PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام های فارسی msg box

تکنیک برتر
20-12-2005, 02:09
امیدوارم مورد توجه قرار گیرد
لطفا نظر یادتون نره ممنون می شوم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bithiah
20-12-2005, 13:14
ممنون جناب تکنیک برتر
فقط یه سوال: در قسمت Copyright فایل EXE برنامتون نوشین"30 دقیقه صرف برنامه نویسی و 1 ساعت صرف تزئین". جدی گفتین دیگه؟ می تونم بپرسم منظورتون چیه؟
راستی بهتر نبود این پست رو در تاپیک مخصوصش، یعنی برنامه هایی که با VB می نویسین اینجا بذارین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می دادین؟

تکنیک برتر
20-12-2005, 19:24
عزیز جان چندین دفعه خدمت شما عرض کرده ام که هرکی از راه برسه و یک تایپک بزنه و بعد هم بگه مطالب ....خودتون را فقط در این قسمت بگزارید که نمی شود عزیزم .دیگه ویژوال بیسیک زیر مجموعه شده و یک انجمن اخصاصی است.
دوما برنامه را از اینجا بگیرید اون غلط است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی متن انگلیسی رو که فرموده بودین خوندین جواب چی شد.

bithiah
21-12-2005, 00:21
دوست عزیز
می تونم بپرسم شما معیارتون برای گذاشتن اسم هر کی روی اعضاء چیه و اصلا روی چه حسابی از این عبارت استفاده می کنین؟ اینجا هر کس عضو هست می تونه پست بده، اشکالش کجاست؟ اگه دقت کرده باشین، همین تاپیکی که می فرمایین یک بنده خدایی زده، تا این لحظه که دارم اینو تایپ می کنم 690 مشاهده داشته. فکر نمی کنین اینطوری راحت تر می شه کدها رو از اطلاعات تفکیک کرد و انسجام تاپیک هام بیشتر می شه؟
بهرحال شما که جواب سوال من رو ندادین، من هم سوال بقول خودتون متن شما رو نه به زیون فارسی و نه به زبون انگلیسی متوجه نشدم. نمی دونم والله چی بگم...
فقط این رو بگم_که البته بار اول هم نیست که می گم_ که بحث انجمنها از پیام خصوصی جداست. اگه قرار بود هر موضوعی در پیامهای خصوصی مطرح می شه، هر چند هم جنبه خصوصی نداشته باشه، اینجا مطرح کنیم، اون موقع چه احتیاجی به پیام خصوصی بود؟

تکنیک برتر
21-12-2005, 02:38
خانم چند ساعت روي مطلبي كه من ارايه كردم مطالعه كردين يك بار ديگه بخوان من نگفتم كسي مطالب نگزارد چون اصلا چنين اجازه اي را ندارم.بعد اينكه منظورم از هر كس يا شخصي .. نكنه شما انتظار داريد تمامي اسم اعضا’ را برايتان در اين تايپک بگزارم.
بعدش هم اینکه من مگه نامه شما را خواندم که می گویید ...و.... من گفتم خواندید یا خیر اگر شما متن انگلیسی بنده یا فارسی بنده را نفهمیدید.ابتدا زبان فارسی خودتان را درست کنید بعد به سراغ زبان انگلیس برسید. یا اینکه یک مترجم متن ماننده مترجم پارس خریداری کنید البته فکر کنم احتیاج به یک دیکشنری کامل زبان فارسی هم داشته باشید.
من در متن انگلیسی برای شما نوشته ام :
سلام حال شا چطور است.
آیا راست می گویید.....
لطفا اگر مایلید در قسمت .......... مطالب آموزشی یا راهنما بگزارید
خانم اگر مایل بودید |اگر خواستین
متشکرم خانم

goldfish
22-12-2005, 09:59
تكنيك جان ممنونم خيلي جالب بود

تکنیک برتر
23-12-2005, 02:43
قابلی نداشت عزیزم امیدوارم مورد قبول باشد شرمنده اگر کم و کسری داشت

Omid Mansoori
30-05-2007, 19:40
با عرض سلام و تشکر از برنامه های خوبتون
من هر کاری کردم نتونستم عنوان دکمه ها رو فارسی کنم . میشه برای نمونه یه خط کد برای Yes و No بنویسید . یعنی دکمه ها بصورت بله و خیر ظاهر شوند

تکنیک برتر
02-06-2007, 00:02
سلام عزیز جان در برخی از ویندوز ها این امکان وجود ندارد الان هم که من آخرین نسخه ویندوز رو توی کامپیوترم ریختم دیگه عمل نمی کنه باید یکی دیگه بنویسم

_H2_
02-06-2007, 15:09
سلام
با اجازه آقای تکنیک برتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با عرض سلام و تشکر از برنامه های خوبتون
من هر کاری کردم نتونستم عنوان دکمه ها رو فارسی کنم . میشه برای نمونه یه خط کد برای Yes و No بنویسید . یعنی دکمه ها بصورت بله و خیر ظاهر شوند
چرا اینقدر به خودتان سخت میگیرید! یک فرم جدید خودتان درست کنید و هرجوری که مایل هستید شکلش دهید و هر دکمه ای که خواستید رویش قرار دهید! منظورم آن است که خودتان یک MsgBox درست کنید.

bad_boy_2007
02-06-2007, 19:35
h2 جان این برنامه تکنیک راحت تره (سرعت توسعه رو بالا میبره)
تکنیک برتر جان برنامه واسه من بالا میاد ولی امکانات اضافه اش غیر فعاله چیکار کنم ؟

Omid Mansoori
03-06-2007, 00:06
امکانات اضافه تو کامپیوتر من هم غیر فعاله . اما منظور من این بود که از اون ماژولی که برای vb گذاشته بودین استفاده کردم و نتونستم جواب بگیرم . (vb6)
روش شما خیلی عالی و بهینه است . امیدوارم هر چه زودتر یه فکری براش بکنید

تکنیک برتر
03-06-2007, 15:16
سلام
با اجازه آقای تکنیک برتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چرا اینقدر به خودتان سخت میگیرید! یک فرم جدید خودتان درست کنید و هرجوری که مایل هستید شکلش دهید و هر دکمه ای که خواستید رویش قرار دهید! منظورم آن است که خودتان یک MsgBox درست کنید.

با سلام بله این هم می شود بهترین کار است و زیباتر هم می تونید بکنین

Omid Mansoori
13-06-2007, 23:43
با سلام بله این هم می شود بهترین کار است و زیباتر هم می تونید بکنین

با سلام اگه میشه یه کم بیشتر توضیح بدین . یعنی می خوام بدونم که مقدار برگشتی رو چطور از اون فرم بخونیم . ممنون میشم

_H2_
14-06-2007, 10:19
سلام
من مایل نیستم پایم را در کفش تاپیک های سند خورده آقای تکنیک برتر بکنم!!! :31: ولی گفتم خودم جواب دهم آبرومندانه تر است!!! :10:

با سلام اگه میشه یه کم بیشتر توضیح بدین . یعنی می خوام بدونم که مقدار برگشتی رو چطور از اون فرم بخونیم . ممنون میشم
خسته نباشید دوست عزیز!
نمیدانم با VB6 کار میکنید یا VB8 ولی من توضیح کوتاهی در VB8 میدهم.
فرمها در VB8 دارای یک خصوصیت با نام DialogResult هستند که مقادیر میتواند همان مقادیر مشابه بازگشت از MsgBox را بگیرد مثلاً Yes, No, Cancel و....

در رویدادی که مثلاً دکمه OK کلیک شده کافیست بنویسید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و برای دکمه های دیگر هر به همین شکل ولی با مقداری متفاوت، حالا وقتی فرم را با متد ShowDialog فراخانی کنید، مقدار باز گشتی این متد حاوی همان چیزی است که در رویداد کلیک شدن دکمه تنظیم کرده بودید.
حتی میتوان برای شباهت هرچه بیشتر به تابع واقعی MsgBox یک متد Shared برای ساخت نمونه جدید فرم و نمایش آن و باز گرداندن نتیجه درست کرد در این حال بسیار شبیه MsgBox واقعی میشود، خیلی هم ساده است.
البته راه های قوی تری برای بازگرداندن مقدار از فرم مودال نمایش داده شده وجود دارد که هر چیزی را باز میگرداند و خیلی کامل تر است ولی برای نمایش و ساخت دستی MsgBox مورد فوق بهتر و مناسب تر و مخصوص همین کار است.

جمعاً موفق و پیروز باشید. :10:

تکنیک برتر
15-06-2007, 06:19
سلام
اقا دیگه خجالتمون نده _h2_ آب شدیم رفتم زیر زمین کلید نداشتم تا صبح اونجا موندم همراه با ترس!!! شوخی کردم در کل ما کوچیک شمائیم

Omid Mansoori
23-07-2007, 00:57
از راهنمایی شما ممنونم . من با vb6 کار می کنم .

MrJamshidy
20-08-2007, 19:38
بابا دم همتون گرم خیلی باهالین
خیلی با ایده هاتون حال کردم
به هر حال زیاد حرف نزنم از کمک های شما خیلی خیلی ممنونم (آقای تکنیک برتر و آقای _h2_)

Alfred158188
18-09-2007, 21:45
ممنون ، زحمت کشیدی دستت درد نکنه.