23:30
سلام
من خواستم یه hp g62 بگیرم!
همه 730 تا 760 قیمت می گفتم یکی 850 قیمت داد!
گفتم چرا ینقئدر گرونه ؟
گفت : ها ! این سوال خوبیه ! چون این گارانتی نوین داره ! که خود این گارانتی 50 تومن قیمتشه !

چطوره این گارنتی؟ اصلا" شنیدین؟

خود این hp g62 چطوره ؟ همه که دارن ازش تعذیف م یکنن!

zeinabb
10-12-2010, 10:39
اگر الان بخوایم مدل اچ پی بخریم چه مدلی را پیشنهاد می کنید(برای پردازش های سنگین)

p_mcse_it
10-12-2010, 13:22
سلام...کسی در مورد HP DM4 چیزی می دونه؟ دستگاه خوبیه؟

lovelord2020
10-12-2010, 14:21
lovelord2020 عزيز اگه امكانش هس مي توني بهم بگي كه گرافيك اين دو تا مدل چطوره؟ خيلي فرق دارن از اين نظر؟ آخه موندم كدومشونو بگيرم... خودت كدومو پيشنهاد مي دي؟

HP dv6 3174se: core i7/6 cache/4 ram/500 hard/graphics 1, ati 5650, total graphic memory 2714
HP dv6 3052nr: core i7/6 cache/6 ram/500 hard/graphics 1, ati 5650, total graphic memory 4096

پيشاپيش ممنون...

سلام
گرافيكا فقط تو ميزان شر از رم متفاوتن
با اطلاعاتي كه گذاشتي 3052 به مراتب سري تره به خاطر 6 گيگ رم
تو كار گرافيكي هم اگه بخواد از گرافيك شر شده استفاده كنه رم فضاي ازاد بيشتري داره پس نتيجه بهتري داره
من تو اين سري 3175 رو پيشنهاد مي دم با رم 8 . هارد 1 ترابايت

تمام مدلايي كه تو ايران هم مي تونه باشه رو تو اين دو تا لينك مي توني ببيني با اطلاعات دقيق و درست:

HP Pavilion dv6-3100 Entertainment Notebook PC series

HP Pavilion dv6-3000 Entertainment Notebook PC series

تو لينك بالا اگه نگاه كني مي بيني اصلا 3052 تو پارت خاور ميانه وجود نداره با اون مشخصات و پسوند
يه سري مدلا هم كه تو ايران هم قيمت زيادي دارن هم خيلي كم پيدا مي شن بنا به دلايلي از خط توليد اچ پي حذف شدن

مدل پيشنهادي خودم:

HP Pavilion dv6-3175ee Entertainment Notebook PC (XE030EA) - Specifications

من خودم اين مدل رو دارم و الان جلومه
ازش خيلي راضي هستم
البته من تو ايران نگرفتم اما قيمتش اينجا بايد 250تا 300 تومن گرونتر از مدلي با كانفيگي شبيه با 3052 كه گذاشتي باشه

اگه مدلي با مشخصاتي خوب مي خواي و در عين حال مشابه با دو مدلي كه فرمودين اي مدل هم خوبه تو ايران هم راحت پيدا مي شه

3190ee
HP Pavilion dv6-3190ee Entertainment Notebook PC (XE056EA) - Specifications

lovelord2020
10-12-2010, 14:28
اگر الان بخوایم مدل اچ پی بخریم چه مدلی را پیشنهاد می کنید(برای پردازش های سنگین)

پردازش سنگين يعني چه كاري دقيقا؟
با يه دسكتاپ معمولي (4 گيگ رم و سي پي يو 7500 ) جواب پردازشاتو تو چند رور مي گيري؟

jojo_2000
10-12-2010, 15:34
سلام!
می خواستم ببینم dv6-3140 مشکل خاصی نداره؟(گرمایشی/سرمایشی/....)ممنون:20:
???????????????????????????????????:13:

armin_punisher6
10-12-2010, 16:12
خیر مشکلی نداره خیالتون راحت.فقط تنها بدیش اینه که فینگر پرینت نداره.بهتره 3150 بگیری.

anon85
11-12-2010, 00:11
سلام
گرافيكا فقط تو ميزان شر از رم متفاوتن
با اطلاعاتي كه گذاشتي 3052 به مراتب سري تره به خاطر 6 گيگ رم
تو كار گرافيكي هم اگه بخواد از گرافيك شر شده استفاده كنه رم فضاي ازاد بيشتري داره پس نتيجه بهتري داره
من تو اين سري 3175 رو پيشنهاد مي دم با رم 8 . هارد 1 ترابايت

تمام مدلايي كه تو ايران هم مي تونه باشه رو تو اين دو تا لينك مي توني ببيني با اطلاعات دقيق و درست:

HP Pavilion dv6-3100 Entertainment Notebook PC series

HP Pavilion dv6-3000 Entertainment Notebook PC series

تو لينك بالا اگه نگاه كني مي بيني اصلا 3052 تو پارت خاور ميانه وجود نداره با اون مشخصات و پسوند
يه سري مدلا هم كه تو ايران هم قيمت زيادي دارن هم خيلي كم پيدا مي شن بنا به دلايلي از خط توليد اچ پي حذف شدن

مدل پيشنهادي خودم:

HP Pavilion dv6-3175ee Entertainment Notebook PC (XE030EA) - Specifications

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن خودم اين مدل رو دارم و الان جلومه
ازش خيلي راضي هستم
البته من تو ايران نگرفتم اما قيمتش اينجا بايد 250تا 300 تومن گرونتر از مدلي با كانفيگي شبيه با 3052 كه گذاشتي باشه

اگه مدلي با مشخصاتي خوب مي خواي و در عين حال مشابه با دو مدلي كه فرمودين اي مدل هم خوبه تو ايران هم راحت پيدا مي شه

3190ee
HP Pavilion dv6-3190ee Entertainment Notebook PC (XE056EA) - Specifications

آقا ممنون از جواب دقيق و كاملت؛ ولي يكي بهم بگه چجوري ميشه تشكر كرد تا منم از خجالتت در بيام...
بازم مرسي

lovelord2020
11-12-2010, 09:39
خواهش دوست عزيز

salib
13-12-2010, 12:43
سلام
کسی HP Probook4320
داره
کانفیگش اینه :
سی پی یو 2.5
کش 3 مگ
هارد 500
رم 4 گیگ
ال سی دی 13.3
گرافیک ATI 4350
1/110/000 ت

چطوریاس ؟؟؟

lovelord2020
13-12-2010, 21:22

مشكل خاص نداره
اما مانيتورش يكي از ضعفاشه
البته يكي از ضعفاي اچ پي تو اين سري هستش كه با توجه به مبلغي كه داري پرداخت مي كني و امكانات و ديزاين اپديتي كه بهت مي ده عاليه و نمي شه انتظاري هم داشت

asheqh
14-12-2010, 16:22
با سلام!...
من یه کاربر در حد 5 دقیقه جدید اینجام!.......
یه چند مورد از اون دوستان حرفه ای سوال داشتم!............
1-بالا ترین سری و با بیشترین امکاناتی که تاحالا اچ پی دی وی 2داده چیه و امکاناتش چیه و قیمتش چند؟
2-راسته که می گن رو آخرین سریش هم کارت تی وی وصل کردن هم کنترل داره و هم..............؟
آخه من چند وقتیه می خوام لپ تاپ بخرم 2500هم پول دارم اما برای این که دوست دارم اچ پی بخرم چند تا دلیل دارم!یک!:
1-اچ پی طراحی های خیلی خیلی قشنگی داره!........
2-اندازه ی این سریش (1/12")خیلی خوب و عالیه!...........
3-از مینی لپ تاپ های دیگه(اگه مینی لپ تاپ حساب بشه!)...........خیلی بهتره هم هاردش هم.........
4-آیا مدلیش هست که دی وی دی رایتر هم داشته باشه؟(منظورم اینه که فکر کنم داشته باشه!).............
آخه من از دی وی دی رایتر اکسترنال خیلی بدم میاد!........
5-مدم داخلی داره و...........
راستی من دانش آموزم و فکر کنم تا4 سال دیگه قرار نیست دوباره لپ تاپ بخرم!...........
این تجهیزاتی که داره تا اون موقع جوابم رو می ده؟استفاده های من هم این ها هستن!:
1-آفیس رو بتونه باز کنه!............
2-بتونه برنامه هایی مانند یولید استادیو رو راحت باز کنه و...........
3-بتونم راحت باهاش وبگردی کنم!.............
4-بشه باهاش راحت و خوب فیلم دید!..............
و استفاده های روز مره ی دیگه !
5- اگر بشه گاهی بازی های روز رو هم باهاش انجام بدم!(فقط گاهی اگر نشد هم نشد!)...........
حالا اگر بازی هاش قدیمی هم بود بود ولی فقط بشه باهاش بازی کرد!.........
6-بتونم فتوشاپ هم باهاش باز کنم!
با تشکر!.....
راستی تاحالا کسی داشته؟
راستی اینم جزو نت بوک ها حساب میشه و بیشتر از لپ تاپ ها خراب می شه؟
اما اما:
اصلا هنوز تو بازار هست؟

Ghoghnoos62
14-12-2010, 21:08
سلام
یه لپ تاپ HP3110SE گرفتم،دو تا درایو C(درایور ویندوز) و درایوD(درایو ریکاوری)داره؟با نرم افزارهای پارتیشن بندی Acronis ،Partition Magic و سیستم عامل پارتیشن بندی نمیشه؟راهنمایی بفرمایید.

من هم همین مشکل رو دارم ، فکر می کنم یکی از درایو های مخفی باید پاک بشه.
لطفا اساتید نظر بدن.

metallboyz
14-12-2010, 21:23
سلام دوستان گلم.من میخاستم HP Envy 15-1104tx بگیرم میخاستم ببینم نقصی چیزی تو این مدل هست؟
اینم مشخصاتش :

پردازنده: Core i7-820QM,1.73GHz،رم:8GB،.هارد:.640GB،.گرا فیک: ATI Radeon 5830 , 4GB

amaska
15-12-2010, 03:42
از بین لپ تاپ های زیر کدوم رو انتخاب کنم:

EliteBook 8540w ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Intel Core i7-720M/cache:6MB/Ram:4GB/ 320GB/ NVIDIA Quadro FX 880M/ DVD±RW/ Microsoft Windows 7 Professional 64-bit or Microsoft Windows XP/ 2.9KG / HD LED 15./ BT - LAN - WIFI - HDMI - FP - Esata - Anti glare - USB3/ 19,500,000 R

HP Envy 15-1104tx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Intel Core i7-820M/ 8MB/ 8GB/ 640GB/ ATI Mobility Radeon HD 5830/External DVD±RW/ Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit/ 2.4kg/ FUll HD LED 15.6/CAM - BT - LAN - WIFA - HDMI - Esata - Brushed Aluminum - FP - Back light/ 18,500,000 R
یک بار دیگه می گم که هدفم از خرید لپ تاپ اجرای نرم افزار های photoshop, archicad, 3dmax, autocad & revit،Mathwork Matlab,Maple رو راحت اجرا کنه و بتونم render بگیرم.
اگر مدل بهتری به ذهنتون خطور کرد دریغ نکنید.

ممنونم از حسن توجهتان

---------- Post added at 03:42 AM ---------- Previous post was at 03:41 AM ----------

سلام دوستان گلم.من میخاستم HP Envy 15-1104tx بگیرم میخاستم ببینم نقصی چیزی تو این مدل هست؟

اینم مشخصاتش :

پردازنده: Core i7-820QM,1.73GHz،رم:8GB،.هارد:.640GB،.گرا فیک: ATI Radeon 5830 , 4GB

دی وی رایترش اکسترناله یعنی دستگاه فاقد درایو اپتیکاله.
USB3 ساپورت نمیکنه.

lovelord2020
15-12-2010, 10:51
نقص ان وي 15 واسه هزارومين بار مي گم داغ مي كنه من با رم 16 داشم با مشخصات شبيه به 1104Tx كه مي گين
البته يه مقدار شبيه بود
البته مال من بئاتس بود و جز اويلين سري ان وي
واسه من رو از امريكا اورده بودن با استاندارداي امريكا ساخت خود امريكا هم بود چون سري اول بود چين شروع به مونتاژ نكرده بود اين سري رو
داغ مي كنه
اقا داغ مي كنههههههههههههههههههههههه ههههههههه
در ضمن اصلا مروط به پارتخاورميانه نيست معلوم ني از كجا اوردن و چقدر قراره سودبگيرن روش

lovelord2020
15-12-2010, 11:01
از بین لپ تاپ های زیر کدوم رو انتخاب کنم:

EliteBook 8540w ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Intel Core i7-720M/cache:6MB/Ram:4GB/ 320GB/ NVIDIA Quadro FX 880M/ DVD±RW/ Microsoft Windows 7 Professional 64-bit or Microsoft Windows XP/ 2.9KG / HD LED 15./ BT - LAN - WIFI - HDMI - FP - Esata - Anti glare - USB3/ 19,500,000 R

HP Envy 15-1104tx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Intel Core i7-820M/ 8MB/ 8GB/ 640GB/ ATI Mobility Radeon HD 5830/External DVD±RW/ Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit/ 2.4kg/ FUll HD LED 15.6/CAM - BT - LAN - WIFA - HDMI - Esata - Brushed Aluminum - FP - Back light/ 18,500,000 R
یک بار دیگه می گم که هدفم از خرید لپ تاپ اجرای نرم افزار های photoshop, archicad, 3dmax, autocad & revit،Mathwork Matlab,Maple رو راحت اجرا کنه و بتونم render بگیرم.
اگر مدل بهتری به ذهنتون خطور کرد دریغ نکنید.

ممنونم از حسن توجهتان

---------- Post added at 03:42 AM ---------- Previous post was at 03:41 AM ----------

دی وی رایترش اکسترناله یعنی دستگاه فاقد درایو اپتیکاله.
USB3 ساپورت نمیکنه.

دومدلي كه گفتي مروط به دو سري كاملا متفاوت از اچ پيه
ان وي سري كاملا حرفه اي و ملايم تره اچ پيه
اون يكي سري هارد و واسه شرايط سخت طراحي شده
يعني اگه مثلا تو يه كارگاه ساختموني تو سايت كارگاهي داري بالپ تاپت كار مي كني و يه كارگر بياديه كيسه سيمانو جلو پات خالي كنه تو مي ذاي مي ري بعد هم كارگره رو به خاطر بي دقتي ميندازي بيرون اما لپ تاپ انگارنه انگار اتفاقي افتاده راحت كارشو مي كنه و وقتي برگشتي كه جنازه لپ تاپو ببري مي بيني كاملا سالمه جواب اناليز روهم بهتاده

بستگي به نوع كاري كه مي كني داره
پيشنهاد خودم ان وي 14 هسش چون حتي تو اون شرايط بدهم كه گفتم معمولا نياز به بردن لپ تاپ تو سايت نمي شه تو كانكسا به قد كافي سوپر كامپيوترو دسكتاپاي قوي و لپ تاپاي مختلف هست
با كانفيگ مشابه با درايو اپتيك اينترنال envy14-1099ee
و تعريف شده تو پارت خاورمانه

lovelord2020
15-12-2010, 11:17
با سلام!...
من یه کاربر در حد 5 دقیقه جدید اینجام!.......
یه چند مورد از اون دوستان حرفه ای سوال داشتم!............
1-بالا ترین سری و با بیشترین امکاناتی که تاحالا اچ پی دی وی 2داده چیه و امکاناتش چیه و قیمتش چند؟
2-راسته که می گن رو آخرین سریش هم کارت تی وی وصل کردن هم کنترل داره و هم..............؟
آخه من چند وقتیه می خوام لپ تاپ بخرم 2500هم پول دارم اما برای این که دوست دارم اچ پی بخرم چند تا دلیل دارم!یک!:
1-اچ پی طراحی های خیلی خیلی قشنگی داره!........
2-اندازه ی این سریش (1/12")خیلی خوب و عالیه!...........
3-از مینی لپ تاپ های دیگه(اگه مینی لپ تاپ حساب بشه!)...........خیلی بهتره هم هاردش هم.........
4-آیا مدلیش هست که دی وی دی رایتر هم داشته باشه؟(منظورم اینه که فکر کنم داشته باشه!).............
آخه من از دی وی دی رایتر اکسترنال خیلی بدم میاد!........
5-مدم داخلی داره و...........
راستی من دانش آموزم و فکر کنم تا4 سال دیگه قرار نیست دوباره لپ تاپ بخرم!...........
این تجهیزاتی که داره تا اون موقع جوابم رو می ده؟استفاده های من هم این ها هستن!:
1-آفیس رو بتونه باز کنه!............
2-بتونه برنامه هایی مانند یولید استادیو رو راحت باز کنه و...........
3-بتونم راحت باهاش وبگردی کنم!.............
4-بشه باهاش راحت و خوب فیلم دید!..............
و استفاده های روز مره ی دیگه !
5- اگر بشه گاهی بازی های روز رو هم باهاش انجام بدم!(فقط گاهی اگر نشد هم نشد!)...........
حالا اگر بازی هاش قدیمی هم بود بود ولی فقط بشه باهاش بازی کرد!.........
6-بتونم فتوشاپ هم باهاش باز کنم!
با تشکر!.....
راستی تاحالا کسی داشته؟
راستی اینم جزو نت بوک ها حساب میشه و بیشتر از لپ تاپ ها خراب می شه؟
اما اما:
اصلا هنوز تو بازار هست؟

به درد فيلم و گيم نمي خوره
البنه همه جور بازي مي ه با اين سر هماجرا كرد
ريموت به درد كنفراس دادن مي خوره
تو طراحي جديد حذف شده ريموت
ميني لپ تاپ نيست اين سايز
اگه هنوز دانش اموزي اين لپ تاپ بدردت اصلا نمي خوره
مبلغت اگه 2500 تومنه كه برو باهاش ادامس بخر
اما اگه 2.5 ميليونه بروسراغ ان وي سايز 14
امكانات به روز مانيتور خوب و تو بعضي مدلا فول اچ دي
ديزاين خيلي خوب
سخت افزاره قوي
اصلاح شده ان وي 15
شايد واسه اين سري بشه گفت تا 4 سال ديگه كه عوض مي كني خوبه
ولي كلا رو لپ تاپ نمي شه بيشتر از2 سال حساب باز كردخودم كه هر 6 ماهم
لپ تاپ مثل گوشي موبايله x6 هنو توايران نيومده n8 ساخته شد

از نظر خودم كه لپ تاپ انقدر ارزش نداره پول خرجش كني
كم تر خرج كن ولي سالي يه بار عوضش كن هم افت قيمتش به نسبت كمتره هم همبشه اپ ديتي

asheqh
15-12-2010, 15:34
به درد فيلم و گيم نمي خوره
ريموت به درد كنفراس دادن مي خوره
تو طراحي جديد حذف شده ريموت
ميني لپ تاپ نيست اين سايز
اگه هنوز دانش اموزي اين لپ تاپ بدردت اصلا نمي خوره
مبلغت اگه 2500 تومنه كه برو باهاش ادامس بخر
اما اگه 2.5 ميليونه بروسراغ ان وي سايز 14
امكانات به روز مانيتور خوب و تو بعضي مدلا فول اچ دي
ديزاين خيلي خوب
سخت افزاره قوي
اصلاح شده ان وي 15
شايد واسه اين سري بشه گفت تا 4 سال ديگه كه عوض مي كني خوبه
ولي كلا رو لپ تاپ نمي شه بيشتر از2 سال حساب باز كردخودم كه هر 6 ماهم
لپ تاپ مثل گوشي موبايله x6 هنو توايران نيومده n8 ساخته شد

از نظر خودم كه لپ تاپ انقدر ارزش نداره پول خرجش كني
كم تر خرج كن ولي سالي يه بار عوضش كن هم افت قيمتش به نسبت كمتره هم همبشه اپ ديتي

ببخشید می شه منظورتون رو از این جمله بگید؟:(ماشالا اینقدر خوب و بی غلط تایپ می کنید که).........
در ضمن اگر می شه بگید تو لپ تاپ های 13 و به پایین کدوم لپ تاپ بدردم می خوره؟
نه دوست عزیز مثل اینکه شما تو 2-3قرن پیش داری زندگی می کنی ها!........
با2500تومن که فوش هم مردم به زور و با کلی ناز و ....میدن!...
تازه الآن که عقلانی فکر می کنم می بینم خرج کردن این همه برای لپ تاپی که برای دانش آموزه و تا چند سال دیگه هم قراره عوض شه اصلا مسخرست!......
نگفتی روش دوی وی دی رایتر غیر اکسترنال هم داره یا نه!.........

7darvak
15-12-2010, 16:19
بابا envy15 1104 عالیه فقط مشکلش نداشتن 3dهست البته اگه واسه بازی های خیلی جدید بخای

armin_punisher6
15-12-2010, 16:51
ببخشید می شه منظورتون رو از این جمله بگید؟:(ماشالا اینقدر خوب و بی غلط تایپ می کنید که).........
در ضمن اگر می شه بگید تو لپ تاپ های 13 و به پایین کدوم لپ تاپ بدردم می خوره؟
نه دوست عزیز مثل اینکه شما تو 2-3قرن پیش داری زندگی می کنی ها!........
با2500تومن که فوش هم مردم به زور و با کلی ناز و ....میدن!...
تازه الآن که عقلانی فکر می کنم می بینم خرج کردن این همه برای لپ تاپی که برای دانش آموزه و تا چند سال دیگه هم قراره عوض شه اصلا مسخرست!......
از اون جمله منظورشون این بود:البته همه جور بازی میشه با این سری هم اجرا کرد.
اون 2500 هم شوخی کردن همون اول منظورتونو گرفتن.

lovelord2020
15-12-2010, 17:16
مرسي ارمين جان

همه جور بازي رو مي شه باهاش اجرا كرد در حد معمولي

2500 هم خودت گفتي من نگفتم حالا شما مي خواي ادامس بخر مي خواي لپ تاپ مي خواي فوش به من ربطي نداره

مشخصات فني لپ تاپ رو مي توني از سايتش بگيري

zeinabb
15-12-2010, 17:40
پردازش سنگين يعني چه كاري دقيقا؟
با يه دسكتاپ معمولي (4 گيگ رم و سي پي يو 7500 ) جواب پردازشاتو تو چند رور مي گيري؟
من با چندین نرم افزار مجازی مثل vmw,gns3 و ویزوال استودیو(حداقل ) بطور همیشگی کار میکنم و نرم افزارهای عمومی که که هست من ی مدل اچ پی می خاهمکه هنگام کار با این نرمافزارها پاسخ دهی سرعی داشته باشد نه اینکه بعد از 5 دقیقه مثلا vmw باز بشهو...

lovelord2020
15-12-2010, 22:39
ببين اگه كار محاسباتي با پردازنده گرافيكي مي خواي برو سراغ سي پي يو هاي كور اي 7
اگه كار محاسباتي با عملكرد طولاني و دائمي مي خواي برو سراغ كوادرو
عامل اصلي تو سرعت سيستم فضاي خالي رم هستش هر چي رم بيشتر و ويندوز مناسب كنارش سرعت بالا تر
در مرحله دوم سي پي يو و هارد كنار هم تاثير دارن
يكي از كاراي محاسباتي كه با سي پي يو هست انجامش كپي كردن فايل ها و نصب نرم افزاراست
كه ايم ربط به سرعت هارد هم داره و فضاي خالي اون
كاراي گرافيكي هم سي پي يو نقش داره اما كارت گرافيك خودش پردازنده گرافيكي داره و و نقش سي پي يو تو سري هاي 4هسته اي كه واسه كاراي گرافيكي طراحي شدن بيشتر مشهوده
در كل فكر نكنم سي پي يو كور اي سون در كنار رم 6 يا 8 و هارد ssd يا همون hdd لنگ بذارتت
تو كانفيگاي معمولي dv6 مي توني ايتارو ببيني كنار هم

abc2
16-12-2010, 14:50
دوستان HP باز نظرشون راجع به پاویلیون DV6 3140 چیه به نظرم نسبت به قیمتش خیلی خوب اومد کسی داره از این مدل
Core i5 2.5 3MB
4gig ram ddr3
HDD 500GB 7200
15.6
VGA 5650 ATI
قیمت : 1,000,000 تومن .

pooriya_hp
16-12-2010, 14:54
دوستان HP باز نظرشون راجع به پاویلیون DV6 3140 چیه به نظرم نسبت به قیمتش خیلی خوب اومد کسی داره از این مدل
Core i5 2.5 3MB
4gig ram ddr3
HDD 500GB 7200
15.6
VGA 5650 ATI

با توجه یه قیمت مناسب
و کانفیگ خوب
و دیزاین عالی .......... می تونه بهترین گزینه باشه.

موفق باشید

mostafa barcelon
16-12-2010, 15:09
سلام بچه ها
من یه لب تاپ( dell (inspiron n5010 دارم روز اول که آوردمش فرداش ویندوز پرید
الانم بعد از حدود 3 ماه ویندوزش که پریده هیچی ویندوز هم نصب نمیکنه
دادم به همون فروشگاهی که خریده بودم گفت چه نرم افزاری نصب کردی ؟ بد سکتور شده !!!:41:
من از نرم ازارای معمولی استفاده میکنم فقط یه نرم افزار plain sight که برا مخفی سازی بود نصب کردم اونم تازه uninstalش کردم .
الان حدوده 5 روزه لب تاپم دست یارو مونده که گذاشته زیر تست تا سکتو راشو درست کنه !!
بیکی به من بگه مشکل نرم نرم افزاریه یا این لب تاپ مشکل داره؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

mostafa barcelon
16-12-2010, 15:27
سلام بچه ها
من یه لب تاپ dell inspiron n5010 دارم . این چند روز پیش وندوزش بالا نمیومد ! ویندوز هم نمیذاشت نصب کنم ! تا اینکه در حین نصب چند باره ویندوز 7 دیدم کلا hardام خالی شده (format) دادم به نمایندگی میگه یه نرم افزار نصب کردی ! بد سکتور شده !! گذاشته زیر تست گفت تو 0.5 ساعت فقط 250meg از هاردو بازیابی کرده ، بعد گفت 24 ساعت طول میکشه تا کل هاردو بازیابی کنه !!!!!!
الان 5 روزه هنوز خبری نشده !!!
کسی میدونه مشکلش از چیه؟؟؟؟؟ نرم افزاریه یا سخت افزاری ؟؟؟؟؟؟
همون روز اول هم یه بار ویندوز پرید ولی همونجا دوباره ویندوز نصب کردیم تا 3 ماه جواب داده تا اینکه این مشکل پیش اومد!!!!:41:

asheqh
16-12-2010, 17:16
مرسي ارمين جان

همه جور بازي رو مي شه باهاش اجرا كرد در حد معمولي

2500 هم خودت گفتي من نگفتم حالا شما مي خواي ادامس بخر مي خواي لپ تاپ مي خواي فوش به من ربطي نداره

مشخصات فني لپ تاپ رو مي توني از سايتش بگيري

با سلام!
داداش شما برای مسئله به این کوچیکی اینقدر به خودت فشار میاری قضایا ی جدی و بزرگ که..........دستت درد نکنه اونو که می دونم مهم تجربیات شخصی و دانسته های تجربی خودتون بود برام!پ
راستی اصلا هنوز تو بازار هست؟
آهان:
نگفتین لپپ تاپ مناسب برای من کدومه؟
راستی اینم اضافه کنم:
مثلاpes2011رو می شه باهاش اجرا کرد به راحتی؟
دم شما گرم!........

roteal2007
16-12-2010, 17:44
سلام دوستان این سری dv6 کیفیتشون در چه حدی هست این سری مشکل داغ شدن بیش از حد رو داره؟

mohamad gh
16-12-2010, 21:05
سلام دوستان
خسته نباشین
من پولم جور شده ومیخوام این مدل رو بگیرم ازتون میخوام اگه مشکل داغ شدن زیاد توی این مدل هست ویا مشکل حاد دیگه ای
داره بهم بگین
HP Pavilion DV6-3052 NR
ممنون

abc2
16-12-2010, 22:24
Core i5 2.5 3MB
4gig ram ddr3
HDD 500GB 7200
15.6
VGA 5650 ATI

کسی این مدل بالا رو داره یکم توضیح بده دربارش ؟ ازش راضیه چطوریاس ؟؟ ممنون

pooriya_hp
16-12-2010, 23:08
سلام دوستان این سری dv6 کیفیتشون در چه حدی هست این سری مشکل داغ شدن بیش از حد رو داره؟
کیفیتشون در حد بارسلونا .......:31:
از نظر من بهترین سری hp همین DV6 هست که در همه رنج قیمت داره .....
------------------------------------------------------------------------------------------
الان تمام لپ تاپ ها بدلیل کانفیگ بالا داغ میکنن .
اما اصلا جای نگرانی وجود نداره چون قطعات طراحی شدن که با این دما کار کنند.
برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید به تاپیک : نکاتی برای نگهداری بهتر از لپ تاپ مراجعه کنید.
================================================== =========
موفق باشید

armin_punisher6
17-12-2010, 00:41
Core i5 2.5 3MB
4gig ram ddr3
HDD 500GB 7200
15.6
VGA 5650 ATI

به نظر من شما یکم بزار روش 3150 بگیر که فینگر پرینت هم داره.

amaska
17-12-2010, 07:11
نقص ان وي 15 واسه هزارومين بار مي گم داغ مي كنه من با رم 16 داشم با مشخصات شبيه به 1104Tx كه مي گين
البته يه مقدار شبيه بود
البته مال من بئاتس بود و جز اويلين سري ان وي
واسه من رو از امريكا اورده بودن با استاندارداي امريكا ساخت خود امريكا هم بود چون سري اول بود چين شروع به مونتاژ نكرده بود اين سري رو
داغ مي كنه
اقا داغ مي كنههههههههههههههههههههههه ههههههههه
در ضمن اصلا مروط به پارتخاورميانه نيست معلوم ني از كجا اوردن و چقدر قراره سودبگيرن روش

با تشکر از پاسخ گویی شما.
من تو خود سایت HP هم مشخصات این لپ تاپ رو با همین کانفیگ دیدم.
فکرکنم این مال سایت اچ پی آمریکا باشه.

به نظرتون این سیستم با توجه به این که اپتیکال خارجی دارد مشکل داغ شدن رو باز هم خواهد داشت؟
یکی میگفت برای این روش اپتیکال داخلی نذاشتن که داغ نکنه.
یا اگه داغ شد با یه فن قابل حل نیست.
منظورم اینکه اعصاب خورد کن داغ میکنه؟

amaska
17-12-2010, 08:33
------------------------------------------------------------------------------------------
برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید به تاپیک : نکاتی برای نگهداری بهتر از لپ تاپ مراجعه کنید.
موفق باشید

خیلی خوشحال دوست عزیز نظر شما رو هم راجع به HP Envy 1104-tx بدونم.
و این مشکل داغ شدنش که اشاره کردن.

abc2
17-12-2010, 11:36
به نظر من شما یکم بزار روش 3150 بگیر که فینگر پرینت هم داره.

برادر این مدلی که معرفی کرده 200 تومن گرونتره هارد 640 و 6 گیگ رمش که اصلا به درد من نمیخوره ولی شما مدلی سراغ نداری با همین مشخصات 3140 که finger print هم داشته باشه ؟ ممنون .

pooriya_hp
17-12-2010, 12:43
خیلی خوشحال دوست عزیز نظر شما رو هم راجع به HP Envy 1104-tx بدونم.
و این مشکل داغ شدنش که اشاره کردن.
به نظر من با وجود مدل های عالی از سری DV6 خرید این مدل به صرفه نیست ........

موفق باشید

saeed-vaio
17-12-2010, 13:52
سلام و وقت بخیر خدمت همه بر و بچ....

من خودم فروشنده لپ تاپ هستم...فقط هم دل و سونی کار می کنم.
جدیداً متوجه شدم که کیفیت این دو برند اومده پایین..واسه همین تصمیم دارم به مشتریام از این به بعد hp رو پیشنهاد بدم..

البته اول میخوام واسه خودم یکیشو بخرم تا با خیال آسوده به مشتریامم پیشنهاد بدم.

در حال حاضر از مدل 3190 خوشم اومده..میخوام بدونم کسی این مدل رو داره؟نظرش راجع بهش چیه؟
و در کل و صرفنظر از قیمت و فقط از نظر کیفیت لپ تاپ های hp نسبت به دل و سونی چطورن؟

من در هفته حداقل 20 تا لپ تاپ میفروشم و نظر شما کاربرایه عزیز واسم خیلی در ادامه کارم مهمه...

ممنون...

armin_punisher6
17-12-2010, 14:23
برادر این مدلی که معرفی کرده 200 تومن گرونتره هارد 640 و 6 گیگ رمش که اصلا به درد من نمیخوره ولی شما مدلی سراغ نداری با همین مشخصات 3140 که finger print هم داشته باشه ؟ ممنون .
کی گفته 200 تومان بیشتره.حدود 100 تومان.الان خرید اینترنتیش 1190تومانه که تو بازار خیلی کمتر هم پیدا میشه.1 ماه پیش دوستم تو رشت قیمت زد 1100 بدون گارانتی.

mostafa barcelon
17-12-2010, 14:56
هیچ کی نسیت جواب ما رو بده؟؟؟؟
اینجا همه ... اند که:31:

abc2
17-12-2010, 15:45
کی گفته 200 تومان بیشتره.حدود 100 تومان.الان خرید اینترنتیش 1190تومانه که تو بازار خیلی کمتر هم پیدا میشه.1 ماه پیش دوستم تو رشت قیمت زد 1100 بدون گارانتی.

از بازار قیمت نگرفتم تو سایت ایران hp دیدم این قیمت زده بود . اگه اینطور باشه شاید اینو بگیرم ممنون از راهنمایی . :10:
البته این قیمت من با گارانتی ایران hp بود

armin_punisher6
17-12-2010, 19:01
از بازار قیمت نگرفتم تو سایت ایران hp دیدم این قیمت زده بود . اگه اینطور باشه شاید اینو بگیرم ممنون از راهنمایی . :10:
البته این قیمت من با گارانتی ایران hp بود
ایران اچ پی هم در نظر بگیرین که گرونترین گارانتیه ایرانه.البته واقعا هم خوبه.به نظر من حسابی تو بازار بگردین.حیف 3140 بگیرین بعد یه مدت بگین حیف.

amaska
18-12-2010, 04:23
به نظر من با وجود مدل های عالی از سری DV6 خرید این مدل به صرفه نیست ........

موفق باشید

کدوم مدل از dv6 قابل رقابت با این مدل envy هست؟
اونقد که من میدونم هیچ کدوم یه همچین پردازنده با همچین رمی و نیز با این کارت گرافیک و اینکه فول اچ دی باشه نیست
اما دوست عزیز هرچی باشه شما تجربت بیشتر تو اچ پی.دوست دارم اشکالات ایم مدل رو بهم بگی.

hasansoft
20-12-2010, 02:23
اچ پی دستگاه بد نمیزنه مخصوصا اگر خاورمیانه نباشه که چه بهتر، اگر پولت به انوی نمیرسه DV6-3141tx رو بگیر
1.73 /8/750

amaska
20-12-2010, 05:17
اچ پی دستگاه بد نمیزنه مخصوصا اگر خاورمیانه نباشه که چه بهتر، اگر پولت به انوی نمیرسه DV6-3141tx رو بگیر
1.73 /8/750

دوستم ز آمریکا اومده اونجا 2 تا لپ تاپ اچ پی داره.
میگفت اچ پی باتری های ضعیفی داره زود به فنا میره.
البته یه مدل HP MINI داره میگفت این مدل باتریش واقعا خوبه.

lovelord2020
20-12-2010, 15:34
موفق باشید

دوستان عزيز اين مدلا داغ نمي كنه
بدنه گرم مي شه تو گيم اما فقط زماني اين گرما اسيب مي رسونه كه جلوي مجاري تهويه هوا گرفته شه و اون زمانه كه داغ مي كنه
توليد حرارات خود سي پي يو كور اي 63 درجه هستش
و گرماي توليدي گرافيك كمتر از اين حرارته پس اسيب نمي رسونه

اما بهترين انتخاب تو اي رنج قيمت فقط دي وي 6 نيست
انتخاباي بهتر هم مي تونين داشته باشين از برنداي ديگه با توجه به كاري كه مي كنين
اما اگه منظورتون كانفيگ و ديزاين و قيمت و وزن و اپ ديت بودنه بله جز بهترين انتخاباست

lovelord2020
20-12-2010, 15:49
سلام و وقت بخیر خدمت همه بر و بچ....

من خودم فروشنده لپ تاپ هستم...فقط هم دل و سونی کار می کنم.
جدیداً متوجه شدم که کیفیت این دو برند اومده پایین..واسه همین تصمیم دارم به مشتریام از این به بعد hp رو پیشنهاد بدم..

البته اول میخوام واسه خودم یکیشو بخرم تا با خیال آسوده به مشتریامم پیشنهاد بدم.

در حال حاضر از مدل 3190 خوشم اومده..میخوام بدونم کسی این مدل رو داره؟نظرش راجع بهش چیه؟
و در کل و صرفنظر از قیمت و فقط از نظر کیفیت لپ تاپ های hp نسبت به دل و سونی چطورن؟

من در هفته حداقل 20 تا لپ تاپ میفروشم و نظر شما کاربرایه عزیز واسم خیلی در ادامه کارم مهمه...

ممنون...

سلام
انتخاب بدي نيست
اما اگه تخصصي بخواي به اين موضوع نگاه كني اچ پي به صرفه نيست برات به عنوان فروشنده
1 گارانتي
2 كيفيت مانيتور اچ پي نسبت به سوني خيلي پايينه
3 ميتوني سوني رو قيمت خيلي گرون تر و در نتيجه سود بيشتر بفروشي
4 قديمي كاراي بازار لپ تاپ ته پيشنهادشون اچ پيه و اون رو به عنوان بهترين برند مي شناسن بر خلاف شركتاي وارد كننده
5..
6..
7..

كيفت تمام برندا اومده پايين
ولي از طرفي كيفيت ساخت چين رفته بالا
شما كه وايو كار مي كني حتما اين موضوع رو مي دوني مدلاي اسفارش امريكا (به اسم امريكايي با لپبل كانادايي ) و مدلاي چيني (به اسم سفارش امريكا) از نظر كيفيت الان ديگه تفاوت خيلي زيادي ندارن بر خلاف گذشته

---------- Post added at 03:45 PM ---------- Previous post was at 03:42 PM ----------

با تشکر از پاسخ گویی شما.
من تو خود سایت HP هم مشخصات این لپ تاپ رو با همین کانفیگ دیدم.
فکرکنم این مال سایت اچ پی آمریکا باشه.

به نظرتون این سیستم با توجه به این که اپتیکال خارجی دارد مشکل داغ شدن رو باز هم خواهد داشت؟
یکی میگفت برای این روش اپتیکال داخلی نذاشتن که داغ نکنه.
یا اگه داغ شد با یه فن قابل حل نیست.
منظورم اینکه اعصاب خورد کن داغ میکنه؟

ان وي 15 كلا تو پارت خاورميانه تعريف نشده
خوب از اولم كه درايور اپتيك اكسترنال داشته پس زيادم تاثيري نداره
مشكل داغ كردن كلا قابل حل نيست
كول پد تا در نقش يه برنامه كوتاه مدت جواب ميده اما در نهايت نتيجه همونه
بقول يكي از دوستان قرار بعد 1سال بندازي دور با كول پد بعد 1سال و 1 ماه مي ندازيش دور

دليلتون واسه اين انتخاب چيه؟
كانفيگ خيلي شاخي نداره مخصوصا اينكه ان وي بخاطر رم بالاي 8 گرونه نه رم 8

---------- Post added at 03:49 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

1.73 /8/750

دوست عزيز در حال حاضر چين ميزنه مدلايي كه مربوط به خاور ميانه هستش
اونايي كه نيستم به سفارش امريكا و اروپا مي زنه

اگه پولت به ان وي نمي رسه 3175ee رو بگير از dv6
يا 1099Ee از سري envy14

lovelord2020
20-12-2010, 17:22
ایران اچ پی هم در نظر بگیرین که گرونترین گارانتیه ایرانه.البته واقعا هم خوبه.به نظر من حسابی تو بازار بگردین.حیف 3140 بگیرین بعد یه مدت بگین حیف.

عذر می خوام از چه نظر خوبه؟
کیف 14
موس 40 که معمولا 20 تومنی رو می دن
بیمه 10
داره 110000 تومن گرونتر می گیره
همراه با 6 ماه گارالنتی اضافه
کجاش می ارزه اخه!
در نظر بگیرین گارانتی ارزونتر هم تا 100 تومن گرون تر از بازاره
به همراه اون 110 تومن می شه 210 تومن که اصلا ارزش نداره
هر جا برین لپ تاپ بگیرین یا موس بیسیم می دن یا کیف ارجینال یا بیمه!

abc2
20-12-2010, 18:45
من تو بازار خودمو جر دادم تونستم نهایت تا 1.150 پیدا کنم 3150 رو تو تهران بدون گارنتی . با گارانتی 1.170 اقا هرکی نظری داره در مورد این لب تاپ بگه . ممنون .

LordPedi
20-12-2010, 20:07
دوستان عزيز اين مدلا داغ نمي كنه
بدنه گرم مي شه تو گيم اما فقط زماني اين گرما اسيب مي رسونه كه جلوي مجاري تهويه هوا گرفته شه و اون زمانه كه داغ مي كنه
توليد حرارات خود سي پي يو كور اي 63 درجه هستش
و گرماي توليدي گرافيك كمتر از اين حرارته پس اسيب نمي رسونه

اما بهترين انتخاب تو اي رنج قيمت فقط دي وي 6 نيست
انتخاباي بهتر هم مي تونين داشته باشين از برنداي ديگه با توجه به كاري كه مي كنين
اما اگه منظورتون كانفيگ و ديزاين و قيمت و وزن و اپ ديت بودنه بله جز بهترين انتخاباست

همون جور كه loverlord عزيز گفت علت گرم شدن بيش از اندازه لپ تاپ ها بسته شدن مجاري تهويه هواست.
همچنين استفاده بيش از اندازه از لپ تاپ ها هم ميتونه اين امر رو پديد بياره.
بهترين كار خريد يه خنك كننده با 3 عدد فن هست كه ديگه هيچ مشكلي گرمايشي لپ تاپ شما پيدا نميكنه.
البته نياز نيست هميشه از خنك كننده استفاده كنيد. فقط براي تايمهاي بيش از 2 ساعت پيشنهاد ميشه. كه اگر هم هميشه از خنك كننده استقاده كنيد ضرري نداره.

amaska
20-12-2010, 20:38
سلام
انتخاب بدي نيست
اما اگه تخصصي بخواي به اين موضوع نگاه كني اچ پي به صرفه نيست برات به عنوان فروشنده
1 گارانتي
2 كيفيت مانيتور اچ پي نسبت به سوني خيلي پايينه
3 ميتوني سوني رو قيمت خيلي گرون تر و در نتيجه سود بيشتر بفروشي
4 قديمي كاراي بازار لپ تاپ ته پيشنهادشون اچ پيه و اون رو به عنوان بهترين برند مي شناسن بر خلاف شركتاي وارد كننده
5..
6..
7..

كيفت تمام برندا اومده پايين
ولي از طرفي كيفيت ساخت چين رفته بالا
شما كه وايو كار مي كني حتما اين موضوع رو مي دوني مدلاي اسفارش امريكا (به اسم امريكايي با لپبل كانادايي ) و مدلاي چيني (به اسم سفارش امريكا) از نظر كيفيت الان ديگه تفاوت خيلي زيادي ندارن بر خلاف گذشته

---------- Post added at 03:45 PM ---------- Previous post was at 03:42 PM ----------

ان وي 15 كلا تو پارت خاورميانه تعريف نشده
خوب از اولم كه درايور اپتيك اكسترنال داشته پس زيادم تاثيري نداره
مشكل داغ كردن كلا قابل حل نيست
كول پد تا در نقش يه برنامه كوتاه مدت جواب ميده اما در نهايت نتيجه همونه
بقول يكي از دوستان قرار بعد 1سال بندازي دور با كول پد بعد 1سال و 1 ماه مي ندازيش دور

دليلتون واسه اين انتخاب چيه؟
كانفيگ خيلي شاخي نداره مخصوصا اينكه ان وي بخاطر رم بالاي 8 گرونه نه رم 8

---------- Post added at 03:49 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

دوست عزيز در حال حاضر چين ميزنه مدلايي كه مربوط به خاور ميانه هستش
اونايي كه نيستم به سفارش امريكا و اروپا مي زنه

اگه پولت به ان وي نمي رسه 3175ee رو بگير از dv6
يا 1099Ee از سري envy14

دلیلم فقط کانفیگ خیلی شاخشه.
یه مدل که نزدیک این مدلم باشه تو این رنج قیمت تو بازار ندیدم.
بیا تو فروم HP envy 15 1104-tx نظرتو بگو.
اونجا مطالبی از طرف دوستان هست که میگن داغ نمیکنه.

lovelord2020
20-12-2010, 22:32
خوب ممكنه داغ نكنه مال من خيلي فرق مي كرد كانفيگش با اون مدل
در ضمن من صرفا تجربه شخصيم رو گفتم
همون جور كه يكي از دوستان در مورد dv5 گفت و خودم خلافش رو گفتم

---------- Post added at 10:27 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

در ضمن من مدل با كانفيگ مشابه بهت پيشنهاد دادم فرقش گرافيك بود فقط

---------- Post added at 10:28 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

من تو بازار خودمو جر دادم تونستم نهایت تا 1.150 پیدا کنم 3150 رو تو تهران بدون گارنتی . با گارانتی 1.170 اقا هرکی نظری داره در مورد این لب تاپ بگه . ممنون .

گرونه
ارزونتر هم پيدا مي شه
من با 130 تومن پول گارانتي 1240000 گرفتم

abc2
20-12-2010, 23:13
گرونه
ارزونتر هم پيدا مي شه
من با 130 تومن پول گارانتي 1240000 گرفتم

والا تو تهران من پایینتر از این نتونستم پیدا کنم شما کجا تشریف دارین جناب lovelord2020 ؟ البته قیمتها هم بالا پایین میشه الانم که ملت ایران پولدار شدن (با یارانه ها) فکر کنم گرونتر هم بشه . البته چه غم که یارانه رسید . :34:

خودتون از همین مدل دارین ؟ اگه دارین و اگه امکان داره نظرتونو در مورد کار باهاش میگین معایب محاسن . ممنون

lovelord2020
21-12-2010, 15:00
دوست گلم من شمالم
تو چند تا صفحه قبل تر هم عكساشو گذاشتم هم نظرم رو كلا راجع به اين مدل گفتم

abc2
21-12-2010, 19:45
دوست گلم من شمالم
تو چند تا صفحه قبل تر هم عكساشو گذاشتم هم نظرم رو كلا راجع به اين مدل گفتم

lovelord2020 جان (ببخشید اسمتونو نمیدونم) . امروز من توی فروشگاهی این مدلو دیدم رفتم باهاش یکم کار کردم فقط یه مسئله ای بود در مورد track pad ش ، اینکه کل صفحه ترک پد به موشن حساس بود که البته فضای کار رو بزرگ میکنه ولی مشکل اینجاست حتی روی کلیدهای Right و left هم به حرکت حساس بود که این مورد یکم کلیک کردن سخت میکرد (یخورده هم عجیب بود) چون وقتی می خواستی اینکارو بکنی و دست رو میبردی روی مثلا left click یه حرکت کوچکی به Arrow وارد میشد (ناخواسته) و مثلا از روی اون ایکون حرکت میکرد و دیگه نمیشد بازش کرد (نمیدونم مطلب رو خوب رسوندم یا نه) ، حالا میخواستم بدونم شما که تو review تون از تنظیم ترک پد صحبت کردین میشه این مسئله رو هم حل کرد که سطوحی که مربوط به راست و چپ کلیک هستند مثلا جوری بشه که دیگه به حرکت حساس نباشن و یه جوری disable بشن . ممنون :46:

lovelord2020
22-12-2010, 00:59
lovelord2020 جان (ببخشید اسمتونو نمیدونم) . امروز من توی فروشگاهی این مدلو دیدم رفتم باهاش یکم کار کردم فقط یه مسئله ای بود در مورد track pad ش ، اینکه کل صفحه ترک پد به موشن حساس بود که البته فضای کار رو بزرگ میکنه ولی مشکل اینجاست حتی روی کلیدهای Right و left هم به حرکت حساس بود که این مورد یکم کلیک کردن سخت میکرد (یخورده هم عجیب بود) چون وقتی می خواستی اینکارو بکنی و دست رو میبردی روی مثلا left click یه حرکت کوچکی به Arrow وارد میشد (ناخواسته) و مثلا از روی اون ایکون حرکت میکرد و دیگه نمیشد بازش کرد (نمیدونم مطلب رو خوب رسوندم یا نه) ، حالا میخواستم بدونم شما که تو review تون از تنظیم ترک پد صحبت کردین میشه این مسئله رو هم حل کرد که سطوحی که مربوط به راست و چپ کلیک هستند مثلا جوری بشه که دیگه به حرکت حساس نباشن و یه جوری disable بشن . ممنون :46:

خواهش
من مسعودم
منم اين مشكل رو داشتم باز مال شما چپ و راست رو داشتين ولي من اول اونو نداشتم
اون تاچ پد كپي شده از اپل هستش
تو ويندوزاي ديگه مشكل نداره ولي نمي دونم چرا با ويندوز 7 رو اچ پي يه خورده مشكل داره
مي شه فضا رو واسش مشخص كرد و بهش مختصات داد الان ديگه لازم نيست حتما فشار بياري واسه لفت و رايت با لمس كردن هم كارشو مي كنه اما وقتي بردم پيش دوستمون كه ازش مي خرم ايشون يه بار 1 ساعت و بار دوم تو چند ثانيه درستش كرد(بار اول گفت بذار واسه دفعه بعد فكرم متمركز شه)
به من هم نگفت چه جوري درستش كرده گفت رموز كارمه و اگه بهت ياد بدم گارانتي ديگه بيخود مي شه
كلا لپ تاپاي اچ پي مشكل عمده اي كه دارن مانيتور هستش تو اين سري كه از رزليشن پاييني بهره مي برن همراه با يه عيب ديگه كه مربوط به كيفيت ساخته كه من رو ازار داد
لبه هاي پشت مانيتور يه جورايي لپ تاپ رو يه لپ تاپ ارزون نشون مي ده وقتي لمسش مي كني يه خورده ازار دهنده هستش كه انچنان عين بزرگي نيست فقط زد تو ذوق من! هيچ كس بهش توجه نمي كنه فكرنكنم جز خودم هيچ كس اينو تو اين فروم اشكال گفته باشه.
انتخاب نسبتا خوبيه
البته اگه خودم بخوام بگيرم واسه خودم تو اين سري فقط لپ تاپي كه الان دارم رو مي گيرم يعني 3175
وگرنه زياد هم پيشنهاد نمي دمش اگه قرار باشه واسه اشنايانم بگيرم
واسه گيم خوبه
واسه اناليز و پروسس خوبه
ديزاينش خوبه
واسه فيلم ديدن بيشتر از 1 نفر خوب نيست
كلا واسه كسي خوبه كه فقط خودشه
و كم پيش مي اد بخواد با كس ديگه اي چند دقيقه تقسيمش كنه

ايرادايي داره مثل همونايي كه گفته شد اما تو رنج قيمتي كه داره از كانفيگ و ديزاين بالايي بهره مي بره
اعتبار اسم اچ پي هم يه خورده اين موضوع رو قوي تر مي كنه اما انتظاري كه از يه بردن امريكايي مي ره رو كامل براورده نمي كنه البته اين مدلا صرفا واسه خاورميانه هستن و كانفيگ بالاشون علاوه بر عرضه يه محصول سنگين يه جورايي جنبه تست هم داره
معمولا اين نوع نظر دادنم مربوط مي شه به پيغاماي خصوصي ولي اين بار همينجا گفتم

amaska
22-12-2010, 01:58
[QUOTE=lovelord2020;5709615]خوب ممكنه داغ نكنه مال من خيلي فرق مي كرد كانفيگش با اون مدل
در ضمن من صرفا تجربه شخصيم رو گفتم
همون جور كه يكي از دوستان در مورد dv5 گفت و خودم خلافش رو گفتم

---------- Post added at 10:27 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

---------- Post added at 10:28 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

خیلی ممنون که وقت میذارین و از تجربیاتتون در اختیار ما میذارین.
مدل پیشنهادی شما دارای سی پی یو core i7-720qm و کش 6 و همچنین تصویر HD بود
Envy 15 1104-tx دارای سی پی یو core i7-820qm کش 8 و همچنین تصویر Full HD است.
موفق باشید.

lovelord2020
22-12-2010, 14:52
1099 سي پي يو 740 هستش البته
گرافيك 5650 البته اون سري كه تا 4 شر مي كنه
تصوير همون جور كه فرمودين اچ دي (اگه معني اچ دي High-Definition باشه كه همه لپ تاپاي اچ پي تصوير اچ دي دارن)
درايور اينترنال داره

سي پي يو از نظر من خيلي زياده همين هم و يا كمتر از اين مثل 720
قيمت اين لپ تاپ هم US $ 2245 هستش اين قيمت خاور ميانه مي شه
اينا مربوط به 1099

اما ان وي 15 ساپورت بيشتري داره
ساپورت رم و گرافيك متفاوتي داره
همچنين سي پي يو

در صورتي مي شه ان وي رو پيشنهاد داد كه به هر كدوم از اونا احتياج باشه
مثلا من از 15گيگ رم لپ تاپم استفاده كردم بارها
تصوير خوب هم كه خوب حق هر كسي هستش كه اين همه پول قراره بده

استفاده از گرافيك زياد پيشنهاد نمي شه از طرف هيچ كس رو لپ تاپ چون اولين دليل ايجاد گرماست و بعد از اون سي پي يو
از اونجايي كه پروسس گرافيك و سي پي يو در هم اميخته هسستش در حين كاراي گرافيكي اين باعث افزايش بيشتر گرما و اسيب مي شه

نظر شخصي خودم و خيلي از دوستانم كه تو كار خريد و فروش هستن مهمترين برتري ان وي ساپورت 16 گيگ رم هستش
كه اون هم كلي اما و اگر داره
نرم افزاراي خاص هستن به اين مقدار رم نياز دارن و اگه بخوايم يه خورده روراست باشيم اون نرم افزارا اكثرا تو ايران نسخه 64 بيتي درست و حسابي ندارن كه از رم بتونن كار بكشن
البته چندتايي هستن

با قيمتي كه دوستان از اون مدل خاصي كه مد نظرتونه گذاشتن من هم 15 رو پيشنهاد مي دم جدايي از مسائل داغ كردن

saeed-vaio
23-12-2010, 13:25
سلام خدمت همه بر و بچ..
میخواستم بدونم کسی 3190 داره، حدود قیمت و کیفیتش چطوره؟
آیا مدل به روزی هست؟
تفاوت LCD ایش با مدل های سونی چقدره؟
و آیا پیشنهاد میده که بقیه این مدلو بخرن؟
.
.
.
پیشاپیش ممنون از پاسختون.

amani92
23-12-2010, 17:09
سلام من لپ تاپ اچ پی 3174 از دبی خریدم
اما نمیدانم به تازگی که وارد وین7 میشم یه لحظه (یکی دو ثانیه) تمام آیکون های دسکتاپ شکل کاغذ میشن بعد دویاره درست میشن
حتی ریکاور هم کردم درس نشد آنتی ویروس پاک کردم بازم نشد.

مشکل از چیه

alidanger_202
24-12-2010, 10:18
سلام دوستان

یک hp dv3 4170ee برا برادرم خریدم چون زیاد باهاش بازی میکنه می خواستم بدونم این سری اگه زیاد داغ بشه خودش خاموش میشه اتوماتیک ؟ یا نه خود user باید مراقب دما باشه

لطفا راهنماییم کنید اگه نیاز به تغییر تنظیمات بایوس داره انجام بدم

با تشکر
راستی بهترین و دقیق ترین نرم افزار اندازه گیری دما (cpu Gpu , .. ) رو هم برام معرفی کنید و بفرمایید دماهای معمولی چند هست و تا چه دمایی مشکلی پیش نمیاد ؟
خود hp چیزی نداره در این مورد ؟؟؟
ممنون

anon85
24-12-2010, 22:40
سلام خدمت همه بر و بچ..
میخواستم بدونم کسی 3190 داره، حدود قیمت و کیفیتش چطوره؟
آیا مدل به روزی هست؟
.
.
.

سلام،
من 2 هفته اي ميشه كه 3190 گرفتم؛ قيمتشم با گارانتي (شركتي) و كيف و ماوس شد 1500...
من كه ازش راضيم هر چند فك كنم دوستان ديگه اي هستن كه مي تونن حرفه اي تر راجع به اين مدل نظر بدن (مثل آقا مسعود lovelord2020).
صفحه نمايش نسبتا خوبي داره ولي فك نكنم به كيفيت سوني باشه؛
از نظر من نقاط مثبتش كانفيگ خوب، ديزاين زيبا و وزن مناسبه و نقطه ضعفش هم باتريشه...

faravahar
25-12-2010, 12:10
درود.
منم چند وقته یه 3052 NR گرفتم اما وقتی باهاش بازی میکنم خیلی داغ میکنه و یهو هنگ میکنه.
در ضمن بلوتوثشو پیدا نکردم... اصلا بلوتوث داره؟

najafiinfo
25-12-2010, 17:58
سلام
دوستان من یک لپ تاپ اچ پی مدل dv6-3052nr گرفتم بعد از گرفتن دی وی دی ریکاوری اشتباها پارتیشن ریکاوری را از روی هارد پاک کردم
وقتی هم دوباره با دی وی دی ها ریکاوری میکنم اون پارتیشن ریکاوری بر نمیگرده
راهی هست که این مشکل را حل کنم
ممنونم

lovelord2020
25-12-2010, 22:18
سلام،
من 2 هفته اي ميشه كه 3190 گرفتم؛ قيمتشم با گارانتي (شركتي) و كيف و ماوس شد 1500...
من كه ازش راضيم هر چند فك كنم دوستان ديگه اي هستن كه مي تونن حرفه اي تر راجع به اين مدل نظر بدن (مثل آقا مسعود lovelord2020).
صفحه نمايش نسبتا خوبي داره ولي فك نكنم به كيفيت سوني باشه؛
از نظر من نقاط مثبتش كانفيگ خوب، ديزاين زيبا و وزن مناسبه و نقطه ضعفش هم باتريشه...

سلام
مبارك باشه
نظرت رو هم مي گي
در مورد رم هارد سي پي يو و گرافيكا
زياد وارد مسائل فني نشو چون اينجا هر كي اينكارو كرده يا دعوا شده يا نتيجه گيريهاي غلط گرفتن
فقط بگو چقدر به كارت مي اد هر كدوم
مي شه عيب باطري رو يه خورده توضيح بدي ؟
من از باطريش خوشم اومد نسبت به سري هاي قبليش به نظرم بهتر اومد
اما واقعا نمي شه روش حسابي باز كرد

آیا مدل به روزی هست؟
.
.
.

از نظر من مانيتورش خوب نيست نسب به سوني و اپل و متاسفانه بايد بگم حتي از دل هم بدتره بعضي وقتا
پيشنهاد دادن اسونه ولي بستگي به كاربريتون داره من يه مدته بعضي مدلاي 13 اينچي اپل ذو پيشنهاد مي دم كانفيگ بالايي نداره ولي كاربردي تره واسه بعضيا

منم چند وقته یه 3052 NR گرفتم اما وقتی باهاش بازی میکنم خیلی داغ میکنه و یهو هنگ میکنه.

من اشتباه مي كنم يا مشخصات فني اين لپ تاپ عين سري قبلي اچ پيه با ديزاين جديد
يعني همون لپ تاپ 2.8 كيلوييه
اما در مورد داغ كردن چرا؟
لپ تاپاي جديد كه داغ نمي كنه تا اين حد
بفرست گارانتي

دوستان من یک لپ تاپ اچ پی مدل dv6-3052nr گرفتم بعد از گرفتن دی وی دی ریکاوری اشتباها پارتیشن ریکاوری را از روی هارد پاک کردم
وقتی هم دوباره با دی وی دی ها ریکاوری میکنم اون پارتیشن ریکاوری بر نمیگرده

مي خوايش چه كار دي وي دي هاش هست كه!

faravahar
25-12-2010, 23:09
من اشتباه مي كنم يا مشخصات فني اين لپ تاپ عين سري قبلي اچ پيه با ديزاين جديد
يعني همون لپ تاپ 2.8 كيلوييه
اما در مورد داغ كردن چرا؟
لپ تاپاي جديد كه داغ نمي كنه تا اين حد
بفرست گارانتي

من فکر میکردم طبیعیه... البته وسط بازی های سنگین بعد از حدود 1 ساعت خیلی داغ میشه. یه دفعه هم یهو قطع شد و یه صفحه آبی اومد که نوشته بود اگه این دفعه اوله که اینطوری شده فلان کارو انجام بدین و اینا...

alidanger_202
25-12-2010, 23:09
سلام دوستان

یک hp dv3 4170ee برا برادرم خریدم چون زیاد باهاش بازی میکنه می خواستم بدونم این سری اگه زیاد داغ بشه خودش خاموش میشه اتوماتیک ؟ یا نه خود user باید مراقب دما باشه

با تشکر
راستی بهترین و دقیق ترین نرم افزار اندازه گیری دما (cpu Gpu , .. ) رو هم برام معرفی کنید و بفرمایید دماهای معمولی چند هست و تا چه دمایی مشکلی پیش نمیاد ؟
ممنون

ما از قافله جا ماندیم

anon85
26-12-2010, 04:12
سلام
مبارك باشه
نظرت رو هم مي گي
در مورد رم هارد سي پي يو و گرافيكا
زياد وارد مسائل فني نشو چون اينجا هر كي اينكارو كرده يا دعوا شده يا نتيجه گيريهاي غلط گرفتن
فقط بگو چقدر به كارت مي اد هر كدوم
مي شه عيب باطري رو يه خورده توضيح بدي ؟
من از باطريش خوشم اومد نسبت به سري هاي قبليش به نظرم بهتر اومد
اما واقعا نمي شه روش حسابي باز كرد

سلام،
مرسي.
راستش من خودمو يه كاربر آماتور حساب مي كنم كه استفاده م از دسكتاپ يا نوت بوك محدود مي شه به يه سري كاراي مالتي ميديا، گشت و گذار تو وب و نهايتا يه چن تا بازي؛
اگه بخوام راجع به گرافيك و رم و اين حرفا نظر بدم باس بگم من خودم روش FIFA11, PES2011, GTA IV, call of duty black ops رو با بالاترين جزييات بدون مشكل بازي كردم، پس گرافيكش از نظر من ok...
FIFA Manager 11 كه بيشتر از گرافيك به رم نياز داره رو هم خيلي راحت اجرا مي كنه.
سي پي يو (core i7) و هاردش (640) هم به نظر من مشكلي ندارن؛
اما در مورد باتريش چيزي كه منو اذيت مي كنه زود دشارژ شدنشه؛ يعني تو هر چقدر هم كه مراعات حالشو مي كني (ميزاريش رو power saver، برنامه هاي اضافي رو مي بندي، نور صفحه رو كم مي كني و ...) بازم بايد همش يه چشمت بهش باشه...
به هر حال اينا نظرات منه (به عنوان يه كاربر آماتور)؛
شما كه خودت اوستايي مسعود خان...
مخلص

anon85
26-12-2010, 06:28
سلام دوستان

با تشکر
ممنون

سلام دوست عزيز،
در مورد سوال اول شما فكر نمي كنم كه خاموش شدن خود به خود سيستم طبيعي باشه؛
در مورد سوال دوم هم فكر كنم كه اين پست:

و اين تاپيك:

بتونه كمكتون كنه...
موفق باشيد.

lovelord2020
26-12-2010, 09:40
من فکر میکردم طبیعیه... البته وسط بازی های سنگین بعد از حدود 1 ساعت خیلی داغ میشه. یه دفعه هم یهو قطع شد و یه صفحه آبی اومد که نوشته بود اگه این دفعه اوله که اینطوری شده فلان کارو انجام بدین و اینا...

من از 7 تا از لپ تاپاي سري 3100 و 3000 استفاده كردم
با 3100 واسه تست بازي هم كردم
با يكيشون 17 ساعت گيم اجرا شد بدون 1 ثانيه آفي
داغ نكرد
اگه محيطش خيلي داغ نباشه و خاك الود
لپ تاپ جاي مناسبي باشه يعني تهويه درست و حسابي داشته باشه و هوا زير لپ تاپ جريان داشته باشه داغ نمي كنه كه خاموش شه يا ريست

از اونجايي كه مدلي كه گرفتي رو خودم هيچ وقت تائيد نكردم و هميشه واسم يه علامت سوال بوده اين مدل و هيچ وقت تو سفارشام نياوردمش واسه همين پيشنهاد مي دم اون گيم رو رو يه لپ تاپ سري 2000 يا 2100 اچ پي تست كني
اگه نتيجه مشابهي گرفتي عادي و يه پكيج بود واسه مديريت گرمايش لپ تاپ هست اون رو نصب كن يه سري تغيييرات رو تنظيمات بايوس اعمال مي كنه كه با اينكه گفته شده بايد ريسكشو قبول كني ولي نتيجه خوبي مي ده
ولي اگه باز نتايج متفاوت بود به نظرم بفرست گارانتي يا شركتي كه خريدي يا دوبي اگه مي توني خودت ببرش
البته گارانتي هم مشكلات خودشو داره
لپ تاپ پيشت نيست
نمي دوني اطلاعات شخصيت رو چه كسي مي بينه
چند وقت بي لپ تاپي
تو ايران هم اگه طرف اشنات نباشه معلوم نيست چي مي دي چي تحويلت مي دن.

ولي معمولا لپ تاپ سري خونگي و اداري واسه گيم پيشنهاد نمي شه اين رو هم در نظر داشته باش

---------- Post added at 09:40 AM ---------- Previous post was at 09:36 AM ----------

ما از قافله جا ماندیم

من از لپ تاپاي 13 اينچي اچ پي استفاده نكردم وگرنه حتما جوابتو مي دادم
اين دفعه كه سفارش داشتم از نمايندگي مي پرسم
در مورد يه سري ان وي 15 و چند سري تبلت مي خوام باهاش مشورت كنم اين مدل رو هم در نظر مي گيرم

armin_punisher6
26-12-2010, 09:46
من از 7 تا از لپ تاپاي سري 3100 و 3000 استفاده كردم
با 3100 واسه تست بازي هم كردم
با يكيشون 17 ساعت گيم اجرا شد بدون 1 ثانيه آفي
داغ نكرد
اگه محيطش خيلي داغ نباشه و خاك الود
لپ تاپ جاي مناسبي باشه يعني تهويه درست و حسابي داشته باشه و هوا زير لپ تاپ جريان داشته باشه داغ نمي كنه كه خاموش شه يا ريست

از اونجايي كه مدلي كه گرفتي رو خودم هيچ وقت تائيد نكردم و هميشه واسم يه علامت سوال بوده اين مدل و هيچ وقت تو سفارشام نياوردمش واسه همين پيشنهاد مي دم اون گيم رو رو يه لپ تاپ سري 2000 يا 2100 اچ پي تست كني
اگه نتيجه مشابهي گرفتي عادي و يه پكيج بود واسه مديريت گرمايش لپ تاپ هست اون رو نصب كن يه سري تغيييرات رو تنظيمات بايوس اعمال مي كنه كه با اينكه گفته شده بايد ريسكشو قبول كني ولي نتيجه خوبي مي ده
ولي اگه باز نتايج متفاوت بود به نظرم بفرست گارانتي يا شركتي كه خريدي يا دوبي اگه مي توني خودت ببرش
البته گارانتي هم مشكلات خودشو داره
لپ تاپ پيشت نيست
نمي دوني اطلاعات شخصيت رو چه كسي مي بينه
چند وقت بي لپ تاپي
تو ايران هم اگه طرف اشنات نباشه معلوم نيست چي مي دي چي تحويلت مي دن.

ولي معمولا لپ تاپ سري خونگي و اداري واسه گيم پيشنهاد نمي شه اين رو هم در نظر داشته باش

---------- Post added at 09:40 AM ---------- Previous post was at 09:36 AM ----------

من از لپ تاپاي 13 اينچي اچ پي استفاده نكردم وگرنه حتما جوابتو مي دادم
اين دفعه كه سفارش داشتم از نمايندگي مي پرسم
در مورد يه سري ان وي 15 و چند سري تبلت مي خوام باهاش مشورت كنم اين مدل رو هم در نظر مي گيرم
میشه بی زحمت لینک اون پکیج مدیریت گرمایش لپ تاپ رو بدین؟

lovelord2020
26-12-2010, 09:47
ما از قافله جا ماندیم

در حد سواد خودم جوابتو مي دم
اگه داغ كنه يا ريست مي شه يا خاموش

تنظيمات بايوس رو خودم هيچ وقت دستكاري نمي كنم چون هر بار اين كارو كردم دوستم كه درست مي كنه كلي بو بيراه بارم كرده و گفته اين تنظيمات كار ماست نه تو

در مورد دما لپ تاپ تو سايت اچ پي مي توني چيزايي پيدا كني
نرم افزار واسه اين كار من نديدم
معمولا يا داغ مي كنه يا نمي كنه از اين دو حالت خارج نيست
اما دماي توليدي سي پي يو و گرافيك رو تو سايت سازنده هم مي توني ببيني
تو سايت كانفيگ كننده هم استانداردش هست

كلا سري خوبي واسه گيم انتخاب نكردي
لپ تاپ 13 اينچي كه به درد گيم نمي خوره از كانفيگ پايينترش و ساپورت پايينترش نسبت به مدلاي بزرگتر صرفه نظر مي كنيم

lovelord2020
26-12-2010, 09:54
میشه بی زحمت لینک اون پکیج مدیریت گرمایش لپ تاپ رو بدین؟

من لينكي ازش ندارم
اما مي دونم بعضي نمايندگي ها نصب مي كنن
يه تعهد هم مي گيرن اگه زياد به درد نمي خورد پاي خودتونه
مي تونين از همون جا كه خريدين بگيرين
تاثيرشو دوستان كه استفاده كردن خوب مي دونستن
اون واسه يه سري لپ تاپي خاص پيشنهاد مي شه
معمولا سري cto و bto
نه همه لپ تاپ ها
اونايي كه سفارشي كانفيگ مي شه يا اونايي جز محصولات يه منطقه نيست

alidanger_202
26-12-2010, 12:51
كلا سري خوبي واسه گيم انتخاب نكردي
لپ تاپ 13 اينچي كه به درد گيم نمي خوره از كانفيگ پايينترش و ساپورت پايينترش نسبت به مدلاي بزرگتر صرفه نظر مي كنيم

ممنون
برا گیم انتخاب نکردم داداش حسابداره و مدام مجبوره این ور اون ور بره ولی وقتی هم که بی کار میشه بازی میکنه دیگه ...... وقتی هم که بازی میکنه تا تهشو در نیاره پا نمیشه ( بعضی وقتا برای این که زود پاشه ترینر بازی رو براش میسازم تا زود تموم کنه ... )

lovelord2020
26-12-2010, 13:51
چه عرض كنم والا
من كلا لپ تاپ سبك فقط اپل رو دوست دارم نه اچ پي نه هيچ برند ديگه اي

خوب بالاخره برادر گيم هم جز كاراش هست ديگه!
يه گرافيك ضعيف بهتره واسه لپ پاي كوچيك تر
چون سطح توقع رو پايين مي اره

pedarkhandeee
27-12-2010, 17:09
شما کدوم رو انتخاب میکنید؟

Hp 3040
پردازنده: intel Core i5 2.5 Ghz
حافظه: 4GB DDR3
هارد دیسک: 500
کارت گرافیک: ATI 5470 1gig
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - Win 7
990.000

Hp 3041
990.000

Hp Pavilion G62
حافظه: 6GB DDR3
هارد دیسک: 640
کارت گرافیک: ATI 5470 512-2.5
قیمت: 1.000.000 تومان

anon85
27-12-2010, 17:29
شما کدوم رو انتخاب میکنید؟

Hp 3040
990.000

Hp 3041
990.000

Hp Pavilion G62
حافظه: 6GB DDR3
هارد دیسک: 640
کارت گرافیک: ATI 5470 512-2.5
قیمت: 1.000.000 تومان

سلام،
انتخاب من Hp Pavilion G62
دليلش هم كانفيگ بهتر (رم و هارد بالا تره)؛ به همين سادگي...
موفق باشيد.

lovelord2020
27-12-2010, 21:34
من هم با anon عزيز موافقم
با سرعت اون لپ تپ از همه بيشتره
من فقط يه مدل g62 ‌ديدم
ظاهر جذابي داشت
من باهاش كار نكردم ولي فكر مي كنم سري dv6 3000 & 3100 از جنس بدنه بهتري برخوردارن
سرعت مدل g كه فرمودين بيشره گرافيكا هم كه همه از يه خانواده هستن سي پي يو هم همين طور
در كل اگه از نظر كانفيگ بخواي ببيني G بهتره
اما از نظر تكنولوزي ساخت Dv6 از ديزاين بهتري برخورداره
ولي تو مدلايي كه گفتي g از همه گرونتره پس بهتره

alidanger_202
28-12-2010, 00:06
کمک

samlashi
28-12-2010, 09:37
سلام. یک راهنمایی میخواستم.بین دو مدل اچ پی dv6-3141tx و dv6-3190 کدام را پیشنهاد میکنین. درحالیکه میگن dv6-3141tx customize شده است و در سایت خود اچ پی هم مشخصات دقیق و اطلاعات نرم افزاری و سخت افزاری را ندارد!

armin_punisher6
28-12-2010, 10:24
یه سوال داشتم.باطری لپ تاپ dv6 3150 به dv6 2170 مخوره؟اگه میخوره باطری کدوم قویتره؟

atrin777
28-12-2010, 11:38
سلام به همه بچه ها
من یه hp3107 خریدم تازه بک آپ گرفتم و پارتیشن بندی کردم میخاستم بدونم میشه بدون این که پارتیشنها از بین برن اطلاعاتو برگردونم یعنی ویندوز و نرم افزارهای اورجینال ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید :40:

mahyar_bt
28-12-2010, 13:47
سلام دوستان
یک لپ تاپ Hp 4520s هدیه گرفتم اولا میخواستم ببینم درست حسابی هست؟! دوم این که اینو چند ساعت شارژ اولیه بکنم بعد از 1 ساعت که در شارژ بود چراغ شارژ خاموش شده
ببخشید که سوالات مبتدیانه بود

anon85
28-12-2010, 17:03
سلام دوستان
یک لپ تاپ Hp 4520s هدیه گرفتم اولا میخواستم ببینم درست حسابی هست؟! دوم این که اینو چند ساعت شارژ اولیه بکنم بعد از 1 ساعت که در شارژ بود چراغ شارژ خاموش شده
ببخشید که سوالات مبتدیانه بود

سلام،
سوال اولتونو ميزارم رفقاي حرفه اي تر جواب بدن؛ (چون من تو سايت اچ پي خاورميانه كه سرچ زدم چند تا مدل مختلف با اين اسم آورد)
اينم لينكش:

در مورد سوال دومتون هم بايد بگم شارژ اوليه رو من از 8 ساعت تا 12 ساعت شنيدم كه توصيه مي كنن...
موفق باشيد.

anon85
28-12-2010, 18:02
سلام. یک راهنمایی میخواستم.بین دو مدل اچ پی dv6-3141tx و dv6-3190 کدام را پیشنهاد میکنین. درحالیکه میگن dv6-3141tx customize شده است و در سایت خود اچ پی هم مشخصات دقیق و اطلاعات نرم افزاری و سخت افزاری را ندارد!

سلام،
3141tx با مشخصات زير و قيمت تقريبي 1550 انتخاب خوبي به نظر مي آد؛ هر چند كه دوستان حرفه اي تر بهتر مي تونن نظر بدن.

در ضمن من اين مشخصاتو از سايت ايران اچ پي گرفتم و فكر كنم يه مدل سفارشي باشه؛ حداقل من كه همچين مدلي رو تو سايت هاي غير فارسي پيدا نكردم...

mahyar_bt
28-12-2010, 19:09
سلام،
سوال اولتونو ميزارم رفقاي حرفه اي تر جواب بدن؛ (چون من تو سايت اچ پي خاورميانه كه سرچ زدم چند تا مدل مختلف با اين اسم آورد)
اينم لينكش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد سوال دومتون هم بايد بگم شارژ اوليه رو من از 8 ساعت تا 12 ساعت شنيدم كه توصيه مي كنن...
موفق باشيد.
سلام ممنون از پاسخ
بعد از 6 ساعت راه اندازی کردم حالا یک چیزی توی این لپ تاپ Nero avg free office حتی یک تقویم شمسی نصب بود !! اینا خودشون نصب میکنن اینارو !! من که خیلی به دست دوم بودنش شک کردم البته همه چی تو جعبه پلمپ ... بود :13:
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
پ.ن: الان تو شاخه ویندوز هم یک فایل پیدا کردم مربوط به اکتیویشن ویندوز 7 مگه این لپ تاپ ها ویندوز 7 ارجینال
ندارند؟!
پ.ن2 : بازم شرمنده اینقدر ویرایش میکنم ! خوب توی این که دست برده شده توش دیگه شکی نیست از این مطمئن شدم فقط یکی از دوستان راهنمایی کنه چطور بفهمم ویندوز ارجینال هست یا نه

zeinabb
28-12-2010, 21:14
چند بار این سوالو پرسیدم اما کسی جواب قانع کننده ای نداد
من یک لب تاپ می خوام که هنگام پردازش برنامه ها سرعت خوبی داشته باشه(برای نرمافزارهایی که ازمنابع سیستم بطور مشترک استفاده می کنن مثل vmware یا نرم افزارهی سنگین برنامه نویسی)سریع داغ نکنه کیفیت نمایش تصویرشم خوب باشه ،شارز باتری هم خوب باشه ترجیحا سبک باشه
سوال دوم ایا cpu corei5 هم جوابگوی کار من هست(با توجه به اینکه می خام در پردازش سرعت خوبی داشته باشه؟

lovelord2020
28-12-2010, 21:21
به نظر من هست
ولي مي تونين يه سخت افزار قوي تر هم انتخاب كنين تو برنداي ديگه با قيمت كمتر
يا تو اچ پي
سري dv6 3100 با كور اي سون نتيجه بهتري مي ده

lovelord2020
28-12-2010, 21:31
سلام ممنون از پاسخ
بعد از 6 ساعت راه اندازی کردم حالا یک چیزی توی این لپ تاپ Nero avg free office حتی یک تقویم شمسی نصب بود !! اینا خودشون نصب میکنن اینارو !! من که خیلی به دست دوم بودنش شک کردم البته همه چی تو جعبه پلمپ ... بود :13:
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
پ.ن: الان تو شاخه ویندوز هم یک فایل پیدا کردم مربوط به اکتیویشن ویندوز 7 مگه این لپ تاپ ها ویندوز 7 ارجینال
ندارند؟!
پ.ن2 : بازم شرمنده اینقدر ویرایش میکنم ! خوب توی این که دست برده شده توش دیگه شکی نیست از این مطمئن شدم فقط یکی از دوستان راهنمایی کنه چطور بفهمم ویندوز ارجینال هست یا نه

كي لپ تاپ رو رجستر كرده
مگه جلو خودت باز نكردن و جلو خودت رجستر نكردنش!

وقتي يه ويندوز معمولي رو هم رو لپ تاپت نصب كني و با سريال نامبري كه پشتشه اونو رجستر كني مي شه ارجينال و بهت اپ ديت مي ده

zeinabb
28-12-2010, 22:06
به نظر من هست
ولي مي تونين يه سخت افزار قوي تر هم انتخاب كنين تو برنداي ديگه با قيمت كمتر
يا تو اچ پي
سري dv6 3100 با كور اي سون نتيجه بهتري مي ده
حالا من فقط اچ پی مد نظرم نیست یعنی برند خاصی مد نظرم نیست فقط من یک لب تاپ با کیفیت خوب می خام حالا از هر برندی شده

armin_punisher6
28-12-2010, 22:40
بچه ها دوستم میخواد اچ پی بگیره من بهش دو مدل پیشنهاد دادم.3052 و 3150.رفت بگیره 3052 گفت گرونه 3150 هم موجود نداشتن.شما چه مدل اچ پی تا حداکثر 1250 پیشنهاد میکنین.فینگر پرینت هم داشته باشه.

baadbadakbaaz
28-12-2010, 23:12
سلام!
اين اولين پست من توي سايت پي سي ورلد هستش.
يه مسئله ي خيلي مهم پواسم پيش اومده و لازمه كه خيلي زود در موردش تصميم گيري كنم!اميدوارم اگه مي تونيد تو اين تصميم گيري كمكم كنين.
اقوام يكي از دوستانم تو كانادا زندگي مي كنه و تا يكي دو هفته ديگه قراره بياد ايران.منم كه چند وقته تو فكر خريد يه لپ تاپ خوب هستم تصميم گرفتم بگم كه از اون ور آب يه لپ تاپ واسه من بخره و بياره اين ور.سه تا مدل انتخاب كردم و گفتم واسم قيمت كنه و در كمال تعجب ايشون بهم گفتن كه اين لپ تاپ ها تو بازار اينجا نيست و لپ تاپ هاي جديد تري هست!اين سه مدلي هستن كه من انتخابشون كردم:

HP Compaq CQ71-235SA

HP ProBook 4710s (FM851UT)

HP Pavilion dv7-3007el

الان من سه تا سوال مهم از شما دوستان كه اطلاعات زيادي در مورد لپ تاپ و به خصوص لپ تاپ هاي اچ پي داريد دارم!

1-لپ تاپ هايي كه اون ور هستند توسط كودوم شركت توليد مي شن؟(اچ پي ها)
2-از لحاظ قيمت چه قدر تفاوت بين كانادا و ايران هست؟اون طرف لپ تاپ ها چقدر ارزون تر هستن؟
3-شما چه مدلي رو به من پيشنهاد مي كنيد؟چيزي كه واسه من مهم عمر طولاني لپ تاپم هستش،همين.شما به من چه برندي و چه مدلي از اون برند رو پيشنهاد مي كنيد؟
اگه زودِ زودِ زود به من جواب بدين واقعاً ممنون مي شم!

anon85
28-12-2010, 23:17
بچه ها دوستم میخواد اچ پی بگیره من بهش دو مدل پیشنهاد دادم.3052 و 3150.رفت بگیره 3052 گفت گرونه 3150 هم موجود نداشتن.شما چه مدل اچ پی تا حداکثر 1250 پیشنهاد میکنین.فینگر پرینت هم داشته باشه.

سلام،
به نظر من 3174 لپ تاپ خوبيه كه با اين قيمت ميشه گرفت؛

هر چند فكر نكنم finger print داشته باشه...

lovelord2020
29-12-2010, 09:23

3052 با پسوند ان ار مشكل گرمايش داره
3150 لپ تاپ خوبيه
با بقيه پولي كه براش مي خره هم مي تونه موس درست و حسابي كيف خوب و يه وسيله واسه خنك نگه داشتن لپ تاپ بگره ( من از اون پارچه ايا كه در برابر گرما سرما ايجا مي كنن خوشم مياد )

lovelord2020
29-12-2010, 09:31
سلام!
اين اولين پست من توي سايت پي سي ورلد هستش.
يه مسئله ي خيلي مهم پواسم پيش اومده و لازمه كه خيلي زود در موردش تصميم گيري كنم!اميدوارم اگه مي تونيد تو اين تصميم گيري كمكم كنين.
اقوام يكي از دوستانم تو كانادا زندگي مي كنه و تا يكي دو هفته ديگه قراره بياد ايران.منم كه چند وقته تو فكر خريد يه لپ تاپ خوب هستم تصميم گرفتم بگم كه از اون ور آب يه لپ تاپ واسه من بخره و بياره اين ور.سه تا مدل انتخاب كردم و گفتم واسم قيمت كنه و در كمال تعجب ايشون بهم گفتن كه اين لپ تاپ ها تو بازار اينجا نيست و لپ تاپ هاي جديد تري هست!اين سه مدلي هستن كه من انتخابشون كردم:

HP Compaq CQ71-235SA

HP ProBook 4710s (FM851UT)

HP Pavilion dv7-3007el

الان من سه تا سوال مهم از شما دوستان كه اطلاعات زيادي در مورد لپ تاپ و به خصوص لپ تاپ هاي اچ پي داريد دارم!

1-لپ تاپ هايي كه اون ور هستند توسط كودوم شركت توليد مي شن؟(اچ پي ها)
2-از لحاظ قيمت چه قدر تفاوت بين كانادا و ايران هست؟اون طرف لپ تاپ ها چقدر ارزون تر هستن؟
3-شما چه مدلي رو به من پيشنهاد مي كنيد؟چيزي كه واسه من مهم عمر طولاني لپ تاپم هستش،همين.شما به من چه برندي و چه مدلي از اون برند رو پيشنهاد مي كنيد؟
اگه زودِ زودِ زود به من جواب بدين واقعاً ممنون مي شم!

1 اچ پي رو اچ پي مگه توليد نمي كنه؟
2 از لحاظ قيمت تو ايران ارزون تره
3 برو سايت اچ پي امريكا
يه سرچ تو كانفيگاي هر سايزي كه مدل نظرت هست بده
بهت مشخصات دقيقش رو بده
فرق نمي كنه چه مدلي مي گيري ولي سعي كن مدلي كه انتخاب مي كني پسوند ee داشته باشه
بقيه هم كه تغييري نمي كنه
همه مال يه برند هستن ديگه
نظر من رو سايز 15.6 هستش از پاويليون دي وي
يا ان وي 14
ان وي 14 خيلي گرونه ولي خيلي همه چي تمومه
راستي اونجا مي تونني تو سايت كانفيگ كني براشون بفرستي
همون رو برات بيارن
بدون جعبه البته
ولي اگه مدلاي پارت خاورميانه هم بگيري بد نيستن

baadbadakbaaz
29-12-2010, 10:54
1 اچ پي رو اچ پي مگه توليد نمي كنه؟
2 از لحاظ قيمت تو ايران ارزون تره
3 برو سايت اچ پي امريكا
يه سرچ تو كانفيگاي هر سايزي كه مدل نظرت هست بده
بهت مشخصات دقيقش رو بده
فرق نمي كنه چه مدلي مي گيري ولي سعي كن مدلي كه انتخاب مي كني پسوند ee داشته باشه
بقيه هم كه تغييري نمي كنه
همه مال يه برند هستن ديگه
نظر من رو سايز 15.6 هستش از پاويليون دي وي
يا ان وي 14
ان وي 14 خيلي گرونه ولي خيلي همه چي تمومه
راستي اونجا مي تونني تو سايت كانفيگ كني براشون بفرستي
همون رو برات بيارن
بدون جعبه البته
ولي اگه مدلاي پارت خاورميانه هم بگيري بد نيستن

ممنون!
اشتباه لپي شد،مي خواستم بگم لپ تاپ هايي كه اون جا هستن توسط كودوم كشور توليد مي شن،اشتباهاً گفتم كودمو شركت!
بازم ممنون.:10:

armin_punisher6
29-12-2010, 13:21
3052 با پسوند ان ار مشكل گرمايش داره
3150 لپ تاپ خوبيه
با بقيه پولي كه براش مي خره هم مي تونه موس درست و حسابي كيف خوب و يه وسيله واسه خنك نگه داشتن لپ تاپ بگره ( من از اون پارچه ايا كه در برابر گرما سرما ايجا مي كنن خوشم مياد )
عرض کردم 3150 موجود نداشتن.

lovelord2020
29-12-2010, 13:53
يعني ديگه توليد نمي شه؟!؟

من فقط بين دو مدلي كه شما پيشنهاد دادين نظرم رو گفتم

الان كه يه خورده عجله دارم ولي شب چند مدل تست شده خدمتتون عرض مي كنم

armin_punisher6
29-12-2010, 14:30
يعني ديگه توليد نمي شه؟!؟

من فقط بين دو مدلي كه شما پيشنهاد دادين نظرم رو گفتم

الان كه يه خورده عجله دارم ولي شب چند مدل تست شده خدمتتون عرض مي كنم
خیلی ممنون.ولی منظورم این بود که اون دوستم ار اونجایی که میخواد بگیره گفت 3150 کم شده نداره.

baadbadakbaaz
29-12-2010, 19:41
تصمیم گرفتم این مدل اچ پی رو بخرم:
HP dv7 4180 us
به این قیمت:
870 دلار
بچه ها نظرتون راجع به این مدل چیه؟میشه کمکم کنید؟

atrin777
29-12-2010, 20:41
سلام به همه بچه ها
من یه hp3107 خریدم تازه بک آپ گرفتم و پارتیشن بندی کردم میخاستم بدونم میشه بدون این که پارتیشنها از بین برن اطلاعاتو برگردونم یعنی ویندوز و نرم افزارهای اورجینال ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید :40:

بچه ها کسی جواب منو نمیده ؟

lovelord2020
29-12-2010, 21:29
خیلی ممنون.ولی منظورم این بود که اون دوستم ار اونجایی که میخواد بگیره گفت 3150 کم شده نداره.

از جاي معتبري خريد داره مي كنه؟يا معمول نيست چه چيزايي مي اره!
اگه چند تا از مدلايي كه اونجا داره رو مي گفت راحت مي تونسي بهش كمك كني
اين جوري پيشنهاد دادن سخته

بچه ها کسی جواب منو نمیده ؟
اگه گير نمي دي چه جوريه جواب بدن!
بله مي شه فقط ويندوز و نرم افزاراي بيخاصيت ارجينالشو برگردوند
از دي وي دي هاي ريكاوري استفاده كن

armin_punisher6
29-12-2010, 22:19
[QUOTE=lovelord2020;5730081]از جاي معتبري خريد داره مي كنه؟يا معمول نيست چه چيزايي مي اره!
اگه چند تا از مدلايي كه اونجا داره رو مي گفت راحت مي تونسي بهش كمك كني
اين جوري پيشنهاد دادن سخته

نه جاش مطمئن نیست.این مدلارو خودشم نداره از شرکتی که میگیره اونا ندارن.حالا شما چی میگین که من حداقلش مدلشو بگم.

lovelord2020
30-12-2010, 09:27
من هميشه اين اوجوري پيشنهاد مي دم
سايت اچ پي خاور ميانه رو باز مي كنم
ميرم تو اخرين سري هر مدل
بعد از مدلاي اسپشيال شروع مي كنم با توجه به كانفيگي كه تو اون قيمت قابل سفارشه
بعد مي رم سراغ مدلايي با پسوند ee
مدلاي غير پارت خاور ميانه رو پيشنهاد نمي دم
چون مدلاي هر پارت هم با توجه به نياز بازار هم متناسب با شرايط اب و هوايي اون مناطق عرضه مي شه
يه چند تا مدل هم هست كه خودم مستقيم ازشون استفاده كردم
3150
3175
3190
3060 زياد پيشنهاد نمي دمش
3052 اصلا به كسي پيشنهاد نمي دم
با چند تا ديگه مثل
1099 envy 14
...

در هر صورت تجربه نشون داده مدلاي خوب اچ پي رو مي شه با مبلغ 1.5 ميليون خريد و كسايي كه تا 1.2 1.3 ميليون مد نظر دادن با صرف مبلغي مي تونن بهترين بازار رو بگيرن

baadbadakbaaz
30-12-2010, 10:35
HP dv7 4180 us
به این قیمت:
870 دلار

لطفاً راهنمايي كنيد!:19:

armin_punisher6
30-12-2010, 11:39
ميرم تو اخرين سري هر مدل
چون مدلاي هر پارت هم با توجه به نياز بازار هم متناسب با شرايط اب و هوايي اون مناطق عرضه مي شه
3150
3175
3190
با چند تا ديگه مثل
1099 envy 14
...

در هر صورت تجربه نشون داده مدلاي خوب اچ پي رو مي شه با مبلغ 1.5 ميليون خريد و كسايي كه تا 1.2 1.3 ميليون مد نظر دادن با صرف مبلغي مي تونن بهترين بازار رو بگيرن
میشه بی زحمت آدرس سایت اچ پی بخش خاورمیانشو بدین؟

lovelord2020
30-12-2010, 14:04

---------- Post added at 02:00 PM ---------- Previous post was at 01:58 PM ----------

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 02:00 PM ----------

---------- Post added at 02:04 PM ---------- Previous post was at 02:02 PM ----------

قيمت لپ تاپ رو هم زده

Jamal.M
30-12-2010, 17:53
ميرم تو اخرين سري هر مدل
3150
3175
3190
با چند تا ديگه مثل
1099 envy 14
...

سلام
دو سوال :

چرا 3190 را توصيه ميكنيد ؟

و چرا 3052 را توصيه نميكنيد ؟

چون من بين اين دو مدل مردد بودم (البته تصميمم رو 3190 شد و قراره برام از دبي بيارن)

lovelord2020
30-12-2010, 21:19
چون با جفتش كار كردم
تقريبا كانفيگ مشابه داشتن اما تو كاراي مشابه عملكرد بهتري داشت 3190
با خانم عسلي هم در مورد 3052 صحبت كرده بودم جواب هيچ كدوم از سوالامو نتونست بده و ترجيح داد تماس رو تموم كنه
منظورم nr هستا

در ضمن اصلا تو پارت خاور ميانه نيست
وزن بيشتري داره
با چند كانفيگ معرفي شده
و داغ مي كنه
چند مورد رو ديدم به چشم خودم كه برگشت خورد
از همه اينا بگذريم يكي مال سري 3000 و يكي مال سري 3100 هست خوب مسلما 3100 جديد تره
اگه دلايل كافي نبود باز بگم؟

armin_punisher6
30-12-2010, 23:40
چون با جفتش كار كردم
تقريبا كانفيگ مشابه داشتن اما تو كاراي مشابه عملكرد بهتري داشت 3190
با خانم عسلي هم در مورد 3052 صحبت كرده بودم جواب هيچ كدوم از سوالامو نتونست بده و ترجيح داد تماس رو تموم كنه
منظورم nr هستا

در ضمن اصلا تو پارت خاور ميانه نيست
وزن بيشتري داره
با چند كانفيگ معرفي شده
و داغ مي كنه
چند مورد رو ديدم به چشم خودم كه برگشت خورد
از همه اينا بگذريم يكي مال سري 3000 و يكي مال سري 3100 هست خوب مسلما 3100 جديد تره
اگه دلايل كافي نبود باز بگم؟
بی زحمت کانفیگ و قیمت 3190 رو بگین.

lord69
31-12-2010, 00:33
دوستان نظرتون راجع به HP Probook 4520 چیه؟کسی داره؟

Jamal.M
31-12-2010, 07:35

System featuresOperating system installed: Windows® 7 Home Premium 64-bit

Processor: Intel® Core™ i7-720QM Processor

• 1.6 GHz, Level 3 cache 6 MB

Chipset: Intel® HM55 chipsetMemo

Memory :6 GB DDR3

Maximum memory: Supports up to 8 GB DDR3 memory

Memory slots : 2 user accessible memory slots

SaInternal drives: sata 640 GB

Optical drives
SATA optical drive: LightScribe Blu-ray ROM with SuperMulti DVD±R/RW Double LayeGraphis

Display size

15.6 LED

Graphics
ATI Mobility Radeon™ HD 5650 Graphics, up to 3738 MB total graphics memory with 1 GB DDR3 dedicated

قيمت هم حدود 1450000 تا 1500000 تومان

lovelord2020
31-12-2010, 10:27

Price
US $ 1239

قيمت پارت خاور ميانه فكر كنم اين قيمت خريد 50 تايي باشه
ولي در واقع خيلي كمتر از اين مي شه تو دوبي پيدا كرد
زير 1

اينم كانفيگ كه فكر نكنم خوب كپي شه واسه همين لينكش رو هم مي ذارم

System featuresOperating system installed
Genuine ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Windows® 7 Home Premium 64-bit
Processor
Intel® Core™ i7-720QM Processor
• 1.6 GHz, Level 3 cache 6 MB
Chipset
Intel® HM55 chipset

MemoryMemory
6 GB DDR3 (1 x 2048 MB + 1 x 4096 MB)
Maximum memory
Supports up to 8 GB DDR3 memory
Memory slots
2 user accessible memory slots

StorageInternal drives
640 GB SATA Hard Disk Drive 5400 rpm
Optical drives
SATA optical drive: LightScribe Blu-ray ROM with SuperMulti DVD±R/RW Double Layer

GraphicsDisplay size (diagonal)
39.6 cm (15.6") diagonal High-Definition LED HP BrightView Display
Display resolution
1366 x 768
Graphics
ATI Mobility Radeon™ HD 5650 Graphics, up to 3738 MB total graphics memory with 1 GB DDR3 dedicated

Expansion featuresSlots
5-in-1 integrated Digital Media Reader for Secure Digital cards, MultiMedia cards, Memory Stick, Memory Stick Pro or xD Picture cards

Media devicesWebcam
HP TrueVision Webcam with Integrated Digital Microphone (VGA low-light)
Audio features
Altec Lansing speakers - Dolby Advanced Audio

Input devicesPointing device
HP Clickpad supporting Multi-Touch gestures with On/Off button
Keyboard
Full size island-style keyboard

CommunicationsNetwork interface
Integrated 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN
Wireless technologies
802.11 b/g/n
Bluetooth® wireless networking

Dimensions and weightProduct weight
Starting at 2.49 kg
Weight will vary by configuration
Product dimensions (W x D x H)
24.5 cm (L) x 37.8 cm (W) x 3.08 cm (min H) / 3.60 cm (max H)

PowerPower supply type
120 W AC Power Adapter
Battery type
6-cell Lithium-Ion (Li-Ion) battery
Energy efficiency compliance
ENERGY STAR® qualified configuration, EPEAT® Silver registered where applicable/supported. See
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید for registration status by country

Security managementSecurity management
Integrated finger print reader

What's includedWarranty
1 year, carry in, parts and labour
Software included
Recovery partition (including possibility to recover system, applications and drivers separately)
Optional re-allocation of recovery partition
Recovery CD/DVD creation tool
Symantec™ Norton Internet Security™ 2011 (60 days live update)
Notebook Help & Support
HP MediaSmart Suite, HP Setup, HP Advisor, HP Support Assistant, HP ProtectSmart, Cyberlink DVD Suite
Windows Live™ Applications
HP Games Console with hours of free game play, EasyBits Magic Desktop, Norton Online Backup (30-day trial)
Microsoft® Internet Explorer, Windows® Live Messenger, Adobe® Reader, Adobe® Flash Player
Microsoft® Office 2010 preloaded (This PC is preloaded with reduced-functionality versions of Word® and Excel® that include advertising. Purchase an Office 2010 Product Key to activate full-featured Office software on this PC)
Color
Argento with Stream pattern - Brushed Aluminum

لينك كانفيگ:

لينك عكس:

اينم قيمتاي ايران اچ پي:
پك 1 و 2
15,700,000 16,550,000

اينم قيتي كه بست باي زده:
1,370,000Tomans

اچ پي شاپينگ سرزمين ماي اچ پي مهتاب لپ تاپ فروشي رايانه همراه سرزمين رايانه ....
فروشگاهاي زيادي هستن كه ميتوني يه قمت تقريبي ازش بگيري

---------- Post added at 10:27 AM ---------- Previous post was at 10:23 AM ----------

aminhacker
31-12-2010, 16:46
آقا نظرتون راجع به این مدل چیه ؟ pavilion Dv3-4160
کسی کار کرده Review چیزی آدرس داشتین بزارین دمتون هات
این 13.3 اینچ بودنش مشکل عدم خوانایی و از این حرفا نداره ؟ خیلی خوب می شد اگه 14 بود
کلا نظرتون راجع بهش بگین ممنون میشم :10:

esibala63
31-12-2010, 21:05
hp g62 core i3 -ram 3gig- vga ati 5471 512d به نظر شما چطوره؟کسی استفاده کرده؟گیم روش جواب میده؟

lord69
01-01-2011, 09:00
گارانتی اصلی و معتبر واسه hp تو ایران چیه؟

تو پایتخت نمایندگی داره؟

pedarkhandeee
01-01-2011, 14:04
hp g62 core i3 -ram 3gig- vga ati 5471 512d به نظر شما چطوره؟کسی استفاده کرده؟گیم روش جواب میده؟

سلام اگه برای بازی میخوای و تا950تومن میای این خوبه

HP Pavilion DV6 3140SE

CPU: Intel Core i5 460M 2.53Ghz
RAM:4Gb DDR3
HDD: 500Gb 7200RPM
VGA: ATI Radeon HD 5650 DDR3 1024 MB UpTo 4096 MB
Monitor: 15.6" LED
Weight: 2.5Kg

lovelord2020
01-01-2011, 14:16
گارانتی اصلی و معتبر واسه hp تو ایران چیه؟

تو پایتخت نمایندگی داره؟

نمايندگي اچ پي شركت هپ هستش (ه h , پ p )
ولي از اونجايي كه تحريميم نمي تونيمم هيچ نمايندگي مستقيمي نداره
ولي يه سري شركتا هستن كه با واسته مي ارن
يه سري اسمام هسن مثل ايران اچ پي يا ماي اچ پي كه فقط اچ پي كار مي كنن
اما نماينده شركت اچ پي نيستن و فقط دارن از اسم اچ پي استفاده مي كنن

lovelord2020
01-01-2011, 14:28

با تشكر از دوستمون جناب پدرخوانده
و در تكميل فرمايشاتشون سايت مايروسات يه سري لپ تاپ معرفي مي كنه واسه كاربري هاي مختلف مي توني از اونجا هم كمك بگيري
البته تا حدودي جنبه تبليغاتي هم داره ولي بد نيست يه نگاهي بندازي

---------- Post added at 02:28 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

pavilion Dv3-4160
این 13.3 اینچ بودنش مشکل عدم خوانایی و از این حرفا نداره ؟ خیلی خوب می شد اگه 14 بود
:10:
خوب برو سراغ مدلاي 14 اينچي اگه خوب بود 14 اينچي مي بود!

esibala63
01-01-2011, 14:33
سلام اگه برای بازی میخوای و تا950تومن میای این خوبه

HP Pavilion DV6 3140SE
CPU: Intel Core i5 460M 2.53Ghz
RAM:4Gb DDR3
HDD: 500Gb 7200RPM
VGA: ATI Radeon HD 5650 DDR3 1024 MB UpTo 4096 MB
Monitor: 15.6" LED
Weight: 2.5Kg

نهایتا تا 800 میتونم هزینه کنم.واسه بازی نمیخوام ولی میخوام بشه بازی روش راان کرد.بکشه.ممنون که راهنمائی میکنید.

baadbadakbaaz
01-01-2011, 17:48
جسارتاً من يه سوال بي ربط داشتم!
چنـــــــــــــــــــــــ ــــد روز طول مي كشه تا عزيزان بـــــــازرس و بازبيـــــــــــــن پست هاي تازه وارد ها(مثل خودم) رو بررسي كنن و بشون اجازه ي منتشر شدن بدن؟:19:!بعد چند تا پست بايد بديم تا خودمــــــــــــــــــوني بشيم و ديگه لازم نباشه پست ها بازبيني بشن و همون لحظه پست منتشر بشه؟:19:

baadbadakbaaz
01-01-2011, 20:44
نوشته شده توسط baadbadakbaaz [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
HP dv7 4180 us
به این قیمت:
870 دلار

من سوالمو چند بار تكرار كردم ولي هنوز جوابي نگرفتم!
لطفاً اگه كسي اطلاعاتي در زمينه ي اين لپ تاپ داره به من كمك كنه!

hp dv7 4180us

كانفيگ اين لپ تاپ رو هم مي تونيد تو اين لينك ببينيد:

aminhacker
01-01-2011, 22:07
خوب برو سراغ مدلاي 14 اينچي اگه خوب بود 14 اينچي مي بود!
یعنی 13.3 مشکلی داره که می گید اگه خوب بود 14 می بود
تو همین مدل کانفیگ 14 کمه تو hp :2:
سراغ داشتی دریغ نکنیا :27:

lovelord2020
01-01-2011, 22:16
يعني چي! من جمله خودتو تكرار كردم..
لپ تاپ بد هم مگه داريم؟

lovelord2020
01-01-2011, 22:23
نهایتا تا 800 میتونم هزینه کنم.واسه بازی نمیخوام ولی میخوام بشه بازی روش راان کرد.بکشه.ممنون که راهنمائی میکنید.

البته درست نيست تو تاپيك اچ پي اسمي از برنداي ديگه بيارم مخصوصا اين كه من عاشق اچ پي هستم

اما وقتي بودجه محدود داري مي توني از برنداي ارزون تر انتخاب كني
كه در كنار قيمت مناسب كانفيگ بالايي هم دارن
مثلا دل!
درسته به پاي اچ پي نمي رسه تو هيچ زمينه اي
اما مناسب تره

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:22 PM ----------

جسارتاً من يه سوال بي ربط داشتم!
چنـــــــــــــــــــــــ ــــد روز طول مي كشه تا عزيزان بـــــــازرس و بازبيـــــــــــــن پست هاي تازه وارد ها(مثل خودم) رو بررسي كنن و بشون اجازه ي منتشر شدن بدن؟:19:!بعد چند تا پست بايد بديم تا خودمــــــــــــــــــوني بشيم و ديگه لازم نباشه پست ها بازبيني بشن و همون لحظه پست منتشر بشه؟:19:

زياد طول نمي كشه
10 يا 20 .فكر كنم 10 تا بود

BRONZ
01-01-2011, 23:52
سلام دوستان گرامي
ميشه راهنمايي كنين كه ايا HP 84440P يا Wبراي كسي كه كار اديت و كانورت فيلم زياد انجام ميده كشش
داره و نرم افزار هايي كه من استفاده ميكنم كاركرد سي پي يو رو اكثرآ تا 95 درصد اشغال ميكنه!
فعلآ ACER 5738Gدارم وديگه براي كارهاي سنگين خيلي كنده.
با تشكر

leilabadyreza
02-01-2011, 11:04
با سلام خدمت دوستان عزيز
امروز تصميم گرفتم يه لپ تاپ hp dv6 3140 بردارم.لطفا اگه كسي از اين مدل داره راهنمايي كنه .
آيا تا به حال مشكل خاصي با اين مدل داشتيد ؟
در موقع خريد به چه چيزي بايد اهميت بدم؟(منظورم اينه كه چه چيز ها رو بايد چك كنم )
ممنون ميشم اگه زود جواب اين رو بديد.

lovelord2020
02-01-2011, 14:19
95% چه سي پي يو اي؟

saeed-vaio
02-01-2011, 14:21
سلام...وقت همه دوستان بخیر..
من بین دو مدل HP3190 و SONY F121 موندم...کانفیگا مشابه هم هستن.فقط سونی رم 4 داره و اچ پی 6.(که فکر نمی کنم حتی در بازیهای سنگین یا حتی نرم افزارهای سنگین هم این تفاوت رم اهمیتی داشته باشه!) همینطور هارد سونی 500 و هارد اچ پی 640 هست.و البته کیفیت ال سی دی سونی نسبت به لپ تاپای دیگه هم یادتون نره..:46:
این دو مورد از تفاوت بارزشونه..قیمت سونی 1335000 و قیمت اچ پی هم که همه با توجه به پست های اخیر می دونن.
حالا حسابی کلافه ام و بین این دو مدل موندم...:13:
عکس درست و حسابی و سه بعدی هم از اچ پی 3190 ندیدم..سایتی سراغ ندارین عکسای درست و حسابی ازش داشته باشه؟
خلاصه یه جوری بدون تعصب راهنماییم کنین لطفاً...
مشکلم اینجاس که چون خودم فروشنده لپ تاپم، از سونی و دل زده شدم!!!و میخوام یه تجربه جدید رو امتحان کنم ولی حقیقتاً این تفاوت قیمت منو مردد کرده در انتخاب اچ پی!!!!!!!!!!!

lovelord2020
02-01-2011, 14:25
من سوالمو چند بار تكرار كردم ولي هنوز جوابي نگرفتم!
لطفاً اگه كسي اطلاعاتي در زمينه ي اين لپ تاپ داره به من كمك كنه!

hp dv7 4180us

كانفيگ اين لپ تاپ رو هم مي تونيد تو اين لينك ببينيد:

dv6 3150ee بگيري از اين خيلي بهتره

هيچ چيزي نداره
نه سي پي يو قوي داره
نه رم بالا
نه وزن مناسب نه مانيتور خيلي خوب
به نظر من اگه زير 500 تومنه بگير وگرنه ارزش خريد نداره

baadbadakbaaz
02-01-2011, 15:52
هيچ چيزي نداره
نه سي پي يو قوي داره
نه رم بالا
نه وزن مناسب نه مانيتور خيلي خوب
به نظر من اگه زير 500 تومنه بگير وگرنه ارزش خريد نداره

جالبه!شما اولين كسي هستيد كه اينطور قاطعانه عليه اين لپ تاپ صحبت مي كنيد!:18:در مورد وزن و مانيتور با شما موافقم،ولي مي شه بگيد سي پي يو بالا به نظر شما چه سي پي يو يي هستش؟رم بالا چطور؟اين لپ تاپ وقتي وارد ايران بشه دست كم يك ميليون و 200 تومن قيمتشه!اگه يه كم بيشتر توضيح بديد ممنون مي شم.:11:

baadbadakbaaz
02-01-2011, 15:59
ببخشيد يه چيزي رو فراموش كردم بگم!
لطفاً يه لپ تاپي به من پيشنهاد كنيد كه جديد باشه و يا تازه وارد ايران شده باشه يا هنوز وارد نشده باشه!چون حقيقتش قراره اين لپ تاپ رو از كانادا براي من بگيرن و بيارن ايران!يه گزينه ي مناسب كه مي دونيد توي بازار اون جا وجود داره بم پيشنهاد بده،ترجيح مي دم مانيتورش 17 باشه،البته اگه گزينه ي بهتري با مانيتور 15 هم وجود داشته باشه خوبه و در آخر اين كه نهايتاً 1000 دلار قيمتش باشه.ممنون كه كمك مي كنيد!

BRONZ
02-01-2011, 16:17
جنابLOVELORD
CPU INTEL CORE2DU T6600@2.2 GHZ از نسل CENTRINO
با هارد پر سرعت7200HITACH
4Gرم
VGA ATI 5470
زياد هم قديمي نيست ماله 2 سال پيشه ولي وقتي بايهHP 8540 Wكه مال دوستم بود وCOREi5460Mداشت
كانورت انجام دادم فكر كردم دارم پرواز ميكنم!
البته ميخوام بدونم اين مدل هاي جمع وجور توان اين كه سي پي يو حدود يكي دو ساعت 90%به بالا استفاده بشه رو داره ؟ البته با تمام شرايط محيطي مطلوب مثل داشتن كول پد خوب ودماي محيطي مناسب
آخه 1350 پول لپتاپ جديد دادن به قول دوستام يه ماجراجويي ميتونه باشه كه آ خرش معلوم نيست!
لپ تاپ خوب از نظر من يعني اول سرعت بعد نمايشگر با كيفيت
بقيه چيزا در اولويت بعد قرار ميگيره

متشكرم

lovelord2020
02-01-2011, 21:33
دوست عزيز مبلغي كه در نظر داريد چقدره
من ان وي رو پيشنهاد مي دم واسه اين كار يا دسكتاپ
ان وي 14 1099
مانيتور فول اچ دي
سي پي يو كور اي سون
رم 8
وزن مناسب در كنار ديزاين خوب
واسه كارهاي يك نواخت سي پي يو كوادرو پيشنهاد مي شه كه طراحي شده واسه استفاده طولاني

در كل اگه نظرتون رو جلب كرده اون مدل پس انتخاب كنيدش چون تحقيق راجع به لپ تاپ هميشه پيشنهاد هاي زيادي رو پشتش داره و بيشتر باعث سردرگمي ميشه تا راهنمايي

lovelord2020
02-01-2011, 21:42
جالبه!شما اولين كسي هستيد كه اينطور قاطعانه عليه اين لپ تاپ صحبت مي كنيد!:18:در مورد وزن و مانيتور با شما موافقم،ولي مي شه بگيد سي پي يو بالا به نظر شما چه سي پي يو يي هستش؟رم بالا چطور؟اين لپ تاپ وقتي وارد ايران بشه دست كم يك ميليون و 200 تومن قيمتشه!اگه يه كم بيشتر توضيح بديد ممنون مي شم.:11:

عليه لپ تاپ صحبت نمي كنم دوست عزيز ولي نظرم رو كاملا رك گفتم
سايت اچ پي رو باز كن

بعد مي توني با توجه به سليقه كانفيگ كني و سفارش بدي برات بيارن
اين رو خدمت يكي ديگه از دوستان هم عرض كرده بودم

يا سرچ كني مدلاي كانادا و امريكارو و انتخاب كني با توجه به كاربري
من مدل خاصي پيشنهاد نمي دم

BRONZ
03-01-2011, 00:30
با تشكر از راهنماييتون lovelordعزيز

من 1.200 تا1.300 بودجه دارم وcpuحداقلm450 2.4 GHZبايد بگيرم
متشكرم
با سپاس فراوان

reza14702
03-01-2011, 00:47
HP Envy 15-1104tx چطوره؟:40:

amaska
03-01-2011, 13:12
HP Envy 15-1104tx چطوره؟:40:

عالیه .حرف نداره.
اگر درایو اپتیکال اکسترنال برای شما اهمیت نداشته باشه بهترین لپ تاپ در رنج قیمت خودش است.

lovelord2020
03-01-2011, 13:42
با تشكر از راهنماييتون lovelordعزيز

من 1.200 تا1.300 بودجه دارم وcpuحداقلm450 2.4 GHZبايد بگيرم
متشكرم
با سپاس فراوان

سي پي يو كور اي سوم خوبه 1.6 تا 2.8؟
برند برات مهمه؟
رم - گرافيك - وزن و ... هر چيزي كه برات اهمت زيادي داره رو بگو
كانفيگ مشابه 3190 چطوره؟
رم 6
گرافيك 5650
سي پي يو Core i7
وزن 2.49
15.6 اينچ
قيمت 1370000 تو سايت بست باي زده اگه از شركت بگيري 50 تومن هم تخفيف مي دن 1320000

leilabadyreza
03-01-2011, 19:31
خواهشا يه نفر هم منو راهنمايي كنه.
اين دومين با هستش كه درخواست راهنمايي ميكنم
ميخواستم يه HP DV6 - 3140 بخرم اگه ممكنه راهنمايي كنيد.

lovelord2020
03-01-2011, 20:48
بخر دوست عزيز!
چه نوع راهنمايي لازم داري؟

baadbadakbaaz
03-01-2011, 22:32
سلام.
كسي اطلاعاتي در مورد
hp elitebook 8540p داره؟چطور لپ تاپي هستش؟

pooriya_hp
03-01-2011, 22:38
خواهشا يه نفر هم منو راهنمايي كنه.
اين دومين با هستش كه درخواست راهنمايي ميكنم
ميخواستم يه HP DV6 - 3140 بخرم اگه ممكنه راهنمايي كنيد.
یکی از بهترین مدل ها با توجه به قیمتش هست ......

بهتره بودجه و کاربردتون رو بگید تا شاید مدل های بهتری وجود داشته باشند !!!

موفق باشید

baadbadakbaaz
03-01-2011, 22:54
من نهايتاً مي خوام 1300 هزار تومن هزينه كنم و بين سوني و اچ پي موندم(اما به اچ پي بيشتر متمايلم) و لپ تاپ رو هم قراره كسي برام از كانادا بخره و بياره.هر چي بيشتر تو دنياي لپ تاپ ها مي گردم بيشتر گيج مي شم!فعلاً چيزي كه نظرم رو جلب كرده همونيه كه تو پست قبليم اسمشو گفتم يعني:elitebook 8540p ترجيحاً دوست دارم لپ تپم مانيتور 17 داشته باشه و فول اچ دي باشه و چيزي كه خيلي واسم مهمه اينه كه كيفيت ساخت لپ تاپم خوب باشه و قطعاتي كه با هم مچ هستند در اون به كار رفته باشه!اگه اين وي‍گي ها رو داشته باشه و 17 هم نباشه مشكلي نداره!فكر ميكنم به اندازه ي كافي توضيح دادم.يه چيزيو يادم رفت و اون اينكه اين بابايي كه قراره واسه من لپ تاپ رو بياره گفته كه سريع تر مدلمو انتخابك نم چون آماده ي حركت به سوي ايرانه و واسه انتخاب مدل لپ تاپم فرصت ندارم!
با همه ي اين تفاسير دوستاني كه مي تونن برادري كنن و به من مدل هايي از اچ پي رو كه خودشون داشته ن يا آشناهاشون داشتن و ميدونن كه جواب ميده يا اطلاعات كافي درم وردش دارن رو به من معرفي كنن.
ممنــــــــــــــــــــــ ـــــــــــون!

anon85
03-01-2011, 23:42
عکس درست و حسابی و سه بعدی هم از اچ پی 3190 ندیدم..سایتی سراغ ندارین عکسای درست و حسابی ازش داشته باشه؟

سلام،
3190 ظاهرش شبيه بقيه مدلاي اچ پي هستش كه با اين رنگ (نقره اي argento) ارائه شدن؛
تو سايت اچ پي يه عكس و يه ويدئوي دمو از اين مدل هست.
من لينك چند تا عكسو واست مي زارم كه لزوما 3190 نيستن ولي از لحاظ ديزاين فرقي با اين مدل ندارن:

lovelord2020
04-01-2011, 20:39
dv6-3150se

اينم چند تا ديگه عكس

pedarkhandeee
05-01-2011, 10:29
آقای lovelord2020 اگه میشه یه چند تا عکس hp 3140 هم بزارید

و بدی ها و مشکلات این لپ تاپ رو هم بگید

alidanger_202
05-01-2011, 11:36
سلام
دوستان آیا برای لپ تاپ های Hp راحی هست که از طریق اون بشه فهمید لپ تاب ریفر بوده یا نه (غیر از اون برچسب های قرمز چون اونا معمولا تو ایران کنده میشه )
منظورم از طریق سایتشونه (چون میخوام برای مراجع قضایی قابل استناد باشه )

saeed-vaio
05-01-2011, 12:11
با تشکر فراوان از anon85 و آفا مسعود عزیز (lovelord2020) میخواستم بدونم نظرتون راجع به 3174 چیه؟

lovelord2020
05-01-2011, 14:47
آقای lovelord2020 اگه میشه یه چند تا عکس hp 3140 هم بزارید

و بدی ها و مشکلات این لپ تاپ رو هم بگید

خواهش دوست عزيز
ديزاين سري 3100 شبيه هم هستش
ولي چشم اگه 3140 دستم رسيد حتما مي ذارم عكساشو
البته اگه از نظر ديزاين متفاوت باشه با اين مدل كه شك دارم ممكنه رنگش فرق داشته باشه

---------- Post added at 02:47 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

سلام
دوستان آیا برای لپ تاپ های Hp راحی هست که از طریق اون بشه فهمید لپ تاب ریفر بوده یا نه (غیر از اون برچسب های قرمز چون اونا معمولا تو ایران کنده میشه )
منظورم از طریق سایتشونه (چون میخوام برای مراجع قضایی قابل استناد باشه )

اره مي توني گارانتي رو تو سايت اچ پي رجستر كني
اگه ريفر باشه مشخص مي شه
ولي واسه مراجع قضايي در صورتي نعتبر هستش كه تعهد ريفر نبودن رو تو گارانتي داده باشه بهت
البته خودت بايد چك مي كردي روز اول

lovelord2020
05-01-2011, 14:53
با تشکر فراوان از anon85 و آفا مسعود عزیز (lovelord2020) میخواستم بدونم نظرتون راجع به 3174 چیه؟

خواهش مي كنم دوست عزيز
والا خودم كه تست نكردم
از دوستم مي پرسم ببينم تا حالا اين مدل رو فروخته يا نه
بهتون مي گم

alidanger_202
05-01-2011, 16:11
اره مي توني گارانتي رو تو سايت اچ پي رجستر كني
اگه ريفر باشه مشخص مي شه
ولي واسه مراجع قضايي در صورتي نعتبر هستش كه تعهد ريفر نبودن رو تو گارانتي داده باشه بهت
البته خودت بايد چك مي كردي روز اول

سلام
اینجا که چیزی در باره ریفر بودن یا نبودن ننوشته
یعنی مطمئن باشم که ریفر نیست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:10 PM ----------

alidanger_202
05-01-2011, 16:35
سلام
جهت اطلاع دوستان محترم ریفر بودن لپ تاپ های hp رو میتونید از رو سریال نامبرش تشخیص بدین بدین صورت که آخرش به #R# ختم میشه
اینم جواب ساپورت hp درباره سوال من
Dear ,

Thank you for contacting HP Total Care.

From your email, I understand that you would like to know whether your notebook is refurbished model or not.

I completely understand your concern about the issue and assure to provide enough information help to you in this regard. , I have verified our database and found that your notebook is not a refurbished model. You can confirm this by checking the product number of the notebook present on the white sticker at the bottom of the notebook. Please note that the product number ends with a letter #R# if the notebook is a refurbished model.

If the product number does not have an #R# at the end, then it means that the notebook is not a refurbished one.

I hope the information provided would be helpful and addressed your concern. If you need further assistance, please reply to this message and we will be happy to assist you further.

جواب بعد از حدود یک ساعت اومد عجب ساپورتی دارن (بعد به ما میگن مسلمون و بهشتی و اونارو میگن کافر و جهنمی ؟؟؟؟)

یک هفته گذشته و لپ تاپم از مثلا گارانتی اومد مشکلش که حل نشده بود کنار صداشم بم شده بود به فروشنده میگم چرا صداش اینجوریه میگه شاید سرما خورده (میخواستم لپ تاپ رو تو سرش خورد کنم ) دوباره رفت گارانتی
دارم حسرت میخورم کاشکی ارسالش میکردم دبی برا گارانتیش
راستی اگه لپ تاپ باز بشه دیگه از گارانتی ساقطه درسته ؟؟؟؟
این لپ تاپ دیگه لپ تاب بشو نیست واسه ما ....

mohamad gh
05-01-2011, 17:14
سلام
ببخشید من تازه کارم این موضوع ریفر بودن چیه ؟چه مزایایی داره که لپتاپ ریفر باشه یا نباشه؟:11:

alidanger_202
05-01-2011, 18:49
سلام
ببخشید من تازه کارم این موضوع ریفر بودن چیه ؟چه مزایایی داره که لپتاپ ریفر باشه یا نباشه؟:11:

سلام
لپ تاپهای REFURBISHED یا به تعبیر عامیانه REFER به لپ تاپهایی گفته می شود که به دلیل ایراد سخت افزاری و یا هر ایراد دیگری که مستلزم بازگرداندن به کارخانه تولید کننده لپ تاپ فوق جهت رفع اشکال و ایراد مزبور باشد به کارخانه بازگردانده می شوند و پس از رفع عیوب مزبور مجددا با بسته بندی روانه بازار فروش می شوند. معمولا عبارتی مبنی بر اینکه این لپ تاپ REFURBISHED است به صورت برچسب روی کارتن الصاق شده است (اگر فروشنده های خوش انصاف وطنی آن را برندارند). قیمت این دسته از لپ تاپها در مقایسه با لپتاپهای مشابه که از ابتدا به صورت کاملا سالم روانه بازار فروش شده اند کمتر می باشد.

قبلا کاملا بحثش شده یک سرچی بکنید همه چی دستتون میاد

baadbadakbaaz
05-01-2011, 20:15
من نهايتاً مي خوام 1300 هزار تومن هزينه كنم و بين سوني و اچ پي موندم(اما به اچ پي بيشتر متمايلم) و لپ تاپ رو هم قراره كسي برام از كانادا بخره و بياره.هر چي بيشتر تو دنياي لپ تاپ ها مي گردم بيشتر گيج مي شم!فعلاً چيزي كه نظرم رو جلب كرده همونيه كه تو پست قبليم اسمشو گفتم يعني:elitebook 8540p ترجيحاً دوست دارم لپ تپم مانيتور 17 داشته باشه و فول اچ دي باشه و چيزي كه خيلي واسم مهمه اينه كه كيفيت ساخت لپ تاپم خوب باشه و قطعاتي كه با هم مچ هستند در اون به كار رفته باشه!اگه اين وي‍گي ها رو داشته باشه و 17 هم نباشه مشكلي نداره!فكر ميكنم به اندازه ي كافي توضيح دادم.يه چيزيو يادم رفت و اون اينكه اين بابايي كه قراره واسه من لپ تاپ رو بياره گفته كه سريع تر مدلمو انتخابك نم چون آماده ي حركت به سوي ايرانه و واسه انتخاب مدل لپ تاپم فرصت ندارم!
با همه ي اين تفاسير دوستاني كه مي تونن برادري كنن و به من مدل هايي از اچ پي رو كه خودشون داشته ن يا آشناهاشون داشتن و ميدونن كه جواب ميده يا اطلاعات كافي درم وردش دارن رو به من معرفي كنن.
ممنــــــــــــــــــــــ ـــــــــــون!

يكي هم محض رضاي خدا به داد ما برسه!

alidanger_202
05-01-2011, 20:54
يكي هم محض رضاي خدا به داد ما برسه!

دوست عزیز برای این که بهتر راهنمایی بشی برو تو تاپیک مشاوره خرید مساله ات رو بیان کن حتما سریع تر به نتیجه میرسی
این جا

و این جا

lovelord2020
05-01-2011, 21:33
سلام
جهت اطلاع دوستان محترم ریفر بودن لپ تاپ های hp رو میتونید از رو سریال نامبرش تشخیص بدین بدین صورت که آخرش به #R# ختم میشه
اینم جواب ساپورت hp درباره سوال من
Dear ,

Thank you for contacting HP Total Care.

From your email, I understand that you would like to know whether your notebook is refurbished model or not.

I completely understand your concern about the issue and assure to provide enough information help to you in this regard. , I have verified our database and found that your notebook is not a refurbished model. You can confirm this by checking the product number of the notebook present on the white sticker at the bottom of the notebook. Please note that the product number ends with a letter #R# if the notebook is a refurbished model.

If the product number does not have an #R# at the end, then it means that the notebook is not a refurbished one.

I hope the information provided would be helpful and addressed your concern. If you need further assistance, please reply to this message and we will be happy to assist you further.

جواب بعد از حدود یک ساعت اومد عجب ساپورتی دارن (بعد به ما میگن مسلمون و بهشتی و اونارو میگن کافر و جهنمی ؟؟؟؟)

یک هفته گذشته و لپ تاپم از مثلا گارانتی اومد مشکلش که حل نشده بود کنار صداشم بم شده بود به فروشنده میگم چرا صداش اینجوریه میگه شاید سرما خورده (میخواستم لپ تاپ رو تو سرش خورد کنم ) دوباره رفت گارانتی
دارم حسرت میخورم کاشکی ارسالش میکردم دبی برا گارانتیش
راستی اگه لپ تاپ باز بشه دیگه از گارانتی ساقطه درسته ؟؟؟؟
این لپ تاپ دیگه لپ تاب بشو نیست واسه ما ....

الان دقيقا مشكل چيه؟
كي لپ تاپ رو باز كرده؟
چرا اصلا باز شده؟
مشكل لپ تاپ چيه؟
چرا لپ تاپ ريفر رو يه لپ تاپ مشكل دار مي دونين؟
گارانتي چه شركتيه؟
وارانتي نداشت؟

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

سلام
اینجا که چیزی در باره ریفر بودن یا نبودن ننوشته
یعنی مطمئن باشم که ریفر نیست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:10 PM ----------

اشتباه نكن
اين لينك فقط داره بهت مي گه از گارانتي اصلي اچ پي استفاده نشده
و مرجوعي به اچ پي نبوده
معنيش اين نيست تو بار مشكل ايجاد نشده براش
معنيش اين نيست گارانتي هاي غير معتبر باهاش كاري نكردن
معنيش اين نيست لپ تاپ قبلا استفاده نشده
....

baadbadakbaaz
06-01-2011, 01:06
دوست عزیز برای این که بهتر راهنمایی بشی برو تو تاپیک مشاوره خرید مساله ات رو بیان کن حتما سریع تر به نتیجه میرسی
این جا
خوب من چون مي دونم كه به احتمال زياد اچ پي مي خوام بخرم و تنها بين چند تا گزينه شك دارم كفتم شايد اگه سوالمو تو تاپيك اچ پي كه احتمالن اچ پي باز ها توش رفت و آمد مي كنن بپرسم بهتر باشه!
ممنون از لطفتون،اون طرف هم سالمو تكرار كردم.

lovelord2020
06-01-2011, 09:08
دوست عزيز حرف منو كه گوش ندادي
ببين بچه هايي كه اينجان مدلاي اينجارو استفاده مي كنن و نظر قطعي بهت مي ديم
مدلاي جاهاي مختلف تقريبا با هم متفاوتن
اما مدلاي مدلاي مد نظرتو بگو
با توجه به كانفيگ دوستان و اساتيد اين فروم راهنمايي كنن
بي زحمت كاري كه با لپ تاپ مي خواي انجام بدي رو هم بگو همراه با لينك مشخصات لپ تاپ ها