PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالاتی در مورد پوست و مو

Ehsanpark
22-08-2008, 10:52
سلام خدمت دکتران عزیز!
ممنون که اینجا هم خدمت می کنید!:10:
اول اینو بگم که من سرچ کردم و نتیجه هم یافتم!ولی خوشبختانه اونقدر نتایج زیاد بود که وقت نداشتم بخونم.
سوالم اینه که یه مدتی هست موهام خیلی زیاد شوره میزنه و پوست سرم هم میخاره!
موهام هم کم پشت هست ولی ریزش نداره.یه خورده هم در مورد اتو مو توضیح میخواستم که خوبه یا بد.

با تشکر.

EHHASSATNI
22-08-2008, 11:26
من چیزای دیگه رو اصلاع ندارم ولی اتو مو خوبه چون به ریشه مو اسیب نمرسونه
خودم م دارم استفاده میکنم راضیم
مارکشم babyliss

Ehsanpark
22-08-2008, 11:47
اتفاقا من برعکس این رو شنیده بودم!میگن وقتی با اتو مو رو حالت میدی چون حرارتش زیاده به ریشه مو آسیب میزنه!

eMer@lD
22-08-2008, 14:09
سلام
در مورد درمان شوره ی سر هر روز سر خود را به خوبی با شامپو بشویید طریقه ی صحیح شستن مو با شامپو از نوع شامپو مهمتر هست و هنگام شستشو موها را ماساژ دهید از شامپو های ضد شوره استفاده کنید
اگر با درمان های گیاهی موافقید میتوانید از سرکه به عنوان دارو استفاده کنید بدین صورت که: سرکه راروی موهایتان بریزید و
اجازه دهید تا خشک شود و برای مدت زمانی باقی بماند، بعد موهایتان را شامپو کنید. این کار را به صورت روزانه تا زمان ناپدید شدن شوره ها انجام دهید.... و مطمئن باشید که نتیجه می گیرید.

اتو کردن مو احتیاج به تخصص خود دارد و اگر نا وارد باشید به مو لطمه میزندلطفا برای آرایش موهایتان به آرایشگاه های مطمئن بروید

Ehsanpark
22-08-2008, 14:36
دست شما درد نکنه.انجام میدم.
در مورد خارش پوست سر هم اگه میشه یه توضیحی بدید.

eMer@lD
22-08-2008, 15:13
سلام
در پست بالا تو ضیح دادم طریقه ی درست شستن مو خیلی مهم هست اگر شامپو در سر بماند یا تعداد دفعات ریختن شامپو زیاد باشد باعث خارش پوست می شود پس سر را به اندازه بشویید چنان که چربی های پوست از بین نرود اگر خیلی خارش زیاد است و باعث اگزما و خراش پوست میگردد از داروی ضد حساسیت استفاده کنید برای مو ی و پوست سر داروهای گیاهی بهتر است میتونم مصرف روغن زیتون را به شما پیشنهاد کنم از ژل و واکس مو و رنگ ها ی مو استفاده نکنید و حتما برای تجویز دارو به پزشک متخصص رجوع کنید

EHHASSATNI
22-08-2008, 15:33
اتفاقا من برعکس این رو شنیده بودم!میگن وقتی با اتو مو رو حالت میدی چون حرارتش زیاده به ریشه مو آسیب میزنه!

حرارتش از سشوار خیلی بیشتره اما به ریشه اسیب نمیرسونه چون بهش نمیرسه
اره اگه اتو رو به کف سرت بچسبونی ریشه ها سرویس میشن

Ehsanpark
22-08-2008, 15:43
حتما کارهای که گفتید رو میکنم.:10:
اتو موتو چند گرفتی؟:46:

david23
01-09-2008, 21:35
منم موهام بد جور شوره میزد هر کاری کردم نشد - ولی رفتم شامپو هد اند شولدرز و خریدم واقها معرکس بعد از 5 جلسه شستن شوره هار و کامل از بین میبره رو موهارم نرم میکنه قیمتشم 4500 تومنه